Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 20:36   #2461
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość
Ja też nie wierzę do końca Uwierzę jak już będzie po wszystkim dopiero :P
I chyba masz rację
Cytat:
Napisane przez morenica
Dziewczyny, a słuchałyście Czesława Mozile Słucham Go i słucham i jestem...oczarowana
Ja tam nie przepadam za taką muzyką

Co za dołująca pogoda

A gdzie się podziewają Dziewczyny?
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:16   #2462
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Kajosek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Zdecydowałam się, że dołączę do wątku bo widzę ,że panuje tu bardzo fajna atmosfera mam nadzieję ,że się nie pogniewacie.
Mój TŻ jest ode mnie starszy o 9 lat i jesteśmy razem 13 miesięcy Poznaliśmy sieę w baaardzo przypadkowych okolicznościach no i jakoś tak się w sobie zakochaliśmy Na początku był to związek na odległośc bo ja mieszkałam w pl a TŻ w Anglii, ale złożyłam tam papiery na studia i ku mojemu zaskoczeniu dostałam się Mieszkamy razem od 2 miesięcy no i następne planujemy bo przyznam ,że życie u boku starszego faceta o wiele bardziej mi odpowiada niż moje poprzednie związki, a byłam z chłopakiem młodszym od siebie o rok przez 2,5 roku. TŻ ma 29 lat ja 20 a dogadujemy się jakby był w moim wieku, taki z niego małolat czasem
Generalnie w moim otoczeniu bardzo mało jest par o takiej różnicy wieku więc chętnie przyłączę się do wątku
W moim związku jest podobna różnica wieku, jednak najczęściej czuję się jak z równolatkiem, TŻ jest bardzo wyluzowany i chłopięcy, a przy tym ma już to męskie zdecydowanie, odpowiedzialność, stabilizację
Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie wróciłam od ginekologa. Jestem w ciąży. Szok, nie dociera to do mnie. Nie wiem, jak ja o tym komukolwiek powiem...
Avilo - gratuluję wiem, że nie planowaliście tego, ale to jest teraz najmniej ważne. Nawet jeśli teraz trochę Cię przeraża, to musisz się po prostu ...oswoić.Misio kocha, wspiera więc wszystko idzie tak jak powinno Mag_a - pisze same mądrości, więc nie ma sensu żebym jeszcze powtarzała po niej Powodzenia

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Patryskaa91 Pokaż wiadomość
Widzę,że już na inny temat tu gadacie niż w tytule, ale tylko zapytam czy sądzicie,że 6 lat starszy facet to nie za dużo? Obawiam się trochę

Nie, nie za dużo

Cytat:
Napisane przez mmadzik Pokaż wiadomość
co mysliscie o zwiazkach na odleglosc?
Mój TŻ mieszka we Wrocławiu,ja w Opolu, co prawda to nie dużo, ale nie mamy siebie co dzień. W niczym nie stoi nam to na przeszkodzie.
Wcześniej byłam w takim długim zwiazku z chłopcem z mojego miasta, mieszkaliśmy 5 minut drogi od siebie i w takich relacjach można zbudować szybciej bliższe relacje. Ale na odległość też się da. Nie wspominając już o tym, że ja bardziej cieszę się ze spotkania z TŻ, kiedy mogę za nim trochę zatęsknić i nie widzieć go np.2 dni
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:48   #2463
styloretic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawka
Wiadomości: 13
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

mam wiele koleżanek, które są w związkach o dużej różnicy wiekowej. jedna z nich jest o 13 lat młodsza od swojego faceta i chyba nigdy nie widziałam lepszej pary, serio. kiedy słucham jak rozmawiają, mam wrażenie, że znają się na pamięć i dawno zapomnieli o tej różnicy.

ja osobiście wole starszych, chociaż mam uraz po ostatnim, świeżym spotykaniu się z takowym, bo związku tego nazwać nie można...(był 5 lat starszy) oczywiście okazał się s****y****, ale myślę, ze to upadło też z mojej winy, bo byłam zbyt oschła i neutralnie do tego nastawiona oraz generalnie nieogarnięta(nie lubie słodzenia sobie nawzajem, trzymania się za rękę tak dla ścisłości ;p) teraz trochę tego żałuję, dostałam nauczkę, że czasem trzeba spoważnieć i okazać trochę uczucia
__________________
54- 53 - 52 - 51- 50 - 49

Edytowane przez styloretic
Czas edycji: 2010-08-28 o 14:53
styloretic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 16:32   #2464
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez styloretic Pokaż wiadomość
mam wiele koleżanek, które są w związkach o dużej różnicy wiekowej. jedna z nich jest o 13 lat młodsza od swojego faceta i chyba nigdy nie widziałam lepszej pary, serio. kiedy słucham jak rozmawiają, mam wrażenie, że znają się na pamięć i dawno zapomnieli o tej różnicy.

ja osobiście wole starszych, chociaż mam uraz po ostatnim, świeżym spotykaniu się z takowym, bo związku tego nazwać nie można...(był 5 lat starszy) oczywiście okazał się s****y****, ale myślę, ze to upadło też z mojej winy, bo byłam zbyt oschła i neutralnie do tego nastawiona oraz generalnie nieogarnięta(nie lubie słodzenia sobie nawzajem, trzymania się za rękę tak dla ścisłości ;p) teraz trochę tego żałuję, dostałam nauczkę, że czasem trzeba spoważnieć i okazać trochę uczucia
Myślę, że jeśli nie "naszło" Cię, że masz ochotę na czułość, okazywanie uczuć, troskę itp. to może znaczyć że facet był po prostu ....nie bardzo dla Ciebie interesujący
Sama jestem bardzo oschła i neutralna, ale jeżeli ktoś mnie zainteresuje, to po pewnym czasie zaczynam sama mieć ochotę przytulić się, złapać za rękę itp.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 16:46   #2465
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Witajcie
Cos tu cichutko... Tz dalej na delegacji moze przyjedzie za 2 tygodnie. Co do milosci na odleglosc to my zyjemy roznie zalezy gdzie pojedzie na delegacje. Tym razem 100km-ja Gliwice on Krk.

Mag roznica miedzy naszymi synami to 5 lat-moj ma 5 jego 10..
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 17:38   #2466
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Kochane ja dosłownie na moment. Właśnie się spakowałam i wszystko poukładałam i wybieram się na ten wyjazd o którym wspominałam wcześniej. Tak więc do usłyszenia po 9.09

Nie zaniedbujcie naszego wątku, bo ostatnio strasznie coś tu cicho
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 21:42   #2467
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

No ja ucichłam, byłam teraz kilka dni na wsi u dziadków,zeby odpocząć i na spokojnie o wszystkim pomyśleć Powiadomiłam rodzinę, no nie będę się rozwodzić nad tym, nie wszyscy są zachwyceni, wiadomo, pierwszy szok... ale trudno, stało się. Poza tym mam wsparcie w mamie, reszta jakoś się przyzwyczai, wyjścia nie mają

No cóż, mieszkania dalej nie znaleźliśmy, ale kilka już oglądałam
morenica, doskonale cię rozumiem - znaleźć tanie, ale ładne mieszkanie nie wymagające remontu graniczy z cudem, ale jestem dobrej myśli, jeszcze mamy czas.

Jedyne, co sie zmieniło to kwestia studiów... miałam zrobić chociaż jeden semestr, ale mama namawia mnie do tego, bym na rok odpuściła sobie naukę, skupiła się na dziecku, ciąży, szukaniu mieszkania, a od przyszłego roku poszła na zaoczne. Teraz przez kilka miesięcy, do porodu, mogę spokojnie pracować u cioci, żeby trochę kasy sobie odłożyć...
Szczerze mówiąc coraz bardziej podoba mi się ta opcja. Studia nie zając, nie uciekną, a teraz mam ważniejsze rzeczy na głowie Może nawet zostane na prawie i po prostu wezmę dziekankę? Nie wiem, wciąz się waham.

No i cóż więcej powiedzieć - dziękuję wam wszystkim za wsparcie

Uciekam z kompa, wpadnę za jakiś czas napisać, co u mnie
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 09:41   #2468
styloretic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawka
Wiadomości: 13
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Myślę, że jeśli nie "naszło" Cię, że masz ochotę na czułość, okazywanie uczuć, troskę itp. to może znaczyć że facet był po prostu ....nie bardzo dla Ciebie interesujący
chodzi właśnie oto, że był idealny pod każdym względem tylko ja po prostu mam już takie podejście do związków, zaczyna mi zależeć po dłuższym czasie. no ale z drugiej strony, ten chłopak też najwyraźniej tak do tego podchodził, trudno, lajf is brutal!
__________________
54- 53 - 52 - 51- 50 - 49
styloretic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:14   #2469
Serpentine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 188
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Jestemmm Po kolejnym cudownym weekendzie z M. Jeju uwielbiam tego mężczyznę
Niestety On się rozchorował, więc miałam za zadanie upilnować Go by leżał w łóżku i zdrowiał, a to niestety graniczy z cudem Pozatym kolejny etap porządków jest za mną.
A co jest najfajniejsze... Wybieraliśmy kolory na które przemaluje mieszkanko, oglądaliśmy meble, łóżka. A towarzyszyły temu słowa takie jak: My, dla Nas, będziemy, wybierzemy. Mmm...
No i zaplusiłam pierogami Zrobiłam je w sobotę, a M. później zachwycał je w rozmowie telefonicznej z mamą, która również była pod wrażeniem
Pozatym widzę, że On coraz bardziej się angażuje, tak naprawdę ogranicza Nas rozwód. On chce najpierw zakończyć stare sprawy. Ale gdy rozmawiamy, marzymy o przyszłości, opowiadamy sobie o podróżach, domu, gdy myśli schodzą na tematy dzieci (na ten temat nie rozmawiamy jeszcze), to często słyszę z jego ust "kończ studia laska", "musimy się wziąć za Twój język", musimy wytrzymać do listopada".
Oczywiście nie cały czas jest tak słodko, ale to są tak drobne incydenty, że chyba nie warto o nich pisać

Aivilo sielanka, mmm boska sielanka Rodzinka się najbardziej ucieszy, jak zobaczy to słodkie maleństwo Powodzenia w poszukiwaniu mieszkania!

Morenica i Tobie także powodzenia z mieszkaniem! Oby wszystko się dobrze poukładało

Besio baw się dobrze!

Behind mi tez coś ząbek dokucza ostatnio, ósemka. Chyba domaga się wyprowadzki z mojej buzi... A ja aż drżę na samą myśl! Brr... Jak tam z K?
__________________
Aa, aa widzę, ja widzę
Jak uśmiech zamieniony w słońce
Wysusza promieniem twe łzy
Serpentine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:05   #2470
Charlotta_Charlotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 42
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Ja jestem ponad rok w związku z mężczyzną starszym ode mnie o 10 lat i nigdy się tak nie czułam jak czuję się teraz przy Nim (z małymi wyjątkami,ale wszystkiego nie można mieć) Moje poprzednie związki: pierwsza miłość: facet straszy ode mnie o rok - ponad 3 lata byliśmy razem,aż czasem się dziwię jak mogłam tyle wytrzymać,druga miłość: facet 6 lat starszy, byliśmy ze sobą rok(odległość nas "zabiła" i to,że poznałam obecnego TŻ) no i teraz mój wymarzony,mój wytęskniony...

Pozdrawiam serdecznie
Charlotta_Charlotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:15   #2471
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

salum malejkum kobietki

ja z buziakami dla Was i pozdrowieniami
że pamiętam jakby co
Maguś co słychać słońce złote ?
BEsio szalej kochana
Aivilo młoda piękna przyszła mamo , jak się czujesz ?
Dobranoc
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:28   #2472
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Serpentine Pokaż wiadomość
Jestemmm Po kolejnym cudownym weekendzie z M. Jeju uwielbiam tego mężczyznę
Niestety On się rozchorował, więc miałam za zadanie upilnować Go by leżał w łóżku i zdrowiał, a to niestety graniczy z cudem Pozatym kolejny etap porządków jest za mną.
A co jest najfajniejsze... Wybieraliśmy kolory na które przemaluje mieszkanko, oglądaliśmy meble, łóżka. A towarzyszyły temu słowa takie jak: My, dla Nas, będziemy, wybierzemy. Mmm...
No i zaplusiłam pierogami Zrobiłam je w sobotę, a M. później zachwycał je w rozmowie telefonicznej z mamą, która również była pod wrażeniem
Pozatym widzę, że On coraz bardziej się angażuje, tak naprawdę ogranicza Nas rozwód. On chce najpierw zakończyć stare sprawy. Ale gdy rozmawiamy, marzymy o przyszłości, opowiadamy sobie o podróżach, domu, gdy myśli schodzą na tematy dzieci (na ten temat nie rozmawiamy jeszcze), to często słyszę z jego ust "kończ studia laska", "musimy się wziąć za Twój język", musimy wytrzymać do listopada".
Oczywiście nie cały czas jest tak słodko, ale to są tak drobne incydenty, że chyba nie warto o nich pisać
Achh jak fajnie i przyjemnie się to czyta! Cieszę się,że tak Wam razem dobrze I teściowej Cię zachwala, no no Byle szybko się ogarnął z tym rozwodem i już w ogóle będzie suuper
Cytat:
Napisane przez Serpentine
Behind mi tez coś ząbek dokucza ostatnio, ósemka. Chyba domaga się wyprowadzki z mojej buzi... A ja aż drżę na samą myśl! Brr... Jak tam z K?
Ja usunęłam wszystkie przed założeniem aparatu, to był koszmar Ale dasz radę Moja ranka po siodemce się powoli goi, ale jeszcze pobolewa.
Z K. w zasadzie wszystko ok. Widujemy się różnie, czasem mamy 2-3 dniowe przerwy, przez jego pracę no i treningi
Jutro spędzimy całe popołudnie u niego,bo rodzinka wybywa na parę godzin.
Ja lada dzień przenoszę się do Pzn i wtedy będzie gorzej, bo tęsknota będzie o wiele większa

Charlotta_Charlotta - fajnie,że w końcu trafiłaś na swojego Księcia z bajki A ile masz lat ?

Morire - jak tam amanci? jak eksio, było rendez-vous?
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 14:00   #2473
Charlotta_Charlotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 42
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

behindblueeyes mam 21 lat księciu z bajki? ojjj... jeszcze mu troszkę brakuje,ale nie narzekam, nikt nie jest idealny,chociaż ja się straaaaam ojjj staram się

Pozdrawiam
Charlotta_Charlotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 15:26   #2474
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Charlotta_Charlotta Pokaż wiadomość
behindblueeyes mam 21 lat księciu z bajki? ojjj... jeszcze mu troszkę brakuje,ale nie narzekam, nikt nie jest idealny,chociaż ja się straaaaam ojjj staram się

Pozdrawiam
Pewnie,że nie ma ideałów Ale trzeba się cieszyć chwilą i tym co się ma

Laseczki gdzie uciekłyście? Tak tu pusto..

Mi dni mijają w takim tempie..strasznie szybko. Nie wiem nadal od kiedy zacznę pracę. Trochę się wkurzam,bo chciałabym już zaklepać jakąś stancję, a nie mogę,bo nawet nie wiem ile mi zapłacą.Echhh
Na poprawę humoru kupiłam sobie kieckę za 20zł
Z K. ok. Wczoraj byłam u niego całe popołudnie. Zrobiliśmy spaghetti, do tego winko, film i byłoo bardzo miło
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 15:31   #2475
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Ja mam chlopaka 12 lat starszego ode mnie, moze nie jest super przystojniakiem ale za to jest mądry, slucha co mowie, dba o mnie, jest zdyscyplinowany, czasami dziecinny, zabawny i kreatywny. To idealny typ faceta dla mnie, ma tez liczne wady, ale kto ich nie ma , yupi. Jestesmy ze soba od roku.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 17:44   #2476
Charlotta_Charlotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 42
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

behindblueeyes w sumie nie jest tak źle, rzadko kiedy się kłócimy,a szkoda szkoda ponoć "godzenie się" jest najlepsze jest bardzo kochany i według mnie mega przystojny(mój ideał z młodzieńczych lat) także często bywam lekko zazdrosna i lubię go obserwować

Talantea gratuluję grunt,że jesteście ze sobą szczęśliwi. Ile masz lat?

Edytowane przez Charlotta_Charlotta
Czas edycji: 2010-09-01 o 17:47
Charlotta_Charlotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 17:51   #2477
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Ja mam chlopaka 12 lat starszego ode mnie, moze nie jest super przystojniakiem ale za to jest mądry, slucha co mowie, dba o mnie, jest zdyscyplinowany, czasami dziecinny, zabawny i kreatywny. To idealny typ faceta dla mnie, ma tez liczne wady, ale kto ich nie ma , yupi. Jestesmy ze soba od roku.
Najważniejsze,że Tobie odpowiada
I staż też ładny Nam dziś stuknęły 4 miesiące
Cytat:
Napisane przez Charlotta_Charlotta
behindblueeyes w sumie nie jest tak źle, rzadko kiedy się kłócimy,a szkoda szkoda ponoć "godzenie się" jest najlepsze jest bardzo kochany i według mnie mega przystojny(mój ideał z młodzieńczych lat) także często bywam lekko zazdrosna i lubię go obserwować
Od czasu do czasu mały foszek nie zaszkodzi, coś o tym wiem I troszkę zazdrości też musi być, a co
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 17:57   #2478
Charlotta_Charlotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 42
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

behindblueeyes o to gratuluję 4 miesięcy planujecie coś na ten wieczór?

Ja z moim jestem ponad rok dokładnie 25 czerwca 2009 miłość od pierwszego spojrzenia
Charlotta_Charlotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:00   #2479
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Jemu najpierw chodzilo o moje cialo, mnie tez o jego, dopiero pozniej zrodzilo sie uczucie. ^^
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:01   #2480
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Charlotta_Charlotta Pokaż wiadomość
behindblueeyes o to gratuluję 4 miesięcy planujecie coś na ten wieczór?
Wczoraj świętowaliśmy Dziś się nie widzimy, ale jutro coś się wymyśli
Nie wiem kiedy ten czas leci. Za chwilę będzie pół roku jak się znamy.
Cytat:
Napisane przez Charlotta_Charlotta
Ja z moim jestem ponad rok dokładnie 25 czerwca 2009 miłość od pierwszego spojrzenia
To też ładnie A od 1-go spojrzenia,to już w ogóle A jak się poznaliście?

Talantea - no proszę Jak widać kolejność nie jest ważna
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:06   #2481
Charlotta_Charlotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 42
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

behindblueeyes o kurczę to się zapewne działo może "coś" z tego będzie?
Mi czas leci szybko kiedy jestem z moim a jak On w pracy to się wlecze... w marcu gdzieś się "zaobrączkowaliśmy" przyznam Ci się,że nawet nie wiem który to był marca Jak się poznaliśmy?no powiem Ci,że tak tradycyjnie, to kuzyn mojej przyjaciółki. Na koniec roku szłyśmy dumne z dyplomami a tu masz!On Ci On no i tak się jakoś wymieniliśmy gg,numerami, strasznie napierał na spotkanie,ale ja się obawiałam,bo ja z tych wstydliwych no i tak do dziś i żeby już tak zostało...pewnie zostanie,bo myślimy o wspólnej przyszłości a Ty?Opowiedz coś o swoim
Charlotta_Charlotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:11   #2482
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

W tym przypadku nie byla, ale mysle ze to ja sie wtracilam do jego zycia z butami. Jakos nie narzeka hehe
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:13   #2483
Charlotta_Charlotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 42
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
W tym przypadku nie byla, ale mysle ze to ja sie wtracilam do jego zycia z butami. Jakos nie narzeka hehe
co masz na myśli jeśli mogę spytać?
Charlotta_Charlotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:15   #2484
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Po drugim miesiacu znajomosci przeprowadzilam sie do niego, w sumie juz spedzalam z nim weekendy, zostalam raz na caly tydzien , a pozniej hop siup spakowalam rzeczy i sie wprowadzilam do niego. (mieszkalam wczesniej z mama i bratem w malym mieszkaniu ) Na poczatku czulam sie jakos glupio, jednak on nie protestowal, zaakceptowal fakt, ze zostaje z nim na dobre
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:20   #2485
Charlotta_Charlotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 42
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Talantea a to Ci dobre nie wiem czy bym się tak odważyła będąc na Twoim miejscu i to po tak krótkim czasie.Ja wciąż jestem na garnuszku u rodziców,studiuję itd,ale po cichu marzę już o niezależności W jakim jesteś wieku?

Edytowane przez Charlotta_Charlotta
Czas edycji: 2010-09-01 o 18:22
Charlotta_Charlotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:28   #2486
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Charlotta_Charlotta Pokaż wiadomość
behindblueeyes o kurczę to się zapewne działo może "coś" z tego będzie?
Było faaajnie Ale może lepiej bez skutków ubocznych póki co
Cytat:
Napisane przez Charlotta_Charlotta
Mi czas leci szybko kiedy jestem z moim a jak On w pracy to się wlecze... w marcu gdzieś się "zaobrączkowaliśmy" przyznam Ci się,że nawet nie wiem który to był marca Jak się poznaliśmy?no powiem Ci,że tak tradycyjnie, to kuzyn mojej przyjaciółki. Na koniec roku szłyśmy dumne z dyplomami a tu masz!On Ci On no i tak się jakoś wymieniliśmy gg,numerami, strasznie napierał na spotkanie,ale ja się obawiałam,bo ja z tych wstydliwych no i tak do dziś i żeby już tak zostało...pewnie zostanie,bo myślimy o wspólnej przyszłości a Ty?Opowiedz coś o swoim
O proszę Powiem Ci,że zawsze mi się marzył facet starszy ode mnie o 10 lat. To tak w sam raz jak dla mnie
To widzę,że już tak całkiem na poważnie
U nas to są dopiero początki Fajnie nam razem,ale on chyba zdecydowanie poważniej myśli o wspólnej przyszłości Ja póki co chcę się wyszaleć etc. Narazie nie w głowie mi zaręczyny, ślub, dzieciaczki
Poznaliśmy się na imprezie,a właściwie pól.h przed jej końcem. K. wziął ode mnie nr tel. i tak się zaczęło. Po 2 tyg.spotkaliśmy się.Później było jeszcze kilka randek. Potem wyjechałam na 2 tyg. na małe wakacje, a po powrocie zaczęło się 'chodzenie'
Cytat:
Napisane przez Talantea
Po drugim miesiacu znajomosci przeprowadzilam sie do niego, w sumie juz spedzalam z nim weekendy, zostalam raz na caly tydzien , a pozniej hop siup spakowalam rzeczy i sie wprowadzilam do niego. (mieszkalam wczesniej z mama i bratem w malym mieszkaniu ) Na poczatku czulam sie jakos glupio, jednak on nie protestowal, zaakceptowal fakt, ze zostaje z nim na dobre
Faktycznie szybciutko Tempo rozwoju sytuacji zalezy od osoby, jak kto woli Sama nie chciałabym jeszcze mieszkac z K.,ale czekam aż znów coś wynajmę i będę sama mieszkać. (Po obronie wróciłam do rodziców, do czasu aż znajdę pracę )
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:50   #2487
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Jade chyba w weekend do Tż na jego delegacje
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 22:07   #2488
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Jade chyba w weekend do Tż na jego delegacje
Świetnie
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 23:06   #2489
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

behind to juz 4 miesiace zlecialy? jejku jak ten czas leci
a jak tam nasza watkowa przyszla mama? aivilo wszystko dobrze?
Serpentine chyba motyle ogarnely to dobrze, nikomu nie zaszkodzi

Ja troche zaniedbuje watek, wybaczcie ale ciagle staram sie podczytywac i byc na czasie.

No dobra dziewczeta, to ja sie pochwale.. wylatuje za 3tyg do TZ tak tak mam juz bilet
__________________
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 08:26   #2490
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Witam Was wszystkie!
Ja- 13 lat młodsza od mojego Tż. Nie miałam dotąd żadnych wątpliwości co do szczęścia w naszym związku z tą różnicą. Czasami spotykam się z lekkim niedowierzaniem albo z podziwem, że to jednak się udaje.
Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość
Ja też nie wierzę do końca Uwierzę jak już będzie po wszystkim dopiero :P

Dziewczyny, a słuchałyście Czesława Mozile Słucham Go i słucham i jestem...oczarowana
Przybij piątkę! Czesław jest najlepszy!
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 10:43:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.