Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-03, 15:56   #91
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
z bielendy tez jest dobra seria Pharm do suchej cery
ta seria pharm bielendy jest tez na pekajace naczynkai pajaczki
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 16:39   #92
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: krem liftingujący pod oczy

Witam!
A ja potrzebuję cudu. Mam cerę mieszaną, niespodzianki pojawiają się bardzo rzadko, jedynie na czole co jakiś czas walczę z kaszką. Mam 24 lata.
Nie mam cierpliwości do regularnego używania kremu, poza tym zwykle kupowałam kremy bo ładne, bo producent wiele obiecuje, bo jak nowy to będę stosować. Od kiedy jestem bardziej uświadomiona unikam kremów z parafiną itp. Znalazłam Tołpę Strefa T i kremik Hipp... i w sumie więcej by mi do szczęścia nie było potrzeba, gdyby nie brak filtrów. Nie używam żadnych! I chciałabym to zmienić.
Tak więc potrzebuję kremu z filtrem na dzień, który nadaje się pod makijaż, który nie zapycha, nie posiada w składzie parafiny i tym podobnych składników, szybko się wchłania i po którym nie będę się świecić Ja takiego nie znalazłam. Pomożecie?
Tak, wiem,ostrzegałam, że potrzebuję cudu

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2014-10-03 o 16:40
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 23:46   #93
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: krem liftingujący pod oczy

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Witam!
A ja potrzebuję cudu. Mam cerę mieszaną, niespodzianki pojawiają się bardzo rzadko, jedynie na czole co jakiś czas walczę z kaszką. Mam 24 lata.
Nie mam cierpliwości do regularnego używania kremu, poza tym zwykle kupowałam kremy bo ładne, bo producent wiele obiecuje, bo jak nowy to będę stosować. Od kiedy jestem bardziej uświadomiona unikam kremów z parafiną itp. Znalazłam Tołpę Strefa T i kremik Hipp... i w sumie więcej by mi do szczęścia nie było potrzeba, gdyby nie brak filtrów. Nie używam żadnych! I chciałabym to zmienić.
Tak więc potrzebuję kremu z filtrem na dzień, który nadaje się pod makijaż, który nie zapycha, nie posiada w składzie parafiny i tym podobnych składników, szybko się wchłania i po którym nie będę się świecić Ja takiego nie znalazłam. Pomożecie?
Tak, wiem,ostrzegałam, że potrzebuję cudu
Bielenda Bikini może?

No i niestety...Fitomed zawodzi i to bardzo. Nawilża bardzo kiepsko, bardziej natłuszcza.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 19:14   #94
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: krem liftingujący pod oczy

A ja polecam kremik Color Control do twarzy, wyrównuje koloryt i kryje niedoskonałości, stosuję go pod podkład, ma naturalny filtr ochronny. Mam taki 10 w 1 Bielendy, z kwasem hialuronowym i olejem brzoskwiniowym
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 16:08   #95
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: krem liftingujący pod oczy

Bielenda Bikini? Ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...a-ochrona.html ma w składzie caprylic/capric triglyceride, co może zapychać...
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 16:57   #96
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: krem liftingujący pod oczy

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa99 Pokaż wiadomość
A ja polecam kremik Color Control do twarzy, wyrównuje koloryt i kryje niedoskonałości, stosuję go pod podkład, ma naturalny filtr ochronny. Mam taki 10 w 1 Bielendy, z kwasem hialuronowym i olejem brzoskwiniowym
a wiem o ktorym mowisz, swietna sprawa, dzieki Bielendzie zycie staje sie latwiejsze ogolnie mam duzo ich kosmetykow i swietnie sie uzupelniaja na zmiane
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 17:17   #97
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: krem liftingujący pod oczy

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Bielenda Bikini? Ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...a-ochrona.html ma w składzie caprylic/capric triglyceride, co może zapychać...
No to niestety nie wiem. Słyszalam też dobre opinie o Pharmaceris S, ale nie mam teraz jak sprawdzić składu - zobacz, może on ma dobry?
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 11:27   #98
marcjanna gd
Przyczajenie
 
Avatar marcjanna gd
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
krem 2w1 do twarzy i pod oczy dla mężczyzn

Cześć,
znacie może dobry krem dla mężczyzn do twarzy i pod oczy? Zależy mi żeby był to kosmetyk właśnie 2 w 1 - na pierwsze zmarszczki i nawilżający. Ostatnio w drogerii nie widziałam a zależy mi jeszcze żeby był lekki, może jakaś emulsja?
Będę wdzięczna za każde polecenie
marcjanna gd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 21:15   #99
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: krem 2w1 do twarzy i pod oczy dla mężczyzn

Cytat:
Napisane przez marcjanna gd Pokaż wiadomość
Cześć,
znacie może dobry krem dla mężczyzn do twarzy i pod oczy? Zależy mi żeby był to kosmetyk właśnie 2 w 1 - na pierwsze zmarszczki i nawilżający. Ostatnio w drogerii nie widziałam a zależy mi jeszcze żeby był lekki, może jakaś emulsja?
Będę wdzięczna za każde polecenie
Moze FlosLek dla mężczyzn? Mój brat używa i jest zadowolony
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 06:38   #100
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Po około
dwóch tygodniach stosowania Fitomedu wymiękłam - mam wrażenie, że zaczął mi wręcz wysuszać buzię. Wczoraj po kąpieli znów go użyłam i to, co po raz kolejny stało się z moją skórą przelało czarę goryczy: jest wysuszona, ściągnięta i szorstka jak papier ścierny. Nie wiem, może trafiłam na źle ukręcony egzemplarz? W każdym razie więcej na pewno go nie użyję.
Z podkulonym ogonem wracam do Bioliqa.
__________________

Edytowane przez naanakov
Czas edycji: 2014-10-12 o 06:40
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 17:07   #101
Izunia_1
Przyczajenie
 
Avatar Izunia_1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 14
gdzie kupić dobry krem na zmarszczki pod oczami, w aptece czy drogerii?

Witam

Uzbierałam sobie pieniążki na jakiś lepszy krem pod oczy, który zredukuje choć troche moje zmarszczki mimiczne i cienie. Niedługo 30-tka na karku i pojawiły się u mnie takie właśnie zmarszczki coraz bardziej widoczne. Pierwszy raz jednak kupić chcę sobie krem do 100zł, nie jak zazwyczaj do 30zł. Chcę by moje pieniądze nie były wydane w ciemno i na próżno. Nie wiem, nie mam pojęcia czy lepiej iść do apteki po taki kremik i tam Pani mi doradzi, czy lepiej np. w Sephorze. Boje się, że mogą mi wcisnąć coś co nie koniecznie jest dobre i skuteczne...Sama nie wiem. Może wy wizażanki znacie jakiś na prawdę skuteczny kremik pod oczy na mimiczne marszczki?Pozdrawiam
Izunia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 00:01   #102
gorzkagoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Acha!Wrzuccie pomysły na polskie kremy pod oczy i może żele na sińce.Moje nie straszą ale w związku z tym,ze nie mogę znaleźć fajnego korektora,to może je wyprobuje...

Odnalazłam ostatnio na yt filmik o domowym kremie pod oczy, jeśli masz się ochotę pobawić w robienie własnego kremu to wygoogluj sobie, mnie już korci i czytam od kilku dni o właściwościach produktów i się wkręcam
ja niestety mam straszne sińce i wypróbowałam już mnóstwo kremów/żeli ale nic nie mogę w 100% polecić
gorzkagoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 12:42   #103
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: gdzie kupić dobry krem na zmarszczki pod oczami, w aptece czy drogerii?

Cytat:
Napisane przez Izunia_1 Pokaż wiadomość
Witam

Uzbierałam sobie pieniążki na jakiś lepszy krem pod oczy, który zredukuje choć troche moje zmarszczki mimiczne i cienie. Niedługo 30-tka na karku i pojawiły się u mnie takie właśnie zmarszczki coraz bardziej widoczne. Pierwszy raz jednak kupić chcę sobie krem do 100zł, nie jak zazwyczaj do 30zł. Chcę by moje pieniądze nie były wydane w ciemno i na próżno. Nie wiem, nie mam pojęcia czy lepiej iść do apteki po taki kremik i tam Pani mi doradzi, czy lepiej np. w Sephorze. Boje się, że mogą mi wcisnąć coś co nie koniecznie jest dobre i skuteczne...Sama nie wiem. Może wy wizażanki znacie jakiś na prawdę skuteczny kremik pod oczy na mimiczne marszczki?Pozdrawiam
Z własnego doświadczenia widzę, że na zmarszczki mimiczne raczej nie ma rady. Stosuję retinoidy, które jako jedne z niewielu substancji mają udowodnione działanie przeciwstarzeniowe, ponadto filtry, antyoksydanty i nawilżenie (żadna z tych rzeczy nie jest droga). Cała twarz jest bardzo jędrna, jednolita i gładka, ale tam gdzie mocno działa mimika (w moim przypadku pod oczami) zmarszczki są. Mięśnie zaciskają się tysiące razy w ciągu dnia i nie liczyłabym na żaden krem czy to za 10 zł, 100 zł czy 1000 zł.
W pewnym stopniu pomagają mi ćwiczenia twarzy, dzięki nim zmarszczki są mniej widoczne oraz ograniczenie mimiki - marszczyłam czoło bez potrzeby i zaczęły się tam pojawiać pierwsze linie, ale nauczyłam się to kontrolować i już ich nie mam. Nie ma na to jednak szans pod oczami, bo przecież nie przestanę się uśmiechać, a botoksu nie chcę wstrzykiwać.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 14:58   #104
mademoiselle1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki krem do twarzy wybrać?

Witajcie, mam ważne pytanie. Chodzi mi mianowicie o krem do twarzy dla kobiet 20+, na dzień, z olejkiem arganowym.Używałam kremu Ziaja, ale chciałabym spróbować czegoś bardziej delikatnego. Mam cerę normalną, która nie stwarza problemów. Ostatnio zauważyłam jedynie, że jest ona bardziej zmęczona... Z góry dziękuję za pomoc
mademoiselle1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 03:05   #105
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
POTRZEBNY dobry krem dla skory : Mieszana + atopowa ,pod makijaz ,ktory polecicie ?

Poszukuje dobrego kremu do skory mieszanej + atopowej ktory nada sie pod makijaz ,mozecie ktorys polecic ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 21:31   #106
googoo113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Krem z kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym

czy ktoś używał kremu z kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym z firmy BONDI. Jakieś opinie na ten temat
googoo113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 23:09   #107
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Jaki krem do twarzy wybrać?

Cytat:
Napisane przez mademoiselle1990 Pokaż wiadomość
Witajcie, mam ważne pytanie. Chodzi mi mianowicie o krem do twarzy dla kobiet 20+, na dzień, z olejkiem arganowym.Używałam kremu Ziaja, ale chciałabym spróbować czegoś bardziej delikatnego. Mam cerę normalną, która nie stwarza problemów. Ostatnio zauważyłam jedynie, że jest ona bardziej zmęczona... Z góry dziękuję za pomoc
Może spróbuj olejku arganowego do twarzy? Są takie specjalnie przeznaczone do pielegnacji, ładnie nawilżają i zapobiegaja powstawaniu zmarszczek Wiem, bo sama takiego używam, mam akurat Bielendy Argan Face Oil z kwasem hialuronowym. Może inne firmy też mają, ale innych nie używałam, a ten mam sprawdzony i jest skuteczny
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 07:30   #108
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

A ja bym chciała polecić krem Białego Jelenia. Pod makijaż idealny, na noc też, gdy nawalimy trochę więcej. Doskonale nawilża, nie podrażnia, nie zapycha, dość szybko się wchłania i pozostawia buzię bardzo miłą w dotyku. Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do przesuszeń i jestem z niego bardzo zadowolona.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 20:44   #109
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
A ja bym chciała polecić krem Białego Jelenia. Pod makijaż idealny, na noc też, gdy nawalimy trochę więcej. Doskonale nawilża, nie podrażnia, nie zapycha, dość szybko się wchłania i pozostawia buzię bardzo miłą w dotyku. Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do przesuszeń i jestem z niego bardzo zadowolona.
Krem Biały Jeleń, wow! Nie wiedziałam. Chyba się skuszę. Też mam cerę mieszaną a mój krem właśnie się kończy, więc jest okazja żeby wypróbowac nowy
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 09:01   #110
melka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Krem wygładzający

Witam!
Po wygranej walce z trądzikiem ( po sotosowaniu cudownych tabletek hormonalnych Syndi 35 ) pozbyłam się okropnych krost na twarzy. Teraz jednak szukam kremu wygładzającego, poprawiającego ogólny stan skóry. Polecacie jakieś kremy o podobnym działaniu ?
melka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 20:43   #111
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Krem wygładzający

Cytat:
Napisane przez melka001 Pokaż wiadomość
Witam!
Po wygranej walce z trądzikiem ( po sotosowaniu cudownych tabletek hormonalnych Syndi 35 ) pozbyłam się okropnych krost na twarzy. Teraz jednak szukam kremu wygładzającego, poprawiającego ogólny stan skóry. Polecacie jakieś kremy o podobnym działaniu ?
ja stosuje redermic r LPR i uspokoił mi cerę naczynkowa , rozjasnił i wyrównał koloryt pory tez uporządkowane-sa po serum korygujacym Bielendy więc teraz mało widoczne. Mam cere mieszana i ciekawi mnie co moge nałożyc na ten redermic bo troche suchawo miejscami. to najlepszy krem jaki miałam, pod oczy mam redermic c i nawet worki sa mniejsze. Dopiero 3 tygodnie a już widze w lustrze efekty.

Edytowane przez annajustyna
Czas edycji: 2014-11-06 o 08:15
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 11:59   #112
JamesBD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Witam

Szukam porady dotyczącej kremu do twarzy. Jestem zielony w tych sprawach i nie wiem jaki krem dobrać do swojej buźki. Ostatnio zaczęły mi się z nią dziać dziwne rzeczy. Jest niby sucha gdyż pojawiają się płatki łuszczącej się skóry, ale zarazem tłusta bo strasznie szybko zaczynam się świecić jak żarówka. Towarzyszy mi też uczucie napiętej skóry. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś krem bądź serię kosmetyczną do takich trudnych przypadków . Z góry dziękuję.
JamesBD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 22:24   #113
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Dziewczyny ktory krem pod OCZY polecicie ,ktory poprawi skore wyglad skory pod oczami + troche zlikwiduje cienie szarawo sine ,ale nie bedzie podraznial wrazliwych oczu ?


Ogolnie moja skora wokol oczu jest jakby szarawa ,nie wiem dlaczego ?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-05 o 22:26
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 08:14   #114
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktory krem pod OCZY polecicie ,ktory poprawi skore wyglad skory pod oczami + troche zlikwiduje cienie szarawo sine ,ale nie bedzie podraznial wrazliwych oczu ?


Ogolnie moja skora wokol oczu jest jakby szarawa ,nie wiem dlaczego ?
polecam od siebie la roche posay hydraphase intense jeżeli zależy Tobie na efektach; drogeryjne słabo sobie z tym radzą i jeśli nie chcesz zlikwidować problemu to możesz nawet ziaje kupić -nie pomoże ale i nie zaszkodzi; z doświadczenia wiem, że dermokosmetyki sie sprawdzają ale u mnie krajowe nie.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia widzę, że na zmarszczki mimiczne raczej nie ma rady. Stosuję retinoidy, które jako jedne z niewielu substancji mają udowodnione działanie przeciwstarzeniowe, ponadto filtry, antyoksydanty i nawilżenie (żadna z tych rzeczy nie jest droga). Cała twarz jest bardzo jędrna, jednolita i gładka, ale tam gdzie mocno działa mimika (w moim przypadku pod oczami) zmarszczki są. Mięśnie zaciskają się tysiące razy w ciągu dnia i nie liczyłabym na żaden krem czy to za 10 zł, 100 zł czy 1000 zł.
W pewnym stopniu pomagają mi ćwiczenia twarzy, dzięki nim zmarszczki są mniej widoczne oraz ograniczenie mimiki - marszczyłam czoło bez potrzeby i zaczęły się tam pojawiać pierwsze linie, ale nauczyłam się to kontrolować i już ich nie mam. Nie ma na to jednak szans pod oczami, bo przecież nie przestanę się uśmiechać, a botoksu nie chcę wstrzykiwać.
napisz proszę jakie preparaty stosujesz czy z drogerii czy z apteki? ja zaczęłam stosowac redermic r i filtr a pod oczy redermic c.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 11:37   #115
HAKP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cześć, na początku chciałam wszystkich powitać : )

Ostatnio po jednym zabiegu kosmetycznym byłam zmuszona do stosowania filtru 50. Był to zabieg kwasami, nabyłam CELEBRIN Sun Junior. Moja cera ma skłonność do wyprysków, poza tym jest cerą tłustą, wiem na co dzień nie rozstawałam się z Barwą Siarkowa Moc. Jednak okazuje się, że ten filtr matuje skórę genialnie, zastanawiam się czy w konsekwencji stosowania, może pogorszyć stan skóry, lub ją w jakiś sposób zanieczyścić.

Krem jest co prawda wysoce delikatny, dla niemowląt. Jakieś doświadczenia?
HAKP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 04:18   #116
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
polecam od siebie la roche posay hydraphase intense jeżeli zależy Tobie na efektach; drogeryjne słabo sobie z tym radzą i jeśli nie chcesz zlikwidować problemu to możesz nawet ziaje kupić -nie pomoże ale i nie zaszkodzi; z doświadczenia wiem, że dermokosmetyki sie sprawdzają ale u mnie krajowe nie.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------


napisz proszę jakie preparaty stosujesz czy z drogerii czy z apteki? ja zaczęłam stosowac redermic r i filtr a pod oczy redermic c.
ale krem La roche posay hydraphase intense jest to krem do twarzy.Ja uzywam tylko francuskich dermokosetykow:Avene,La roche posay,svr.
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 06:36   #117
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
ale krem La roche posay hydraphase intense jest to krem do twarzy.Ja uzywam tylko francuskich dermokosetykow:Avene,La roche posay,svr.
w serii hydraphase jest krem pod oczy-hydraphase intense, a LPR to marka francuska której zaczęłam używać tak jak Ty.
sadzę, ze drogeryjny krem pod oczy nie załatwi tego problemu, bo tam takich kosmetyków nie ma. Jesli zalezy Ci na skórze to dermokosmetyki sa lepszym rozwiązaniem, niekoniecznie LPR ale są tańsze polskie marki.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 18:09   #118
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

A gdzie można dostać krem do twarzy biały jeleń?? Bo jakoś nie widziałam nigdy w sklepach.
A z nawilżających kremów polecam krem Młodzieńczy Blask z bielendy, mam taki matujący i nawilżający i dobrze się sprawdza dla mojej suchej skóry
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 18:35   #119
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa99 Pokaż wiadomość
A gdzie można dostać krem do twarzy biały jeleń?? Bo jakoś nie widziałam nigdy w sklepach.
A z nawilżających kremów polecam krem Młodzieńczy Blask z bielendy, mam taki matujący i nawilżający i dobrze się sprawdza dla mojej suchej skóry
jest w drogeriach DNC, w Rossmanie nie widziałam ale poszukałabym w normalnych drogeriach. Z białego jelenia dobry jest krem do rak.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 22:08   #120
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
w serii hydraphase jest krem pod oczy-hydraphase intense, a LPR to marka francuska której zaczęłam używać tak jak Ty.
sadzę, ze drogeryjny krem pod oczy nie załatwi tego problemu, bo tam takich kosmetyków nie ma. Jesli zalezy Ci na skórze to dermokosmetyki sa lepszym rozwiązaniem, niekoniecznie LPR ale są tańsze polskie marki.
Mam dostep tylko do zagranicznych marek

ciekawe ktory lepszy pod oczy LRP hydraphase intense ,czy Avene po oczy ,a moze lepszy okazac sie LRP REMEDIC C ??

a co sadzciie o smarowaniu skory pod oczami :KWASEM migdalowym 10 % od Pharmaceric ?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-11-07 o 22:10
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-25 17:05:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.