Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-16, 22:33   #4471
cofril
Przyczajenie
 
Avatar cofril
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Smile Fryzjerska metamorfoza Kraków/Tarnów

Witam, chciałabym przejsc fryzjerska metamorfoze. Znudził mi się aktualny wygląd i chciałabym całkowicie oddac sie w rece profesjonalisty strzyzenie + koloryzacja. Interesuja mnie fryzjerzy w Tarnowie, Krakowie i okolicach. Chciałabym żeby cena łącznie nie przekroczyła 300zł.
Mam nadzieje że mi pomozecie
Macie kogoś godnego polecenia ?
cofril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 21:26   #4472
_Edzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam wszystkie wizażanki, na codzień mieszkam za granicą ale 11 września wybieramy sie na małe zwiedzanie Krakowa na tydzień. Byłabym bardzo wdzięczna za polecenie salonu który zajął by sie moją czuprynąMam proste jak drut włosy do tego znacznie przerzedzone nad czołem i w zeszłym w jednym ze salonów na północy Polski fryzjerka zaproponowała mi styling i rezultat mnie zachwycił. Jeśli ktoraś z was mogłaby mi pomóc w poszukiwaniu salonu byłabym bardzo wdzieczna, pozdrawiam
_Edzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 14:58   #4473
nmz
Przyczajenie
 
Avatar nmz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Udalam sie jednak do Black Pearl w lipcu i bylam zadowolona z koloru i z uczesania na wesele. Salon przyjemny dla oka i to co lubie -zajmowala sie mna jedna fryzjerka od poczatku do konca (druga pomagala stylko suszyc i krecic wlosy).
nmz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 09:38   #4474
fehu3
Przyczajenie
 
Avatar fehu3
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Fryzjer wykładowca

Cześć,

znacie dobrego fryzjera który podjął by sie prowadzenia wykładów w szkole fryzjerskiej?
Chodzi o osobę która będzie miała świetny kontakt z uczniami i jakiekolwiek doświadczenie w prowadzeniu tego typu kursów.
Nie jest to zajęcie pochłaniające cały wolny czas ( 2 dni raz na 2 tygodnie - popołudniami )
Proszę pomóżcie znaleźć kogoś kto byłby dobry !


Pozdrawiam,

M.



P.S. Miasto - Kraków

Edytowane przez fehu3
Czas edycji: 2014-09-01 o 09:50
fehu3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:52   #4475
Patka12121212
Raczkowanie
 
Avatar Patka12121212
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: koło Wadowic
Wiadomości: 104
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

hej
Chciałabym iść do jakiegoś dobrego fryzjera do Krakowa, znalazłam w internecie salon KHC, u pana Andrzeja Kruczka.
Mam kręcone włosy, w miarę długie (pokręcone są za ramiona, wyprostowane trochę dłuższe).
Zainteresowałam się salonem KHC, bo w informacjach o p. Kruczku pisze, że specjalizuje się w kręconych włosach, a na tym mi zależy
Byłyście może w tym salonie (pytam przede wszystkim dziewczyny z kręconymi włosami)? Jak wrażenia? Czy warto dopłacić trochę pieniędzy do droższego Kruczka, czy reszta ekipy też jest dobra?
__________________
nakarm głodne dzieci:www.pajacyk.pl

http://www.butik.net.pl/?affiliate=patka12121212 <<- sklep butik, wejdź
Patka12121212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 22:06   #4476
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Patka12121212 Pokaż wiadomość
hej
Chciałabym iść do jakiegoś dobrego fryzjera do Krakowa, znalazłam w internecie salon KHC, u pana Andrzeja Kruczka.
Mam kręcone włosy, w miarę długie (pokręcone są za ramiona, wyprostowane trochę dłuższe).
Zainteresowałam się salonem KHC, bo w informacjach o p. Kruczku pisze, że specjalizuje się w kręconych włosach, a na tym mi zależy
Byłyście może w tym salonie (pytam przede wszystkim dziewczyny z kręconymi włosami)? Jak wrażenia? Czy warto dopłacić trochę pieniędzy do droższego Kruczka, czy reszta ekipy też jest dobra?
Nie polecam Agnieszki. Zdecydowała, żeby falowane/kręcone ścinać na wyprostowanych i w ogole ścieła mnie prawie na prosto- słabo się układa to u mnie. Natomiast nad szefem sama się zastanawiam, widziałam jak ścinał i fajnie to wyglądało. Dużo rozmawiał z klientką, reagował na jej sugestie.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2015-03-22 o 17:30
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 22:36   #4477
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Patka12121212 Pokaż wiadomość
hej
Chciałabym iść do jakiegoś dobrego fryzjera do Krakowa, znalazłam w internecie salon KHC, u pana Andrzeja Kruczka.
Mam kręcone włosy, w miarę długie (pokręcone są za ramiona, wyprostowane trochę dłuższe).
Zainteresowałam się salonem KHC, bo w informacjach o p. Kruczku pisze, że specjalizuje się w kręconych włosach, a na tym mi zależy
Byłyście może w tym salonie (pytam przede wszystkim dziewczyny z kręconymi włosami)? Jak wrażenia? Czy warto dopłacić trochę pieniędzy do droższego Kruczka, czy reszta ekipy też jest dobra?
Ja byłam u Aldony i Kamila i polecam obojga, choć ja raczej mam falowane włosy, które prostuję, więc nie wiem jak sobie radzą z kręconymi, ale np. na koloryzację również polecam obojga, choć chyba Kamila bardziej
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 08:48   #4478
marrrcepan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Kraków - ULA z Moloko

Jak w temacie.
Poszukuję bo zgubiłam numer
Jeśli ktoś wie gdzie pracuje, albo jak się z nią skontaktować, proszę o wskazówkę.
Dzięki
marrrcepan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 11:57   #4479
miyavi666
Raczkowanie
 
Avatar miyavi666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 219
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam, mam obecnie nierówno rozjaśnione włosy, coś pomiędzy żółtym a rudym. Szukam fryzjera który zrobiłby z tego ładny platynowy blond. Czekam na propozycje
miyavi666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 08:52   #4480
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, nie orientujecie się czy u Piotra Karnafała pracuje ktoś jeszcze? Jeśli tak, to czy warto iść? I ile kosztuje mniej więcej strzyżenie? Pytam, bo nie ma żadnej strony ani fb.

I jeszcze jedno, może któraś z Was wie, wczoraj w Bonarce mignął mi przed oczyma plakat salonu Hair Coif - strzyżenie 45 zł, jakaś promocja? Niestety, śpieszyłam się i nie miałam czasu przyglądnąć się dokładnie. Czy ktoś coś wie na ten temat? Na stronie nic nie mają. I czy warto tam iść? Nigdy nie byłam w takiej sieciówce, a może warto byłoby spróbować?...Ma ktoś jakieś doświadczenia?
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 09:51   #4481
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Poza Piotrem jest jeszcze Aneta, Gosia i jakaś młoda dziewczyna, która się chyba uczy.

Ja u Piotra placiłam ostatnio 52zł, za podcięcie końcówek na długich włosach, bez mycia przed i stylizacji po.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 09:59   #4482
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie orientujecie się czy u Piotra Karnafała pracuje ktoś jeszcze? Jeśli tak, to czy warto iść? I ile kosztuje mniej więcej strzyżenie? Pytam, bo nie ma żadnej strony ani fb.
Tak, pracuje. Moja mama strzyże się u jednej z pań - mogę zapytać o imię. Mama ma świetnie obcięte włosy, nowocześnie i dopasowane do twarzy odmładzające uczesanie (jak dla mnie świadczy sporo o fryzjerze, bo najczęściej panie w wieku mamy straszą jakiś potrwałowym koszmarem).
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 13:04   #4483
Nikki025
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 42
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Poszukuję fryzjera, który umie dobrze ściągac kolor (nie katowanie wlosow rozjaśniaczem tylko profesjonalnie sciaganie koloru) a pozniej zrobi mi ladny blond , któras z Was może mi takiego polecic?

Edytowane przez Nikki025
Czas edycji: 2014-09-15 o 13:20
Nikki025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 13:32   #4484
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Poza Piotrem jest jeszcze Aneta, Gosia i jakaś młoda dziewczyna, która się chyba uczy.

Ja u Piotra placiłam ostatnio 52zł, za podcięcie końcówek na długich włosach, bez mycia przed i stylizacji po.

Dotka możesz coś więcej powiedzieć o tym panu? Dobry z niego fryzjer? Chcę zapuścić włosy, ale zależy mi na tym by ktoś o nie dbał w sensie dobrego lekkiego przycięcia by nadać odrastającym włosom ludzki wygląd.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 15:03   #4485
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wiesz, Piotr jest specyficzny, musiałabyś sama spróbować Ja jestem z niego zadowolona, mam długie wlosy, po wizycie u niego dobrze się układają.
Mama z kolei ma krótkie i też go sobie chwali. Czasem tylko trzeba go stopować, bo ma swoją wizję, niekoniecznie spójną z naszą

Ale ja też wielkich wymagań nie mam, bo o włosy dbam sama, a moja wizyta u fryzjera to średnio 20 minut raz na pół roku albo i dłużej
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 07:05   #4486
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dotka90,
dzięki za info, trochę podrożał jak samo podcinanie końcówek 52 zł. Kiedyś moja koleżanka chodziła do niego i za całe strzyżenie brał 50 zł, z myciem itd. I z jej relacji właśnie on nie był jakiś "odjechany", potrafił zrobić jej klasycznego, idealnie przyciętego boba. No, ale że dużo dziewczyn pisze teraz, że jest on "awangardowy", to chciałabym się przejść do kogoś innego u niego. Poza tym nie chce mi się planowac wizyty z 2tyg. wyprzedzeniem, co najmniej, a pewnie jak jeszcze popołudniu będę chciała, to z miesiąc trzeba czekać do niego...

cornflower_girl,
tak! Bardzo proszę o namiar do tej fryzjerki! Popytaj mamę, proszę!!! Ceny takie same jak u Piotra czy inne?
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 10:14   #4487
kormoranek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej dziewczyny Ja od niedawna chodze do fryzjera do VICI hair & beauty na Wielopolu strzygła mnie już 2 razy pani Martyna, a ostatnio po fryzjerze skorzystałam też z depilacji laserowej bo mają w tym samym salonie warto tam zajrzeć - dziewczyna na prawdę ma "fach" w ręku i strzyże bardzo nowocześnie Polecam!
kormoranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 10:38   #4488
JeanneInes
Raczkowanie
 
Avatar JeanneInes
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Co do salonu VICI - pracuje tam moja znajoma, która jeszcze jak mieszkałam bliżej Krakowa, czasami mnie strzygła i to była jedna z niewielu osób której nie bałam się oddać pod nożyczki swoich włosów
Zatem jeśli szukacie fryzjera który wie, ile to 1 cm i nie wciska Wam na siłę swojej wizji, to umówcie się do Ani z Vicihair
JeanneInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 02:20   #4489
frettka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

PILNE !!!!
Potrzebuje pani Ani albo Hani (już nie pamiętam) z colette ze starowiślnej. Pracowała tam na pewno 4miesiące temu. Jest to jedyna osoba która dała sobie radę z moimi włosami . Ostatnio byłam w colette ale młoda pani fryzjerka nie wiedziala nawet jak się zabrać za te moje włosy. Dlatego potrzebuje pani Ani lub Hani żeby odratowala mi fryzurę, a panie w colette nie były aż tak miłe żeby mi udzielić informacji gdzie teraz pracuje. Pozdrawiam i proszę o pomoc !
frettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-03, 07:34   #4490
chatte_noir
Raczkowanie
 
Avatar chatte_noir
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej
wybieram się w przyszłym tygodniu do Dawida Parzonki na Rakowicką, czy macie jakieś doświadczenia z tym fryzjerem? Przejrzałam wątek i znalazłam, że ktoś go polecał, ale tylko w kontekście upięć. Mam pewne obawy i chodzi mi o farby, których on używa, bo do tej pory przez kilka lat chodziłam do Maniewskiego, a dokładnie do Tomka i Kasi na Rakowickiej (odłączyli się od Maniewskiego, z Tomka i Kasi byłam bardzo zadowolona) i do Claudiusa. Zawsze farbowali mi włosy jogurtowymi farbami Kemona, robili takie delikatne ombre. Mam długie proste włosy, naturalnie ciemny blond i te farby wyjątkowo mi służyły. Włosy były bardzo błyszczące (zdarzyło mi się odpowiadać na pytanie pani na ulicy o adres fryzjera , kolorystycznie świetnie dobrana, wypłukiwała się tak, że nie widać mi prawie odrostów (szczególnie u Tomka, u Claudiusa było trochę gorzej). Ale finansowo mnie to zabijało, więc szukam kogoś tańszego. Ktoś, coś wie o Dawidzie, a raczej o farbach jakich używa? Będę wdzięczna za pomoc, łatwo zniszczyć długie włosy, które zapuszczało się wiele lat
chatte_noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 20:59   #4491
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez miyavi666 Pokaż wiadomość
Witam, mam obecnie nierówno rozjaśnione włosy, coś pomiędzy żółtym a rudym. Szukam fryzjera który zrobiłby z tego ładny platynowy blond. Czekam na propozycje

Wlasnie polecicie jakiegos dobrego fryzjera, ktory zna sie na platynowych blondach ??? Rowniez bardzo prosze o pomoc.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:52   #4492
chatte_noir
Raczkowanie
 
Avatar chatte_noir
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wizyta zaliczona, farba jest okej (jak na razie), a sam Dawid bardzo profesjonalny
chatte_noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 15:02   #4493
Fiiolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czesc Dziewczyny

Szukam dobrego fryzjera w Krakowie, ktory zrobilby na moich dlugich, brazowych wlosach piekne ombre. Obecnie koncowki wygladaja jakby byly spalone i blond zdecydowanie drazni mnie swoim pozolklym odcieniem. Zalezy mi na dobrych farbach, zeby wlosy wygladaly na zdrowe, naturalne i byly blyszczace.
Przy okazji chcialabym wycieniowac delikatnie wlosy, zeby ukladaly sie ladnie na codzien.
Kogo polecacie?
Slyszalam o Maniewskim, nie wiem cz to dobry wybor rowniez pod wzgledem cenowym, pomozcie
Fiiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 17:03   #4494
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Maniewski trzyma wysokie ceny, w sumie trudno się dziwić ze względu na lokalizację, z tego wątku były już wpisy, że klientki nie były jakoś specjalne zachwycone jak na taką cenę.
Ja chodziłam tam, ale bardzo dawno temu jak mieli jeszcze lokalizację na Rakowickiej (czy też Rakowieckiej), mimo kilku podejść też nie byłam jakoś specjalnie zachwycona.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 10:58   #4495
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A ja mam nareszcie moją wymarzoną fryzurę ^^

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno, może któraś z Was wie, wczoraj w Bonarce mignął mi przed oczyma plakat salonu Hair Coif - strzyżenie 45 zł, jakaś promocja? Niestety, śpieszyłam się i nie miałam czasu przyglądnąć się dokładnie. Czy ktoś coś wie na ten temat? Na stronie nic nie mają. I czy warto tam iść? Nigdy nie byłam w takiej sieciówce, a może warto byłoby spróbować?...Ma ktoś jakieś doświadczenia?
Wychodzę z założenia, że idzie się do fryzjera, a nie do firmy, która aktualnie go zatrudnia. O ile bowiem fryzjer nie pracuje we własnym salonie, to kwestia miejsca zatrudnienia jest dość elastyczna i niekoniecznie marka lub renoma salonu ma cokolwiek wspólnego z faktycznymi umiejętnościami poszczególnych osób.
W Hair Coif byłam, ale na Czyżynach, zapłaciłam 82 złote za strzyżenie, mycie z kuracją. Można taniej, można drożej.

I pomimo tego, że mieszkam na drugim końcu miasta, będę tam wracać, bo znalazłam tam super panią, która obcięła mnie dokładnie tak, jak chciałam, doradziła po drodze, odradziła, jak było trzeba i suma sumarum wyszło super. A że moje cięcie do łatwych w utrzymaniu nie należy, będę tam z pewnością dość częstym gościem. Sam salon mnie nie przekonuje jakoś szczególnie, ale pani - jak najbardziej.,
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 00:15   #4496
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A możecie polecić jakiegoś niedrogiego fryzjera w okolicach centrum tylko do podcięcia końcówek, nic więcej? Na jakiś fryz muszę się nastawić, a drażnią mnie te suche końce.
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 16:29   #4497
201703061427
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 737
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecacie jakiegoś fryzjera w okolicach bronowic ? Może słyszałyście o salonie uwolnij piękno?
201703061427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 16:45   #4498
chatte_noir
Raczkowanie
 
Avatar chatte_noir
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

hej, nie pamiętam dokładnie, ale cenowo to chyba tak się kształtowało: mam długie włosy: strzyżenie 160 + delikatne (ombre farba jogurtowa) 280 - efekt super, całkowicie naturalny, ale jednak dość szybko się wypłukuje. Jednak tak dobierali kolor, że odrost były prawie niezauważalne i chodziłam do nich co 3 miesiące
chatte_noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 16:52   #4499
chloelove
Raczkowanie
 
Avatar chloelove
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 31
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Szukam fryzjera z Krakowa lub okolic, któremu można zaufać w sprawach farbowania (mam włosy farbowane na ciemny blond/jasny brąz, chcę jasny blond bez rudości) i który nie weźmie ode mnie fortuny
chloelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 14:16   #4500
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Szymon Kaczmarzyk jest świetny. Nie wiem dokładnie od jakiego czasu ma salon, ale... zawsze idę z własnym pomysłem, nie zawsze udanym i zawsze wychodzę od nich mega zadowolona. Widzę po jakości efektu że nie ma kombinowania na kosmetykach co w salonach okazuje się być coraz rzadszym zjawiskiem.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.