TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 06:54   #4171
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
(...)
Hej
Mogłabyś, o ile obiecujesz wytrwale walczyć, wylewać z siebie maksymalne poty i dawać z siebie mnóstwo energii to zapraszamy A jak będziesz się lenić to

Wysyłamy pozytywne wibracje Doszły ?
(...)
Obiecuję!!!
Doszły doszły, dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez even_number Pokaż wiadomość
zaczynam od jutra, trzymajcie kciuki ;*
Powodzenia!
(całkiem od nowa TF czy któryś poziom z kolei?) Tak czy inaczej życzę wytrwałości i bezkresnej motywacji
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:40   #4172
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
Czy ja też bym się mogła podłączyć?
(...)
Zazdroszczę i gratuluję wytrwałości!!! Wyślijcie mi pozytywne wibrację żeby mi się ta motywacja utrzymała do końca
Hej! Ja też zaczęłam w tym tygodniu, będzie nam raźniej

Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Hejka!
Ja dziś trzasnęłam sobie Lower
Wczoraj był FBC, a w niedzielę Tamilee Web program na pośladki.
Jutro mam do dentysty to nic nie będę robiła po południu, ale w czwartek będzie basen ...

Sporo ćwiczysz, jestem pod wrażeniem i oczywiście gratuluje dzidziusia
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Poćwiczysz troszkę, rozruszasz się i znowu będziesz trzaskać
Dzięki mam taką nadzieję!




Cytat:
Napisane przez even_number Pokaż wiadomość
zaczynam od jutra, trzymajcie kciuki ;*
i jak 1 dzień??

Ja mam taaaakie zakwasy. Dziś środa, ale będę ćwiczyć zestaw z czwartku, póki mam czas (jestem na urlopie) Chciałabym utrzymać w sobie taki poziom motywacji i "chcenia"

pozdrawiam

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2011-11-09 o 08:42
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 11:05   #4173
MalaMilenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 18
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hej

Ja jestem po 4 tygodniach BBL i chyba przyszedł czas na zmianę ćwiczeń. BBL uwielbiam- robiłam 3 program Slim and Lift a obecnie zaczęłam program 4- combination. Jestem silniejsza, mam o wiele lepszą kondycję a moje bym bum i uda zrobiły się twardsze . No ale mam wrażenie, że nie zrzuciłam zbyt dużo tłuszczyku, brzuszek wystaje, talia w tłuszczu, boczki się odznaczają i nie chcą się spalić :P.
Postanowiłam, że zacznę Turbo Fire a do BBL wrócę jak zrzucę wszystko to co zbędne.
Przyjmiecie mnie ?
MalaMilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 16:28   #4174
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Wyślijcie mi pozytywne wibrację żeby mi się ta motywacja utrzymała do końca
Wysłałam
Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Moja niunia też ma dużo energii, czasami robi potworne turbo w brzuchu . A czkawki jej jakie są fajne !
Cieszę się że u Ciebie wszystko gra.. AAAA tylko 1,5 kilo toż ja nie w ciązy i Cię przebiłam
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
TF jest ważne ale czasem brak czasu po prostu
mam tak samo.. w ogóle jakaś przemęczona chodzę.. nie podoba mi się to..
Cytat:
Napisane przez even_number Pokaż wiadomość
trzymajcie kciuki ;*
tzymamy
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
właśnie robię 4 tydzień

Cytat:
Napisane przez MalaMilenka Pokaż wiadomość
Przyjmiecie mnie ?
baaa co za pytanie
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:03   #4175
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

Dziękuję dziękuję, chociaż zorientowałam się, że robię teraz 5 tydzień Dzisiaj było Fire 30 i Tone 30- właśnie piszę tego posta z podłogi, bo nie jestem w stanie pozbierać się po ćwiczeniach
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:05   #4176
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Cieszę się że u Ciebie wszystko gra.. AAAA tylko 1,5 kilo toż ja nie w ciązy i Cię przebiłam
Dziękuję
Przytyłam 1,5kilo od ostatniego ważenia . Razem przytyłam już ok 5kg.
Mam nadzieję że przytyję jeszcze nie więcej jak 7 kg
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:46   #4177
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hey ja tylko na chwilke jutro jak bede mogla to nadgonie, zachorowalam chybabjakies zatrucie mnie dopadlo bo od rana w kibelku dołem....a od poludnia gora.... strasznie boli mnie zoładek nawet siedziec nei moge tylko musz lezec bo jak siedze to strasznie boli i non stop mnie mdli a nie jem nic od poludnia....oczywiscie o cwiczeniach dzisiaj nie moglo byc mowy przykro mi z tego powodu...ale jak mus to mus leze teraz i an slepo pisze wiec wybaczcie literowki....
aaaa znalazlam tez na fb cos takiego , chalina wydaje ksiazke..:
http://www.chalenejohnson.com/pushju...beachbody.html
do jutra zyczcie mi zdrowia bo jutro musze isc do pracy i w inne miejsca a jak sie bede tak czuc jak teraz to nawet z psem na spacer nie wyjde
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 19:54   #4178
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziewczyny, dołączam do Was dopiero teraz, chociaż już drugi miesiąc TF zaczęłam Ale podczytuję regularnie i przyznam, że dzięki Wam odkryłam Szalinkę i jej cudowne ćwiczenia A piszę, bo mam pytanie: przytrafiła się którejś z Was kontuzja kostki? Bo mnie już tak z tydzień boli, smaruję jakimś żelem i średnio pomaga :/ Chyba przerwę ćwiczenia na kilka dni, ale tak strasznie mi szkoda...
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 04:59   #4179
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Jestem juz po pierwszym miesiacu TF. W ciagu tego czasu oprocz tego ze regularnie cwiczylam (tylko jeden dzien opuscilam, no i cwiczylam uklady zaawansowane z Szalinka, bez ulatwiajacych modyfikacji. No moze oprocz pompek ). Zmienilam rowniez sposob odzywiania sie. Przestalam po racy zagladac do sklepikow po chipsy slodyczy i popcorn, jak mi sie to bardzo czesto zdarzalo wczesniej. Jedynie na co sobie pozwalalam to wyjscie mniej wiecej raz na tydzien z TZ do restauracji i tam jakies danie kaloryczne + raz na 2 tygodnie bylam u chlopaka w domu rodzinnym na weekend, gdzie rowniez zdarzalo sie cos niezdrowego zjesc, ale w rozsadnych ilosciach.
Wynikiem tego wszystkiego jest - 1kg i -5cm w talii. Dodam, ze nie jestem przed okresem, ani nic slonego nie jadlam. W innych miejscach nic nie zmalalo. Szczerze mowiac spodziewalam sie czegos wiecej. Tym bardziej chudnie sie chyba najwiecej wlasnie w pierwszym miesiacu, a pozniej juz mniej - czyli rozumiem, ze szczytem szczescia bedzie - 0,5kg w kolejnym miesiacu?? No to masakra, wziawszy pod uwage moje poswiecenia - zdrowe odzywianie sie + wstawanie o 4-4:30 rano zeby zdazyc pocwiczyc rano przed praca.... Zalamka

Edytowane przez Tigressa
Czas edycji: 2011-11-10 o 05:06
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 05:32   #4180
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Hej! Ja też zaczęłam w tym tygodniu, będzie nam raźniej (...)
Oooo bosko! A robisz prep schedule czy już ten normalny class schedule? (ja na jpierw od prepa zaczęłam bo mam mięśnie zastane maksymalnie i kompletny brak koordynacji ruchowej )

Cytat:
Napisane przez MalaMilenka Pokaż wiadomość
Hej (...)Przyjmiecie mnie ?
Coprawda też dopiero co przyszłam ale bardzo chętnie Cię przyjmę

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Wysłałam (...)
Doszły , buzia

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Hey ja tylko na chwilke jutro jak bede mogla to nadgonie, zachorowalam chybabjakies zatrucie mnie dopadlo bo od rana w kibelku dołem....a od poludnia gora.... strasznie boli mnie zoładek nawet siedziec nei moge tylko musz lezec bo jak siedze to strasznie boli i non stop mnie mdli a nie jem nic od poludnia....oczywiscie o cwiczeniach dzisiaj nie moglo byc mowy przykro mi z tego powodu...ale jak mus to mus leze teraz i an slepo pisze wiec wybaczcie literowki....
aaaa znalazlam tez na fb cos takiego , chalina wydaje ksiazke..:
http://www.chalenejohnson.com/pushju...beachbody.html
do jutra zyczcie mi zdrowia bo jutro musze isc do pracy i w inne miejsca a jak sie bede tak czuc jak teraz to nawet z psem na spacer nie wyjde
Współczuję... Brzmi jak grypa żołądkowa, zażywaj elektrolity bo na pewno wszystko wypłukałaś. Wracaj do zdrowia szybciorem!


Zmykam na Tone 30
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 08:17   #4181
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
W moim też.. W ogóle nie zależało mi na kilogramach tylko centymetrach ale jak zobaczyłam "to" rano prawie miałam zawał.. Z udami tez mam problem.. Wszyściuśko mi się tam kumuluję więc znam ten ból.. Śpiewasz? A można Cię gdzieś usłyszeć?
Niestety nie można, ale mam nadzieję, że jeszcze Cały czas sobie obiecuję, że zacznę szukać zespołu, ale przez to, że nie pracuję jakoś nie mam weny do wychodzenia z domu, no i musiałam zawiesić lekcje śpiewu...:/ Chciałam się nagrać i wrzucić na youtube, to się okazało, że nasz aparat nie nagrywa dźwięku
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Napisz ku przestrodze Zazdroszczę Ci maminego gotowania moja też robi pysznie i to jest najgorsze.. Bo czasem już nie głód zmusza mnie do jedzenia ale to co znowu zrobiła
Zjadłam (od czasu, kiedy pisałam) kilka paczek chipsów, wielkiego burgera "Big Kinga" z burger kinga i frycie, raz happy meal z małą tortillą, raz jeden zestaw powiększony z McNuggetsami i dwa razy pizzę , a z drugiej strony chudy barszczyk, kurczaczek z piekarnika, sałatki i inne takie
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
To jest cos takiego jak podpłomyk.. takie ciasto robione na blasze na kuchni. Najcudowniej smakuje ciepłe z masełkiem.
O, dzięki, bardzo chciałam wiedzieć
Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
Czy ja też bym się mogła podłączyć?
W niedzielę zaczęłam TF ale prep schedule bo nie ćwiczyłam od... urodzenia XD Ale czas się wreszcie za siebie wziąć W niedzielę i poniedziałek zrobiłam fire 30 + stretch 10, dzisiaj stretch 40 a jutro wolne Babka, która to prowadzi ma w sobie tyle energii, że aż się człowiekowi udziela i mimo, że wizja ćwiczeń zawsze przyprawiała mnie o ból głowy to teraz jakoś tak mi się odmieniło i już nie mogę się doczekać czwartku Aż się nie poznaję. Do tego jestem na dietce, rzuciłam palenie i przestałam na uczelnię jeździć autobusem na rzecz oczywiście chodzenia na piechotkę (w sumie godzinka dość szybkiego marszu więc całkiem nieźle).
Zazdroszczę i gratuluję wytrwałości!!! Wyślijcie mi pozytywne wibrację żeby mi się ta motywacja utrzymała do końca
Wysyłam Ci wibracje, oł je
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
TF jest ważne ale czasem brak czasu po prostu
Jak to się nie bawię ? Jak to się nie bawię ?
I Ty Brutusie przeciwko mnie
Biedny, zapracowany Tygrysie, ja tak się tylko żartobliwie czepiam Wczoraj byłam w swojej byłej pracy z doskoku znowu ( i się cieszę, bo choć nie chcę tam wracać, to zawsze sobie sporo zarobię przez takie pojedyncze dni) I miałam fire 45 i ledwo zrobiłam, pod koniec to już tak rozpaczliwie machałam rąsiami. Jednak mnie rozleniwia to siedzenie w domu, inna sprawa, że wczorajszy dzień uważam za jeden z bardziej zwariowanych w swoim życiu W związku z czym rozumiem brak czasu NAWET na TF
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Wracam do żywych Miałam problemy z Internetem, ale w końcu udało mi się wszystko odpalić Oczywiście ćwiczyłam przez ten czas, właśnie robię 4 tydzień

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
Jestem juz po pierwszym miesiacu TF. W ciagu tego czasu oprocz tego ze regularnie cwiczylam (tylko jeden dzien opuscilam, no i cwiczylam uklady zaawansowane z Szalinka, bez ulatwiajacych modyfikacji. No moze oprocz pompek ). Zmienilam rowniez sposob odzywiania sie. Przestalam po racy zagladac do sklepikow po chipsy slodyczy i popcorn, jak mi sie to bardzo czesto zdarzalo wczesniej. Jedynie na co sobie pozwalalam to wyjscie mniej wiecej raz na tydzien z TZ do restauracji i tam jakies danie kaloryczne + raz na 2 tygodnie bylam u chlopaka w domu rodzinnym na weekend, gdzie rowniez zdarzalo sie cos niezdrowego zjesc, ale w rozsadnych ilosciach.
Wynikiem tego wszystkiego jest - 1kg i -5cm w talii. Dodam, ze nie jestem przed okresem, ani nic slonego nie jadlam. W innych miejscach nic nie zmalalo. Szczerze mowiac spodziewalam sie czegos wiecej. Tym bardziej chudnie sie chyba najwiecej wlasnie w pierwszym miesiacu, a pozniej juz mniej - czyli rozumiem, ze szczytem szczescia bedzie - 0,5kg w kolejnym miesiacu?? No to masakra, wziawszy pod uwage moje poswiecenia - zdrowe odzywianie sie + wstawanie o 4-4:30 rano zeby zdazyc pocwiczyc rano przed praca.... Zalamka
Wcale się nie chudnie najwięcej przy pierwszym miesiącu! Ja się ruszyłam bardziej na drugim. Poza tym TF to całość i ciągle staje się coraz trudniejsze, więc będzie Cię dalej stymulować. Poza tym to są naprawdę dobre efekty, a Ty nie masz z tego co pamiętam za dużo do zrzucenia, więc tak szybciorem to nie zejdzie, ale za to zejdzie na stałe... Nie demotywuj się
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Hey ja tylko na chwilke jutro jak bede mogla to nadgonie, zachorowalam chybabjakies zatrucie mnie dopadlo bo od rana w kibelku dołem....a od poludnia gora.... strasznie boli mnie zoładek nawet siedziec nei moge tylko musz lezec bo jak siedze to strasznie boli i non stop mnie mdli a nie jem nic od poludnia....oczywiscie o cwiczeniach dzisiaj nie moglo byc mowy przykro mi z tego powodu...ale jak mus to mus leze teraz i an slepo pisze wiec wybaczcie literowki....
aaaa znalazlam tez na fb cos takiego , chalina wydaje ksiazke..:
http://www.chalenejohnson.com/pushju...beachbody.html
do jutra zyczcie mi zdrowia bo jutro musze isc do pracy i w inne miejsca a jak sie bede tak czuc jak teraz to nawet z psem na spacer nie wyjde
Zyczę Ci strasznie dużo zdrowia, ale potwornie dużo zdrowia. Nienawidzę gryp żołądkowych, więc Ci wysyłam pozytywne wibracje.
Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Zmykam na Tone 30
A ja na Hiit 25 i cośtam jeszcze. Tak odrobinkę mi się nie chce Więc lecę szybko
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 12:49   #4182
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

HALLO HALLO WITAM wAS BARDZIEJ POZYTYWNIE Dzisiaj wlazłam na wagę i pokazała 3 kg mniej w takim razie to musiała być woda bo spadło w 3 dni (poniedziałek nie wiem ile ważyłam bo zapomniałam się zwazyć, ale we wtorek 64 , środa 63,6 a dziś 61,1 ) do mojej wagi brakuje mi jeszcze 2 kg.. tak na prawde to będę zadowolona z tego jednego.. bo drugi mi zabierze cycki A i jutro gość ma założyć neta więc może wreszcie zedrę ćwiczonka
A i mam pomysł.. Ponieważ jeden tydzień bardzo wracam późno do domu i czasem już po prostu jestem słaba to wymyśliłam sobie że w te dni będę robić BodyRock.. Co o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dzisiaj było Fire 30 i Tone 30- właśnie piszę tego posta z podłogi, bo nie jestem w stanie pozbierać się po ćwiczeniach
No kobieto to jak będzie HIT 30 i FIRE 60 to już nie będzie co z Ciebie zbierać
Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że przytyję jeszcze nie więcej jak 7 kg
na pewno o to się martwić nie musisz
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-10 o 14:47
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 12:59   #4183
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
No kobieto to jak będzie HIT 30 i FIRE 60 to już nie będzie co z Ciebie zbierać
Nie strasz Mam nadzieję, że do tego czasu moja wytrzymałość wzrośnie i będę jedynie leżeć na podłodze po ćwiczeniach
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 13:49   #4184
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

megi zdrówka.. mam nadzieję że wytrzymałaś w pracy albo że udało Ci się jakoś od niech wymigać..
Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
przytrafiła się którejś z Was kontuzja kostki?
kostki nie ale stopy tak.. ja odpuściłam chyba ba 1 dzień.. i nie pomogło potem na dwa dni a potem ćwiczyłam w dwóch skarpetach i adidasach (wcześniej na bosaka) i z taką sztywna nogą ćwiczyłam noi powoli przeszło
Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
Wynikiem tego wszystkiego jest - 1kg i -5cm w talii.
-5 cm przecież to ogrom
Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
Tym bardziej chudnie sie chyba najwiecej wlasnie w pierwszym miesiacu, a pozniej juz mniej - czyli rozumiem, ze szczytem szczescia bedzie - 0,5kg w kolejnym miesiacu??
a i tu sie mylisz mi centymetry tak naprawdę poleciały chyba po 3 miesiącu dopiero i po wszystkich 5 tak na prawdę.. Każdy jest inny..
A co Ty teraz robisz TF czy CE?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-10 o 15:48
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:12   #4185
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
(...)Wynikiem tego wszystkiego jest - 1kg i -5cm w talii. (...)No to masakra, wziawszy pod uwage moje poswiecenia - zdrowe odzywianie sie + wstawanie o 4-4:30 rano zeby zdazyc pocwiczyc rano przed praca.... Zalamka
5 cm w talii to bardzo ładny wynik poza tym waga nie odzwierciedla wyników, co widzisz po centymetrach i wygladzie napewno.
Napewno lepsze rezulaty by były, gdybys była na 10PŻ... z tym, że to nie byłoby już takie przyjemne pozdrawiam

a-kuku! :
robie class schedue
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:47   #4186
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Chciałam się nagrać i wrzucić na youtube, to się okazało, że nasz aparat nie nagrywa dźwięku
a kamerkę przy kompie masz? A jaką muzykę lubisz?
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Zjadłam (od czasu, kiedy pisałam) kilka paczek chipsów, wielkiego burgera "Big Kinga" z burger kinga i frycie, raz happy meal z małą tortillą, raz jeden zestaw powiększony z McNuggetsami i dwa razy pizzę , a z drugiej strony chudy barszczyk, kurczaczek z piekarnika, sałatki i inne takie
Boże kobieto to ja przy dużej intensywności fast foodowej takiej ilości rózności w ciągu paru miesięcy nie naliczę.. A kysz a kysz od tych paskudztw
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Nie strasz Mam nadzieję, że do tego czasu moja wytrzymałość wzrośnie i będę jedynie leżeć na podłodze po ćwiczeniach
taki "dżołk" będzie dobrze
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-10 o 15:48
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 16:40   #4187
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hey!! Jestem , żyje, nie ćwicze
Dzisiaj z rana bez zmian, teraz ciut lepiej ze mna, juz nie odwiedzam kibelka ... ale dlatego że nie jem.... dzisiaj w sumie wmusiłam w siebie bułkę sucha i 1l coli wiem wiem ze nie zdrowo ale kto choremu zabroni a tak na powaznie to miałam ogromna ochote wlasnie na cole i to taka prawdziwa a nie zero czy light no ale coz na wieczor mam jeszcze nektar brzoskwiniowy ciągle bym tylko piła i piła...na jedzenie ochoty nie mam na dowod tego powiem wam ze wczoraj jak wrócił TŻ z pracy i powiedziałam mu ze obiadu nie ma bo nie miałam siły go zrobic to zamowił pizze i ... normalnie mi śmierdziałam!!!a zawsze pochłaniałam jakies kawałki no ale tłumacze to choroba bo smak mi sie chyba raczej an stałe nie zmienił.....Nio ale konsekwencja choroby jest to że dzisiaj te znie cwiczyłam!!!O ile wczoraj mogłam sobie zrobic planowy rest to dzisiaj juz normalnie sie obijam zle mi z tym pamietacie ze nawet podczas choroby i brania antybiotyku cwiczyłam a teraz ..... ehhh cholerny zołądek. Aha doodam że wpracy nie byłam, na uczelnie nie dotarłam i na imreze dzisiaj nie ide
Dziewczyny dziekuję za zyczenia oby szybko pomogły!!!

Neitka naprawde nawet ja podziwiam, dawno takiego maratonu fastfoodowego nie miałam, ale jak ci to nie idzie w uda to czemu nie by;e nie za czesto :P

Tigressa kg tak bardzo sie nie licza wazne ze cmry leca!! Ja w ciagu 4,5m tf schudlam ratem 2kg ale za to cm -ry poleciały i mieszcze sie w rzeczy ktore nosilam jak wazylam z 7kg mniej!! wiec tak tym kg sie nie przejmuj zreszta 5cm w talii to swietny wynik!!

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Dobrenko a widzisz to tylko woda nie trzeba panikowac i martwic sie na zapas!! Dobrze ze zleciało Co do tego pomyslu BodyRock to nie wiem czy to dobry pomysł bo ten BR to chyba bardziej hardcorowy jest od TF co prawda krótszy ale bardziej intensywny oj bardziej ale jaks ie zdecydujesz to daj znac jak idzie i czy to fajne.
Ja wymysliłam sobie ze jak zaczne CE to dla urozmaicenia bede co jakis czas dorzucac cwiczenia z Ministry of Sound - Pump it up wygladają solidie i ciekawie
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”

Edytowane przez megi533
Czas edycji: 2011-11-10 o 16:34
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 02:00   #4188
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Nie pisałam dawno z Wami, ale dzielnie się trzymam Zaczęłam właśnie 8 tydzień, jak to szybko leci Dziś był fire 45 ez i stretch 10.
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 06:03   #4189
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
(...)
Wysyłam Ci wibracje, oł je
(...)
Dzięki kochana

Muszę napisać, że te wasze wibracje zdecydowanie działają Cały czas mam motywację i się pochwalę, że zeszło mi 3,5kg mimo że jestem w trakcie @. Szczerze mówiąc nawet nie wiem jak to jest możliwe w tak krókim czasie? Może to tylko woda, w dodatku dietuję, rzuciłam palenie, piję b.dużo wody z cytryną itd, itp no ale bynajmniej nie mam zamiaru narzekać

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
(...) Dziś był fire 45 ez i stretch 10.
Właśnie lecę to robić 5 dzień prep schedule.
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 08:25   #4190
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Dzięki kochana

Muszę napisać, że te wasze wibracje zdecydowanie działają Cały czas mam motywację i się pochwalę, że zeszło mi 3,5kg mimo że jestem w trakcie @. Szczerze mówiąc nawet nie wiem jak to jest możliwe w tak krókim czasie? Może to tylko woda, w dodatku dietuję, rzuciłam palenie, piję b.dużo wody z cytryną itd, itp no ale bynajmniej nie mam zamiaru narzekać


Właśnie lecę to robić 5 dzień prep schedule.
Ojej to świetny wynik brawo a duzo masz do zrzucenia? Proponuje żebys też sie pomierzyła cm-rem potem bedziesz mogła porownac osiągniecia a czasami waga nie bedzie odzwierciedlała twoich sukcesów Jestem tez pod wrazeniem twoich postanowień -rzycenie palenia, dieta cwiczenia trzymam kciuki za ciebie zebys wytrwała!!

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Nie pisałam dawno z Wami, ale dzielnie się trzymam Zaczęłam właśnie 8 tydzień, jak to szybko leci Dziś był fire 45 ez i stretch 10.
Hey !! Właśnie dawno nie pisałaś Brawo 4 tydzień to już fajny wynik zaraz skończysz 2miesiac zaczniesz trzeci i ani się obejrzysz a juz bedziesz fikac zaawansowany A jak wyniki cm*ry kilogramy, wrazenie wizualne? Pochwal się I co ty robisz o tej porze na nogch spac hehe

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

A ja dzisiaj obudziałam sie w lepszym nastroju i kondycji Wczoraj mój TŻ zafundował mi ekstremalną kurację lecznicza na żołądek a mianowicie wódka z pieprzem do dna ... okropieństwo straszne tym bardziej że wczoraj cały dizeń miałam odruchy wymiotne ale jak widac podziałałorozgrzało żołądek i postawiło na nogi - juz w nocy zrobiłam sie głodna ale wytrzymałam do rana i własnie przed chwila zjadłam bułeczke z żółtym serem mmmm pychota po dwoch dniach niejedzenia
A z ciekawości postanowiłąm się zważyć i ... w ciagu 2dni choroby 3kg mniej wiem ze to dlatego ze nie jadłam ale i tak mnie to cieszy postaram sie żeby nadrobic max 2kg i UWAGA udo 52,8cm!!! wiem ze dla was moze to byc duzo i duzo nieduzo spadło od ostatniego mierzenia (53,5)ale dla mnie to cudna srawa -dobrenka chyba mnie zrozumie miejmy nadzieje ze wynik sie utrzyma w innych partiach ciała tez małe spadki biodra -1,5cm, udo nad kolanem -1cm, lydka -0,5 mam ogromna ochote pocwiczyc tym bardziej ze ejstem jeden dzien do tylu pomysle jak tu polaczyc dwa dni w jeden ale bedzie ciezko bo mam takie zestawy : fire60+abs10, i hiit30+lower20
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:15   #4191
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hej, widze ze cwiczycie zawziecie. Ja niestety mialam 2tyg przerwy a i jeszcze czeka mnie 3 mam nadzieje ze nie i 4
Przeprowadzka i te sprawy, zawsze ktos w domu przychodza, remontuja itp do tego wszedzie kartony i inne rzeczy porozwalane i nie ma gdzie cwiczyc
I teraz tak sie zastanawiam, bo zrobilam tylko 3 pierwsze tyg i nie wiem, czy robic dalej na czym skonczylam czy od poczatku zaczac?
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:28   #4192
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
HALLO HALLO WITAM wAS BARDZIEJ POZYTYWNIE Dzisiaj wlazłam na wagę i pokazała 3 kg mniej w takim razie to musiała być woda bo spadło w 3 dni (poniedziałek nie wiem ile ważyłam bo zapomniałam się zwazyć, ale we wtorek 64 , środa 63,6 a dziś 61,1 ) do mojej wagi brakuje mi jeszcze 2 kg.. tak na prawde to będę zadowolona z tego jednego.. bo drugi mi zabierze cycki A i jutro gość ma założyć neta więc może wreszcie zedrę ćwiczonka
A i mam pomysł.. Ponieważ jeden tydzień bardzo wracam późno do domu i czasem już po prostu jestem słaba to wymyśliłam sobie że w te dni będę robić BodyRock.. Co o tym myślicie
Ja myślę, że to fajny pomysł, BodyRock jest ostry, ale są wersje dla mniej zaawansowanych (w
razie, gdyby były potrzebne ), no i zawsze to jakaś odmiana. A widzisz? Mówiłam, że to chwilowe
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Nie strasz Mam nadzieję, że do tego czasu moja wytrzymałość wzrośnie i będę jedynie leżeć na podłodze po ćwiczeniach
Wytrzymałość wzrośnie, ale jeśli będziesz dawać z siebie wszystko i tak będziesz leżeć na podłodze. Przez dokładanie dłuższych/trudniejszych filmików ten program cały czas stymuluje, nie jest tak, że jak się na początku kondycha poprawi, to już się potem leci o nie...
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
a kamerkę przy kompie masz? A jaką muzykę lubisz?
Boże kobieto to ja przy dużej intensywności fast foodowej takiej ilości rózności w ciągu paru miesięcy nie naliczę.. A kysz a kysz od tych paskudztw
A mam w laptopie... Chyba dziś coś pokombinuję, mimo, że skrzypię jak stare drzwi, bo wczoraj na imprezie śpiewaliśmy karaoke, a że było głośno (30 osób w jednym pokoju) to darłam japę nieprzytomnie. Najbardziej lubię rocka i z tego względu mam kłopot ze znalezieniem zespołu - wiele osób stwierdza, że chce faceta wokalistę.
Staram się z tymi fast foodami, ale to trudne. Odnoszę wrażenie, że w ogóle przestałam się zastanawiać na co mam ochotę. I zazwyczaj jak mam chwilę pomyśleć, to wybieram zdrowe rzeczy i sobie je gotuję. Teraz znowu liczę ma to, że do okresu jakoś wytrwam. Dziś kurczak z pieczarkami
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Neitka naprawde nawet ja podziwiam, dawno takiego maratonu fastfoodowego nie miałam, ale jak ci to nie idzie w uda to czemu nie by;e nie za czesto :P
Nie pcha mi się to w uda, ale po prostu zatrzymuje chudnięcie. Zazwyczaj jem fast foody jak cały dzień prawie nie jadłam wcześniej, więc mimo, że kaloryczne, jakoś się to zrównuje, ale oprócz tłuszczu jest jeszcze aspekt soli w tym jedzeniu. Tłumaczę sobie, że nie po to daję z siebie wszystko przy TF, żeby to zjeść...
Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Nie pisałam dawno z Wami, ale dzielnie się trzymam Zaczęłam właśnie 8 tydzień, jak to szybko leci Dziś był fire 45 ez i stretch 10.
O, hello Przyznam szczerze, że ten fire mnie rozkłada na łopatki.
Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Dzięki kochana

Muszę napisać, że te wasze wibracje zdecydowanie działają Cały czas mam motywację i się pochwalę, że zeszło mi 3,5kg mimo że jestem w trakcie @. Szczerze mówiąc nawet nie wiem jak to jest możliwe w tak krókim czasie? Może to tylko woda, w dodatku dietuję, rzuciłam palenie, piję b.dużo wody z cytryną itd, itp no ale bynajmniej nie mam zamiaru narzekać
Na pewno woda, ale możliwe, że ta woda już nie wróci. Jeśli wcześniej nie nawadniałaś organizmu odpowiednio i teraz zaczęłaś, to może zaczął pozbywać się nagromadzonej wody, którą zatrzymywał. Super metamorfozę stylu życia sobie fundujesz
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ojej to świetny wynik brawo a duzo masz do zrzucenia? Proponuje żebys też sie pomierzyła cm-rem potem bedziesz mogła porownac osiągniecia a czasami waga nie bedzie odzwierciedlała twoich sukcesów Jestem tez pod wrazeniem twoich postanowień -rzycenie palenia, dieta cwiczenia trzymam kciuki za ciebie zebys wytrwała!!
Megi dobrze gada, warto się zmierzyć
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj obudziałam sie w lepszym nastroju i kondycji Wczoraj mój TŻ zafundował mi ekstremalną kurację lecznicza na żołądek a mianowicie wódka z pieprzem do dna ... okropieństwo straszne tym bardziej że wczoraj cały dizeń miałam odruchy wymiotne ale jak widac podziałałorozgrzało żołądek i postawiło na nogi - juz w nocy zrobiłam sie głodna ale wytrzymałam do rana i własnie przed chwila zjadłam bułeczke z żółtym serem mmmm pychota po dwoch dniach niejedzenia
A z ciekawości postanowiłąm się zważyć i ... w ciagu 2dni choroby 3kg mniej wiem ze to dlatego ze nie jadłam ale i tak mnie to cieszy postaram sie żeby nadrobic max 2kg i UWAGA udo 52,8cm!!! wiem ze dla was moze to byc duzo i duzo nieduzo spadło od ostatniego mierzenia (53,5)ale dla mnie to cudna srawa -dobrenka chyba mnie zrozumie miejmy nadzieje ze wynik sie utrzyma w innych partiach ciała tez małe spadki biodra -1,5cm, udo nad kolanem -1cm, lydka -0,5 mam ogromna ochote pocwiczyc tym bardziej ze ejstem jeden dzien do tylu pomysle jak tu polaczyc dwa dni w jeden ale bedzie ciezko bo mam takie zestawy : fire60+abs10, i hiit30+lower20
Ja myślę, że przy tak ciężkich zestawach to jak już koniecznie musisz łączyć to jeden rano, drugi wieczorem i dobrze by było, żeby mieć dłuższą drzemkę w ciągu dnia. Czytałam o ludziach, którzy jak musieli szybko schudnąć to w ten sposób robili Insanity. I że drzemka jest kluczowa, bo wtedy organizm lepiej odpoczywa, albo daje się nabrać, że to nowy dzień i trzeba ćwiczyć od nowa. Ale musisz koniecznie nadrabiać? Może po prostu skończysz dzień później?
Fajnie, że się już lepiej czujesz, grypa żołądkowa to paskudny pogromca, ale spadki masz za to fajne Ja mam w udzie cały czas twardo 52, chciałabym zrzucić ze 2 cm jak dobrze pójdzie, chociaż przyznam, że jak noga się robi taka bardziej zarysowana to ten wymiar wygląda fajnie, a kiedyś mi się wydawało, że to nogi jak klocki (przy moich wąziutkich biodrach, a nie u wszystkich). Więc zazdroszczę spadku z uda, bo dla mnie jest ogromny
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2011-11-11 o 09:33
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:16   #4193
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Nie pcha mi się to w uda, ale po prostu zatrzymuje chudnięcie. Zazwyczaj jem fast foody jak cały dzień prawie nie jadłam wcześniej, więc mimo, że kaloryczne, jakoś się to zrównuje, ale oprócz tłuszczu jest jeszcze aspekt soli w tym jedzeniu. Tłumaczę sobie, że nie po to daję z siebie wszystko przy TF, żeby to zjeść...
Ja myślę, że przy tak ciężkich zestawach to jak już koniecznie musisz łączyć to jeden rano, drugi wieczorem i dobrze by było, żeby mieć dłuższą drzemkę w ciągu dnia. Czytałam o ludziach, którzy jak musieli szybko schudnąć to w ten sposób robili Insanity. I że drzemka jest kluczowa, bo wtedy organizm lepiej odpoczywa, albo daje się nabrać, że to nowy dzień i trzeba ćwiczyć od nowa. Ale musisz koniecznie nadrabiać? Może po prostu skończysz dzień później?
Fajnie, że się już lepiej czujesz, grypa żołądkowa to paskudny pogromca, ale spadki masz za to fajne Ja mam w udzie cały czas twardo 52, chciałabym zrzucić ze 2 cm jak dobrze pójdzie, chociaż przyznam, że jak noga się robi taka bardziej zarysowana to ten wymiar wygląda fajnie, a kiedyś mi się wydawało, że to nogi jak klocki (przy moich wąziutkich biodrach, a nie u wszystkich). Więc zazdroszczę spadku z uda, bo dla mnie jest ogromny
Znam ten ból niby wszystko ładnie ćwiczysz męczysz się ale jak cie najdzie ochota to trzeba wszamac coś niezdrowego i kółko się zamyka, dalej sie ćwiczy i dalej co jakis czas je a efekty stoja w miejscu bo wszytsko co spalisz to spozywasz na nowo, mysle ze to jest bol wiekszosci z nas
Własnie się zastanawiam czy dam radę to połaczyc i czy warto sie tak forsowac tym bardziej ze jestem swiezo po osłabieniu, trudno. Chociaż chciałam skączyc TF przed wyjazdem do Czech ... jade za tydzień .... miałam w ostatnim tyg pominac resty i polaczyc absy z dluzszymi cwiczeniami ale teraz to juz an pewno mi sie nie uda no nic jade na 4dni jak wroce to poprostu dokoncze 2dni TF i skoncze program ale pomierze sie wczesniej bo po takim wyjezdzie to...hmm same wiecie moze byc roznie ... mmm to ich piffffko i knedliczki
Tak czuję sie lepiej cos mnei tam jeszcze kręci i puszczam bąki ale jest lepiej na tyle ze dam rade cwiczyc zrobie fire60+abs10 ten wczorajszy zestaw trudno wieczorem wychodzimy wiec nie dam rady tego podzielic na rano i wieczor .... chyba sie nic nie stanie
Jak ty mowisz ze masz nogi jak klocki to ja ci powiem ze ja startowałam poł roku temu z wymiarami u 58!!!!! teraz jest 52,8 inne partie ciała tez ładnie poleciały a z czego jestem najdumniejsza biust jest niemal tak samo duzy jak na poczatkuołłł jeeee
ps. po imprezie i juz an nogach?

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Hej, widze ze cwiczycie zawziecie. Ja niestety mialam 2tyg przerwy a i jeszcze czeka mnie 3 mam nadzieje ze nie i 4
Przeprowadzka i te sprawy, zawsze ktos w domu przychodza, remontuja itp do tego wszedzie kartony i inne rzeczy porozwalane i nie ma gdzie cwiczyc
I teraz tak sie zastanawiam, bo zrobilam tylko 3 pierwsze tyg i nie wiem, czy robic dalej na czym skonczylam czy od poczatku zaczac?
Hmm szkoda ze tak ci wypadło bo juz sie pewnie ładnie wdrozyłas w cwiczenia. Jestes w sumie dopiero na 3tyg wiec ja bym zaczela od nowa tym bardziej ze przerwa bedzie prawie miesieczna no moze pomin pierwszy tydzien i zacznij od drugiego pierwszy to taki bardziej na przyzwyczajenie a ty juz znasz ruchy i intensywnosc. Ja bym zaczela od 2tygonia.Powodzenia i szybko wracaj do cwiczen!!
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:38   #4194
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Znam ten ból niby wszystko ładnie ćwiczysz męczysz się ale jak cie najdzie ochota to trzeba wszamac coś niezdrowego i kółko się zamyka, dalej sie ćwiczy i dalej co jakis czas je a efekty stoja w miejscu bo wszytsko co spalisz to spozywasz na nowo, mysle ze to jest bol wiekszosci z nas
Własnie się zastanawiam czy dam radę to połaczyc i czy warto sie tak forsowac tym bardziej ze jestem swiezo po osłabieniu, trudno. Chociaż chciałam skączyc TF przed wyjazdem do Czech ... jade za tydzień .... miałam w ostatnim tyg pominac resty i polaczyc absy z dluzszymi cwiczeniami ale teraz to juz an pewno mi sie nie uda no nic jade na 4dni jak wroce to poprostu dokoncze 2dni TF i skoncze program ale pomierze sie wczesniej bo po takim wyjezdzie to...hmm same wiecie moze byc roznie ... mmm to ich piffffko i knedliczki
Tak czuję sie lepiej cos mnei tam jeszcze kręci i puszczam bąki ale jest lepiej na tyle ze dam rade cwiczyc zrobie fire60+abs10 ten wczorajszy zestaw trudno wieczorem wychodzimy wiec nie dam rady tego podzielic na rano i wieczor .... chyba sie nic nie stanie
Jak ty mowisz ze masz nogi jak klocki to ja ci powiem ze ja startowałam poł roku temu z wymiarami u 58!!!!! teraz jest 52,8 inne partie ciała tez ładnie poleciały a z czego jestem najdumniejsza biust jest niemal tak samo duzy jak na poczatkuołłł jeeee
ps. po imprezie i juz an nogach?
Nie warto się tak forsować. Przecież nie chodzi o to, żeby odbębnić program, tylko żeby mieć jak największe korzyści z ćwiczeń i żeby zmienić styl życia. Korzyści będziesz miała z ćwiczeń jak je zrobisz zdrowa z dużą ochotą i energią A przez 4 dni nie przytyjesz, najwyżej wody nabierzesz. Jeśli trzymałaś dietę to dla organizmu może być nawet pozytywny sygnał, że go nie głodzisz i możesz nawet po tym wyjeździe łatwiej schudnąć jeszcze.
Tak, mówię, że moje nogi w tym wymiarze to klocki, ponieważ mam 161 cm wzrostu, a moje biodra (kości biodrowe) mają aż 78 cm w obwodzie. Odległość pomiędzy nimi mam na dłoń Tż. I przez to moje nogi są bardzo blisko siebie. Wszystkie dojrzalsze osoby w mojej rodzinie sobie obcierają uda przy chodzeniu - tam nam się lokuje tłuszcz, dlatego muszę o to zadbać zawczasu.
A z imprezy wróciliśmy kawałek przed trzecią, więc zupełnie nieźle mi się pospało. A że nie mogę pić alkoholu, to już w ogóle bez problemu wstałam
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 14:04   #4195
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziewczyny bardzo Was proszę, czy mogłybyście wysłać mi na pw namiar na stronkę, skąd można wziąć filimiki? proszę - bardzo proszę
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 14:54   #4196
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Wytrzymałość wzrośnie, ale jeśli będziesz dawać z siebie wszystko i tak będziesz leżeć na podłodze. Przez dokładanie dłuższych/trudniejszych filmików ten program cały czas stymuluje, nie jest tak, że jak się na początku kondycha poprawi, to już się potem leci o nie...
Wiem wiem Turbo Fire ułożone jest tak, żeby było coraz ciężej, żeby nasz organizm ciągle miał jakieś wyzwania I wiem, że do końca ćwiczenia będę kończyła z zadyszką, buraczkiem na twarzy i mokrym ubraniem
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2011-11-11 o 14:56
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 20:39   #4197
nathalyy
Raczkowanie
 
Avatar nathalyy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 108
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ja zaczęłam 6ego listopada Turbo Fire + BBL Przez pierwsze 3 dni miałam straszne zakwasy i chodziłam jak kaleka jakaś ... ale później już było ok mam nadzieję, że dotrwam do tych 12 tygodni i, że uda mi się schudnąć przynajmniej 10 kg ... myślicie, że jest na to szansa ? dodam, że waże 74kg przy wzroście 161
nathalyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 21:05   #4198
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez nathalyy Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam 6ego listopada Turbo Fire + BBL Przez pierwsze 3 dni miałam straszne zakwasy i chodziłam jak kaleka jakaś ... ale później już było ok mam nadzieję, że dotrwam do tych 12 tygodni i, że uda mi się schudnąć przynajmniej 10 kg ... myślicie, że jest na to szansa ? dodam, że waże 74kg przy wzroście 161
10 kg w 3 miesiące to jak najbardziej jest możliwe (wiem po sobie ) tylko oprócz ćwiczeń potrzebna też jest racjonalna dieta. Zapoznałaś się z podwieszonymi wątkami o odżywianiu na forum dietetyka?
Życze powodzenia, bo 10 lat temu przy Twoim wzroście startowałam właście z taką wagą
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 21:25   #4199
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Hey !! Właśnie dawno nie pisałaś Brawo 4 tydzień to już fajny wynik zaraz skończysz 2miesiac zaczniesz trzeci i ani się obejrzysz a juz bedziesz fikac zaawansowany A jak wyniki cm*ry kilogramy, wrazenie wizualne? Pochwal się I co ty robisz o tej porze na nogch spac hehe
O jak miło, że mnie pamiętacie Właśnie już nie mogę się doczekać zaawansowanego, ciekawe czy dam radę. Nie mierzę się i nie ważę (chcę to zrobić po 3 miesiącach), ale wrażenia wizualne super. Nie schudłam mocno, myślę że z wagi też mi nie zleciało, ale czuję pod brzuchem mięśnie - po raz pierwszy w życiu i bardzo mnie to cieszy. Poza tym mam rewelacyjną pupę (normalnie jak modelka ) uniesioną, jędrną - no cud, miód i orzeszki. i bicepsy Ostatnio jak TŻtowi pokazałam to zaniemówił z wrażenia
A o tej porze spać nie mogłam Księżyc jasno świecił i miałam wczoraj dużo wrażeń i tak jakoś nie mogłam zasnąć
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
O, hello Przyznam szczerze, że ten fire mnie rozkłada na łopatki.
Bardzo lubię ten fire, daje w kość, ale tak pozytywnie nastraja i bawię się przy nim Polubiłam bardzo 55, chociaż na początku mi nie podszedł. Teraz najmniej lubię 30, bo cycki mnie bolą od tego biegania Na początku tak się nie przykładałam (nie miałam kondycji) i nie odczuwałam tego tak mocno, ale teraz już mi te cycki przeszkadzają.

Edytowane przez ksiezniczkaa87
Czas edycji: 2011-11-11 o 21:28
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 10:37   #4200
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Witajcie!
Ja startuję z TF od poniedziałku, wcześniej ćwiczyłam Jillian Michaels Shred in 30, a potem BBL ale miałam lenia i się zasiedziałam
Teraz pora wziąć się za siebie! Chcę schudnąć jakieś 4 kg
Czy którejś z Was udało się z TF schudnąć tyle?
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.