Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-10-22, 20:31   #1561
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Nie mam ju¿ blondu. Niestety nie mam lepszej jako¶ci zdjêcia
odcien 7,11, do¶æ mocno popielaty z lekk± po¶wiat± z³ocistego (ale widaæ przy bardzo mocnym o¶wietleniu). Nie wiem jak wygl±da w ¶wietle dziennym, gdy koñczê pracê jest ju¿ ciemno a z domu wychodzê gdy jeszcze jest ciemno.
Ogólnie, jestem zadowolona
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dddd.jpg (27,7 KB, 78 za³adowañ)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 20:40   #1562
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez karolca Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mam ju¿ blondu. Niestety nie mam lepszej jako¶ci zdjêcia
odcien 7,11, do¶æ mocno popielaty z lekk± po¶wiat± z³ocistego (ale widaæ przy bardzo mocnym o¶wietleniu). Nie wiem jak wygl±da w ¶wietle dziennym, gdy koñczê pracê jest ju¿ ciemno a z domu wychodzê gdy jeszcze jest ciemno.
Ogólnie, jestem zadowolona
Zrób zdjêcie w weekend w dziennym o¶wietleniu, jak bêdziesz mia³a czas i ochotê.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 20:48   #1563
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

koniecznie zrobiê, bo to kolor, który trudno uchwyciæ.
Jak dla mnie jest boski A¿ trudno mi uwierzyæ, ¿e to poziom 7. Zazwyczaj tak ciemno wychodzi³ mi poziom 5-6.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-25, 21:02   #1564
WilhelminaS
Przyczajenie
 
Avatar WilhelminaS
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hej wam.Problem,problem,probl em.....Chce bardzo wrocic do swojego naturalnego koloru(taki mysli blond pomieszany troche z miodowym blondem).Miesiac temu bylam u fryzjera na pasemkach.Na farbowanym blondzie z poziomu 12 zrobila mi pasemka 5.73 i jeszcze jakas 8.Szybko dosc spraly sie te pasemka i zostal taki zolty blond.Dzisiaj kupilam farbe i zafarbowalam wlosy.Pani sprzedawczyni,po pokazaniu jej zdjecia co bym chciala osiagnac doradzila mi zakup 8.73....Po ufarbowaniu mam rude wlosy,cos jak skorupa orzecha wloskiego tylko bardziej rudy.Dla mnie okropny kolor,zle sie czuje w nim.Doradzcie cos.Czy jak zafarbuje odcieniem 8.1 to zgasze ta rudosc? Chcialabym miec ciemny naturalny blond tylko nie rudy.

Dodam ze uzywam farb Wella koleston perfect.

Edytowane przez WilhelminaS
Czas edycji: 2014-10-25 o 21:05
WilhelminaS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-25, 21:26   #1565
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez karolca Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mam ju¿ blondu. Niestety nie mam lepszej jako¶ci zdjêcia
odcien 7,11, do¶æ mocno popielaty z lekk± po¶wiat± z³ocistego (ale widaæ przy bardzo mocnym o¶wietleniu). Nie wiem jak wygl±da w ¶wietle dziennym, gdy koñczê pracê jest ju¿ ciemno a z domu wychodzê gdy jeszcze jest ciemno.
Ogólnie, jestem zadowolona
Bardzo ³adny kolor, ale przede wszystkim ¶wietne loczki! Zazdroszczê takiej bujnej czupryny.

Ja za kilka dni te¿ bêdê eksperymentowaæ z farb±, bo po miesi±cu widaæ ju¿ ma³y odrost, ale przede wszystkim kolor siê nieco wyp³uka³ i widaæ ró¿nicê miêdzy koñcówkami i zafarbowanym w zesz³ym miesi±cu odrostem.

Zastanawiam siê tylko czy u¿yæ ponownie tego samego naturalnego odcienia (8.0), czy mogê zaryzykowaæ i u¿yæ 8.1. Na razie ciemniejszego bojê siê nak³adaæ z uwagi na to nieszczêsne wyp³ukiwanie rozja¶nianych koñców.
Nephalem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-25, 22:19   #1566
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Nephalem Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo ³adny kolor, ale przede wszystkim ¶wietne loczki! Zazdroszczê takiej bujnej czupryny.

Ja za kilka dni te¿ bêdê eksperymentowaæ z farb±, bo po miesi±cu widaæ ju¿ ma³y odrost, ale przede wszystkim kolor siê nieco wyp³uka³ i widaæ ró¿nicê miêdzy koñcówkami i zafarbowanym w zesz³ym miesi±cu odrostem.

Zastanawiam siê tylko czy u¿yæ ponownie tego samego naturalnego odcienia (8.0), czy mogê zaryzykowaæ i u¿yæ 8.1. Na razie ciemniejszego bojê siê nak³adaæ z uwagi na to nieszczêsne wyp³ukiwanie rozja¶nianych koñców.
Dziêkujê Staram siê uzyskaæ piêkny skrêt w³osów przy jak najmniejszym nak³adzie pracy W ogóle to jestem w szoku, ¿e sa w tak dobrej kondycji po tylu zabiegach.

8.1 wyjdzie nieco ch³odniej ni¿ 8.0 ale bêdzie równie naturalnie. W tym sezonie modne s± ch³odne odcienie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-29, 16:08   #1567
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez karolca Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Staram siê uzyskaæ piêkny skrêt w³osów przy jak najmniejszym nak³adzie pracy W ogóle to jestem w szoku, ¿e sa w tak dobrej kondycji po tylu zabiegach.

8.1 wyjdzie nieco ch³odniej ni¿ 8.0 ale bêdzie równie naturalnie. W tym sezonie modne s± ch³odne odcienie
Faktycznie wygl±daj± na zdrowe.

W³asnie ch³odny ciemny blond/jasny br±z to mój kolor docelowy, który chcê ostatecznie uzyskaæ, ale po ostrym rozja¶nianiu mam obawy, bo niestety kolor aktualnie jest nierównomierny, a koñce stosunkowo ciep³e i bojê siê, ¿e zdecydowanie zimne i popielate odcienie nadadz± moim w³osom cudowny, glonowy odcieñ.

Chyba jeszcze raz po³o¿ê naturê i zobaczê jak siê bêdzie wyp³ukiwaæ. W najgorszym wypadku pójdê do salonu na repigmentacjê.
Nephalem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 09:35   #1568
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ale cicho

Weronisiu, grzeba³am w poszukiwaniu odpowiedzi, ale siê nie dogrzeba³am. Czy Ty siêga³a¶ kiedykolwiek po mixton 0/68? Zastanawiam siê czy przyciemnia tak bardzo jak 0/88 czy jednak mniej
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-04, 15:33   #1569
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

No rzeczywi¶cie cichutko tu...

Rumpleteazer ja nigdy nie u¿ywa³am 0/68, ale podejrzewam, ¿e ka¿dy mixton ciut przyciemnia, bo to jest sam barwnik, który stopniowo siê wyp³ukuje i robi siê coraz mniej intensywny.

A do czego chcesz dodaæ?


Ja obecnie mam kolor, z którego jestem bardzo zadowolona
Minê³o 2 tygodnie od farbowania, wiêc ciemnica siê sp³ukala i jest znowu poziom 6. W s³oñcu pewnie by³oby nawet 7, ale póki co s³oñca brak. Mam br±zik i mimo ¿e nie u¿y³am mixtona, to nie mam rudzicy

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-04, 16:06   #1570
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No rzeczywi¶cie cichutko tu...

Rumpleteazer ja nigdy nie u¿ywa³am 0/68, ale podejrzewam, ¿e ka¿dy mixton ciut przyciemnia, bo to jest sam barwnik, który stopniowo siê wyp³ukuje i robi siê coraz mniej intensywny.

A do czego chcesz dodaæ?


Ja obecnie mam kolor, z którego jestem bardzo zadowolona
Minê³o 2 tygodnie od farbowania, wiêc ciemnica siê sp³ukala i jest znowu poziom 6. W s³oñcu pewnie by³oby nawet 7, ale póki co s³oñca brak. Mam br±zik i mimo ¿e nie u¿y³am mixtona, to nie mam rudzicy

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No na pewno przyciemnia ale ciekawe czy a¿ tak mocno jak niebieski

Ja te¿ na razie jestem zadowolona i mam jeszcze jedn± porcjê tego samego w zapasie, ale gdybam nad przysz³ymi rozwi±zaniami Na pewno kiedy¶, z ciekawo¶ci, skuszê siê na mixton fioletowo-niebieski i zastanawiam siê czy do 0/68 lepiej wzi±æ 7/0 czy 6/0 Pewnie póki nie spróbujê to siê nie przekonam

Fajnie, ¿e nie masz rudzicy bo to ciê¿ka choroba a tak ³atwo zachorowaæ
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-10, 09:25   #1571
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ojejciu. Znowu cisza!!!!
Gdzie wy wszystkie jeste¶cie?

Rumpleteazer znaj±c ciebie, to do kombinowania z 0/68 na pewno we¼miesz 7/0
Oczywi¶cie czekam na fotki... je¶li ju¿ siê zdecydujesz na zabawê

Ja nic nie kombinuje Minê³o 3 tygodnie od farbowania a ja nie mam potrzeby robienia odrostów. Normalnie jestem w szoku. Pozytywnym oczywi¶cie
Mam odpowiedni kolor, poziom i brak widocznego odrostu

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 09:38   #1572
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Zazdroszczê Weronisiu , ja niestety jestem skazana na farbowanie co 2 tygodnie chyba ze sie zrobiê na blond
Ostatnio robi³am inebraya 4.00 z 4.22. W tym tygodniu pewnie tez tak± mieszankê zastosujê
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-10, 10:52   #1573
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Beata nie wyobra¿am sobie ciebie w blondzie! Poza tym twój ciemny kolor jest bardzo ³adny. Uwielbiam takie ciemno¶ci.

Gdybym ja siê farbowala tak ciemno, to te¿ musia³abym co 1-2 tygodnie, ¿eby ukryæ odrastaj±cy blond. I tylko dlatego postanowi³am pozbyæ siê tej ciemnicy. Ale i tak bardzo za ni± têskniê.
Nie mogê uwierzyæ, ¿e jeszcze rok temu by³am taka ciemna i robi³am odrosty co tydzieñ!

Nie wiem te¿ jak to jest, ¿e teraz nie widaæ mojego odrostu. W³osy mam na poziomie 6. A moje naturalne w³osy maj± poziom 8. A ró¿nicy póki co nie widaæ. Ciekawe ile uda mi siê wytrzymaæ do nastêpnego farbowania. Ale ju¿ dzi¶ wiem, ¿e wiêcej ni¿ 4 tygodnie

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-10, 11:32   #1574
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

ja siebie tez nie
Na szczê¶cie moim wlosom tak czêste farbowanie nie szkodzi.
A przy moim typie urody to tylko w bardzo ch³odnym blondzie moglabym wygl±dac przyzwoicie, a wiadomo jak trudne taki uzyskaæ
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-10, 12:12   #1575
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Na szczê¶cie moim wlosom tak czêste farbowanie nie szkodzi.
Moim te¿ nie moim szkodzi tylko rozjasnianie, szczególnie jedno po drugim. Skutki rozjasniania nadal widzê niestety.



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-10, 22:28   #1576
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisia 3 tygodnie??? szoooook

Mnie nie ma bo romansujê sobie :P
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-10, 22:49   #1577
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Oooo zazdroszcze
Tez bym chciala
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-11, 13:17   #1578
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Witajcie kochane, szukam porady

Moje w³osy by³y wielokrotnie rabowane na ciemne br±zy- jak mo¿na siê domysliæ, w koñcu sta³y siê czarne. Nie dla mnie powolne schodzenie z koloru, zrobi³am dekoloryzacjê- na ¶ci±gniêty kolor po³ozono mi Wella CT 6 (co¶ z 3) + odrobinê jakiej¶ 7- ¿eby nie z³apa³o za ciemno.

Efekt mi siê nie podoba- jest za jasno i za rudo jak dla mnie

Jak na razie farbujê siê szamponetkami na 4-6 myæ, w kolorach jasne blondy, bo nie jestem na etapie szukania farby (profesjonalnej), która nie zrobi mi jednak znowu ciemnego br±zu (da³am sobie zrobiæ analizê kolorystyczn±, z której wynika, ¿e jestem Zgaszon± Jesieni±, polecano mi wiêc ¶redni br±z o do¶æ stonowanym odcieniu, bez odcieni mahoniowych czy miedzianych)

Poni¿ej dodajê zdjêcia swoich w³osów w w cieniu, w s³oñcu i zdjêcie ''odrostów'', czytajcie- czubka g³owy, bo odrostów nie ma chyba jeszcze oraz zdjêcie naturalnego, zapuszczonego odrostu i czarnego odcienia na d³ugo¶ci.

Najchêtniej skorzysta³abym z Inebrya ew. Kollestonu. Celowa³abym w poziom 7, licz±c na to, ¿e wyjd± max. 1 ton ciemniejsze, czyli 6. poziomu 5 wola³abym unikn±æ, za ciemny jak dla mnie.

Ch³odne, popielate br±zy nie trzymaj± siê u mnie, to walka z wiatrakami, wiêc celujê w³a¶nie w ¶redni br±z albo naturalny, albo ciep³y.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1787.jpg (38,3 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1786.jpg (28,1 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1771.jpg (29,9 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1119.jpg (30,7 KB, 17 za³adowañ)
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-11, 13:22   #1579
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dodajê równie¿ kolory, które mi siê podobaj±, ale oczywi¶cie laik ze mnie i nie wiem w jaki odcienie celowaæ... ani czy w ogóle taki odcieñ uda siê uzyskaæ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 514_5.jpg (30,3 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1460202.jpg (25,6 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg helena christensen2.jpg (50,9 KB, 18 za³adowañ)
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 09:04   #1580
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ojejciu. Znowu cisza!!!!
Gdzie wy wszystkie jeste¶cie?

Rumpleteazer znaj±c ciebie, to do kombinowania z 0/68 na pewno we¼miesz 7/0
Oczywi¶cie czekam na fotki... je¶li ju¿ siê zdecydujesz na zabawê
Tak pewnie bêdzie
Na pewno wrzucê fotki.

Cytat:
Ja nic nie kombinuje Minê³o 3 tygodnie od farbowania a ja nie mam potrzeby robienia odrostów. Normalnie jestem w szoku. Pozytywnym oczywi¶cie
Mam odpowiedni kolor, poziom i brak widocznego odrostu

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A¿ musia³am 2x sprawdziæ, kto jest autorem tego wpisu

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia 3 tygodnie??? szoooook

Mnie nie ma bo romansujê sobie :P
Fajnie.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
Dodajê równie¿ kolory, które mi siê podobaj±, ale oczywi¶cie laik ze mnie i nie wiem w jaki odcienie celowaæ... ani czy w ogóle taki odcieñ uda siê uzyskaæ.
Ja bym chyba spróbowa³a z Kolestonem 7/71 albo nawet 7/1. Chocia¿ do¶æ mocno ciep³e masz w³osy i mo¿e wyj¶æ rudawo Mo¿e siê okazaæ, ¿e bez mixtonu nie dasz rady zgasiæ ciep³ych tonów.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-12, 16:27   #1581
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia 3 tygodnie??? szoooook
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
A¿ musia³am 2x sprawdziæ, kto jest autorem tego wpisu
Oszz wy £adnie to tak siê nabijaæ? A w³a¶ciwie nie dowierzaæ?
Przyzwyczajajcie siê

Morgan a z kim ty tak romansujesz co? Mam nadziejê, ¿e ze swoim lubym, a nie jakim¶ nowym

Sovilo a¿ trudno uwierzyæ, ¿e uda³o ci siê uzyskaæ tak jasny kolor po dekoloryzacji. Fajnie.
Co do twojego koloru, to wygl±da nierówno, wiêc nie wiem po co ci kto¶ k³ad³ CT, bo to farba nie kryj±ca i zmywaj±ca siê.
Tu konieczny jest Koleston, czy tam Inebrya.
Kolor masz bardzo ciep³y, wpadaj±cy w rudo¶æ. Ciê¿ko ci bêdzie to wytêpiæ. Sama z czym¶ takim walczy³am do¶æ d³ugo.
Je¶li zdecydujesz siê na Koleston to mo¿esz wzi±æ 6/0 chyba, ¿e siê boisz ¿e wyjdzie za ciemno, to we¼ 7/0, ale sama piszesz, ¿e to co masz ci siê nie podoba, wiêc mo¿e od razu zrób 6/0. Lub zmieszaj pó³ na pó³.

I tak nie wyjdzie du¿o ch³odniej, bo rudo¶ci nie da siê tak po prostu zafarbowaæ. Nie radzê ci teraz k³a¶æ 6/1 bo przy tak rudawym odcieniu mo¿e wyj¶æ glonowato, a nie br±zowo.
A wiêc na pierwszy raz radzê ci zrobiæ 6/0, a dopiero na nastêpny raz 6/1 lub mo¿esz zmieszaæ pó³ na pó³ 6/0 z 6/1. Ale extra ch³odnego efektu siê nie spodziewaj. Ale bêdzie zdecydowanie mniej rudo ni¿ masz teraz, no i ciemniej.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-11-12 o 16:37
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-12, 16:34   #1582
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ


Fajnie.

nom
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Oszz wy £adnie to tak siê nabijaæ? A w³a¶ciwie nie dowierzaæ?
Przyzwyczajajcie siê

Morgan a z kim ty tak romansujesz co? Mam nadziejê, ¿e ze swoim lubym, a nie jakim¶ nowym
Nie wiem czy jest do czego siê przyzwyczajaæ? Mo¿e to tylko jednorazowe odstêpstwo od regu³y?

A je¶li chodzi o mojego "lubego" to siê rozstali¶my parê miesiêcy temu.... Tak¿e romansujê sobie z "nowym"
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-13, 10:59   #1583
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
nom
A je¶li chodzi o mojego "lubego" to siê rozstali¶my parê miesiêcy temu.... Tak¿e romansujê sobie z "nowym"
Testuj, testuj. A¿ znajdziesz odpowiedniego
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-13, 12:36   #1584
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Morgan to nie jest jednorazowe odstêpstwo, bo ju¿ zdarza³o mi siê wytrzymywac 4 tygodnie. A wiêc raczej siê przyzwyczajaj

Fajnie masz z tym testowaniem
Ja muszê siê cieszyæ tym co mam :p
A mam go ju¿ d³ugo. W sobotê mamy 18 rocznicê ¶lubu

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-13, 13:06   #1585
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziêki za rady A czyli najpierw z 2-3 rzy naturê, potem bêdê celowaæ w popiele, bo i tak popiel nie wyjdzie, ale trochê zgasi Lepiej chyba braæ 7/0, licz±c, ¿e wyjdzie jak poziom 6? Bo przyciemniæ zawsze mo¿na...

Kto¶ robi³ 6/0 lub 7/0, ¿ebym mia³a podgl±d o ile ciemniej wychodzi? W³os zdekoloryzowany pewnie mocniej bêdzie ³apa³ pigment (Kiedy¶ robi³am 6.1 Chantal i w³os wyszed³ czarny, nie br±zowy, tylko zimnie czarny:-()
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!

Edytowane przez Sovilo
Czas edycji: 2014-11-13 o 13:10
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-13, 14:17   #1586
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja muszê siê cieszyæ tym co mam :p
A mam go ju¿ d³ugo. W sobotê mamy 18 rocznicê ¶lubu

Ja mia³am niedawno 10. rocznicê

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za rady A czyli najpierw z 2-3 rzy naturê, potem bêdê celowaæ w popiele, bo i tak popiel nie wyjdzie, ale trochê zgasi Lepiej chyba braæ 7/0, licz±c, ¿e wyjdzie jak poziom 6? Bo przyciemniæ zawsze mo¿na...

Kto¶ robi³ 6/0 lub 7/0, ¿ebym mia³a podgl±d o ile ciemniej wychodzi? W³os zdekoloryzowany pewnie mocniej bêdzie ³apa³ pigment (Kiedy¶ robi³am 6.1 Chantal i w³os wyszed³ czarny, nie br±zowy, tylko zimnie czarny:-()
Moim zdaniem wystarczy raz naturê (ale pewnie i tak zu¿yjesz pó³ tuby farby na raz, wiêc bêdziesz mia³a na dwa razy).

Ja mam bogate archiwum farbowañ i zestawieñ zdjêciowych (ten w±tek mnie motywuje do pstrykania fotek, co wychodzi mi na dobre, bo z pamiêci± to ró¿nie bywa ).

Mam zdjêcia 6/0, ale to jest Wella Color Touch (mimo wszystko Wella, mo¿e siê przyda). Na moich w³osach wysz³a ciemno (szczególnie w sztucznym o¶wietleniu i w pochmurny dzieñ w³osy wygl±da³y na 5/0 albo i 4/0 ).

7/0 nie wklejê, bo zawsze u¿ywa³am tego odcienia jako bazy do niebieskiego mixtonu, wiêc nie ma to sensu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zestawienie 2013-WCT 6 0.jpg (52,5 KB, 58 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-11-13 o 14:18
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-13, 15:17   #1587
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Testuj, testuj. A¿ znajdziesz odpowiedniego
¯eby to jeszcze by³o takie proste na razie chyba nie mia³am szczê¶cia do facetów, no chyba ¿e to ze mn± jest co¶ nie tak
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan to nie jest jednorazowe odstêpstwo, bo ju¿ zdarza³o mi siê wytrzymywac 4 tygodnie. A wiêc raczej siê przyzwyczajaj

Fajnie masz z tym testowaniem
Ja muszê siê cieszyæ tym co mam :p
A mam go ju¿ d³ugo. W sobotê mamy 18 rocznicê ¶lubu
Super gratulacje dla Was
Mam nadzieje ¿e ja te¿ siê kiedy¶ tak± rocznic± bêdê mog³a pochwaliæ.

No tak, mia³a¶ KILKA jednorazowych odstêpstw
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-13, 17:39   #1588
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Morgan zdecydowana wiekszosc facetow to skonczone pipipi
Z Toba raczej wszytko ok
I jaki avek sliczny
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-13, 18:43   #1589
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

Ja mia³am niedawno 10. rocznicê



Moim zdaniem wystarczy raz naturê (ale pewnie i tak zu¿yjesz pó³ tuby farby na raz, wiêc bêdziesz mia³a na dwa razy).

Ja mam bogate archiwum farbowañ i zestawieñ zdjêciowych (ten w±tek mnie motywuje do pstrykania fotek, co wychodzi mi na dobre, bo z pamiêci± to ró¿nie bywa ).

Mam zdjêcia 6/0, ale to jest Wella Color Touch (mimo wszystko Wella, mo¿e siê przyda). Na moich w³osach wysz³a ciemno (szczególnie w sztucznym o¶wietleniu i w pochmurny dzieñ w³osy wygl±da³y na 5/0 albo i 4/0 ).

7/0 nie wklejê, bo zawsze u¿ywa³am tego odcienia jako bazy do niebieskiego mixtonu, wiêc nie ma to sensu.
Dziêkujê
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-13, 21:15   #1590
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 4 213
brazowa farba-jaka?

Jakie polecacie farby w brazie. Nie za ciemnym. Raczej chlodnym. Po mozolnym schodzeniu z czerni mialam ladny braz dzieki farbom Joanny. Raptem 6zl. Niestety nie pokrywala siwych wlosow i po dwoch muciach mialam widoczne siwki na odroscie. Kupilam ciemny blond garnier i oczywiscie wyszly niemal czarne. Wszystko na nic. Teraz znow czeka mnie rozjasnianie ale wtedy chcialabym miec juz sprawdzona dobra farbe w brazie.prosze o rady.
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.