włosy zniszczone prostownica.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-08, 21:41   #1
Agu5ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 77

włosy zniszczone prostownica..


Znacie jakies sposoby na przywrocenie zdrowego i normalnego stanu wlosom zniszczonym przez prostownice? Bo ja w sumie katuje wlosy tylko najwyzej 2 razy w tyg prostownica a i tak koncowki mam strasznie postrzepione i spalone , taka miotelka sie zrobila. A i cale wlosy sa jakies takie.. A grzywke to niestety mecze codziennie prostownica bo przy mojej fryzurce inaczej sie nie da i naprawde nie wiem co zrobic zeby ją jakos ochronic bo niedaczka jest w kiepskim stanie.. I boje sie ze juz zaniedlugo wogole nie bede miec grzywki bo mi wypadnie albo sie sali hehhe :P prosze o pomoc i z gory dziekuje
Agu5ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 22:03   #2
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: włosy zniszczone prostownica..

Wyszukiwarki uzylas ??
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 22:12   #3
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: włosy zniszczone prostownica..

po pierwsze to miotełke trzeba obciąć, wiec pierwsze co zrób to udaj sie do fryzjera na podciecie końcówek. a potem skup sie na ochronie włosów przed temperaturą, bylo tu na forum wymienianych kilka takich produktów min osis, dwufazowy lotion welli
zaraz poszukam konkretne wątki
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 22:16   #4
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: włosy zniszczone prostownica..

aha dodam jescze ze warto poszukac w kwc i zajrzec do wątku przyklejonego na górze fryzjera, tam jest wszystko czego bedziesz potrzebowala
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 23:02   #5
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: włosy zniszczone prostownica..

Polecam serum na zniszczone końcówki z avonu, sama kupiłam bo miało super recenzje na KWC i faktycznie jest bardzo fajne No, ale oczywiście najpierw podetnij włoski bo chyba nie ma takiego specyfiku który poprawi bardzo zniszczone końcówki. Pozdrawiam
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 08:48   #6
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: włosy zniszczone prostownica..

ale skoro nadal bedziesz prostowala wlosy to nie obedzie sie przed srodkiem chroniacym przed wysoka temperatura, bo samo serum odzywi koncowki, ale nie sprawi ze prostownica ich nie zniszczy znowu
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 11:55   #7
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: włosy zniszczone prostownica..

przed gorąca temperatura świetnie chroni mleczko Loreal Hot Liss, takie różowe, kosztuje około 18 zł, do tego jest bardzo wydajne i ślicznie pachnie
I radziłabym Ci zaopatrzyć się w jakąś dobra maseczkę do włosów, są o bardziej skuteczniejsze niz odżywki. Ja mam maseczkę z henny Wax, kosztowała 20 zł i jest baaaardzo wydajna.
Od czasu do czasu daj odpocząć włosom od prostoiwania. W jakiś weekend im po prostu odpuść prostownice.
Zetnij końcówki!!
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-09, 12:33   #8
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: włosy zniszczone prostownica..

hot liss tez polecam, sama uzywam i na prawde widze roznice po sobie, duzo tez zalezy od prostownicy
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 10:56   #9
Shinto
Raczkowanie
 
Avatar Shinto
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 39
Zniszczone włosy po codziennym prostowaniu :(

Witam!
No więc mam pewien problem, z którego zdałam sobie sprawę niedawno i zaczyna mnie naprawdę denerwować. Otóż rok temu kupiłam prostownicę. Tak się zachwycałam efektem prostych włosów, że ich prostowanie weszło mi w nawyk. Codziennie wieczorem je zamęczałam. W końcu stwierdziłam, że nie chce mi się dłużej tego robić a pozatym uświadomiłam sobie, że z wiekiem moje włosy kompletnie umrą. Obecnie jak je wysuszę są sianowate i chamsko puszyste ;/ Najgorszej jest z tyłu. Są takie... no nie umiem powiedzieć ale jednym słowem - okropne! Chciałabym by po wysuszeniu były lśniące i żywe. Dziewczyny pomóżcie! Co mam zrobić by powrócić do poprzedniego stanu moich włosów.
Shinto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 11:03   #10
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Zniszczone włosy po codziennym prostowaniu :(

Ja na twoim miejscu podcięłabym te najbardziej zniszczone koncówki(bo trudno je będzie odratowac) i zainwestowała w maski regeneracyjne typu rigenol itp,Kupuj raczej profesjonalne odzywki bo te drogeryjne są słabe i nie dają takich efektów jak profesjonalne.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 11:33   #11
Kaska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 57
Dot.: Zniszczone włosy po codziennym prostowaniu :(

Skoro prostowałaś włosy codziennie to musiałaś mieć słabą prostownicę, profesjonalne prostownice dają efekt prostych włosów aż do następnego mycia bez poprawek. Polecam Ci jedwab Bad Azz z firmy Farouk, jest to bardzo intensywna kuracja dla takich zniszczonych, sianowatych włosów. Efekt zauważysz już po pierwszym zastosowaniu.
Kaska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 13:30   #12
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zniszczone włosy po codziennym prostowaniu :(

a jakie masz naturalne włosy? kręcone falowane czy jakieś takie nijakie?:P Odłoż prostownicę raz na zawsze. Ja to zrobilam parę miesięcy temu i juz mogę się cieszyc efektami ;-) Mam ładne loczki i nie zmaieniłabym je na żadne inne a kiedyś to loków nienawidziłam i męczyłam ta moją szopkę prostownicą.
Radzę kupić dobra odżywke/ maseczke w salonie fryzjerskim lub w aptece. Ale bardziej w tym pierwszym. Było wiele wątków na temat naprawdę dobrych odżywek. Po drugie podetnij koncówki, bo pewnie są wykończone. Po tzrecie farbujesz włoski? Jeśli tak to radziłabym jak narazie zrezygnować. Zalecam łykanie jakis kapsułek na poprawę stanu zdrowia włosow [przejrzyj forum], robienie sobie od zcasu do czasu róznych domowych maseczek [żółtko+cytrynka+olejek rycynowy itp.], nie suszyć włosów suszarką, tymbardziej, że teraz mamy lato i cierpliwości, bo na efekty naprawdę trzeba czekac, pozdrawiam, buźka;*
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 16:27   #13
Shinto
Raczkowanie
 
Avatar Shinto
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 39
Dot.: Zniszczone włosy po codziennym prostowaniu :(

Moje naturalne włoski są falowane i farbowałam je na brąz dwa razy. Narazie nie mam zamiaru tego powtarzać Bardzo dziękuję za dotychczasowe rady =*
Shinto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 05:20   #14
kaamilaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Włosy zniszczone od prostownicy

Czy mógłby mi ktoś poradzić jakis domowy, skuteczny zabieg pielęgnujący włosy. Otóż mam strasznie zniszczone od prostowania.. Stwierdziłam ze bede to ograniczać jednak cóż.. włosy zniszczone i tak są.. jak rozszczerze to widac od góry takie male włoski które tak śmieszcznie odstają, to chyba typowe dla zniszczonych włosów po prostownicy. Proszę niech mi ktoś coś poradzi?;( Może nakładac cos na włosy codziennie zeby sie zregenerowały? Z góry dziękuję
kaamilaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 08:04   #15
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Włosy zniszczone od prostownicy

nie wyobrażam sobie stosować prostownicy... wiem że niektórzy pragną mieć włosy jak żyleta ja natomiast marzę o choć troszkę pokręcone włosy a co do sposobów...wydaje mi się że najważniejsze chyba było by zaprzestanie przez jakiś czas, długi czas stosowania prostownicy....i napewno nawilżanie balsamami.
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 08:34   #16
fraanka
Raczkowanie
 
Avatar fraanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Jamajka.
Wiadomości: 156
GG do fraanka
Dot.: Włosy zniszczone od prostownicy

mam ten sam problem ... i chyba zakupię jakąs odzywkę głęboko regenerującą .. ma ktos jakies warte polecenia ?
__________________
I gdzie są te dla których rap to nie R.Kelly,
Które jara styl Cosmo, ale tego z paneli.
Które wolą spalić lolka nad Wisłą,
Niż mieć sporo bubli, które lśnią i błyszczą.
Które chcą czuć, nie gonić za pozycją..."
hę?...
!
fraanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 10:19   #17
avonka
Raczkowanie
 
Avatar avonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 69
Dot.: Włosy zniszczone od prostownicy

Też miałam ten problem - sterczące małe włoski kiedyś z ciekawości jednego wyrwałam i okazało się że na końcu jest cieniutki - właśnie spalony od prostowania, a że było ich nie dużo to je poucinałam, oczywiście nie przy skórze ale tak w połowie i po problemie
avonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 15:59   #18
sylus9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 183
Dot.: Włosy zniszczone od prostownicy

ja mam taki sam problem.
Używam odżywki: wax, ktora mozna odstac w aptece. (po nim rowniez szybciej wloski rosna), wiec mozna podciac rowniez koncowki
Nakladaj tez za kazdym razem jedwab BIO SILK (mala buteleczka kosztuje ok.7 zl I starcza na bardzooo długo!)
raczej nie kupuj odzywek odbudowywujacych typu: dove itp, bo one i tak nic nie daja.)
sylus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 16:07   #19
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Włosy zniszczone od prostownicy

Cytat:
Napisane przez sylus9 Pokaż wiadomość
ja mam taki sam problem.
Używam odżywki: wax, ktora mozna odstac w aptece. (po nim rowniez szybciej wloski rosna), wiec mozna podciac rowniez koncowki
Nakladaj tez za kazdym razem jedwab BIO SILK (mala buteleczka kosztuje ok.7 zl I starcza na bardzooo długo!)
raczej nie kupuj odzywek odbudowywujacych typu: dove itp, bo one i tak nic nie daja.)
Zgadzam sie z sylus9 WAX po pierwsze, jesli hcodzi o domowe maseczki to ta z - zoltka,olejku rycynowego, soku z cytryny, przestan na ten czas prostowac a jesli juz musisz to uzywaj np cementu termicznego z kerastase(drogi ale niesamowicie wygajny), ktory chroni wlosy przed wysoka temp a dodatkowo pod wplywem temperatury prostownicy zwieksza swoja skutecznosc, an koniec jedwab i juz
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 15:32   #20
BitterHoney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Włosy zniszczone od prostownicy

też mialam ten sam problem. moje włosy wyglądały jak siano,
jako że były gęste stały się jeszcze bardziej puszące..
+ sam fakt - pasemka to juz całkowite zło dla włosow

powiedziałam STOP!

przez 1.5 roku wyprostowałam moze ze 2x
włosy zaczelam wiazac i robic wszelkie mozliwe
fryzury do ktorych nie musialam prostowac..
koczki, kitki itd

+ zaczelam uzywac szamponów regenerujących
WELLA + maska fakt faktem, kosztują nie mało
jednak efekt znakomity! jestem całkowicie
zadowolona i uwazam ze warto bylo..

teraz kupilam jeszcze lotion do prostowania WELLA
i jako ze zmieniam fryzure zaczne je delikatnie
i rozsądnie prostowac ;] + oczywiscie WELLA
BitterHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 16:42   #21
kto11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 58
Dot.: Włosy zniszczone od prostownicy

Hmm.. ja też tak mam ;] pomimo tego że zawsze używam płynnego jedwabiu i Kremu wygładzającego < L'Oreal, Studio Line, Hot Liss > , odrzywka która polecam to J JOANNA NATURIA - ODŻYWKA LEN I RUMIANEK DO WŁ. ZNISZCZONYCH kosztuje ok 3,60 zł ;D a efekt taki jak po tych za 10 zł ;]
kto11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 19:30   #22
kocieee
Raczkowanie
 
Avatar kocieee
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy zniszczone od prostownicy

domowe sposoby łatwo znaleźć w internecie ale najcześciej działają wolniej niż rzeczy [dobre] ze sklepu
ja bym radziła balsam do włosów, maska na włosy jakaś no i daj odpocząć włosom od prostownicy staraj sie ograniczyć w czasie leczenia do jednego prostowania na tydzień a jak już chcesz częściej to w niższej temperaturze ; )
ja bym na twoim miejscu pobróbowała tez z preparatami prostującymi włosy , wiadomo że nie bedzie efektu jak od prostownicy chyba że udało by Ci się dobrze włosy ułożyć ale nie bedziesz ich niszczyć albo pokochała swoje włosy takie jakie są i bawiła się nimi , czasem wmówimy sobie np. że w prostych włosach wyglądamy najlepiej a nasze naturalne są fe ale zmiany od czasu do czasu są dobre
__________________
kocie instynkty
kocieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 13:06   #23
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Zniszczone włosy po codziennym prostowaniu :(

Cytat:
Napisane przez Kaska007 Pokaż wiadomość
Skoro prostowałaś włosy codziennie to musiałaś mieć słabą prostownicę, profesjonalne prostownice dają efekt prostych włosów aż do następnego mycia bez poprawek. Polecam Ci jedwab Bad Azz z firmy Farouk, jest to bardzo intensywna kuracja dla takich zniszczonych, sianowatych włosów. Efekt zauważysz już po pierwszym zastosowaniu.

zgadzam się z koleżanką jakość prostownicy ma duże znaczenie. Ja nie mam problemu z prostowaniem bo mam naturalny efekt prostownicy jestem fryzjerką i na prawdę prostownice w promocji za 40 zł są do d... Nie lepiej zainwestować w taką droższą ? Moja koleżanka ma firmy remington i włosy prostuje tylko po myciu powinnaś stosować preparaty wygładzające
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 14:06   #24
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Zniszczone włosy po codziennym prostowaniu :(

Cytat:
Napisane przez Kaska007 Pokaż wiadomość
Skoro prostowałaś włosy codziennie to musiałaś mieć słabą prostownicę, profesjonalne prostownice dają efekt prostych włosów aż do następnego mycia bez poprawek. Polecam Ci jedwab Bad Azz z firmy Farouk, jest to bardzo intensywna kuracja dla takich zniszczonych, sianowatych włosów. Efekt zauważysz już po pierwszym zastosowaniu.
do nastepnego mycia znaczy codziennie w niektorych przypadkach, np w moim;p

teraz staram sie nie prostowac codziennie, kiedy tylko moge robie dluzsze przerwy od prostownicy.

ale kiedys tez prostowalam codziennie, powiem Ci ze caly ten rok zajelo mi doprowadzanie ich do porzadku;p

po pierwsze radze sciac wszystkie spalone konce, i to nie tak tylko ledwo ledwo same koncowki tylko troche wiecej, ja tak zrobilam i zaczely odrastac szybko zrowe wloski

odstawic prostownice i postawic na kosmetyki regenerujace
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 15:59   #25
kaQusia1717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Question

Zacznę od tego , że często prostuje włosy . Kupiłam sobie komplet Syosa ' Repair ' ( ten pomarańczowy ) czy to zadziała tak by włosy się odbudowały? Używam też jedwabiu do włosów . Znacie może jeszcze jakieś fajne produkty , nie wiem jakieś odzywki , takie żeby włosy były proste? Z góry dziękuję za pomoc .

domowych sposobów nie znam , ale wiem żę Syos - repair cos daje

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2010-01-17 o 16:38
kaQusia1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 18:40   #26
vena884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 68
Dot.: Włosy zniszczone od prostownicy

Cytat:
Napisane przez kaQusia1717 Pokaż wiadomość
Zacznę od tego , że często prostuje włosy . Kupiłam sobie komplet Syosa ' Repair ' ( ten pomarańczowy ) czy to zadziała tak by włosy się odbudowały? Używam też jedwabiu do włosów . Znacie może jeszcze jakieś fajne produkty , nie wiem jakieś odzywki , takie żeby włosy były proste? Z góry dziękuję za pomoc .

domowych sposobów nie znam , ale wiem żę Syos - repair cos daje

ja tez czesto prostowalam teraz odstawilam prosownice mam ten syoss repair i on kompletnie nic nie daje moim wlosom oprocz tego ze latwiej sie rozczesuja no i nie cierpie tego zapachu
__________________
włoski włoski włoski
vena884 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 13:09   #27
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Włosy zniszczone od prostownicy

Cytat:
Napisane przez fraanka Pokaż wiadomość
mam ten sam problem ... i chyba zakupię jakąs odzywkę głęboko regenerującą .. ma ktos jakies warte polecenia ?
Polecam balsam Nivea - intensywna regeneracja.
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 18:25   #28
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: włosy zniszczone prostownica..

Cytat:
Napisane przez kaQusia1717 Pokaż wiadomość
Zacznę od tego , że często prostuje włosy . Kupiłam sobie komplet Syosa ' Repair ' ( ten pomarańczowy ) czy to zadziała tak by włosy się odbudowały? Używam też jedwabiu do włosów . Znacie może jeszcze jakieś fajne produkty , nie wiem jakieś odzywki , takie żeby włosy były proste? Z góry dziękuję za pomoc .

domowych sposobów nie znam , ale wiem żę Syos - repair cos daje
ja prostuję codziennie i nie mam zniszczonych, suchych włosów.Uzywam Loreal intense repair zakupiony na allegro.czasem robię też maskę-tam z 1 na 2-3 miesiące...i czasem na wilgotne włosy nakładam odrobinke jedwabiu biosilka
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 19:32   #29
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: włosy zniszczone prostownica..

u mnie tez nie jest zle.odzywka,maska,olej przed myciem,po czesciowym wyschnieciu wlosow spray gliss kur lub jedwab i do dziela
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 12:21   #30
ewelinnne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: włosy zniszczone prostownica..

Jestem chyba doskonałym przykładem osoby która miala totalnie zniszczone włosy prostownicą. Nigdy nie mialam całkowicie prostych włosów. Moje włosy zawsze byly geste i troszke się puszyly. Dlatego zainwestowalam kilka dobrych lat temu w profesjonalna prostownice. Dodam ze mialam chyba z 3 :P z wyzszych polek . Uzywalam drogich profesjonalnych masek, biosilk itp itd. Nic mi to nie dalo. Oczywiscie na poczatku wlosy byly ladne , zdrowe. Z czasem robily sie slabsze, popalone. Nie rosly ,tzn rosly ale koncowki lamaly sie i caly czas mialam taka sama dlugosc wlosow. Bralam suplementy chodzilam do fryzjera podcinac koncowki , jednak uzywajac jednoczesnie prostownice, problem powracal. Z gory mowie ze proces odbudowy wlosow po farbowaniu+suszeniu+prost owaniu jest bardzo dlugi:P Od 2 lat praktycznie sporadycznie prostuje raz na kilka miesiecy .Scielam włosy ( z 10 cm ) ((teraz juz mam dłuzsze niz kiedykolwiek mialam wcześniej )) ) Nie susze , nie prostuję. Kosmetyków tzw "z wyzszej polki" czyli drogich masek ( typu Kerastese itp ), uzywam tylko na jakies wieksze wyjscia. Co dwa dni myje włosy, uzywam szamponow Ziołowych ktore nie zawieraja ani silikonow ani SLS ani tez parabenow, płucze włosy letnią woda. Stosuje maske Biovax do włosów zniszczonych a nastepnie po spłukaniu głowy wcieram w końcówki ziłową odżywkę bez spłukiwania Radical . Znowu mam geste włosy, sa bardzo lsniące, mniej wypadaja, mniej sie pusza, no i widac ze rosna:P.Jesli chodzi o farbowania to od tego raczej nie odejde :P farbuje jednak raz na 2-3 miesiece. Mysle jednak ze zanim osiagne upragniony efekt minie jeszcze kolejny rok.
ewelinnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.