Cating- wypadjące włosy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 12:55   #1
paranoiaa
Przyczajenie
 
Avatar paranoiaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Angry

Cating- wypadjące włosy :(


Mam pytanie do dziewczyn, które farbowały włosy castingiem cream gloss i z przykrością stwierdziły, że ich włosy zaczęły wypadać garściami (na kwc widziałam sporo opinii, w których wspominano o tym problemie). Ile czasu trwało to wzmożone wypadnie włosów? Co robiłyście, żeby wzmocnić cebulki?
Mi włosy lecą z głowy już 3 tydzień, poza tym skóra troche swędzi, ale już praktycznie w ogóle(na szczęscie). Zaczynam się bać, że wyłysieje kompletnie :( Pozatym zastanwia mnie, który składnik może być odpowiedzialny za takie efekty uboczne?
paranoiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:12   #2
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Cating- wypadjące włosy :(

Casting to najgorsze pieruństwo jakie kiedykolwiek nałożyłam na włosy u mnie wypadanie trwało bardzo długo, sama nie wiem, chyba okolo 5 tygodni, dopóki nie zafarbowałam nową farbą
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:47   #3
paranoiaa
Przyczajenie
 
Avatar paranoiaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Cating- wypadjące włosy :(

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
u mnie wypadanie trwało bardzo długo, sama nie wiem, chyba okolo 5 tygodni, dopóki nie zafarbowałam nową farbą
5 tygodni to naprwde sporo czasu. w tym castingu musi być coś naprwde szkodliwego

http://www.ecollo.com/post/2008/04/T...-reaction.aspx
paranoiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 15:15   #4
monjas1988
Wtajemniczenie
 
Avatar monjas1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 865
Dot.: Cating- wypadjące włosy :(

Cytat:
Napisane przez paranoiaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które farbowały włosy castingiem cream gloss i z przykrością stwierdziły, że ich włosy zaczęły wypadać garściami (na kwc widziałam sporo opinii, w których wspominano o tym problemie). Ile czasu trwało to wzmożone wypadnie włosów? Co robiłyście, żeby wzmocnić cebulki?
Mi włosy lecą z głowy już 3 tydzień, poza tym skóra troche swędzi, ale już praktycznie w ogóle(na szczęscie). Zaczynam się bać, że wyłysieje kompletnie Pozatym zastanwia mnie, który składnik może być odpowiedzialny za takie efekty uboczne?
ja farbowalam tydzien temu wlosy i nie zauwazylam wypadania, ale skoro juz wypadaja to ja polecam waxa i szampon dermena (jest jeszcze zel)
__________________
Dbam o włosy:
nawilżam
wzmacniam
regeneruję
zapuszczam
monjas1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 15:27   #5
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Cating- wypadjące włosy :(

Cytat:
Napisane przez monjas1988 Pokaż wiadomość
ja farbowalam tydzien temu wlosy i nie zauwazylam wypadania, ale skoro juz wypadaja to ja polecam waxa i szampon dermena (jest jeszcze zel)
Ja polecam ampułki do wcierania Radical teraz miałam problem z wypadaniem, kupiłam je i jestem przy 5 dniu kuracji i już wypadają o połowę mniej, naprawdę działa.

A co do Castinga...to z tego co zauważyłam większości ten szampon-farba służy. A tym którym nie słuzy...cóż, sieje spustoszenie. Naprawdę nie wiem czemu taka rozbieżność w tym jest
Zreszta... mi nie służą żadne farby L'oreala. Próbowałam oprócz Castinga jeszcze dwóch trwałych farb i obie okropnie wysuszyły i zmatowiły mi włosy
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych


Edytowane przez MerriqueMayfair
Czas edycji: 2010-08-02 o 15:29
MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 23:34   #6
paranoiaa
Przyczajenie
 
Avatar paranoiaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Cating- wypadjące włosy :(

to znaczy, oprócz tego, że wypadają mi włosy nie mam zastrzeżeń. Kolor świetny, struktura włosa nie naruszona (ale cebulki chyba jednak w nie najlepszym stanie, skoro wypadają), kolor trwały, myje włosy co chwile, płucząc je ruminkem, mając nadzieje, że troche załagodzi to spustosznie jakie wywołała farba, a kolor dalej świetnie sie trzyma. Farba wszech czasów gdyby nie to łysienie

A'propos radicala- można ampułki dostać w aptece? kiedyś pytałam, ale nie mieli. Poztym mam w domu seboradin na wypdjące włosy, ale boje się, że mi zaszkodzi, bo przcież wieksza częśc składu to alkohol i może to nienajlepijej zadziłać na podrażnioną skóre?
paranoiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 07:16   #7
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Cating- wypadjące włosy :(

Cytat:
Napisane przez paranoiaa Pokaż wiadomość
to znaczy, oprócz tego, że wypadają mi włosy nie mam zastrzeżeń. Kolor świetny, struktura włosa nie naruszona (ale cebulki chyba jednak w nie najlepszym stanie, skoro wypadają), kolor trwały, myje włosy co chwile, płucząc je ruminkem, mając nadzieje, że troche załagodzi to spustosznie jakie wywołała farba, a kolor dalej świetnie sie trzyma. Farba wszech czasów gdyby nie to łysienie

A'propos radicala- można ampułki dostać w aptece? kiedyś pytałam, ale nie mieli. Poztym mam w domu seboradin na wypdjące włosy, ale boje się, że mi zaszkodzi, bo przcież wieksza częśc składu to alkohol i może to nienajlepijej zadziłać na podrażnioną skóre?
Akurat prawie każda wcierka służaca do zahamowania wypadania ma w składzie alkohol. Sprawia on,że składniki łatwiej i głębiej przenikają do skóry. Nie bój się go, jeśli nie masz naprawdę wyjątkowo wrażliwej skóry głowy to nic ci nie będzie. A ampułki owszem, dostaniesz w aptece
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 08:10   #8
monjas1988
Wtajemniczenie
 
Avatar monjas1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 865
Dot.: Cating- wypadjące włosy :(

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Ja polecam ampułki do wcierania Radical teraz miałam problem z wypadaniem, kupiłam je i jestem przy 5 dniu kuracji i już wypadają o połowę mniej, naprawdę działa.

A co do Castinga...to z tego co zauważyłam większości ten szampon-farba służy. A tym którym nie słuzy...cóż, sieje spustoszenie. Naprawdę nie wiem czemu taka rozbieżność w tym jest
Zreszta... mi nie służą żadne farby L'oreala. Próbowałam oprócz Castinga jeszcze dwóch trwałych farb i obie okropnie wysuszyły i zmatowiły mi włosy
ja pierwszyb raz farbowalam wlosy lorealem i powiem ze jestem zachwycona
__________________
Dbam o włosy:
nawilżam
wzmacniam
regeneruję
zapuszczam
monjas1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 08:27   #9
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Cating- wypadjące włosy :(

Cytat:
Napisane przez monjas1988 Pokaż wiadomość
ja pierwszyb raz farbowalam wlosy lorealem i powiem ze jestem zachwycona
Każde włosy inaczej reagują moje włosy nawet po Palette były w 100 razy lepszy stanie niż po jakiejkolwiek farbie L'oreala. Dlatego omijam każdy salon pracujący na farbach L'oreal, wolę zachować włosy na głowie
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:40   #10
paranoiaa
Przyczajenie
 
Avatar paranoiaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Cating- wypadjące włosy :(

a ile trzymałyście farbe na włosach? bo teraz tak myśle, ze to może kwestia tego, że trzymałam za długo (ale cieżko mi było uwinąć sie z tym w 15 minut, już samo nałożnie trwło okło 20 minut, a na kolejne 15 pozostwiłam farbe na włosach, bo bałam się, ze w innym razie nie wyjdzie równomiernie). A teraz mnie skusiły te nowe blondy i pomyslałam ze może spróbuje za 2 misiące jeszcze raz, tym razem postaram zmiścić się w 15 minutach.
paranoiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:57   #11
monjas1988
Wtajemniczenie
 
Avatar monjas1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 865
Dot.: Cating- wypadjące włosy :(

Cytat:
Napisane przez paranoiaa Pokaż wiadomość
a ile trzymałyście farbe na włosach? bo teraz tak myśle, ze to może kwestia tego, że trzymałam za długo (ale cieżko mi było uwinąć sie z tym w 15 minut, już samo nałożnie trwło okło 20 minut, a na kolejne 15 pozostwiłam farbe na włosach, bo bałam się, ze w innym razie nie wyjdzie równomiernie). A teraz mnie skusiły te nowe blondy i pomyslałam ze może spróbuje za 2 misiące jeszcze raz, tym razem postaram zmiścić się w 15 minutach.
ja trzymalam 16 minut
__________________
Dbam o włosy:
nawilżam
wzmacniam
regeneruję
zapuszczam
monjas1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.