Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź 2011! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł
Tuptać zaczynamy i siniaczki nabijamy-mamunty wrzesniowo=pazdziernikowe 2011 2 7,14%
Maluchy pierwsze roczki świętują i coraz więcej łobuzują 1 3,57%
Jescze tylko jeden kroczek i za chwile bedzie roczek 14 50,00%
Świeczki na torty kupujemy, bo za chwilę roczki świętujemy 2 7,14%
Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek 4 14,29%
Mamy wrześniowo październikowe 2011 5 17,86%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 22:08   #1081
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
A na przytulanie tez nie da rady? Albo uspic u Ciebie w lozku i przelozyc, chyba ze nie chcesz tak i ma sie uczyc zasypiac u siebie?
próbowałam w łóżku u mnie, nie bo od razu wstaje i chce się na ściany wspinać, na rekach noszenie też się nie sprawdza, bo wiecznie wypatrzy coś co ją zainteresuje i zaczyna się wyrywać, jedynie leżaczek działa, w nim się wycisza i zasypia.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 22:20   #1082
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
próbowałam w łóżku u mnie, nie bo od razu wstaje i chce się na ściany wspinać, na rekach noszenie też się nie sprawdza, bo wiecznie wypatrzy coś co ją zainteresuje i zaczyna się wyrywać, jedynie leżaczek działa, w nim się wycisza i zasypia.
Kazdy sposob dobry

Ja tez juz uciekam spac
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 06:23   #1083
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

dzien dobry

ja dzis świecę światło przed pracą niunia śpi jeszcze wiec korzystam i jem sniadanie z Wami

mleko oczywiscie juz wypiła, 6.45 ale kimnęła to niech spi

miłego dnia Mamusie i Dzieciątka
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 07:23   #1084
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Bry


Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
próbowałam w łóżku u mnie, nie bo od razu wstaje i chce się na ściany wspinać, na rekach noszenie też się nie sprawdza, bo wiecznie wypatrzy coś co ją zainteresuje i zaczyna się wyrywać, jedynie leżaczek działa, w nim się wycisza i zasypia.
u nas też leżaczek działa usypiająco na wieczór - w dzień a zwłaszcza rano Zuzik usypia w huśtawce - właśnie drzemie w niej
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 07:31   #1085
Wuwka
Raczkowanie
 
Avatar Wuwka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 359
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Melduję się po długim weekendzie - ogólnie ok ale okoliczności weekendowe były straszne (dlatego nie było mnie na forum). Śmierć w rodzinie męża.
U nas wszystko w porządku. Co u Was dopiero poczytam, ale chyba nie dam rady nadrobić, nawet nie wiem gdzie skończyłam ostatnio czytać. Wybaczcie.

W oczy rzucił mi się post MamyZo nt usypiania dziecka - moja córka długo usypiała jak chciała - najlepiej z mamą w łóżku wygłupy a dopiero po ok 40min sen. Podjęłam decyzję, że nie dam się tak robić przez nią w konia i potrzebuję chociaż wieczorem trochę czasu dla siebie i męża - nauczyłam zasypiać Lenkę samą w łóżeczku.
Myślałam, że to niemożliwe ale po paru wieczorach męki czyt. płaczu i wymuszania, nareszcie zasypia sama!!! Odkładałam do łóżeczka i mówiłam, że czas na sen i że ją kocham. Przytulałam i wychodziłam. Po ok 3-5 min jeżeli płakała ponawiałam w/w czynność aż do skutku. Z czasem było coraz mniej płaczu a teraz ona nie może się wieczorem doczekać kiedy ją położę do łóżeczka. Było trudno ale zdecydowanie warto.

Napisałam elaborat mam nadzieję, że nie zapachniało doktor B


Buziaki!

Spóźnione życzenia dla Oliwki i Michasi! Rośnijcie zdrowo!

Edytowane przez Wuwka
Czas edycji: 2012-06-11 o 08:27
Wuwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 08:08   #1086
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Czesc kochane chcialam sobie wczoraj z wami popisac wieczorem ale znowu mi net szwankuje, tzn rozlacza sie co chwile i wczoraj srednio co 30 sekund tak robil, wiec wylaczylam wszystko zeby sie nie wnerwiac.
Tusia i Acelinka trzymam kciuki
agus wezmiesz lapka do szpitala i posiedzisz wirtualnie z nami, bedzie dobrze. Chociaz sama nie dalabym rady chyba, nienawidze szpitali jak niczego innego na swiecie co do dzieci..w zeszlym tyg zadzwonila do mnie mama zeby sobie pogadac i mi opowiedziala o wycieczce szkolej z ich szkoly gdzie jechalo kilka klas, w zwiazku z tym bylo 7 nauczycieli, pojechali gdzies na wycieczke nad wode..chlopiec z 4 klasy byl dlugo pod woda, zorientowali sie dopiero po jakims czasie, zabrala go karetka, w srode lekarze podjeli decyzje o odlaczeniu go od aparatury podtrzymujacej zycie, jego mama sie nie zgodzila..w piatek ten chlopczyk zmarl a dzisiaj moja mam ma rozmawiac z mama tego chlopczyka, nie wyobrazam sobie

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Gdzie wy wszytskie jestescie?
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 08:32   #1087
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Witam,
po długim zasypianiu miałyśmy dziś tylko jedną pobudkę

Lulla, ojej to straszna historia, oglądałam reportaż w tv.

Wuwka, współczuje okoliczności weekendowych
A co do usypiania Zo to czasem zasypia sama u siebie, czasem ze mną zaśnie już przy cycku, ale jak zaczyna marudzić to nie zostawię jej samej zanoszącej się w tym łóżeczku bo mi serce by pękło.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 08:46   #1088
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Hej
Przepraszam, że się ostatnio nie udzielam, jakoś wybiłam się z rytmu.
Lulla, strasznie smutna historia
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 09:12   #1089
Wuwka
Raczkowanie
 
Avatar Wuwka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 359
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

MamoZo ja rozumiem obawy, że nie chcesz jej samej zostawić. Ja płakałam razem z małą prawie ale widziałam, że wymusza płacz był OKROPNY i aż dostawała spazmów to wchodziłam i głaskałam i tuliłam to był natychmiast spokój a jak tylko odkładałam to znów to samo. Wytrzymałam (babci powiedziałam, że niech nie przychodzi bo i tak jej nie pozwolę wziąć Małej) mąż mnie wspierał, że mi ufa i że małej krzywdy nie robię efekt (odpukać) zadziwiający.

Absolutnie nie namawiam Cię, żebyś to zrobiła. Po prostu poniekąd chwalę się swoim sukcesem

Lula historia straszna mąż stracił kuzyna we środę, który miał wypadek i byliśmy pierwsi aby go ratować, wyglądało, że będzie ok bo szedł z nami w stronę domu, potem się osunął i stan się pogarszał. Zmarł w szpitalu na stole operacyjnym - krwotok wewnętrzny
Wuwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 09:15   #1090
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Wuwka, gratuluję i nie ukrywam że zazdroszczę takiej konsekwencji, ja niestety ulegam mojej córci.

A historia z Waszym kuzynem straszna. Pewnie na początku był w takim szoku, że nie czuł że się źle dzieje.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 09:25   #1091
Wuwka
Raczkowanie
 
Avatar Wuwka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 359
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Dzięki

Chłopak zostawił narzeczoną i 7-miesięcznego synusia.

Przepraszam za to wylewanie żali ale muszę się wygadać
Wuwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 09:30   #1092
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Wuwka, pisz jak potrzebujesz. Lepiej tak, niż zostawiać takie emocje dla siebie, bo podobno wtedy dłużej radzimy sobie z traumą.

Ale to był wypadek samochodowy?
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 09:35   #1093
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość

a ciekawe co tam u naszej acelinki ?
żyje

tak jak dziewczyny pisały, ogarniam mgr, finiszuję, ale o kciuki nadal proszę, albo o podesłanie kroplówki z kawą, bo drogą ustną już nie bardzo wchodzi, za dużo jej ostatnio, a potrzebna jest bardzo.

Kurde, po co człowiekowi sen, nie idzie się przełączyć na tryb bez snu?

wróce jak ogarne
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 09:37   #1094
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Acelinka, kciuki trzymane w dalszym ciągu! Ważne, że już koniec widać
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 09:52   #1095
Wuwka
Raczkowanie
 
Avatar Wuwka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 359
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

tak, wypadek samochodowy paręset metrów od rodzinnego domu. Chłopak tylko sprawdzał, czy naprawił samochód - był się "przejechać". No i niestety z niewiadomych przyczyn uległ wypadkowi, uderzył w mały krzak i obrócił się na bok od pasażera. Wyszedł sam. Samochód nie miał tylko szyby od pasażera, poza tym wszystko ok. Prawdopodobnie przyczyną tak rozległego urazu było to, że nie zapiął pasów i uderzył w kierownicę

Acelinka, kciuki zaciśnięte!

Edytowane przez Wuwka
Czas edycji: 2012-06-11 o 09:54
Wuwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 09:59   #1096
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Cytat:
Napisane przez Wuwka Pokaż wiadomość
tak, wypadek samochodowy paręset metrów od rodzinnego domu. Chłopak tylko sprawdzał, czy naprawił samochód - był się "przejechać". No i niestety z niewiadomych przyczyn uległ wypadkowi, uderzył w mały krzak i obrócił się na bok od pasażera. Wyszedł sam. Samochód nie miał tylko szyby od pasażera, poza tym wszystko ok. Prawdopodobnie przyczyną tak rozległego urazu było to, że nie zapiął pasów i uderzył w kierownicę

Acelinka, kciuki zaciśnięte!

Wuwka strasznie wspolczuje i Tobie i jego rodzinie, wygadaj sie jesli to pomaga, lepiej dac ujscie tym emocjom

Acelinka - kciuki zacisniete , obrona to pikus


Dziecko mi sie popsulo - tylko raczki i raczki, wsadzilam ja w koncu w nosidlo i chodzilysmy po domu ogarniajac chate az zasnela
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 10:34   #1097
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Me bejbe padło w krzesełku do karmienia przy butli mdleje: bez smoka i dał się przenieść do łóżeczka
Pozbierajcie mnie!!!!!!!!!!!!

thelilah - witaj psióło


Lullcia, Wuwka
- straszne historie

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
o raju współczuje, w ogóle kurna co to ma być, a co dziecko winbne ze rodzice nie maja kościelnego? w ogóle paranoja ze sie tego czepiają
A idź...ale w końcu znaleźliśmy kościół gdzie możemy chrzcić kiedy chcemy (a nie np. tylko w 4 niedzielę miesiąca) chrzestni jacy chcemy- pełen luzzz
Miałam tam bierzmowanie- proboszcz się nie zmienił od tego czasu- bardzo dba o młodzież i np. pod kosciołem jest stajnia i dzieciaki jezdza konno, boisko do kosza , kawiarnia itp itd
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
heja
udało mi się nadrobić
szalona mi się nie udało

A Minio chyba dawno nie była , co??

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Mój Benio nie ochrzczony z wyboru i tak zapewne zostanie. Babcia jakoś się z tym pogodziła (stwierdziłam, że jak przezyła wojnę, to i z tym da radę, ale jestem wredna ), mój tata bardzo histeryzował, aż mu którymś razem powiedziałam, żeby dał sobie spokój z tym tematem, bo tylko psuje atmosferę. Od kilku miesięcy jest spokój, aż się boję, jak im się znowu przypomni

Pamiętam ,że była jazda. U nas w sumie myślałam, ze do tego nie dojdzie ale jakos tak w końcu w tym tyg sie zdecydowaliśmy.

No dobra- szan nie mam być na bieżąco.

Jeszcze tylko napisze , że rozmawiałam z Caltea- dzieci dają popalić- i to głównie te starsze Leosiowi idą ząbki hurtem więc taki lekki armagedonik ma.
Pozdrawia wszystkie i dziękuje za troskę i pamięć


---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

aha- MamoZo- za "mama"
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 10:42   #1098
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Wuwka, straszna ta historia. Aż mnie ciarki przeszły. Trzymajcie się tam

Archi ja za to znalazłam kościół gdzie ewentualnie ochrzczę Zośkę w sobotę, bez mszy, tylko ksiądz chrzestni i najbliższa rodzina.

Dziękuję w imieniu Zo za wszystkie barwa i gratulacje z okazji naszego pierwszego "mama", dziś była powtórka!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 10:46   #1099
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
u Acelinki i całej reszty, 19 przeglądajacych a udziela sie 5 wszytkie zapewne na wizaż wchodza a sie u nas nei pokaza
mnie tablet z automatu loguję więc proszę się oddzwonić
Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
proszę nie bić

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

nic mi się nie chce, nie mam siły na nic - chyba mnie jakieś przesilenie wiosenne dopadło - idę spać dobrej nocki
wczo tez miałam taki dzień. Totalnie rozbita byłam- za to dziś od rana wyszorowałam łazienkę, kuwetę kota i siadłam co nieco ponadrabiać.
A teraz monologi uprawiam

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość

Archi ja za to znalazłam kościół gdzie ewentualnie ochrzczę Zośkę w sobotę, bez mszy, tylko ksiądz chrzestni i najbliższa rodzina.
a to tak się da??????????? Tak też bym chciała
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Dziękuję w imieniu Zo za wszystkie barwa i gratulacje z okazji naszego pierwszego "mama", dziś była powtórka!
rozkręca się Zosieńka
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 10:49   #1100
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

u mnie tak sie da w dwóch kościołach, w tym jeden to katedra, a znalazłam taką informację w googlach, bo teraz każda parafia ma swoją stronę www

poszukaj, jeśli takie rozwiązanie bardziej Wam pasuje
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 10:50   #1101
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Cytat:
Napisane przez Wuwka Pokaż wiadomość
Melduję się po długim weekendzie - ogólnie ok ale okoliczności weekendowe były straszne (dlatego nie było mnie na forum). Śmierć w rodzinie męża.
U nas wszystko w porządku. Co u Was dopiero poczytam, ale chyba nie dam rady nadrobić, nawet nie wiem gdzie skończyłam ostatnio czytać. Wybaczcie.

W oczy rzucił mi się post MamyZo nt usypiania dziecka - moja córka długo usypiała jak chciała - najlepiej z mamą w łóżku wygłupy a dopiero po ok 40min sen. Podjęłam decyzję, że nie dam się tak robić przez nią w konia i potrzebuję chociaż wieczorem trochę czasu dla siebie i męża - nauczyłam zasypiać Lenkę samą w łóżeczku.
Myślałam, że to niemożliwe ale po paru wieczorach męki czyt. płaczu i wymuszania, nareszcie zasypia sama!!! Odkładałam do łóżeczka i mówiłam, że czas na sen i że ją kocham. Przytulałam i wychodziłam. Po ok 3-5 min jeżeli płakała ponawiałam w/w czynność aż do skutku. Z czasem było coraz mniej płaczu a teraz ona nie może się wieczorem doczekać kiedy ją położę do łóżeczka. Było trudno ale zdecydowanie warto.

Napisałam elaborat mam nadzieję, że nie zapachniało doktor B


Buziaki!

Spóźnione życzenia dla Oliwki i Michasi! Rośnijcie zdrowo!
Dziekujemy za zyczenia
wspolczuje tragedii
I za usypianie. Ja tez tak probowalam ale to trwalo tylko dwa dni i serce me peklo... jej placz i wyciaganie raczek w moja strone.... W sumie mala ladnie zasypia ale przy butli w ciagu dnia biore ja na raczki i przytulam i tez ladnie zasypia... Uwazam ze takie maluszki potrzebuja jeszcze czulosci od mamusi

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Czesc kochane chcialam sobie wczoraj z wami popisac wieczorem ale znowu mi net szwankuje, tzn rozlacza sie co chwile i wczoraj srednio co 30 sekund tak robil, wiec wylaczylam wszystko zeby sie nie wnerwiac.
Tusia i Acelinka trzymam kciuki
agus wezmiesz lapka do szpitala i posiedzisz wirtualnie z nami, bedzie dobrze. Chociaz sama nie dalabym rady chyba, nienawidze szpitali jak niczego innego na swiecie co do dzieci..w zeszlym tyg zadzwonila do mnie mama zeby sobie pogadac i mi opowiedziala o wycieczce szkolej z ich szkoly gdzie jechalo kilka klas, w zwiazku z tym bylo 7 nauczycieli, pojechali gdzies na wycieczke nad wode..chlopiec z 4 klasy byl dlugo pod woda, zorientowali sie dopiero po jakims czasie, zabrala go karetka, w srode lekarze podjeli decyzje o odlaczeniu go od aparatury podtrzymujacej zycie, jego mama sie nie zgodzila..w piatek ten chlopczyk zmarl a dzisiaj moja mam ma rozmawiac z mama tego chlopczyka, nie wyobrazam sobie

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Gdzie wy wszytskie jestescie?

Hej Lulus
Smutna historia.....

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
żyje

tak jak dziewczyny pisały, ogarniam mgr, finiszuję, ale o kciuki nadal proszę, albo o podesłanie kroplówki z kawą, bo drogą ustną już nie bardzo wchodzi, za dużo jej ostatnio, a potrzebna jest bardzo.

Kurde, po co człowiekowi sen, nie idzie się przełączyć na tryb bez snu?

wróce jak ogarne

za mgr


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Me bejbe padło w krzesełku do karmienia przy butli mdleje: bez smoka i dał się przenieść do łóżeczka
Pozbierajcie mnie!!!!!!!!!!!!

wow.... ciekawe kiedy ja sie takiego wyczynu doczekam...
dla Piotrusia



A idź...ale w końcu znaleźliśmy kościół gdzie możemy chrzcić kiedy chcemy (a nie np. tylko w 4 niedzielę miesiąca) chrzestni jacy chcemy- pełen luzzz
Miałam tam bierzmowanie- proboszcz się nie zmienił od tego czasu- bardzo dba o młodzież i np. pod kosciołem jest stajnia i dzieciaki jezdza konno, boisko do kosza , kawiarnia itp itd


super , ze sie udalo
to kiedy chrzciny ?



szalona mi się nie udało

A Minio chyba dawno nie była , co??


Pamiętam ,że była jazda. U nas w sumie myślałam, ze do tego nie dojdzie ale jakos tak w końcu w tym tyg sie zdecydowaliśmy.

No dobra- szan nie mam być na bieżąco.


Archi dobrze jest


Jeszcze tylko napisze , że rozmawiałam z Caltea- dzieci dają popalić- i to głównie te starsze Leosiowi idą ząbki hurtem więc taki lekki armagedonik ma.
Pozdrawia wszystkie i dziękuje za troskę i pamięć


---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

aha- MamoZo- za "mama"
Pozdrow Caltea


A ja siedze z bolem glowy ... zlapal mnie w nocy leje od wczoraj wieczora. Jest tylko 12 st siedze pod kocem , mala spi rany gdzie to lato.... nie chce siedziec w domu

Probuje sprzedac wozek i hustawke.... jedna laska do mnie napisala czy moze kupic wozek za tyle i tyle.... napisze tylko, ze podala bardzo niska cene. Ja nie wiem czy ludzie mysla ze oddam to za prawie darmo
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:00   #1102
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość

poszukaj, jeśli takie rozwiązanie bardziej Wam pasuje
a juz nie chce misie i czasu za bardzo nie ma bo w ten week chcemy wyganiać diabełka
Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
A ja siedze z bolem glowy ... zlapal mnie w nocy leje od wczoraj wieczora. Jest tylko 12 st siedze pod kocem , mala spi rany gdzie to lato.... nie chce siedziec w domu

Probuje sprzedac wozek i hustawke.... jedna laska do mnie napisala czy moze kupic wozek za tyle i tyle.... napisze tylko, ze podala bardzo niska cene. Ja nie wiem czy ludzie mysla ze oddam to za prawie darmo
Musisz sobie wziąc przybytek mój brat jak był mały to tak mówił jak ktoś narzekał na ból głowy bo wziął sobie do serca przysłowie od przybytku głowa nie boli "

Czasem kupujący potrafią serio człowiek ana łopatki rozwalić. Do mnie kiedyś laska pisała ,ze za drogo za wysyłkę chce- to jej tłumacze ,ze koperta itp- to nie uparta...

A jak tam wyniki Olivki?? Katar minął?
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:04   #1103
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Monia, jak uważasz, że wózek jest w takim stanie, że cena którą podałaś jest adekwatna, to się nie daj i poczekaj, a kupiec się znajdzie. Niektórzy to by chcieli by oddać za darmo i jeszcze pokryć koszty przesyłki
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:07   #1104
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Monia, jak uważasz, że wózek jest w takim stanie, że cena którą podałaś jest adekwatna, to się nie daj i poczekaj, a kupiec się znajdzie. Niektórzy to by chcieli by oddać za darmo i jeszcze pokryć koszty przesyłki
i jeszcze gratisa dostac!
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:21   #1105
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
a juz nie chce misie i czasu za bardzo nie ma bo w ten week chcemy wyganiać diabełka

Musisz sobie wziąc przybytek mój brat jak był mały to tak mówił jak ktoś narzekał na ból głowy bo wziął sobie do serca przysłowie od przybytku głowa nie boli "

Czasem kupujący potrafią serio człowiek ana łopatki rozwalić. Do mnie kiedyś laska pisała ,ze za drogo za wysyłkę chce- to jej tłumacze ,ze koperta itp- to nie uparta...

A jak tam wyniki Olivki?? Katar minął?

Katar jeszcze jest no i kaszel. W sobote dalam kupke do badania i czekamy.Narazie lekarz stwierdzil alergie ~( ciekawe na co )

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Monia, jak uważasz, że wózek jest w takim stanie, że cena którą podałaś jest adekwatna, to się nie daj i poczekaj, a kupiec się znajdzie. Niektórzy to by chcieli by oddać za darmo i jeszcze pokryć koszty przesyłki
Mamo Zo wozek jest w idealnym stanie .Jak nowy i na pewno nie zejde z ceny . Przesylki nie ma kto kupi musi sam przyjechac po niego

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
i jeszcze gratisa dostac!


a jak
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:24   #1106
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Katar jeszcze jest no i kaszel. W sobote dalam kupke do badania i czekamy.Narazie lekarz stwierdzil alergie ~( ciekawe na co )
No patrz- a ja po tych wynikach alergii bym się w ogóle nie spodziewała Chyba , ze u dzieci jest inaczej... nie znam się
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:27   #1107
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
No patrz- a ja po tych wynikach alergii bym się w ogóle nie spodziewała Chyba , ze u dzieci jest inaczej... nie znam się
A no widzisz... jestem juz bezradna bo malej cieknie z nosa i charczy do tego... czasem sama nie moze odkaszlec... Ja zawsze myslalam ze lekarze sa od tego, zeby pomoc a mnie sie wydaje ze oni sami nie wiedza co to moze byc.... ciekawe jak skonczyli studia
Teraz czekam czy nie ma pasozytow
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:28   #1108
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Bry




u nas też leżaczek działa usypiająco na wieczór - w dzień a zwłaszcza rano Zuzik usypia w huśtawce - właśnie drzemie w niej
jaka macie hustawke?

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Czesc kochane chcialam sobie wczoraj z wami popisac wieczorem ale znowu mi net szwankuje, tzn rozlacza sie co chwile i wczoraj srednio co 30 sekund tak robil, wiec wylaczylam wszystko zeby sie nie wnerwiac.
Tusia i Acelinka trzymam kciuki
agus wezmiesz lapka do szpitala i posiedzisz wirtualnie z nami, bedzie dobrze. Chociaz sama nie dalabym rady chyba, nienawidze szpitali jak niczego innego na swiecie co do dzieci..w zeszlym tyg zadzwonila do mnie mama zeby sobie pogadac i mi opowiedziala o wycieczce szkolej z ich szkoly gdzie jechalo kilka klas, w zwiazku z tym bylo 7 nauczycieli, pojechali gdzies na wycieczke nad wode..chlopiec z 4 klasy byl dlugo pod woda, zorientowali sie dopiero po jakims czasie, zabrala go karetka, w srode lekarze podjeli decyzje o odlaczeniu go od aparatury podtrzymujacej zycie, jego mama sie nie zgodzila..w piatek ten chlopczyk zmarl a dzisiaj moja mam ma rozmawiac z mama tego chlopczyka, nie wyobrazam sobie

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Gdzie wy wszytskie jestescie?
Lulla a nie bedzie miała jakiś prawnych nieprzyjemnosci?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:29   #1109
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
A no widzisz... jestem juz bezradna bo malej cieknie z nosa i charczy do tego... czasem sama nie moze odkaszlec... Ja zawsze myslalam ze lekarze sa od tego, zeby pomoc a mnie sie wydaje ze oni sami nie wiedza co to moze byc.... ciekawe jak skonczyli studia
Teraz czekam czy nie ma pasozytow
Po wynikach i pasożytów bym się nie domyśliła

Ja bym jej zrobiła wymaz z gardła
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 11:30   #1110
Wuwka
Raczkowanie
 
Avatar Wuwka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 359
Dot.: Pierwszy ząbek, pierwszy kroczek zbliża się dzieciaczków roczek" Mamy wrześ-paź

Dziękuję za miłe słowa

Doczytałam, że ostatnio poruszany temat jedzenia dzieciaczków. U mnie mniej więcej to samo co u ancihk - Mała prawie w ogóle nie jada obiadków. Za to zauważyłam, że lubi duże kawałki np. chlebek w dość sporych kostkach lub owoc tak podobnie kaszka wejdzie wieczorem łyżeczką ale ilość niewielka. No i niestety odbija się to na nocnym karmieniu raz albo ostatnio chciałaby nawet dwa razy
Mam koncepcję, żeby gotować większe kawałki i spróbować dać w taki sposób
Wuwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.