Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-17, 22:20   #1291
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

hehe fajny ten okres wspomnień kiedy były dwie kreseczki, a najlepsze jest to ze wczraj maz do małego mówi:
kochani ewszystkiego najlepszegi i spiewa mu sto lat
na to ja "aaaaa własnie Marcelku w tamtym roku o tej porze być może powstałęs, albo byłes malusią kijanką"
mąz patrzy zdziwiony i mówi do syna kochani emasz juz 3 miesiące, a ja rybka zaczełam sie smiać i mówie no fakt a ja myslałam ze z okazji tego ze rok mija od poczecia mu śpiewasz jednym słowem Marcel miał podwójna impre wczoraj


Acelinko
a co z moimi klockami
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:24   #1292
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

BordAna GRATULUJĘ dezyzji o zrobieniu prawa jazdy Upiekło Ci się z tymi nowymi egzaminami, podobno dopiero od 2013

Dziękuję za opinie co do tego wózka z linku. Szałowy nie jest, ale ta waga (i cena) mnie nęci.

Dobrej nocy.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:26   #1293
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
hehe fajny ten okres wspomnień kiedy były dwie kreseczki, a najlepsze jest to ze wczraj maz do małego mówi:
kochani ewszystkiego najlepszegi i spiewa mu sto lat
na to ja "aaaaa własnie Marcelku w tamtym roku o tej porze być może powstałęs, albo byłes malusią kijanką"
mąz patrzy zdziwiony i mówi do syna kochani emasz juz 3 miesiące, a ja rybka zaczełam sie smiać i mówie no fakt a ja myslałam ze z okazji tego ze rok mija od poczecia mu śpiewasz jednym słowem Marcel miał podwójna impre wczoraj


Acelinko
a co z moimi klockami
toście się dogadali
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:29   #1294
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

ja jak rok równy temu robiłam test...ahh...

jadąc do pracy wymiotowałam (zonk totalny) po pracy pojechałam do centrum i kupiłam test..zrobiłam w toalecie w centrum handlowym. wyszłam zaryczana,zszokowana (bo w termin @ zrobiłam test i nic nie wyszło więc myślałam,że znów problemy hormonalne )
dzwonie do męża
ja: zrobiłam test
mąż: jesteś w ciąży
ja : tak i w ryk
mąż: no przecież Ci mówiłem,że jesteś w ciąży to nie wierzyłaś

potem w domu jeszcze robiłam test of course.. a 26 potwierdziliśmy u lekarza Naszą Małą Fasolinkę
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:35   #1295
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

piękne są takie wspomnienia
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:40   #1296
BordAna
Zadomowienie
 
Avatar BordAna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: województwo pomorskie
Wiadomości: 1 106
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
ja jak rok równy temu robiłam test...ahh...

jadąc do pracy wymiotowałam (zonk totalny) po pracy pojechałam do centrum i kupiłam test..zrobiłam w toalecie w centrum handlowym. wyszłam zaryczana,zszokowana (bo w termin @ zrobiłam test i nic nie wyszło więc myślałam,że znów problemy hormonalne )
dzwonie do męża
ja: zrobiłam test
mąż: jesteś w ciąży
ja : tak i w ryk
mąż: no przecież Ci mówiłem,że jesteś w ciąży to nie wierzyłaś

potem w domu jeszcze robiłam test of course.. a 26 potwierdziliśmy u lekarza Naszą Małą Fasolinkę

ja to w takim szoku byłam wtedy że w ciągu 3 dni zrobiłam chyba 5 testów, wkońcu tż powiedział: "przestań robić te testy, przecież widzisz że jestes w ciązy"
a Ty stokrotko o ile dobrze pamiętam pracowalaś/pracujesz w podobnej branży co ja? szpitalnej prawda?

ale powiem Wam tak szczerze że czasami nie wierzę że mam już przy sobie tak dlugo wyczekiwane i upragnione dzieciątko
marzenia się jednak spełniają ..

Edytowane przez BordAna
Czas edycji: 2012-01-17 o 22:44
BordAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:44   #1297
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
ja jak rok równy temu robiłam test...ahh...

jadąc do pracy wymiotowałam (zonk totalny) po pracy pojechałam do centrum i kupiłam test..zrobiłam w toalecie w centrum handlowym. wyszłam zaryczana,zszokowana (bo w termin @ zrobiłam test i nic nie wyszło więc myślałam,że znów problemy hormonalne )
dzwonie do męża
ja: zrobiłam test
mąż: jesteś w ciąży
ja : tak i w ryk
mąż: no przecież Ci mówiłem,że jesteś w ciąży to nie wierzyłaś

potem w domu jeszcze robiłam test of course.. a 26 potwierdziliśmy u lekarza Naszą Małą Fasolinkę
Mój też był bardziej pewny niż ja
Jak mu zniosłam ten test w woreczku to on- przecież mi mówił

A u nas test 8 stycznia robiony
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 23:25   #1298
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Małgosiu1983 kochana z racji że dziś Twoje urodzinki i jednak nie mogę Cie osobiście przytulić i życzyć wszystkiego naj naj najlepszego to:

Chciałabym w tym dniu należącym wyłącznie dla Ciebie życzyć Ci abyś mogła z wszystkich wspaniałości tego świata wybrać te które przyniosą Ci radość, miłość i szczęście.
Życze Ci również aby Stefcio był zawsze zdrowy i mnóstwo mnóstwo miłości od strony syna jak i P


mis_usmiech_d.jpg

kochana duże buziaki i jeszcze raz wszystkiego naj życzy ASIA I MARCELEK

No i sto lat zaspiewane tutaj: otwórz mnie

Edytowane przez aa2
Czas edycji: 2012-01-17 o 23:30
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 07:40   #1299
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Małgosia kochana ty moja wszystkiego najlepszego dużo radości ze Stefka, zeby byl grzeczny i tylko czasem dał mamie popalic
no i 100 LAT!!!

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
No i sto lat zaspiewane tutaj: otwórz mnie
Asia dołaczamy sie z Kamila sie do spiewu


Dziewczyny dobrze ze sie dzis nie spotykamy bo u mnie taka mgła ze masakra juz bym siedziala spanikowana a tak to looozzz


ale wspomnienia testowe ja robilam wieczorem TZ nic nie powiedziałam ale ciezko było pojechałam na drugi dzien po małe buciki i mu je wreczylam a on "przeciez mówiłem ci wczesniej ze w ciazy jestes bo jakos tak inaczej wygladasz i syski masz takie pełniejsze"
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."

Edytowane przez tusia872
Czas edycji: 2012-01-18 o 07:43
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 07:51   #1300
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Małgosiu, ja nie wiedziałam , alu ufam Aa
I życzę Ci dużo tego co najlepsze
I teraz wszyscy wstajemy i śpiewamy-http://www.youtube.com/watch?v=ZDl6oWohq7k

__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 08:23   #1301
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

O w mordę, nie wiedziałam, że można wrzucać filmiki

Małgosiu, wszystkiego najlepszego!
spray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 08:29   #1302
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Małgosiu1983 sto lat
i witam wszystkie
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 08:29   #1303
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Aha Martusia21 - jeśli słoiczek z owockami to chyba nie zastępuje karmienia, ale jak wejdziesz np. w zupki czy marcheweczkę z ziemniaczkami to na pewno tak.

Jakie macie poradniki karmienia? Mogę Wam coś zeskanować.
Ja bym poprosila, bo nie mam zadnego

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
no tak, nie pomyslałam, że mógł przesadzić w odwrotną stronę.
A wózek nie w moim guście.

No właśnie nie wiem, więc dlatego pytam .

A sok z marchwi to jak starkujesz surową to masz, bo to kilka łyżeczek trzeba - podobno.Tak mówiła ta moja pediatra.
Jak sie robi taki sok bez sokowirowki? Trzeba zetrzec na tej tarce "gwiazdkowej" i potem wycisnac np przez gaze albo tetre?

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość

daje jej jeść ok 17.30.. 150 ml (czyli większą porcję ) i o 19.30 albo ciut dalej jak zaczynam usypiać dostaje 150ml i w tym 2 łyżki kleiku ryżowego. i śpi mi już 3 noce całe.. ostatnia 11h ponad
Ile ja bym dala, zeby mi chociaz polowe tego jednym ciagiem spala
Pobudki nocne nadal mamy kolo 24, 3-4, 6-6:30 i ostatnio dodatkowo kolo 5 zaczyna kwekac, daje smoka to sie uspokaja, ale jak zgubi to od nowa. A ja po 6 juz musze wstawac, wiec ostatnio chodze po scianach z niewyspania.

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Małgosiu, ja nie wiedziałam , alu ufam Aa
I życzę Ci dużo tego co najlepsze
I teraz wszyscy wstajemy i śpiewamy-http://www.youtube.com/watch?v=ZDl6oWohq7k
Malgosiu - ja rowniez dolaczam sie do najserdeczniejszych zyczen urodzinowych
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 08:32   #1304
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

witam

i na raty nadrabiam bo znów mi zeżre cytaty

Gugunia ładnie wczoraj usnęła i znowu po jakichś 40 min sie obudziła, ale nie zdążyła uderzyć w ryk bo leżałam koło niej i czytałam wiec jak usłyszałam że sie miota to wsadziłam smoka, pogłaskałam, zaśpiewałam kołysankę. Oczywiscie obudziła się, oczy jak 5zł i szukanie mamy. Ale dała sie znowu uśpić w kolysce i dopiero ok 5 ją wziełam

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
(Nie)dziękujemy
Nie nadrobię. Chciałam poczytać, ale się coraz gorzej czuje.
Dobrej nocy Misiaki
Kochana mam nadzieje ze juz lepiej wam obojgu

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Wieści po szczepieniu... Szymon waży uwaga.... 8750 g i mierzy 71cm - ale coś mi ta miara nie pasi więc spróbuję go sama zmierzyć. Na szczepieniu nie płakał nic a nic, tylko stęknął przy ukłuciu Pytałam lekarza o te budzenie nocne nie z głodu i po raz drugi dostałam Debridat - to jest na ogólną poprawę pracy jelit i na trawienie i na ulewanie - zobaczymy co to da.
o maj god ale wielki facet i jaki dzielny


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Danika - może Olga chciała się po prostu wczoraj poprzytulać do mamci , ja się rozczulam nad tym, chociaz Tobie pewnie nie było do śmiechu.

Mój mąż - uwaga - kupił piżamki na 12-18 miesięcy . I dziwi się, czemu są wielkie na Franka .
Anciu wiesz co, z jednej strony sie ciesze, ze przytulenie do mnie małą uspokaja i lubie z nią spać...ale wczoraj to powiem ci, ze juz sie martwiłam czy jej nic nie jest. Bo raczej rzadko takie wrzaski sie odbywają...Zresztą wolę żeby spała w kołysce czy w łózeczku.


Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
ja to myślę że mnie to FATUM nie opuści.. ale tak sobie myślę że co mnie nie zabije to wzmocni .. chyba tak jakoś to szło.
Dzisiaj miałam rezonans magnetyczny na moje nieszczęsne kolano, wczoraj ustalili mi zabiegi rehabilitacyjne na koniec lutego i tak się bujam...
dzisiaj dostałam też wspaniałe pismo z mojej uczelni...
w grudniu przysłali mi że mnie skreślają z listy studentów
w czw jadę do dziekanatu zrobić aferę...
już się boję
na pewno sie wyjaśni na tej uczelni, skoro pismo wysłałaś to pewnie je gdzieś zapodziali

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
wooooowwww...to prawie 2 kg więcej niż Sara..
i o 3,5 wiecej niż Olga

dobra, lece dalej
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 08:42   #1305
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Malgosiu1983 wszystkiego naj, spelnienia marzen, duzo milosci, pociechy ze Stefka i duzo zdrowka


Olivka i ja....
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 08:44   #1306
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość
WY tu już o krzesełkach do karmienia, ząbkach i zupkach, a ja przeżywam bo moja córcia zaczyna rączką sięgać do zabawek na leżaczku


W ogóle to strasznie mi dzisiaj smutno- mąż mojej przyjaciółki jutro rano ma operację- podejrzewają raka Wszystko wyszło tak ekspresowo, w piątek był na wizycie u lekarza Oby się mylili, oby nie złośliwy
brawo dla Kamilki a za kolegę


Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no ładnie teraz sie okazuje ze sie bały zamiast wczesnej pisać szalone
a swoja droga to ja choinkę zlikwidowałam żebyśmy wiecej miejsca miały
haha, Asia, takie poświęcenie...

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość

Mam jakiegoś bolące małe zgrubienie w piersi. Miał ktoś takie?
CO robić ?
Nie wygląda mi na to co już przechodziłam...
albo jakiś zastój albo może torbielkę wyhodowałaś


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
anciaa, właśnie mi bratowa mówi na gg że z maclarena wózki fajne ale cena powalająca, rzeczywiście!
Maclareny są super chciałabym takiego zakupić...ale droooogooo

Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
zapomnialam sie pochwalić - zapisałam się na prawo jazdy!!
stara baba ze mnie, czas najwyższy!
super powodzenia

Sharifa a ty juz pracujesz? chyba coś nie doczytałam

Małgoś kochana sto lat w dobrobycie spełnienia marzeń, dużo miłości i radości
mam nadzieje, ze lepiej sie czujesz
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:08   #1307
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dzisiaj bedzie cizki dzien..
Lili nie robila wczoraj kupki wec caly czas postekuje, teraz spi ale jak sie obudzi to zaraz dam jej jabluszko i herbatke koperkowo-rumiankowa powinnio jej pomoc:P a do tego tż jest od poniedzialku w delegacji mial wrocic dzisiaj a wraca dopiwro jutro wieczorem a mialam nadzieje ze juz nie bede spala sama

a powiedzcie mi kiedy waszym zdaniem jest najlepszy moment na pszeniesienie dziecka z sypialni rodzicow do swojego pokoju? wiem ze jest jeszcze za wczesnie troche bo mala nie przesypia calej nocy ale pokoj jest pomalowany ba bialo i nie wiem czy juz czas sie brac za malowanie i urzadzanie
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:09   #1308
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
u Nas są bardzo popularne.. podobno super się sprawdzają.. i z tego na szybkiego w jednym sklepie zobaczyłam...to tańsze chyba nawet
Można znaleźć tańsze, ja na taki zachorowałam.
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
anciaa, właśnie mi bratowa mówi na gg że z maclarena wózki fajne ale cena powalająca, rzeczywiście!
Można znaleźć chyba taniej, albo używany kupić. Ja się nad nim zastanawiam.
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
a z Gerbera miałam słoiczek to dałam tylko ze 3 pełne łyżeczki nie wiecej
Mi powiedziała pediatra, w sumie powinna się znac wkońcu jeszcze kiedyś mnie leczyła , że marchewka to pierwsze co go uczulić może, więc warto poczekać jeszcze, a jabłko jest neutralne i żebym zaczeła własnie od jabłka
Też mi się wydawało, ze marchewka bardziej uczula, ale dziewczyn pediatrzy mówili, że jabłko bardziej.
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Anciu wiesz co, z jednej strony sie ciesze, ze przytulenie do mnie małą uspokaja i lubie z nią spać...ale wczoraj to powiem ci, ze juz sie martwiłam czy jej nic nie jest. Bo raczej rzadko takie wrzaski sie odbywają...Zresztą wolę żeby spała w kołysce czy w łózeczku.
Wiem, wiem, sama wolę, żeby Franek spał w łóżeczku. Ale przytulanie i tak mnie rozczula .

Będę dzisiaj skanować te schematy co mam - zobaczycie, czy to się na coś przyda komukolwiek.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:10   #1309
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dzień dobry

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość



Zupełnie dobrze. Odgryzł kawałek drewna
zdolniacha

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jesteśmy po pierwszym jabłuszku smakowało, oj smakowało


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
I jak?
Czym rozdrabniacie? Bo ja to jabłko to pierw na tarce (ale wyszly taie nitki..) pozniej blenderem,ale za malo i nie lapalo, na koncu przez sitko
my mamy taką i świetnie się sprowadza http://allegro.pl/tarka-do-owocow-dl...015014289.html
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 09:13   #1310
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Mam jakiegoś bolące małe zgrubienie w piersi. Miał ktoś takie?
CO robić ? [/U]Nie wygląda mi na to co już przechodziłam...
ja mialam bolace zgrubienie jak mialam tego guza piersi byl zaraz pod skora czulam jakby byl do niej przyczepiony:P i byl mniejszy niz grudka mleka moze troche mniejszy od pileczki do ping-ponga w pierwszym dniu bolal a pozniej przestal. lekarze mi mowili ze jak boli to dobry objaw inie jest to niz powazniejszego.a wyciac kazali ze wzgledow "estetycznych":P
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:14   #1311
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Malgos, wszystkiego najlepszego kochana, duuuuzo zdrowia, samospelnienia, mnostwa marzen, mnostwa milosci, pociechy z malenstwa i tżtka i ogolnie wszystkiego wszystkiego naj
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:20   #1312
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Małgosia wszystkiego naj naj naj!!! 100 lat i spełnienia marzeń, pociechy z Kwilonka, dużo miłości i samych pogodnych dni!!!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:21   #1313
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cotka bez schiz, karmisz cyckiem? karmisz, mialas problemy laktacyjne? mialas. Spokojnie, to napewno nie jest to co myslsiz, zaloze sie ze to jeden z kanalikow mlecznych, ale jak masz byc spokojna i pewna to przejdz sie do lekarza, najlepiej do gin, ona zbada piers, zobaczy co tam moze byc ale na moje jest ok i to chwilowe.
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:29   #1314
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość

Sharifa a ty juz pracujesz? chyba coś nie doczytałam
No niestety tak. Przyslugiwalo mi tylko 16 tygodni macierzynskiego. Ale i tak dobrze, ze z domu
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:29   #1315
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
dzisiaj bedzie cizki dzien..
Lili nie robila wczoraj kupki wec caly czas postekuje, teraz spi ale jak sie obudzi to zaraz dam jej jabluszko i herbatke koperkowo-rumiankowa powinnio jej pomoc:P a do tego tż jest od poniedzialku w delegacji mial wrocic dzisiaj a wraca dopiwro jutro wieczorem a mialam nadzieje ze juz nie bede spala sama

a powiedzcie mi kiedy waszym zdaniem jest najlepszy moment na pszeniesienie dziecka z sypialni rodzicow do swojego pokoju? wiem ze jest jeszcze za wczesnie troche bo mala nie przesypia calej nocy ale pokoj jest pomalowany ba bialo i nie wiem czy juz czas sie brac za malowanie i urzadzanie
Mój Mati już od ponad 2 miesięcy śpi w swoim pokoiku a prezniesienie go (tu się powtórzę) to była nasza, jak do tej pory najlepsza decyzja!

Małgoniu jeszcze raz wszystkiego co najlepsze:cmo k:

danika przezorna mamusia znalazła sposób na dzidzię

cotka mnie się czasem też robi jak młody "mnie nie zje" do końca zwłaszcza w prawym sysku (jakoś bardziej "polubił" jeść z lewego a ja się śmieję, że tam chyba czekoladowe mleko leci)
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:38   #1316
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

cotynato moja sytuacja oczywiscie byla przed ciaza wiec nie karmilam piersia moze faktycznie to mleko albo hormony jeszcze buzuja i samo sie wchlonie
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:40   #1317
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość

ja to w takim szoku byłam wtedy że w ciągu 3 dni zrobiłam chyba 5 testów, wkońcu tż powiedział: "przestań robić te testy, przecież widzisz że jestes w ciązy"
a Ty stokrotko o ile dobrze pamiętam pracowalaś/pracujesz w podobnej branży co ja? szpitalnej prawda?

ale powiem Wam tak szczerze że czasami nie wierzę że mam już przy sobie tak dlugo wyczekiwane i upragnione dzieciątko
marzenia się jednak spełniają ..

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Można znaleźć tańsze, ja na taki zachorowałam.

Można znaleźć chyba taniej, albo używany kupić. Ja się nad nim zastanawiam.
Wiem, wiem, sama wolę, żeby Franek spał w łóżeczku. Ale przytulanie i tak mnie rozczula .

Będę dzisiaj skanować te schematy co mam - zobaczycie, czy to się na coś przyda komukolwiek.
przytulanie

jak się na coś zachoruje to oj oj ale co zrobi jak jestesmy matki-wariatki

Talka jest niesamowita, lezy na macie i zamiast się interesowac zabawkami to złapała zawiasa i się we mnie wpatruje i mamla usteczkami a dlaczego mamla? Bo mama je moja mama ją tak nauczyła, a to jej da kawalątek ziemniaczków z talerza, a to kawalątek kurczaczka, albo jakieś słodkości kawalątek widze że mi rośnie drugi mój Wojtuś łakomczuszek
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:45   #1318
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

MAŁGOSIU sto lat, spełnienia marzeń i zdrówka
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:53   #1319
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Małgosiu spełnienia marzeń, szczęścia w życiu, słońca na co dzień, dobrego humoru, a Stefka uśmiechy niech przeganiają wszystkie złe chmury

i ode mnie też piosenka

http://www.youtube.com/watch?v=--LBI2PLjc0
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka


Edytowane przez mooonik
Czas edycji: 2012-01-18 o 09:56
mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:54   #1320
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Małgosiu, STOOOO LAT, STOOOOOO LAT
spełnienia marzeń i samych radosnych dni!
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.