Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 21:55   #1921
Klaudis1144
Rozeznanie
 
Avatar Klaudis1144
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 536
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez fucia Pokaż wiadomość
REDUKCJA ( proszę o ocenę ;*)
1. Śniadanie - owsianka ( 1 szklanka płatków owsianych, 1 szklanka mleka, 2 łyżki miodu, cynamon)ładnie, tylko z tego co mi się wydaje to za mało tu białka - mleko to w większości węglowodany, dodaj jakiś serek homo, wieśniaka(ale uwaga: sama się przyznaje, że ja będąc na R jem z samym mlekiem, również szklanką, bo jakoś nie mogę zjeść rano zimnego sera..)
2. II śniadanie - kanapka z chleba razowego z polędwicą sopocką , sałatą i pomidorkiem skoro się najadłaś.. ja bym dała 2 kromki
3. Obiad- talerz zupy warzywnej, 200g kalafiora gotowanego, Spoooory kubek koktajlu truskawkowego ładnie
4. Podwieczorek - garść nerkowców tu też ok, możesz chyba nawet dorzucić jakieś warzywko albo białko
5. Kolacja - Jajecznica z dwóch jaj, papryki, pomidora i cebuli. ok

Nie za dużo?
Ja nie jestem ekspertem, więc nie będę oceniać, ale weź dziewczyno nie zadawaj takich pytan w stylu "nie za dużo?".. Ja też jestem na R i jem ok. 2 razy więcej

Albo w sumię pokuszę się o ocenkę. - j.w. Sorki, jeśli oceniłam źle ale chciałam spróbować - tak na I raz

edit: zapomniałam dodać, że bardzo podoba mi się twój jadło. ;D

Edytowane przez Klaudis1144
Czas edycji: 2009-06-17 o 21:57
Klaudis1144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:04   #1922
martto
Raczkowanie
 
Avatar martto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 371
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Bardzo prosze o ocene mojego R

śn. jogurt naturalny, 2 lyzki platkow owsianych, lyzka otrebow, lyzeczka slonecznka, lyzeczka dyni, 2 lyzeczki zarodkow pszennych, 2 suszone sliwki, 2 suszone morele, banan
IIśn. 1,5 bulki slonecznikowej ( wiem ze za malo ale bylam na zakupach i nie wiedzialam co zjesc na szybko bo nie spoddziewalam sie ze tyle czasu mi zejdzie w tym centrum handlowym:P)
ob. talerz krupniku, pol puszki tunczyka wsw, marchewka
podw. 90g serka homo, garsc orzechow ziemnych
40 min.rower i po tym wafel ryzowy a nastepnie
kol.100g chudego sera bialego, pol duzego ogorka, cwiartka papryki, rzodkiewka
__________________
>Sztuka życia: móc zaspokoić głód zachowując apetyt.<
martto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:58   #1923
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Tuppence_ Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o ocenkę, bo ostatnio się trochę zaniedbałam. Redukcja.

Ś: 40g płatków owsianych, 1 łyżka otrąb, dwa małe jabłuszka, 250ml maślanki =355 kcal
II Ś: surówka z marchewki, jabłka i 5 ml oliwy 40, pomarańcza, nektarynka, 250ml maślanki =325 kcal (musiałam w końcu wypić tą maślankę, bo by się zepsuła :/, więcej chyba nie kupię)
O: 135g piersi z kurczaka, 210g marchewki z groszkiem i kukurydzą, 40g kaszy gryczanej =360 kcal (tu chyba przesadziłam, bo byłam pełna)
P: 10 orzechów laskowych =80 kcal (tu zwykle jem więcej, a na kolację mniej, ale wychodziłam z domu i nie miałam jak zjeść, poza tym byłam pełna po obiedzie)
K: sałatka z sałaty, kilku plastrów pomidora i ogórka, odrobiny startej marchewki (a'la McDonalds), wieśniak light z plastrem polędwicy, jajko na twardo z łyżką Freska =260 kcal (hmmm...nie za dużo?)
=1380 kcal

I jeszcze takie skromne pytanie: czy uważacie, że powyższy jadłospis plus 100 kcal dla dziewczyny 21 lat, 52 kg, 161 cm, aktywność bardzo niska (już się poprawiam) to sporo? Zwykle jem o jakieś 100 więcej, dziś wyszło akurat mniej. Ale zaczęłam się zastanawiać, bo jak przeglądam jadłospisy innych dziewczyn, to wydaje mi się, że jedzą mniej (mam na myśli jadłospis redukcyjny).

Z góry dziekuję.
Podbijam, bo znów się zagubił na poprzedniej stronie.
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:58   #1924
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Tuppence_ Pokaż wiadomość
Podbijam, bo znów się zagubił na poprzedniej stronie.
Twoje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi ponad 1800 kcal. Więc niedużo. Kalorycznie może być te 1500 kcal, ale pod warunkiem że dorzucisz dużo sportu. Bo bez tego będziesz bardzo wolno chudła, jeśli w ogole (bo wiadomo, że czasem zdażą Ci się jakieś małe grzeszki żywieniowe). Co do jadłospisu zdecydowanie za mało tłuszczy! I co gorsze nie są połączone z białkami. Poza tym wydaje się być ok, ale niech ktoś Ci jeszcze to oceni
summertime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 06:21   #1925
Nasturcja several years
Rozeznanie
 
Avatar Nasturcja several years
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ToRuŃ:)
Wiadomości: 670
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Izka, Kikunia, Kamilko- ślicznie Aoii i Patrycja również super smacznie

Acha Kamilko, nie lubisz kaszanek bo ja uwielbiam

Moje wczorajsze U:

1: Bułka maślana z miodem, Twarożek domowy z BF, jabłkiem cynamonem i miodem, kubek inki z mlekiem

2: Podwójna kanapka z żółtym serem, szynką,pomidorem i sałatą. Kubuś malinowy, 3 wafle ryżowe czekoladowe

3: Placki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem<wieki nie jadłam>
po: truskawki z jogurtem i cukrem waniliowym

4: Sernik z kokosową skorupką, caffe latte i potem 2 gałki lodów w wafelku : malaga i bakalia

5: Makrela cała i ogromnaa, kromka razowego z paprykarzem szczecińskim i kechupem,kromka z pastą łososiową i pomidorem

----
Truskawki
__________________
What doesn't kill me only makes me stonger..
[Strong enough..]
Nasturcja several years jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 06:50   #1926
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez ElleEstJolieeeee Pokaż wiadomość
Podoba mi się Fajny jadłospis. A wahania wagi są normalne, nie sugeruj się tak nią Aktywność fizyczna jest efektywna jak trwa min 30 min
dziekuje ElleEstJolieeeee i Rodzynka1989
za sugestie i oceny. Wasze rady są dla mnie bezcenne !!

Ukłony w stronę Rodzynka1989 za własnoręcznie przygotowywane leczo - zimą to będzie jak znalazł !!!
A Tobie
ElleEstJolieeeee dzięki za wyjaśnienia dot. błonnika i ocenę - jakże dla mnie budującą! Cieszę się, ze po moim pierwszym faux pas udało mi się cosik już nauczyć zaledwie po 6 dniach, jesteście świetnymi nauczycielkami

Zdrowy błonnik jest w postaci chrupek http://www.granex.pl/module-Produkty...5-lang-pl.html Czyli jeśli nie płatki to można łączyć


__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 07:55   #1927
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

[QUOTE=aoii;12806479]to teraz ja ze swoim bladym P:
I: 2 kromy ciemnego chlebka z almette chrzanowym i pomidorem + jajecznica z 2 jaj na maśle z szynką, cebulką i szczypiorem + 0,5l kawy z mlekiem 2% tata robił śniadanie?:p
po: kinder mleczna kanapka oo zapomniałam o niej i dawno nie jadłam
II: princessa mleczna, mega jabłko, ponad 300ml mixu ( serek homo, truskawki i troche płynnej galaretki truskawkowej, jak stężało było śmieszne w smaku ale nawet nawet ;p)
troche truskawek jaakaś ochotka na słodkie naszła?
o: 3 kulki ryżu z masłem i smażoną cebulką, duży kotlet mielony, panierowany, smażony z serem żółtym, 2 łychy ćwikły z chrzanikiem baardzo lubię i dziś chyba będę robić,bo tata ma jutro urodziny i mama robi meeega przyjęcie, ja lubię taką mocną, która aż wykręca buzie
p: 0,5l zielonej z miętą + duuży kawał sernika z galaretą i truskawkami i kilkoma malymi bezami (kupnymi) ;p lubię serniki na zimno, to taki był?
k: micha płatków z jogurtem morelowym i maślanką może to śmieszne ale raz tylko jadłam płatki z jogurtem a z mlekiem nigdy;p zawsze zzjem całe na sucho

prosze o ocene[QUOTE]
Chyba pierwszy raz Cię pochwalę:P łdnie,na prawdę ładnie;*

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
Dzisiejsze U:
Ś: owsianka (mleko kozie, płatki ok.65g, amarantus, otręby, siemię, twaróg, jabłko, rodzynki)

IIŚ: butelka soku pomidorowego+ kromka wieloziarnistego z soją+ fresek pomidor z bazylią+ polędiwca sopocka+ duużo rzodkiewek

O: łosoś gotowany w oregano+ kasza jęczmienna+ surówka (pomidor, rzodkiewki, cebulka, jogo. nat, przyprawy)

P: sałatka z: sałaty, oliwek, mozarelli, oleju z win, owoców morza(małże, kalmary, krewetki), pomidora, pestek dyni

K: placek owsiany (płatki owsiane, twaróg, jajko)+ twarożek domowy z truskawkami (pierwszy raz dzisiaj robiłam taki placcek i pokochałam go miłością pierwszą, oojj takk)

Uśmiecham się o ocenkę
szczerze mówiąc mi się nie podoba, tzn niby ilosciowo/jakosciowo ok,ale mam wrazenie,ze ciagle jesz to samo. Szczegolnie obiad i śniadania. Domyslam sie,ze nie jestes wege,bo jest polędwica sopocka, czemu nie jesz nigdy miesa na obiad?


Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Uuuuuuulalalaala:


Iśn- pół wieeeeeelkiej chałki drożdżowej z masełkiem i miodem, wieśniak z kawwwwusią i cukrem, banan chałkaa mm...smaki dzieciństwa

w pracy:

7 day's max, princessa orzechowa , bułka słodka z budyniem i marmoladą oraz kruszonką, cappuccino, paluszki
ja też idę do pracy od lipca do mojej mamki do firmy i jej koleżanki już się nakręciły,że beda mnie dozywiac zeby mama sie nie martwila,ze w pracy schudne
w drodze do domu 3 gałki lodów- tiramisu, egzotyczne i cappuccino moje ulubione

O- zupka kalafiorowa z ziemniaczkami (zabialana, zaprawiana mąką), ziemniaczki młode z koperkiem z zapiekanym z serem kalafiorem i mięskiem z zupki podsmażonym, mizeria, kompocik

delicje-całe opakowanie, orzeszki w czek, kubuś slicznie

P- 3 kanapki= jedna z masełkiem i dzemem, druga z masełkiem i miodem a 3 z nutellą, kubas kakao nie jadłam nutelli chyba z dwa lata

K- 3 podwójne tosty z serem, ananasem i szynką jabłko pyyyysznie!

a teraz serek homo z dżemem brzoskwiniowym (Iza to przez Ciebie:P

ps--->wieśniaka wymieszałam z budyniem w proszku był suuuuuper

aaaa i chciałam się "pochwalic", że na moim U na badaniach okazało się, że przytyłam suuuuuuuuuuuper;*


Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
No to P ^^

Śniadanie:
dwie kanapki (masło, szyna, warzywa, sos kanapkowy)
miska płatków. truskawek i orzechów włoskich zalana zimnym mlekiem
kawa ze śmietanką

princessa, jabłko

II Śniadanie:
kajzerka z masłem orzechowym, wieśniakiem i konfiturą brzoskwiniową
sałatka kalafiorowa z majonezem i migdałami

Obiad:
pomidorowa z makaronem,
pulpety w sosie kurkowym, makaron, sałatka jw.

Lila stars'ów kilka (naście)

Przy Kawce:
3 ciastka francuskie z bitą śmietaną (prawdziwą ubitą kremówką ^^) i truskawkami, śmietanka do kawy, cukier

Podwieczorek:
Kanapka (masło, serek czosnkowy, ser żółty, keczup, warzywa)
jogurt jakiś duży, morelowy

Kolacja:
makrela wędzona, paluch z masłem, warzywa
jabuszko, ciasteczka, wafelek, winko, czekoladka (upijam się ^^)

a w ciągu dnia robiłam konfitury truskawkowe i oblizywałam cały czas łyżkę i zeżarłam mleko w proszku bo pralinki robiłam ^^ też chcę sama kiedyś zrobić:p

Und so?
Fajne, luźne P
Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość
Izka, Kikunia, Kamilko- ślicznie Aoii i Patrycja również super smacznie dziękować

Acha Kamilko, nie lubisz kaszanek bo ja uwielbiam ja też lubię,ale ostatnio mam jakiś uraz do świńskiego mięsa i chyba bym nie dała rady zjeść

Moje wczorajsze U:

1: Bułka maślana z miodem, Twarożek domowy z BF, jabłkiem cynamonem i miodem, kubek inki z mlekiem

2: Podwójna kanapka z żółtym serem, szynką,pomidorem i sałatą. Kubuś malinowy, 3 wafle ryżowe czekoladowe

3: Placki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem<wieki nie jadłam>
po: truskawki z jogurtem i cukrem waniliowym

4: Sernik z kokosową skorupką, caffe latte i potem 2 gałki lodów w wafelku : malaga i bakalia

5: Makrela cała i ogromnaa, kromka razowego z paprykarzem szczecińskim i kechupem,kromka z pastą łososiową i pomidorem

----
Truskawki
Tyy wiesz,że uwielbiam Twoje UUU


Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
mogę prosić o ocenę u?

I owsianka z cukrem waniliowym, bananem i jaśkami waniliowymi obsypana czekoladą w proszku, kawa z mlekiem i cukrem cynamonowym właśnie też chciałam sobie zrobić taką kawkę,ale mleko mi skisło, więc pocieszam się cappucino

II grahamka z twarogiem, masłem orzechowym i dżemem brzoskwiniowym, serek homogenizowany waniliowy Izaaa a próbowałaś Darka kokosowego? pyyyycha

ok 0,7 kg truskawek

III ogromny pucharek lodów (w kawiarence ) - trzy gałki, bita śmietana, likier kawowy:P, mnóstwo orzechów włoskich, kawałki banana, sos czekoladowy

IV zupka grzybowa z ryżem, ziemniaczki, mizeria, kotlet jajeczny:P
kawka

V trzy kromki chleba żytniego z masłem, szynką , serem, pomidorem i keczupem, dwie marchewki

przed chwilą wpadło ok. 60gr orzeszków w miodzie.
i Twoje też

Pożegnalne,bo były...prawie przyszły tż, wyjechaał i jeszcze przyjaciółka mnie opuściła i pojechała sobiee nad morze;( Ale z P też będę chyba powoli kończyć...
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 08:00   #1928
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez summertime Pokaż wiadomość
Moje niskowęglowodanowe R. Czy na takim czymś schudnę czy raczej przytyję?:p mam małe kłopoty z żoladkiem i lekarka kazała mi na tydz odstawić produkty mączne.

1. 90g sera pleśniowego wędzonego, 80g szynki z indyka, duży pomidor.
2. 70g twarogu chudego, 30g otrębów (mix zwykłych i z żurawiną), 30g nerkowca, kilka truskawaek (nie wiecej niz 100g), odrobina jogurtu
3. 150g piersi z indyka smażonej na oliwie w migdałach (góra 10g), do tego kawałek jaieś 30g serka topionego, dużo sałaty, pomidor.

trening (siłowy może to za dużo powiedziane, ale przynajmniej próba siłowego ;]])

4. wieśniak lekki, 4 truskawki
5. kilka korniszonów, jajko, plaster szynki.

pozniej jesli bede sie uczyc do pozna byc mzoe wpadnie twaróg.

Bardzo proszę o ocenę. Tyje się od namiaru kalorii, mi zaś wychodzi bilans chyba lekko ujemny. kwestia czy nie będzie po takim czyms efektu jojo?
up
summertime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 08:28   #1929
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Moje pyszne Rrrrrrrr

Śniadanie: placek owsiany z serkiem homo i truskawkami
II śniadanie: 2 kromki razowca z paroma plastrami polędwicy, ogórkiem, rzodkiewką, keczupem (wiem, wiem, ale ja go za bardzo kocham ); grejpfrut
Obiad: kurczak w warzywach (http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=489), pół torebki kaszy
Podwieczorek: wiejski lekki ze słonecznikiem
Kolacja: 2 jaja na twardo z papryką i kalafiorem

Mogę prosić o ocenę? Z góry dziękuję
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 08:35   #1930
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość
Izka, Kikunia, Kamilko- ślicznie Aoii i Patrycja również super smacznie

Acha Kamilko, nie lubisz kaszanek bo ja uwielbiam

Moje wczorajsze U:

1: Bułka maślana z miodem, Twarożek domowy z BF, jabłkiem cynamonem i miodem, kubek inki z mlekiem

2: Podwójna kanapka z żółtym serem, szynką,pomidorem i sałatą. Kubuś malinowy, 3 wafle ryżowe czekoladowe

3: Placki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem<wieki nie jadłam>
po: truskawki z jogurtem i cukrem waniliowym

4: Sernik z kokosową skorupką, caffe latte i potem 2 gałki lodów w wafelku : malaga i bakalia

5: Makrela cała i ogromnaa, kromka razowego z paprykarzem szczecińskim i kechupem,kromka z pastą łososiową i pomidorem

----
Truskawki
dziękuję u Ciebie też przesmacznie, kurczę a ja nie lubię placków ziemniaczanych na słodko:P
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:02   #1931
ElleEstJolieeeee
Raczkowanie
 
Avatar ElleEstJolieeeee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 142
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Moje pyszne Rrrrrrrr

Śniadanie: placek owsiany z serkiem homo i truskawkami ślicznie
II śniadanie: 2 kromki razowca z paroma plastrami polędwicy, ogórkiem, rzodkiewką, keczupem (wiem, wiem, ale ja go za bardzo kocham ); grejpfrut niewielka ilość ketchupu i to na śniadanie nic złego nie zrobi fajnie
Obiad: kurczak w warzywach (http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=489), pół torebki kaszyświetnie
Podwieczorek: wiejski lekki ze słonecznikiem bardzo ładnie,mam nadzieję,że słonecznika sporo
Kolacja: 2 jaja na twardo z papryką i kalafiorem suuuper

Mogę prosić o ocenę? Z góry dziękuję
Świetne R! Podoba mi się
__________________
I'm delighting in the air

but I'm hungry ..

for you
ElleEstJolieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 09:12   #1932
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez ElleEstJolieeeee Pokaż wiadomość
Świetne R! Podoba mi się
Dziękuję, w końcu uczę się od najlepszych
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:14   #1933
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc mi się nie podoba, tzn niby ilosciowo/jakosciowo ok,ale mam wrazenie,ze ciagle jesz to samo. Szczegolnie obiad i śniadania. Domyslam sie,ze nie jestes wege,bo jest polędwica sopocka, czemu nie jesz nigdy miesa na obiad?
Hmm.. szczerze mówiąc częściej jem mięso na obiad. Fakt, kilka dni mam to samo- łososia, ale to dlatego, że mam nieeeezły zapas
A śniadania? Myślę, że na razie będę w tej materii nudna ;p w ogóle nie czuję, że jem to samo danie! Owsianka ma tyle opcji, że chyba niewyczerpie się moja miłość do niej Chociaż dzisiaj było trochę inaczej, ale moje jadło później, bo w końcu cały dzień przed nami

Dzięki za spostrzeżenia. Postaram się jak najbardziej urozmaicać jedzonko
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:23   #1934
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

[QUOTE=airwaves;12814000][QUOTE=aoii;12806479]to teraz ja ze swoim bladym P:
I: 2 kromy ciemnego chlebka z almette chrzanowym i pomidorem + jajecznica z 2 jaj na maśle z szynką, cebulką i szczypiorem + 0,5l kawy z mlekiem 2% tata robił śniadanie?:p / nieee sama robiłam!
po: kinder mleczna kanapka oo zapomniałam o niej i dawno nie jadłam
II: princessa mleczna, mega jabłko, ponad 300ml mixu ( serek homo, truskawki i troche płynnej galaretki truskawkowej, jak stężało było śmieszne w smaku ale nawet nawet ;p)
troche truskawek jaakaś ochotka na słodkie naszła? / nachodzi teraz często - zbliża sięę @@@@@
o: 3 kulki ryżu z masłem i smażoną cebulką, duży kotlet mielony, panierowany, smażony z serem żółtym, 2 łychy ćwikły z chrzanikiem baardzo lubię i dziś chyba będę robić,bo tata ma jutro urodziny i mama robi meeega przyjęcie, ja lubię taką mocną, która aż wykręca buzie / ja kupiłam, bo nie miałam jak zdrobić
p: 0,5l zielonej z miętą + duuży kawał sernika z galaretą i truskawkami i kilkoma malymi bezami (kupnymi) ;p lubię serniki na zimno, to taki był? / <333
k: micha płatków z jogurtem morelowym i maślanką może to śmieszne ale raz tylko jadłam płatki z jogurtem a z mlekiem nigdy;p zawsze zzjem całe na sucho / z mlekiem nie lubie, maślanka jest gęstsza i robi mi sie właśnie taka duża micha rzadszego jogutru z płatkami :P

prosze o ocene
Cytat:
Chyba pierwszy raz Cię pochwalę:P łdnie,na prawdę ładnie;* dziekujeeeeeee! **

Pożegnalne,bo były...prawie przyszły tż, wyjechaał i jeszcze przyjaciółka mnie opuściła i pojechała sobiee nad morze;( Ale z P też będę chyba powoli kończyć...
ale jak kończyć z P? przeciez chyba jeszcze dużo Ci brakuje? masz okres i wszystko?
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:37   #1935
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

R/U
Sniadanie; owsianka na mleku z 4 lyzek, 1 łyzki otrębów, jogurtu orzechowego, jabłka, cynamonu, jasków kokosowych, garści cini minis
30 min hula hop
IISniadanie; 2 kanapki razowego, jedna z pasta jajeczna i pomidorem druga z pasztetem z soczewicy robionym i z salatka (ogórek kiszony, polowa pomidora, czerwona cebula, zioła, tofu) + koktajl z truskawek, ćwiartki jabłka, połowy banana i łyzki maślanki naturalnej
20 min bieg interwałowo + 6 min stretch nóg
Obiad; udko z kurczaka grulowane, 1/3 torebki kaszy jęczmiennej, mloda kapusta, mizeria z maślanką
20 min stepper + 6 min stretch nóg
Podwieczorek; 400g czereśni, garść mieszanki orzechów
40 dzien a6w
Kolacja; wieśniak z truskawkami
W ciągu dnia litr zielonej herb i mineralna
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:23   #1936
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Dekas, okropna kobieto ja do Ciebie pisze, gg , pw a Ty nic...

Ależ odpisałam na gg! Co prawda net mi nawala ale żeby aż tak ?

A Princessa była kokosowa^^
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!

Edytowane przez Dekas
Czas edycji: 2009-06-18 o 10:25
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:33   #1937
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
Ależ odpisałam na gg! Co prawda net mi nawala ale żeby aż tak ?

A Princessa była kokosowa^^
chyba aż tak, bo nic nie dostałam! głupie gg!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:47   #1938
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Dziewczyny a jak dokładnie robicie ten placek owsiany??
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:51   #1939
gosienkaa
Raczkowanie
 
Avatar gosienkaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

u:

I. talerz owsianki+ rodzynki + ok 30 g chałwy
II. reszta chałwy(70 g) + pare łyżek masła orzechowego ( miało być na chlebku, ale juz nie wcisnęłam )
III. pół puszki mleka skondensowanego słodzonego, princessa kokosowa, trochę marcepanu ( przyjechała siostra i tak jakoś się zagadałyśmy i słodkości "poszły w ruch" a aa umieram, za słodko :d )
IV. bardzo gęsta pomidorowa z ryżem+ gotowany kurczak
V. wieśniak, jajecznica z 2 jajek z pomidorem i cebulką


hehe pierwsze trzy dania mega słodkie ale coóóóż... tak jakoś a podwieczorek przed obiadem, bo obiad trochę później
__________________
keeps getting better


gosienkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 11:00   #1940
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak dokładnie robicie ten placek owsiany??
Ja zalewam płatki wodą, jak napęcznieją to dodaję 1 jajko, wsypuję odrobinę cukru waniliowego, łyżkę miodu i daję na patelnie.

Cytat:
Napisane przez gosienkaa Pokaż wiadomość
u:

I. talerz owsianki+ rodzynki + ok 30 g chałwy super
II. reszta chałwy(70 g) + pare łyżek masła orzechowego ( miało być na chlebku, ale juz nie wcisnęłam )
III. pół puszki mleka skondensowanego słodzonego, princessa kokosowa, trochę marcepanu ( przyjechała siostra i tak jakoś się zagadałyśmy i słodkości "poszły w ruch" a aa umieram, za słodko :d ) ja nie lubię tego mleka
IV. bardzo gęsta pomidorowa z ryżem+ gotowany kurczak ok
V. wieśniak, jajecznica z 2 jajek z pomidorem i cebulką


hehe pierwsze trzy dania mega słodkie ale coóóóż... tak jakoś a podwieczorek przed obiadem, bo obiad trochę później
No może być szkoda że 2 posiłki składają się tylko z samych słodyczy, oprócz tego brak owoców .
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:01   #1941
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak dokładnie robicie ten placek owsiany??
Ja robię tak:
gotuję troche wody, zalewam nią płatki, przykrywam, czekam aż woda wsiąknie w płatki. Ściągam pokrywę, dodaje jajko, cynamon, troszkę startego jabłka , ty mozesz dać inne owoce( nie może yć dużo owoców, bo placuszki będą się rozwalały, to znaczy mnie się wtedy rozwalają, jak za dużo dam owoców) mieszam i z masy smaże małe placuszki na patelni

R:
zaraz po wstaniu wypiłam szklankę wody mineralnej,
1 śniad: owsianka(5 łyż.) z big jabłkiem i wieloma truskawkami, godzine po zielona herbata,
2 śniad: poł grahamki z wędliną, masłem, sałatą i szczypiorem,
koktajl(truskawki + jogurt naturalny)
obiad: 50 gram brązowego ryżu, pierś z kurczaka, warzywa,
podwieczorek: orzeszki ziemne
kolacja: tuńczyk w sosie własnym, pomidor.
W ciągu dnia jeszcze jedna zielona herbata oraz dużo wody
__________________
Moda przemija, styl pozostaje.
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:05   #1942
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Witam dziewczyny

Moje pytanie zostało bez odpowiedźi więc zapytam ponownie.
Czy brak wzmożonego ruchu (czytaj: sesja) nie powinien spowodować lekkim obcięciem kcal?
Gnębi mi to bardzo. Boję się, że przytyję.
Jedynym ratunkiem są wyjścia na spacer z pieskiem.
A tak korci mnie poćwiczyć ale wysiłek umysłowy mnie wykańcza, poważnie
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:05   #1943
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

U.....

  • 2 kanapki z kebabem,sałata,pomidorem, papryką,majonezem
  • grahamka z salami,sałatą,jabłko
  • kubek zupy jarzynowej,2 ziemniaki,pierś kurczaka smażona na oliwie z oliwek,góra surówki
  • kawałek szarlotki z 2 gałkami lodow waniliowych
  • serek homo,wymieszany z pomidorem,cebulką,tuńczyk iem wsw,jajko na twardo

i jak ????????
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:05   #1944
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

O to pyszne Dzięki bardzo, na pewno wypróbuję
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:14   #1945
smak6malin
Wtajemniczenie
 
Avatar smak6malin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2 566
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość
U.....

  • 2 kanapki z kebabem,sałata,pomidorem, papryką,majonezem
  • grahamka z salami,sałatą,jabłko
  • kubek zupy jarzynowej,2 ziemniaki,pierś kurczaka smażona na oliwie z oliwek,góra surówki
  • kawałek szarlotki z 2 gałkami lodow waniliowych
  • serek homo,wymieszany z pomidorem,cebulką,tuńczyk iem wsw,jajko na twardo

i jak ????????
Całkiem fajnie Dodałabym jeszcze ewentualnie do podwieczorku jakieś orzechy, pestki dyni itp.

Cytat:
Napisane przez myszeczka00 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Moje pytanie zostało bez odpowiedźi więc zapytam ponownie.
Czy brak wzmożonego ruchu (czytaj: sesja) nie powinien spowodować lekkim obcięciem kcal?
Gnębi mi to bardzo. Boję się, że przytyję.
Jedynym ratunkiem są wyjścia na spacer z pieskiem.
A tak korci mnie poćwiczyć ale wysiłek umysłowy mnie wykańcza, poważnie
To zależy, bo jeśli codziennie ćwiczysz bardzo intensywnie spalając przy tym bardzo dużo kalorii organizm może źle spożytkować ten nadmiar kalorii, który niegdyś był spalany. Jeśli natomiast te Twoje ćwiczenia nie są tak intensywne to nie ucinaj kalorii. Zresztą obserwuj po prostu wagę, jak przybędzie Ci zbędnych kilogramów - zredukuj ilość zjadanych kalorii.
A tak swoją drogą.. myślę, że przy intensywnym wysiłku umysłowym przydałoby się trochę ' odpoczynku' - chociaż godzina jazdy na rowerze, siłowni, basenu .. ?

Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość
Ja robię tak:
gotuję troche wody, zalewam nią płatki, przykrywam, czekam aż woda wsiąknie w płatki. Ściągam pokrywę, dodaje jajko, cynamon, troszkę startego jabłka , ty mozesz dać inne owoce( nie może yć dużo owoców, bo placuszki będą się rozwalały, to znaczy mnie się wtedy rozwalają, jak za dużo dam owoców) mieszam i z masy smaże małe placuszki na patelni

R:
zaraz po wstaniu wypiłam szklankę wody mineralnej,
1 śniad: owsianka(5 łyż.) z big jabłkiem i wieloma truskawkami, godzine po zielona herbata, a białko gdzie ?
2 śniad: poł grahamki z wędliną, masłem, sałatą i szczypiorem, na R należy unikać masła i nie łączyć go z węglami, połączenie to raczej nie sprzyja traceniu zbędnych kilogramów
koktajl(truskawki + jogurt naturalny)
obiad: 50 gram brązowego ryżu, pierś z kurczaka, warzywa, jakie warzywa ?
podwieczorek: orzeszki ziemne dodałabyś tu jakieś białko ..
kolacja: tuńczyk w sosie własnym, pomidor.
W ciągu dnia jeszcze jedna zielona herbata oraz dużo wody
Jw.
__________________





smak6malin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:15   #1946
ElleEstJolieeeee
Raczkowanie
 
Avatar ElleEstJolieeeee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 142
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Wczorajsze U:
Śn:
owsianka z daktylami, truskawkami, musli wiosennym,kakaem i serkiem wiejskim(100g) ; parę truskawek

II śn: 3 kromki orkiszowego : dwie z masłem,sałatą,szynką,rzod kiewką,papryką i szczypiorkiem, trzecia z masłem orzechowym ; parę truskawek

O: pierś z kurczaka panierowana, ryż brązowy(ok.pół woreczka), surówka z marchwii i jabłka, miska sałaty i szczypioru ze śmietaną
deser: duuużo czereśni

P: homo waniliowy(150g) + 100 g wiejskiego z daktylami,rodzynkami i orzechami laskowymi ; michałek orzechowy, krówka

K: makrela wędzona , kromka żytniego z musztardą,sałatka z pomidorów,cebulki,sałaty, chrzanu i jog.nat.
__________________
I'm delighting in the air

but I'm hungry ..

for you
ElleEstJolieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:21   #1947
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Moja dzisiejsza kaloryczna niby-redukcja...
To drugie śniadanie mnie dobiło i nie wiem jak wmuszę w siebie obiad
Ś -> owsianka ( 4 łyżki płatków, otręby, truskawki, 2 kostki gorzkiej czekolady, woda, mleko)
II Ś -> koktajl truskawkowy - 0,5 l (270ml.jogurtu naturalnego, ok.200g.truskawek), 2 małe grahamki ( razem 100g.) z pastą twarogową, wędliną i ogórkiem.

Będzie:
Ob. -> gotowana pierś z kurczaka, garść makaronu durum, sałata z sosem
P -> garść orzechów laskowych
K -> serek homo nat.z pomidorem

No i wychodzi ponad 1400 kcal...
__________________

Edytowane przez Rodzynka1989
Czas edycji: 2009-06-18 o 15:00
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:39   #1948
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez ElleEstJolieeeee Pokaż wiadomość
Wczorajsze U:
Śn: owsianka z daktylami, truskawkami, musli wiosennym,kakaem i serkiem wiejskim(100g) ; parę truskawek mniam!

II śn: 3 kromki orkiszowego : dwie z masłem,sałatą,szynką,rzod kiewką,papryką i szczypiorkiem, trzecia z masłem orzechowym ; parę truskawek fajnie tylko czemu parę truskawek?:P nie ma co sobie żałować

O: pierś z kurczaka panierowana, ryż brązowy(ok.pół woreczka), surówka z marchwii i jabłka, miska sałaty i szczypioru ze śmietaną
deser: duuużo czereśni bardzo smacznie

P: homo waniliowy(150g) + 100 g wiejskiego z daktylami,rodzynkami i orzechami laskowymi ; michałek orzechowy, krówka mniam! musiało być pyszne! i króówwkaa achhh

K: makrela wędzona , kromka żytniego z musztardą,sałatka z pomidorów,cebulki,sałaty, chrzanu i jog.nat. fajnie fajnie
komentarz chyba zbędny
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:49   #1949
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

A oto mój jadłospis na następnych 5 dni. Byłabym wdzięczna gdybyście oceniły

R


Piątek:
1.kromka chleba razowego, łyżka twarożku, pomidor, koperek
2.jajko, łyżka oleju rzepakowego, łyżka koncentratu pom., cebula
3.pierś kurczaka, łyżka oleju rzepakowego, plasterek sera żółtego
4.mieszanka orzechów
5.jogurt ACTIVIA naturalny

Sobota:
1.100g chudego twarożku, cebula, ogórek, łyżka śmietany
2.kromka chleba razowego, łyżka koncentratu pomidorowego, cebula, pestki dyni
3.ser feta, pomidor, papryka, łyżka oleju rzepakowego
4.mieszanka orzechów
5.jogurt ACTIVIA naturalny

Niedziela:
1.1/2szklanki płatków owsianych, 100g chudego twarożku
2.kromka chleba razowego, plasterek wędliny z indyka, ogórek kiszony, łyżeczka twarożku chudego
3.pierś z kurczaka, pieczarki, łyżka oleju rzepakowego, papryka
4.pół makreli wędzonej
5.jogurt ACTIVIA naturalny

Poniedziałek:
1.opakowanie twarożku, 3 łyżki otrąb
2.pół makreli wędzonej
3.jajko, łyżka oleju rzepakowego, pieczarki, 3 plasterki szynki z indyka
4.mieszanka orzechów
5.jogurt ACTIVIA naturalny

Wtorek:
1.kromka chleba razowego, łyżka twarożku, pomidor
2.jajko na miękko, ogórek
3.pierś kurczaka, sałata, ser feta, mieszanka orzechów, koperek
4.pół makreli wędzonej
5.jogurt ACTIVIA naturalny
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:06   #1950
ElleEstJolieeeee
Raczkowanie
 
Avatar ElleEstJolieeeee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 142
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
komentarz chyba zbędny
Dziękuję Truskawek parę ,bo po ostatnich dniach objadania się nimi miałam raczej chętkę na czereśnie a podwieczorek rzeczywiście był boski
Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
A oto mój jadłospis na następnych 5 dni. Byłabym wdzięczna gdybyście oceniły

R


Piątek:
1.kromka chleba razowego, łyżka twarożku, pomidor, koperek
2.jajko, łyżka oleju rzepakowego, łyżka koncentratu pom., cebula
3.pierś kurczaka, łyżka oleju rzepakowego, plasterek sera żółtego
4.mieszanka orzechów
5.jogurt ACTIVIA naturalny
mało, dlaczego tylko jedna kromka na śniadanie?łyżka twarożku? bardzo mało węgli, na dodatek na kolację fundujesz sobie węgle proste- a ona powinna się składać głównie z białka, a taki jogurt nie ma go wiele.
Sobota:
1.100g chudego twarożku, cebula, ogórek, łyżka śmietany
2.kromka chleba razowego, łyżka koncentratu pomidorowego, cebula, pestki dyni
3.ser feta, pomidor, papryka, łyżka oleju rzepakowego
4.mieszanka orzechów
5.jogurt ACTIVIA naturalny

Niedziela:
1.1/2szklanki płatków owsianych, 100g chudego twarożku
2.kromka chleba razowego, plasterek wędliny z indyka, ogórek kiszony, łyżeczka twarożku chudego
3.pierś z kurczaka, pieczarki, łyżka oleju rzepakowego, papryka
4.pół makreli wędzonej
5.jogurt ACTIVIA naturalny

Poniedziałek:
1.opakowanie twarożku, 3 łyżki otrąb
2.pół makreli wędzonej
3.jajko, łyżka oleju rzepakowego, pieczarki, 3 plasterki szynki z indyka
4.mieszanka orzechów
5.jogurt ACTIVIA naturalny

Wtorek:
1.kromka chleba razowego, łyżka twarożku, pomidor
2.jajko na miękko, ogórek
3.pierś kurczaka, sałata, ser feta, mieszanka orzechów, koperek
4.pół makreli wędzonej
5.jogurt ACTIVIA naturalny
w kolejnych jadłospisach sa te same błędy- jest za mało, tragiczna kolacja, drastyczne obcięcie węgli,brak owoców.Śniadania powinny być większe i dodaj węglowodany złożone!
__________________
I'm delighting in the air

but I'm hungry ..

for you
ElleEstJolieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.