TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-21, 19:27   #4321
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Wiesz co miałam dokładnie tak samo.. widziałam że ciało sie zmienia i czułam sie w nim coraz lepiej a jednocześnie wkurzałam się bo jak się mierzyłam to ubytków nie było i waga tez była niezmienna.. potem dopiero coś zaczęło sie dziać..
A do kiedy tak miałaś? Ja robię 7 tydzień i troszkę mnie to zaczyna denerwować, że niby cm nie spadają, ale coraz bardziej obojczyki mi widać, brzuchol chyba też się zmniejszył(powinnam zacząć mierzyć chyba w trzech miejscach, a nie w jednym ), ale sama nie wiem
Ważne, że cokolwiek robię, a nie jak rok temu- trenowanie płaskodupia przed komputerem

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Taaak.. moje maleństwo też ćwiczyło hihi i strasznie mnie to cieszyło ale potem przerzucił sie na rower i tylko tego się trzymał ale teraz zimno i już nic nie robi a szkoda.. bo efekty u niego od razu widać.. chyba jak u każdego gościa..
zazdroszcze Ci tego biegania też bym chciała sama jakoś nie mogę.. trochę się boję w nocy tyle sie dzieje a ja mam jeszcze "takie szczęście"

Mój chłopak ma drobną budowę ciała, przeszkadza mu to, więc już od ponad roku regularnie ćwiczy, żeby trochę przybrać na masie On stara się przytyć i generalnie przypakować, a ja schudnąć Gdyby się tak dało przerzucić kg z jednej osoby na drugą...

Po dzisiejszych 2 godzinach tłuczenia zadań z chemii świetnie zrobił mi Fire 55 I chyba w nagrodę wypiję Reddsa, a co!
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:50   #4322
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dosiaczek 7 Pokaż wiadomość
Będę sobie robić te filmiki jak leci, bo to już chyba lepiej niż bym nic nie ćwiczyła. To pa
'
nie nie nie to bez sensu.. jak chcesz napisz mi adres wyślę Ci te ćwiczenia.. albo poproś kogoś o ściągnięcie z torrentów.. napewno jakaś znajoma bądź znajomy ma dobrego neta i może to dla Ciebie zrobić..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Czytaj instrukcje i informacje na stronie, tam jest wszystko napisane i odrobinę samodzielności.
W sumie to też racja..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Tzn. nie jest źle jak patrzę w lustro, ale to jeszcze nie to co bym chciała
A co byś jeszcze chciała?
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ależ nie przepraszaj, ja po prostu tylko Wam zazdroszczę, że macie tych swoich TŻ I czasem mi się po prostu tak dziwnie robi jak czytam relacje innych z ich TŻ, i myślę sobie, że mi tego wszystkiego brakuje.
oj rozumie nie zawsze byłam z kimś.. byłam zdradzana, rzucona, poniżona.. nie zawsze jest czego zazdrościć.. ale trafiłam na swojego.. Ty tez trafisz.. cierpliwości ale tematu więcej nie poruszam przynajmniej ja.. to forum o TF a i tak poruszamy tu milion innych spraw.. i w sumie dobrze za to lubię to forum, szkoda tylko że taka duża rotacja.. jak się już do kogoś przyzwyczaję to go zaraz nie ma, tyle jest spraw że akurat o facetach możemy powstrzymać się i nie pisać.. po co komuś robić przykrość..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ja na razie odstawiam w takim większym wymiarze CE, bo ta faza Lean ma długie i ciężkie treningi i brakuje mi trochę czasu i siły. Poza tym potrzebuję większe ciężarki, a jeszcze ich nie mam. Dodatkowo chyba zwiększę ilość godzin na stażu, więc tym bardziej czasu będzie mniej.
ja boję się tego tygodnia bo pracuję do późna a z dojazdem jest okropny problem.. zanim dojadę.. coś zjem... odczekam.. ehh zobaczymy.. coraz bardziej mnie intrygujesz tą Lean ale mega pozytywnie.. Ja dzisiaj jeśli chodzi o ciężarki to zmieniałam ciężkości (mam takie ściągane i nakładane) ale to straszna zabawa chyba nie będę tego robić, będę ćwiczyć jedną cieżkość przez cały film a na Extreme tylko będę dokładać..
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
A do kiedy tak miałaś? Ja robię 7 tydzień i troszkę mnie to zaczyna denerwować, że niby cm nie spadają, ale coraz bardziej obojczyki mi widać, brzuchol chyba też się zmniejszył(powinnam zacząć mierzyć chyba w trzech miejscach, a nie w jednym ), ale sama nie wiem
Wiesz co ja po I miesiącu spadłam po centymetrze w niektórych miejscach a potem "stało mi wszystko" do 4 ale też wyłaził obojczyk spodnie się zsuwały (zwalałam na to że długo w nich chodziłam i się rozbiły ale nie). Tylko w jednym miejscu się mierzysz?
Oj żeby się tak dało przerzucić.. ale nie zycie zawsze musi utrudniać
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:53   #4323
Dosiaczek 7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 260
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
'
nie nie nie to bez sensu.. jak chcesz napisz mi adres wyślę Ci te ćwiczenia.. albo poproś kogoś o ściągnięcie z torrentów.. napewno jakaś znajoma bądź znajomy ma dobrego neta i może to dla Ciebie zrobić..
Jakbyś była taka miła to - amiqa@wp.pl
Dosiaczek 7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:58   #4324
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dosiaczek 7 Pokaż wiadomość
Jakbyś była taka miła to - amiqa@wp.pl
kochanie tego nie da się przepchać na meila za duże pliki niektóre filmiki zajmują 1 h na adres domowy mogę Ci wysłać.. albo poproś kogoś o ściągnięcie
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:03   #4325
anitkaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar anitkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 70
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Zrobiłam rano co miałam zrobić, a teraz męczą mnie straszne zakwasy! łydek to ja w ogóle nie czuję jak chodzę!
jednak myśląc o tym, iż mogę zrobić coś ze swoją figurą mobilizuje mnie!
anitkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:08   #4326
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez anitkaaaaa Pokaż wiadomość
Zrobiłam rano co miałam zrobić, a teraz męczą mnie straszne zakwasy! łydek to ja w ogóle nie czuję jak chodzę!
jednak myśląc o tym, iż mogę zrobić coś ze swoją figurą mobilizuje mnie!
i o to chodzi ja też czuje łydki ale po innych ćwiczeniach zobaczymy co będę czuła jutro
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:15   #4327
anitkaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar anitkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 70
Smile Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
i o to chodzi ja też czuje łydki ale po innych ćwiczeniach zobaczymy co będę czuła jutro
Ja jutro mam hit'a, więc boję się, że w środę z łóżka nie wstanę :P
anitkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 20:28   #4328
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ćwicz ćwicz, trzymam kciuki za wytrwałość
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Fajnie to wygląda przeczytałam już całego daj sobie link do "podpisu" jak Tygrysek
Ojej jak mi miło ale link w podpisie już jest, na środku podpisu (nie widać go? ).
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:32   #4329
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Wiesz co ja po I miesiącu spadłam po centymetrze w niektórych miejscach a potem "stało mi wszystko" do 4 ale też wyłaził obojczyk spodnie się zsuwały (zwalałam na to że długo w nich chodziłam i się rozbiły ale nie). Tylko w jednym miejscu się mierzysz?
Oj żeby się tak dało przerzucić.. ale nie zycie zawsze musi utrudniać
Na brzuchu tak, mniej więcej na poziomie pępka Ale skoro na udzie zaczęłam się mierzyć w 3, to i na brzuchu też to zrobię
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 08:13   #4330
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
(...)
a-kuku! Łaaał! Ale już Tobie spadło Gratuluję!(...)
Dziękować bardzo

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Ejj no nie jest tak źle, tym bardziej, że jesteś wysoka!
Mamy podobną talię, mimo że jestem 12cm niższa
Gdzie mierzysz udo? W nagrubszym miejscu czy po środku? Ja tu i tu, bo mam jakiegoś świra na punkcie nóg...
(...)
Jejku, kiedy ja będę na tym etapie, że Fire mnie nie zmęczy... ja z umęczeniem i spoceniem nie mam problemu
(...)
Na razie mogę się pochwalić (bo nadal sie ważę codziennie) że schudłam kilogram i to już jest drugi z TF postaram się nie włazić na wagę do końca miesiąca, ale to jest chyba teraz moja jedyna przyjemność odkąd nie moge sobie pojeść..... no może nie jedyna [COLOR=black](...)
Mierzę gdzieś tak w odległości 3/4 długości uda mierząc od kolana (mam tam akurat pieprzyk, który idealnie robi za punkt odniesienia )
Ja tak samo, po Fire moją koszulkę można wyrząć, serio
Gratulacje Ja też się na razie ważę codziennie, nie mogę się odzwyczaić...

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
(...)
błłle no mieszanka wybuchowa jak dla mnie dżemik tak ale cukier.. tez go odstawiłam nie wypije niczego z cukrem
wiesz od czego zależy od wieku hormonów i rożnych innych spraw o których poprostu nie wiem.. ja kiedyś przy tym wzroście ważyłam 48 kg.. potem na szczęście przytyłam i ważyłam 52 czułam się wtedy super.. potem 58 i tez było ok.. a teraz przy wadze 57 wyglądam jak dziecko z Oświęcimia już 59 jest o niebo lepiej tylko cycki płaskie Więc najpierw sprawdź sobie wage tak( +/-) 60 kg
u mnie to nierealne przez szerokie biodra
nie chce krakac ale mi pod koniec w cyckach jednak spadło.. a długo nic mi nie ubywało.. a i polecam krem
http://eveline.eu/product/id/1289.SL...u_PUSH-UP.html
Wymiary super pospadały rewelacja poprostu.. udo mierzyłaś w jakim miejscu?(...)
Mnie jeszcze ciągnie niestety... A teraz odkryłam taki przepyszny twarożek śmietankowy "Jędrzejowski", no mogłabym go jeść 24/7, i tak idealnie pasuje do niego cukier, nawet śmietany nie trzeba dodawać...
Tak tak, mam zamiar. Zresztą jak zobaczę, że już się dobrze czuję i wyglądam ważąc np. 63 to też przystopuję. Tak tylko mi się zafiksowało, że jak ważyłam te 55kg to było rewelacyjnie
Ja też mam szerokie, ogólnie mam budowę gruszki, na górze jestem nieproporcjonalnie mniejsza niż na dole... Niby cyc mam i talię wciętą też to mi się nawet we mnie podoba. Ale te udziska, łydziska, biodrzyska Zobaczymy, może mi się uda, a jak nie to trudno Nie przypiłuję sobie miednicy
O widzisz, muszę je sprawdzić. Używałam kiedyś serum z Eveline do rejonów "kłopotliwych" chłodzącego ale zaprzestałam bo ten efekt chłodzenia doprowadzał mnie do szewskiej a poza tym kleił się niemiłosiernie. Teraz używam masła do ciała antycellulitowego z Perfecty i jestem na razie b. zadowolona Używam do całego ciała, fajnie się smaruje, ma taką przyjemną konsystencję no i przepięknie pachnie Też polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...we.html&next=1
Dziękować bardzoć Mierzę gdzieś tak w odległości 3/4 długości uda mierząc od kolana (mam tam akurat pieprzyk, który idealnie robi za punkt odniesienia )
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 08:14   #4331
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja lubię sojowe, ale bardzo dużo osób mówi, że jest okropne. Ja krowiego nie mogę, więc jak mam fazę na ciepłego mleko, to piję sojowe
(...)
Kurka, wymiatasz dziewczyno!
(...) A ruchy ogarniesz po trzech razach - skoro ja ogarnęłam (a jestem pierdołą roku ) to Ty sobie na pewno poradzisz
Pewnie masz po prostu więcej mięśni i przy wyższej wadze jesteś szczuplejsza. (...)
Mnie bardzo trudno było odzwyczaić się od mleka, kiedyś piłam litrami, uwielbiałam, teraz nie piję wcale (I faza SB) a sojowe kiedyś spróbowałam i bleh
Dziękuję, staram się
To ja w takim razie jestem pierdołą dekady bo jeszcze nie ogarnęłam w 100%
Oooo jak ja bym chciała osiągnąć ten stan!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
o jak miło jest tutaj ktoś taki jak ja (...)
Jeszcze ja Muszę się porządnie wypocić żeby mieć full satysfekszyn

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
(...)
Nie lubię takich dietek Organizm potrzebuje wszystkiego, ot co.
Pamiętaj żeby przy białku jeść naprawdę dużo warzywek z błonnikiem Nabiał więcej niż raz dziennie nie jest polecany. Może przeszkadzać w zrzucaniu w dłuższym okresie.
Jestem 1 cm wyższa
I życzę dalszych spadków (...)
Jem bardzo dużo warzywek Zaraz właśnie lecę sobie odgrzać brokuły z kalafiorem, cebulką, masą przypraw a do tego sadzone jajeczko, om nom nom
A w podpiętych wątkach w dietowym jest, że
Cytat:
Białko powinno być w każdym posiłku (na redukcji przyjmujemy 2g/kg masy ciała, wartość jaką nam wyszła dzielmy na ilość posiłków, czyli... osoba ważąca 60kg na redukcji powinna jeść 120g białka, dzielimy na 6 posiłków dziennie = 20g białka w każdym.) Warzywa także powinny stanowić dodatek do każdego posiłku... na oko tyle ile zmieści się w jednej szklance

Fajnie, że jest ktoś w moim wzroście Będziemy się mogły wzajemnie dopingować
Dziękuję

Dzisiaj robię sobie Rest, strasznie źle się czuję, coś mnie chyba bierze, w dodatku od wczoraj tak straszliwie rozbolały mnie kolana i piszczele, że szok, nie wiem, to chyba od tych wygibasów i podskoków, zastanawiam się czy nie wykonywać przez parę dni (dopóki nie przestaną mnie boleć) tych układów, które pokazują zawsze dziewczyny z prawej od Szaliny (tych bez podskoków)... Poradźcie coś, doświadczone koleżanki
Tak poza tym wszystko w normie, ćwiczę, dietuję, czasami mam chwile słabości ale nie trwają długo Obecna waga 77,5kg czyli stoję w miejscu. Naprawdę muszę oduczyć się codziennego ważenia!
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 08:54   #4332
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez anitkaaaaa Pokaż wiadomość
Ja jutro mam hit'a, więc boję się, że w środę z łóżka nie wstanę :P
najgorszy jest rozbieg potem jakoś idzie
Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Ojej jak mi miło ale link w podpisie już jest, na środku podpisu (nie widać go? ).
Proszę bardzo lubię blogi. Teraz widać
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ale skoro na udzie zaczęłam się mierzyć w 3
hahahhaa to tak jak ja
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-22 o 11:59
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 09:53   #4333
Palinaaa
Raczkowanie
 
Avatar Palinaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 95
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hej dziewczyny Jestem tu nowa, ale po przeczytaniu waszych opinii na temat Turbo Fire mam ochotę to zacząć! Tu pojawia się moja prośba, możecie przesłać mi link do ćwiczeń w pw? Mam konto na torrentach, szukałam tych ćwiczeń i nie mogę znaleźć.. :/ Może macie jakiś link na torrenty?? Z góry dzięki, pozdrawiam!!
__________________
Never lose hope.



" trzeba pocałować wiele żab , żeby znaleźć księcia... "
Palinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 10:55   #4334
nathalyy
Raczkowanie
 
Avatar nathalyy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 108
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Palinaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jestem tu nowa, ale po przeczytaniu waszych opinii na temat Turbo Fire mam ochotę to zacząć! Tu pojawia się moja prośba, możecie przesłać mi link do ćwiczeń w pw? Mam konto na torrentach, szukałam tych ćwiczeń i nie mogę znaleźć.. :/ Może macie jakiś link na torrenty?? Z góry dzięki, pozdrawiam!!
Ja si,ę wkurzyłam na chomika bo nei ściągał mi plików ... tyle transferu poszło a przy każdym pliku wyskakiwał bład :/ a pozostało mi tylko 2 filmiki do ściągnięcia, bo wszyastkie mam ... i ściągam teraz z torrentów http://www.kat.ph/beachbody-turbofire-t4348901.html jeszcze 10% i ściągnięte bede miec
__________________
Zaręczyny: 26.07.213
Ślub 25.04.2015


nattalia@op.pl
nathalyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 12:19   #4335
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze ciągnie niestety... A teraz odkryłam taki przepyszny twarożek śmietankowy "Jędrzejowski",
zwrócę na niego uwagę jak będę w sklepie
Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Tak tak, mam zamiar. Zresztą jak zobaczę, że już się dobrze czuję i wyglądam ważąc np. 63 to też przystopuję. Tak tylko mi się zafiksowało, że jak ważyłam te 55kg to było rewelacyjnie
strasznie się człowiek zmienia z roku na rok.. też byłam zdziwiona
Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Ja też mam szerokie, ogólnie mam budowę gruszki, na górze jestem nieproporcjonalnie mniejsza niż na dole... Niby cyc mam i talię wciętą też to mi się nawet we mnie podoba. Ale te udziska, łydziska, biodrzyska Zobaczymy, może mi się uda, a jak nie to trudno Nie przypiłuję sobie miednicy
łącze się w bólu.. wszystko mam tak samo.. myślisz że to faktycznie dziedziczne i że tylko zmniejszyć mozemy a zniwelować już nie
Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Dzisiaj robię sobie Rest, strasznie źle się czuję, coś mnie chyba bierze, w dodatku od wczoraj tak straszliwie rozbolały mnie kolana i piszczele, że szok, nie wiem, to chyba od tych wygibasów i podskoków, zastanawiam się czy nie wykonywać przez parę dni (dopóki nie przestaną mnie boleć) tych układów, które pokazują zawsze dziewczyny z prawej od Szaliny (tych bez podskoków)... Poradźcie coś, doświadczone koleżanki
skoro wcześniej nic nie ćwiczyłaś to dla organizmu może to być szok i może się trochę buntować przeciwko wysiłkowi.. ale bez obaw przyzwyczai się. .nie wiem co Ci doradzić z tymi układami musisz sama wyczuć na ile Cię stać jeśli nie dasz rade rób takie ćwiczenia jak robi ta dziewczyna w tyle jak nabierzesz sił możesz znowu zacząć ćwiczyć "normalnie"
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-22 o 12:23
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 12:32   #4336
Palinaaa
Raczkowanie
 
Avatar Palinaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 95
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

nathalyy : Dzięki wielkie ! lecę teraz na uczelnię ,ale jak wrócę to pościągam i mam nadzieję będę wiedzieć o co chodzi i co robić od czego najlepiej zacząć? z moją kondycją nie jest tak źle, raz w tygodniu spining, raz basen i jak mam czas to jeżdżę konno
__________________
Never lose hope.



" trzeba pocałować wiele żab , żeby znaleźć księcia... "
Palinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:20   #4337
gamonek
Rozeznanie
 
Avatar gamonek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: O/o W-wy
Wiadomości: 646
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

hej dziewczyny mam problema
od jakiegoś półtora tygodnia tuz po ćwiczeniach tf mam okropny ból stopy.

zdjecie w zalaczniku boli tam gdzie numer 41. ale ból przemieszcza sie jakby.;/
pt , sob i nd nie cwiczyłam bo mialam uczelnie to jak wczoraj fire 60 odwaliłam nawet nie odczułam znikomego bólu. za to dzis - tragedia. w nocy i wieczorem juz odczuwałam taki uciskający promieniujący ból ;/
nie wiem co to moze byc 1 raz mi sie to zdarzy lo moze któras tez cos takiego doswiadczyła?


jak nie urok to sr.... wrrr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stopa_strona_grzbietowa.jpg (32,4 KB, 18 załadowań)
__________________
Instagram - @kasia.kasia.katarzyna
Aktualnie - 119,4 kg (30.03.2016 r.)

ETAP 1:
118-117-116-115-114-113-112-111-110
ETAP 2:
109-108-107-106-105-104-103-102-100
ETAP 3: 99-98-97-96-95-94-93-92-91-90


gamonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 15:50   #4338
nathalyy
Raczkowanie
 
Avatar nathalyy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 108
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Palinaaa Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie ! lecę teraz na uczelnię ,ale jak wrócę to pościągam i mam nadzieję będę wiedzieć o co chodzi i co robić od czego najlepiej zacząć? z moją kondycją nie jest tak źle, raz w tygodniu spining, raz basen i jak mam czas to jeżdżę konno
Nie ma sprawy mi się ściągnęło dziś i mam wszystkie filmiki, i kalendarz, i książki zeskanowane jakieś
Tam masz kalendarz i rozpiske na każdy dzień każdego tygodnia więc nie ma problemu z odnalezieniem się ja tam i tak mam to po swojemu rozrysowane i dodatkowo kalendarz w którym skreślam dni zaliczone

No to widze, że sportu dużo masz konno ja zawsze chciałam się nauczyć jezdzic
a mój sport ograniczał się jedynie do chodzenia na uczelnie oczywiście dopóki nie okryłam TF
__________________
Zaręczyny: 26.07.213
Ślub 25.04.2015


nattalia@op.pl
nathalyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:55   #4339
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
'
A co byś jeszcze chciała?

ja boję się tego tygodnia bo pracuję do późna a z dojazdem jest okropny problem.. zanim dojadę.. coś zjem... odczekam.. ehh zobaczymy.. coraz bardziej mnie intrygujesz tą Lean ale mega pozytywnie.. Ja dzisiaj jeśli chodzi o ciężarki to zmieniałam ciężkości (mam takie ściągane i nakładane) ale to straszna zabawa chyba nie będę tego robić, będę ćwiczyć jedną cieżkość przez cały film a na Extreme tylko będę dokładać..
Chciałabym jeszcze troszkę zrzucić tłuszczyku i lepiej wyrobić ciałko

Ja mam od zawsze problem z dojazdami, ale jakoś sobie czasem radzę, raz lepiej raz gorzej. Ale teraz mam oprócz późnego wracania jeszcze sporo projektów do zrobienia, sporo do poczytania i ten Lean mi za dużo czasu zajmuje.

Cytat:
Napisane przez a-kuku! Pokaż wiadomość
Jem bardzo dużo warzywek Zaraz właśnie lecę sobie odgrzać brokuły z kalafiorem, cebulką, masą przypraw a do tego sadzone jajeczko, om nom nom
Bo białko i warzywka powinny być w każdym. Ale pełnowartościowe białko jest w niektórych mięsach, rybach i jajkach. A nabiał nie jest taki dobry, bo zawiera laktoze, która jest cukrem i w dużych ilościach może powodować problemy z układem trawiennym, a u niektórych osób również reakcje alergiczne.

Cytat:
Napisane przez gamonek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam problema
od jakiegoś półtora tygodnia tuz po ćwiczeniach tf mam okropny ból stopy.
Może źle stanęłaś i jak tak dzień w dzień ćwiczysz to nie ma jak się to wykurować. Albo odpocznij, albo nie rób podskoków w TF, albo idź do lekarza niech obejrzy - wszystko zależy od tego jak bardzo cię boli i czy poza bólem coś jeszcze się dzieje czy nic.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 18:52   #4340
anitkaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar anitkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 70
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hit jakoś poszedł, nawet aż tak się nie zmęczyłam, ale jednak wolę Fire, chociaż przyznam, że kiedyś bardziej odpowiadały mi Hity :P
anitkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:28   #4341
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez gamonek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam problema
od jakiegoś półtora tygodnia tuz po ćwiczeniach tf mam okropny ból stopy.
Ja bym się wstrzymała na kilka dni z ćwiczeniem i oszczędzała nogę, jak to się powtórzy, to nie ma co zwlekać i trzeba iść do lekarza.

Cytat:
Napisane przez anitkaaaaa Pokaż wiadomość
Hit jakoś poszedł, nawet aż tak się nie zmęczyłam, ale jednak wolę Fire, chociaż przyznam, że kiedyś bardziej odpowiadały mi Hity :P
Ja mam na odwót - na początku chciałam omijać HIIT-y, teraz nie mogę się doczekać kolejnego! Przynajmniej nauczyłam się skakać porządnie a nie jak pokraka jakaś

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Bo białko i warzywka powinny być w każdym. Ale pełnowartościowe białko jest w niektórych mięsach, rybach i jajkach. A nabiał nie jest taki dobry, bo zawiera laktoze, która jest cukrem i w dużych ilościach może powodować problemy z układem trawiennym, a u niektórych osób również reakcje alergiczne.
Może też stopować u niektórych redukcję.

Co do jedzonka, ja dziś na obiad jadłam rybkę, niestety smażoną, ale bez panierki. Z buraczkami i jednym ziemniaczkiem (generalnie nie przepadam za ziemniakami, ale ryba mi się skurczyła na patelni a nie chciałam być głodna po 5 min.) rezultat jest taki, że od obiadu minęło 5h a ja dalej nie jestem głodna, choć wypadałoby coś zjeść, bo później będzie za późno. Co ciekawe, jak byłam młoda i głupia to z satysfakcją omijałam posiłki a teraz... na siłe jem kolację (by nie zaniżyć dziennej porcji kcal i nie zwolnić metabol., o czym wszystkie doskonale wiemy) jak to się człowiek zmienia

A żeby było trochę na temat - jestem właśnie po HIIT 25 i stretch 10 - było booosko

A jeszcze coś! Ze wtydem przyznaję, że to moje drugie podejście do TF. Tym razem, żeby nie odpuścić, powiesiłam sobie na ścianie plan na 1 miesiąc i skreślam dni... (i podziwiam już te skreślone ) Już sobie wyobrażam jakie bym miała wyrzuty sumienia opuszczając któryś trening. Polecam dla tych, które mają problemy z motywacją

No i nadal się nie ważę
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:35   #4342
anitkaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar anitkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 70
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Ja mam na odwót - na początku chciałam omijać HIIT-y, teraz nie mogę się doczekać kolejnego! Przynajmniej nauczyłam się skakać porządnie a nie jak pokraka jakaś
A ze mnie się mama śmieje, że jak skaczę to cały dom się trzęsie
i rób tu coś człowieku jak Cię tak demotywują
__________________


"Aby odkryć, jakie zmiany zaszły w tobie, najlepiej wróć do miejsca, które jest takie jak kiedyś. "




anitkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:23   #4343
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Przez Wasze gadanie o TŻ robi mi się przykro, bo ja nawet jakbym chciała to nie miałabym z kim poćwiczyć
To brawo dla Ciebie za ten brak fastów Aż jestem z Ciebie dumna
A co do sosiku czosnkowego, ja też czasem tak miewam, że coś zjem, niby odczekam, a mimo wszystko potem tak mi leży na żołądku ... straszne uczucie Więc to nie wina sosiku, że był zły, tylko po prostu lepiej unikaj go przed ćwiczeniami, bo widocznie jest zbyt intensywny. Już lepiej po treningu do czegoś go sobie weź jak chcesz
Wczoraj zjadłam najmniejszą możliwą paczkę chipsów i dziś pewnie też coś poleci --> okres ale jak na mnie to maluśko
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Ci faceci.. z zresztą może to i lepiej oni zawsze szybciej spadają z wagi i centymetrów tylko by mnie wkurzał
Gratuluję kolejnego dnia bez fasta i nowych spadczeków dzięki temu
Jeśli chodzi o Twoje jedzonko z sosem czosnkowym (ja też lobię mieć coś w żołądku) i własnie raz zjadłam sobie rybę.. myślałam że zdechnę.. było mi tak straszliwie niedobrze że myślałam że oszaleje i po sosie czosnkowym mam tak samo tylko że po rybce nawet po 2 h nie mogę ćwiczyć.. nie da rady wymiotować mi się chce i w ogóle cuda
Czyli nie tylko ja mam sensjacie. Niestety nie mam czasu po ludzku odposuwać i ledwo znajduję czas na ćwiczenia. Dziś prawdopodobnie poćwiczę koło 23... zobaczymy jak to będzie, bo jutro wczęsnie wstaję i nei wiem czy jest sens tak się przeciążać. Nie będę chwilowo pisać, ale będę Was czytać
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2011-11-23 o 07:37
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 08:33   #4344
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ahoj!! Wróciłam troche nagrzeszyłam na wyjezdzie ale mam nadzieję ze mi darujecie bede was powolutku nadczytywac bo naskrobałyscie troszkę ale to stopniowo bo wlasnie mam urwanie głowy dzisiaj wracam do moich ostatnich dwóch dni a potem CE Dobrenko jak ci idzie jak wrazenia? A i zostaw w spokoju moje uda, nie oddam ich bez walki hehe do pozniej
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 10:28   #4345
nathalyy
Raczkowanie
 
Avatar nathalyy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 108
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Tym razem, żeby nie odpuścić, powiesiłam sobie na ścianie plan na 1 miesiąc i skreślam dni... Już sobie wyobrażam jakie bym miała wyrzuty sumienia opuszczając któryś trening.
No i nadal się nie ważę
Ja też mam powieszony taki plan ale w formie kalendarzyku i na 3 miesiące ale też podziwiam liczbe dni skreślonych no i faktycznie to motywuje do ćwiczeń, bo chce się skreślić wszystkie te krateczki
__________________
Zaręczyny: 26.07.213
Ślub 25.04.2015


nattalia@op.pl
nathalyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 13:28   #4346
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cześc wszystkim, w związku z tym że zrobiłam pierwszy miesiac TF postanowiłam udzielic się w wątku Otóż chociaz systematycznie robiłam całe 4 tygodnie programu to nie zrzuciłam nic, ani centymetra (nie mówiąc już o wadze, bo tu to chyba nawet przybrałam) przez co całkiem zniechęciłam sie do cwiczen... Czy któras z was tak miała? Dodam moze ze mam z czego zrzucac (62 kg przy wzroscie 158cm) i odchudzam sie z marnym skutkiem juz od dawna. Jem zdrowo, srednio 1300 kcal dziennie. Jestem całkiem przybita, bo myslalam ze moze chociaz TF na mnie jakos podziała a tu nic
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 14:46   #4347
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Cześc wszystkim, w związku z tym że zrobiłam pierwszy miesiac TF postanowiłam udzielic się w wątku Otóż chociaz systematycznie robiłam całe 4 tygodnie programu to nie zrzuciłam nic, ani centymetra (nie mówiąc już o wadze, bo tu to chyba nawet przybrałam) przez co całkiem zniechęciłam sie do cwiczen... Czy któras z was tak miała? Dodam moze ze mam z czego zrzucac (62 kg przy wzroscie 158cm) i odchudzam sie z marnym skutkiem juz od dawna. Jem zdrowo, srednio 1300 kcal dziennie. Jestem całkiem przybita, bo myslalam ze moze chociaz TF na mnie jakos podziała a tu nic
Dziwne no chyba, że wcześniej odchudzałaś się drastycznym cięciem kcal i masz spowolnioną przemianę materii....
Przeliczałaś dokładnie porcje na kalorie?
Ja przy 1300 chyba bym umarła z głodu - a "parametry" mamy podobne

Napisz przykładowy 2 dniowy jadłospis.

Dziewczyny pisały, że efekty pojawiają się po 2-3 miesiącach - przynajmniej u niektórych, może nie warto się zniechęcać.
A poza tym waga i cm, to nie wszystko, nie widzisz efektów w lustrze? po ciuchach?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 14:58   #4348
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziewczyny doszłam do wniosku że nie ma sensu po kilkudniowej przerwie wracac do dwoch dni tf (tak sumiennie) i rozpoczełam dziisaj CE bo juz odczekac sie nie mogłam a tf juz mi baaardzo spowszechniało....:brzyda l: zrobiłam pierwyz dzień CE ale dorzuciłam zeby nie było abs10 i powiem ze program poki co baaaradzo mi sie podoba w końcu to co lubie duzo cwiczeń z ciezarkami powodzenia wam w walce z TF jak widzicie mi udało sie potracici kilkanascie cm-rów i wam tez sie uda a po pierwzym miesiacu nie ma sie co załamywac tylko cwiczyc dalej bo nie na kazdego cwiczenia działaja tak samo i równie szybko
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 15:26   #4349
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Dziwne no chyba, że wcześniej odchudzałaś się drastycznym cięciem kcal i masz spowolnioną przemianę materii....
Przeliczałaś dokładnie porcje na kalorie?
Ja przy 1300 chyba bym umarła z głodu - a "parametry" mamy podobne

Napisz przykładowy 2 dniowy jadłospis.

Dziewczyny pisały, że efekty pojawiają się po 2-3 miesiącach - przynajmniej u niektórych, może nie warto się zniechęcać.
A poza tym waga i cm, to nie wszystko, nie widzisz efektów w lustrze? po ciuchach?
Może jestem slepa ale żadnych efektów nie widze. Właściwie problem ze schudnięciem mam juz naprawde długi czas i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, byc moze faktycznie jem za mało bo mam problemy z okresem.
Jem mniej więcej: na śniadanie owsianke z jogurtem, jabłko, potem w szkole razowiec z wędliną albo jakaś sałatka z kurczakiem, potem znów jakiś owoc z jogurtem; po powrocie do domu rybe/kurczaka z warzywami, na kolacje twaróg albo serek. Czasem wpadnie cos pomiędzy posiłkami ale nie jest to nic niezdrowego, słodyczy i innych bomb kalorycznych nie jadam.
Przykre jest to ze im bardziej sie staram tym bardziej moje ciało daje mi w kosc, mam wrazenie ze zamiast chudnac - tyje Wczesniej 3 miesiace chodziłam na siłownie, również efektów nie było. Ciężko mi sie mobilizowac do cwiczen, szczegolnie ze do domu wracam padnięta i czasami przez mnóstwo nauki (klasa maturalna) nie mam na to nawet siły. Myslałam ze to niedoczynnosc tarczycy ale okazuje sie ze tsh mam w normie. Właściwie nie wiem juz co robic, do kogo sie zwrocic, bo moja figura to zródło moich najwiekszych kompleksów, blokuje mnie we wszystkim i sprawia ze czuje sie gorsza
No, troche sie poużalałam, dzieki jesli ktos doczytał do konca
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 17:19   #4350
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Może jestem slepa ale żadnych efektów nie widze. Właściwie problem ze schudnięciem mam juz naprawde długi czas i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, byc moze faktycznie jem za mało bo mam problemy z okresem.
Jem mniej więcej: na śniadanie owsianke z jogurtem, jabłko, potem w szkole razowiec z wędliną albo jakaś sałatka z kurczakiem, potem znów jakiś owoc z jogurtem; po powrocie do domu rybe/kurczaka z warzywami, na kolacje twaróg albo serek. Czasem wpadnie cos pomiędzy posiłkami ale nie jest to nic niezdrowego, słodyczy i innych bomb kalorycznych nie jadam.
Przykre jest to ze im bardziej sie staram tym bardziej moje ciało daje mi w kosc, mam wrazenie ze zamiast chudnac - tyje Wczesniej 3 miesiace chodziłam na siłownie, również efektów nie było. Ciężko mi sie mobilizowac do cwiczen, szczegolnie ze do domu wracam padnięta i czasami przez mnóstwo nauki (klasa maturalna) nie mam na to nawet siły. Myslałam ze to niedoczynnosc tarczycy ale okazuje sie ze tsh mam w normie. Właściwie nie wiem juz co robic, do kogo sie zwrocic, bo moja figura to zródło moich najwiekszych kompleksów, blokuje mnie we wszystkim i sprawia ze czuje sie gorsza
No, troche sie poużalałam, dzieki jesli ktos doczytał do konca
Hmm twój jadłospis chyba jest troche za bardzo ubogi w węglowodany. Ta owsianka to spora jest? Bo jak poł kubeczka to malutko, a sniadanie powinno byc spore zeby organizm miał "na czym " pracowac A moze jakis ziemniaczek albo troche kaszu dołozyc do obiadku? Moze wlasnie tzreba zwiekszyc liczbe spozywanych kalorii zeby rozkrecic organizm. A od jak dawna starasz sie chudnac ?i jak długo stosujesz taki przykładowy jadłospis? To troche dziwne że robisz tyle ile robisz a efektów nie ma .... sama nie wiem

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez gamonek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam problema
od jakiegoś półtora tygodnia tuz po ćwiczeniach tf mam okropny ból stopy.

zdjecie w zalaczniku boli tam gdzie numer 41. ale ból przemieszcza sie jakby.;/
Co prawda nie wiem gdzie na obrazku jest nr 41 bo mi sie nie chce on otworzyc, ale ja też doswiadczyłam takiego bólu mniej wiecej na wysokośc srodkowego plauszka na gorze ból był taki jak by mi ktoś wiercił tam dziure a jak nie daj boze stawałam na palceach to juz ból byl nie do wytrzymania. Na czas cwiczen wtedy zakładałam taki ala ochraniacz usztywniajacy na stope i dwie pary grubch skarpet - działało bol ustapil sam gdzies po 2tygodniach.......

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
nie odzywam sie do Ciebie i mam focha
Kochana przeszło juz ??
Pociesze cie tym za na wyjezdzie objadłam i opiłam sie jak bąk i pewnie z mojego uda juz nic nie zostało

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość



super!!!!!!! wielkie gratulacje
zabiłabym za takie udo
Dzieki oj tam oj tam wcale nie jest takie super, mogłoby być jeszcze mniejsze ahhh bede sie starac zeby tak było!!! Ale ty zaraz tez do takie bedziesz miała jak skonczysz TF
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.