TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 11:17   #4231
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez kuleczka18 Pokaż wiadomość
Chcę schudnąć jakieś 4 kg
Czy którejś z Was udało się z TF schudnąć tyle?
głownie centymetry lecą waga mniej..
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
moj ulubiony fire60 byl dla mnie koszmarem po 20minutach myslałam ze juz umre nie miałam siły nogi do góry podnieść gdzie normalnie ciacham go na jednym oddechu....
niestety każda choroba zostawia po sobie ślady.. jeszcze taka wycieńczająca jak Twoja miała by nie zostawić.. regeneruj się bo jednak sporo z Ciebie "wypompowało" i nie katuj organizmu ćwiczeniami bo narazie on potrzebuje spokoju, wyciszenia i czasu na nabrania sił.. Wiem że szkoda ci ćwiczeń ale po co robić coś tylko po to żeby "zrobić" to bez sensu.. Poprostu odpoczywaj a potem wszystko zrobił z siłą i rozmysłem
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-16 o 12:20
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 11:18   #4232
nathalyy
Raczkowanie
 
Avatar nathalyy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 108
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
myślę że jak zmienisz żywienie i styl życia to TAK
No staram się jak mogę A jak po miesiącu zobacze jakieś różnice na zdjęciach to to mnie jeszcze bardziej zmotywuje
__________________
Zaręczyny: 26.07.213
Ślub 25.04.2015


nattalia@op.pl
nathalyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 12:20   #4233
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
Na pewno nie żałuję ze ten pierwszy miesiąc przecwiczyłąm, bo mam niesamowicie ujędrnione ciało, no i brzuszek o wiele lepszy
sama zaczynam tęsknić za tym uczucie ale już niedługo
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Myślałam, że to jak Insanity - pierwszy tydzień cierpisz, a potem cały pierwszy miesiąc jest na tym samym poziomie, potem dopiero drugi miesiąc zaskakuje.
robiłaś Insanity? Napisz jak było co gdzie ile i z czym?
Cytat:
Napisane przez nathalyy Pokaż wiadomość
ale przez rozstrzelone zajęcia na uczelni ciężko mi jadać codziennie o tej samej godzinie
no własnie ja ostatnio przez 9 dni byłam na diecie i ledwo dałam rady na niej być.. strasznie teraz żyjemy nieregularnie, praca, obowiązki.. nie ma jak zdrowo się odżywiać.. Strasznie się naprodukowałam..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Dobrenka, megi zaczynajcie już to CE bo ciekawa jestem Waszych wrażeń i w sumie ciekawa jestem jak to będzie z efektami jak będziecie stosować tylko CE
ja jak dobrze pójdzie zacznę już dzisiaj a megii narazie się kuruje co znaczy "tylko" to mało?
Noi myślę nad tym Body Rock w tygodniu w którym będę późno wracać.. ale rozgryzam to.. Co o tym w ogóle myślisz?
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
w ogóle mój pokój to się za mały zrobi na te wszystkie przyrządy
tak samo zagraciłam mieszkanie tzn. kuchnie
Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Tak czy siak dopiero wróciłam do regularnego ćwiczenia i postaram się tym nie przejmować przede mną jeszcze conajmniej 11 tygodni, mam czas schudnąć
i to jest zdrowe podejście
Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
A właśnie, co zazwyczaj zabieracie do pracy do jedzenia?
hmm to zależy.. Jak mi się chce to biorę sałatkę polecam:http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3322476
serek ziarnisty, owoce, jogurty, albo po prostu kanapki, czasem zjem kebabka małego
Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
wyniki nich
na priv wysłałam
Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć?
co to za pytanie w ogóle.. pewnie że możesz
Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Jak Wam szło na początku? Mi plątały się trochę nogi w Fire'ach, ale przyzwyczaiłam się do układzików, ważne, że się ze mnie leje :P Hiity- czuję moc po nich stretche w porządku, choć ten 40 trochę za długi[
Na początku chyba każdy mial podobnie
Mi tez plątały się nogi ale za każdym razem było tylko lepiej i to że się leje.. super nie? zamiast stretchu 40 polecam callanetics bo ten "szalinowy" nudny
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę ludziom, którzy lubią ryby - ja nienawidzę i moja mnie wiele potrwa jak również fajne źródło białka. Ale może mi się smak zmieni i polubię?
miałam tak z wieloma rzeczami i co? i wszystko mi przeszło jem jak leci a kiedyś w zyciu
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
ciało zmieniło swój kształt i zaczęło się jakby rzeźbić.
podstawowe pytanie nas wszystkich.. spadło ci coś z milimetrów
Cytat:
Napisane przez nathalyy Pokaż wiadomość
No staram się jak mogę A jak po miesiącu zobacze jakieś różnice na zdjęciach to to mnie jeszcze bardziej zmotywuje
oj efekty motywują.. jak nie wiem.. ja jak zaczęłam widzieć pierwsze "znaki" że coś się dzieję ćwiczyłam jak szalona
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-16 o 12:26
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 12:50   #4234
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
neitka Bardzo tego chcę Oby było lepiej
Jak będziesz ćwiczyć, to na pewno kształt się zmieni, nawet jak będziesz trzymać dietę neitki to zmiany będą in plus.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Są jakieś wersje? Mów co wiesz
W Bodyrocku z tego co wiem to nowe zestawy ćwiczeń pojawiają się co drugi dzień i tak też ma się je robi pozostając aktywnym w jaki się chce sposób w dni wolne. Zazwyczaj pod koniec poszczególnych filmików Zuzanna mówi w jaki sposób można zmodyfikować ćwiczenia dla begginersów. Często treningi są na czas (wtedy starasz się zrobić jak największą ilość powtórzeń w podanym czasie) albo na ilość powtórzeń (wiesz, że masz zrobić np 50 i się spieszysz, żeby mieć jak najlepszy czas). Jeśli chodzi o stoper, który pika po poszczególnych ćwiczeniach, to można coś takiego bardzo łatwo ściągnąć na komputer i spokojnie sobie ustawiać czasy. To, co mi przeszkadza, to że nie ma filmików, gdzie mogłabym robić jakby "równo z kimś", ale pewnie wynika to z tego, żeby ćwiczenia polegają na ściganiu się z samym sobą.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
co za dupki.. pokaż im to http://www.planmusic.pl/ i niech mi nie mówią ze wokalistki nie są boskie.. ćwoki jedne..
W sumie to ze trzy zespoły mi tak powiedziały. (Ale będę wstrętna i powiem tak: każdy z tych zespołów miał swoje utwory, ale bardzo kopiował kogoś innego i z tego względu szukali sobie wokali podobnych do zespołów, które mniej lub bardziej świadomie kopiowali) .Ale ja się nie poddam Świetny ten zespół, co mi podrzuciłaś, dzięki
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Kobieto jak za mną chodzi pizza umieram
A ja dałabym radę może, gdyby mój Tż nie sięgał po fast foody i gdybym miała normalną pracę - tzn na razie nie pracuję, ale wcześniej moja praca polegała głównie na jeżdżeniu po mieście. A niestety to bardzo utrudnia wożenie ze sobą zdrowych przekąsek i zjedzenie czegoś w spokoju. A tak, to albo z braku czasu albo jak ktoś obok mnie wcina... Co jest w ogóle z facetami? Co chwilę słyszę, że dziewczyna zjadła cośtam, bo jej Tż wcinał. Tż powinni dawać przykład, a nie...
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
mi od razu idzie z cycki (co jest plusem) i spływa na uda właśnie
Sam rozmiar moich ud jest ok. Ale one są takie okrąglutkie (fuuuuu), mają pultoczki i są szersze niż ja cała, dlatego się ich czepiam.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
polepszyć Wam humor.. Ja po 5 miesiącach osiągnęłam 58 w najgrubszym miejscu. Tyle że samej mi się pogorszył
Ale widzisz, może masz normalne biodra i taki wymiar wygląda u Ciebie ok.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
robiłaś Insanity? Napisz jak było co gdzie ile i z czym?

podstawowe pytanie nas wszystkich.. spadło ci coś z milimetrów
Robiłam. Dwa razy, raz w tamtym roku półtora miesiąca, raz w czerwcu tego roku zaczęłam i porzuciłam w sierpniu na rzecz TF. Bardzo męczące, z perspektywy czasu wiem, że i bardzo nudne w porównaniu do TF. O dziwo robiąc Insanity z zaangażowaniem miałam poważny kłopot ze zrobieniem pierwszego fire w TF, serio. Byłam w szoku, dyszałam jak lokomotywa i pauzowałam co chwila. Tż robiąc wybrany trening z Insanity trzy razy w tygodniu chudł w oczach, a ja nic. Miałam nawet gorsze samopoczucie, bo mięśnie były cały czas opuchnięte od wysiłku, więc wydawałam się sobie jeszcze szersza. W rezultacie nie spadł nawet jeden mm znikąd, ale wyrzeźbiły się plecy i brzuch, z tym, że również z TF w tych miejscach mam dużo lepsze efekty. A w dodatku nie mogłam się zmobilizować do ćwiczeń w ogóle, a ćwiczył ze mną Tż, więc powinno być łatwiej. Ale ja chciałam odbębnić program i nie mieć z tym nic do czynienia potem. Owszem, napędzała mnie duma, że daję radę, ale tylko to. Już w rozgrzewce mi się wszystkiego odechciewało. Programu jako takiego nie polecam paniom, ale pojedyncze filmiki w ramach odmiany czy chęci zmierzenia się ze sobą jak najbardziej. Chyba, że ktoś już jest zadowolony ze swojej sylwetki i chce tylko rzeźbić (choć wiadomo, że nie jest to robienie "prawdziwej" rzeźby )

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
[Jak Wam szło na początku? Mi plątały się trochę nogi w Fire'ach, ale przyzwyczaiłam się do układzików, ważne, że się ze mnie leje :P Hiity- czuję moc po nich stretche w porządku, choć ten 40 trochę za długi
Szło mi fatalnie! Zabijałam się o własne nogi, cały czas przewijałam, żeby zobaczyć układ. Ale to nie kwestia nauczenia się układu, tylko sposobu myślenia/ćwiczenia Szaliny. Potem już nawet filmiki, które się robi pierwszy raz lecą bez problemu. A ja chciałam dodać, że bardzo lubię stretch 40, dla mnie cut mjut i pełen relaks. Ja jestem bardzo mało rozciągnięta i ten filmik to dla mnie prawdziwe wyzwanie. Ale wczoraj sama się zaskoczyłam, poprawiła mi się sprawność bardzo.

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
miałam tak z wieloma rzeczami i co? i wszystko mi przeszło jem jak leci a kiedyś w zyciu
Podobno smak zmienia się co 7 lat, więc ja raz na jakiś czas z nadzieją, że to już próbuję rybek
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 13:35   #4235
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

O jeziu ale sie zprodukowałyście własnie wróciłam do domu i nadrabiam lekture zaraz coś skomentuje

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
megi533: to w sumie dobrze, że kończysz skoro TF już Cie nie męczy... czas na następne wyzwanie
Ojjj tak z nieceirpliwością czekam na nowe wyzwania w planach CE

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Pewnie to kondycja u Ciebie, gratuluję, że jesteś tak blisko końca Troszkę zazdroszczę

E tam nie ma czego zazdrościć ty zaraz sama skończysz i tobie bede zazdroscic go go baby ćwicz cwicz dzielnie ja uwielbiam fire60 i abs10 z nowych filmików

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Helloł
Zakończyłam dietę z wynikiem ponad 64 na 60,5. Dzisiaj już myślę że ściągnie mi się CE i będę szaleć.. Tylko jest mały problem.. w tym folderze nie mam rozpiski co kiedy w który dzień.. Udostępniłaby mi któraś z mających? Tygrysek wiem że miałaś nawet chyba raz wrzucałaś może znajdę na forum w sumie.. Megi a może Ty już masz?
..
Brawo !! Twoja waga jest moim marzeniem no!! Ja o dziwo "zjechałam" w TF z cm-rów a nie z kilogramów ty cholero jedna ty
Wysłałam ci na priv info z prosba o pomoc jak mam załadowac plik bo ja nie znaju takich opcji

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
kobieto grunt że zaczęłaś jeść.. a jeśli chodzi o cole nienawidzę tych "0" jak już mam pić to taką prawdziwą z kaloriami i najpyszniejsza z puszki zimna. Napewno się odwodniłaś musisz pić dużo teraz

Pizza ja o niczym innym nie myślę jak o tym że zjem sobie w weekend ale raczej zrobimy w domu.. No chyba że pojedziemy na tą naszą cudowną włoską

Woda aż tyle.. no ale z drugiej strony co? Tłuszcz? i tak szybko by zleciał? Nie możliwe, nie? Jeszcze się nie wgryzłam w ten BR.. wkurza mnie że planu nie ma i sama muszę modzić.. Najpierw zacznę CE i zobaczę co dalej.. aż się denerwuje normalnie

oo nie znam

Ty jędzo aż tyle centymetrów.. ale Ci zazdroszczę.. A wynik jak będziesz dbała na pewno się utrzyma.. jędza
Tak zaczełam jesc zaczełam i to na całego bylismy na rodzinnej imprezei i uzupełniłam "niedobór" jedzeniowy hehe A co do picia to tak tak byłam przyssana niemalze do butelki takie miałam pragnienie, co do coli w puszcze to jest najlepsza z najlepszych A widzisz wtedy mi smierdziała a juz w niedziele mi pachniała i to nieziemsko i skusiłam sie na szynke&ananas
Ja własnie nie lubie cwiczen bez planu łątwo stracic zapał i robic cos najłatwoejszego :P Dobrze ze waga ie unormaowała bedziesz teraz spokojniejsza i bardziej oczekujaca na nowe cwiczenia
Ja tez nie znam tego ulitimate dance workout ale słyszalam ze fajne i widziałam filmiki ktore mnie zaciekawiły bo wygladaja na solidne moze dorzuce w jeden z wolnych dni jakie sa w CE
Oj tam cm-ry cm-ry mi spadaja ale wage to ty masz fajniejsza hihih

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ale, ale - zjadłam wczoraj około małej łyżeczki tuńczyka i wcale nie była obrzydliwa Zazdroszczę ludziom, którzy lubią ryby - ja nienawidzę i moja mnie wiele potrwa jak również fajne źródło białka. Ale może mi się smak zmieni i polubię?
ajjj jak mozna nie lubic rybek!!!! Ja włąsnie zajadam sie makrelka uwielbiam ryby prawie wsyzstkie - poza sledziem w oleju

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

[QUOTE=Dobrenka;30533032]
polepszyć Wam humor.. Ja po 5 miesiącach osiągnęłam 58 w najgrubszym miejscu. Tyle że samej mi się pogorszył

QUOTE]
Oj tam ale ty jestes wyzsza ja mam tylko 167cm i niezbyt szerokie biodra wiec nie narzekaj

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
niestety każda choroba zostawia po sobie ślady.. jeszcze taka wycieńczająca jak Twoja miała by nie zostawić.. regeneruj się bo jednak sporo z Ciebie "wypompowało" i nie katuj organizmu ćwiczeniami bo narazie on potrzebuje spokoju, wyciszenia i czasu na nabrania sił.. Wiem że szkoda ci ćwiczeń ale po co robić coś tylko po to żeby "zrobić" to bez sensu.. Poprostu odpoczywaj a potem wszystko zrobił z siłą i rozmysłem
Heh wiesz ze nie byłabym sobą jakbym siedziała bezczynnie co prawda"siedziałam" a nawet lezalam dwa dni ale teraz juz pełną parą leca dalej i kończe TF takze dziekuję za troskę, na szczescie szybko doszłam do siebie
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 13:44   #4236
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość

Podobno smak zmienia się co 7 lat, więc ja raz na jakiś czas z nadzieją, że to już próbuję rybek
Oooo moze cos w tym jest bo jak kiedys mogłam na mieso nie patrzec w ogole mnie do niego nie ciagneło i do rzeczy słonych, pikantnych, na rzecz słodkich smaków tak teraz rzeczy słodkie moge pzrekasic ale uwielbiam pikantne, słone "miesne" smaki. Dla przykładu kilka lat temu twarozek naturalny mieszałam z dzemem i na kanapke albo taki gotowy z musem kupowałam teraz ten sam serek jem ze szczypiorkeim sola i pieprzem a na te drugie juz nie patrze.

Oki nadgoniłam uffff zaraz zmykam na fire330+abs10 jeszcze troche odsapne po RYBCE i macham macham
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”

Edytowane przez megi533
Czas edycji: 2011-11-16 o 13:46
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 14:02   #4237
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
E tam nie ma czego zazdrościć ty zaraz sama skończysz i tobie bede zazdroscic go go baby ćwicz cwicz dzielnie ja uwielbiam fire60 i abs10 z nowych filmików
fire 60 już w niedzielę u mnie i się nie mogę doczekać
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Tak zaczełam jesc zaczełam i to na całego bylismy na rodzinnej imprezei i uzupełniłam "niedobór" jedzeniowy hehe A co do picia to tak tak byłam przyssana niemalze do butelki takie miałam pragnienie, co do coli w puszcze to jest najlepsza z najlepszych A widzisz wtedy mi smierdziała a juz w niedziele mi pachniała i to nieziemsko i skusiłam sie na szynke&ananas
Ja własnie nie lubie cwiczen bez planu łątwo stracic zapał i robic cos najłatwoejszego :P Dobrze ze waga ie unormaowała bedziesz teraz spokojniejsza i bardziej oczekujaca na nowe cwiczenia
Ja tez nie znam tego ulitimate dance workout ale słyszalam ze fajne i widziałam filmiki ktore mnie zaciekawiły bo wygladaja na solidne moze dorzuce w jeden z wolnych dni jakie sa w CE
Oj tam cm-ry cm-ry mi spadaja ale wage to ty masz fajniejsza hihih
Zamienię wagę 50 kg na 60 cm w talii Ja robiłam ultimate dance workout, ale to jest jednorazowy filmik. Tzn. jest to półtoragodzinny filmik z ćwiczeniami podzielonymi na 5 części, i niektóre te części można omijać, poza rozgrzewką i rozciąganiem na końcu, które trzeba robić zawsze. Jest bardzo sympatyczny, ale codziennie to samo?
Fajnie, że już zajadasz
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ale, ale - zjadłam wczoraj około małej łyżeczki tuńczyka i wcale nie była obrzydliwa Zazdroszczę ludziom, którzy lubią ryby - ja nienawidzę i moja mnie wiele potrwa jak również fajne źródło białka. Ale może mi się smak zmieni i polubię?
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
ajjj jak mozna nie lubic rybek!!!! Ja włąsnie zajadam sie makrelka uwielbiam ryby prawie wsyzstkie - poza sledziem w oleju
przeczytałam swoją wypowiedź i ma tam być, że OMIJA MNIE WIELE POTRAW, ale literówki Makrelę czasem wmuszę w paście na kanapkę, z białym serem i dużą ilością cebulki. Ale ponieważ to musi być na chlebku, to całe dietetyczne działanie szlag trafia, nie?

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Oj tam ale ty jestes wyzsza ja mam tylko 167cm i niezbyt szerokie biodra wiec nie narzekaj
Wiesz, co, DOBRENKA? A ja Ci nawet przez chwilę współczułam. Że o, ja tu na udo narzekam, a Ty masz więcej i tak głupio.... ale ja mam 161 cm. Więc już nie współczuję nic a nic

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Oooo moze cos w tym jest bo jak kiedys mogłam na mieso nie patrzec w ogole mnie do niego nie ciagneło i do rzeczy słonych, pikantnych, na rzecz słodkich smaków tak teraz rzeczy słodkie moge pzrekasic ale uwielbiam pikantne, słone "miesne" smaki. Dla przykładu kilka lat temu twarozek naturalny mieszałam z dzemem i na kanapke albo taki gotowy z musem kupowałam teraz ten sam serek jem ze szczypiorkeim sola i pieprzem a na te drugie juz nie patrze.
Moja mama tak ma z czosnkiem - od nienawiści do miłości, a mój brat ze śledziami. Pewnie to, że 7 lat to wyssane z palca, ale smak się zmienia, wystarczy sobie przypomnieć ile rzeczy by się do buzi nie wzięło za żadne skarby świata będąc dzieckiem...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 14:02   #4238
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

nathalyy To fajnie Bedzie można porównać wyniki, damy radę co?Ja startuję z 74kg wzrost 164cm
Dobrenka poszukam o tym callanetics, a to, że się leje, to czuję, że żyję Zdarzyło mi się już chyba 2 razy krzyknąć na Szalinkę :P ona jest szalona, ale przez to szalenie motywująca

neitka Z tymi układami, to racja, platałam się przy fire30, ale przy fire55 leciałam już na wyczucie, jest ok.
Jeśli chodzi o dietę, to tak apetyt miałam zawsze. Ale od liceum duuużo się pozmieniało. Nie zjem fastfoodów paskudów, czekolady ( jestem uczulona na kakao) to był ból, ale odzwyczaiłam się, batoników, cukierków, chipsów, słonych orzeszków ( alergia na orzechy), nie piję coli, słodkich gazowanych napojów, soków owocowych ( chyba, że jakiś 100% ale rzadko)
Nigdy nie byłam na żadnej diecie, po prostu wykluczyłam to co mi nie odpowiada
staram się jeść normalnie, z wykluczeniem powyższych, czasem trafi się jakiś kawałek ciasta okazyjnie, czy herbatniki, musli, ale nie tęsknię za słodyczami. Piję czerwoną i zieloną herbatę i sporo niegazowanej wody. Wcinam owocki. Ale przeszłość pozostawiła po sobie ślad w postaci nadwagi + niedoczynność tarczycy, którą leczę farmakologicznie- jest dobrze, także mam co zrzucić i wierzę, że nie wrócę do starych brzydkich nawyków.
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 14:09   #4239
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
neitka Z tymi układami, to racja, platałam się przy fire30, ale przy fire55 leciałam już na wyczucie, jest ok.
Jeśli chodzi o dietę, to tak apetyt miałam zawsze. Ale od liceum duuużo się pozmieniało. Nie zjem fastfoodów paskudów, czekolady ( jestem uczulona na kakao) to był ból, ale odzwyczaiłam się, batoników, cukierków, chipsów, słonych orzeszków ( alergia na orzechy), nie piję coli, słodkich gazowanych napojów, soków owocowych ( chyba, że jakiś 100% ale rzadko)
Nigdy nie byłam na żadnej diecie, po prostu wykluczyłam to co mi nie odpowiada
staram się jeść normalnie, z wykluczeniem powyższych, czasem trafi się jakiś kawałek ciasta okazyjnie, czy herbatniki, musli, ale nie tęsknię za słodyczami. Piję czerwoną i zieloną herbatę i sporo niegazowanej wody. Wcinam owocki. Ale przeszłość pozostawiła po sobie ślad w postaci nadwagi + niedoczynność tarczycy, którą leczę farmakologicznie- jest dobrze, także mam co zrzucić i wierzę, że nie wrócę do starych brzydkich nawyków.
Oż Ty w trąbkę Gdzie mieszkasz? Ja do Ciebie pojadę i zacznę Cię ściskać, może na mnie przeskoczy to niejedzenie fast foodów i słodyczy?? Ja w to wierzę, warto spróbować
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 14:17   #4240
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Oż Ty w trąbkę Gdzie mieszkasz? Ja do Ciebie pojadę i zacznę Cię ściskać, może na mnie przeskoczy to niejedzenie fast foodów i słodyczy?? Ja w to wierzę, warto spróbować
Ano mieszkam sobie 70km od Poznania Zapraszam Jak się rozkręcimy, to i zlot będzie Turbogirlsów
To był dłuuugi proces odzwyczajania, ryczałam, wyłam, że inni mają lepiej, że sobie pozwalają na wszystko i są szczupli, a ja nie... Ale coś mnie tknęło i pomyślałam, kurcze naprawdę to mi szkodzi, źle się po tym czuję, po co w takim razie to jeść- chwila niby przyjemności a później załamka, bo się poddałam, bo nie mam silnej woli; nienawidziłam siebie przez to, ale teraz jest dużo lepiej
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 14:45   #4241
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

neitka Sporo mi się pojaśniało po Twojej wypowiedzi o Body Rocku dzięki wielkie Ale zaciekawiły mnie nie powiem i to bardzo
Fajnie ze Ci się zespół spodobał. .Fajna sztuka z tej babki.. Jeszcze zobacz sobie zespół "NOKO" ale tam już facet jest
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 18:25   #4242
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Co żeście się tak rozpisały I jak ja mam to nadrobić

Mi się dzisiaj zaczął @ i mam dość wszystkiego i wszystkich, poszłabym już najchętniej spać

Ktoś coś chciał ode mnie pilnego ? Bo dzisiaj już nie dam rady nadrobić Waszych postów.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:58   #4243
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Noi zajrzałam do swojego zeszyciku i się zdziwiłam bo inaczej pamiętałam wyniki a inaczej jest teraz tzn. po prawie 2 miesiącach lenistwa..
udo na samej górze +1 (59 cm)
udo środek +1 (52 cm)
udo dół +1 (42 cm)
Reszta bez zmian czyli najważniejsze dla mnie wzrosło,,
Dla nowych mam 173 cm wzrostu i ważę 60,5 - 61.. Grubasem nie jestem ale cierpie na nadmiar tłuszczu w tych właśnie miejscach,
Jestem po I dni CE noi lekko się zawiodłam.. nie powiem bolało.. ale nie tak jakbym chciała.. noi spociłam się ale nie lało mi się z tyłka jak na TF.. No ale to pierwszy dzien zobaczymy.. Jutro REST ale to się jeszcze zobaczy
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:17   #4244
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Noi zajrzałam do swojego zeszyciku i się zdziwiłam bo inaczej pamiętałam wyniki a inaczej jest teraz tzn. po prawie 2 miesiącach lenistwa..
udo na samej górze +1 (59 cm)
udo środek +1 (52 cm)
udo dół +1 (42 cm)
Reszta bez zmian czyli najważniejsze dla mnie wzrosło,,
Dla nowych mam 173 cm wzrostu i ważę 60,5 - 61.. Grubasem nie jestem ale cierpie na nadmiar tłuszczu w tych właśnie miejscach,
Jestem po I dni CE noi lekko się zawiodłam.. nie powiem bolało.. ale nie tak jakbym chciała.. noi spociłam się ale nie lało mi się z tyłka jak na TF.. No ale to pierwszy dzien zobaczymy.. Jutro REST ale to się jeszcze zobaczy
Szybko nadrobisz zobaczysz i uda wroca do normy,
A jakich obciazen uzywasz? i pamietaj ze to inny trening niz TF nie zawsze trzeba sie spocic zeby odnieść rezultaty. Zreszta pierwszy dzień jest najbardziej lajtowy tak jak w TF zaczynało sie od fire30 tak tutaj pewnie tez Ja bede robic tylko jedna przerwe bo dwie to za duzo
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:47   #4245
nathalyy
Raczkowanie
 
Avatar nathalyy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 108
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Mikulinka17 - widze, że mamy podobnie, bo też ważę 74, w sumie to juz 73, ale z 74kg startowałam tyle, że jestem 3 cm niższa
__________________
Zaręczyny: 26.07.213
Ślub 25.04.2015


nattalia@op.pl
nathalyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:12   #4246
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
kalija: próbowałam przeglądać wątek, ale tego jest tu tyle, że ... no kurczę wolę przez ten czas poćwiczyć chyba, że będziecie na tyle uprzejme i wkeicie jeszcze raz wyniki (pliiiiiiiissss) albo linki do nich
Nie chcesz Nas czytać, o ty niedobra Moje efekty są na moim blogu, tam są zebrane wszystkie które robiłam w trakcie. A efekty innych możesz spróbować znaleźć korzystając z opcji przeszukaj wątek, wpisz hasło: efekty albo wyniki i coś powinno Tobie wyskoczyć

Cytat:
neitka: Dobrze czytasz. A ja jestem naprawdę skruszona.
Dobrze, że przynajmniej jesteś skruszona A ja dzisiaj wciągnęłam Bounty (okres mam więc mogę )

Cytat:
megi: Hihii ojj tak pyssssssszne sa ale moja najwieksza slaboscia w Czechach jest piffffko i knedliczki z sosem albo smażony syr ale bede dzielna ojj bede
O taaaaak, knedliczki a smażony serek ależ Tobie zazdroszczę

Cytat:
megi:Ojjj tak jak widziałam niektóre to aż skóra cierpła haha (...) Jka zakupisz jakies to sie pochwal
Ano cierpła Też mnie to kusi, ale zobaczymy co to będzie Jasna, że się pochwalę

Cytat:
megi: Ostatni hiit za mna... troche smutno ze to jzu koniec przygody z hiit-ami ale jednoczesnie czuje niedosyt bo ten cały hiit30+sculpt pomimo wszelkich starań mnie nie wykończył nie zmaskarował nawet nie zmęczył
Spokojnie też tak miałam pod koniec Niektóre filmiki robiłam wtedy z obciążnikami na nogi lub na ręce żeby nadal mieć fun z tego

Cytat:
Mikulinka: Hej Dziewczyny Podczytuję Was już od dłuższego czasu, ale w końcu coś naskrobię :P Można się przyłączyć?
Hej Zapraszamy

Cytat:
Dobrenka: co znaczy "tylko" to mało?
Noi myślę nad tym Body Rock w tygodniu w którym będę późno wracać.. ale rozgryzam to.. Co o tym w ogóle myślisz?
Bo ja robię różne rzeczy, biorę i siłowe z CE, i interwały z CE, i dokładam TF, PFC albo teraz robię Jillian Michaels. Więc po prostu zastanawia mnie jakie efekty daje tylko sam CE bez dodatków I nie rozpatrywałam tego w kwestiach dużo mało.
Zastanawiam się nad BodyRock, ale jeszcze nie teraz. Na razie potestuję JM i jej różne treningi oraz chciałabym jeszcze skończyć testowanie PFC. A potem zacznie mi się pisanie drugiej mgr i staż do tego, więc będę mieć mało czasu, zatem sobie powybieram jakieś treningi z BR.

Cytat:
neitka: Co chwilę słyszę, że dziewczyna zjadła cośtam, bo jej Tż wcinał. Tż powinni dawać przykład, a nie...
Ciesz się, że masz tego swojego TŻ, a nie narzekasz. Albo po prostu mu powiedz, że ma cie wspierać a nie nakłaniać do złego

Cytat:
Dobrenka: Jestem po I dni CE noi lekko się zawiodłam.. nie powiem bolało.. ale nie tak jakbym chciała.. noi spociłam się ale nie lało mi się z tyłka jak na TF.. No ale to pierwszy dzien zobaczymy.. Jutro REST ale to się jeszcze zobaczy
Jak było Tobie za lekko to zwiększ obciążenie przy następnym treningu tego typu (dzisiaj chyba burn I miałaś ?)
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:47   #4247
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez nathalyy Pokaż wiadomość
Mikulinka17 - widze, że mamy podobnie, bo też ważę 74, w sumie to juz 73, ale z 74kg startowałam tyle, że jestem 3 cm niższa
No, to lecimy prawie łeb w łeb gratulacje 1kg uciekł oby tak dalej

Tygryskowym_okiem dzięęęki za przyjęcie za każdym razem jak przeglądam Twojego bloga, to znajduję coś nowego Świetna robota
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 07:44   #4248
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
(...) Ojej to świetny wynik brawo a duzo masz do zrzucenia? Proponuje żebys też sie pomierzyła cm-rem potem bedziesz mogła porownac osiągniecia a czasami waga nie bedzie odzwierciedlała twoich sukcesów Jestem tez pod wrazeniem twoich postanowień -rzycenie palenia, dieta cwiczenia trzymam kciuki za ciebie zebys wytrwała!! (...)
Dzięki bardzo! Do zrzucenia mam sporo... W tym momencie 21,5kg (ważę 76,5kg przy wzroście 172cm) a co do tego palenia... Zaczynam jednak odwyk od poniedziałku Ale dietki się trzymam i ćwiczeń ostro tak samo

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
(...)
Megi dobrze gada, warto się zmierzyć
(...)
Mierzyłam się i zrobiłam sobie zdjęcia 11.11.11 , teraz następne mierzenie będzie w sobotę (w piątek nie da rady bo mam uczelnię b. wcześnie i ledwo zdążę ćwiczenia zrobić)

Cytat:
Napisane przez kuleczka18 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Ja startuję z TF od poniedziałku, wcześniej ćwiczyłam Jillian Michaels Shred in 30, a potem BBL ale miałam lenia i się zasiedziałam
Teraz pora wziąć się za siebie! Chcę schudnąć jakieś 4 kg
Czy którejś z Was udało się z TF schudnąć tyle?
Mnie już w tym momencie udało się schudnąć 5,5kg a będę dziś robić dopiero 11 dzień prep schedule. Tyle, że ja całkowicie zmieniłam swój styl życia- wcześniej nie ćwiczyłam W OGÓLE, miałam 100%-owo siedzący tryb życia, jadłam niezdrowo, teraz jestem na diecie - wykluczyłam węglowodany, jem dużo warzyw i białka, zrezygnowałam z mięsa, jem rybki i zdrowe tłuszcze, dodatkowo bardzo dużo piję wody z cytryną i staram się codziennie chodzić na uczelnię na piechotkę (łącznie 1h szybkiego marszu). No i mam nadwagę, więc jest co zrzucać

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
(...)
o jacie myślę że wszystko złożyło się na to 3,5 kilo (...)
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Ano mieszkam sobie 70km od Poznania Zapraszam Jak się rozkręcimy, to i zlot będzie Turbogirlsów
To był dłuuugi proces odzwyczajania, ryczałam, wyłam, że inni mają lepiej, że sobie pozwalają na wszystko i są szczupli, a ja nie... Ale coś mnie tknęło i pomyślałam, kurcze naprawdę to mi szkodzi, źle się po tym czuję, po co w takim razie to jeść- chwila niby przyjemności a później załamka, bo się poddałam, bo nie mam silnej woli; nienawidziłam siebie przez to, ale teraz jest dużo lepiej
Gratuluję silnej woli!!! Ja teraz też zmieniam swoje podejście do odżywiania i ćwiczeń, mam nadzieję, że efekt będzie długoterminowy. Jesteś moją inspiracją
edit: Ja też zaczełam TF 7.11!!! Tyle, że prep schedule bo bym chyba umarła rzucając się od razu na class schedule


Aleście nadrukowały tego, szizas... Ledwo przebrnęłam...
A ja do TF dodałam od poniedziałku Turbo Jam i robię sobie beginner schedule Zakochałam się w Szalinie, jest taka energiczna, pozytywna, widać że kobieta naprawdę tym żyje i jest rzetelna. Z wagi zleciały kolejne 2kg czyli mam nadzieję, że jednak tamte wcześniejsze 3,5kg opuściły mnie forewa W TF odkryłam, że są wersje "breakdown", w których są po kolei tłumaczone układy, bardzo mi to pomogło, bo jak robiłam "na żywca" to kończyny latały mi na wszystkie strony bez ładu i składu Palenie rzucam jednak od poniedziałku
Dzisiaj Sculpt 30 i 20min Workout

Edytowane przez a-kuku!
Czas edycji: 2011-11-17 o 07:48 Powód: błędy
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 07:50   #4249
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A ja dałabym radę może, gdyby mój Tż nie sięgał po fast foody i gdybym miała normalną pracę - tzn na razie nie pracuję, ale wcześniej moja praca polegała głównie na jeżdżeniu po mieście. A niestety to bardzo utrudnia wożenie ze sobą zdrowych przekąsek i zjedzenie czegoś w spokoju. A tak, to albo z braku czasu albo jak ktoś obok mnie wcina... Co jest w ogóle z facetami? Co chwilę słyszę, że dziewczyna zjadła cośtam, bo jej Tż wcinał. Tż powinni dawać przykład, a nie...
no własnie.. gdyby on chciał jeść to co ja.. no i w sumie jadł.. jak mieszkaliśmy sami ale teraz jak mama gotuję.. a robi wszystko żeby nas zadowolić. to sama wiesz.. chociaż zwróciłam jej uwagę i sfolgowała ale za chwilę znowu zaczęła mieszać.. Dokupiliśmy jej oliwy z oliwek żeby więcej jej używała.. Będę jeść małe porcje poprostu i tyle.. Myślałam że może sama coś zacznę gotować ale nie ma szans wczoraj jechaliśmy do domu 1h 25 m + 15 minut czekania pod pracą bo "wężowy" nie mógł dojechać (zwykle robi tą drogę w 5 minut max).
Ale wczoraj po tym jak się zmierzyłam zrezygnowałam z pizzy chociaż mój B. jęczał.. jak już mam zjeść to zjem w weekend a nie teraz i w weekend bo tak by to wyglądało..
Faceci mają łatwiej oni mogą "więcej" a potem jak chcą zrzucić to leci im w wadze i centymetrach 80 % szybciej niż nam..

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Sam rozmiar moich ud jest ok. Ale one są takie okrąglutkie (fuuuuu), mają pultoczki i są szersze niż ja cała, dlatego się ich czepiam.
Ale widzisz, może masz normalne biodra i taki wymiar wygląda u Ciebie ok.
A mój rozmiar nie jest ok.. fakt mam szerokie biodra.. dlatego ta talia która się tak niektórym podoba wygląda na taką wciętą.. Moje chyba nie są szersze już jak ja cała (chociaz były) ale są za szerokie.. chciałabym mieć z 3 cm mniej.. ale na tyle lat co nad nimi pracuję powoli przestaję wierzyć.. Chyba..
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
W rezultacie nie spadł nawet jeden mm znikąd, ale wyrzeźbiły się plecy i brzuch. Owszem, napędzała mnie duma, że daję radę, ale tylko to. Chyba, że ktoś już jest zadowolony ze swojej sylwetki i chce tylko rzeźbić (choć wiadomo, że nie jest to robienie "prawdziwej" rzeźby )
Czasem mam ochotę już odpuścić swoim udom i zająć się poprostu rzeźbą.. więc nachodzi mnie z tego względu na I. Duma fajna sprawa jeśli chodzi o ćwiczenia sama takowe zaparcia mam

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A ja chciałam dodać, że bardzo lubię stretch 40, dla mnie cut mjut i pełen relaks. Ja jestem bardzo mało rozciągnięta i ten filmik to dla mnie prawdziwe wyzwanie.
Ja stosowałam callanetics Bojarskiej, raz spróbowałam stretchu 40 minut i mnie zanudził.. i nic mi nie zrobił.. spróbuj callanka może Ci podejdzie

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Podobno smak zmienia się co 7 lat, więc ja raz na jakiś czas z nadzieją, że to już próbuję rybek
ja jak teraz sobie przypominam to też nie jadłam ryb, po pierwsze dlatego że jak byłam mała to na wigilii wbiła mi się ość (dalej się boję) a po drugie to jadałam tylko rybki w puszcze z pomidorem bo inne mi śmierdziały.. aż zaczęłam sobie robić marynaty z jajkiem trzymałam tą rybkę całą noc albo około 8 h (rano jak szłam do pracy robiłam marynatę i jak wracałam smażyłam rybeńkę) potem obtaczałam w bułce wymieszanej z ziółkami czy innymi przyprawami i pokochałam ryby
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 08:02   #4250
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja robiłam ultimate dance workout, ale to jest jednorazowy filmik. Tzn. jest to półtoragodzinny filmik z ćwiczeniami podzielonymi na 5 części, i niektóre te części można omijać, poza rozgrzewką i rozciąganiem na końcu, które trzeba robić zawsze. Jest bardzo sympatyczny, ale codziennie to samo?
Fajnie, że już zajadasz
Nie nie piszesz o pump it up - ultimate dance workout, a z tej serii sa jeszcze pump it up :Beach body workout, burn it lose it, dancemix, high energy wiec w sumie ejst 5 filmikow jakbym tak smigała jeden dwa w tygodniu to jakis czas by mi sie nie znudziły zobaczymy jak to bedzie jak bede miała w koncu przyjemnosc zaczac
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:05   #4251
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Brawo !! Twoja waga jest moim marzeniem no!! Ja o dziwo "zjechałam" w TF z cm-rów a nie z kilogramów ty cholero jedna ty
W nosie mam wagę najważniejsze żeby było coraz mniej w cm A ile megi chciałabyś ważyć przy 167 wzrostu?
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
bylismy na rodzinnej imprezei i uzupełniłam "niedobór" jedzeniowy hehe
rodzinne imprezy i świeta w takich momentach powinnyśmy dostawać rozgrzeszenie.. no chyba że rodzinne zloty są co tydzień
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
i skusiłam sie na szynke&ananas
widze że masz smaki jak mój "wężowy" on też zawsze ananas z mięchem
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ja własnie nie lubie cwiczen bez planu łątwo stracic zapał i robic cos najłatwoejszego :P
ja nawet nie tyle się boję tego że będe robić coś łatwiejszego tylko że będę czegoś robić za mało
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Dobrze ze waga ie unormaowała bedziesz teraz spokojniejsza i bardziej oczekujaca na nowe cwiczenia
Zobaczymy czy się unormowała.. teraz wracam do jedzonka mamusi.. mniej ale jednak jej.. Wczoraj zrobiła niby makaron (ale nie al dente) z mieszanką chińską i kurą.. niby w miarę ok ale czułam się tak ciężko.. dzisiaj na wagę już nie wchodziłam wejdę za miesiąc albo kontrolnie w któryś dzień..
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ja tez nie znam tego ulitimate dance workout
pooglądałam podobne do TF tak na pierwszy rzut oka się wydaje.. ale chyba podskoków nie ma
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:10   #4252
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Tygryskowym_okiem :
jestem na tym forum już parę ładnych lat, ale nie wiem gdzie jest opcja "przeszukaj wątek" pierwsze słyszę
a Twojego bloga czytałam namiętnie, zachwycałam się wynikami i podziwiałam, chylę czoła znalazłam też tu gdzieś zdjęcie Twoich pleców


Mogę się pochwalić, że podobnie jak Mikulinka17 też nie jem (i nigdy nie jadłam) fast foodów, spagetti, pizyy, chipsów, nie piłam nap. gaz., itp. bo po prostu nie lubię. Jestem za to typowa pyrka-uwielbiam pierogi, kluski, naleśniki... od lat w sumie ich nie jem, albo staram się nie jeść, ale czasem mam żal do siebie i całego świata, że inni mogą a ja nie

a-kuku! wklejaj cotygodniowe pomiary, ja też się postaram to robić, zobaczymy kto będzie szybkiej chudł

neitka co jest takiego w tym fire 60 , że go tak kochają wszyscy? chyba sobie przećwicze (choć to nie mój level jeszcze), bo aż zaintrygowana jestem

U mnie dietka.. o dziwo super.. ale się zawzięłam, aż sama się podziwiam i czuję się już lżejsza i smuklejsza i same ochy i achy, żeby tak jeszcze centymenty spadały to byłoby super
Dzisiaj wchodziłam na wagę z pięć razy mając nadzieję, że pokaże chociaż pół kg mniej, no ale niestety nie chciała zmienić wyniku, wredna jedno jest pewne, jestem starsznie niecierpliwa i tym bardziej podziwiam dziewczyny które np. ważą się i mierzą 1 raz w miesiącu...

Wracam do pracy, życzę Wam miłego dzionka
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:03   #4253
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Oooo moze cos w tym jest bo jak kiedys mogłam na mieso nie patrzec w ogole mnie do niego nie ciagneło i do rzeczy słonych, pikantnych, na rzecz słodkich smaków tak teraz rzeczy słodkie moge pzrekasic ale uwielbiam pikantne, słone "miesne" smaki. Dla przykładu kilka lat temu twarozek naturalny mieszałam z dzemem i na kanapke albo taki gotowy z musem kupowałam teraz ten sam serek jem ze szczypiorkeim sola i pieprzem a na te drugie juz nie patrze.
ja miałam podobnie kiedys nie do pomyślenia było mi jeść coś na słodko tylko na słono lub na odwrót teraz szaleje w kochni strasznie i mieszam i kombinuję, eksperymentuję i w ogóle.. ale fakt Megi łącze się z Toba też wolę na "ostro": a jak słodkie to poprostu potrzebuję coś czekoladowego i już
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Wiesz, co, DOBRENKA? A ja Ci nawet przez chwilę współczułam. Że o, ja tu na udo narzekam, a Ty masz więcej i tak głupio.... ale ja mam 161 cm. Więc już nie współczuję nic a nic
osz Ty ja tu potrzebuję współczucia i dramaturgii
Wiesz wiem że 173 i 59 cm w udzioku najgrubszym może być mniejsze i to mnie łamie.. Wszyscy z rodziny twierdzą że tak miała babcia i ja to odziedziczyłam że taka budowa.. ale mówili tak jak miałam parę kilo więcej więc nie wiem czy im wierzyć..
Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Dobrenka poszukam o tym callanetics, a to, że się leje, to czuję, że żyję
callanetics daje w kość ale się po nim nie leję jednak "wilgotnieje" sporo mi dał na prawde.. noi - 1 w biodrach (przypominam że biodra i uda u mnie były nie do ruszenia)
Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
staram się jeść normalnie, z wykluczeniem powyższych, czasem trafi się jakiś kawałek ciasta okazyjnie, czy herbatniki, musli, ale nie tęsknię za słodyczami.
Dobrze że odrzuciłaś fast foody.. to że czasem coś zjesz na boczku to też dobrze nie można popadać w skrajności.. wszystko jest dla ludzi tylko dla nas w umiarkowanych ilościach i tyle
Trzymam kciuki bo tarczyca i nadwaga to trudna walka.. Dasz rade.. Moja znajoma w wieku 64 lat zaczęła się odchudzać dietą ONZ a teraz jest na diecie HAYA i schudła około 20 kg mimo nadczynności tarczycy.. to jest wyczyn..

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
To był dłuuugi proces odzwyczajania, ryczałam, wyłam, że inni mają lepiej, że sobie pozwalają na wszystko i są szczupli, a ja nie...
ha, skąd ja to znam.. wkurzało mnie jak ktoś jadł coś czego ja nie mogłam.. ale często te osoby wyglądały jak wyglądały.. tak na prawdę rzadko mi się trafiło żebym widziała szczupła zadbaną laseczkę jedzącą ociekającą tłuszczem bułę, popijającą szejka i zagryzającą toną frytek.. takich ludzi jest bardzo mało..a często jest tak że jak im już przytrafia się coś takiego zjeść to potem wpieprzają liście sałaty z oliwą z oliwek przez dwa dni + piją samą wodę.. znam takich ludzi.. więc nie ma tak dobrze.. myślę że my mamy nawet lepiej bo tak naprawdę to odmawiamy sobie ale nie wszystkiego, kontrolujemy się ćwiczymy i nasze ciało robi się stale lepsze a te od sałat tylko zapewniają huśtawkę swoim organizmom i za parę lat odbiję się to i na ich zdrowiu i sylwetce.
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Szybko nadrobisz zobaczysz i uda wroca do normy,
Dzięki chciałabym
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
A jakich obciazen uzywasz? i pamietaj ze to inny trening niz TF nie zawsze trzeba sie spocic zeby odnieść rezultaty. Zreszta pierwszy dzień jest najbardziej lajtowy tak jak w TF zaczynało sie od fire30 tak tutaj pewnie tez Ja bede robic tylko jedna przerwe bo dwie to za duzo
No właśnie jednego bo mi się nie chce cały czas nakładać nowych obciążników potem ściągać i tak w kółko.. Nie wiem ile szczerze powiedziawszy bo dołożyłam sobie na taki ciężki mały reling (wcześniej ćwiczyłam mając same relingi w rękach) 2 takie malutki obciążniki robione przez kogoś nie wiem ile to ma.. i ćwicze tylko nimi potem mam zamiar dołożyć sobie większe i tak powoli coraz więcej..
Nie dociera do mnie to że jak nie wypocę to za mało robie Tak myślę że pierwszy dzień będzie lżejszy ale nie wiem czy zauważyłaś ale wszystkie pierwsze dni tygodnia i kolejne są takie same no ale zobaczymy.. Noi własnie zastanawiam się nad tą przerwą dziś.. Może coś z BodyRock zrobię ale nie wiem jeszcze jak to zedrzeć z netu i wolałabym ściągnąć te najpierwsze i zobaczyć z czym to się je

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj wciągnęłam Bounty (okres mam więc mogę )
to i tak mniejsze zło ja jak mnie nawiedza ciotunia muszę mieć mleczną rasową czekoladę i pizze
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Więc po prostu zastanawia mnie jakie efekty daje tylko sam CE bez dodatków I nie rozpatrywałam tego w kwestiach dużo mało.
tylko się droczę wiem że nie miałaś nic złego na myśli No szczerze powiedziawszy niewiele tego jest ale w sumie zadowala mnie to z jednej strony bo na prawdę nie mam na to czasu.. a chce coś robić..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad BodyRock, ale jeszcze nie teraz.
jak coś przetestujesz napisz proszę zależy mi na Twoich opiniach
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Jak było Tobie za lekko to zwiększ obciążenie przy następnym treningu tego typu (dzisiaj chyba burn I miałaś ?)
już trochę zwiększyłam.. tzn. od momentu BBL .. To nie jest tak że nic mi to nie dało.. mam zakwasy na tyłku, lekko czuję nogi z tyłu i trochę mnie boli tył pleców.. Noi rano obudziłam się kosmicznie głodna
A w trakcie.. hmm.. bolało i piekło jak trzeba.. tylko się nie zmachałam.. wiem wiem megi już mi pisała że to inny rodzaj niż TF.. ale jakoś nie moge się przestawić.. Zobaczymy co będzie za miesiąc..
Tak miałam Burn Circuit 1
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-17 o 09:05
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:11   #4254
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Mikulinka: Tygryskowym_okiem dzięęęki za przyjęcie za każdym razem jak przeglądam Twojego bloga, to znajduję coś nowego Świetna robota
Miło mi, że zaglądasz na mojego bloga Dziękuję

Cytat:
kalija: jestem na tym forum już parę ładnych lat, ale nie wiem gdzie jest opcja "przeszukaj wątek" pierwsze słyszę
a Twojego bloga czytałam namiętnie, zachwycałam się wynikami i podziwiałam, chylę czoła znalazłam też tu gdzieś zdjęcie Twoich pleców
Ej, bo aż zgłupiałam, ale szukam i jest. Jak jesteś zalogowana i jesteś w wątku, który chcesz przeszukać, to musisz podjechać na górę strony, tam gdzieś masz wypisane numery stron, i zaraz pod spodem masz trzy zakładki: Narzędzia, Przeszukaj ten wątek i coś tam jeszcze. No i klikasz tą środkową

Cytat:
kalija: co jest takiego w tym fire 60
Chyba każdy widzi w nim coś innego. Dla mnie jest taki najbardziej zakręcony i trochę nowych kroków się tam pojawiło, więc mi przypadł do gustu poza tym daje porządnego kopniaka

Cytat:
a-kuku: teraz jestem na diecie - wykluczyłam węglowodany, jem dużo warzyw i białka, zrezygnowałam z mięsa, jem rybki i zdrowe tłuszcze,
Całkowite wykluczenie węglowodanów to błąd, bo to z nich bierze się energia, która będzie Tobie potrzebna do intensywnych ćwiczeń, a racjonalne zjedzenie wartościowego chleba, pełnoziarnistego makaronu, ciemnego ryżu, płatków owsianych czy ziemniaków nie jest złe. Twój organizm też potrzebuje węglowodanów. Czemu zrezygnowałaś z mięsa ? Mięso to też białko, i różne związki, których w produktach roślinnych nie masz.
Ale tak poza tym to trzymam kciuki za tą Twoją walkę o te 21,5 kg

Cytat:
Dobrenka: jak coś przetestujesz napisz proszę zależy mi na Twoich opiniach
Napewno napiszę, ale myślę, że BR to dopiero w okolicach nowego roku będzie

Cytat:
Dobrenka: już trochę zwiększyłam.. tzn. od momentu BBL .. To nie jest tak że nic mi to nie dało.. mam zakwasy na tyłku, lekko czuję nogi z tyłu i trochę mnie boli tył pleców..
To jest tak, że to ostatnie powtórzenie powinnaś robić ostatkiem sił, więc jeżeli robisz 12 powtórzeń z lekkością, to znaczy, że za małe obciążenie masz. I przy wykrokach, przysiadach, itp. możesz brać większe obciążenie niż przy ćwiczeniach rąk, bo nogi zniosą więcej i więcej im potrzeba żeby je ruszyć.
Na plecki uważaj, pamiętaj żeby robić dokładnie ćwiczenia. Czasem lepiej zrobić 10 powtórzeń, zamiast 12, robiąc je wolniej ale dokładniej. A jak załapiesz technikę wykonywania to już będziesz trzaskać wszystko
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2011-11-17 o 09:18
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:24   #4255
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Ano mieszkam sobie 70km od Poznania Zapraszam Jak się rozkręcimy, to i zlot będzie Turbogirlsów
To był dłuuugi proces odzwyczajania, ryczałam, wyłam, że inni mają lepiej, że sobie pozwalają na wszystko i są szczupli, a ja nie... Ale coś mnie tknęło i pomyślałam, kurcze naprawdę to mi szkodzi, źle się po tym czuję, po co w takim razie to jeść- chwila niby przyjemności a później załamka, bo się poddałam, bo nie mam silnej woli; nienawidziłam siebie przez to, ale teraz jest dużo lepiej
Ja przechodzę taką drogę przez mękę z żołądkiem. Niektóre rzeczy, które mi szkodzą dałam radę odstawić, i to tak od razu, chociaż bardzo lubię (alko, pomidory, cytrusy), reszta idzie mi jak krew z nosa. I nie wiem, czemu jedno się udało, a inne nie. Przyznam się, że jak się dowiedziałam, że z żołądkiem coś nie tak, to pierwsza myśl była, że schudnę, a tu pupeczka. (taaa, baby to jednak gupie, co nie? )
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
neitka Sporo mi się pojaśniało po Twojej wypowiedzi o Body Rocku dzięki wielkie Ale zaciekawiły mnie nie powiem i to bardzo
Fajnie ze Ci się zespół spodobał. .Fajna sztuka z tej babki.. Jeszcze zobacz sobie zespół "NOKO" ale tam już facet jest
Polecam się Ja spróbowałam wczoraj zrobić jedno ćwiczenie z bodyrock i o kurka, trza mieć sprawność. Próbowałam z pozycji klęczącej podskoczyć i wylądować na nogach jak w obniżonym squadzie. Ale tylko raz
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Mi się dzisiaj zaczął @ i mam dość wszystkiego i wszystkich, poszłabym już najchętniej spać
Nic nie kcemy, kochamy Cię, odpoczywaj sobie, zjedz za mnie coś pysznego
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Noi zajrzałam do swojego zeszyciku i się zdziwiłam bo inaczej pamiętałam wyniki a inaczej jest teraz tzn. po prawie 2 miesiącach lenistwa..
udo na samej górze +1 (59 cm)
udo środek +1 (52 cm)
udo dół +1 (42 cm)
Reszta bez zmian czyli najważniejsze dla mnie wzrosło,,
Dla nowych mam 173 cm wzrostu i ważę 60,5 - 61.. Grubasem nie jestem ale cierpie na nadmiar tłuszczu w tych właśnie miejscach,
Jestem po I dni CE noi lekko się zawiodłam.. nie powiem bolało.. ale nie tak jakbym chciała.. noi spociłam się ale nie lało mi się z tyłka jak na TF.. No ale to pierwszy dzien zobaczymy.. Jutro REST ale to się jeszcze zobaczy
E tam, po jednym cm to woda na pewno No i na pewno się program rozkręci lada moment.
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Dobrze, że przynajmniej jesteś skruszona A ja dzisiaj wciągnęłam Bounty (okres mam więc mogę )

Ciesz się, że masz tego swojego TŻ, a nie narzekasz. Albo po prostu mu powiedz, że ma cie wspierać a nie nakłaniać do złego
Ostatnio jak oznajmiłam, że koniec z jedzeniem z nim niezdrowości to wtrząchnął paczkę chipsów siedząc obok mnie. I tu zagadka filozoficzna: czy to naprawdę miłość jak miałam ochotę mu te chipsy z buzi wyrwać i sama zjeść? Melduję 3 dni bez przestępstw jedzeniowych - coś mi się wydaje, że takie meldunki to jedyna metoda, żeby mnie powstrzymać...

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
no własnie.. gdyby on chciał jeść to co ja.. no i w sumie jadł.. jak mieszkaliśmy sami ale teraz jak mama gotuję.. a robi wszystko żeby nas zadowolić. to sama wiesz.. chociaż zwróciłam jej uwagę i sfolgowała ale za chwilę znowu zaczęła mieszać.. Dokupiliśmy jej oliwy z oliwek żeby więcej jej używała.. Będę jeść małe porcje poprostu i tyle.. Myślałam że może sama coś zacznę gotować ale nie ma szans wczoraj jechaliśmy do domu 1h 25 m + 15 minut czekania pod pracą bo "wężowy" nie mógł dojechać (zwykle robi tą drogę w 5 minut max).
Ale wczoraj po tym jak się zmierzyłam zrezygnowałam z pizzy chociaż mój B. jęczał.. jak już mam zjeść to zjem w weekend a nie teraz i w weekend bo tak by to wyglądało..
Faceci mają łatwiej oni mogą "więcej" a potem jak chcą zrzucić to leci im w wadze i centymetrach 80 % szybciej niż nam..
No i właśnie wychodzi na to, że z chęciami to różnie, ale głównie to brak czasu przeszkadza w diecie. I towarzystwa. Kiedyś byłam z mamą razem na dukanie, to gotowałyśmy cuda całymi dniami, cała rodzinka nam podjadała, ale, że to było w wakacje, to mogłyśmy tak. A potem jak człowiek cały dzień zajęty to wszystko inaczej wygląda...
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
A mój rozmiar nie jest ok.. fakt mam szerokie biodra.. dlatego ta talia która się tak niektórym podoba wygląda na taką wciętą.. Moje chyba nie są szersze już jak ja cała (chociaz były) ale są za szerokie.. chciałabym mieć z 3 cm mniej.. ale na tyle lat co nad nimi pracuję powoli przestaję wierzyć.. Chyba..
Nic nie sugeruję, ale ja ze swoimi udami to owszem popracuję jeszcze i to na pewno sporo, ale myślę, że może by się wspomóc w ostateczności jakimiś zabiegami? I nie chodzi mi o masaże czy takie rzeczy tylko o coś nieco bardziej inwazyjnego. A talię to ja mam deski do prasowania, dlatego na pewno należę do grona fanów Twojej
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Czasem mam ochotę już odpuścić swoim udom i zająć się poprostu rzeźbą.. więc nachodzi mnie z tego względu na I. Duma fajna sprawa jeśli chodzi o ćwiczenia sama takowe zaparcia mam
Ja też czasem już myślę, że skoro tyle lat chodzę z takimi udami i nic mi nie jest to chyba czas je polubić, ale jakoś nie mogę
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Ja stosowałam callanetics Bojarskiej, raz spróbowałam stretchu 40 minut i mnie zanudził.. i nic mi nie zrobił.. spróbuj callanka może Ci podejdzie
Spróbuję, ale jeszcze nie teraz. Dla mnie ten stretch jest hardkorowy, bo mam wadę kręgosłupa - nie zginam się w odcinku lędźwiowym, tzn nie jestem w stanie praktycznie żadnego ćwiczenia zrobić z prostymi plecami, a w zasadzie nie byłam w stanie, bo teraz widzę jakąś poprawę.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
ja jak teraz sobie przypominam to też nie jadłam ryb, po pierwsze dlatego że jak byłam mała to na wigilii wbiła mi się ość (dalej się boję) a po drugie to jadałam tylko rybki w puszcze z pomidorem bo inne mi śmierdziały.. aż zaczęłam sobie robić marynaty z jajkiem trzymałam tą rybkę całą noc albo około 8 h (rano jak szłam do pracy robiłam marynatę i jak wracałam smażyłam rybeńkę) potem obtaczałam w bułce wymieszanej z ziółkami czy innymi przyprawami i pokochałam ryby
Ja próbowałam już wszystkiego, i nawet kiedy wszyscy mówili, że nie czuć aromatu ryby, to ja czuję, nie wiem czemu tak, normalnie mam słaby węch, ale się nie poddam
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Nie nie piszesz o pump it up - ultimate dance workout, a z tej serii sa jeszcze pump it up :Beach body workout, burn it lose it, dancemix, high energy wiec w sumie ejst 5 filmikow jakbym tak smigała jeden dwa w tygodniu to jakis czas by mi sie nie znudziły zobaczymy jak to bedzie jak bede miała w koncu przyjemnosc zaczac
Fakt, skupiłam się na jednym filmiku, ale pozostałe znam, jak najbardziej. Może słabo pamiętam, ale wydaje mi się, że po TF to one raczej nie będą wyzwaniem. Ale przecież spróbować zawsze można, możliwe, że ja tak pamiętam, bo miałam słabą kondycję i nie potrafiłam się wczuć w ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
neitka co jest takiego w tym fire 60 , że go tak kochają wszyscy? chyba sobie przećwicze (choć to nie mój level jeszcze), bo aż zaintrygowana jestem
Ja jeszcze nie wiem czy go kocham, bo to będzie nasz pierwszy raz razem

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
osz Ty ja tu potrzebuję współczucia i dramaturgii
Wiesz wiem że 173 i 59 cm w udzioku najgrubszym może być mniejsze i to mnie łamie.. Wszyscy z rodziny twierdzą że tak miała babcia i ja to odziedziczyłam że taka budowa.. ale mówili tak jak miałam parę kilo więcej więc nie wiem czy im wierzyć..
Już współczuję ja wiem, jak to jest niefajnie mieć uda, których się nie lubi... Sama mam....DWA....
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:29   #4256
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

będę miała dzisiaj banana na twarzy cały dzień jednak coś się ruszyło gdy patrzę w lustro to się bije w pierś i myśle "nie ma efektów", ale czemu tak jest? bo się przyzwyczajam do nowego ciała i nie zauważam zmian. A wystarczy spisywać wymiary, zrobić zdjęcie i widać jak na dłoni.

wrzesień: / październik / dzisiaj
kg = 55,6 / 54,6 / 53,6
biust = 90 cm /90 / 88
talia = 69 / 68 / 67
boki brzucha = 85 / 84 / 81
biodra = 89 / 89 / 87
pupa = 94 / ? / 92
ramię = 29 / 27 / 26
udo = 48 / 46 / 44
łydka = 33 /33 /33


Podsumowanie: to po dwóch miesiącach TF, CE i kręcenia kółkiem. Jestem baaardzo zadowolona, że w końcu udało mi się wrócić do mojej wagi bo tych dwóch kg za nic nie mogłam zgubić :/ a wystarczyło tylko jeść co 3h...
Jestem szczupłą osobą, ale mój brzuch do mnie nie pasuje. Ręce i nogi patyki i nagle ten balon.. ale coś, bardzo powoli, się zmienia. Udo spadło.. z tego się mniej cieszę (wolałabym żeby oddało te 4 cm talii ). Ale czemu cm w ramionach się obniżają? przecież widzę jak się rozbudowały mięśnie w tych miejscach :P

ps. rozpiska do CE jest w ChaLean Extreme Fitness Guide, w środku
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!




Edytowane przez naiyah
Czas edycji: 2011-11-17 o 09:31
naiyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 10:22   #4257
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

a-kuku! Jeejć dzięki bardzo mi miło, nigdy dla nikogo nie byłam inspiracją a tu się coś wykluło. Trzymam za Ciebie kciuki, żeby się udało, na spokojnie A papieroski hop siup do śmietniczka :P Ja też zaczęłam najpierw prepa, ale stwierdziłam, że jednak muszę się wyżyć i rozruszać, hiity są boskie

Dobrenka Masz rację to jest wyczyn Moja niedoczynność jak na razie w normie, hormony na odpowiednim poziomie, także spokój, ale zdaję sobie sprawę, że będę miała trudniej.
Ludzie niestety tacy są, jak ktoś zacznie zmieniać sobie życie, to będą cię sprawdzać. Np. moje baardzo miłe koleżanki na spotkaniu wcinały czekoladę wiedząc, że ja nie jadam, zaczęły debatować "no jaaak nie moożna jeść czekolady, to się nie da żyć, to takie przyjemne..." poszła cała na dwie. Troche przykre, ale nie dawałam się. Teraz się dietują, tjaaa jasna No dokładnie, zobaczymy za kilka lat, jak taki tryb życia odbije się na ich sylwetce.

neitka Ja też się męczyłam, ale stopniowo eliminowałam to co mi nie służy, omijałam półki sklepowe z grzeszkami i zastępowałam sobie czymś innym, pokochałam herbaty różne różniste wielosmakowe, dziwnosmakowe,
Ha! A jak ja się dowiedziałam o tej niedoczynności, ooo to teraz dostanę leki i wreszcie schudnę sama z siebie yeaah!A tu zmiana stylu życia potrzebna. Tss, my to jednak mamy pomysły

A wgl to Dziewczyny miałam dzisiaj hiita15 i sculpta, i co wyszło? Hiit cud miód orzeszki, a sculpt dał mi w kość, oj słaabe ręce mam słaaabe, chyba nie lubię siłowych Co chwilę powtarzałam.
I jeszcze... a jak zrobić ten wielocytat, przepraszam, że tak odpowiadam chaotycznie, ale zwyczajnie nie nadążam :P ale cieszę się, że jest tu taki fajny kontakt
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 10:26   #4258
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ej, bo aż zgłupiałam, ale szukam i jest. Jak jesteś zalogowana i jesteś w wątku, który chcesz przeszukać, to musisz podjechać na górę strony, tam gdzieś masz wypisane numery stron, i zaraz pod spodem masz trzy zakładki: Narzędzia, Przeszukaj ten wątek i coś tam jeszcze. No i klikasz tą środkową


faktycznie, dzięki !!!
ale wstyd....

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
będę miała dzisiaj banana na twarzy cały dzień jednak coś się ruszyło gdy patrzę w lustro to się bije w pierś i myśle "nie ma efektów", ale czemu tak jest? bo się przyzwyczajam do nowego ciała i nie zauważam zmian. A wystarczy spisywać wymiary, zrobić zdjęcie i widać jak na dłoni.

wrzesień: / październik / dzisiaj
kg = 55,6 / 54,6 / 53,6
biust = 90 cm /90 / 88
talia = 69 / 68 / 67
boki brzucha = 85 / 84 / 81
biodra = 89 / 89 / 87
pupa = 94 / ? / 92
ramię = 29 / 27 / 26
udo = 48 / 46 / 44
łydka = 33 /33 /33


Podsumowanie: to po dwóch miesiącach TF, CE i kręcenia kółkiem. Jestem baaardzo zadowolona, że w końcu udało mi się wrócić do mojej wagi bo tych dwóch kg za nic nie mogłam zgubić :/ a wystarczyło tylko jeść co 3h...
Jestem szczupłą osobą, ale mój brzuch do mnie nie pasuje. Ręce i nogi patyki i nagle ten balon.. ale coś, bardzo powoli, się zmienia. Udo spadło.. z tego się mniej cieszę (wolałabym żeby oddało te 4 cm talii ). Ale czemu cm w ramionach się obniżają? przecież widzę jak się rozbudowały mięśnie w tych miejscach :P

ps. rozpiska do CE jest w ChaLean Extreme Fitness Guide, w środku
pokaż zdjęcia
super, gratuluje wynoków jako pierwsza!! faktycznie jesteś szczuplutka, z brzuchem też sobie poradzisz
co do pytania - żeby zobaczyć mięśnie musiałaś spalić tłuszczyk

Przez Was nie moge się skupić na pracy... tak produkujecie te posty!
hmm... chyba nie ja jedna z resztą
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 10:46   #4259
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo! Do zrzucenia mam sporo... W tym momencie 21,5kg (ważę 76,5kg przy wzroście 172cm)
jaja sobie robisz tak? chcesz ważyć 55 kilo.. kobieto ja mam 172-173 cm wzrostu i przy 57 wyglądałam jak "wypłosz"
Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Tyle, że ja całkowicie zmieniłam swój styl życia- wcześniej nie ćwiczyłam W OGÓLE, miałam 100%-owo siedzący tryb życia, jadłam niezdrowo
to zaserwowałaś ORGanizmowi niezłą dawkę emocji.. myślę że na początku tak do 62-64 będzie leciało szybko potem musisz zaserwować ORG więcej przynajmniej u mnie tak było ja tez ważyłam około 74 kg (teraz 60-61 w czasach świetności 59 ale cycki mniejsze niestety )

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
A ja do TF dodałam od poniedziałku Turbo Jam
TJ to program dla początkujący zabierających się później do TF o ile się nie mylę Tygrysek wie.. więc nie wiem czy jest sens łączyć oba programy
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 11:51   #4260
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
też nie jem (i nigdy nie jadłam) fast foodów, spagetti, pizyy, chipsów, nie piłam nap. gaz., itp. bo po prostu nie lubię. Jestem za to typowa pyrka-uwielbiam pierogi, kluski, naleśniki... od lat w sumie ich nie jem, albo staram się nie jeść, ale czasem mam żal do siebie i całego świata, że inni mogą a ja nie
a ja lubie "fasty".. nic nie poradzę na to juz chyba nic moge tylko tęsknić.. a i tez mam słabośc do ciastolin przez knedelki mojej mamy musiałam przejść na 9 dniową dietę
Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
neitka co jest takiego w tym fire 60 , że go tak kochają wszyscy? chyba sobie przećwicze (choć to nie mój level jeszcze), bo aż zaintrygowana jestem
a wiesz że ja go nie lubiłam dopiero musiałam mieć czas na miłość z nim?
Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
tym bardziej podziwiam dziewczyny które np. ważą się i mierzą 1 raz w miesiącu...
też miałam manie włażenia nawagę codziennie ale to było bez sensu bo waga się strasznie wacha w trakcie i to mnie tylko denerwowało.. teraz dziewczyny nauczyły mnie wchodzić na wagę raz w miesiącu czasem tyko kontrolnie sobie wskoczyłam jak pojadłam czegoś dzień wcześniej niezdrowego a tak trzymam się
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Napewno napiszę, ale myślę, że BR to dopiero w okolicach nowego roku będzie
wiesz ja zapał mam ale czasu nie może akurat będzie w sam raz
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
To jest tak, że to ostatnie powtórzenie powinnaś robić ostatkiem sił, więc jeżeli robisz 12 powtórzeń z lekkością, to znaczy, że za małe obciążenie masz.
nie lekkością to to nie nazwę i 2 ostatnie faktycznie robię ostatkiem sił.. ale brakuję mi tego zasapania jak przy TF ale tak jak mówiła megi to inny rodzaj ćwiczeń i muszę się jakoś przyzwyczaić
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
I przy wykrokach, przysiadach, itp. możesz brać większe obciążenie niż przy ćwiczeniach rąk, bo nogi zniosą więcej i więcej im potrzeba żeby je ruszyć.
nie na nogach też czułam mocno.. to na razie wystarczy.. ręce mam słabiusieńkie wczoraj jak robiłam normalne pompki to chciało mi je urwać.. strasznie się spinałam.. i skupiałam..
Plecki to mnie dzisiaj bolą troszkę.. le w ogóle ciało się jednak troszeczke zastało.. Wszystko dałam rade zrobić ale czuje ciało.. Najbardziej 4 litery
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-17 o 17:56
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.