Głupi dylemat... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 20:56   #61
AdusiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 64
Dot.: Głupi dylemat...

był Amen czy mi się tylko zdawało... ??
AdusiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:05   #62
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Głupi dylemat...

wiesz Adusia ja postów Vision nie biorę pod uwagę, pisałam do dziewczyny, która napisała przed nią.
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:06   #63
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Głupi dylemat...

Cytat:
Napisane przez Mikadoo Pokaż wiadomość
dla mnie wystarczyło, że nie znając okoliczności zaczęły mnie oceniać a nie o to prosiłam jak czytałaś dobrze wątek to trzeba było zauważyć ze kilka razy delikatnie zwróciłam uwagę żeby nie wyciągać pochopnych wniosków ale nie poskutkowało
Specjalnie dla Ciebie prześledziłam jeszcze raz od deski do deski cały ten wątek i wszem i wobec stwierdzam ponownie, że nie było żadnego obraźliwego posta skierowanego w Twoją stronę. jedna dziewczyna napisałą tylko "zachowujesz się jak dziecko" co później wytłumaczyła (napisała, że chodziło jej o to, iż problem jaki przedstawiasz jest wg niej błahy, a nie Twoje zachowanie, cała Ty czy jeszcze co tam).

Rzucają się w oczy za to Twoje posty, w których co rusz zarzucasz wizażankom, że po Tobie jadą, oceniają itd. Tylko ciekawe gdzie i kiedy hm? na prawdę vision dobrze napisała, że zbyt emocjonalnie podchodzisz do tego, co dziewczyny piszą i serio pomysł z melisą i odczytanie wątku na nowo byłby dobrym wyjściem.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:16   #64
AdusiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 64
Dot.: Głupi dylemat...

... AMEN, the end, finish, koniec... i żyli długo i szczęśliwie

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Mikadoo zanim skończysz to odpowiedź jeszcze na parę pytań :
1) czy uważasz, że MY, polskie kobiety możemy pomóc głodującym dzieciom w Afryce?
2) jak myślisz, ile % mężczyzn zdradza polskie kobiety?
3)czy uważasz, że sex przedmałżeński to grzech?
4)myślisz że Michael wciąż żyje?






pozdrawiam
AdusiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:20   #65
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Głupi dylemat...

Cytat:
Napisane przez AdusiaP Pokaż wiadomość
... AMEN, the end, finish, koniec... i żyli długo i szczęśliwie

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Mikadoo zanim skończysz to odpowiedź jeszcze na parę pytań :
1) czy uważasz, że MY, polskie kobiety możemy pomóc głodującym dzieciom w Afryce?
2) jak myślisz, ile % mężczyzn zdradza polskie kobiety?
3)czy uważasz, że sex przedmałżeński to grzech?
4)myślisz że Michael wciąż żyje?






pozdrawiam
Zmień dilera hehehehe
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:22   #66
AdusiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 64
Dot.: Głupi dylemat...

ja? Czemu ?? :P
AdusiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:26   #67
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Głupi dylemat...

Vision również mnie oceniła, że mam dziecinne problemy gdzie ja zaznaczyłam na początku, że to głupia sprawa... wybacz ale po dwóch latach walki z zaburzeniami lękowymi i depresją melisa nie zrobi wrażenia na moim organizmie... jeszcze kilka miesięcy temu musiałam walczyć sama ze sobą o siły do życia więc drażni mnie to gdy ktoś mi mówi, że mam dziecinne problemy po jednym wątku... więc VIsion może dwa razy się zastanów zanim się wypowiesz z góry w kwestii kogokolwiek...

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

i może gdy przeczytacie o moich dziecinnych problemach w innych wątkach to w końcu stwierdzicie, żeby dać sobie spokój i nie wypowiadać się już w danej kwestii...
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 21:30   #68
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Głupi dylemat...

Nie czytasz postów ze zrozumieniem. Interpretujesz je pod siebie i sama zaczynasz zarzucać jechanie po Tobie dziewczynom. Vision w ŻADNYM poście nie pojechała Ciebie, ani nie oceniła. Napisała tylko, że DLA NIEJ Twój problem jest błahy. Powtarzam... DLA NIEJ. Każdy ma inne podejście do życia, inną psychikę, jest innym człowiekiem, ma inne problemy, inne punkty widzenia na różne sprawy. Wg mnie zagwostka, którą przedstawiłaś w wątku też nie jest problemem o czym napisałam Ci wyżej w którymś z postów. Każdy jest inny i inaczej podchodzi do różnych kwestii. Pisząc, że Twój problem jest dziecinny wizażanki nie oceniają Ciebie, ale Twój problem. Źle interpretujesz i tyle.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Mikadoo Pokaż wiadomość
Vision również mnie oceniła, że mam dziecinne problemy gdzie ja zaznaczyłam na początku, że to głupia sprawa... wybacz ale po dwóch latach walki z zaburzeniami lękowymi i depresją melisa nie zrobi wrażenia na moim organizmie... jeszcze kilka miesięcy temu musiałam walczyć sama ze sobą o siły do życia więc drażni mnie to gdy ktoś mi mówi, że mam dziecinne problemy po jednym wątku... więc VIsion może dwa razy się zastanów zanim się wypowiesz z góry w kwestii kogokolwiek...
Nikt nie neguje, tego, że miałaś/masz problemy. Każdy je ma [większe bądź mniejsze]. Tutaj chodzi tylko o ten wątek, w którym teraz się wypowiadamy.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez AdusiaP Pokaż wiadomość
ja? Czemu ?? :P
Żartowałam szalona...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:32   #69
AdusiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 64
Dot.: Głupi dylemat...

ale poraz kolejny, już któryś raz z rzędu i jako któraś kolejna dziołcha Ci tłumaczę , że Vision wcale Cię nie obraziła... Wyraziła swoje zdanie i tyle, a forum jest po to, żeby być wylewnym. A Ty jej na to "więc zamilcz w tym temacie" .. To Ty masz dziwne podejście do sprawy. Każda z nas ma PROBLEMY. Ale nie aż takie potężne jak Twoje, więc bardzo Cię przepraszam w imieniu całego zgromadzenia Wizażanek, ale nasze problemy w porównaniu do Twoich to mały pikuś (pan pikuś). Wybacz . Co to za problemy np. "nie mogę zajść w ciąże" , "facet mnie zdradza" , "mam raka piersi" ... do problemu "niewiem czy dodać do znajomych ziomków mojego eks..."
Wybacz nam ale jesteśmy jeszcze za bardzo dziecinne aby udzielać się temacie Twojego dylematu.........


---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

niczka nie żartuj w tym temacie... tu są poruszane ważniejsze problemy
hehe

Edytowane przez AdusiaP
Czas edycji: 2010-01-25 o 21:34
AdusiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:34   #70
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Głupi dylemat...

Cytat:
Napisane przez AdusiaP Pokaż wiadomość
ale poraz kolejny, już któryś raz z rzędu i jako któraś kolejna dziołcha Ci tłumaczę , że Vision wcale Cię nie obraziła... Wyraziła swoje zdanie i tyle, a forum jest po to, żeby być wylewnym. A Ty jej na to "więc zamilcz w tym temacie" .. To Ty masz dziwne podejście do sprawy. Każda z nas ma PROBLEMY. Ale nie aż takie potężne jak Twoje, więc bardzo Cię przepraszam w imieniu całego zgromadzenia Wizażanek, ale nasze problemy w porównaniu do Twoich to mały pikuś (pan pikuś). Wybacz . Co to za problemy np. "nie mogę zajść w ciąże" , "facet mnie zdradza" , "mam raka piersi" ... do problemu "niewiem czy dodać do znajomych ziomków mojego eks..."
Wybacz nam ale jesteśmy jeszcze za bardzo dziecinne aby udzielać się temacie Twojego dylematu.........


---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

niczka nie żartuj w tym temacie... tu są poruszane ważniejsze problemy
hehe
Ja nie żartuje z tematu tylko z Twoich pytań wyżej typu "czy michael żyje nadal'? hehehe
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:35   #71
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Głupi dylemat...

ale po co to powtarzać, ja sama na początku przyznałam, że to błaha sprawa a Vision odpisała mi w ten sposób jakby to był mój największy życiowy problem: " masz 23 lata i takie dziecinne problemy..." ? nie napisała w stylu:" słuchaj sama przyznałaś że to błaha sprawa to może niepotrzebnie się tym przejmujesz?" nie zapytała mnie, czy jest jakiś powód że zastanawiam się nad głupim zaproszeniem? jak miałam zareagować gdy tyle razy prosiłam, żeby nie oceniać tego pochopnie bo nie dałam wszystkich szczegółów sprawy
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:38   #72
AdusiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 64
Dot.: Głupi dylemat...

niczka ale to jest poważne pytanie... nie obrażaj mnie !!! xD :P:P:P:P
AdusiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:40   #73
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Głupi dylemat...

mikadoo - masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, dziewczyny wyżej Ci już pisały o co chodzi, a Ty dalej swoje
Ja zresztą też już wcześniej pisałam, że nikt Ciebie nie ocenia tylko Twoje problemy. Jeśli dalej czegoś nie rozumiesz to proszę CIę, przeczytaj jeszcze raz ten wątek, ale może jutro, jak trochę ochłoniesz.
Jeśli dalej nie będziesz wiedziała o co chodzi to trudno... ja już nie mam cierpliwości się wypowiadać tutaj i nie widzę powodów żeby się tłumaczyć
Trzymaj się.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:40   #74
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Głupi dylemat...

Cytat:
Napisane przez Mikadoo Pokaż wiadomość
ale po co to powtarzać, ja sama na początku przyznałam, że to błaha sprawa a Vision odpisała mi w ten sposób jakby to był mój największy życiowy problem: " masz 23 lata i takie dziecinne problemy..." ? nie napisała w stylu:" słuchaj sama przyznałaś że to błaha sprawa to może niepotrzebnie się tym przejmujesz?" nie zapytała mnie, czy jest jakiś powód że zastanawiam się nad głupim zaproszeniem? jak miałam zareagować gdy tyle razy prosiłam, żeby nie oceniać tego pochopnie bo nie dałam wszystkich szczegółów sprawy
Chyba chodzi o to, że skoro jest to błaha sprawa dla Ciebie [jak i dla większości z nas tu wypowiadających się] co widać po Twoim tytule wątku "głupi dylemat" to po co zakładać wątek kapujesz? Bo mi się wydaje, że właśnie o to laskom chodziło i dlatego zareagowały tak, jak zareagowały. Zresztą już nieważne, bo rozwiązałaś zagwostkę z tego, co pisałaś...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:42   #75
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Głupi dylemat...

Adusia nie jesteś od tego aby mówić w jakich sprawach zakładać wątki, a w jakich nie...teraz pytam się czy któryś z wymienionych przez Ciebie jest Twoim problemem? bo jeśli nie to przeginasz pałę.

zrozumiałabym takie stwierdzenia gdybym zatytułowała wątek :"mój największy życiowy problem", ja na początku zaznaczyłam jakiego rodzaju to sprawa.
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:42   #76
AdusiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 64
Dot.: Głupi dylemat...

i jak ich już zaprosisz to prześlij im pozdrowienia od Cioci Ady

AdusiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:45   #77
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Głupi dylemat...

Cytat:
Napisane przez Mikadoo Pokaż wiadomość
zrozumiałabym takie stwierdzenia gdybym zatytułowała wątek :"mój największy życiowy problem", ja na początku zaznaczyłam jakiego rodzaju to sprawa.
Skoro zaznaczyłaś sama, że temat będzie dotyczył "GŁUPIEGO dylematu" to nie dziw się, że większość osób reaguje tak, a nie inaczej, pisząc, że to błahe...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:47   #78
AdusiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 64
Dot.: Głupi dylemat...

Cytat:
Napisane przez Mikadoo Pokaż wiadomość
Adusia nie jesteś od tego aby mówić w jakich sprawach zakładać wątki, a w jakich nie...teraz pytam się czy któryś z wymienionych przez Ciebie jest Twoim problemem? bo jeśli nie to przeginasz pałę.

zrozumiałabym takie stwierdzenia gdybym zatytułowała wątek :"mój największy życiowy problem", ja na początku zaznaczyłam jakiego rodzaju to sprawa.
kur*a ... zważ kobieto na to co piszesz... tak któryś z nich to jest mój problem i ch*j ci do tego, kapujesz?
przeginasz to ty i każda ci to pisze a ty za przeproszeniem sie spuszczasz nad jakas NK... dorośnij! Kur*a dziecko z podstawówki z palcem w dupie i uśmiechem na twarzy by podeszło do sprawy, a Ty? Trace cierpliwość dziewczynkiiiiiiiiii

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

niczka masz ochote na szklankę melisy ??
AdusiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:50   #79
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Głupi dylemat...

Adusia napisała, że niektóre osoby mają inne problemy, niż 'czy zaprosić kogoś na nk'. To już od razu pałę przegina? Ludzie drodzy opanujcie emocje, bo żenua się robi.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Adusia ja wyjątkowo spokojna
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:53   #80
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Głupi dylemat...

napisałam również, żeby mnie nie oceniać, nie oceniać wagi sprawy, więc sądziłam, że osoby które nie chcą tracić na to czasu sobie to darują, co mnie mega wkurzyło to stwierdzenie, że mam dziecinne problemy, a gdzie ja napisałam, że to jeden z moich największych problemów? i dalej nie wiem czemu żadna nie chce tego zrozumieć

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Wiesz Adusia w Twoim przypadku brak komentarza jest najlepszym komentarzem a to że facet Cie zdradza to mu się nie dziwie
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:53   #81
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Głupi dylemat...

Oj chyba bede zmuszona przeczytac caly temat bo widze ze tu dyskusja pełną parą leci ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:54   #82
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Głupi dylemat...

Cytat:
Napisane przez Mikadoo Pokaż wiadomość
napisałam również, żeby mnie nie oceniać, nie oceniać wagi sprawy, więc sądziłam, że osoby które nie chcą tracić na to czasu sobie to darują, co mnie mega wkurzyło to stwierdzenie, że mam dziecinne problemy, a gdzie ja napisałam, że to jeden z moich największych problemów? i dalej nie wiem czemu żadna nie chce tego zrozumieć
Nikt nie napisał, że masz dziecinne problemY, tylko, że masz dziecinny probleM, a to kolosalna różnica. Nadinterpretujesz wypowiedzi i podciągasz je pod siebie i pod to, co Ty uważasz. Laski pisały zupełnie co innego.

Nie mam zamiaru tracić więcej czasu na pisanie, tłumaczenie czegoś, skoro wytłumaczyć sobie nie dajesz. Z mojej strony koniec dyskusji.

Adusia idziemy spać hehe pzdr!

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Oj chyba bede zmuszona przeczytac caly temat bo widze ze tu dyskusja pełną parą leci ;p
Czytaj czytaj, super lektura.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:58   #83
AdusiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 64
Dot.: Głupi dylemat...



hahahahahahahahahahahahah ahahahahaha....
ja pitole, leje juz ze smiechu normalnie...
piszesz to juz chyba z 5 raz...

: hahaha::h ahaha:

faaaaaallaaaaaaaaaklask i:

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

neciak . czytaj, ale podejdz powaznie do sprawy, bo to nie bagatelka

eee no

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

niczka spij SPOKOJNIE
AdusiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:01   #84
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Głupi dylemat...

ja bym radziła napić tej melisy śmiechem nie zakryjesz tego że jesteś wkur.wiona
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:06   #85
AdusiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 64
Dot.: Głupi dylemat...

Ty kobieto z wielkimi problemami.... ch*j cie to boli jaki ja mam problem? Akurat jesteś tu ostatnią osobą, która mogłaby mi coś poradzić. Nie, chłopak mnie nie zdradza . Ale że z Tobą Twój nie wytrzymał to mu się nie dziwie, sory...
jakby moj chlopak co dwie minuty powtazal mi że spalił makaron i jest to dla niego problem i niewie jak sobiue z tym poradzic to tez bym nie wytrzymala

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Mikadoo Pokaż wiadomość
ja bym radziła napić tej melisy śmiechem nie zakryjesz tego że jesteś wkur.wiona
dobrze ze przynajmniej zdajesz sobie sprawe z tego jak dzialasz na ludzi.... nawet calkiem ci obcych
AdusiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:07   #86
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Głupi dylemat...

A siusia możesz se pisać o mnie co tylko chcesz, nie robisz na mnie wrażenia, chcesz się nabijać proszę bardzo, to tylko o Tobie świadczy
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:08   #87
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Głupi dylemat...

Cytat:
Napisane przez AdusiaP Pokaż wiadomość
Ty kobieto z wielkimi problemami.... ch*j cie to boli jaki ja mam problem? Akurat jesteś tu ostatnią osobą, która mogłaby mi coś poradzić. Nie, chłopak mnie nie zdradza . Ale że z Tobą Twój nie wytrzymał to mu się nie dziwie, sory...
jakby moj chlopak co dwie minuty powtazal mi że spalił makaron i jest to dla niego problem i niewie jak sobiue z tym poradzic to tez bym nie wytrzymala

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------



dobrze ze przynajmniej zdajesz sobie sprawe z tego jak dzialasz na ludzi.... nawet calkiem ci obcych
Wyluzuj bo bana dostaniesz. Daj na luz i nie podchodz tak emocjonalnie, to tylko forum i nieznani ludzie. Spokój ducha imitacją zbroi. ;>
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:12   #88
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Głupi dylemat...

Cytat:
Napisane przez AdusiaP Pokaż wiadomość
kur*a ... zważ kobieto na to co piszesz... tak któryś z nich to jest mój problem i ch*j ci do tego, kapujesz?
przeginasz to ty i każda ci to pisze a ty za przeproszeniem sie spuszczasz nad jakas NK... dorośnij! Kur*a dziecko z podstawówki z palcem w dupie i uśmiechem na twarzy by podeszło do sprawy, a Ty? Trace cierpliwość dziewczynkiiiiiiiiii
Cytat:
Napisane przez Mikadoo Pokaż wiadomość


a to że facet Cie zdradza to mu się nie dziwie
Dziewczyny, zaczynacie przeginać... wyluzujcie, bo to nie ma najmniejszego sensu. Zaczęły się bezsensowne przepychanki nie mające nic wspólnego z tematem :/ Po co?
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:12   #89
AdusiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 64
Dot.: Głupi dylemat...

w sumie racja... ciao bejbe i nie zapomnij ich ode mnie pozdrowic ^^ hahahahahahahahahhaahahha ahha....

bye
AdusiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 22:14   #90
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Głupi dylemat...

Jeżeli chcesz wiedzieć to mój facet odszedł bez żadnego wyjaśnienia, po tygodniu od momentu gdy odstawiłam antydepresanty, jeszcze w czasie symptomów poodstawiennych, mimo że układało nam się za***iscie i mimo tego, że zapewniał, że pomoże mi wyjść z choroby i będzie moim oparciem. proszę bardzo bardzo teraz czas na Twój popis żeby się ponabijać
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.