Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 14:13   #3991
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez JOY Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuje dobrego fryzjera w Krk tak by mi do 200zł zrównał kolor na długich włosach, podciął końcówki Jestem tak nie zadowolona tym co mi fryzjerka zrobiła z włosami - że potrzebuje pomocy.
Ja Ci polecam Magdę S. z salonu Anthemis na ul. domki - jak tu już wcześniej pisałam - mnie bardzo ładnie wyrównała kolor - płace u niej za farbę i strzyżenie ok. 170 zł
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 23:26   #3992
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Z ostatnich fryzjerskich doświadczeń mam prawdziwy mix Do pokazu robiłam kolor w salonie Roman na Brackiej (albo Gołębiej, jak kto woli) i wyszedł naprawdę ładnie. Nie jestem tylko pewna co do ceny koloryzacji, ale na stronie na pewno znajdziecie cennik.
A dzisiaj ścięłam się po pokazie u Agi z Creative Cut i też mogę polecić Fryzura pokazowa wyglądała dobrze do pierwszego mycia, więc zdecydowałam się ją poprawić u Agnieszki właśnie - nie ścięła mnie mocno na długości, a nadała włosom nowego i bardzo kobieco kształtu (mimo, że krótkie).
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 09:18   #3993
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez rusalka66 Pokaż wiadomość
Hej! Poszukuję dobrego fryzjera który zdekoloryzuje mi włosy które są w kolorze ciemny brąz. Dekoloryzacja niewielka, do jasnego brązu/brązu. Oczywiście w przystępnej cenie
hej robilas juz może tą dekoloryzje?? bo chciałabym wiedzie czy jestes zadowolona??
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 11:43   #3994
zula4x4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 49
GG do zula4x4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

To ja też poproszę numer do Pani Magdy ze Śląskiej, mam 2 minuty od domu, to czemu by nie spróbować
zula4x4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 13:43   #3995
Dagmara790
Przyczajenie
 
Avatar Dagmara790
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Z własnego doświadczenia wiem, że dekoloryzację dobrze robią w salonie women's time. Używają tam dekoloryzatora firmy rolland (jest to bardzo dobra włoska firma) i kolor schodzi w kwadrans o pięć tonów. Byłam naprawdę zadowolona bo włosy wyglądały dobrze.
Dagmara790 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 12:41   #3996
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jeżeli robiłaś dekoloryzacje to powiedz szczerze , włosy bardzo sie zniszczyły???
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 08:56   #3997
rusalka66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Postanowiłam narazie nie robić dekoloryzacji żeby nie męczyć włosów, chociaż słyszałam że dekoloryzacja nie niszczy to jednak potem trzeba je znowu pofarbować.
rusalka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 10:41   #3998
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Moja wiedzą fryzjerska w tej materii nie jest najbardziej rozwinięta, ale czy dekoloryzacji nie robi się rozjasniaczem?

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 11:29   #3999
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

To zależy, są sposoby, mniej lub bardziej inwazyjne, wszystko zależy od fryzjera. Ja przechodziłam z brązu, poprzez rudości, fiolet do blondu i włosy mają się bardzo dobrze
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 09:06   #4000
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nie warto od razu przechodzić z czarnego (ciemnego) na blond, lepiej stopniowo...
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 13:51   #4001
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

dobrze wiedziec na przyszlosc bo pamiętam , że miałam taka znjomą co miala piekne ciemne wlosy (farbowane) i pewnego razu przyszla z takimi przesuszonymi i popalonymi końcówkami ;/ Mówiła ze jest po dekoloryzacji.....
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 16:53   #4002
hipertrofia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ale nie zawsze tak jest, zasadą jest, że nie można się od razu decydować na dekoloryzację bardzo ciemnych włosów - wówczas końcówki istotnie mogą być przesuszone. Ja natomiast mam włosy w kolorze ciemny blond i dekoloryzacja z 'wiśni' nie zniszczyła mi włosów, ale to być może zasługa kosmetyków używanych w salonie.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

@smaruj_dzemorem: Wiesz co, bardzo fajnie strzygą i czeszą w Black Pearl, niedaleko Galerii Krakowskiej. Byłam tam, kiedy wybierałam się na ślub przyjaciółki i dziewczyna, która mnie strzygła opowiadała, że czeszą też uczestników "Bitwy na głosy". Ale genialna obsługa - podsunęli mi kilka pomysłów na fryzurę, wybrałam jeden z nich i było super. Wysyłam tam swoją siostrę, też przed studniówką.

Edytowane przez hipertrofia20
Czas edycji: 2012-11-12 o 16:56
hipertrofia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 20:50   #4003
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Znacie salon Daria na Ruczaju, ul. Jana Szwai?
Planuje wybrać się tam na koloryzację i trochę się boję
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 09:51   #4004
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

czy ktoś był może w Villa Dermatica na Zakopiańskiej ??? robią tam włosy farbami Alfaparf, a szukam własnie takiego salonu. Pomoże ktoś ??
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 13:12   #4005
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja powiem wam szczerze, że do tej pory nie znalazłam swojego fryzjera "na życie" za każdym razem chodze do innego , bo nie mogę trafic na takiego co mnie zadowoli ;(( byłam już w tylu salonach w krakowie ale w tych o ktore pytacie jeszcze nie byłam ....
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 14:38   #4006
aisunah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Poszukuję pani Renaty Galos, pracowała w JLD w Krakowie. Była najlepszą moją fryzjerka ever. Pomóżcie ;,,,-(
aisunah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 12:24   #4007
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Odświeżam wątek. Możecie kogoś polecić?
__________________
Wymiana:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post42596287


PROSZĘ, ODPISZ U MNIE
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 15:03   #4008
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

To zależy kogo szukasz i w jakim przedziale cenowym
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 05:21   #4009
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość
To zależy kogo szukasz i w jakim przedziale cenowym
Ja szukam raczej w niskim, żeby za podcięcie końcówek nie skasowali mnie 50zł ;P
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 17:53   #4010
leniwa48
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Orientuje się ktoś z Was ile kosztuje strzyżenie lub koloryzacja u pana Jacka Bakaja? Chociaz w przybliżeniu proszę.
leniwa48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 10:48   #4011
shinobii
Raczkowanie
 
Avatar shinobii
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jako iż trochę pytałam się w tym wątku o fryzjerów, to napisze w końcu o kogo poszłam i czy jestem zadowolona.

Do Pani Agnieszki Jaśko wysłałam siostrę. Przyszła zadowolona, mówiła mi, że pokazała jej fryzury, w których by dobrze wyglądała. Umyła włosy, obcieła z długości, troszkę podkręciła. Zaproponowała tez kosmetyki do pielęgnacji z serii Elseve L'oreala. Dużo mówiła o włosach, że widać, że niefarbowane, bo wtedy na nich wszystko sie odbija etc. Zapłaciła za wszystko 60 zł.
Mi tutaj brakowało jakies pielęgnacji odrębnej. Skoro siostra ma suche włosy, to jakiś zabieg by sie przydał, ale nic nie proponowała.


Ja byłam natomiast w Pure Diamond na Krowoderskich Zuchów. I jestem straaaasznie zadowolona. Byłam u Pani Natalii, (choć wiem, że tutaj dużo było poleceń do Pani Ewy, ale miała urlop, i tak nie żałuje) na początku porozmawiałyśmy o moich włosach. Jak je pielęgnuje, w jakim sa stanie, jakie bym chciała mieć. Oczywiście z moich prostych drutów loków się zrobić nie da, tak samo z objętością. Zaproponowała mi też rytuał Keraste nawilżający plus do tego coś na wzmocnienie, kurcze, nie wiem jak to nazwać profesjonalnie. Obcięła mi też włosy tak z 8 cm. Miałam bardzo długie, ale też bardzo zniszczone. Teraz wyglądają o niebo lepiej. Podsuszyla na okrągłeś szczotce, później nałożyła też wałki na rzepe by dodac nieco objętości. I wszystko wyszło super! Na pewno wybiore się tam jeszcze raz
Popytałam się też trochę o stylizacje włosów, o loki. Jakie kosmetyki przed jakie po, i dostałam wyczerpującą odpowiedź. Za wszystko zapłaciłm 160 zł (mam długie włosy).
Także od siebie mogę polecić ten lokal w 100%.
shinobii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 09:22   #4012
Antalaja
Przyczajenie
 
Avatar Antalaja
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, a czy któraś z Was słyszała cokolwiek o salonie Opi Mania w stadionie Cracovii? Przeszukałam całe forum i nigdzie nie ma o nim ani słowa. Pytam, ponieważ byłam tam w tym roku z kuzynką, która
robiła tam upięcie ślubne i fryzura była przepiękna.
Ja natomiast chciałabym iść na ścięcie i tak się zastanawiam czy warto...

Najchętniej poszłabym do Oskara Bachonia, który czesał i malował moją bratową do ślubu. Tylko cena trochę mnie odstrasza - ok. 150 zł za ścięcie.

Do tej pory chodziłam do Studio Effect na kapelance, ale w ostatnich latach coś się tam popsuło. Chodziłam tam kolejno do Edyty, Anity i Magdy, ale niestety wszystkie panie się zwalniały (dosyć to dziwne). Najbardziej byłam zadowolona z P. Anity. Niestety nie udało mi się jej znaleźć. Gdyby ktoś, coś wiedział to błagam o kontakt ! Wiem tyle, że pochodziła z okolic Kostrze Kraków - Tyniec.
A w sierpniu byłam na zrobieniu fal/loków na wesele i niestety już w drodze do domu włosy z tyłu trochę się rozprostowały i byłam strasznie zła :/ Włosy robiła mi jakaś nowa, młodziutka dziewczyna.

Edytowane przez Antalaja
Czas edycji: 2012-11-21 o 09:26
Antalaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 19:55   #4013
Skimona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 183
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Co sądzicie o Trendy Hair Fashion na starowiślnej albo o studio fryzur też na starowiślnej?
Skimona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 08:11   #4014
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shinobii Pokaż wiadomość
Ja byłam natomiast w Pure Diamond na Krowoderskich Zuchów. I jestem straaaasznie zadowolona. Byłam u Pani Natalii, (choć wiem, że tutaj dużo było poleceń do Pani Ewy, ale miała urlop, i tak nie żałuje) na początku porozmawiałyśmy o moich włosach. Jak je pielęgnuje, w jakim sa stanie, jakie bym chciała mieć. Oczywiście z moich prostych drutów loków się zrobić nie da, tak samo z objętością. Zaproponowała mi też rytuał Keraste nawilżający plus do tego coś na wzmocnienie, kurcze, nie wiem jak to nazwać profesjonalnie. Obcięła mi też włosy tak z 8 cm. Miałam bardzo długie, ale też bardzo zniszczone. Teraz wyglądają o niebo lepiej. Podsuszyla na okrągłeś szczotce, później nałożyła też wałki na rzepe by dodac nieco objętości. I wszystko wyszło super! Na pewno wybiore się tam jeszcze raz
Popytałam się też trochę o stylizacje włosów, o loki. Jakie kosmetyki przed jakie po, i dostałam wyczerpującą odpowiedź. Za wszystko zapłaciłm 160 zł (mam długie włosy).
Także od siebie mogę polecić ten lokal w 100%.
O, zapomniałam o tym salonie Byłam tam jakieś dwa-trzy lata temu na koloryzacji i w sumie od tej pory zdecydowałam, że lepiej farbować się u fryzjera ;D Fajnie, że nadal trzymają poziom
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:41   #4015
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

t
Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość
O, zapomniałam o tym salonie Byłam tam jakieś dwa-trzy lata temu na koloryzacji i w sumie od tej pory zdecydowałam, że lepiej farbować się u fryzjera ;D Fajnie, że nadal trzymają poziom
Też słyszłam o tym rytuale Kerastasea jakos nie mam czasu się wybrac. Powiedz czy jeden taki zabieg wystarczy bo napisalas ze wlosy sa o wile lepsze
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 19:08   #4016
kalina1980
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dla mnie wyznacznikiem dobrego obcięcia jest fakt, że włosy następnego dnia po wyjściu z salonu układają się tak samo dobrze. Pani ANIA z Autorskiego Studia AK.KK zajmuje się moim włosami od 2 lat, nigdy nie byłam zawiedziona. Od włosów długich po krótkie, od koloryzacji rudej po blond zawsze byłam zadowolna z efektu. Cenię sobię również jej szczerość w doradzaniu i odwagę w metamorfozach. Moje przyjaciółki, którym polecałam tą fryzjerkę również były bardzo zadowolone. Z całą odpowiedzialnośćią stwierdzam, że to godny polecenia profesjonalista.
kalina1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 09:07   #4017
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
t
Też słyszłam o tym rytuale Kerastasea jakos nie mam czasu się wybrac. Powiedz czy jeden taki zabieg wystarczy bo napisalas ze wlosy sa o wile lepsze
A to chyba nie do mnie ;D
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 11:53   #4018
shinobii
Raczkowanie
 
Avatar shinobii
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość
A to chyba nie do mnie ;D
Pewnie do mnie

Ja go polecam. Dla mnie jeden zabieg wystarczyl. Nie wiem w jakims stanie są Twoje włosy. Ale moje były bardzo przesuszone, końcówki rozdwojone, mimo, że stosuje oleje i odżywki.
shinobii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 12:26   #4019
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shinobii Pokaż wiadomość
Pewnie do mnie

Ja go polecam. Dla mnie jeden zabieg wystarczyl. Nie wiem w jakims stanie są Twoje włosy. Ale moje były bardzo przesuszone, końcówki rozdwojone, mimo, że stosuje oleje i odżywki.
tak tak do ciebie kurcze moje włosy sa takie same przesuszone i rozdwojone końcówki;/ a pozatym mam osłabione włosy bo ciągle prostuje a pozatym od dłuższego czasu mam ich jakoś mało na głowie i dośc duzo ich wypada...Chciałabym sobie zrobic ten rytuał ale nie wiem czy jest sens aczynac jak jeden zabieg nic nie da ...dlatego pytalam ile taki zabiegów na włosy trzeba ale o to chyba musze zapytac na innym wątku
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 18:03   #4020
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

możecie polecić fryzjerkę która pracuje na Alfaparfie ???
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.