Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-17, 10:40   #151
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
i jak Ci poszła naprawa? lekarz ostrzegał, że może się tak dziać jeszcze? czy teraz już powinno być w porządku ??
Teraz już powinno być w porządku . A naprawa poszła bardzo sprawnie. 20 minut i zrobione
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 11:41   #152
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

to dobrze, jeszcze raz gratuluję pięknych ząbków. ja byłam na konsultacjach i na to wychodzi, ze nie bedzie tak łatwo u mnie z kompozytem, czy licówkami, bo jest problemze zgryzem. ale jeszcze się przejdę po innych gabinetach.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 11:30   #153
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Anethka, daj tak za parę tygodni znać, jak Ci się kolor trzyma, czy obserwujesz jakieś zmiany? Jakby był w miare stabilny to ja chyba w grudniu zgłosze sie tam (bo bywam w rzeszowie) i niech mi te pieprzoną dwójkę wymienią na zwykly kompozyt. Naprawde na tej fotce co zamiesciłam nie widac roznicy (bo to efekt lampy) , ale mam w dwóch kolorach zęby i wcale mnie to nei smieszy ...Sama nie wiem jak to "ugryzc". Czy w tym samym systemie od nowa nalożyc licówkę, czy z wolnej ręki dopasowac? Skoro dentystka nie powiedziała mi czemu tak się zrobiło , to sie nie dziwcie , ze ja się do nie nie będę kierować już tylko sama probuję dojść prawdy i wykombinować jak ten defekt zniwelować. Jesli w tym gabinecie mi może nie zagwarantują, ale dadzą nadzieje , ze można dokleić kompozyt tak, ze nie bedzie róznicy , to zaryzykuję, bo 150 zł przezyję. Trudno, najwyzej pozniej od nowa zrobię directa
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 09:51   #154
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

zrobiłam kompozyt wstawię zdjęcia niedługo
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 21:24   #155
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Licóweczki kompozytowe robiłam tutaj http://www.dentysta.bochnia.pl/
bardzo polecam Panią Doktor z Bochni żałuję, że się wcześniej nie zdecydowałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1584.jpg (88,2 KB, 526 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1908.jpg (97,1 KB, 530 załadowań)
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 21:52   #156
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

wow. super...ech no..czemu ja przed ta moja inwestycja nie znalazłam tego kontaktu tylko "po frytkach"
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 13:44   #157
vaniulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Hej . Niedługo biorę slub i zależy mi na szybkim efekcie wyprostowania moich zębów.... Aparat nie wchodzi w grę, ze względu na czas. Chciałabym tego dnia wygladac wyjątkowo. Cena porcelany i koron mnie przeraża. Czy któraś z Was skorygowała Krzywe zeby licowkami kompozytowymi? Podeśle kilka zdjec. Chodzi mi o wysunięta górna jedynkę bardzo proszę o odpowiedz. ImageUploadedByWizaz Forum1447508618.324184.jpgImageUploadedByWizaz Forum1447508643.803872.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByWizaz Forum1447508583.743663.jpg (59,4 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByWizaz Forum1447508596.697072.jpg (74,4 KB, 86 załadowań)
vaniulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 13:58   #158
vaniulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Wysyłam zdjęcia jeszcze raz bo chyba sie nie załadowały ImageUploadedByWizaz Forum1447509478.018071.jpgImageUploadedByWizaz Forum1447509490.891013.jpgImageUploadedByWizaz Forum1447509498.378054.jpgImageUploadedByWizaz Forum1447509509.267271.jpg
vaniulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 01:45   #159
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Broń Cię Boże, zebyś ingerowała w te zęby licówkami. Dziewczyno! Masz zdrowe , ładne zęby. Żaden dentysta nie powinien się tego podjąć. Kiedy bierzesz ten ślub? W półtorej , dwa miesiące noszenia non stop aparatu ruchomego rozszerzysz szczękę , zeby było miejsce na stłoczony ząb i wepchniesz tę jednkę do tyłu. Żadnych licówek!
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 09:58   #160
vaniulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Ale u mnie jest problem powiększonych migdałów, nosiłam juz aparat na noc i nie dość ze za każdym razem dokuczał mi odruch wymiotny to zeby szybko wróciły do stanu pierwotnego przez spanie z otwarta buzia. Aparat naprawde nie wchodzi w grę, wole mieć juz Krzywe niz męczyć sie z aparatem niektórzy sie do tego po prostu nie nadają ;P.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Slub mam w marcu, chciałabym wygladac pięknie ((((((

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Uwierzcie mi ze na sama myśl o aparacie mam łzy w oczach. Strasznie przeżyłam noszenie ruchomego, nigdy przenigdy do tego nie wrócę, ani nie założę na stałe. Mam nadzieje, ze jednak ktos podejmie sie skorygowania tej wady licowkami ( marze o tym.
vaniulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 10:09   #161
nataliaswieca
Kraków
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez vaniulla Pokaż wiadomość
Ale u mnie jest problem powiększonych migdałów, nosiłam juz aparat na noc i nie dość ze za każdym razem dokuczał mi odruch wymiotny to zeby szybko wróciły do stanu pierwotnego przez spanie z otwarta buzia. Aparat naprawde nie wchodzi w grę, wole mieć juz Krzywe niz męczyć sie z aparatem niektórzy sie do tego po prostu nie nadają ;P.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Slub mam w marcu, chciałabym wygladac pięknie ((((((
A może clear aligner? Chociaż ten odruch wymiotny tutaj też może się ukazać �� . Zmiany następują bardzo szybko.


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez nataliaswieca
Czas edycji: 2016-03-29 o 10:46
nataliaswieca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 10:41   #162
vaniulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez nataliaswieca Pokaż wiadomość
A może clear aligner? Chociaż ten odruch wymiotny tutaj też może się ukazać . Zmiany następują bardzo szybko, lecz w moim przypadku efekt nie jest zadowalający. Mam bardzo małe zęby i szpary pomiędzy jedynkami i dwojkami, niestety szpary się zmniejszyły, a nie zamknęły. Wolę nie myśleć ile na to pieniędzy wyłożyłam, jest to dosyć kosztowne, co miesiąc 600 zł i 30 za wyciski. Moje leczenie trwało 5 miesięcy, za tę sumę mogłam założyć licówki i to nawet porcelanowe.Teraz zbieram na kompozytowe.


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka



Współczuje Ci tyle kasy i nie ma efektu jaki chcialas :/. Ale chociaż masz proste (

Podam przykład. Chciałam wybielić sobie zeby i słyszałam o systemie Biała Perła. Tego samego dnia pobiegłam do apteki i kupiłam. Juz przy robieniu samego wycisku formy która sie zakłada robiło mi sie niedobrze, a sam wycisk juz z żelem nosiłam w buzi najdłużej 3 minuty, nie wiem co ja mam z tym odruchem wymiotnym. Aparat przyprawia mnie o dreszcze. Nie załamujcie mnie nawet dziewczyny, ze żaden dentysta sie tego nie podejmie (((

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez nataliaswieca Pokaż wiadomość
A może clear aligner? Chociaż ten odruch wymiotny tutaj też może się ukazać . Zmiany następują bardzo szybko, lecz w moim przypadku efekt nie jest zadowalający. Mam bardzo małe zęby i szpary pomiędzy jedynkami i dwojkami, niestety szpary się zmniejszyły, a nie zamknęły. Wolę nie myśleć ile na to pieniędzy wyłożyłam, jest to dosyć kosztowne, co miesiąc 600 zł i 30 za wyciski. Moje leczenie trwało 5 miesięcy, za tę sumę mogłam założyć licówki i to nawet porcelanowe.Teraz zbieram na kompozytowe.


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Współczuje Ci tyle kasy i nie ma efektu jaki chcialas :/. Ale chociaż masz proste (

Podam przykład. Chciałam wybielić sobie zeby i słyszałam o systemie Biała Perła. Tego samego dnia pobiegłam do apteki i kupiłam. Juz przy robieniu samego wycisku formy która sie zakłada robiło mi sie niedobrze, a sam wycisk juz z żelem nosiłam w buzi najdłużej 3 minuty, nie wiem co ja mam z tym odruchem wymiotnym. Aparat przyprawia mnie o dreszcze. Nie załamujcie mnie nawet dziewczyny, ze żaden dentysta sie tego nie podejmie (((
vaniulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 18:51   #163
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

nataliasiwiec- w Twoim wypadku licówki są optymalne, bo skoro masz małe zęby to znaczy ,ze wypada skorygować ich kształt, Poza tym zamykanie szpar to ściskanie szczęki czyli pomniejszasz sobie buzie, a twarz wygląda własnie lepiej jak jest wypepłniona przez zgryz a nie zapadnięta
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 19:19   #164
nataliaswieca
Kraków
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
nataliasiwiec- w Twoim wypadku licówki są optymalne, bo skoro masz małe zęby to znaczy ,ze wypada skorygować ich kształt, Poza tym zamykanie szpar to ściskanie szczęki czyli pomniejszasz sobie buzie, a twarz wygląda własnie lepiej jak jest wypepłniona przez zgryz a nie zapadnięta
Człowiek uczy się na błędach. Jakbym miała się cofnąć, na pewno nie zdecydowalabym się na "aparat". W sumie bardzo naciskałam na clear aligner, lekarz nie do konca byl do tego przekonany, moja glupta.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
nataliaswieca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 16:58   #165
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Czy ktoś może polecić mi dentystę w Trójmieście, który podejmuje się takich zadań ?

Byłam już na konsultacji, ale zaproponowano mi korony na zdrowe, nigdy nieleczone zęby... Podobno przy moim zgryzie istnieje możliwość, że licówki porcelanowe będą się odklejać, dlatego chciałabym zaryzykować z kompozytem. Miałam już kiedyś robione wypełnienie między jedynkami, lekarka też mnie ostrzegała, że może się coś ukruszyć, ale wszystko było w porządku. Niestety teraz jest już ona niedostępna. Nawet jeśli miałoby się coś zepsuć to wolę zaryzykować i najwyżej stracić kilkanaście stów, niż w wieku 25lat zakładać korony za powiedzmy 10tysięcy i do końca życia być uwiązana do dentysty. CHCĘ MIEĆ SWOJE ZĘBY (Z DOKLEJONYM KOMPOZYTEM) NAWET TROCHĘ BRZYDSZE NIŻ KORONY POD KTÓRYMI KRYJĄ SIĘ WAMPIRZE KIEŁKI
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 22:25   #166
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Denysta , który radzi zakładać korony a nie mowiac tak młodej dziewczynie to porażka. Mi licówki odradzali wszyscy, mimo ,ze mialam po prostu brzydkie i ciemne zęby, bo to jednak niszczenie swoich. Kompozyty z wolnej reki mało który chce robić , bo to za dużo roboty w stosunku do zysku i trzeba mieć do tego zmysł estetyczny. Wiadomo, ze jak licówka przyjedzie od technika to bedzie ładna, gładka i pozostaje tylko kwestia dobrego przylejenia a formowanie już z głowy. Jak Ci dobrze wymodeluje dentysta i zrobisz pełen usmiech- tzn nie że czesc naklejka częsc własne zęby w uśmiechu to nie będa wyglądać sztucznie. Jakbym mogła cofnąc czas robiłabym kompozyty. Zwłaszcza, ze tymi moimi wcale takich białych zębów nie uzyskałam, to jeszcze się odbarwiły od spodu (patrz wpisy wyzej). Ja je zdejme nawet jak się beda trzymac za 2-3 lata i wtedy zrobię normalny kompozyt , tak ,zeby były bielsze.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 09:33   #167
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Ja mam problem. Chciałabym wyprostować zęby. Mam lekko nachodzące na siebie. Dwójki lekko wysuniete, jedynka jedna lekko zachodzi na drugą. Dentysci polecają aparat, ponoc u mnie byłoby krótko.Byłam w klinice zapytac o clear aligner, bo zainteresowała mnie ta metoda. Lekarz odradził, twierdził, ze lepiej i szybciej licówki, ze mam poczatki paradontozy i lepiej nie przesuwac zebów. Sama juz nie wiem, co robic, dentysci, a byłam u 2 roznych w ostatnim czasie nie stwierdzili paradontozy, a wiadomo, ze kazdy poleci poleci własny produkt, zeby sprzedac. Jak zrobic, zeby sobie nie zaszkodzic. Licówki w sumie szybciej, taniej, no ale jednak to nie do konca swoje zeby. Czy wogole mozna zrobic jedynki i trojki licówki,a dwojki zostawic? Jesli i dwojki pokryje, wtedy zeby beda za bardzo wysuniete do przodu, za duzo kompozytu by szło. Czy mozna lekko opiłowac jedynke? Zeby mam zdrowe i nieruszane, te które chce wyprostować.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 03:39   #168
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Jak nachodzą to musisz rozszerzyć zgryz. Aparat- a pozniej zobaczysz. Ja uwazam ,ze licowki to sie robi jak ma sie brzydkie zęby, a nie krzywe. Do parodontozy kup sobie jakas paste
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 13:03   #169
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dzieki.Z ta paradontoza to chyba nie do konca prawda była,bo kolejny dentysta sie nie dopatrzył.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 09:14   #170
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dziewczyny...Anethka, Kudliczek - dajcie znać jak po paru miesiącach mają się wasze kompozyty na ząbkach.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 17:33   #171
Psotka35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 13
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dziewczyny czy któraś z was robiła może licówki w Lublinie ? Jakiego lekarza polecacie?
Psotka35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 21:10   #172
Psotka35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 13
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dziewczyny czy zakładał wam ktoś licówki w Lublinie? Kogo byście poleciły? Bardzo proszę o podpowiedź
Psotka35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 17:23   #173
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Dziewczyny...Anethka, Kudliczek - dajcie znać jak po paru miesiącach mają się wasze kompozyty na ząbkach.
ja jestem super zadowolona, moja siostra również będzie robić licówki kompozytowe u tej lekarki i to już za tydzień, a ja tez już myślę, ale nad licówkami stałymi hula a jak Twoje przygody z ząbkami ??
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 02:11   #174
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

No hej..pytam nie bez powodu..oczywiscie moje przygody negatywnie. Na pewno tę dwójkę musze wymienić, a ostatnio jak przelustrowałam moje zęby to Ci powiem, ze widzę ,ze z jednej strony i czwórka jest ciemniejsza (żółta) niż stojąca obok piątka- a więc juz ząb bez licówki, któy był pod wybielaniem..No to sama widzisz. Skoro licówka zeszła poniżej wybielanego zęba (przed nałozeniem mialam wybielanie) to o kant dupy to rozbić. I to też oznacza, ze nie jest winą jakaś moja dieta (unikam kolorowych), bo zęby wybielane moje się trzymają a licówki poszły w dwa kolory tak jak pisałam. Jeszcze może poczekam z 2-3 misiące, jak dalej to bedzie wygladac i jade do babki, by coś zaradziła.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 21:56   #175
Wojtekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 18
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dzisiaj miałem zakładany kompozyt na diastemę i pod dziąsłem mam zostawioną szparę dla przepływu śliny, żeby próchnicy nie było. Czy też tak mieliście? Dodam, że przy dziąśle jedynki są 1mm od siebie.
Wojtekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 21:49   #176
megi0529
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Borykam się z tym samym problemem
Czy może ktoś polecić jakiegoś specjalistę w Warszawie, ewentualnie w okolicach.
Przeglądanie ofert wszystkich gabinetów nie ma sensu, najlepsza byłby ktoś z polecenia...

Proszę o pomoc
megi0529 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 08:13   #177
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez Wojtekkk Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałem zakładany kompozyt na diastemę i pod dziąsłem mam zostawioną szparę dla przepływu śliny, żeby próchnicy nie było. Czy też tak mieliście? Dodam, że przy dziąśle jedynki są 1mm od siebie.
U mnie było normalnie budowana, bez szpar, ale koło dziąseł jest odstęp, aby wędzidełko (?) miało miejsce i nie było ściśnięte
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 09:09   #178
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
. Kompozyty z wolnej reki mało który chce robić , bo to za dużo roboty w stosunku do zysku i trzeba mieć do tego zmysł estetyczny. Wiadomo, ze jak licówka przyjedzie od technika to bedzie ładna, gładka i pozostaje tylko kwestia dobrego przylejenia a formowanie już z głowy..
Święte słowa- a najlepiej znaleźć dentystę , który takie kompozyty założy próbnie- na chwilkę by tylko pokazać co można z nimi zdziałać i dać czas do namysłu.
Ja mam trudną sytuacje zębową (m.in. trójki koło jedynek) w związku z czym zęby pozostawiają wiele do życzenia. Ost. musiałam iść do dent., a ze moja dent. mnie olała to poszłam do kogoś innego i tam babka właśnie zaproponowała korektę tych dwójko-trójek kompozytem- nałożyła z ręki w ciągu dosłownie 10 min - tak tylko, żebym miała porównanie co można osiągnąć (bez polerowania itp.). Dla mnie to był efekt wow -nie jest to co prawda super uśmiech z pierwszych str. gazet ale dla mnie zmiana totalna.
Także jestem zdecydowana- jak skończę leczenie to działamy. Zawsze chciałam cos z tym robić ale licówki tradycyjne mnie nie przekonywały (duża ingerencja w zdrowy ząb), a teraz to zupełnie inna historia. I tak jak pisałyście- nawet jak cos odpryśnie to raz raz i naprawią.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
Licóweczki kompozytowe robiłam tutaj http://www.dentysta.bochnia.pl/
bardzo polecam Panią Doktor z Bochni żałuję, że się wcześniej nie zdecydowałam.
śliczny masz uśmiech!

Edytowane przez archinta
Czas edycji: 2016-04-21 o 09:07
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 17:58   #179
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Archinta, jak już to zrobisz to napisz , gdzie masz tę dentystkę, zostaw jakiś namiar.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 14:03   #180
IndygoViolet
Raczkowanie
 
Avatar IndygoViolet
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 44
Dot.: Licówki KOMPOZYTOWE- koszt ok.200 zł

Dziewczyny, powiedzcie proszę. Czy tymi licówkami można normalnie gryźć? Tak jak swoimi zębami? Mam na myśli oczywiście te kompozytowe Nie przebarwiają się po jakimś czasie? Można łatwo je wybielić jeśliby się przebarwiły jak normalne zęby?
Efekt, rzeczywiście super.
I jeszcze jedno pytanie. Czy one są dużo grubsze od swoich zębów czy takie same?

Edytowane przez IndygoViolet
Czas edycji: 2016-05-04 o 14:04
IndygoViolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 17:56:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.