TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 12:59   #4261
MalaMilenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 18
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hej ja dzisiaj zrobiłam pierwszy dzień turbo fire- fire 30 i stretch 10. No i było naprawdę super. Pewnie nie byłabym w stanie tego zrobi gdybym nie przeszła najpierw BBL bo dzieki temu programowi wzmocniły mi się strasznie uda i pośladki więc jakieś tam podskoki nie robiły na mnie większego wrażenia .
Jestem bardzo podekscytowana tymi ćwiczeniami mam nadzieję, że dotrwam do końca i zrzucę z 5 kg .
Zapisujecie każdy posiłek?
MalaMilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:05   #4262
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenko a widzisz jednak coś dzisiaj czujesz bo ciałko czujesz i ...4litery tezwiec na cos sie program przydaje, ja własnie marze o wysiłku takim że ci rece wyrywa i myslisz ze juz nie dasz rady wiecej uniesc/wycisnac mmm to jest to a pomysl jak wtedy wzmacniasz miesnie....które raz ze ładnie sie kształtuja a dwa ze potem pomagaja w odchudzaniu to jest piekne Z toba to jest tak jak z dziewczynami ktore mysla ze jak nie bede nic jadły to najszybciej schudna a w rzeczywistosci jest tak ze trzeba jesc zeby chudnac tak samo cwiczenia nie tylko te działaja przy ktorych wylewasz siódme poty, ale rowniez takie ktore wzmacniaja ciało. Zreszta jak dojdziesz do pewnego etapu to tez sie z ciebie bedzie lało jak jzu zwiekszysz obciazenie i nabierzesz wprawy.
Ja bede miała rózne obciazenia i w zaleznosci od cwiczenia bede dozowac to mniejsz to ciezsze.

A co do tego pump it up tp nie wiem czy tojest lzejsze niz tf bo nie cwiczylam jescze ale pomyslałam sobie ze skoro ce to głownie siłowe cwiczenia (choc nie tylko) to bede w jeden dzien wolny (z 2) dorzucac jakies takie skoczne trzeczy albo poprostu pomijac jedna przerwe i robic dalej swoje

Ja dzisiaj fire55ez

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Tak myślę że pierwszy dzień będzie lżejszy ale nie wiem czy zauważyłaś ale wszystkie pierwsze dni tygodnia i kolejne są takie same
Tak to w kazdym kolejnym zestawie cwiczen dorzucaj wiecej do obciazenia to pozowli na progres i cwiczenia juz wcale nie beda takie latwe, grunt to dobre dobrze dobrane pozwalajace sie rozwijac obciazenie to klucz tego programu
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:46   #4263
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Niektóre rzeczy, które mi szkodzą dałam radę odstawić
mam znajomą która dostaje jakiegoś rumienia po czekoladzie robi się cała czerowna i w krostach i raz albo dwa razy w roku zamyka się w domu i zapycha tą czekoladą odchoruje i znowu jest dobrze musi się nasycić na długi okres czasu
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
z żołądkiem coś nie tak, to pierwsza myśl była, że schudnę, a tu pupeczka. (taaa, baby to jednak gupie, co nie? )
mam dokładnie tak samo.. ale przychodzi jednak po jakims czasie ta myśl że człowiek jest głupi.. na szczęście zresztą
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja spróbowałam wczoraj zrobić jedno ćwiczenie z bodyrock i o kurka, trza mieć sprawność. Próbowałam z pozycji klęczącej podskoczyć i wylądować na nogach jak w obniżonym squadzie. Ale tylko raz
No weź nie strasz..

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
E tam, po jednym cm to woda na pewno No i na pewno się program rozkręci lada moment.
oj nie woda.. tzn. chciałabym ale wątpię.. ten 1 cm ciągnie się już z przed 2 miesięcy już po BBL go miałam.. źle sobie tylko na tabelkę popatrzyłam i wydawało mi się nic nie przybyło.. a ja zgubiłam nie 1 cm tylko 2 może lepiej było żyć w nieświadomości No zobacze jak bedzie dalej z programem to dopiero "one day"
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
I tu zagadka filozoficzna: czy to naprawdę miłość jak miałam ochotę mu te chipsy z buzi wyrwać i sama zjeść?
skoro jeszcze nie masz zamiaru zjeść jego tylko same chipsy to jeszcze miłość
A i gratuluje kolejnego dnia bez fasta
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Kiedyś byłam z mamą razem na dukanie, to gotowałyśmy cuda całymi dniami, cała rodzinka nam podjadała, ale, że to było w wakacje, to mogłyśmy tak. A potem jak człowiek cały dzień zajęty to wszystko inaczej wygląda...
Dukan ma fajowe rzeczy do jedzenia nigdy nie byłam ale oglądałam przepisy i pare zastosowałam no własnie co jest z tym czasem zawsze jak się na coś nastrajam to potem jak nadchodzi godzina posiłku to ja jestem zawalona ludźmi i nie mogę.. a potem wrzucam do buzi coś kalorycznego żeby przetrwać kilka następnych godzin

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Nic nie sugeruję, ale ja ze swoimi udami to owszem popracuję jeszcze i to na pewno sporo, ale myślę, że może by się wspomóc w ostateczności jakimiś zabiegami?
znaczy się "oddessywanie" hmm. widziałam Pani które to robiły i powiem tyle błłłłe.. wizualnie w ubraniu ładnie ale na golasa obrzydlistwo.. a nawet jak się ładnie uda wszystko i dziewczyna ma mało do odessania to straszna masakra z samokontrola podobno.. ORG od razu chce uzupełniać to co "mechanicznie" wytracił.. Nigdy nie widziałam czegoś takiego nazywo ale jakaś tam znajoma ma znajomą która stosuje te zabiegi raz na jakiś czas regularnie i nie fajnie to wygląda...

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
A talię to ja mam deski do prasowania, dlatego na pewno należę do grona fanów Twojej
Na pewno przesadzasz.. Dziekuję

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja też czasem już myślę, że skoro tyle lat chodzę z takimi udami i nic mi nie jest to chyba czas je polubić, ale jakoś nie mogę
oj ile razy ja sobie tak tłumacz i im że są ładnę i w ogóle ale czasem już nawet mam spokój z samą soba i jest ok ale zaraz krew mnie zalewa i zaczyna się od początku noi "koło się nie zamyka"

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
mam wadę kręgosłupa
no to tym bardziej callanetics dla Ciebie callanetics wymyśliła Callan Pinckney która miała wadę kręgosłupa i nóg. Poczytaj sobie..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 14:17   #4264
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
neitka: Ostatnio jak oznajmiłam, że koniec z jedzeniem z nim niezdrowości to wtrząchnął paczkę chipsów siedząc obok mnie.
Ja bym mu zabrała te czipsy, wywaliła, a w zamian podała pudełeczko z kawałkami marchewki do pochrupania Ale ja to zła i wredna kobieta jestem

Cytat:
kalija: faktycznie, dzięki !!!
ale wstyd....
Ależ proszę spoko, ja też czasem po jakimś czasie zauważam funkcje różnych stronek, z których korzystam

Cytat:
Dobrenka: Wszystko dałam rade zrobić ale czuje ciało.. Najbardziej 4 litery
He he, przysiady, wykroki i mc to jest najlepsiejsze na nogi i poślady
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 17:36   #4265
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
będę miała dzisiaj banana na twarzy cały dzień jednak coś się ruszyło gdy patrzę w lustro to się bije w pierś i myśle "nie ma efektów", ale czemu tak jest? bo się przyzwyczajam do nowego ciała i nie zauważam zmian. A wystarczy spisywać wymiary, zrobić zdjęcie i widać jak na dłoni.

wrzesień: / październik / dzisiaj
kg = 55,6 / 54,6 / 53,6
biust = 90 cm /90 / 88
talia = 69 / 68 / 67
boki brzucha = 85 / 84 / 81
biodra = 89 / 89 / 87
pupa = 94 / ? / 92
ramię = 29 / 27 / 26
udo = 48 / 46 / 44
łydka = 33 /33 /33


Podsumowanie: to po dwóch miesiącach TF, CE i kręcenia kółkiem. Jestem baaardzo zadowolona, że w końcu udało mi się wrócić do mojej wagi bo tych dwóch kg za nic nie mogłam zgubić :/ a wystarczyło tylko jeść co 3h...
Jestem szczupłą osobą, ale mój brzuch do mnie nie pasuje. Ręce i nogi patyki i nagle ten balon.. ale coś, bardzo powoli, się zmienia. Udo spadło.. z tego się mniej cieszę (wolałabym żeby oddało te 4 cm talii ). Ale czemu cm w ramionach się obniżają? przecież widzę jak się rozbudowały mięśnie w tych miejscach :P
łał, super wyniki ! Ja chyba też zacznę robić zdjęcia. Gratuluję i zazdroszczę "nibynóżek"
Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
neitka Ja też się męczyłam, ale stopniowo eliminowałam to co mi nie służy, omijałam półki sklepowe z grzeszkami i zastępowałam sobie czymś innym, pokochałam herbaty różne różniste wielosmakowe, dziwnosmakowe,
Ha! A jak ja się dowiedziałam o tej niedoczynności, ooo to teraz dostanę leki i wreszcie schudnę sama z siebie yeaah!A tu zmiana stylu życia potrzebna. Tss, my to jednak mamy pomysły

A wgl to Dziewczyny miałam dzisiaj hiita15 i sculpta, i co wyszło? Hiit cud miód orzeszki, a sculpt dał mi w kość, oj słaabe ręce mam słaaabe, chyba nie lubię siłowych Co chwilę powtarzałam.
I jeszcze... a jak zrobić ten wielocytat, przepraszam, że tak odpowiadam chaotycznie, ale zwyczajnie nie nadążam :P ale cieszę się, że jest tu taki fajny kontakt
Ja myślę, że jedzenie to moje odreagowywanie. Zawsze byłam bardzo poukładana i jestem w stanie zmusić się praktycznie do wszystkiego - poza jedzeniem sensownie. Ale dziś również byłam grzeczna, a jutro jadę do domu, tam to już bezpieczne wody Ja ręce też mam strasznie słabe,ale grunt to przeć do przodu.
Z tym zastępowaniem to jest świetny pomysł, ja się staram, ale idzie krucho... Ostatnio lubię mleko sojowe
Wielocytat robisz zaznaczając taką jakby tabliczkę w paski na dole wypowiedzi, którą chcesz cytować (powinna zmienić kolor), a w ostatniej z wypowiedzi, które chcesz cytować klikasz "cytuj". I już

Cytat:
Napisane przez MalaMilenka Pokaż wiadomość
Hej ja dzisiaj zrobiłam pierwszy dzień turbo fire- fire 30 i stretch 10. No i było naprawdę super. Pewnie nie byłabym w stanie tego zrobi gdybym nie przeszła najpierw BBL bo dzieki temu programowi wzmocniły mi się strasznie uda i pośladki więc jakieś tam podskoki nie robiły na mnie większego wrażenia .
Jestem bardzo podekscytowana tymi ćwiczeniami mam nadzieję, że dotrwam do końca i zrzucę z 5 kg .
Zapisujecie każdy posiłek?
Ja nie zapisuję Znudziłoby mi się to szybko. Witamy

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
A co do tego pump it up tp nie wiem czy tojest lzejsze niz tf bo nie cwiczylam jescze ale pomyslałam sobie ze skoro ce to głownie siłowe cwiczenia (choc nie tylko) to bede w jeden dzien wolny (z 2) dorzucac jakies takie skoczne trzeczy albo poprostu pomijac jedna przerwe i robic dalej swoje
Te rzeczy są bardzo pozytywne wizualnie i pod tym względem motywujące, no i wszystko jest spokojnie tłumaczone, więc można z marszu robić program. Dla dziewczyn o sylwetce gruszki polecam obejrzeć to, co jest na plaży (zapomniałam tytuł, jak znajdę to napiszę). Tam prowadząca ma spore, ale bardzo ładnie ukształtowane udka. I ewidentnie jest z nimi pogodzona

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
mam znajomą która dostaje jakiegoś rumienia po czekoladzie robi się cała czerowna i w krostach i raz albo dwa razy w roku zamyka się w domu i zapycha tą czekoladą odchoruje i znowu jest dobrze musi się nasycić na długi okres czasu
U mnie to działa jak z nałogiem, jak już popłynę...
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
No weź nie strasz..
Ale była wersja uproszczona też.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
oj nie woda.. tzn. chciałabym ale wątpię.. ten 1 cm ciągnie się już z przed 2 miesięcy już po BBL go miałam.. źle sobie tylko na tabelkę popatrzyłam i wydawało mi się nic nie przybyło.. a ja zgubiłam nie 1 cm tylko 2 może lepiej było żyć w nieświadomości No zobacze jak bedzie dalej z programem to dopiero "one day"
oj, 1 cm to tylko Ty widzisz i na pewno szybko pójdzie
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
skoro jeszcze nie masz zamiaru zjeść jego tylko same chipsy to jeszcze miłość
A i gratuluje kolejnego dnia bez fasta
Dziękować
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Dukan ma fajowe rzeczy do jedzenia nigdy nie byłam ale oglądałam przepisy i pare zastosowałam no własnie co jest z tym czasem zawsze jak się na coś nastrajam to potem jak nadchodzi godzina posiłku to ja jestem zawalona ludźmi i nie mogę.. a potem wrzucam do buzi coś kalorycznego żeby przetrwać kilka następnych godzin
U mnie najgorsza ta trzęsawa. Wtedy wpycham od razu twixa do buzi, a te można dostać wszędzie
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
znaczy się "oddessywanie" hmm. widziałam Pani które to robiły i powiem tyle błłłłe.. wizualnie w ubraniu ładnie ale na golasa obrzydlistwo.. a nawet jak się ładnie uda wszystko i dziewczyna ma mało do odessania to straszna masakra z samokontrola podobno.. ORG od razu chce uzupełniać to co "mechanicznie" wytracił.. Nigdy nie widziałam czegoś takiego nazywo ale jakaś tam znajoma ma znajomą która stosuje te zabiegi raz na jakiś czas regularnie i nie fajnie to wygląda...
Myślę o endermologii czy jakoś tak? Nie wiem, to dla mnie odległy temat bardzo z tylu głowy...
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Na pewno przesadzasz.. Dziekuję
Nie, ale mam nadzieję, że z TF to zmienię
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
no to tym bardziej callanetics dla Ciebie callanetics wymyśliła Callan Pinckney która miała wadę kręgosłupa i nóg. Poczytaj sobie..
łooo, super Dzięki

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ja bym mu zabrała te czipsy, wywaliła, a w zamian podała pudełeczko z kawałkami marchewki do pochrupania Ale ja to zła i wredna kobieta jestem
Wiesz, pomysł fajny, ale on jest raczej większy ode mnie, więc nawet nie chce myśleć, gdzie by mi tę marchewkę wsadził.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 18:20   #4266
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hello
Jeszcze dobrze dzisiaj nie zaczęłam a juz mam rest.. ale spróbowałam sobie zrobić.. o to
http://www.bodyrock.tv/2009/10/29/to...tober-29-2009/
tylko w sumie to co na filmiku zrobiłam potem się wczytałam co i z czym .. poprawie się zrobie sobie na kolejnym "rescie" tak jak trzeba może nawet 2 turki bo w sumie fajnie mi się to robiło, nawet ręce wydalały chociaż nie tak nisko jakbym chciała ale że w ogóle to cud

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
a wystarczyło tylko jeść co 3h...
no wielkie gratulacje wyniki piękne.. A jadłaś co? Wszystko czy ograniczyłaś coś?
Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
Jestem szczupłą osobą, ale mój brzuch do mnie nie pasuje.
wiem coś o tym do mnie nie pasują uda..
Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Np. moje baardzo miłe koleżanki na spotkaniu wcinały czekoladę wiedząc, że ja nie jadam, zaczęły debatować "no jaaak nie moożna jeść czekolady, to się nie da żyć, to takie przyjemne..."
saty pierdaty założę się że potem kombinują coś w domu.. pewnie cienka sałatka i nyny..
Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Przez Was nie moge się skupić na pracy... tak produkujecie te posty!
hmm... chyba nie ja jedna z resztą
ok przyznaję się ja jestem ta druga
Cytat:
Napisane przez MalaMilenka Pokaż wiadomość

Jestem bardzo podekscytowana tymi ćwiczeniami mam nadzieję, że dotrwam do końca i zrzucę z 5 kg .
Zapisujecie każdy posiłek?
witaj w gronie dotrwasz na pewno.. dlaczego mamy zapisywać posiłki?
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Dobrenko a widzisz jednak coś dzisiaj czujesz bo ciałko czujesz i ...4litery tezwiec na cos sie program przydaje
a wiesz że im później w ciągu dnia było tym bardziej te mięśnie czułam tak jakby mi się dopiero zakwasy rozwijały najgorzej było jak za biurkiem dłużej przysiadłam i trzeba było się zerwać
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
ja własnie marze o wysiłku takim że ci rece wyrywa i myslisz ze juz nie dasz rady wiecej uniesc/wycisnac mmm to jest to a pomysl jak wtedy wzmacniasz miesnie....które raz ze ładnie sie kształtuja a dwa ze potem pomagaja w odchudzaniu to jest piekne Z toba to jest tak jak z dziewczynami ktore mysla ze jak nie bede nic jadły to najszybciej schudna a w rzeczywistosci jest tak ze trzeba jesc zeby chudnac tak samo cwiczenia nie tylko te działaja przy ktorych wylewasz siódme poty, ale rowniez takie ktore wzmacniaja ciało.
no wariatka jesteś z tym wyrywaniem no ale wiem o co Ci chodzi.. żeby mi tak w pośladkach i udach tłuszcz wyrywało i paliło żywym ogniem ooo taaak ale się rozmarzyłyśmy
A przykład podałaś dosadny i dobry.. mów mi tak jeszcze a ja za miesiąc się sama przekonam... ale jak zaczniesz CE i spadnie Ci więcej z ud niż mi to już nie jesteśmy koleżankami pamiętaj

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Tak to w kazdym kolejnym zestawie cwiczen dorzucaj wiecej do obciazenia to pozowli na progres i cwiczenia juz wcale nie beda takie latwe, grunt to dobre dobrze dobrane pozwalajace sie rozwijac obciazenie to klucz tego programu
dlatego własnie ten tydzień polecę z tym obciążeniem co teraz jak będzie ładnie szło to najpóźniej za tydzień dorzucę więcej (też nie chce przesadzić i rzucać się z motyką na słońce)
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
He he, przysiady, wykroki i mc to jest najlepsiejsze na nogi i poślady
oprawie se to w ramke i powieszę nad łóżkiem i jak będę ćwiczyć będę sobie to powtarzać jak mantrę

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Tam prowadząca ma spore, ale bardzo ładnie ukształtowane udka. I ewidentnie jest z nimi pogodzona
ooo to lepiej szukaj bo ja chce zobaczyć ten ewenement.. jeśli chodzi o "udościowate panienki" to chyba Rihana też się może sporymi pochwalić tylko ona ewidentnie ma to tam gdzie mnie dzisiaj trochę boli
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
U mnie to działa jak z nałogiem, jak już popłynę... Ale była wersja uproszczona też.
nie znalazłam nic takiego zrobiłam jedno z najbardziej wcześnych ćwiczeń bo jeszcze z 2009 roku i narazie czekam i doszukuje się efektów
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
oj, 1 cm to tylko Ty widzisz i na pewno szybko pójdzie
na moich udach najmniejszy milimetr widać..
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Dziękować U mnie najgorsza ta trzęsawa. Wtedy wpycham od razu twixa do buzi, a te można dostać wszędzie
też tak mam a najczęściej jak mam stresy mój ORG trawi z prędkością światła doprowadzając mnie do szału z głodu
Jeśli chodzi o endermologie to masaże tak ale jak dla mnie to dla otyłych osób, a tak jak dla mnie gdzie odchudzałam się, kremowałam i próbowałam tylu rzeczy wątpie.. czy takie macanki moga pomóc..
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Wiesz, pomysł fajny, ale on jest raczej większy ode mnie, więc nawet nie chce myśleć, gdzie by mi tę marchewkę wsadził.
uu robi sie pikatnę forum... gdybyś jednak się zdecydowała to napisz jak było
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-17 o 18:09
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 20:05   #4267
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
neitka: Wiesz, pomysł fajny, ale on jest raczej większy ode mnie, więc nawet nie chce myśleć, gdzie by mi tę marchewkę wsadził.
marchewkę ... wsadził ... oj to tak na ostro u Was w związku jak widzę he he


zjadłam dzisiaj 2/3 tabliczki gorzkiej czekolady (1/3 jeszcze czeka)
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 20:15   #4268
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
łał, super wyniki ! Ja chyba też zacznę robić zdjęcia. Gratuluję i zazdroszczę "nibynóżek"
Ja myślę, że jedzenie to moje odreagowywanie. Zawsze byłam bardzo poukładana i jestem w stanie zmusić się praktycznie do wszystkiego - poza jedzeniem sensownie. Ale dziś również byłam grzeczna, a jutro jadę do domu, tam to już bezpieczne wody Ja ręce też mam strasznie słabe,ale grunt to przeć do przodu.
Z tym zastępowaniem to jest świetny pomysł, ja się staram, ale idzie krucho... Ostatnio lubię mleko sojowe

Wielocytat robisz zaznaczając taką jakby tabliczkę w paski na dole wypowiedzi, którą chcesz cytować (powinna zmienić kolor), a w ostatniej z wypowiedzi, które chcesz cytować klikasz "cytuj". I już

Ja nie zapisuję Znudziłoby mi się to szybko. Witamy

Te rzeczy są bardzo pozytywne wizualnie i pod tym względem motywujące, no i wszystko jest spokojnie tłumaczone, więc można z marszu robić program. Dla dziewczyn o sylwetce gruszki polecam obejrzeć to, co jest na plaży (zapomniałam tytuł, jak znajdę to napiszę). Tam prowadząca ma spore, ale bardzo ładnie ukształtowane udka. I ewidentnie jest z nimi pogodzona

U mnie to działa jak z nałogiem, jak już popłynę... Ale była wersja uproszczona też. oj, 1 cm to tylko Ty widzisz i na pewno szybko pójdzie
Dziękować U mnie najgorsza ta trzęsawa. Wtedy wpycham od razu twixa do buzi, a te można dostać wszędzie Myślę o endermologii czy jakoś tak? Nie wiem, to dla mnie odległy temat bardzo z tylu głowy...Nie, ale mam nadzieję, że z TF to zmienię łooo, super Dzięki

Wiesz, pomysł fajny, ale on jest raczej większy ode mnie, więc nawet nie chce myśleć, gdzie by mi tę marchewkę wsadził.
Ja kiedyś jedząc odreagowywałam nerwy, albo zwyczajnie pochłaniałam z nudów. Na szczęście minęło. Ale wiadomo, czasami najdzie ochota na mały grzeszek
Mleko sojowe? Dobre to to? Bo krowiego szczerze nienawidzę, zwyczajnie mi po nim niedobrze
Ajjj domowe jedzonko Jedź, jedź!

Kurczaczki, nie wiem czy dobrze zrobiłam ten wielocytat, ale dzięki za wskazówkę


Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Hello
Jeszcze dobrze dzisiaj nie zaczęłam a juz mam rest.. ale spróbowałam sobie zrobić.. o to
http://www.bodyrock.tv/2009/10/29/to...tober-29-2009/
tylko w sumie to co na filmiku zrobiłam potem się wczytałam co i z czym .. poprawie się zrobie sobie na kolejnym "rescie" tak jak trzeba może nawet 2 turki bo w sumie fajnie mi się to robiło, nawet ręce wydalały chociaż nie tak nisko jakbym chciała ale że w ogóle to cud


no wielkie gratulacje wyniki piękne.. A jadłaś co? Wszystko czy ograniczyłaś coś?

wiem coś o tym do mnie nie pasują uda..
saty pierdaty założę się że potem kombinują coś w domu.. pewnie cienka sałatka i nyny..

ok przyznaję się ja jestem ta druga

witaj w gronie dotrwasz na pewno.. dlaczego mamy zapisywać posiłki?

a wiesz że im później w ciągu dnia było tym bardziej te mięśnie czułam tak jakby mi się dopiero zakwasy rozwijały najgorzej było jak za biurkiem dłużej przysiadłam i trzeba było się zerwać

no wariatka jesteś z tym wyrywaniem no ale wiem o co Ci chodzi.. żeby mi tak w pośladkach i udach tłuszcz wyrywało i paliło żywym ogniem ooo taaak ale się rozmarzyłyśmy
A przykład podałaś dosadny i dobry.. mów mi tak jeszcze a ja za miesiąc się sama przekonam... ale jak zaczniesz CE i spadnie Ci więcej z ud niż mi to już nie jesteśmy koleżankami pamiętaj

dlatego własnie ten tydzień polecę z tym obciążeniem co teraz jak będzie ładnie szło to najpóźniej za tydzień dorzucę więcej (też nie chce przesadzić i rzucać się z motyką na słońce)

oprawie se to w ramke i powieszę nad łóżkiem i jak będę ćwiczyć będę sobie to powtarzać jak mantrę

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

ooo to lepiej szukaj bo ja chce zobaczyć ten ewenement.. jeśli chodzi o "udościowate panienki" to chyba Rihana też się może sporymi pochwalić tylko ona ewidentnie ma to tam gdzie mnie dzisiaj trochę boli

nie znalazłam nic takiego zrobiłam jedno z najbardziej wcześnych ćwiczeń bo jeszcze z 2009 roku i narazie czekam i doszukuje się efektów

na moich udach najmniejszy milimetr widać..
też tak mam a najczęściej jak mam stresy mój ORG trawi z prędkością światła doprowadzając mnie do szału z głodu
Jeśli chodzi o endermologie to masaże tak ale jak dla mnie to dla otyłych osób, a tak jak dla mnie gdzie odchudzałam się, kremowałam i próbowałam tylu rzeczy wątpie.. czy takie macanki moga pomóc..

uu robi sie pikatnę forum... gdybyś jednak się zdecydowała to napisz jak było
Pamiętam, że jedna z nich zrobiła sobie niedawno dietę, opierała się na tym, że przez tydzień jej jedynym pożywieniem były ziemniaki
Słyszałyście coś o tym?
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 20:26   #4269
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ja od poniedziałku jednak zaczynam, bo mnie nieco zawiało i trudnosc sprawiają mi skręty tułowia
A tak to porządniej muszę trzymac się diety South Beach, bo ostatnio to sama rozpusta
A i zamówiłam ekspander na allegro
W niedzielę pomierzę się, żeby móc sobie porównywac gdzie i ile mi ubyło
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 06:39   #4270
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziewczyny ja tylko na chwilke bo juz wychodzimy i ruszamy w traske. Jako ze zostały mi dwa dni TF postanowiłam sie zmierzyc i oglosic mohe wyniki oto one: poczatek - po BBL - po TF (5miesiecy)
talia - 74 - 69- 67(blisko mojego maxu)
brzuch, pępek-89-85-82
biodra 97-95-92
udo najszersze miejsce 58-56-52,5
udo nad kolanem: ??-40-37
łydka 37- 36-35

takze jest prrrrrogres , udo cieszy mnie bardzo i brzuch mam nadzieje ze Dobrenka bedzie mnie wciaz lubic (za to udo hihih)
Nastepny program to CE i mam zamiar zrzucic jeszcze minimum po 2cm z kazdej czesci w ciagu 3miesiecy tego programu oby mi sie udało chociaz z talia i udem bedzie juz ciezko.ps. nie stosowałam diety, jedynie "czasami" ale nie zawsze uwazałam na to co jem pozdrawiam i uciekam do pepikow jak ebde miala chwile to tu zajrze zobaczyc co robicie pa
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 07:12   #4271
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
udo najszersze miejsce 58-56-52,5

takze jest prrrrrogres , udo cieszy mnie bardzo i brzuch mam nadzieje ze Dobrenka bedzie mnie wciaz lubic (za to udo hihih)
nie odzywam sie do Ciebie i mam focha
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 07:17   #4272
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość

zjadłam dzisiaj 2/3 tabliczki gorzkiej czekolady (1/3 jeszcze czeka)
Ooo jak ja lubię czekoladę gorzką mmmmm, chociaż ostatnio zajadałam się gorzką z dodatkami: pomarańczy, maliny, ... karmelu

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
Ja od poniedziałku jednak zaczynam, bo mnie nieco zawiało i trudnosc sprawiają mi skręty tułowia
A tak to porządniej muszę trzymac się diety South Beach, bo ostatnio to sama rozpusta
A i zamówiłam ekspander na allegro
W niedzielę pomierzę się, żeby móc sobie porównywac gdzie i ile mi ubyło
To pewnie, lepiej się wykurować, niż później przerywać treningi. Ja też się załatwiłam, bo początkowo ćwiczyłam przy uchylonym oknie (przed przym ostrzegam) no ale na szczęście nie opuściłam żadnego dnia. Co do porównywania wyników - możesz też cyknąć zdjęcia.. to dopiero będzie co porównywać

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko na chwilke bo juz wychodzimy i ruszamy w traske. Jako ze zostały mi dwa dni TF postanowiłam sie zmierzyc i oglosic mohe wyniki oto one: poczatek - po BBL - po TF (5miesiecy)
talia - 74 - 69- 67(blisko mojego maxu)
brzuch, pępek-89-85-82
biodra 97-95-92
udo najszersze miejsce 58-56-52,5
udo nad kolanem: ??-40-37
łydka 37- 36-35

takze jest prrrrrogres , udo cieszy mnie bardzo i brzuch mam nadzieje ze Dobrenka bedzie mnie wciaz lubic (za to udo hihih)
Nastepny program to CE i mam zamiar zrzucic jeszcze minimum po 2cm z kazdej czesci w ciagu 3miesiecy tego programu oby mi sie udało chociaz z talia i udem bedzie juz ciezko.ps. nie stosowałam diety, jedynie "czasami" ale nie zawsze uwazałam na to co jem pozdrawiam i uciekam do pepikow jak ebde miala chwile to tu zajrze zobaczyc co robicie pa


super!!!!!!! wielkie gratulacje
zabiłabym za takie udo
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 07:41   #4273
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Pamiętam, że jedna z nich zrobiła sobie niedawno dietę, opierała się na tym, że przez tydzień jej jedynym pożywieniem były ziemniaki
Słyszałyście coś o tym?
nigdy i co jak jej to wyszło jakie ziemniaki jadła? w sumie to tak jak czytałam gdzieś to niby ziemniaki nie tuczą (w co mi trudno uwierzyć bo wiem co moja waga pokazywała na następny dzień po sporej dawce..) no ale w sumie prawda jest taka ze pewnie o te nietuczące to chodzi o takie z wody albo pieczone.. bo omaszczone masełkiem albo placki ziemniaczane czy frytunie to jeden wielkie tłuszcz..
Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
A tak to porządniej muszę trzymac się diety South Beach, bo ostatnio to sama rozpusta
bardzo dobra dieta.. próbowałam i fajnie się ja stosowało moja siostra z moim szwagrem sporo na niej schudli
Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość

super!!!!!!! wielkie gratulacje
zabiłabym za takie udo
zabijmy ją razem.. proszę.. weźmiemy sobie po nodzę
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 08:11   #4274
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
(...)
a-kuku! wklejaj cotygodniowe pomiary, ja też się postaram to robić, zobaczymy kto będzie szybkiej chudł
(...)
U mnie dietka.. o dziwo super.. ale się zawzięłam, aż sama się podziwiam i czuję się już lżejsza i smuklejsza i same ochy i achy, żeby tak jeszcze centymenty spadały to byłoby super
Dzisiaj wchodziłam na wagę z pięć razy mając nadzieję, że pokaże chociaż pół kg mniej, no ale niestety nie chciała zmienić wyniku, wredna jedno jest pewne, jestem starsznie niecierpliwa i tym bardziej podziwiam dziewczyny które np. ważą się i mierzą 1 raz w miesiącu...
(...)
Bardzo chętnie Tylko proszę się nie śmiać z wieloryba
Ja wczoraj sobie niestety troszkę pofolgowałam, dodałam sobie do tłustego twarożku cukier... A ja cukier odstawiłam. No ale cóż, każdy ma czasem gorszy dzień Ja tak samo muszę zmienić swój nawyk ważenia się codziennie bo w ciągu tygdnia waga jednak ma wahania +/-1/2kg i nie ma sensu się stresować

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
(...)
Całkowite wykluczenie węglowodanów to błąd, bo to z nich bierze się energia, która będzie Tobie potrzebna do intensywnych ćwiczeń, a racjonalne zjedzenie wartościowego chleba, pełnoziarnistego makaronu, ciemnego ryżu, płatków owsianych czy ziemniaków nie jest złe. Twój organizm też potrzebuje węglowodanów. Czemu zrezygnowałaś z mięsa ? Mięso to też białko, i różne związki, których w produktach roślinnych nie masz.
Ale tak poza tym to trzymam kciuki za tą Twoją walkę o te 21,5 kg
(...)
Dzięki
Wegli nie jem bo jestem w I fazie SB a mięsa z przyczyn światopoglądowych Ale białka to chyba jem nawet za dużo Wpieprzam jajka, twarogi chude, serki wiejskie itp, itd jak szalona.

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
będę miała dzisiaj banana na twarzy cały dzień jednak coś się ruszyło gdy patrzę w lustro to się bije w pierś i myśle "nie ma efektów", ale czemu tak jest? bo się przyzwyczajam do nowego ciała i nie zauważam zmian. A wystarczy spisywać wymiary, zrobić zdjęcie i widać jak na dłoni.

wrzesień: / październik / dzisiaj
kg = 55,6 / 54,6 / 53,6
biust = 90 cm /90 / 88
talia = 69 / 68 / 67
boki brzucha = 85 / 84 / 81
biodra = 89 / 89 / 87
pupa = 94 / ? / 92
ramię = 29 / 27 / 26
udo = 48 / 46 / 44
łydka = 33 /33 /33


Podsumowanie: to po dwóch miesiącach TF, CE i kręcenia kółkiem. Jestem baaardzo zadowolona, że w końcu udało mi się wrócić do mojej wagi bo tych dwóch kg za nic nie mogłam zgubić :/ a wystarczyło tylko jeść co 3h...
Jestem szczupłą osobą, ale mój brzuch do mnie nie pasuje. Ręce i nogi patyki i nagle ten balon.. ale coś, bardzo powoli, się zmienia. Udo spadło.. z tego się mniej cieszę (wolałabym żeby oddało te 4 cm talii ). Ale czemu cm w ramionach się obniżają? przecież widzę jak się rozbudowały mięśnie w tych miejscach :P

ps. rozpiska do CE jest w ChaLean Extreme Fitness Guide, w środku
Gratulacje!!! Masz przepiękne wymiary, niedługo będzie 90/60/90 XD Trzymam kciuki za zrzucanie brzuszka

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
jaja sobie robisz tak? chcesz ważyć 55 kilo.. kobieto ja mam 172-173 cm wzrostu i przy 57 wyglądałam jak "wypłosz"

to zaserwowałaś ORGanizmowi niezłą dawkę emocji.. myślę że na początku tak do 62-64 będzie leciało szybko potem musisz zaserwować ORG więcej przynajmniej u mnie tak było ja tez ważyłam około 74 kg (teraz 60-61 w czasach świetności 59 ale cycki mniejsze niestety )


TJ to program dla początkujący zabierających się później do TF o ile się nie mylę Tygrysek wie.. więc nie wiem czy jest sens łączyć oba programy
Kiedyś już przy tym wzroście ważyłam 55kg i czułam się genialnie, myślę, że to wszystko zależy od budowy ciała. A nawet bardziej niż na kg zależy mi na wymiarach 90/60/90 XD
A ja jestem w dzikim szoku bo wszędzie mi pospadało a w cyckach nic
Dopiero zaczęłam TF, jestem na 2.tyg prep schedule więc kondycję mam żadną, myślę, że ORG mi podziękuje za dodatkowy wysiłek fiz. jaki by on nie był. Jak skończę TJ mam zamiar zrobić hybrydę TF&CE a potem może Insanity jak już mi całkiem odbije

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko na chwilke bo juz wychodzimy i ruszamy w traske. Jako ze zostały mi dwa dni TF postanowiłam sie zmierzyc i oglosic mohe wyniki oto one: poczatek - po BBL - po TF (5miesiecy)
talia - 74 - 69- 67(blisko mojego maxu)
brzuch, pępek-89-85-82
biodra 97-95-92
udo najszersze miejsce 58-56-52,5
udo nad kolanem: ??-40-37
łydka 37- 36-35

takze jest prrrrrogres , udo cieszy mnie bardzo i brzuch mam nadzieje ze Dobrenka bedzie mnie wciaz lubic (za to udo hihih)
Nastepny program to CE i mam zamiar zrzucic jeszcze minimum po 2cm z kazdej czesci w ciagu 3miesiecy tego programu oby mi sie udało chociaz z talia i udem bedzie juz ciezko.ps. nie stosowałam diety, jedynie "czasami" ale nie zawsze uwazałam na to co jem pozdrawiam i uciekam do pepikow jak ebde miala chwile to tu zajrze zobaczyc co robicie pa
Kończysz TF!! Jestem pod wrażeniem! A wyniki super! Szczerze gratuluję

Wymiary (wzrost 172)
Data: 11.11.11/18.11.11
Waga: 79/77,5
Łydka: 42,5/42
Kolano: 42/41,5
Udo: 66,5/64,5
Biodra: 111/108,5
Brzuch: 96,5/94
Talia: 76/74
Pod biustem: 78/78
Biust: 89,5/89,5
Ramię: 32/31,5
Ale mam banana na twarzy, to działaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa

Lecę robić Core 20 + Stretch 10
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 09:50   #4275
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko na chwilke bo juz wychodzimy i ruszamy w traske. Jako ze zostały mi dwa dni TF postanowiłam sie zmierzyc i oglosic mohe wyniki oto one: poczatek - po BBL - po TF (5miesiecy)
talia - 74 - 69- 67(blisko mojego maxu)
brzuch, pępek-89-85-82
biodra 97-95-92
udo najszersze miejsce 58-56-52,5
udo nad kolanem: ??-40-37
łydka 37- 36-35

takze jest prrrrrogres , udo cieszy mnie bardzo i brzuch mam nadzieje ze Dobrenka bedzie mnie wciaz lubic (za to udo hihih)
Nastepny program to CE i mam zamiar zrzucic jeszcze minimum po 2cm z kazdej czesci w ciagu 3miesiecy tego programu oby mi sie udało chociaz z talia i udem bedzie juz ciezko.ps. nie stosowałam diety, jedynie "czasami" ale nie zawsze uwazałam na to co jem pozdrawiam i uciekam do pepikow jak ebde miala chwile to tu zajrze zobaczyc co robicie pa
Pokaz fotki, plisssssssssss efekty super bylas dodatkowo na jakiejs diecie?
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 10:20   #4276
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenka Chyba nic jej nie dało, przez cały tydzień jeść tylko skrobię, później wróciła do "normalnego jedzenia" Eee tam po co tak rozregulowywać żołądek bez sensu.

a-kuku! Łaaał! Ale już Tobie spadło Gratuluję!

Ja na razie się nie mierzę, choć u cioci na wagę pewnie wejdę, bo w domu nie mam

Właśnie zrobiłam Fire55 i to mój ulubiony jak dotąd Fire. No nic idę pakejszyn, na pociąg i w drogę... na uczelnię :P

Życzę Wam udanego weekendu
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 11:01   #4277
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość

To pewnie, lepiej się wykurować, niż później przerywać treningi. Ja też się załatwiłam, bo początkowo ćwiczyłam przy uchylonym oknie (przed przym ostrzegam) no ale na szczęście nie opuściłam żadnego dnia. Co do porównywania wyników - możesz też cyknąć zdjęcia.. to dopiero będzie co porównywać


Kusi mnie w sumie, żeby zacząc od jutra, bo dziś się już lepiej czuję
(Ja właśnie sprzątałam przy uchylonym oknie i wtedy musiało mnie załatwic )
Poproszę siostrę, albo Tż'a o sesję
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość


bardzo dobra dieta.. próbowałam i fajnie się ja stosowało moja siostra z moim szwagrem sporo na niej schudli

zabijmy ją razem.. proszę.. weźmiemy sobie po nodzę
Ja jestem na niej od końca marca, ale od miesiąca średnio ją przestrzegam, stresy zajadam A tak to pięknie schudłam, ale brakuje mojemu ciału jędrności. Muszę wrócic na właściwe tory, ogarnąc się fizycznie i psychicznie a efekty zaraz będą Tak czy siak bardzo polecam SB!

Rozbawiło mnie to straszliwie


A co do cwiczeń, to tak sobie obejrzałam wczoraj fire 30 i trochę się przeraziłam, bo ja nie ogarnę tych ruchów, już widzę jak będę się plątac i tylko machac rękami
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:59   #4278
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

megi świetne rezultaty
Ja dalej ćwiczę, wczoraj zaczęłam trzeci miesiąc Dziś miałam fire 45 i bardzo mi się podobał, bo jakaś odmiana po tych ciągłych 55 albo 45ez.
Wczoraj TŻ ćwiczył ze mną hiita Dał radę rozgrzewkę (choć w nieco zwolnionym tempie) i trzy pierwsze drille (ale zanim załapał i skoczył to co trzeba to już się ruch zmieniał). Zasapał się, napocił, powiedział że mnie podziwia i poszedł pod prysznic
Zaraz sobie wydrukuje plany na zaawansowane miesiące, żeby mieć większa motywację
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:19   #4279
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Jestem po Fire 55 i czuję jakiś niedosyt Trochę się spociłam, ale nie tak, jak na początku TF i mam wrażenie, że chyba nie ćwiczyłam na "handret end ten persent!" Chociaż nie wiem, może to przez środową szczepionkę i bolącą rękę We wtorek i środę bardziej się zmęczyłam podczas Fire 30, niż dzisiaj Tak tak, ja też jestem z tych, które uważają, że jak się człowiek porządnie spoci i umęczy, to znaczy, że ćwiczenia działają
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 18:42   #4280
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie Tylko proszę się nie śmiać z wieloryba
(...)
Wymiary (wzrost 172)
Data: 11.11.11/18.11.11
Waga: 79/77,5
Łydka: 42,5/42
Kolano: 42/41,5
Udo: 66,5/64,5
Biodra: 111/108,5
Brzuch: 96,5/94
Talia: 76/74
Pod biustem: 78/78
Biust: 89,5/89,5
Ramię: 32/31,5
Ale mam banana na twarzy, to działaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa

Lecę robić Core 20 + Stretch 10
Ejj no nie jest tak źle, tym bardziej, że jesteś wysoka!
Mamy podobną talię, mimo że jestem 12cm niższa
Gdzie mierzysz udo? W nagrubszym miejscu czy po środku? Ja tu i tu, bo mam jakiegoś świra na punkcie nóg...

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

zabijmy ją razem.. proszę.. weźmiemy sobie po nodzę
no to ustalone

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
A co do cwiczeń, to tak sobie obejrzałam wczoraj fire 30 i trochę się przeraziłam, bo ja nie ogarnę tych ruchów, już widzę jak będę się plątac i tylko machac rękami
Też miałam na poczatku problemy, ale szybko nauczysz się nazw "ruchów" i pójdzie już gładko, bo Chalene podpowiada na bieżąco co będzie następne

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Ja dalej ćwiczę, wczoraj zaczęłam trzeci miesiąc
Jak tam wyniki? Pochwal się rezultatami po tych 2 miesiącach

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Jestem po Fire 55 i czuję jakiś niedosyt Trochę się spociłam, ale nie tak, jak na początku TF i mam wrażenie, że chyba nie ćwiczyłam na "handret end ten persent!" Chociaż nie wiem, może to przez środową szczepionkę i bolącą rękę We wtorek i środę bardziej się zmęczyłam podczas Fire 30, niż dzisiaj Tak tak, ja też jestem z tych, które uważają, że jak się człowiek porządnie spoci i umęczy, to znaczy, że ćwiczenia działają
Jejku, kiedy ja będę na tym etapie, że Fire mnie nie zmęczy... ja z umęczeniem i spoceniem nie mam problemu


Na razie mogę się pochwalić (bo nadal sie ważę codziennie) że schudłam kilogram i to już jest drugi z TF postaram się nie włazić na wagę do końca miesiąca, ale to jest chyba teraz moja jedyna przyjemność odkąd nie moge sobie pojeść..... no może nie jedyna

Ide ćwiczyć.
Tym, którym sie nie chce, też niech idą! Chociaż pewnie tu takich nie ma... same turbomaniaczki

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2011-11-18 o 18:47
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 09:59   #4281
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Ja też się załatwiłam, bo początkowo ćwiczyłam przy uchylonym oknie (przed przym ostrzegam) no ale na szczęście nie opuściłam żadnego dnia.
ja zamykam okno.. zresztą nie mam po co otwierać moja temperatura w pokoju osiąga max 17,5 stopnia chyba że się dogrzeje jakimś grzejnikiem to 20 ale tylko na chwile
W ogóle mam problem budzę się co wieczór ze strasznie piekącym gardłem potem przechodzi ale rano to jakaś masakra.. od czego to może być?

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
dodałam sobie do tłustego twarożku cukier... A ja cukier odstawiłam.
błłle no mieszanka wybuchowa jak dla mnie dżemik tak ale cukier.. tez go odstawiłam nie wypije niczego z cukrem
Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Kiedyś już przy tym wzroście ważyłam 55kg i czułam się genialnie, myślę, że to wszystko zależy od budowy ciała
wiesz od czego zależy od wieku hormonów i rożnych innych spraw o których poprostu nie wiem.. ja kiedyś przy tym wzroście ważyłam 48 kg.. potem na szczęście przytyłam i ważyłam 52 czułam się wtedy super.. potem 58 i tez było ok.. a teraz przy wadze 57 wyglądam jak dziecko z Oświęcimia już 59 jest o niebo lepiej tylko cycki płaskie Więc najpierw sprawdź sobie wage tak( +/-) 60 kg
Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
A nawet bardziej niż na kg zależy mi na wymiarach 90/60/90 XD
u mnie to nierealne przez szerokie biodra
Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
A ja jestem w dzikim szoku bo wszędzie mi pospadało a w cyckach nic
nie chce krakac ale mi pod koniec w cyckach jednak spadło.. a długo nic mi nie ubywało.. a i polecam krem
http://eveline.eu/product/id/1289.SL...u_PUSH-UP.html
Wymiary super pospadały rewelacja poprostu.. udo mierzyłaś w jakim miejscu?
Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Dobrenka Chyba nic jej nie dało, przez cały tydzień jeść tylko skrobię, później wróciła do "normalnego jedzenia" Eee tam po co tak rozregulowywać żołądek bez sensu.
no własnie ta skrobia.. zresztą wytrzymać na diecie gdzie bez przerwy je się to samo to chyba nie realne a jak już to dla jakiegoś mega desperata
Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Ja na razie się nie mierzę, choć u cioci na wagę pewnie wejdę, bo w domu nie mam
ja też postanowiłam nie ważyć się zrobię to dopiero za miesiąc.. ale jestem ciekawa czy CE mi samo coś da
Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
Ja jestem na niej od końca marca, ale od miesiąca średnio ją przestrzegam, stresy zajadam ale brakuje mojemu ciału jędrności.
oj mam tak samo ze stresem.. zazdroszczę ludziom którzy wtedy "niejedzą" a jędrności nabędziesz po ćwiczeniach zobaczysz..
A kroki ogarniesz zanim się obejrzysz
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-20 o 10:35
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 14:58   #4282
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś jedząc odreagowywałam nerwy, albo zwyczajnie pochłaniałam z nudów. Na szczęście minęło. Ale wiadomo, czasami najdzie ochota na mały grzeszek
Mleko sojowe? Dobre to to? Bo krowiego szczerze nienawidzę, zwyczajnie mi po nim niedobrze
Ajjj domowe jedzonko Jedź, jedź!
Ja lubię sojowe, ale bardzo dużo osób mówi, że jest okropne. Ja krowiego nie mogę, więc jak mam fazę na ciepłego mleko, to piję sojowe

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko na chwilke bo juz wychodzimy i ruszamy w traske. Jako ze zostały mi dwa dni TF postanowiłam sie zmierzyc i oglosic mohe wyniki oto one: poczatek - po BBL - po TF (5miesiecy)
talia - 74 - 69- 67(blisko mojego maxu)
brzuch, pępek-89-85-82
biodra 97-95-92
udo najszersze miejsce 58-56-52,5
udo nad kolanem: ??-40-37
łydka 37- 36-35

takze jest prrrrrogres , udo cieszy mnie bardzo i brzuch mam nadzieje ze Dobrenka bedzie mnie wciaz lubic (za to udo hihih)
O łał, świetne wyniki. Gratuluję
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
nigdy i co jak jej to wyszło jakie ziemniaki jadła? w sumie to tak jak czytałam gdzieś to niby ziemniaki nie tuczą (w co mi trudno uwierzyć bo wiem co moja waga pokazywała na następny dzień po sporej dawce..) no ale w sumie prawda jest taka ze pewnie o te nietuczące to chodzi o takie z wody albo pieczone.. bo omaszczone masełkiem albo placki ziemniaczane czy frytunie to jeden wielkie tłuszcz.
U mnie w domu je się bardzo dużo ziemniaków, ale zawsze z wody, bez masła, bez sosów i innych tego typu tłuszczyków i nie uważam, żeby jakoś mega tuczyły?

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Wymiary (wzrost 172)
Data: 11.11.11/18.11.11
Waga: 79/77,5
Łydka: 42,5/42
Kolano: 42/41,5
Udo: 66,5/64,5
Biodra: 111/108,5
Brzuch: 96,5/94
Talia: 76/74
Pod biustem: 78/78
Biust: 89,5/89,5
Ramię: 32/31,5
Ale mam banana na twarzy, to działaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa

Lecę robić Core 20 + Stretch 10
Kurka, wymiatasz dziewczyno!

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
Kusi mnie w sumie, żeby zacząc od jutra, bo dziś się już lepiej czuję
(Ja właśnie sprzątałam przy uchylonym oknie i wtedy musiało mnie załatwic )
Poproszę siostrę, albo Tż'a o sesję

A co do cwiczeń, to tak sobie obejrzałam wczoraj fire 30 i trochę się przeraziłam, bo ja nie ogarnę tych ruchów, już widzę jak będę się plątac i tylko machac rękami
O raju, ja też ćwiczę przy uchylonym, bo jest strasznie gorąco u nas w mieszkaniu. Ale na rozciąganie zawsze od razu zamykam, tłumaczę sobie, że skoro ludzie biegają zimną, to ja mogę ćwiczyć z otwartym oknem, ale przecież nie biegają z gołymi plecami, nie? i sama nie wiem... A ruchy ogarniesz po trzech razach - skoro ja ogarnęłam (a jestem pierdołą roku ) to Ty sobie na pewno poradzisz
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
wiesz od czego zależy od wieku hormonów i rożnych innych spraw o których poprostu nie wiem.. ja kiedyś przy tym wzroście ważyłam 48 kg.. potem na szczęście przytyłam i ważyłam 52 czułam się wtedy super.. potem 58 i tez było ok.. a teraz przy wadze 57 wyglądam jak dziecko z Oświęcimia już 59 jest o niebo lepiej tylko cycki płaskie Więc najpierw sprawdź sobie wage tak( +/-) 60 kg
Pewnie masz po prostu więcej mięśni i przy wyższej wadze jesteś szczuplejsza.

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
oj mam tak samo ze stresem.. zazdroszczę ludziom którzy wtedy "niejedzą":cool
Ja też. Ja w nerwach to chcę drzwi od lodówki urwać
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 16:36   #4283
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Wczoraj TŻ ćwiczył ze mną hiita
jak ja marzyłam kiedyś żeby też ze mną spróbował ale poważyć dobra rzecz zazdroszczę realu
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 22:59   #4284
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Jak tam wyniki? Pochwal się rezultatami po tych 2 miesiącach
Nie ważę się i nie mierzę przed końcem planu podstawowego. Tylko zachwycam sobą w lustrze
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
jak ja marzyłam kiedyś żeby też ze mną spróbował ale poważyć dobra rzecz zazdroszczę realu
Super było, tylko szkoda że tak krótko
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 10:32   #4285
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Tak tak, ja też jestem z tych, które uważają, że jak się człowiek porządnie spoci i umęczy, to znaczy, że ćwiczenia działają
o jak miło jest tutaj ktoś taki jak ja

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
mam jakiegoś świra na punkcie nóg...
mam tak samo tylko po to zaczęłam ćwiczyć właściwie

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Na razie mogę się pochwalić (bo nadal sie ważę codziennie) że schudłam kilogram i to już jest drugi z TF
jesteś niereformowalna z tym warzeniem.. poczekaj do końca miesiąca wariatko
Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Tym, którym sie nie chce, też niech idą! Chociaż pewnie tu takich nie ma... same turbomaniaczki
Ja dzisiaj robię sobie rest miałam mieć jutro ale że dziś niedziela to zamieniam dni..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:11   #4286
Dosiaczek 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 260
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hej dziewczyny Od miesiąca moja waga stoi w miejscu - 68 i nie chce się ruszyć choć robię różne cuda, różne diety. Tylko stosowałam dietę. Więc pomyślałam, nie ma rady muszę zabrać się za jakiś trening. Mogłybyście mi przesłać na priv ten plan turbo fire? Bo nie wiem skąd wziąć.
Dosiaczek 7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 12:20   #4287
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
Ja od poniedziałku jednak zaczynam (...)
A i zamówiłam ekspander na allegro
W niedzielę pomierzę się, żeby móc sobie porównywac gdzie i ile mi ubyło
To trzymam kciuki żeby już nic Tobie nie przeszkodziło i żebyś mogła zacząć Ekspander na pewno się Tobie przyda, nawet po skończeniu TF, więc wydaje mi się, że to dobra inwestycja
Porób sobie też zdjęcia, fajnie się potem ogląda swoje zmiany

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko na chwilke bo juz wychodzimy i ruszamy w traske. Jako ze zostały mi dwa dni TF postanowiłam sie zmierzyc i oglosic mohe wyniki oto one: poczatek - po BBL - po TF (5miesiecy)
talia - 74 - 69- 67(blisko mojego maxu)
brzuch, pępek-89-85-82
biodra 97-95-92
udo najszersze miejsce 58-56-52,5
udo nad kolanem: ??-40-37
łydka 37- 36-35
Megi gratulacje Ile Ty masz wzrostu bo już nie pamiętam, muszę se poszukać.
(w ogóle to widziałam, że na niektórych wątkach są tabelki z wymiarami, czemu u nas takiej nie ma. Nie trzeba by było pisać za każdym razem o efektach, jak któraś nowa maniaczka zapyta, tylko odsyłać do tabelki)

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Ooo jak ja lubię czekoladę gorzką mmmmm, chociaż ostatnio zajadałam się gorzką z dodatkami: pomarańczy, maliny, ... karmelu
Gorzką lubię baaaaardzo Ale zwykła z dużymi orzechami laskowymi też zwala mnie z nóg

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
nigdy i co jak jej to wyszło jakie ziemniaki jadła? w sumie to tak jak czytałam gdzieś to niby ziemniaki nie tuczą
Ziemniaki jedzone w rozsądnych ilościach i w normalnej formie są dobre, zwłaszcza po treningu jako szybkie źródło węgli

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Dzięki
Wegli nie jem bo jestem w I fazie SB a mięsa z przyczyn światopoglądowych Ale białka to chyba jem nawet za dużo Wpieprzam jajka, twarogi chude, serki wiejskie itp, itd jak szalona.

Wymiary (wzrost 172)
Data: 11.11.11/18.11.11
Waga: 79/77,5
Łydka: 42,5/42
Kolano: 42/41,5
Udo: 66,5/64,5
Biodra: 111/108,5
Brzuch: 96,5/94
Talia: 76/74
Pod biustem: 78/78
Biust: 89,5/89,5
Ramię: 32/31,5
Ale mam banana na twarzy, to działaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa
Nie lubię takich dietek Organizm potrzebuje wszystkiego, ot co.
Pamiętaj żeby przy białku jeść naprawdę dużo warzywek z błonnikiem Nabiał więcej niż raz dziennie nie jest polecany. Może przeszkadzać w zrzucaniu w dłuższym okresie.
Jestem 1 cm wyższa
I życzę dalszych spadków

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Jestem po Fire 55 i czuję jakiś niedosyt Trochę się spociłam, ale nie tak, jak na początku TF i mam wrażenie, że chyba nie ćwiczyłam na "handret end ten persent!" (...)Tak tak, ja też jestem z tych, które uważają, że jak się człowiek porządnie spoci i umęczy, to znaczy, że ćwiczenia działają
To się czasem zdarza, też tak miałam He he, widzę że same ćwiczeniowe masochistki się zeszły tutaj

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Dosiaczek 7 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Od miesiąca moja waga stoi w miejscu - 68 i nie chce się ruszyć choć robię różne cuda, różne diety. Tylko stosowałam dietę. Więc pomyślałam, nie ma rady muszę zabrać się za jakiś trening. Mogłybyście mi przesłać na priv ten plan turbo fire? Bo nie wiem skąd wziąć.
Jeżeli stosujesz jakąś dietkę cud to nie powinnaś się dziwić, że nic nie leci albo po tylu różnych dietach masz rozregulowany metabolizm, co też może powodować, że nic nie osiągniesz, a wręcz przeciwnie może być gorzej.
Jeżeli natomiast stosujesz się do zasad zdrowego odżywiania, to być może jednak coś jest nie tak z tą dietą. Polecam podwieszone tematy na dietetyce i wrzucenie jadłospisu do oceny

Plan TF jest na pierwszej stronie wątku w jednym z postów do pobrania.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2011-11-20 o 12:17
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 13:00   #4288
Dosiaczek 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 260
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 -------

Jeżeli stosujesz jakąś dietkę cud to nie powinnaś się dziwić, że nic nie leci albo po tylu różnych dietach masz rozregulowany metabolizm, co też może powodować, że nic nie osiągniesz, a wręcz przeciwnie może być gorzej.
Jeżeli natomiast stosujesz się do zasad zdrowego odżywiania, to być może jednak coś jest nie tak z tą dietą. Polecam podwieszone tematy na dietetyce i wrzucenie jadłospisu do oceny

Plan TF jest na pierwszej stronie wątku w jednym z postów do pobrania.
Ja właśnie stosowałam tę dietę z podwieszonych wątków i nic. Tylko fakt że zeszłam do zbyt małej liczby kcal.
Dosiaczek 7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 13:07   #4289
Sialalalala
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 510
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziewczyny, ja też bardzo poproszę link na pw .
Sialalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 13:17   #4290
Dosiaczek 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 260
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

To chodzi o ten link?
http://www.beachbody.com/product/fit...OME_CONTROL_TF
Dosiaczek 7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.