Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-19, 14:47   #3811
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, a jaki byście poleciły korektor na trądzik i ślady? >.< Mam ostatnio wysyp na policzku i maskowałam go biotherm'em forget it, ale dupa, teraz patrze, że nagle mam tam kilka zaskórników, i to w miejscu gdzie w ogóle bym nie sądziła, że mogą się zrobić.. argh
Próbował ktoś może tego:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ce.html&next=1
czy zapycha?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 15:53   #3812
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A ten Cepan to na blizny, czy przebarwienia też? Bo ja mam kilka takich czerwonych śladów po rozdrapywaniu wszelkich wyprysków (głupia byłam strasznie!) i zastanawiam się czy da się to jakoś usunąć? Dodam, że nie są to jakieś stare ślady, mają 1-3miesięcy.
Cepan jest na blizny. Ale wiesz, spróbować zawsze można. Maść podobno jest dobra na rozstępy, ale ja w tym celu nie używałam jej systematycznie, więc nie mogę nic powiedzieć na temat efektów. A nie próbowałaś smarować przebarwień olejem rycynowym? Jak już wcześniej pisałam, mnie się kolor cery nieco ujednolicił po oleju.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 16:10   #3813
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A w związku z twarzą i rankami. Czego używać na przyspieszenie gojenia? Moim problemem nie są same pryszcze, ale ranki które po nich zostają. Wszystko drapię, skubię, rozdrapuję. Zginęłoby to samo po jakiś dwóch tygodniach, ale żeby nie kusić losu przez dwa tygodnie chciałabym proces gojenia na twarzy przyspieszyć. Im krócej tym większe prawdopodobieństwo, że dam radę nie drapać. (:
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 16:22   #3814
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Cepan jest na blizny. Ale wiesz, spróbować zawsze można. Maść podobno jest dobra na rozstępy, ale ja w tym celu nie używałam jej systematycznie, więc nie mogę nic powiedzieć na temat efektów. A nie próbowałaś smarować przebarwień olejem rycynowym? Jak już wcześniej pisałam, mnie się kolor cery nieco ujednolicił po oleju.
W takim razie spróbuję z olejem rycynowym, choć nie wydaje mi się, żeby to mogło mieć aż takie zbawienne skutki, jakich mi trzeba .

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
A w związku z twarzą i rankami. Czego używać na przyspieszenie gojenia? Moim problemem nie są same pryszcze, ale ranki które po nich zostają. Wszystko drapię, skubię, rozdrapuję. Zginęłoby to samo po jakiś dwóch tygodniach, ale żeby nie kusić losu przez dwa tygodnie chciałabym proces gojenia na twarzy przyspieszyć. Im krócej tym większe prawdopodobieństwo, że dam radę nie drapać. (:
To ja bym proponowała pastę cynkową .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 16:26   #3815
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

o. fajnie dzięki, nawet gdzieś ją mam. (:
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 17:05   #3816
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
A w związku z twarzą i rankami. Czego używać na przyspieszenie gojenia? Moim problemem nie są same pryszcze, ale ranki które po nich zostają. Wszystko drapię, skubię, rozdrapuję. Zginęłoby to samo po jakiś dwóch tygodniach, ale żeby nie kusić losu przez dwa tygodnie chciałabym proces gojenia na twarzy przyspieszyć. Im krócej tym większe prawdopodobieństwo, że dam radę nie drapać. (:
Pasta cynkowa, olej rycynowy, Tribiotic, Acne-Derm, Effaclar K

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A ten Cepan to na blizny, czy przebarwienia też? Bo ja mam kilka takich czerwonych śladów po rozdrapywaniu wszelkich wyprysków (głupia byłam strasznie!) i zastanawiam się czy da się to jakoś usunąć? Dodam, że nie są to jakieś stare ślady, mają 1-3miesięcy.
A Acne-Derm próbowałaś? U mnie się bardzo dobrze sprawdza w usuwaniu takich czerwonych śladów po wyciskaniu
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 17:51   #3817
Aik
Przyczajenie
 
Avatar Aik
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ja zamiast korektora uzywam mocnokryjacy podklad Vichy Toleriane polecam
__________________

Aik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 21:50   #3818
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Pasta cynkowa, olej rycynowy, Tribiotic, Acne-Derm, Effaclar K



A Acne-Derm próbowałaś? U mnie się bardzo dobrze sprawdza w usuwaniu takich czerwonych śladów po wyciskaniu
Acne dermu używam czasami na pryszcze, tzn. jak mi się robią takie gule, ale na te czerwone przebarwienia jeszcze nie próbowałam. A akurat mam, więc wypróbuję .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 07:48   #3819
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Acne derm można zastąpić brevoxylem ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:31   #3820
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Nawiązując do postów o mleku - nie poleca się mleka. Głównie dlatego, że w ogóle nabiał który nie jest organiczny ma w sobie masę świństwa, hormonów itp - które fatalnie działają na skórę. Poza tym laktoza bardzo często powoduje małe reakcje alergiczne.

Ludzie na wsi to co innego - jeśli piją mleko od małego i niespateryzowane faktcznie mają z tego korzyści. Ale dla mieszczuchów, jeszcze nie daj bóg, odtłuszczone, to jak pomidory zimą
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 10:01   #3821
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Potrzebuję jakiegoś filtru, bo mój ukochany z evy medicy się skończył.. i znalazłam na KWC krem ochronny z flos leku na zimę, z tym, że jest bez recenzji. Stosował go ktoś może?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 10:26   #3822
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Kochane, lubię używać samoopalaczy lub czegoś brązującego, ale sopot ziaji uczynił na mojej twarzy wulkan . Cała w czarnych wągrach, obrzydliwie to wygląda. Czy któraś doświadczona może zerknąć na ten skład, bardzo proszę:

aqua, glycerin, dihydroxyacetone, PPG-26-buteth-26/PEG-40 hydrogenated castor oil, d-panthenol, butylene glycol, nymphea alba, tocopheryl acetate, DMDM hydantoin iodopropyl butylcarbamate, parfum.

wyłacznie pod kątem zapychania, o to mi najbardziej chodzi
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:00   #3823
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Kochane, lubię używać samoopalaczy lub czegoś brązującego, ale sopot ziaji uczynił na mojej twarzy wulkan . Cała w czarnych wągrach, obrzydliwie to wygląda. Czy któraś doświadczona może zerknąć na ten skład, bardzo proszę:

aqua, glycerin, dihydroxyacetone, PPG-26-buteth-26/PEG-40 hydrogenated castor oil, d-panthenol, butylene glycol, nymphea alba, tocopheryl acetate, DMDM hydantoin iodopropyl butylcarbamate, parfum.

wyłacznie pod kątem zapychania, o to mi najbardziej chodzi
Ta Ziaja ma prawo uczynić z Twojej twarzy wulkan i nie tylko Wywaliłabym ten samoopalacz przede wszystkim za DMDM hydantoin - rakotwórcza pochodna formaldehydu, czyli generalnie bardzo szkodliwe. Zapychające mogą być wszystkie PPG/PEG, kolejny rakotwórczy składnik to dihydroxyacetone. Poza gliceryną i panthenolem i kawałkiem lilii wodnej na pocieszenie (Nymphaea alba) nie ma w tym składzie nic pożytecznego, przy czym gliceryna niektórych też zapycha. Nie chciałabym tego samoopalacza nawet za darmo
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:37   #3824
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Sicilia pytam z ciekawości, a nie ze złośliwości, czy dobrze mi się wydaję, że samoopalacz Lavera, którego używasz też ma dihydroksyaceton (DHA)?, więc jak to z nim jest? bo przyznam się szczerze, że nie słyszałam o jego złych właściwościach. W mojej książce o składnikach w kosmetyce jest napisane: " jest substancją naturalną,..., nawilża skórę i chroni ją przed reaktywnymi formami tlenowymi". A tak na marginesie na moje oko wklejony skład to nie jest Ziaja, bo oni raczej nie używają DMDM Hydantoin. Pozdrawiam
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:00   #3825
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Bardzo Was przepraszam, że nie podałam nazwy. Chodzi o popularny samoopalacz Dax cosmetics, zarówno w piance, jak i słynne chusteczki samoopalające mają taki właśnie skład.

W takim razie może mogłybyście mi polecić jakiś o naprawdę dobrym, niezapychającym składzie? Bardzo, bardzo proszę, cena nie jest tak ważna,ale najmilej, gdyby kosztował DO 50 zł,a nie powyżej.

ziaja ma nieco inny skład, mogę wkleić jutro jeśli kogoś interesuje (z chusteczki samoopalającej)
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:16   #3826
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Sicilia pytam z ciekawości, a nie ze złośliwości, czy dobrze mi się wydaję, że samoopalacz Lavera, którego używasz też ma dihydroksyaceton (DHA)?, więc jak to z nim jest? bo przyznam się szczerze, że nie słyszałam o jego złych właściwościach. W mojej książce o składnikach w kosmetyce jest napisane: " jest substancją naturalną,..., nawilża skórę i chroni ją przed reaktywnymi formami tlenowymi". A tak na marginesie na moje oko wklejony skład to nie jest Ziaja, bo oni raczej nie używają DMDM Hydantoin. Pozdrawiam
DHA jest odpowiedzialny za dawanie koloru opalenizny na skórze. Jest pewnie w co drugim samoopalaczu. I jest kontrowersyjny, są wobec niego wątpliwosci. Wiecej tu:
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...lina,t416.html
Moim zdaniem sam nie będzie tak szkodliwy, jak w połączeniu z innymi uwalniaczami formaldehydu, typu np. DMDM. Zależy też, jak wysoko jest w składzie. W moim słowniku ma kolor żółty (średnio szkodzi), więc dlatego go czasami toleruję Ale gdyby obok był jeszcze inny składnik z kolorem żółto-czerwonym albo czerwonym, to wtedy rezygnuję.

Ziaja, nawet jesli nie używa DMDM, to na pewno używa diazolidinyl urea, a do niektórych składników dodaje gwiazdkę, którą opisuje jako "składnik zaaprobowany przez ECOCERT". Dla mnie to greenwasching, czyli udają, że są ekologiczni pisząc wołami ecocert, a przemycają co chcą w składzie.

PS. A jaką masz książkę o składnikach kosmetyków?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2010-12-21 o 14:24
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:18   #3827
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Sicilia a jaki samoopalacz lub krem brązujący polecasz dla tłustej cery?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 14:31   #3828
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Sicilia a jaki samoopalacz lub krem brązujący polecasz dla tłustej cery?
Uzywam Lavery, o której pisała MariaFrancesca i jestem z niej zadowolona. To jest samoopalacz do twarzy i ciała. Tubka 150 ml kosztuje 60 zł. Mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania. Lavera nie zapycha i nigdy nic mi po niej nie wyskoczyło.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 08:41   #3829
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A gdzie kupię ten samoopalacz? Pierwsze słyszę o tej firmie...

A jakieś inne dla tłustej cery znacie?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 10:39   #3830
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
A gdzie kupię ten samoopalacz? Pierwsze słyszę o tej firmie...

A jakieś inne dla tłustej cery znacie?
To firma ekologiczna, w sklepach ze zdrową żywnością organiczną albo przez internet.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 16:05   #3831
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

a czy ktoś móglby ocenic skład max factora lasting

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Dimethicone, Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone Copolyol, Sodium Chloride, PVP, Laureth-7, Arachidyl Behenate, Sodium Dehydroacetate, Trihydroxystearin, Propylparaben, Methicone, Methylparaben, Synthetic Wax, Silica, Cetyl Dmethicone Copolyol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hexyl Laurate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Ethylene Brassylate, Sodium Acetate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]


nigdy wczesniej tego nie robiłam i jak zaczelam sprawdzac to juz 2h godzine siedze....
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 16:35   #3832
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Na pierwszy rzut niedoświadczonego oka widzę, że bardziej podatne cery może zapchać (talk, silikony, wosk)
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 16:55   #3833
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Na pierwszy rzut niedoświadczonego oka widzę, że bardziej podatne cery może zapchać (talk, silikony, wosk)
proponuję przerzucić się na minerały.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 20:36   #3834
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
proponuję przerzucić się na minerały.
A jakie minerały są dobre i dostępne w polskich sklepach stacjonarnych?
Ja póki co używam EDM i bardzo sobie chwalę , ale na allegro nie zawsze jest ten kolor (a szkoda, bo jest dla mnie idealny <co było zawsze problemem, bo jestem bardzo blada, a jednak mam ciepły odcień karnacji>). I tak chciałam znaleźć coś co można stacjonarnie kupić.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 21:32   #3835
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A jakie minerały są dobre i dostępne w polskich sklepach stacjonarnych?
Ja póki co używam EDM i bardzo sobie chwalę , ale na allegro nie zawsze jest ten kolor (a szkoda, bo jest dla mnie idealny <co było zawsze problemem, bo jestem bardzo blada, a jednak mam ciepły odcień karnacji>). I tak chciałam znaleźć coś co można stacjonarnie kupić.
Ja mogę polecić Pixie, choć niestety- do kupienia tylko przez allegro. Przerzuciłam się na nie po EDM i są o wiele lepsze. No ale stacjonarnie ich nie kupisz. Polecam jednak wypróbować, dużo kolorów, odcieni do wyboru
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 21:34   #3836
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić Pixie, choć niestety- do kupienia tylko przez allegro. Przerzuciłam się na nie po EDM i są o wiele lepsze. No ale stacjonarnie ich nie kupisz. Polecam jednak wypróbować, dużo kolorów, odcieni do wyboru
A w czym lepsze od EDM?
Tylko właśnie mi się wydaje, że tam nie ma dobrego dla mnie odcienia . Może ktoś mi pomoże dobrać? Z EDM mam soft butter peach.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:21   #3837
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, mam ogromny problem z osypywaniem się tuszy. Nawet 2000 calorie osypuję się u mnie. Mogłybyście polecić jakiś tusz, który tego nie robi?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 23:38   #3838
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A w czym lepsze od EDM?
Tylko właśnie mi się wydaje, że tam nie ma dobrego dla mnie odcienia . Może ktoś mi pomoże dobrać? Z EDM mam soft butter peach.
Ładniej wyglądają, już mała ilość dobrze kryje, wygładzają optycznie, u mnie ograniczyły świecenie...przede wszystkim są bardziej trwałe, nie muszę ich praktycznie poprawiać w ciągu dnia... no i nie muszę czekać na paczkę dwa tygodnie ze Stanów i bawić się w to całe kupowanie z Ameryki... choć teraz to już i tak nieaktualne(głownie dlatego zrezygnowałam z EDM )... Ogólnie w Pixie jestem zakochana
Co do odcienia- radzę wysłać zdjęcie pani Sylwii, ona naprawdę super doradza. Ja sama sobie wybierałam próbki "na oko",ale za każdym razem okazywało się, że jednak ciut się odcinają. Dopiero pani Sylwia strzeliła w 10 z kolorem. Także pisz do niej, bo nie ma co samemu wybierać- monitor przekłamuje kolory
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle

Edytowane przez magica
Czas edycji: 2010-12-23 o 23:40
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 00:20   #3839
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Ładniej wyglądają, już mała ilość dobrze kryje, wygładzają optycznie, u mnie ograniczyły świecenie...przede wszystkim są bardziej trwałe, nie muszę ich praktycznie poprawiać w ciągu dnia... no i nie muszę czekać na paczkę dwa tygodnie ze Stanów i bawić się w to całe kupowanie z Ameryki... choć teraz to już i tak nieaktualne(głownie dlatego zrezygnowałam z EDM )... Ogólnie w Pixie jestem zakochana
Co do odcienia- radzę wysłać zdjęcie pani Sylwii, ona naprawdę super doradza. Ja sama sobie wybierałam próbki "na oko",ale za każdym razem okazywało się, że jednak ciut się odcinają. Dopiero pani Sylwia strzeliła w 10 z kolorem. Także pisz do niej, bo nie ma co samemu wybierać- monitor przekłamuje kolory
A cóż to za Pani Sylwia?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 08:12   #3840
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A cóż to za Pani Sylwia?
Właścicielka Pixie.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.