Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-06-15, 11:01   #4351
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 608
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Proszê o pomoc...

Mam zniszczone wlosy od rozjasniania ,suche, ³ami±ce sie. Parê lat temu robi³am sama encanto,ale wlosy mi wtedy trochê zzó³k³y. Chcia³abym siê udaæ do salonu na zabieg i mysla³am bardziej o Global Keratin. Polecacie? Czy mo¿e inny zabieg? Chodzi mi o to, ¿eby uratowaæ wlosy. Bardzo proszê o opinie.
kudliczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-15, 11:29   #4352
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 713
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kudliczek Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê o pomoc...



Mam zniszczone wlosy od rozjasniania ,suche, ³ami±ce sie. Parê lat temu robi³am sama encanto,ale wlosy mi wtedy trochê zzó³k³y. Chcia³abym siê udaæ do salonu na zabieg i mysla³am bardziej o Global Keratin. Polecacie? Czy mo¿e inny zabieg? Chodzi mi o to, ¿eby uratowaæ wlosy. Bardzo proszê o opinie.

Na suche, lami±ce siê w³osy najlepsze jest ich ¶ciêcie. Te¿ to kiedy¶ przerabia³am i jak w³os jest ju¿ bardzo zniszczony to nic nie pomo¿e.
Moje prostowanie wysz³o ¶rednio bo ju¿ widzê ¿e w³osy delikatnie faluj±.
__________________
Wszystko siê zmienia jak poczujesz szczê¶cie w swoim ¿yciu...
M&J


fanfelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-15, 11:54   #4353
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 608
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez fanfelka Poka¿ wiadomo¶æ
Na suche, lami±ce siê w³osy najlepsze jest ich ¶ciêcie. Te¿ to kiedy¶ przerabia³am i jak w³os jest ju¿ bardzo zniszczony to nic nie pomo¿e.
Moje prostowanie wysz³o ¶rednio bo ju¿ widzê ¿e w³osy delikatnie faluj±.
Dziekuje za odpowiedz. Trochê na pewno je zetnê, ale równie¿ chcê siê zdecydowaæ na zabieg, szukam teraz salonów w Krakowie.

A czym robi³a¶ swoje?
kudliczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-15, 12:26   #4354
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 713
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kudliczek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje za odpowiedz. Trochê na pewno je zetnê, ale równie¿ chcê siê zdecydowaæ na zabieg, szukam teraz salonów w Krakowie.



A czym robi³a¶ swoje?

Mia³am robione sombre w renomowanym salonie loreala. W³osy byly w dobrym stanie. Po rozja¶nianiu w³osy strasznie sie poniszczy³y. Mimo tego ze w³a¶cicielka zaproponowa³a mi zabieg od¿ywczy produktami Kerastase to w³osy i tak musia³am obci±æ o polowe bo praktycznie koñcówek nie da³o siê rozczesaæ. Wczoraj robi³am encanto ale widze ze tez srednio pomog³o i chyba jeszcze trochê musze wlosy podciac.
Tak nawet na logiczne my¶lenie- jak w³osy sa zniszczone to juz nie da siê ich "naprawic" bo to martwy "produkt" juz jest.
__________________
Wszystko siê zmienia jak poczujesz szczê¶cie w swoim ¿yciu...
M&J


fanfelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-16, 07:37   #4355
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Miluchova - Kochana, czy Ty piszesz o tego typu zestawie?
http://allegro.pl/artego-zestaw-kera...791792307.html

Na ile zabiegow to wystarcza i jak d³ugo taki zabieg wykonujesz?
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-16, 08:38   #4356
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 713
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W³osy s± po pierwszy myciu i to nie to samo co kiedy¶ niestety. Jak kiedy¶ prostowa³am encanto to w³osy by³y dos³ownie jak druty proste a teraz s± dalej fale- moze troche mniejsze ale jednak fale. Strasznie szkoda ¿e sk³ad zosta³ zmieniony
__________________
Wszystko siê zmienia jak poczujesz szczê¶cie w swoim ¿yciu...
M&J


fanfelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-16, 08:47   #4357
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Min±³ prawie miesi±c od mojego zmodyfikowanego prostowania now± wersj± encanto ( oczyszczanie zwyk³ym zio³owym zdzierakiem + sama keratyna z zestawu) i muszê przyznaæ ¿e jestem zadowolona. Po wysuszeniu suszark± grzywka jest prosta jak po prostownicy. A jak w³osy schn± same to te¿ nie jest ¼le. W³osy s± proste, ale tak naturalnie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez fanfelka Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy s± po pierwszy myciu i to nie to samo co kiedy¶ niestety. Jak kiedy¶ prostowa³am encanto to w³osy by³y dos³ownie jak druty proste a teraz s± dalej fale- moze troche mniejsze ale jednak fale. Strasznie szkoda ¿e sk³ad zosta³ zmieniony
Mo¿e to kwestia tego , ¿e mia³a¶ do¶æ zniszczone w³osy przed prostowaniem?
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 12:20   #4358
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 713
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Min±³ prawie miesi±c od mojego zmodyfikowanego prostowania now± wersj± encanto ( oczyszczanie zwyk³ym zio³owym zdzierakiem + sama keratyna z zestawu) i muszê przyznaæ ¿e jestem zadowolona. Po wysuszeniu suszark± grzywka jest prosta jak po prostownicy. A jak w³osy schn± same to te¿ nie jest ¼le. W³osy s± proste, ale tak naturalnie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


Mo¿e to kwestia tego , ¿e mia³a¶ do¶æ zniszczone w³osy przed prostowaniem?

Raczej nie bo tylko koncowki mam zniszczone a wlosy na calosci faluja.
__________________
Wszystko siê zmienia jak poczujesz szczê¶cie w swoim ¿yciu...
M&J


fanfelka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-16, 14:10   #4359
kometeq
Raczkowanie
 
Avatar kometeq
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wieluñ
Wiadomo¶ci: 342
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

czesc dziewczyny, potrzebuje waszej pomocy
prostowanie keratynowe robilam juz kilka razy encanto i cocochoco. Teraz jednak odkupilam od kolezanki keratyne sprowadzana z chin ( uzywana przez kolezanki wiele razy, dla pewnosci sprawdze na malym pasemku ) i tutaj zaczynaja sie schody, bo nie mam do niej szamponu oczyszczajacego przed zabiegiem. Mieszkam za granica i niestety nie moge znalezc zadnego szamponu typowo ziolowego, wszystko naladowane silikonami. Czy ktoras z was miala taki problem, ewentualnie uzywala ktoregos z z szamponow ogolnodostepnych ? ( nie joanna czy barwa ) W ostatecznosci zamowie szampon ze stronki ktora sprzedaje produkty inoar, ale srednio usmiecha mi sie wydawac 15 euro na sam szampon przed prostowaniem.

Z gory dzieki za pomoc
__________________
gonimy za szczê¶ciem, a nie mamy czasu byæ szczê¶liwi..




http://kometeq.soup.io/
kometeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-16, 14:31   #4360
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kometeq Poka¿ wiadomo¶æ
czesc dziewczyny, potrzebuje waszej pomocy
prostowanie keratynowe robilam juz kilka razy encanto i cocochoco. Teraz jednak odkupilam od kolezanki keratyne sprowadzana z chin ( uzywana przez kolezanki wiele razy, dla pewnosci sprawdze na malym pasemku ) i tutaj zaczynaja sie schody, bo nie mam do niej szamponu oczyszczajacego przed zabiegiem. Mieszkam za granica i niestety nie moge znalezc zadnego szamponu typowo ziolowego, wszystko naladowane silikonami. Czy ktoras z was miala taki problem, ewentualnie uzywala ktoregos z z szamponow ogolnodostepnych ? ( nie joanna czy barwa ) W ostatecznosci zamowie szampon ze stronki ktora sprzedaje produkty inoar, ale srednio usmiecha mi sie wydawac 15 euro na sam szampon przed prostowaniem.

Z gory dzieki za pomoc
szuka³a¶ w wiêkszych marketach? czêsto marki w³asne marketów maj± szampony o prostym sk³adzie bez silikonów
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-16, 18:44   #4361
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez bazzy Poka¿ wiadomo¶æ
Za³±cznik 6476156Za³±cznik 6476161

Pierwszy raz tutaj co¶ piszê, poniewa¿ dzi¶ wykonano na mnie zabieg keratynowego prostowania w³osów nie spodziewam siê, ¿e po umyciu bed± idealnie proste, bo wystarczy spojrzeæ na mój naturalny skrêt
Ale mam jedno pytanko do was, bardziej do¶wiadczonych keratynowo, jak to jest z wyp³ukiwaniem siê keratyny: w³osy powracaj± powoli do naturalnego skrêtu, normalnego kszta³tu czy to ju¿ trwale zmienia strukturê w³osa? Ró¿ne opinie s³ysza³am i czyta³am, ale powiedzcie mi z autopsji :P wracaj± (mniej wiêcej) do poprzedniego wygl±du czy jednak ju¿ nie?
Moje nie wróci³y, mia³am podobne do Twoich, ale loki mia³y wiêksz± "¶rednicê"

Cytat:
Napisane przez fanfelka Poka¿ wiadomo¶æ
Czy wiesz mo¿e czy zmieniony sk³ad moj± tylko produkty na polski rynek czy na ca³y ¶wiat?
Co¶ czuje ze te prawie 5 godzin prostowania posz³o na marne
Na allegro mo¿na kupiæ star± formu³ê, np u Alicja_style.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 08:37   #4362
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Min±³ prawie miesi±c od mojego zmodyfikowanego prostowania now± wersj± encanto ( oczyszczanie zwyk³ym zio³owym zdzierakiem + sama keratyna z zestawu) i muszê przyznaæ ¿e jestem zadowolona. Po wysuszeniu suszark± grzywka jest prosta jak po prostownicy. A jak w³osy schn± same to te¿ nie jest ¼le. W³osy s± proste, ale tak naturalnie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


Mo¿e to kwestia tego , ¿e mia³a¶ do¶æ zniszczone w³osy przed prostowaniem?

Czekoladko a jakie s± twoje naturalne? Bo ja sie tez zastanawiam nad okrojon± wersj± Encanto ale chce star± wersj± zrobiæ...I albo jak Ty albo mieszan± zrobie co siê bêdê

Edytowane przez waliczeq
Czas edycji: 2016-06-17 o 08:39
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-17, 13:50   #4363
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Czekoladko a jakie s± twoje naturalne? Bo ja sie tez zastanawiam nad okrojon± wersj± Encanto ale chce star± wersj± zrobiæ...I albo jak Ty albo mieszan± zrobie co siê bêdê
kiedy¶ tutaj na w±tku wkleja³am moje naturalne w³osy, jak znajdê posta to dam linka zobacz sobie mój album "w³osy" (w podpisie).
Ale ogólnie w³osy mam gêste, cienkie, bardzo mocne fale póki co ta okrojona wersja daje u mnie radê, ale stosowa³am j± tylko na grzywkê i przednie partie a one akurat s± z tych mniej falowanych ni¿ reszta

edit: znalaz³am KLIK
__________________

Edytowane przez czekoladka3
Czas edycji: 2016-06-18 o 08:40 Powód: dodanie brakuj±cego linku
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-18, 00:16   #4364
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 316
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, macie jakie¶ opinie nt trwa³o¶ci po nowej formule encanto? Robi³am dwa lata temu mojej mamie star± formu³± - wysz³o cudnie, w³osy tak zakonserwowa³o, ¿e wcze¶niej krusz±ce siê zapu¶ci³a prawie do pasa. Wczoraj robi³am now± formu³± siostrze. Keratyna i od¿ywka... có¿, s³abo przypominaj± star± wersjê. S± gêstsze, do tego w kolorze mlecznobia³ym, przypomina³y zwyczajn± od¿ywkê do w³osów. Oparów nie by³o czuæ prawie w ogóle. Uprzedzaj±c pytania, zamawia³am od bidzys, full zestaw 236 ml. Mam wra¿enie ¿e dzia³anie by³o du¿o s³absze, tafla nie taka spektakularna jak kiedy¶. Jutro chcê zrobiæ sobie, na mocno rozja¶nianych bia³ych w³osach i mam obawy ¿e w³osy nie prze¿yj± tego prasowania w 230 bo nowa formu³a ich nie zabezpieczy. Jak jest te¿ z tym suszeniem? Zimne czy ciep³e powietrze? Kto¶ co¶?
twiggz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-18, 11:24   #4365
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez twiggz Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, macie jakie¶ opinie nt trwa³o¶ci po nowej formule encanto? Robi³am dwa lata temu mojej mamie star± formu³± - wysz³o cudnie, w³osy tak zakonserwowa³o, ¿e wcze¶niej krusz±ce siê zapu¶ci³a prawie do pasa. Wczoraj robi³am now± formu³± siostrze. Keratyna i od¿ywka... có¿, s³abo przypominaj± star± wersjê. S± gêstsze, do tego w kolorze mlecznobia³ym, przypomina³y zwyczajn± od¿ywkê do w³osów. Oparów nie by³o czuæ prawie w ogóle. Uprzedzaj±c pytania, zamawia³am od bidzys, full zestaw 236 ml. Mam wra¿enie ¿e dzia³anie by³o du¿o s³absze, tafla nie taka spektakularna jak kiedy¶. Jutro chcê zrobiæ sobie, na mocno rozja¶nianych bia³ych w³osach i mam obawy ¿e w³osy nie prze¿yj± tego prasowania w 230 bo nowa formu³a ich nie zabezpieczy. Jak jest te¿ z tym suszeniem? Zimne czy ciep³e powietrze? Kto¶ co¶?
O trwa³o¶ci by³o pisane, wpisz w lupce.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-18, 11:28   #4366
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez twiggz Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, macie jakie¶ opinie nt trwa³o¶ci po nowej formule encanto? Robi³am dwa lata temu mojej mamie star± formu³± - wysz³o cudnie, w³osy tak zakonserwowa³o, ¿e wcze¶niej krusz±ce siê zapu¶ci³a prawie do pasa. Wczoraj robi³am now± formu³± siostrze. Keratyna i od¿ywka... có¿, s³abo przypominaj± star± wersjê. S± gêstsze, do tego w kolorze mlecznobia³ym, przypomina³y zwyczajn± od¿ywkê do w³osów. Oparów nie by³o czuæ prawie w ogóle. Uprzedzaj±c pytania, zamawia³am od bidzys, full zestaw 236 ml. Mam wra¿enie ¿e dzia³anie by³o du¿o s³absze, tafla nie taka spektakularna jak kiedy¶. Jutro chcê zrobiæ sobie, na mocno rozja¶nianych bia³ych w³osach i mam obawy ¿e w³osy nie prze¿yj± tego prasowania w 230 bo nowa formu³a ich nie zabezpieczy. Jak jest te¿ z tym suszeniem? Zimne czy ciep³e powietrze? Kto¶ co¶?
230 stopni to raczej tylko na zdrowych wlosach, rozjasnione na bialo chyba tego nie przezyja, niezaleznie czy stara czy nowa formula.
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-19, 11:41   #4367
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kometeq Poka¿ wiadomo¶æ
czesc dziewczyny, potrzebuje waszej pomocy
prostowanie keratynowe robilam juz kilka razy encanto i cocochoco. Teraz jednak odkupilam od kolezanki keratyne sprowadzana z chin ( uzywana przez kolezanki wiele razy, dla pewnosci sprawdze na malym pasemku ) i tutaj zaczynaja sie schody, bo nie mam do niej szamponu oczyszczajacego przed zabiegiem. Mieszkam za granica i niestety nie moge znalezc zadnego szamponu typowo ziolowego, wszystko naladowane silikonami. Czy ktoras z was miala taki problem, ewentualnie uzywala ktoregos z z szamponow ogolnodostepnych ? ( nie joanna czy barwa ) W ostatecznosci zamowie szampon ze stronki ktora sprzedaje produkty inoar, ale srednio usmiecha mi sie wydawac 15 euro na sam szampon przed prostowaniem.

Z gory dzieki za pomoc

z tego co pamiêtam wiele dziewczyn, ja zreszt± te¿ u¿ywa³o szamponu przeciw³upie¿owego, bo on dobrze daje radê z oczyszczeniem w³osów

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

A ja po rocznej przerwie znowu zrobi³am cocochoco i poki co jestem zadowolona. Mia³am resztkê i mysla³am, ¿e nie wystarczy, ale mam teraz boba do ramion wiêc i starczy³o i du¿o szybciej wszystko siê odby³o, bo krótkie w³osy
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-20, 00:49   #4368
xsubtle
Przyczajenie
 
Avatar xsubtle
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: za górami..
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magdaavon Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a ktoras uzywala moze tej nowej formuly Alfaparf?
http://www.hairstore.pl/alfaparf-lis...ceneo_spo=true

Znalazlam tylko jedna opinie...
Ja W grudniu u fryzjerki efekt trzyma mi siê do dzisiaj jeszcze
__________________
Bêdê Magistrê?
UWM
_____________

Jakub
xsubtle jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-20, 08:01   #4369
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xsubtle Poka¿ wiadomo¶æ
Ja W grudniu u fryzjerki efekt trzyma mi siê do dzisiaj jeszcze
Pikne s± !

Ten Alfaparf to chyba jednak lepiej wspó³pracujê z pusz±cymi sie, faluj±cymi? Je¶li siê mylê to poprawcie ale chyba nie znalaz³am wpisu aby która¶ z forumowiczek by³a lokatym potworkiem i mia³a druciki po nim

Dobra ja kupuje star± wersjê Encanto - postanowione. Jedyne nad czym sie zastanawiam bo jestem leniwcem to czy nie zrobic mieszanej ale to juz sobie lupk± wyszukam opinie

Co do starej wersji to na swojej w³asnej skórze wypróbowana i jest beznadziejna Dla moich mocno krêconych grubych w³osach.... 1,5 miesi±ca i jest po fakcie. I w przeciwieñstwie do starej wersji wyp³uka³a sie idealnie z w³osów...
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 09:08   #4370
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 266
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny,
Kiedy¶ ju¿ prostowa³am w³osy keratynowo (raz Encanto, raz Alfaparf) i za ka¿dym razem mia³am mega przyliz i druty, teraz w pi±tek by³am znów na Encanto (po 2 letniej przerwie) i po pierwszym umyciu nie mam przylizu (choæ w³osy s± g³adkie, miêkkie i l¶ni±ce co mnie cieszy) a koñce mi siê faluj± (czyli zero prostych drutów ). Na pocz±tku my¶la³am, ¿e to wina ¼le zrobionej keratyny ale czytaj±c was teraz stwierdzam, ¿e to po prostu zmiana sk³adu w Encanto. Z efektu ogólnie jestem zadowolona, bo mam wyg³adzone, a nie przylizane w³osy, obawiam siê jedynie o czas jaki bêdê mog³a siê cieszyæ tym stanem :/ Wstawiam wam zdjêcia przed, zaraz po i po pierwszym myciu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (72,6 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (82,1 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (67,6 KB, 44 za³adowañ)
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-21, 08:10   #4371
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomo¶ci: 18 150
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej


Mam 2pytanka


1. czy pó³ roku po rozja¶nianiu i rok po dekoloryzacji mogê zrobiæ prostowanie ?


2. Który preparat polecacie ?Encanto czy jaki¶ inny ?
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-21, 08:42   #4372
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej


Mam 2pytanka


1. czy pó³ roku po rozja¶nianiu i rok po dekoloryzacji mogê zrobiæ prostowanie ?


2. Który preparat polecacie ?Encanto czy jaki¶ inny ?
1. Tak, mo¿esz.
2. Przeczytaj w±tek. Jest tu masa opinii. Wszystko zale¿y g³ównie od tego, na jakim efekcie najbardziej Ci zale¿y. Zapraszamy do lektury.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-21, 08:46   #4373
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej


Mam 2pytanka


1. czy pó³ roku po rozja¶nianiu i rok po dekoloryzacji mogê zrobiæ prostowanie ?


2. Który preparat polecacie ?Encanto czy jaki¶ inny ?
1) jak najbardziej tak, keratynê mo¿na po³ozyæ 2 tyg po/przed farbowaniem
2) Zale¿y czego oczekujesz. Najbardziej prostuj±ca jest stara wersja encanto
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-21, 09:09   #4374
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomo¶ci: 18 150
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziekuje
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-21, 19:41   #4375
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 10 117
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czesc,

Kupilam Cocochoco gold i zamierzam zrobic po raz pierwszy keratynowe prostowanie w piatek. Jednak mam obawy poniewaz czytalam/slyszalam o roznych skutkach ubocznych. Zwlaszcza wypadania wlosow/ zniszczenia wlosow, obawiam sie tez rozjasnienia. Dbam o moje wloski (olejowanie/plukanki/maski odzywki etc) i nie chcialabym aby tak sie stalo.Wlosy mam rozjasnione z dodatkiem preparatu olaplex (zalaczylam zdjecie ponizej) i obawial sie ze sie rozjasnia. A na mysl o jakimkolwiek wpadaniu odechciewa mi sie keratynowego prostowania, czy ktorejs z was przydazylo sie to? Jesli tak to w ktorym momencie? Mam wlosy 10cm dluzsze niz na tej fotce ile uzyc preparatu? Okolo 100ml bedzie ok? Dziekuje za wszystkie rady, pozdrawiam

moje wl.jpg
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001

Edytowane przez czarnula4321
Czas edycji: 2016-06-21 o 20:42
czarnula4321 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-21, 19:46   #4376
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 10 117
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Chce kupic do pozniejszej pielegnacji szampon biovax keratynowy i maske rowniez a takze kallos latte. Czy polecacie je? Na poczatku nie wspominacie o szamponie biovax a i wiem ze niektore maski biovax moga zawierac sls
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-21, 20:01   #4377
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czarnula4321 Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc,

Kupilam Cocochoco gold i zamierzam zrobic po raz pierwszy keratynowe prostowanie w piatek. Jednak mam obawy poniewaz czytalam/slyszalam o roznych skutkach ubocznych. Zwlaszcza wypadania wlosow/ zniszczeniawlosow, obawiam sie tez rozjasnienia. Dbam o moje wloski (olejowanie/plukanki/maski odzywki etc) i nie chcialabym aby tak sie stalo.Wlosy mam rozjasnione olaplexem (zalaczylam zdjecie ponizej) i obawial sie ze sie rozjasnia. A na mysl o jakimkolwiek wpadaniu odechciewa mi sie keratynowego prostowania, czy ktorejs z was przydazylo sie to? Jesli tak to w ktorym momencie? Mam wlosy 10cm dluzsze niz na tej fotce ile uzyc preparatu? Okolo 100ml bedzie ok? Dziekuje za wszystkie rady, pozdrawiam

Za³±cznik 6496476

Czarnula, przede wszystkim olaplex to dodatek, a nie rozja¶niacz. Wiêc rozumowanie i¿ mia³a¶ rozja¶niane w³osy olaplexem jest ciut b³êdne.


Jak nie zastosujesz cocochoco na skórê g³owy to w³osy wypadaæ nie bêd±. Sam preparat mo¿e trochê rozja¶niæ w³osy.Ka¿de reaguj± inaczej - zawsze mo¿esz spróbowaæ na jakim¶ niewidocznym pasemku.


W³osy masz bardzo fajne, ciekawy skrêt - cocochoco zrobi z niego lekkie fale... W³osy nie bêd± idealnie proste. We¼ to pod uwagê


Szampon biovax keratynowy u mnie spowodowa³ mega ³upie¿. Aktualnie u¿ywam szamponu profesjonalnego ze Schwarzkopfa do w³osów farbowanych bez SLS [ http://www.hairstore.pl/schwarzkopf-...0ml-p5391.html ]

od¿ywka o której piszesz te¿ sza³u nie robi poszukaj w w±tku, wiele tutaj z nas pisa³o o od¿ywkach i maskach które stosuje i lubi.
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-21, 20:53   #4378
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 10 117
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
Czarnula, przede wszystkim olaplex to dodatek, a nie rozja¶niacz. Wiêc rozumowanie i¿ mia³a¶ rozja¶niane w³osy olaplexem jest ciut b³êdne.


Jak nie zastosujesz cocochoco na skórê g³owy to w³osy wypadaæ nie bêd±. Sam preparat mo¿e trochê rozja¶niæ w³osy.Ka¿de reaguj± inaczej - zawsze mo¿esz spróbowaæ na jakim¶ niewidocznym pasemku.


W³osy masz bardzo fajne, ciekawy skrêt - cocochoco zrobi z niego lekkie fale... W³osy nie bêd± idealnie proste. We¼ to pod uwagê


Szampon biovax keratynowy u mnie spowodowa³ mega ³upie¿. Aktualnie u¿ywam szamponu profesjonalnego ze Schwarzkopfa do w³osów farbowanych bez SLS [ http://www.hairstore.pl/schwarzkopf-...0ml-p5391.html ]

od¿ywka o której piszesz te¿ sza³u nie robi poszukaj w w±tku, wiele tutaj z nas pisa³o o od¿ywkach i maskach które stosuje i lubi.
O widzisz nawet nie zwrocilam uwagi ze tak napisalam, w kazdym badz razie edytowalam. Wlosy na tym zdjeciu niestety sa pokrecone i moje zdecydowanie jedynie wywijaja sie nieco przy koncach ( choc woda deszczowa kreci je mega). Stosowalam wczesniej szampon z biovax ale ten z brazem i bylo ok, ale wiadomo kazdy jest inny. Ok, dzieki przegladne watek
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-21, 22:37   #4379
730c9abf60f4e6b0752c7f49f92fd5e5a5121651
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 484
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witajcie. Je¶li to pytanie ju¿ pad³o to wybaczcie, ale w³asnie jestem po Kativie i moje pytanie brzmi: czy mo¿na myæ normalnie w³osy czy trzeba z tym czekaæ pare godzin?
730c9abf60f4e6b0752c7f49f92fd5e5a5121651 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-22, 16:57   #4380
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
Czarnula, przede wszystkim olaplex to dodatek, a nie rozja¶niacz. Wiêc rozumowanie i¿ mia³a¶ rozja¶niane w³osy olaplexem jest ciut b³êdne.


Jak nie zastosujesz cocochoco na skórê g³owy to w³osy wypadaæ nie bêd±. Sam preparat mo¿e trochê rozja¶niæ w³osy.Ka¿de reaguj± inaczej - zawsze mo¿esz spróbowaæ na jakim¶ niewidocznym pasemku.


W³osy masz bardzo fajne, ciekawy skrêt - cocochoco zrobi z niego lekkie fale... W³osy nie bêd± idealnie proste. We¼ to pod uwagê


Szampon biovax keratynowy u mnie spowodowa³ mega ³upie¿. Aktualnie u¿ywam szamponu profesjonalnego ze Schwarzkopfa do w³osów farbowanych bez SLS [ http://www.hairstore.pl/schwarzkopf-...0ml-p5391.html ]

od¿ywka o której piszesz te¿ sza³u nie robi poszukaj w w±tku, wiele tutaj z nas pisa³o o od¿ywkach i maskach które stosuje i lubi.

To nie jest tak, ¿e cocochoco robi fale, jak z ka¿dym innym preparatem wszystko zale¿y od w³osów. Mnie osobi¶cie prostuje w³osy bardzo dobrze
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.