Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-13, 11:00   #4231
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Witam sie poniedziałkowo z kawą w ręku, dziecię na ziemi sie bawi a ja oczy w komputerek. WCzoraj to była ściema z zasypianiem..prawie do północy walczyła, ale ewidentnie bolal brzuszek, bo takiegio płaczu jaki byl wieczorem to ja jeszcze u niej nie słyszałam. ale dałam Infacol, odbiło się, ulało, pierdy poszły i dziecię zasnęło i wstało o 7.30.


Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Dzien dobry, czyzbym byla dzisiaj pierwsza?


Dzisiaj w planach mam soczek marchew-jablko, wczoraj nie bylo, bo nam sie godziny poprzesuwaly przez wypad do kawiarni. A swoja droga uwierzycie, ze mozna zmarznac w zimowej kurtce, gdy termometr uliczny pokazuje niby +15 Usiedlismy w kawiarni na tarasie nad morzem i tak nas wywialo, ze mialam ochote schowac sie do wozka Nadii razem z nia do spiworka
Super to brzmi...na tarasie nad morzem..tylko pozazdrościć

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość

Aguś Ty też ładnie zrzuciłaś te 23 kgja mam dalaej 1,5kg na plusie i nie jakoś nie mogę sie tego pozbyć
Dzięki

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, ja tylko melduję, że wróciłam po nieobecności spowodowanej wyjazdem wypoczynkowym. nadrabiam te 24 stron aby nie bieżąco być a potem będę cytować.
Hej hej

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Witamy

O mamo. Nie ma nic piekniejszego niż pobudka , którą wita mały łepek podniesiony do góry i sprzedający uśmiech nr1 najpiękniej na świecie.
I do tego jeszcze te oczka...jak u kotka i okrzyk radości na widok mamy

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Mamy infekcję dróg moczowych
No cholera no...a najgorsze, że kolejna infekcja może oznaczać problemy z nerkami, a nefrolog dopiero w maju

Na 15:00 wizyta, baaaaaaardzo prosimy o kciuki....
dobrze będzie

No i se popisałam...dziecie sie zbuntowało i woli kolana mamy. Idę dziś do ginesa na cytologię a.le jak wcześniej miałam stresa przed każdą wizytą tak teraz, po tych wszystkich wizytach ciążowych, szpitalu,tym co przed i po porodzie to mi naprawdę już wszystko jedno, czy lekarz "górny" czy "dolny"
Do popołudnia

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-02-13 o 11:03
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:03   #4232
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość

A maść majerankową? Stosujecie? Moze tez by coś wspomogła..Ja w ciągu dnia Stefkowi smarowałam. I zawsze po każdym odciąganiu.
Zdrówka
U nas o 4...leżał i gugał...nie wiem jak długo bo przysypiałam... O 6 był już gotowy do zabawy.
Stosujemy ale jak dla mnei to ona nic nie działa W inhalacjach tez mamy majeranek, i tymianek i szałwię i miętę
i sol i wapno
Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
no to mam nadzieje za katar szybko odpusci
ja też bo u nas jak nie zastoj to katar, a jak nie to to brzuszek . ech. Nigdy nie odpoczne
Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Witam sie poniedziałkowo z kawą w ręku, dziecię na ziemi sie bawi a ja oczy w komputerek. WCzoraj to była ściema z zasypianiem..prawie do północy walczyła, ale ewidentnie bolal brzuszek, bo takiegio płaczu jaki byl wieczorem to ja jeszcze u niej nie słyszałam. ale dałam Infacol, odbiło się, ulało, pierdy poszły i dziecię zasnęło i wstało o 7.30.
Ale chociaz tyle dobrze ze po takiej walce padła i wstała po 7.
U nas noł łej
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:48   #4233
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Aiszka
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Czeee
Tęskniłam
Na razie walczę z fridą- gluty spoko wychodzą. Jak by sienam katar naislił to kupię to do dodkurzacza...chociaż zaraz , ja ostatnio nie widziałam odkurzacza w szafie. Hmmm. Ciekawe co mąż z nim zrobił

Oj tam, oj tam. Kupisz aspirator i nowy odkurzacz od razu
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Hej Ehh czy mi będzie kiedyś dane się wyspać?

No to chyba jakaś plaga fatalnego spania
No u nas to już z tydzień trwa. W nocy z 5-6 razy cyc i ryk, a w dzień jeść nie chce. Spanie fatalne...

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

To jeszcze sie pochwale, ze moje dziecie mowi ta ta ta ta, czasem wyjdzie tata. o mamie mowy nie ma
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:48   #4234
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
pierwszy raz od niepamiętnych czasów mój syn zasnął przy cycu

u nas zasypianie tylko przy cycku albo bujanie na brzusiu, inaczej no way, chyba będe karmić wiecznie, bo bujać jeszcze troche i nie dam rady
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
E tam, u mnie się waga zahamowała. Muszę zacząć bardziej radykalne metody.
No ale 33 kg spadło, brakuje zaledwie ze 2-5kg.

Franek ostatnio czasem zasypia, szczególnie w dzień, też mnie to zadziwia .

Franek ma już dłuższy czas takie jakby uczulenie na buzi, nie wiem, czy to od śliny - czerwone placki, bledną często, wokół ust i na policzkach, szczególnie na jednym. Do tego zrobiło mu się to też troszkę na brzuchu, taka plamka. Jak liszaj czy jak zajad to wygląda.
I też nad lekarzem dumam.
u nas taki plamy były na pleckach, brzuszku, na nodze jedna, po basenie się zaczerwieniły bardziej ale następnego dnia znowu zbledły, teraz jak dajemy calcium na przeziębienie to całkiem zniknęły nie wiem od czego to, a lekarki zawsze zapomne spytać, głupia matka
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
jak wygladaja te placki? bo mój ma takie suche dwa placki małe no ale sa i nei wiem od czego, moja siora sugerowała skaze ale dl amnei to chyba zbyt małe, na policzku tez mu sie pojawia czasem niby takie suche czerwone ale np tylko wieczorem, ide jutro do pedi po skierowanie na biodra to wypytam, jak mas zpodobne to bedzie cos moze wiadomo
to wypytaj i daj znać
Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Dla mnie to było dużo... i już miałam wizję siebie skaczącą i sapiącą z wielkim brzuchem z dzieciakami...no ale jakoś na szczęście wizja nie okazała się rzeczywistością
to miałyśmy takie same wizje
w przedszkolach to mi się babki dziwiły że mi z tym brzuchem sie chce z dzieciakami skakać
kuzynka koleżanki jest teraz w ciązy i pracuje w przedszkolu to jej lekarz dał od razu L4, bo dzieciaki przenoszą bakterie jakieś tam dziwne to, mi czaruś nic nie mówił, tylko żebym uważała na siebie
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, ja tylko melduję, że wróciłam po nieobecności spowodowanej wyjazdem wypoczynkowym. nadrabiam te 24 stron aby nie bieżąco być a potem będę cytować.
szalona jesteś z tym nadrabianiem
Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
A dziewczyny szybkie pytanie: kupowałyście dla dzieciaczków słoiczki z Rossmana Babydream?
Do zobaczenia pewnie wieczorkiem
my miałyśmy i jak dla mnie niczym nie ustępują innym
Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Mamy infekcję dróg moczowych
No cholera no...a najgorsze, że kolejna infekcja może oznaczać problemy z nerkami, a nefrolog dopiero w maju

Na 15:00 wizyta, baaaaaaardzo prosimy o kciuki....
ojojć

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Hej Ehh czy mi będzie kiedyś dane się wyspać?
Ale za to jest kolejny mały kroczek ku poprawie - Szymon zasnął sam w łóżeczku na pierwszą drzemkę

U lekarza jednak nie byliśmy bo stwierdziłam, ze chrypka nie jest taka straszna, gorączki brak a w przychodni to może się czymś gorszym zarazić
sam zasnął? jak to tak?

a dajesz mu cosik na to gardło? tez sie bałam ale babka powiedziała że pusto jest jak dzwoniłam, to pojechałam

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
No i se popisałam...dziecie sie zbuntowało i woli kolana mamy. Idę dziś do ginesa na cytologię a.le jak wcześniej miałam stresa przed każdą wizytą tak teraz, po tych wszystkich wizytach ciążowych, szpitalu,tym co przed i po porodzie to mi naprawdę już wszystko jedno, czy lekarz "górny" czy "dolny"
Do popołudnia
tez bym musiała pójśc nooo mi to teraz też obojętne
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:50   #4235
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Aiszka


Oj tam, oj tam. Kupisz aspirator i nowy odkurzacz od razu

No u nas to już z tydzień trwa. W nocy z 5-6 razy cyc i ryk, a w dzień jeść nie chce. Spanie fatalne...


To jeszcze sie pochwale, ze moje dziecie mowi ta ta ta ta, czasem wyjdzie tata. o mamie mowy nie ma


u nas z kolei coś w rodzaju ma ma ma ma



aaaa, byłam dziś podpisac umowe w pracy, teraz jeszcze trwa akcja promocyjna, za tydzień szkolenie a w marcu starujemy
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:04   #4236
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Bry

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Na razie wiecej pije, moze jeszcze starczy na troche, ale juz jedna butle dzienna dostaje sztuczna niestety + wszystkie nocno-wieczorne. Problem w tym, ze malo cyca je moj leniuszek. Dzisiaj rano na sniadanie podalam cyca, a ona podjadla troche i sie wyrywa. Sciagnelam reszte podalam w butli i zjadla wszystko



W poradni laktacyjnej w ktorej bylam na poczatku twierdzili, ze nawet u matki adopcyjnej mozna pobudzic laktacje

Przy kolejnym tez mam nadzieje, ze uda sie karmic wylacznie piersia, bo pewnie tez nie bede miala sumienia zeby tylko mm karmic jak da sie sciagac, a zabawy z tym rzeczywiscie wiecej.



Ja nie wrocilam zostaly mi 4kg i tak stoi sobie ta waga, a brzuch wystaje, a na dodatek waga mi sie popsula i juz nawet nie wiem czy przypadkiem nie tyje, bo ostatnio tez sobie pofolgowalam.
Hmm a to mnie zmotywowało do przystawienia jednak mała chyba coś pojadła bo laktator prawie nic nie sciągnął zasnęła odrazu. Zastanawiam się czy by się na tydzien w łóżku nie zaszyć z nią, może pokarm ruszy i dam radę karmić?

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Witamy

O mamo. Nie ma nic piekniejszego niż pobudka , którą wita mały łepek podniesiony do góry i sprzedający uśmiech nr1 najpiękniej na świecie.
O tak moja słodycz też zawsze na dzień dobry uśmiecha się całą szeroko otwartą buźką potem bywa różnie

Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Mamy infekcję dróg moczowych
No cholera no...a najgorsze, że kolejna infekcja może oznaczać problemy z nerkami, a nefrolog dopiero w maju

Na 15:00 wizyta, baaaaaaardzo prosimy o kciuki....

O cholerka, ale ta infekcja jest pewna?? Ja jak niuni badałąm mocz to wychodziły straszne rzeczy bo te worki są do doopki, badanie krwi wykazało że nic zupełnie się nie dzieje...

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Witam sie poniedziałkowo z kawą w ręku, dziecię na ziemi sie bawi a ja oczy w komputerek. WCzoraj to była ściema z zasypianiem..prawie do północy walczyła, ale ewidentnie bolal brzuszek, bo takiegio płaczu jaki byl wieczorem to ja jeszcze u niej nie słyszałam. ale dałam Infacol, odbiło się, ulało, pierdy poszły i dziecię zasnęło i wstało o 7.30.




Super to brzmi...na tarasie nad morzem..tylko pozazdrościć

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------



Dzięki

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------


Hej hej

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------


I do tego jeszcze te oczka...jak u kotka i okrzyk radości na widok mamy

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------


dobrze będzie

No i se popisałam...dziecie sie zbuntowało i woli kolana mamy. Idę dziś do ginesa na cytologię a.le jak wcześniej miałam stresa przed każdą wizytą tak teraz, po tych wszystkich wizytach ciążowych, szpitalu,tym co przed i po porodzie to mi naprawdę już wszystko jedno, czy lekarz "górny" czy "dolny"
Do popołudnia
Taa mi też już jest wszystko jedno powodzenia na cyto

Swoją drogą przypomniałaś mi że powinnam wpaść do mojego gina na kontrolę jak się ma moja blizna po porodzie. Cholerka aż się boję bo czuję że będzię rozcinał i szył od początku
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:12   #4237
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Bry

bry



Swoją drogą przypomniałaś mi że powinnam wpaść do mojego gina na kontrolę jak się ma moja blizna po porodzie. Cholerka aż się boję bo czuję że będzię rozcinał i szył od początku
Ty to miałas przeżycia
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 12:18   #4238
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość


Oj tam, oj tam. Kupisz aspirator i nowy odkurzacz od razu

taaaaaaaaaa
Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
To jeszcze sie pochwale, ze moje dziecie mowi ta ta ta ta, czasem wyjdzie tata. o mamie mowy nie ma
eeeee- to nie gratuluje
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
tez bym musiała pójśc nooo mi to teraz też obojętne
i ja też musiałabym pójść i mi nie obojętne
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
1.u nas z kolei coś w rodzaju ma ma ma ma



2.aaaa, byłam dziś podpisac umowe w pracy, teraz jeszcze trwa akcja promocyjna, za tydzień szkolenie a w marcu starujemy
1.
2.
Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość

Hmm a to mnie zmotywowało do przystawienia jednak mała chyba coś pojadła bo laktator prawie nic nie sciągnął zasnęła odrazu. Zastanawiam się czy by się na tydzien w łóżku nie zaszyć z nią, może pokarm ruszy i dam radę karmić?
spróbowaćnie zaszkodzi- jakby co to
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:20   #4239
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Hej

Pogoda nareszcie jakaś sensowniejsza więc bierzcie dzieciaki do wózka i na powietrze
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:25   #4240
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
Ty to miałas przeżycia
heh ja to mam szczęście, gorzej że to cholerstwo ciągle boli, jak siadam to muszę się wymościć porządnie

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

taaaaaaaaaa

eeeee- to nie gratuluje

i ja też musiałabym pójść i mi nie obojętne

1.
2.

spróbowaćnie zaszkodzi- jakby co to
Dzieki

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Hej

Pogoda nareszcie jakaś sensowniejsza więc bierzcie dzieciaki do wózka i na powietrze
Hejka spreyka
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:27   #4241
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Hej

Pogoda nareszcie jakaś sensowniejsza więc bierzcie dzieciaki do wózka i na powietrze
my juz po spacerku jak Eryk niejadek?

Irmith masakra z tą twoją blizną....współczuje EDIT: matko doczytałam ze nadal cie boli ja juz dawno zapomniałam o tym. Co za konowały normalnie ci sie trafiły
a za determinacje karmienia podziwiam piszesz, że to wygodne - dla mnie wygodnie się zrobiło jak młoda zaczęła szamać mm - 10 minut i po sprawie. Serio, ja sie chyba do cyckowania nie nadaje.
A za was mocno trzymam zebys sie juz nie musiała męczyć z laktatorem

Edytowane przez danika
Czas edycji: 2012-02-13 o 12:30
danika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 12:35   #4242
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
heh ja to mam szczęście, gorzej że to cholerstwo ciągle boli, jak siadam to muszę się wymościć porządnie
jeszcze? Masakara! ale Ty sie o męczysz mnie bołało przez dwa tygodnie i miałam dość oby szybko ci to naprawili
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:28   #4243
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

hej
po cichu powiem że dziś mamy dobry dzień
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
A do tego po dwóch dniach strajku cyckowego, moja mleczarnia zmniejszyła produkcję a Szymon nie chce butli
)
u mnie też coś klapło od kiedy Hania nie wisi godzinę na cycku

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
dzien dobry mamuski

u nas ciężkich nocek ciąg dalszy - Natuś łączę się bólu wrzaskowym


Cytat:
Napisane przez Ellabailasola Pokaż wiadomość
jest bardzo absorbujacym dzieckiem - polezy moze max. 15 min w kojcu, albo na macie i juz krzykacz maly sie domaga noszenia. A matka nosi, bo coz zrobic.... Zeby pozbyc sie ciaglych wyrzutow sumienia, ze cos zle robie, szperalam w internecie i znalazlam artykul pt. "high-need baby". I to mi spasowalo....Tlumacze sobie, ze taka po prostu jest i tego potrzebuje Pobudki w nocy ok. 5,6,7 razy.... Dlategotez spi z nami. Juz sama nie wiem czemu - wzdecia, zeby, szczepienie, pelnia ksiezyca.... Zawsze cos. Ale juz sie przyzwyczailam...
Jakos nie ogarniam tego mojego dziecka...

U was wprowadzenie nowych pokarmow na tapecie. Tez sie zastanawialam, ale mysle, poczekam jeszcze z miesiac, poltora..

...i pochwalimy sie zebolami
też tak sobie to tłumaczę, a jak czytam o Mai to tak jak gdybym czytała o mojej Hani

zębolki śliczne i takie równiutkie

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość

wiesz co, ja tez sobie wiele cech high need baby dopasowałam do Olgi...chyba coś w tym jest
oczywista oczywistość

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Masakra. Od pewnego czasu co mały je i puści w połowie pierś to tryska ze mnie jak z fontanny, na wszystkie strony. Też tak macie?
mi tak tryskało przy odblokowaniu zastoju mała naciągnęła sutek i puściła takie podciśnienie miałam że nim złapałam pieluszkę to moja bluzka, ściana i oko Hani mokre od mleka

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Na razie wiecej pije, moze jeszcze starczy na troche, ale juz jedna butle dzienna dostaje sztuczna niestety + wszystkie nocno-wieczorne. Problem w tym, ze malo cyca je moj leniuszek. Dzisiaj rano na sniadanie podalam cyca, a ona podjadla troche i sie wyrywa. Sciagnelam reszte podalam w butli i zjadla wszystko

W poradni laktacyjnej w ktorej bylam na poczatku twierdzili, ze nawet u matki adopcyjnej mozna pobudzic laktacje
.
fajna poradnia, facet jak by mu zależało pewno też by mógł karmić według nich

niby na podtrzymanie laktacji najlepsze jest nocne karmienie, może ze dwie noce nie dawaj butli tylko karm piersią
przynajmniej u mnie się to potwierdziło, choć mała je często w nocy to krótko teraz i też jakoś mam wrażenie że słabiej się mi napełniają zbiorniczki

Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Cześć

Myślałam, że nie może być gorzej, a jednak Od kilku dni Tymek postanowił w ogóle nie spać w dzień, w nocy budzić się co 1,5-2 godziny i płakać oraz krzyczeć w niebogłosy. Nawet na chwilę nie ma spokoju. .
Aiszka współczuję, niedawno przechodziłam to samo więc wiem co czujesz niestety, przetrzymaj jakoś na pocieszenie powiem że u nas po jakimś miesiącu totalnej szarpaniny i nie spania i w dzień i w nocy zaczyna się układać ...
mam nadzieję że tak już będzie np. moje dziecko wczoraj i dziś zrobiło sobie w dzień po 2 drzemki po około 50 minut we własnym łóżeczku co jak na nią jest fenomenalnym wyczynem, no i w nocy dziś przespała sama 4,5 h od urodzenia nie spała w noc dłużej niż 2,5 może z 4 razy
NIEDOBRE TO MOJE DZIECKO SIĘ ROBI !!! żeby nie zapeszyć


Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Dzięki Natka

No właśnie mocz oddałam, jutro wyniki posiewu (i tak musimy badać regularnie po infekcji). A o uszkach nie mam pojęcia. Mamy mieć w tym tygodniu szczepienie to pediatra go obejrzy. Chyba, że to skok, wpasowalibyśmy się idealnie na ten z 14 tygodnia. Ale tak silny skok

A do tego wszystkiego kompletnie oduczył się zasypiania, nic nie działa i jak nie zaśnie przy cycu lub butli to wcale nie zasypia

No nic, tylko cierpliwość nas uratuje, tylko cierpliwość......:rolleye s:
moje hasło na 9 miesięcy ciąży hihi
mi ewidentnie to zachowanie skrajne wpasowało się w skok a teraz niby mam chwilę oddechu przed następnym brrr trzymaj się

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Nie zawsze są czerwone, czasem bledną, takie plamki, jakby suche krostki. Spytaj, spytaj, ja nie wiem sama, czy w środę nie iść. Ale nie wiem od czego to

Smaruję oilatum soft i kremami takimi na podwórko, łagodzi to, ale nadal jest. I to na brzuchu mnie zaniepokoiło. Wokół ust to mocno przygryza skórę, to myślałam, że od tego może.
kurcze moja też ma od 2 tygodni nieładną bródkę i policzek myślałam że od śliny i mężola zarostu bo pojawiło jej się jak mąż ją obcałował raz ale kremiki tylko troszkę złagodziły i zejść nie chce tak jak u was

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Ja to jestem w szoku, bo praktycznie w ciągu miesiaca zeszło mi wszystko to, co przybyło w ciąży; teraz mam 3 kg mniej niż miałam przed i trochę mi z tym dziwnie...a jem normalnie choć teraz mam straszny pęd na słodkie
a ja tego nie rozumiem, przed ciążą nie lubiłam słodkiego a teraz rzucam się na wszystko co słodkie, bułki biszkopty, ciastka

znalazłam swoją piłkę do ćwiczeń i jeśli mała mi pozwoli to biorę się za siebie bo sflaczałam że aż strach patrzeć, trochę się pogimnastykuję to i samopoczucie lepsze będzie i przestanę zajadać stresy słodkościami
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:37   #4244
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Witam sie poniedziałkowo z kawą w ręku, dziecię na ziemi sie bawi a ja oczy w komputerek. WCzoraj to była ściema z zasypianiem..prawie do północy walczyła, ale ewidentnie bolal brzuszek, bo takiegio płaczu jaki byl wieczorem to ja jeszcze u niej nie słyszałam. ale dałam Infacol, odbiło się, ulało, pierdy poszły i dziecię zasnęło i wstało o 7.30.


Super to brzmi...na tarasie nad morzem..tylko pozazdrościć
Eee tam, tak fajnie to ja mam tylko w niektore weekendy, a w tygodniu morza w ogole nie widuje mimo ze miejscowosc nadmorska.

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość


To jeszcze sie pochwale, ze moje dziecie mowi ta ta ta ta, czasem wyjdzie tata. o mamie mowy nie ma
To niech w nocy tez wola tata

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Bry



Hmm a to mnie zmotywowało do przystawienia jednak mała chyba coś pojadła bo laktator prawie nic nie sciągnął zasnęła odrazu. Zastanawiam się czy by się na tydzien w łóżku nie zaszyć z nią, może pokarm ruszy i dam radę karmić?
Jak masz mozliwosci i checi to czemu nie. Powinno zadzialac. Tylko trzeba czesto przystawiac, tzn tak mi mowili jak Niusia byla mala - 10-12 razy na dobe. Ale jak dziecko starsze to niestety nie wiem ile razy. Za to na plus podawali, ze im dziecko starsze tym latwiej mu ciagnac z cysia i ze to na nasza korzysc. Takze powodzenia


Nadrobilam i mialam wstawac, bo Nadia sie obudzila z krotkiej drzemki i krecila, a teraz na nia patrze, a ona znowu spi to moze ja tez krotka drzemke sobie zrobie.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:46   #4245
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
my juz po spacerku jak Eryk niejadek?

Irmith masakra z tą twoją blizną....współczuje EDIT: matko doczytałam ze nadal cie boli ja juz dawno zapomniałam o tym. Co za konowały normalnie ci sie trafiły
a za determinacje karmienia podziwiam piszesz, że to wygodne - dla mnie wygodnie się zrobiło jak młoda zaczęła szamać mm - 10 minut i po sprawie. Serio, ja sie chyba do cyckowania nie nadaje.
A za was mocno trzymam zebys sie juz nie musiała męczyć z laktatorem
Blizna jest o tyle upierdliwa że do tej pory z mężem nic nie "kombinowaliśmy"

Moja mała na butli potrafi godzine siedzieć bawi się nią dzięki za kciukasy

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
jeszcze? Masakara! ale Ty sie o męczysz mnie bołało przez dwa tygodnie i miałam dość oby szybko ci to naprawili
Dzięki, mam nadzieję że kiedyś będzie ok. Ciekawe co będzie przy ewentualnym kolejnym porodzie

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Eee tam, tak fajnie to ja mam tylko w niektore weekendy, a w tygodniu morza w ogole nie widuje mimo ze miejscowosc nadmorska.



To niech w nocy tez wola tata



Jak masz mozliwosci i checi to czemu nie. Powinno zadzialac. Tylko trzeba czesto przystawiac, tzn tak mi mowili jak Niusia byla mala - 10-12 razy na dobe. Ale jak dziecko starsze to niestety nie wiem ile razy. Za to na plus podawali, ze im dziecko starsze tym latwiej mu ciagnac z cysia i ze to na nasza korzysc. Takze powodzenia


Nadrobilam i mialam wstawac, bo Nadia sie obudzila z krotkiej drzemki i krecila, a teraz na nia patrze, a ona znowu spi to moze ja tez krotka drzemke sobie zrobie.
Narazie robię tak że daję obie piersi a potem dopełniam butlą z mm. Albo coś z tego będzie albo odstawię laktator do szafy bo mam dość kombinowania jak zrobić żeby dać radę ściągnąć na spokojnie.
Drzemaj szybko, nie wiadomo ile będzie ci dane
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:53   #4246
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Witamy się z Kwilonkiem poniedziałkowo


Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Mamy infekcję dróg moczowych
No cholera no...a najgorsze, że kolejna infekcja może oznaczać problemy z nerkami, a nefrolog dopiero w maju

Na 15:00 wizyta, baaaaaaardzo prosimy o kciuki....
mocne za wizytę, dobre w złym że coś znalazłaś co może mieć wpływ na zachowanie dzieciaczka, u nas Hania była zdrowa a pediatra zwaliła takie zachowanie na dużą ilość bodźców i kształtujący się charakterek

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
\
[/COLOR]To jeszcze sie pochwale, ze moje dziecie mowi ta ta ta ta, czasem wyjdzie tata. o mamie mowy nie ma
może i lepiej mama troszkę odpocznie

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość


u nas z kolei coś w rodzaju ma ma ma ma

aaaa, byłam dziś podpisac umowe w pracy, teraz jeszcze trwa akcja promocyjna, za tydzień szkolenie a w marcu starujemy


Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
heh ja to mam szczęście, gorzej że to cholerstwo ciągle boli, jak siadam to muszę się wymościć porządnie
ale cię zmasakrowali żeby do tej pory cię męczyło
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:03   #4247
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Masakra, normalnie zaraz zwariuję.

Udało mi się fartem umówić Filipa do dermatologa. Terminy były odległe a ja się nakręciłam z tymi plamkami ( zaczęły pojawiać się na ciele, więcej na głowie...), koniec marca, połowa marca a ja wizja , że to coś groźnego.... bo tak mnie nastraszyła ta pedi, że trzeba do dermatologa itp. No to jak okazało się, ze ten dermatolog na którym mi najbardziej zależało ma termin o 14 na dziś i to fuksem to umówiłam. Wizyta 90zł... I teraz muszę słuchać marudzenia mojego ojca ( bo jak można tyle kasy wydać, bo to bo tamto), masakra, co mu do tego? Jeszcze mówi to osoba, która przez około 30 lat wydawała około 6-12zł dziennie na papierosy. To dopiero mądry wydatek.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:04   #4248
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

ah MoniaZ8 Olivka bosko pełza filmik wyreżyserowany do ostatniej sekundy i uśmiech na koniec

Ancia super że Franek jako tako figluje z butelką
ja zaczynam testować kubek od jutra

zima trochę w odwrocie może po 2 tygodniach uda się nam wyjść na spacerek
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:25   #4249
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość

Swoją drogą przypomniałaś mi że powinnam wpaść do mojego gina na kontrolę jak się ma moja blizna po porodzie. Cholerka aż się boję bo czuję że będzię rozcinał i szył od początku
biedactwo
Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Hej

Pogoda nareszcie jakaś sensowniejsza więc bierzcie dzieciaki do wózka i na powietrze
my byłysmy, ale na chwilek tylko bo podobno duże stężeniu tych głupich pyłków znów jest.
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
a za determinacje karmienia podziwiam piszesz, że to wygodne - dla mnie wygodnie się zrobiło jak młoda zaczęła szamać mm - 10 minut i po sprawie. Serio, ja sie chyba do cyckowania nie nadaje.
A za was mocno trzymam zebys sie juz nie musiała męczyć z laktatorem
to zalezy od dziecka, Natalka dłużej niż 10 minut mało kiedy je cyca
Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
hej
po cichu powiem że dziś mamy dobry dzień
po cichutku jupi jupi
Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Eee tam, tak fajnie to ja mam tylko w niektore weekendy, a w tygodniu morza w ogole nie widuje mimo ze miejscowosc nadmorska.


Nadrobilam i mialam wstawac, bo Nadia sie obudzila z krotkiej drzemki i krecila, a teraz na nia patrze, a ona znowu spi to moze ja tez krotka drzemke sobie zrobie.
dobre i weekendy nad morzem

udanej drzemki
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Masakra, normalnie zaraz zwariuję.

Udało mi się fartem umówić Filipa do dermatologa. Terminy były odległe a ja się nakręciłam z tymi plamkami ( zaczęły pojawiać się na ciele, więcej na głowie...), koniec marca, połowa marca a ja wizja , że to coś groźnego.... bo tak mnie nastraszyła ta pedi, że trzeba do dermatologa itp. No to jak okazało się, ze ten dermatolog na którym mi najbardziej zależało ma termin o 14 na dziś i to fuksem to umówiłam. Wizyta 90zł... I teraz muszę słuchać marudzenia mojego ojca ( bo jak można tyle kasy wydać, bo to bo tamto), masakra, co mu do tego? Jeszcze mówi to osoba, która przez około 30 lat wydawała około 6-12zł dziennie na papierosy. To dopiero mądry wydatek.
a niech sobie gada, nic mu do tego

za wizyte
i co z tymi plamkami?
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 14:34   #4250
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Witam się i ja

minio1984 strój na lato to ciężka sprawa. Ja jestem jakoś szczególnie wybredna Jednoczęściowe odpadają, te bluzeczki też jakoś nie bardzo w moim stylu, na rozstępy przydałyby się zamiast majteczek szerokie majty coś jak spodenki, ale też nie za bardzo się w takim widzę. Podsumowując - chyba stroju dla mnie nie ma


irmith skrzynka karmi szalejesz tylko czemu to karmi takie drogie i dobre
Z odciąganiem mleczka podziwiam - to na pewno zajęcie czasochłonne

anciaahk jakie dajesz Franiowi herbatki a jakie soczki?

Aiszka22 dobrze, że jest diagnoza Mam nadzieje, że szybko się uporacie z infekcją i Tymek będzie zdrów jak ryba

Ellabaila czy jakoś tak śliczna córa i jakie ząbki superaśne, wow!

Malgosia1983 powiadasz "mamusia" Cię odwiedziła?

Caltea, Archi dużo zdrówka dla Was
Ja też znów jestem przeziębiona, a Amelka zaczyna kaszleć

rabarbar jak miło czytać takie na biało rzeczy, oby częściej

Indygo jak dobrze, że jesteś Kochana

Cotka i co powiedział dermatolog?
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.

Edytowane przez agnieszka 0605
Czas edycji: 2012-02-13 o 14:37
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:36   #4251
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Jakaś mastocytoza, której się nie leczy, która sama powinna zniknąć. Niby jestem spokojniejsza, chociaż oczywiście matka wariatka najchętniej by to gdzies jeszcze potwierdziła, ale tym razem już na NFZ co by marudzenia nie było
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:39   #4252
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Witam się i ja

minio1984 strój na lato to ciężka sprawa. Ja jestem jakoś szczególnie wybredna Jednoczęściowe odpadają, te bluzeczki też jakoś nie bardzo w moim stylu, na rozstępy przydałyby się zamiast majteczek szerokie majty coś jak spodenki, ale też nie za bardzo się w takim widzę. Podsumowując - chyba stroju dla mnie nie ma


irmith skrzynka karmi szalejesz tylko czemu to karmi takie drogie i dobre
Z odciąganiem mleczka podziwiam - to na pewno zajęcie czasochłonne

anciaahk jakie dajesz Franiowi herbatki a jakie soczki?

Aiszka22 dobrze, że jest diagnoza Mam nadzieje, że szybko się uporacie z infekcją i Tymek będzie zdrów jak ryba

Ellabaila czy jakoś tak śliczna córa i jakie ząbki superaśne, wow!

Malgosia1983 powiadasz "mamusia" Cię odwiedziła?

Caltea, Archi dużo zdrówka dla Was
Ja też znów jestem przeziębiona, a Amelka zaczyna kaszleć

rabarbar jak miło czytać takie na biało rzeczy, oby częściej

Indygo jak dobrze, że jesteś Kochana

Cotka i co powiedział dermatolog?
Małżowi zależało żebym karmiła to stawia skrzyneczkę a ja wierzę że to pomaga na laktację

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jakaś mastocytoza, której się nie leczy, która sama powinna zniknąć. Niby jestem spokojniejsza, chociaż oczywiście matka wariatka najchętniej by to gdzies jeszcze potwierdziła, ale tym razem już na NFZ co by marudzenia nie było
Ty płacisz czy ojciec?
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:41   #4253
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość

minio1984 strój na lato to ciężka sprawa. Ja jestem jakoś szczególnie wybredna Jednoczęściowe odpadają, te bluzeczki też jakoś nie bardzo w moim stylu, na rozstępy przydałyby się zamiast majteczek szerokie majty coś jak spodenki, ale też nie za bardzo się w takim widzę. Podsumowując - chyba stroju dla mnie nie ma
oj Aguś wybredna faktycznie jesteś ja lubie takie ze spodenkami. Kupiłam jeszcze na studiach z triumfa taki pomarańczowy strój w kwiatuszki kolorowe ze spodenkami i go uwielbiam co prawda cycorki mi troche urosły ale spodenki nadal dobre

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jakaś mastocytoza, której się nie leczy, która sama powinna zniknąć. Niby jestem spokojniejsza, chociaż oczywiście matka wariatka najchętniej by to gdzies jeszcze potwierdziła, ale tym razem już na NFZ co by marudzenia nie było
no to super wieści jak nic nie swędzi to zapewne dr ma racje daj Filipciowi juz spokoj z lekarzami
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 15:00   #4254
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Karmi dobre? Weźźźźcie ;p

A co do wizyty. No właśnie nie płaci, ale on ostatnio ma jakąś potrzebę wtrącania się w absolutnie wszystko. Po czym stwierdza, że powinniśmy sami problemy rozwiązywać między sobą
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 15:21   #4255
Aiszka22
Raczkowanie
 
Avatar Aiszka22
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 250
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dziękuję kochane za kciuki musimy jutro pokłuć Małego i dopiero na 100% okaże się czy to infekcja moczowa. Posiew niby może być fałszywie pozytywny, ale po jego zachowaniu widzę, że coś mu musi dolegać.

Rabarbarku tak cichutko gratuluję przespanych 4 godzin oby tak zostało. A po Twoich wpisach widzę wiele podobieństw w zachowaniu Hani i Tymonka, wiele razy chciałam Ci odpisać, ale jak zwykle zabrakło mi czasu.

Któraś z Was pisała o nurofenie w syropie - podłapałam i TŻ dziś kupi, w razie nocnej histerii podam i zobaczymy.

No i znowu prawie nic nie przeczytałam, sorki dziewczyny...
Aiszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 15:46   #4256
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Małżowi zależało żebym karmiła to stawia skrzyneczkę a ja wierzę że to pomaga na laktację
a to w takim razie niech małż kupuje i nie dyskutuje
A tak na serio za to karmienie i odciąganie to nie jedna skrzynka, a cała ciężarówka skrzynek z karmi Ci się należy

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
oj Aguś wybredna faktycznie jesteś
jestem, ale choć mam tego świadomość Tzn. Gdyby nie rozstępy to nie byłoby problemu, tylko teraz muszę jakoś kombinować

A jak Gunia i jej skok?

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Karmi dobre? Weźźźźcie ;p

No właśnie nie płaci, ale on ostatnio ma jakąś potrzebę wtrącania się w absolutnie wszystko.
Jak się nie ma co się lubi (czyt. martini ze spritem lub jakiegoś dobrego wytrawnego winka) to się lubi co się ma i może

Tak - trzeba wiedzieć wszystko, co gdzie, kiedy, po co .... Wrrr!
Znam to niestety z autopsji.
Dobrze, że te kropeczki to nic poważnego A Filip już zdrowiutki?
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.

Edytowane przez agnieszka 0605
Czas edycji: 2012-02-13 o 16:21
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 16:24   #4257
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Karmi dobre? Weźźźźcie ;p

A co do wizyty. No właśnie nie płaci, ale on ostatnio ma jakąś potrzebę wtrącania się w absolutnie wszystko. Po czym stwierdza, że powinniśmy sami problemy rozwiązywać między sobą

Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Dziękuję kochane za kciuki musimy jutro pokłuć Małego i dopiero na 100% okaże się czy to infekcja moczowa. Posiew niby może być fałszywie pozytywny, ale po jego zachowaniu widzę, że coś mu musi dolegać.

Rabarbarku tak cichutko gratuluję przespanych 4 godzin oby tak zostało. A po Twoich wpisach widzę wiele podobieństw w zachowaniu Hani i Tymonka, wiele razy chciałam Ci odpisać, ale jak zwykle zabrakło mi czasu.

Któraś z Was pisała o nurofenie w syropie - podłapałam i TŻ dziś kupi, w razie nocnej histerii podam i zobaczymy.

No i znowu prawie nic nie przeczytałam, sorki dziewczyny...
wybaczamy
trzymam kciuki za wizyte, oby sie okazało że to nic strasznego
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Jak się nie ma co się lubi (czyt. martini ze spritem lub jakiegoś dobrego wytrawnego winka) to się lubi co się ma i może
dobrze powiedziane
na mnie czeka buteleczka Karmi w kuchni, się wessę wieczorem


dziewczyny moje dziecko mnie zadzwia że śmiga-pełza po ziemi jak mały samochodzik to okej, sie przyzwyczaiłam już, ale wczoraj patrzymy z tż a ona w pozycji jak do raczkowania nóżki ugięte, rączki proste - wytrzymała kilka sekund i pach na brzuch, myśle sobie że przez przypadek jej wyszło, a ona to drugi, trzeci, czwarty raz zrobiła myślałam że ten etap troche potrwa a ona dzisiaj w takiej pozycji i sobie przekłada- nóżka, rączka, nóżka narazie tak po dwa kroczki ale boziuś, ja myślałam że na to mamy czas jeszcze przynajmniej ze 2 miesiące, a to już
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 16:48   #4258
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
a

A jak Gunia i jej skok?
tfu tfu tfu odkpukać chyba skok w odwrocie bo juz dzis nocka lepsza nieco i w dzien mniej jęków

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
dziewczyny moje dziecko mnie zadzwia że śmiga-pełza po ziemi jak mały samochodzik to okej, sie przyzwyczaiłam już, ale wczoraj patrzymy z tż a ona w pozycji jak do raczkowania nóżki ugięte, rączki proste - wytrzymała kilka sekund i pach na brzuch, myśle sobie że przez przypadek jej wyszło, a ona to drugi, trzeci, czwarty raz zrobiła myślałam że ten etap troche potrwa a ona dzisiaj w takiej pozycji i sobie przekłada- nóżka, rączka, nóżka narazie tak po dwa kroczki ale boziuś, ja myślałam że na to mamy czas jeszcze przynajmniej ze 2 miesiące, a to już
no rewelacja w końcu Pudzianka, nie?
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 17:33   #4259
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Martini ze spritem

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Acelinka, twoja niunia to serio zdolna bestia ! Mój położony na brzych leży plackiem i ani mu się śni przemęczać
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 17:49   #4260
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

:Hi:
Mezus dzis w domu, wiec dzionek szybko minałMałego do babci zawieźlismy i siup na zakupy kochana tesciowa
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Witam pociągająco.

Właśnie wróciliśmy od lekarza bo kataru już 5 dzień,a mały wczoraj totalnie ochrypł. Ameryki pani doktor nie odkryła- mamy katar Na szczęście nic więcej się nie rozwinęło. Na nieszczęście małemu nie mogę dać żadnego mukolityku bo mówiła, ze na pewno jego brzuch da mi popalić. Ech. Takze tylko zakrapianie wodą morską, odciąganie glutów, Nasivin na noc a w dzień inhalacje ziołowe i nawilżanie powietrza.

No i dziś mały zrobił mi pobudkę o 5 rano

Może uda mi się zaraz coś poczytać.
zdrówka kochana
Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Archi, walczcie z katarem i polecam aspirator do odkurzacza, jeżeli jeszcze nie macie. Gruszką prędzej trafisz Piotrkowi do oka niż wyciągniesz coś z noska. Zdrowiejcie biedaki
Archi, łączę się z Tobą w bólu, moje dziecię też fatalnie śpi w nocy. Kilka pobudek, każda okraszona wrzaskiem, no masakra.
hejkaoj współczuje nocek
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Witamy

O mamo. Nie ma nic piekniejszego niż pobudka , którą wita mały łepek podniesiony do góry i sprzedający uśmiech nr1 najpiękniej na świecie.
oj tak
Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Mamy infekcję dróg moczowych
No cholera no...a najgorsze, że kolejna infekcja może oznaczać problemy z nerkami, a nefrolog dopiero w maju

Na 15:00 wizyta, baaaaaaardzo prosimy o kciuki....
współczuje oby szybko przeszło
Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
za pierwszą drzemkę w łóżeczku...fiu fiu dzielny facet
Weekend minął błyskwicznie, w sobotę u moich rodziców byliśmy, a wczoraj mieliśmy odwiedziny TEŚCIOWEJ. Tak tej samej
Z tak zwanego liścia dostałaś Kochany synuś hyhyhy
i co tam u tesciowej?
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość


aaaa, byłam dziś podpisac umowe w pracy, teraz jeszcze trwa akcja promocyjna, za tydzień szkolenie a w marcu starujemy
no pieknie
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

dziewczyny moje dziecko mnie zadzwia że śmiga-pełza po ziemi jak mały samochodzik to okej, sie przyzwyczaiłam już, ale wczoraj patrzymy z tż a ona w pozycji jak do raczkowania nóżki ugięte, rączki proste - wytrzymała kilka sekund i pach na brzuch, myśle sobie że przez przypadek jej wyszło, a ona to drugi, trzeci, czwarty raz zrobiła myślałam że ten etap troche potrwa a ona dzisiaj w takiej pozycji i sobie przekłada- nóżka, rączka, nóżka narazie tak po dwa kroczki ale boziuś, ja myślałam że na to mamy czas jeszcze przynajmniej ze 2 miesiące, a to już
o kurcze juz?musi to wygladac rewelacyjniekl aski:Natalcia akrobatka
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.