Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł nowego wątku?!
"Raczkowanie trudna sprawa wie o tym każdy maluch i jego mama" 2 6,25%
"Po dywanie dzieci buszują, a mamy wciąż na forum plotkują " 6 18,75%
"Tu ząbek, tam raczek, rozwija się nam każda dziewczynka i każdy chłopaczek" 0 0%
"Bolące dziąsła nam sen z powiem zabierają, w nagrodę siekacze nam dają" 1 3,13%
"Fikołek tu , fikołek tam, dzieci fikają nam " 1 3,13%
"Idzie raczek nieboraczek jak ugryzie będzie znaczek" :P:P:P 22 68,75%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 08:05   #3841
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Wpadam tylko się przywitać .

Acelinko będziesz u nas . Może razem się wybierzemy do Św. Lipki np. Albo zapraszam do nas na kawkę .

Archi coś tez pytałaś, ale zaraz muszę poszukać co, bo wczoraj nieprzytomna podczytywałam.

W temacie krzesełek - chyba odpuszczę sobie droższe, te fp. To jest na tak krótki okres, że chyba jednak szkoda mi kasy. Podobają mi się te, co Aa2 wklejała.

Czapki - Franek nosi 48 .

Do mam karmiących piersią - macie jakiś plan, do kiedy karmicie? Ja planowałam tak do roku, ale ostatnio lekarka, z ktorą rozważałam szybsze zakończenie karmienia powiedziała, że im dłuzej, tym lepiej dla dziecka (nie była to pediatra). Nawet do 3 lat. I tak dumam nad tym.

Franek usypia w łożeczku "sam", ale czasem muszę się przytulić, pogłaskać itp.

Cotka Franek za długo sam się nie bawi, myślę, że pół godziny to jest max w jego wypadku.

Potem poszukam co komu jeszcze .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 08:09   #3842
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

itam poweekendowo. moje dziecię uczciło wczorajszą zmianę czasu dwugodzinnym nie spaniem, wczoraj padałam ale dziś jest lepiej.

Danika zdróweczka dla Gunieczki, oby już lepiej było

dla Zosi za pół roczku i dla Stasia za 7 miechów

aa2 - ja raz dałam słoiczek z babydreamu, jak zobaczyłam sól w skałdzie te już nie daję.

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
dzien dobry....alem padnięta po nocce

Malunia strasznie kaszalała przez sen, nosek sie zaytkał, gluty takie mężul odciągał... bida mała

oj maluszek biedny


mamy dicoflor, juz wypóbowany, to jest probiotyk
a Oldze ten antybiotyk nie idzie zupełnie. PAskudny jest, taka zawiesina mączysta. Daje jej do kleiku (kleik na 30ml mleka) bo inaczej ją ciągnie na wymioty i kicha

gdzieś ostatsnio pisali, ze prebiotyk to pożywka do rozwijania się probiotyków taka mądra jestem


rolety zewn są najlepsze do tego u nas ciemno jak w poopie


Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Danika, ospamox to dość popularny antybiotyk, ale czytałam, że przy mocniejszych wirusach, raczej mało skuteczny i kończy się podawaniem kolejnego. Zośce przeszło po nim, ale ona miała lekki kaszelek, bez temperatury i trochę kataru, a dostała go profilaktycznie bo była jeszcze malutka i lekarka się bała, że zajmie jej wirus oskrzela.
A co do odruchów wymiotnych po antybiotykach, to ja mam tak do dziś
ale na wirus nie powinno się dawać antybiotyku

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
psiątaj psiątaj jakby powiedziała kiedyś chrzesniaczka tż

ubrałam dżinsy, tunike - spiełam paskiem, zarzuciłam wisior na szyje, dołożyłam obcasy i polazłam w świat
a jak tam laski poubierane były jedna miała sukienke czerwoną (jak dla mnie to tunike ) z przodu całą w cekinach, wyglądała jak mikołaj i mówiłyśmy na nią santa claus

tak jest!
a moge iść do mojej parafii czy mam do Częstochowy zapylać?
za dobra zabawę Kochana to Częstochowa i to na kolanach

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
no dobra niech będzie częstochowa

nie no większość była ta na luzie ubrana właśnie dżiny szpilki (meeeeeeega szpilki, jak one w tym chodzą i jakaś bluzka) no ale niektóre jak an sylwestra

a w ogóle impreza była ze striptizem ale mnie to nie kręci, jakas inna jestem czy coś
co do mega szpilek - wczoraj widawska w serialu "prawo agaty" tak se nie radziła w tych wielgachnych szpilkach koslawo chodziła

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
A no widzisz czyli w tym szaleństwie jest metoda


Ps. Laseczki karmiące maluchy pepti powiedzcie czy jest jakaś dwójka czy dajecie jedynkę ciagle???
jest dwójka, my juz dajemy nr 2


Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
hehe no czyta czyta ostatnio j acaly czas czytałam a dzis wsadziłam do łozeczka i poszłam , a ze mały zamruczał to poszedł zobaczyc i cos dług o nie wracał to sie skapłam co tam może robić, mama szpieg

powiem wam że szukałam dzis jakiejś fajnej czapy dla młodego, takiej wiosennej i dl adziewczynek full ładnych a dl achłopców to jak na lekarstwo jedna mi si epodobała ale cena prawie 40 zeta w sklepie stacjonarnym na necie znalazłam za 32 o taką:http://sklep.coccodrillo.pl/product/...KA/CZAPKA.html
ale kurde troche duzo co nie? za ta cene to koszule z krawatem mu kupie i szkoda mi na czape która chwile ponosi no bo latem ni ezamierzam go kisic w czpce -echhh
zakupiłam co prawda ale taka zwykła żeby miał cokolwiek, ale to niesparwiedliwe ze dla chlopców tak mało fajnych co nie?
w hm znalazłam za to taka na lato chroniaca przed słoncem ala kapelusik i zakupie mu , ale na teraz to kaplica
oj z tymi czapkami to porażka, drogie i tylko różowe. ta z linka fajna ano ale fakt cenowo srednia.

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dziś na kolejnej wycieczce mój Tż wymyślił, że mamy wizażowe powinny mieć jakąś plakietkę przy wózku żeby mogły się rozpoznawać

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------


Piękne Kurde naprawdę ładne. Tylko ta cena...
a mój zasugerowała zjazd mam pomysłowi nasi faceci

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
o matko, Ludwik XVI wow

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Stanisław dziękuje cioteczkom
zas nie leci on zapitala!

czy wasze brzdące śpią, uspiają same w łóżeczku ? Bo ja toczę batalie o spanie, ale tylko ryk słysze młodego
w nocy da się przełożyć koło 22 bo wcześniej musi usnać na mojej poduszce i za nic nie chce spać w łóżeczku , po żarciu go też odkładam, ale koło 4-5 nie ma spania już w łóżeczku tylko u mamy pod ramieniem...
moja Agacia sama zasypia i śpi tylko w łóżeczku ale żeby sięnie poprzestawiała.

a w ogóle po 3dniówce mała jakaś niewyraźna jest, czasem mam wrażenie jakby ją coś bolało. zbadałam mocz, jakieś lekkie odchylenia od normy są jutro idę do lekarza na kontrolę.

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Wpadam tylko się przywitać .

Acelinko będziesz u nas . Może razem się wybierzemy do Św. Lipki np. Albo zapraszam do nas na kawkę .

Archi coś tez pytałaś, ale zaraz muszę poszukać co, bo wczoraj nieprzytomna podczytywałam.

W temacie krzesełek - chyba odpuszczę sobie droższe, te fp. To jest na tak krótki okres, że chyba jednak szkoda mi kasy. Podobają mi się te, co Aa2 wklejała.

Czapki - Franek nosi 48 .

Do mam karmiących piersią - macie jakiś plan, do kiedy karmicie? Ja planowałam tak do roku, ale ostatnio lekarka, z ktorą rozważałam szybsze zakończenie karmienia powiedziała, że im dłuzej, tym lepiej dla dziecka (nie była to pediatra). Nawet do 3 lat. I tak dumam nad tym.

Franek usypia w łożeczku "sam", ale czasem muszę się przytulić, pogłaskać itp.

Cotka Franek za długo sam się nie bawi, myślę, że pół godziny to jest max w jego wypadku.

Potem poszukam co komu jeszcze .

witaj

o matko 3 lata w swoim wypadku sobie tego nie wyobrażam. i serio takie wartości odżywcze dla dziecka, które już tyle rzeczy je? ja jakoś nawet przestałam wierzyć w uodparniająca moc mleka matki
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.



Edytowane przez indygo79
Czas edycji: 2012-03-26 o 08:12
indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 08:33   #3843
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
dz
Wygrzeczniał??? taaaaa

A jak się czujesz??? Lepiej już?
A Franek wcale nie ostatni- stopę pierwszy włożył sobie do buzi
A jak u was przewroty, pełzanie,siadanie?
dla grzecznego Piotruli.
Przewroty u nas bezbłędnie w każdą stronę, a siadania i pełzania niet.
No tak, z wkładaniem do buzi wszystkiego on chyba pierwszy.
A samopoczucie wiesz, rożnie . Ale dziękuję, że pytasz.
Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
krzesełko i spacerówka po tej całej sytuacji z brodana jakos boje sie wklejac na forum zdjec małej...
Super krzeselko, jakiej to firmy??
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
o matko 3 lata w swoim wypadku sobie tego nie wyobrażam. i serio takie wartości odżywcze dla dziecka, które już tyle rzeczy je? ja jakoś nawet przestałam wierzyć w uodparniająca moc mleka matki
Nie wiem, tak mi mówiła i namieszała w głowie.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Danika ja Cię zniechęciłam do Maclarenów? Sama myślę o jakimś podstawowym modelu jako lekkiej parasolce. Albo chicco może. Twoja Olga jest mniejsza i leciutka i dla niej taki Maclaren powinien być ok. W sensie dla Ciebie do pchania . Mam problem z wysławianiem się.
Sąsiadka, która testuje wózek ma 17kg model syna do wlożenia, więc wiesz, ma co pchać. Tak naprawdę trudny teren mamy jakieś 300metrów pod górkę do bloku plus jakieś 100metrów piachem, pozostałe rejony spacerowe w mieście to chodniki, więc taka parasolka też latem powinna się sprawdzać, szczególnie na jakieś "szybkie" wypady.
No nie wiem, czym Cię zniechęciłam.

Jak komuś nie odpisałam, to upominajcie się, mało tu mogę zaglądać.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 08:38   #3844
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Dzień dobry bobry

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość

Gosiu pozdrow TZ-a od nas...
Tż pozdrowiony. Z drobnym przypomnieniem jak to tam mu się 'we' tym Londynie podobało


Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Ale ta cena... Ja dam za krzesełko max 100zł (dlatego używane wezmę, bo gdzie takie kupię).
Można upolować w komisach fajne, niedrogie krzesełka. Kiedyś widziałam rewelacyjne krzesełko za 90zl. Nic nie zniszczone.

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
o matko, Ludwik XVI wow

a w ogóle po 3dniówce mała jakaś niewyraźna jest, czasem mam wrażenie jakby ją coś bolało. zbadałam mocz, jakieś lekkie odchylenia od normy są jutro idę do lekarza na kontrolę.
Ludwiczek w odpowiedniej cenie
Ocho. to żeby sie nic z tego nie rozwinęło. A może faktycznie ot jakieś pozostałości?
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 08:46   #3845
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

witam sie poweekendowo po kolejnej masakrycznej nocce. Dzis od 1 do 3 trzymałam małą w pionie na rękach, w fotelu siedziałyśmy, bo sie normalnie dusiła tym kaszlem i katarem.Nic nie jest lepiej, a nawet chyba jest gorzej. Jeszcze biegunki dostala po tym antybiotyku syfnym i pupcia odparzona. Rano lezała ze mną bez pampka w łóżku, na podkładzie a i tak jej sie udało usikać materac
Idziemy dzis na 12 do lekarza.niech juz lepiej jej zmieni na zastrzyki....

a najlepsze, ze jej kuzynka, ta 7 tyg starsza ma to samo - tomek z kuzynem sie spotkali rano w rejestracji do lekarza

to sie wyżaliłam lepiej mi

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

Natalka jak zwykle poszła spać o 18.30, powiedziałabym nawet że była mega mega śpiąca, aż się zdziwiłam, ciekawe o której będzie pobudka

ojoj wczesnie moja by wstała pewni o 4 w takim układzie


to dobrze że nie jest marudna
a lekarstwa chętnie połyka? Bo u natki to różnie z tym bywa
aż sie sama dziwie jak dobrze ona to znosi, mi sie nad nią płakać chce a ta sie śmieje cudnie
nie chce właśnie, syropek ładnie ale antybiotyk fuj


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
W temacie krzesełek do karmienia- tak sobie oglądam i TA cena lekko wyrwała mnie z kapci a ja się zastanawiam czy nowa spacerówkę kupić
no cena zarypista...ale fajne to krzesełko


Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość

powiem wam że szukałam dzis jakiejś fajnej czapy dla młodego, takiej wiosennej i dl adziewczynek full ładnych a dl achłopców to jak na lekarstwo
no patrz, a ja niedawno sie żaliłam, ze nic ładnego dla dziewczynek nie ma jak to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

ale ta co pokazałaś fajna jest


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dziś na kolejnej wycieczce mój Tż wymyślił, że mamy wizażowe powinny mieć jakąś plakietkę przy wózku żeby mogły się rozpoznawać
jestem za my mamy takie naklejki z chorwackiego forum i z klubu od naszego autka


Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
co do wielkiej głowy to ja kupilam małej czapke na 42 i co za mała musialam wymienic
moja tez ma big łeb 44 kupiłam i maława


Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość

o maj god dla ksieciunia malego, moze krolowi Maroka podeslac, moze mu sie przyda kiedys
podeślij mu linka koniecznie


Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

Danika zdróweczka dla Gunieczki, oby już lepiej było

moja Agacia sama zasypia i śpi tylko w łóżeczku ale żeby sięnie poprzestawiała.
dziekujemy

a dla Agaci ciuchuteńkie


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość


Danika ja Cię zniechęciłam do Maclarenów? Sama myślę o jakimś podstawowym modelu jako lekkiej parasolce. Albo chicco może. Twoja Olga jest mniejsza i leciutka i dla niej taki Maclaren powinien być ok. W sensie dla Ciebie do pchania . Mam problem z wysławianiem się.
Sąsiadka, która testuje wózek ma 17kg model syna do wlożenia, więc wiesz, ma co pchać. Tak naprawdę trudny teren mamy jakieś 300metrów pod górkę do bloku plus jakieś 100metrów piachem, pozostałe rejony spacerowe w mieście to chodniki, więc taka parasolka też latem powinna się sprawdzać, szczególnie na jakieś "szybkie" wypady.
No nie wiem, czym Cię zniechęciłam.
Ancia dobrze, ze napisałaś pisałaś kiedyś, że te kółka kiepskie i siedzisko płytkie - nie wiem czy bym sama na to zwróciła uwage a ten wózek sobie troche kosztuje także absolutnie nie mam do Ciebie pretensji, wręcz przeciwnie

u mnie we wsi tez nie ma luksusów chodnikowych także musze to brać pod uwage

wiecie co, chyba jestem nietomna lekko. Napisałam luksósów i se myśle, coś nie gra, ale co

Edytowane przez danika
Czas edycji: 2012-03-26 o 08:48
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 09:00   #3846
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Dzień dobry bobry


Tż pozdrowiony. Z drobnym przypomnieniem jak to tam mu się 'we' tym Londynie podobało


Tak.... przypominaj mu codziennie
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 09:05   #3847
Malgosia1983
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 658
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Tak.... przypominaj mu codziennie
Oczywiście Was też pozdrawiam
__________________
"Moja matka nauczyła mnie aby stać prosto, siedzieć wyprostowaną i palić najwyżej sześć papierosów dziennie..." - Audrey Hepburn
Malgosia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 09:09   #3848
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Danika zapomniałam, co pisałam. O kółkach pamiętam, a siedzisko mi umknęło. Lekko nieprzytomna jestem.

Ominęła mnie choroba Olgi, trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie, biedne malenstwo .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 09:18   #3849
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Daniczko.
Nas też dopadło. Leosiek ma mega katar, ropny i chore gardełko, a ja to samo, z tym, że angina rozszalała się na całego. W sobotę wylądowaliśmy u lekarza. Młody ma Ceclor (i też się przyplątała biegunka; jak do jutra nie będzie lepiej, to poproszę o kłócie doopska. A do tego muszę go budzić w nocy na lekarstwo). Noce też tragiczne, głównie na rękach, całkowity brak apetytu. Zwraca wszystko poza moim mleczkiem, a w sobotę cycał pierś tylko raz przez cały dzień. Gorączka już przechodzi, zielenice odciągamy odkurzaczem (nie mam pojęcia skąd takie ilości się biorą).
Ja się czuję podle, do tego nieprzespane nocki, eeeech. Męczę się byle czym (dziś byłam mokra po obcinaniu Leonkowi paznokietków). No i gorączka nie chce mnie opuścić pomimo Duomoxu... Też się wyżaliłam, a co.
Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia. Oby Olgusia szybciutko poczuła się lepiej
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 09:21   #3850
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Ojejku Caltea, ale Was choróbsko dopadło. Jakieś wiosenne przesilenia czy co. Przykro mi bardzo, wracajcie szybko do zdrówka .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 09:25   #3851
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Danika, Caltea dzielne Mamusie ucałuje chorowitków swoich . Biedna Olunia i biedny Leoś, ze tak się męczą. oby jak najszybciej choroby poszły precz

Anciu, a czemu Ciebie tak mało? szalejesz z tymi wózkami
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 09:31   #3852
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
czy wasze brzdące śpią, uspiają same w łóżeczku ? Bo ja toczę batalie o spanie, ale tylko ryk słysze młodego
w nocy da się przełożyć koło 22 bo wcześniej musi usnać na mojej poduszce i za nic nie chce spać w łóżeczku , po żarciu go też odkładam, ale koło 4-5 nie ma spania już w łóżeczku tylko u mamy pod ramieniem...
dowcip miesiąca
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
u nas mały spi w łożeczku al etylko w nocy , w dzien nei umie, pare razy mu sie zdarzyłao ale to max 40 min spał a w nocy od 19 do 6 czasem 7 rano
u nas spał tylko w dzień...do czasu aż się nie popsuł 4 tyg temu

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Dobry wieczor, u mnie dopiero 19 wiec na jutro juz mam nastawiony budzik, zamierzam "spoznic sie do pracy" bo nastawilam na 6:15
i co - spóźniłaś się??
Ja ostatnio podeszlam do wystawy jakiegos firmowego sklepu tutaj, jakis bebeconfort czy chicco czy cos w tym stylu, bo na wystawie stalo krzeselko, takie zwykle z tych skladanych jak te co tu wklejacie i mialo cene, nawet przecenione bylo, a po przeliczeniu cena to 1100zl - nie, nie pomylilam sie o jedno zero
Ale teraz juz wiem czemu w tym sklepie nigdy nikogo nie ma
ło maj gad
Ale w zwyklym hipermarkecie takie zwykle krzeselko tez kosztuje kolo 400zl. Chyba ich z lekka "pobzdzilo" wiec na razie nie mamy
i jeszcze raz- ło maj gad
Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Misiek od urodzenia sama zasypia w łóżeczku, w ciagu dnia sama, a wieczorem śpiewam jej kołysankę, puszczam pozytywkę, czasem poglaszczę po główce, dam rękę i jakoś zasypia...dziś mi zasnęła na rękach przy piciu mleka, to ją odłożyłam, dalam smoka i śpi.czasami śpi ze mną, ale nie wtulona we mnie tylko na swojej połówce łóżka
szczęsciara
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A jak ty to poznajesz
/Lans lans baby


Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Archi
- dzięki za skomplementowanie fury Rysia A jeździ się mu fajnie, minę ma taką jakby był królem Anglii i łaskawie pozdrawiał tłum gapiów ze swojej karocy

No wiedziałam sama bym w takiej furze taką minę robiła
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Do mam karmiących piersią - macie jakiś plan, do kiedy karmicie? Ja planowałam tak do roku, ale ostatnio lekarka, z ktorą rozważałam szybsze zakończenie karmienia powiedziała, że im dłuzej, tym lepiej dla dziecka (nie była to pediatra). Nawet do 3 lat. I tak dumam nad tym.
Ja już pisałam do 18-ki karmię z tą moja mega laktacją a chciałam tylko parę miesięcy
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
a w ogóle po 3dniówce mała jakaś niewyraźna jest, czasem mam wrażenie jakby ją coś bolało. zbadałam mocz, jakieś lekkie odchylenia od normy są jutro idę do lekarza na kontrolę.
3mam kciuki za wizytę i powrót do normy

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
dla grzecznego Piotruli.
Przewroty u nas bezbłędnie w każdą stronę, a siadania i pełzania niet.
No tak, z wkładaniem do buzi wszystkiego on chyba pierwszy.
A samopoczucie wiesz, rożnie . Ale dziękuję, że pytasz.
Ancia- Tobie sie jednak nie polepszyło - o wygrzecznieniu Piotrka napisałam tak:
Cytat:
Wygrzeczniał??? taaaa
czyli pełen sarkazm

A u nas widzisz- przewroty to takie ciagle "oj niechcący" się gibnąłem i beczę... jedynie "wyginam śmiało" ciało dobrze nam idzie

A wczo przed kąpielą to myślałam, ze się z mężem posikamy- mały na przewijaku, rozebrany i ćwiczy wkładanie nóg do ust- brakuje mu jeszcze z 1-2cm - wysila się na maksa, stopy aż czerwone od ściskania i tylko patrzy na nas czy patrzymy i znów próbuje i się śmieje i gada. Lałam ,ze dziś będzie miał zakwasy w brzuchu i siniaki na stopach
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 09:32   #3853
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Ancia, podobno po roku strasznie ciężko dziecko odzwyczaić
Ja myślę, że do roku styknie Później to już nawet tak dziwnie wygląda jak dziecko podbiega do mamy i wrzeszczy, żeby cyca wypakowała

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Daniczko.
Nas też dopadło. Leosiek ma mega katar, ropny i chore gardełko, a ja to samo, z tym, że angina rozszalała się na całego. W sobotę wylądowaliśmy u lekarza. Młody ma Ceclor (i też się przyplątała biegunka; jak do jutra nie będzie lepiej, to poproszę o kłócie doopska. A do tego muszę go budzić w nocy na lekarstwo). Noce też tragiczne, głównie na rękach, całkowity brak apetytu. Zwraca wszystko poza moim mleczkiem, a w sobotę cycał pierś tylko raz przez cały dzień. Gorączka już przechodzi, zielenice odciągamy odkurzaczem (nie mam pojęcia skąd takie ilości się biorą).
Ja się czuję podle, do tego nieprzespane nocki, eeeech. Męczę się byle czym (dziś byłam mokra po obcinaniu Leonkowi paznokietków). No i gorączka nie chce mnie opuścić pomimo Duomoxu... Też się wyżaliłam, a co.
Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia. Oby Olgusia szybciutko poczuła się lepiej
Biedactwa
Moc mocy na walki z choróbskami życzę i tobie i Danice
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 09:35   #3854
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Archi u nas tez wielka głowa hehehe a myslałam ze ejstesmy w tym osamotnieni
no co Ty nie pamiętasz jak na drugim szczep panikowałam jaki wielki łeb ma moje bejbe Ost na szczep, jak miał 4 m-ce mial 44,5 cm
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
witam sie poweekendowo po kolejnej masakrycznej nocce. Dzis od 1 do 3 trzymałam małą w pionie na rękach, w fotelu siedziałyśmy, bo sie normalnie dusiła tym kaszlem i katarem.Nic nie jest lepiej, a nawet chyba jest gorzej. Jeszcze biegunki dostala po tym antybiotyku syfnym i pupcia odparzona. Rano lezała ze mną bez pampka w łóżku, na podkładzie a i tak jej sie udało usikać materac
Idziemy dzis na 12 do lekarza.niech juz lepiej jej zmieni na zastrzyki....
Oj biedna Gunia
Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Daniczko.
Nas też dopadło. Leosiek ma mega katar, ropny i chore gardełko, a ja to samo, z tym, że angina rozszalała się na całego. W sobotę wylądowaliśmy u lekarza. Młody ma Ceclor (i też się przyplątała biegunka; jak do jutra nie będzie lepiej, to poproszę o kłócie doopska. A do tego muszę go budzić w nocy na lekarstwo). Noce też tragiczne, głównie na rękach, całkowity brak apetytu. Zwraca wszystko poza moim mleczkiem, a w sobotę cycał pierś tylko raz przez cały dzień. Gorączka już przechodzi, zielenice odciągamy odkurzaczem (nie mam pojęcia skąd takie ilości się biorą).
Ja się czuję podle, do tego nieprzespane nocki, eeeech. Męczę się byle czym (dziś byłam mokra po obcinaniu Leonkowi paznokietków). No i gorączka nie chce mnie opuścić pomimo Duomoxu... Też się wyżaliłam, a co.
Oj Wy moje biedaki- wymęczycie się tymi chorobami
A Lesiowi wylazł ząbek?? Bo Piotrkowi tak
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 09:51   #3855
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Dzięki dziewczyny . Oj wzięło nas na maksa. Ja mam dodatkowo zapalenie krtani i ile razy odbiorę telefon, to nikt mnie nie poznaje. Cisza w słuchawce i albo się rozłączają, albo skonsternowani pytają, czy to aby na pewno ten numer, a moja bratanica to mnie nawet wzięła za swojego kuzyna. Tylko czemu Misiek miałby odbierać moją komórkę
No i biedny Leosiek strasznie na początku bał się mojego siąkania i kaszlu (to prawda, nie robię tego subtelnie, ale bez przesady, że taki delikacik.). Ryk młodego a małż patrzy na mnie z wyrzutem. Tja, uduszę się, bo się synuś boi. Pobał się, [pobał i przyzwyczaił. Teraz jak go karmię cycem i nabieram powietrza do kaszlu, to młody się odrywa (wie już co go czeka), patrzy na mnie, czasem nawet się uśmiechnie pod nosem, pozwoli mi się wykaszleć i wraca do jedzenia.
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
dowcip miesiąca

Dokładnie, zrywam boki

A wczo przed kąpielą to myślałam, ze się z mężem posikamy- mały na przewijaku, rozebrany i ćwiczy wkładanie nóg do ust- brakuje mu jeszcze z 1-2cm - wysila się na maksa, stopy aż czerwone od ściskania i tylko patrzy na nas czy patrzymy i znów próbuje i się śmieje i gada. Lałam ,ze dziś będzie miał zakwasy w brzuchu i siniaki na stopach
Fajowy Piotrek.
A Leon już od co najmniej tygodnia zajada stopę gł. prawą, ale za to w każdej pozycji: na leżąco, na siedząco w foteliku, nawet w spodniach

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Oj Wy moje biedaki- wymęczycie się tymi chorobami
A Lesiowi wylazł ząbek?? Bo Piotrkowi tak
i ja nic o tym nie wiem????Kiedy?
Ucałuj uzbrojoną po zęby dziecinę.
A Leonkowi wychodzi tak od stycznia (chyba wtedy byliśmy w szpitalu i lekarze widzieli wykluwające się zębole) i wyjść nie może. Chociaż już je widać pod skórką.
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 10:04   #3856
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 10:52   #3857
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość

heeejjjj
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 10:53   #3858
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

U na powrót zimy chyba brrrrrr zimno. Franek na balkonie, chwila spokoju. Opatuliłam go i niech chociaż godzinkę się dotleni.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:01   #3859
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Archi! W sobotę pedi kazała dawać Leosiowi kaszki mleczno-ryżowe, bo dziecko potrzebuje węglowodanów. Mam się nie bać utuczenia. Dawać gluta, choćby co drugi dzień (już nie walczę z manną, mam holle z pełnego przemiału). Żółtko co drugi dzień, mięsko koniecznie (jak Leosiek wyzdrowieje, to zacznę walkę z jego zapędami wegetariańskimi), nie odpuszczać i przyzwyczajać na siłę Królika zamówiłam, rozpytuję o młodego wiejskiego kuraka, jarzyny muszą być sklepowe, trudno nie mam wyboru. Rybkę mamy sobie podarować, zwłaszcza, że zawsze kończyło się tak. I kazała dopajać, zwłaszcza w czasie gorączki i upałów. Kubek Doidy już kupiony, sprawdzony przed chorobą, działa. Tylko teraz boję się cokolwiek podawać mojemu rzyguśnemu synkowi. Nawet wodę zwraca
Tylko gdzie w tym wszystkim będzie pierś??? No i nie wiem kiedy tę kaszkę mu dawać, rano? wieczorem?

Mamy gotujące zupki: czy jarzynki macie działkowe/ogrodowe, czy po prostu kupujecie w sklepie? To samo odnośnie owoców? Chciałabym zacząć gotować, więc proszę o odpowiedź
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 11:04   #3860
s-pray
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 14
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

up
s-pray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:06   #3861
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez s-pray Pokaż wiadomość
Caltea i Danika - jeju, strasznie Wam współczuję. Wam i Waszym chorowitkom.
Co do wielkich łbów - Eryk ma obówd głowy na 80 centylu a wagowo 25/50

Big web
Ja to nawet nie wiem ile mój ma w głowie, ale wagowo trzyma się 50. A Eryczek będzie chudzina po mamie i już. A jak tam u Was z apetytem? Polepszyło się?
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:06   #3862
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Kupujecie w sklepie. Niektóre czasem mam swoje, np. mrożony koperek, a ostatnio dorwałam od babci trochę ziemniaków.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:07   #3863
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez s-pray Pokaż wiadomość
up
durna baba, znowu z administracyjnego pisałam

Danika, Caltea - współczuję choróbska. I Wy się nacierpicie i Maluszki

Caltea - ja raczej ze słoików, ale jak już warzywa na przecier to się kopsałam przez miasto do sklepu ze zdrową żywnością.

Eryczek na 'trzeźwo' nie jada prawie w ogóle. Trochę przecieru ze słoika, ale dosłowne 2-3 łyżki i ma dość. Je jak śpi. Przy każdej jego drzemce lecę z butlą i go pompuję. Ale biada mi jak się w tym czasie obudzi, jego gniew jest wtedy STRASZNY

Edytowane przez spray
Czas edycji: 2012-03-26 o 11:15
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:27   #3864
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Co za up
Moje biedactwo odsypia. Może jednak mu odpuszcza ta choroba? Oby. Śpi już pod 3 godz, a chrapie bidulek...

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Dzięki za odp. U nas nie ma takowego sklepu. Może będę prosić rodzinkę o zakupy w Almie przy okazji? Skoro mają bio banany za 15 zł, to może będą mieli też bio warzywka.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Eryczek przypomina mnie z dziecięctwa. Byłam pompowana butlą na śpiąco. Moim najwiekszym koszmarem jest smak grysiku z tartym jabłkiem, które dokładano mi w celach odżywczych. Nie masz lekko, trudno pogodzić się z niejadkiem w domu. Musisz być silna, Eryk tak ma i już. Może wyrośnie z tego i złapie się w końcu za jedzenie

Edytowane przez Caltea
Czas edycji: 2012-03-26 o 11:29
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:39   #3865
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Ja biorę w lokalnym warzywniaku i nic Frankowi się nie dzieje, u nas chyba nie ma sklepów bio.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:42   #3866
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Kupujecie w sklepie. Niektóre czasem mam swoje, np. mrożony koperek, a ostatnio dorwałam od babci trochę ziemniaków.
U nas tak samo.
Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
durna baba, znowu z administracyjnego pisałam

Danika, Caltea - współczuję choróbska. I Wy się nacierpicie i Maluszki

Caltea - ja raczej ze słoików, ale jak już warzywa na przecier to się kopsałam przez miasto do sklepu ze zdrową żywnością.

Eryczek na 'trzeźwo' nie jada prawie w ogóle. Trochę przecieru ze słoika, ale dosłowne 2-3 łyżki i ma dość. Je jak śpi. Przy każdej jego drzemce lecę z butlą i go pompuję. Ale biada mi jak się w tym czasie obudzi, jego gniew jest wtedy STRASZNY
Hahha padłam z ostatniego
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:46   #3867
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Spray współczuję Ci niejadka, ale tak jak pisała chyba Caltea - taki typ. Niezłą masz z nim gimnastykę.

Cotka jak Filipek?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 11:57   #3868
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
wyboru. Rybkę mamy sobie podarować, zwłaszcza, że zawsze kończyło się tak. I kazała dopajać, zwłaszcza w czasie gorączki i upałów. Kubek Doidy już kupiony, sprawdzony przed chorobą, działa. Tylko teraz boję się cokolwiek podawać mojemu rzyguśnemu synkowi. Nawet wodę zwraca
Tylko gdzie w tym wszystkim będzie pierś??? No i nie wiem kiedy tę kaszkę mu dawać, rano? wieczorem?

Mamy gotujące zupki: czy jarzynki macie działkowe/ogrodowe, czy po prostu kupujecie w sklepie? To samo odnośnie owoców? Chciałabym zacząć gotować, więc proszę o odpowiedź
U mnie dokladnie to samo dzieje się po rybie. I to takie hafty i jeszcze do tego cudownie pachnące...

Wbrew pozorom na pierś się miejsce znajdzie hehe mój ze 4 razy w dzień pociągnie , do 3 w nocy.

Jarzynki mam swoje, ale ja mieszkam na wsi, więc tu prawie wszystko swoje , mama o to dba.

Owoce hm, jabłka mi się skończyły swoje, mam maliny , truskawki zamrożone i dżemy wiśniowe i truskawkowe więc odpadają. Dlatego jak coś to kupuje słoiczki

kaszke daje na noc , tak z pól godziny przed snem, żeby mu się jeszcze ładnie odbiło.

planuje na dniach zacząć dawać rano, co by kolejne karmienie cyckiem wyeliminować.
Tylko pytanie teraz cz najpierw dać cycka a potem kaszke , mówie po przebudzeniu, czy od razu kaszę ? Mamy jak wy to robicie ?


Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Eryczek na 'trzeźwo' nie jada prawie w ogóle. Trochę przecieru ze słoika, ale dosłowne 2-3 łyżki i ma dość. Je jak śpi. Przy każdej jego drzemce lecę z butlą i go pompuję. Ale biada mi jak się w tym czasie obudzi, jego gniew jest wtedy STRASZNY
łaaa hhaha wierze że gniew jest straszny
a swoją drogą wspólczuje nie jadka.


dziękujemy za życzenia urodzinowo- mięsięcznicowe
Stanisław z tej okazji postanowil matce dać w palnik, jego tata ma grypę jelitową więc jestem zdana tylko na siebie.
I posiadam dwójkę dzieci od wczoraj, z czego nie wiem które gorsze młode czy stare.

Archi gratulacje z ząbka!
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 12:03   #3869
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

O matko Małgosia - Tobie też współczuję. Chyba zaniedbałam Stanisława i mu życzeń nie złożyłam :sciana:. Więc proszę o wybaczenie i nadrabiam teraz - najlepszego Stasiu!!!!!
My owocki też sloiczkowe. A co do kaszki rano to nie wiem, nie próbowałam. A nie wolalaś mm? Bo kaszka chyba jednak tuczy?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 12:08   #3870
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
O matko Małgosia - Tobie też współczuję. Chyba zaniedbałam Stanisława i mu życzeń nie złożyłam :sciana:. Więc proszę o wybaczenie i nadrabiam teraz - najlepszego Stasiu!!!!!
My owocki też sloiczkowe. A co do kaszki rano to nie wiem, nie próbowałam. A nie wolalaś mm? Bo kaszka chyba jednak tuczy?
dziękujemy

hm nie mysłałam o mm, ale może to dobry pomysł. Młody z rana jee ze dwa razy do deseru, znaczy owoców.
Wogóle mnie dziś akt desperacji złapał że przechodzę na mm, mam dość tych nocy.
Uwielbiam jak się we mnie wtula jak ssie cycka, ale jak usnę przy tym i śpimy razem następne 1-2 godziny , a ja tak wygięta, to się ruszać nie moge potem i jestem cała ściepnięta
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.