nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-01, 19:59   #3781
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Ja jestem bardziej żółta, tzn szyję mam ewidentnie żółtą, z twarzą już gorzej bo mam wiecznie czerwone policzki przez co twarz wydaje się ciemniejsza niż szyja Buff wydaje się dobry kolorystycznie ale mam wrażenie, że po nałożeniu go moja twarz jest trochę ciemniejsza niż szyja i to mnie wkurza

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz (myślę, żeby napisać do sprzedawcy ale nie wiem jak to ująć) - na fotkach na aukcji kolory ivory i buff są w innych słoiczkach, tzn nie jest to revlon z softflex tylko found de teint, to chyba nie jest to samo wiec ciekawa jestem czy reszta podkładów jest z softflex a te 2 są inne czy tylko dał taką fotkę Akurat na tych dwóch najjaśniejszych mi zależy, testowałam te z softflex i nie chciałabym dostać czegoś innego

W dobieraniu podkładu zawsze chodzi o to żeby nie dobierać go do koloru twarzy tylko do koloru szyi, bo to z nią ma zgrać sie podkład, tak zeby nie nakładać go wszędzie, a tylko na buzię (ewentualnie lekko poza granice żuchwy). Ale z drugiej strony mówisz, że po buff Twoja buzia jest wtedy ciemniejsza od szyi... sama nie wiem. Bardzo tę różnicę widać? Bo jeśli jest to pół tonu da się przeżyć bo nawet naturalnie twarz zawsze będzie lekko ciemniejsza od szyi, która jest najjaśniejszym i najtrudniejszym do opalenia miejscem.

Co do słoiczków to też to zauważyłam i nie wiem czy nie jest to opakowanie colorstay'a ale tego starszego, jeszcze bez softlexu w tej kwestii niestety nie podpowiem bo nigdy poprzednika colorstay'a nie miała i nie wiem jak wyglądała jego buteleczka. iem tylko, żestary był bardziej tępy w nakładaniu, szybciej zasychał i często dawał efekt tynku na twarzy nawet przy umiejętnej aplikacji. Rzeczyiście, to dobry pomysł, zebyś napisała do Sprzedawcy, bo szkoda kupować kota w worku. Pytanie tylko na ile będzie on z Tobą szczery i napisze Ci prawdę
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:09   #3782
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
W dobieraniu podkładu zawsze chodzi o to żeby nie dobierać go do koloru twarzy tylko do koloru szyi, bo to z nią ma zgrać sie podkład, tak zeby nie nakładać go wszędzie, a tylko na buzię (ewentualnie lekko poza granice żuchwy). Ale z drugiej strony mówisz, że po buff Twoja buzia jest wtedy ciemniejsza od szyi... sama nie wiem. Bardzo tę różnicę widać? Bo jeśli jest to pół tonu da się przeżyć bo nawet naturalnie twarz zawsze będzie lekko ciemniejsza od szyi, która jest najjaśniejszym i najtrudniejszym do opalenia miejscem.
Po buff jest trochę ciemniejsza ale nie bardzo, dlatego cały czas się nad nim zastanawiam. Muszę jeszcze tylko sprawdzić czy nie ciemnieje bo wtedy byłaby masakra Jutro nałożę i będę obserwować
Z kolei ivory jest trochę jaśniejszy, wpada lekko w róż ale mam wrażenie, że na mojej twarzy tego różu nie widać.
Nawet zastanawiałam się przez chwilę (jak zawsze kiedy mam syndrom osiołka ) czy nie kupić obu


Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Co do słoiczków to też to zauważyłam i nie wiem czy nie jest to opakowanie colorstay'a ale tego starszego, jeszcze bez softlexu w tej kwestii niestety nie podpowiem bo nigdy poprzednika colorstay'a nie miała i nie wiem jak wyglądała jego buteleczka. iem tylko, żestary był bardziej tępy w nakładaniu, szybciej zasychał i często dawał efekt tynku na twarzy nawet przy umiejętnej aplikacji. Rzeczyiście, to dobry pomysł, zebyś napisała do Sprzedawcy, bo szkoda kupować kota w worku. Pytanie tylko na ile będzie on z Tobą szczery i napisze Ci prawdę
Hmm, w razie czego zawsze można by się z nim kłócić, że na aukcji były wystawione podkłady z softflexem więc otrzymałam przedmiot niezgodny z opisem
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 22:28   #3783
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Czyli mówicie, że 180 jest żółtszy od 150 ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 08:41   #3784
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Czyli mówicie, że 180 jest żółtszy od 150 ?
Jest ciemniejszy o jakiś ton do półtora. Dla mnie jest idealny w lecie, kiedy moja buźka łapie trochę słońca i nie jest trupio blada, jak przez resztę roku Trochę żółtego pigmentu w sobie ma, ale nie jest to typowy żółtek jak np. bio detox nr 52 z bourjois
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 12:37   #3785
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jest ciemniejszy o jakiś ton do półtora. Dla mnie jest idealny w lecie, kiedy moja buźka łapie trochę słońca i nie jest trupio blada, jak przez resztę roku Trochę żółtego pigmentu w sobie ma, ale nie jest to typowy żółtek jak np. bio detox nr 52 z bourjois
Chyba właśnie go zakupię, bo boję się, że 150 będzie różowawy, a moja cera zdecydowanie jest żółta. Zresztą.. taka cena jak na all to nie majątek
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 13:36   #3786
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Chyba właśnie go zakupię, bo boję się, że 150 będzie różowawy, a moja cera zdecydowanie jest żółta. Zresztą.. taka cena jak na all to nie majątek
150 nie jest różowawy
Mam próbki 110 i 150 (do cery suchej) i jeśli któreś jest różowawe to 110.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2011-01-02 o 13:38
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 16:52   #3787
CuteeB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cześć dziewczyny, ja mam pytanie dla tych z Was, które używały podkładów revlon colorstay i mają porównanie kolorów z podkładem revlon photoready. Czy gama kolorystyczna tych dwóch bardzo się różni? Bo aktualnie używam colorstay 320 true beige a chcę kupić photoready i zastanawiam się, czy istnieje jakiś kolor najbardziej zbliżony...
CuteeB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 17:04   #3788
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Chyba właśnie go zakupię, bo boję się, że 150 będzie różowawy, a moja cera zdecydowanie jest żółta. Zresztą.. taka cena jak na all to nie majątek

Tak jak mówi Finlora, 150 wcale nie jest różowawa, nie ma w sobie ani grama różu, jest po prostu jaśniejsza niż 180, ale nadal w zbliżonej tonacji.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 17:22   #3789
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Chyba jednak kupię buff - jest odrobinę za ciemny, wolałabym jaśniejszy ivory ale ivory jest różowawy co niezbyt dobrze współgra z moją żółtą szyją

Edit. Nie wiem czy to będzie widoczne (wydaje mi się, że tak ale z kolei mój TŻ nie widzi absolutnie żadnej różnicy )
Na pierwszym zdjęciu mam ivory (jest różnica między twarzą a szyją) a na drugim buff.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-12-19 o 16:33
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 20:37   #3790
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kurde, mam wrażenie, że strasznie na mnie ściemniał ten buff i twarz odcina się od szyi
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 09:01   #3791
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Fin, szczerze powiedziawszy to ja nie widzę żadnej różnicy, jeśli już to delikatny odcień, który moim zdaniem jest w pełni uprawniony, bo wiadomo, że zawsze szyja będzie naturalnie nieco jaśniejsza od buzi. Moim zdaniem buff świetnie na Tobie leży. W ogóle wydaje mi się, że nasze typy urody, tzn. słowiańskie mają żółtawe, ewentualne neutralne podtony i żaden podkład z różowym pigmentem nie będzie pasował do naszych karnacji.
Poza tym masz bardzo ładne włoski i śliczną cerę I teraz tak wpadło mi do głowy, że skoro masz tak idealną karnację, to może spróbuj pokombinować z revlonem photoready w kolorze vanilla, on jest w tonacji beżowo- żółtej, a jest o ton/ pół tonu jaśniejszy niż buff colorstay'a
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 17:39   #3792
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Na pierwszy rzut oka faktycznie nie widać a nie chciałam wklejać całej twarzy. Co do buffa to dopiero ok 21ej zauważyłam, że strasznie ściemniał, szyja jasno żółta a twarz dosyć ciemna
Co do karnacji to idealna na pewno nie jest, na zdjęciu nie widać moich wiecznie czerwonych policzków, podkład nieźle je kryje Fakt, że odkąd biorę tabletki od dermatologa nie pamiętam już kiedy po raz ostatni miałam pryszcza
Zachęciłaś mnie do tego podkładu, idę poczytać
Jeśli zamówię to w ciemno, głupio mi iść po raz kolejny do Douglasa i sępić próbki

A włosy są po headlines robionej rok temu - miała się trzymać góra 3 miesiące

Edit. Poczytałam - recenzje na KWC nie są zbyt pochlebne

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2011-01-03 o 20:26
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 20:50   #3793
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja mam photo ready i mogę powiedzieć, że krycie jest na pewno mniejsze niż przy colorsaty'u, ale coś za coś, podkład jest lżejszy, ma bardziej płynną konsystencję, no i wykończenie jest zupelnie inne, bo po clorostay'u mam mat zupełny na buzi, aż za bardzo czasem, a photo ready daje świetliste, satynowe wykończenie. Kolor jest taki jak opisywałam wyżej, więc pewnie dla Ciebie byłby dobry, dla mnie wydawał się za jasny, ale okazało się, że ładnie stapia się ze skórą i nie widać różnicy. Na początku strasznie właził mi w pory, bo moje nie należą do najmniejszych ale z czasem ten efekt zanikł. Kiedy potrzebuję większego krycia, mieszam oba podkłady ze sobą i jest git. Nie będę przekonywać na siłę bo podkład nie powalił mnie na kolana, podobnie jak osławiony colorstay, nie mniej jednak myślę, że warto byłoby gdybyś go wypróbowała, a nuż okazałby się dla Ciebie hitem, bo na you tubie został chyba zaraz po colorstay'u kultowym podkładem. Ja swój zamawiałam na all i zapłaciłam razem z przesyłką 40 zł, więc to nie tak znowu dużo, ale w tej cenie na promocji można by kupić w rossie bourjois healthy mix, który jest jednym z moich ulubionych podkładów tam na pewno znalazłabyś swój kolor, bo ma świetny wybór odcieni neutralno- żółtawych beżyków, ale Tobie chyba zależy na kryciu i macie na buzi...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 21:06   #3794
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ostatnio bawię się rozświetlaczami więc niekoniecznie musi być "matowy mat" Zresztą na podkład i tak nakładam zawsze puder sypki więc w razie czego można się zmatowić w ten sposób.
Myślałam nawet o zakupie obydwu (buff colorstay i vanilla photoready) i zmieszaniu ich ze sobą Tak to jest jak człowiek ma za dużo pieniędzy - żartowałam
Może jednak wybiorę się do Douglasa i wysępię jakąś próbkę - ból, że to na drugim końcu miasta.
O Bourjois też myślałam, kolor 51 chyba, może jutro po pracy wybiorę się do Rossmanna i sprawdzę czy jest
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 21:51   #3795
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 141
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

czy ktoras z Was uzywala 350 z colorstay? ja uzywam od dlugiego czasu i mi odpowiada jednak po przeczytaniu wielu recenzji postanowilam sprobowac tej starszej wersji bez softFlex'u i teraz sie zastanawiam czy odcienie nie beda sie roznic bo zamowilam 12 z tym samym opisem Rich Tan, mial ktos jeden i drugi?
shandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 21:53   #3796
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a w Douglasie są bouroisy ?
Dziewczyny, bo teraz patrzę i kompletnie nie wiem który odcień dla mnie... jasny kolorek z tonami żółci z tego Bourjisa to który?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 22:33   #3797
MajkaRebel
Raczkowanie
 
Avatar MajkaRebel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 52
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Fakt, że odkąd biorę tabletki od dermatologa nie pamiętam już kiedy po raz ostatni miałam pryszcza
Nie bijcie mnie za offtopa ale co to za tabletki ? Miałaś duże problemy z cerą czy tak normalnie?

Idzie do mnie drugi już ivory
I ja dalej nie wiem gdzie wy tam coś różowego widzicie xD

Chyba jednak jestem daltonista :P
MajkaRebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 06:12   #3798
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez MajkaRebel Pokaż wiadomość
Nie bijcie mnie za offtopa ale co to za tabletki ? Miałaś duże problemy z cerą czy tak normalnie?
Aknenormin - to jest na trądzik ale ja biorę na łojotok (dawniej cera mieszana, teraz raczej sucha). Tzn Aknenormin brałam prawie rok, teraz biorę Axotret (co drugi dzień na podtrzymanie efektu) bo ma ten sam skład, tę samą substancję czynną a jest prawie połowę tańszy
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 12:07   #3799
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
a w Douglasie są bouroisy ?
Dziewczyny, bo teraz patrzę i kompletnie nie wiem który odcień dla mnie... jasny kolorek z tonami żółci z tego Bourjisa to który?

powinny być, ja tam kupowałam swój bio detox.
Tak na oko to trudno stwierdzić, który by Ci pasował bo nie wiem jaki poziom jasności prezentuje Twoja skóra, podaj, czego używałaś o tej pory, ewentualnie jeśli jest to revlon to podaj jaki kolor masz, wtedy mogłabym może coś doradzić. Z bourjois najjaśniejszy jest 51 i jest ciut jaśniejszy od buff D/N potem 52, ja mam ten, ale nie wiem jaki jest bo jeszcze go nie używałam- leży i czeka na lepsze czasy W lecie dobrze z moją cerą komponował sie nr 53 to taki odpowiednik 180 z revlona tyle że wydawało mi się że ciut ciemniejszy. Wszystkie kolorki to HM i nie mają w sobie grama różu.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 21:25   #3800
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
powinny być, ja tam kupowałam swój bio detox.
Tak na oko to trudno stwierdzić, który by Ci pasował bo nie wiem jaki poziom jasności prezentuje Twoja skóra, podaj, czego używałaś o tej pory, ewentualnie jeśli jest to revlon to podaj jaki kolor masz, wtedy mogłabym może coś doradzić. Z bourjois najjaśniejszy jest 51 i jest ciut jaśniejszy od buff D/N potem 52, ja mam ten, ale nie wiem jaki jest bo jeszcze go nie używałam- leży i czeka na lepsze czasy W lecie dobrze z moją cerą komponował sie nr 53 to taki odpowiednik 180 z revlona tyle że wydawało mi się że ciut ciemniejszy. Wszystkie kolorki to HM i nie mają w sobie grama różu.
Niestety nie mam żadnego porównania, ponieważ stosowałam do tej pory tylko BBC, które miały się dopasować do cery- a nie dopasowały się..
Z revlona miałam próbkę 220, ale to kolor nie ten- ja potrzebuję czegoś jasnego i żółtego.. i ciągle zastanawiam się czy 150 czy 180? Chciałam próbki z Dauglasa, ale testery były już puściutkie...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 21:30   #3801
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Jeśli coś jasnego i żółtego z Bourjois to może HM 51? Testowałam dzisiaj i wydaje się całkiem całkiem
Byłam dziś w Douglasie ale nie wysępiłam próbek bo nie było testeru photoready w kolorze vanilla. Sprawdziłam za to jakiś inny kolor na ręce i przeraziły mnie ten ogrom błyszczących drobinek
Może jak zmieszam z buff colorstay nie będzie tego tak widać? Bo po nałożeniu samego photoready obawiam się, że mogę wyglądać jak Edzio ze Zmierzchu
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:19   #3802
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jeśli coś jasnego i żółtego z Bourjois to może HM 51? Testowałam dzisiaj i wydaje się całkiem całkiem
Byłam dziś w Douglasie ale nie wysępiłam próbek bo nie było testeru photoready w kolorze vanilla. Sprawdziłam za to jakiś inny kolor na ręce i przeraziły mnie ten ogrom błyszczących drobinek
Może jak zmieszam z buff colorstay nie będzie tego tak widać? Bo po nałożeniu samego photoready obawiam się, że mogę wyglądać jak Edzio ze Zmierzchu

Nie będziesz, tych drobinek na twarzy w ogóle nie widać, ja też się trochę tego obawiałam Ale to prawda, w opakowaniu i na ręce, w sztucznym świetle widać drobinki, tyle tylko, że na twarzy już zupełnie nie. Otrzymujemy za to efekt świetlistości.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 17:32   #3803
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Nie będziesz, tych drobinek na twarzy w ogóle nie widać, ja też się trochę tego obawiałam Ale to prawda, w opakowaniu i na ręce, w sztucznym świetle widać drobinki, tyle tylko, że na twarzy już zupełnie nie. Otrzymujemy za to efekt świetlistości.
Dzięki, to może jednak się skuszę
Znalazłam na all sprzedawcę, który ma i photoready i colorstaya
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:21   #3804
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki, to może jednak się skuszę
Znalazłam na all sprzedawcę, który ma i photoready i colorstaya

Jak już się skusisz, to daj znać jak tam pierwsze wrażenia no i potem wysmaż jeszcze piękna recenzję obu podkładom Ja ze swej strony trzymam kciuki, żeby Ci się spodobał efekt jaki dają i żebyś była z nich zadowolona
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:38   #3805
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jak już się skusisz, to daj znać jak tam pierwsze wrażenia no i potem wysmaż jeszcze piękna recenzję obu podkładom Ja ze swej strony trzymam kciuki, żeby Ci się spodobał efekt jaki dają i żebyś była z nich zadowolona
Kliknęłam oba

Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:46   #3806
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

oby dobrze służyły
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 12:54   #3807
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

widziałam efekty po wymieszaniu photoready i colorsteya, wygląda to na prawdę świetnie, sama zastanawiam się nad kupnem photoready

dziewczyny, szukam odcienia ton jaśniejszego od 320 true beige (do mieszanej i tłustej) i żeby wpadał w beż, wiecie który to może być?
bo 310 warm golden na niektórych zdjęciach wydaje się być dużo jaśniejszy od 320
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:59   #3808
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ehh.. A ja może z pięć razy wykorzystałam CS 320 i póki co zajmuje tylko miejsce w kosmetyczce. Tak mi pani w Douglas'ie poradziła.. ;/ Jest mega ciemny, we wrześniu kiedy go kupowałam nie odznaczał się tak bardzo ale chciałam go wykorzystać na sylwestra i wyglądałam, jak by mnie skrzywdziło solarium. Nie wiem, czy mam czekać z nim do wakacji, czy może sprzedać, czy mieszać z innymi tonami..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 15:36   #3809
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Totalnie mi nie kryje ;( mam tradzik dosc duzy . Mam 14 lat i nie kryje nawet malenkich krosteczek. Kasa wyrzucona w błoto.
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:11   #3810
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Jaka jest różnica pomiędzy podkładem z SoftFlex a wersją bez tego? Kupiłam w UK w Superdrugu i w sumie nie spojrzałam, że opakowanie wygląda trochę inaczej. Kupiłam aż 2 opakowania i teraz się trochę boję.... Najpierw chce zużyć ten co używam obecnie zanim otworzę opakowanie. Cenowo wygląda tak samo, ciekawe jak działanie... Jeśli znacie jakieś różnice to piszcie chętnie się dowiem
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.