Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 11:25   #31
Beata_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Miraabelko i WisenThal - dzieki za dokładne recenzje zabiegów. Ale kusicie... Ja też już muszę iść na lifting twarzy, bo moja skóra już nie jest "pierwszej świerzości. W sumie jestem już prawie zdecydowana na zabieg na Reaction, bo skusiły mnie opinie i efekt z programu o metamorfozach na Polsacie i widziałam na własnych oczach buzię koleżanki już "po zabiegu". Szukam tylko jakiegoś gabinetu, które mają to urządzenie. Moze któraś z dziewczyn z niego korzystała? Moja koleżanka jest z innego miasta niż ja, wiec nie chce jechać na zabieg 350 km. Przy okazji - jestem z Radomia. W sumie jestem już zdecydowana - wiem, że zabieg Reaction nie boli, wiem jakie sa przeciwskazania widziałam efekty..., ale jeśli macie jakieś rady - z chęcią poczytam
Beata_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 14:57   #32
red_barracuda
Przyczajenie
 
Avatar red_barracuda
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: center
Wiadomości: 6
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

witam, spędziłam czytając o zabiegach caaaały weekend (kafeteria, wizaż itp) i zwariowałam!
w tej chwili boję się zrobić cokolwiek i gdziekolwiek. w poniedziałek umawiam się do kliniki na tzw. przegląd po 30-tce i zobaczymy co mi powie lekarz.... zafirro, rf, mezo?? ale czytając opinie o wszystkim już nie wiem czy jest jakiś dobry zabieg i renomowana klinika... normalnie jak loteria :/ forumowiczki najczęściej piszą o powikłaniach, utracie tkanki tłuszczowej - jakaś masakra są tam najczęściej negatywy przeplatane reklamami. nie mam wiekszych problemów, bardzo dbam o skórę, stosuję codzienną pielęgnację bardzo dobrymi kosmetykami, stosuje sera, wit C, maseczki itp. bardziej chodziło mi o prewencyjny zabieg, który pobudzi skórę do odnowy i przeciwdziała zmarszczkom. teraz już naprawdę nie wiem czy warto

pls o porady - coś poleconego na własnej skórze, z efektami po około roku po zabiegu?? dzieeki
__________________
'journey, not a destination'
red_barracuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 13:04   #33
Beata_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Red Barracuda - ja tak jak powyżej polecam RF. Jeśli nie chcesz nic inwazyjnego i dbasz o siebie, to wystraczy, że pobudzisz delikatnie skórę do odbudowy.
Zanim na coś poszłam poczytałam jak Ty na forach, ale też zasugerowałam się opinią koleżanki, która w tematyce tej "siedzi" - a to dla mnie najlepsza rekomendacja, bo jednak wiele jest reklam na forach. Poza tym nie poszłam do konkretnej kliniki tylko na konkretny zabieg, bo jendka kosmetolog poleci Tobie zwykle to, co ma u siebie w gabinecie. Ja wiedziałam, że jest urzadzenie Reaction, które jest dobre i sprawdzone u koleżanki i poszukałam miejsca, w którym go wykonują w mojej okolicy. Nie minął co prawda rok od zabiegu, ale dobrych kilka miesięcy i jestem wciąż zadowolona. Jako, że to zabieg nieinwazyjny to pewnie za jakieś 3-4 miesiące znów się zapiszę, nie jest drogi, więc mogę sobie spokojnie na niego pozwolić. Daj znać jeśli się zapiszesz jak było
Beata_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 11:22   #34
Mirabellqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 6
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Takim delikatnym, ale bardzo fajnym zabiegiem estetycznym jest Dermapen - nowoczesna mezoterapia igłowa połączona z frakcjonowaniem mikrogiłowym. Jeżeli boisz się lasera ablacyjnego Co2 i nie masz czasu na wygajanie - spróbuj.
Mirabellqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 09:41   #35
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Chyba jednak kosmetyki. Wraz z kolejnymi wizytami w salonach kosmetycznych, coraz bardziej mam wrażenie, że każda ta wizyta to strata czasu. Ampułki liftingujące HB, wiadomo, widoczne zmiany pojawiły się późno, ale czy nie jest to lepszym rozwiązaniem, niż bulenie kasy na operacje?
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 14:16   #36
MagdaO_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Polecam Ci nici chirurgiczne lub wypełniacz PRP. Wszystko zależy od stanu twojej skóry. Ja miałam robiony PRP czyli wypełniacz powstały z mojej krwi, a koleżanka nici i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Oba zabiegu w centrum medycznym przy teatrze w Łodzi u dr Rajkowskiej. Ma doskonałe podejście i naprawdę ogromną wiedzę. Nie robi wszystkim tego samego tylko dobiera metodę indywidualnie do pacjenta. http://przyteatrze.com/
MagdaO_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:03   #37
madzinka
Raczkowanie
 
Avatar madzinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa, Łódź
Wiadomości: 183
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

halo, halo! ktoś tu jeszcze jest? szukam opinii o liftingu twarzy laserem frakcyjnym palomar, chodzi mi dokładnie o to http://beauty-derm.pl/zabiegi-twarz/...kcyjny-palomar. Słyszałam, że ta klinika jest naprawdę dobra, ale czy ktoś z was lub waszych znajomych miał tam robiony lifting twarzy? szukam zabiegu dla mamy, chodzi jej głównie o owal twarzy i spłycenie zmarszczek. pomoże ktoś?
__________________

Do you know that hue of my new blue jeans?
madzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 10:06   #38
xiuxiunat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 61
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

nie wiem, jak lifting twatrzy tym laserem, ale ja kiedyś byłam na liftingu bez skalpela używającego fal radiowych i podczerwieni i byłam bardzo zadowolona, teraz myślę, żeby sobie wykupić taki pakiet na twarz i ciało
xiuxiunat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 15:12   #39
Margatea
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 21
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

A zetknęłyście się może z liftingiem termicznym czyli fotofacial? Ponoć to teraz najlepsze co rynek może zaoferować? Chodzi mi o ten: http://www.dermamed.com.pl/fotoodmladzanie-fotofacial/
Margatea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 08:30   #40
komac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Bezapelacyjnie jedną z lepszych metod jest zastosowanie osocza bogatopłytkowego PRP! Choć jest na rynku wiele różnych rozwiązań w tym temacie to jednak jest jeden na rynku komputerowy separator, który gwarantuje stężenie na poziomie 2,8mln+ płytek na mikrolitr. Co to oznacza dla nas? To, że takie stężenie pozwala na spektakularne efekty zarówno przy ostrzykiwaniu włosów jak i twarzy, dekoltu, dłoni ... Efekt jest mega!

xx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-05-04 o 15:25 Powód: link
komac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 22:02   #41
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Ja mogę polecić zabieg maszyną ulthera - tutaj więcej szczegółów xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-03 o 23:20 Powód: Link.
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 14:32   #42
dagako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Dermapen, jak dla mnie super zabieg, bo działa głęboko od wewnątrz daje lepsze efekty niż mezo, później też łatwiej wprowadzić aktywne substancje, gdy dzięki zabiegowi może się dostać głęboko w skórę, ja robiłam i serio byłam bardzo zadowolona z efektu, skóra wygląda na bardziej promienną no i wiadomo jest bardziej elastyczna poza tym ogólnie mogę polecić laskę, która mi zrobiła zabieg bo wszystko profesjonalnie, można porozmawiać o wszystko zapytać także jakby któraś chciała to polecam Panią Abi z ArsEstetica super babka o zabiegu możecie poczytać tutaj http://www.arsestetica.pl/zabiegi/te...czna/dermapen/
dagako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 23:44   #43
Margo_40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Ja robiłam PRP regularnie, co 7-8miesiecy i naprawdę byłam zadowolona z efektów. Zmarszczki się wygładziły, buzia rozświetlona skóra sprężysta, a do tego pasowało mi, że to moja własna krew, więc bez ryzyka. Mój doktor pracował na systemie Angel, gdzie ta słynna koncentracja płytek była jak trzeba, więc i efekty się pojawiały, bo wiem że u koleżanek było różnie. Ale niestety kolejna wizyta się nie odbyła bo system nie ma jakiegoś tam certyfikatu i mój doktor szuka nowego, skutecznego systemu. Możecie coś polecić i gabinet w Warszawie gdzie wykonują?
Margo_40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 07:57   #44
zofiabednarek
Raczkowanie
 
Avatar zofiabednarek
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 48
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Jeśli ktoś chce zabiegii nieinwazyjne to podczerwień NIR jest dobrym rozwiązaniem. Niesamowicie przyjemne ja robiłam serie 6 zabiegów byłam bardzo zadowolona, natomiast pani doktor wspominała mi jescze o niciach PDO.
zofiabednarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 08:05   #45
Martix_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Ja bym na Twoim miejscu poczytała o Thermage, bo wydaje mi się, ze ten zabieg byłby dla Ciebie idealny Przede wszystkim jest mało inwazyjny, a wiem, że to istotne Skontaktuj się najlepiej z kliniką Krajewski (w Warszawie) i niech na Ciebie spojrzy lekarz to dobierze najlepszą opcję. Ale myślę, że Thermage byłby ok
Martix_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 19:01   #46
Agnesiik87
Przyczajenie
 
Avatar Agnesiik87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 24
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

a zabiegu ultradzękami ? słyszałam dużo dobrego
Agnesiik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 12:38   #47
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

a ja mysle nad Ultraformerem III http://static.wizaz.pl/forum/images/...s/rolleyes.gif
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 14:34   #48
siemasiemasiema26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Polecam zabieg liftingu w klinice Bonadea, jestem bardzo zadowolona. Poleciłam wszystkim znajomym i nie tylko
siemasiemasiema26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 14:50   #49
Thirtyfashion
Raczkowanie
 
Avatar Thirtyfashion
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 65
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Jeśli poprawa owalu twarzy to Zaffiro rewelacyjnie się sprawdzi - może nie jest najtańszy, ale efekty są szybkie i długotrwałe. Widziałam u koleżanki - jest różnica!
__________________
Zapraszam na mój blog modowy http://thirtyfashion.com/ - znajdziecie na nim setki inspiracji!
Instagram: https://www.instagram.com/thirtyfashionblog/
Thirtyfashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 09:21   #50
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Moja znajoma po 40 też miała Zaffiro, ale na biust! Na początku nie uwierzyłam jak mi powiedziała że jest po 3 zabiegach i widzi oraz czuje, że w końcu ma cycki, trochę dziwne to zabrzmiało. Mówił że jej skóra na biuście była na tyle zwiotczała, wiotka że prawie nie miała czucia, nie czuła ich a dzięki tym trzem zabiegom chyba co miesiąc zauważyła ogromną różnicę. Skóra rozjaśniała, była bardziej napięta i świeża. Odmłodniała jak powiedziała koleżanka, wspominała jeszcze o preparatach z vit.C że stosuje wew. i zew.na skórę. Ja jej wierzę bo urodziła i wykarmiła 3 chłopców, także pobojowisko pewnie niezłe zostawili. O operacji żadnej nie chce nawet słyszeć, boi się powikłań. Wspomaga się takimi mniej inwazyjnymi zabiegami.

Ja też miałam Zaffiro, ale o biuście nie myślałam, w Wy? Macie jakieś doświadczenia?
No i przymierzam się do zabiegu Ultraskin II planuje sobie zrobić lifting twarzy ktoś coś w tym temacie? faktycznie przez 5 lat będę miała efekt?

Edytowane przez IWawrzyn
Czas edycji: 2017-08-28 o 09:26
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 11:54   #51
kropkaaaa233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 16
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Ja osobiście polecam RF Scarlet. Robiłam zabieg 4 miesiace temu. Efekty rozkladaja sie w czasie ale jestem jak narazie zadowolona. Spłycily mi sie lekkie zmarszczki i w ogole poprawilo mi sie napiecie skory a nie ukrywam, ze mialam dosc zajechana sloncem skore. Pierwsze co znikly przebarwienia i drobne naczynka kolo nosa. Na pewno zabieg powtorze dlatego, ze z moja cera musze to zrobic by ja wyprowadzic. Co jest wazne w tym zabiegu..nie ma powiklan i rekonwalscencji. Takze smialo!
kropkaaaa233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 18:02   #52
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

hej ja miałam raz robiony zabieg Biorad, proszę poczytać na forach, że jest on silniejszy i lepszy niż Zafiiro, ale też i często tańszy. Cięzko mi powiedzieć czy podziałało, bo zabieg miałam zrobiony raz, mam 31 lat, ale jak zrobiła mi jedną stronę, to widziałam mega podniesienie "chomików" oraz policzków. Titan ponoć też jest dobry, tyle, że zabiegi zaczynają się od 1tyś zł w górę.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 10:13   #53
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Thirtyfashion Pokaż wiadomość
Jeśli poprawa owalu twarzy to Zaffiro rewelacyjnie się sprawdzi - może nie jest najtańszy, ale efekty są szybkie i długotrwałe. Widziałam u koleżanki - jest różnica!

Zapisana jestem na zaffiro idę w najbliższą środę mam mieć zrobiony brzuch + piersi i dekolt doczekać się nie mogęęęęęę !!!
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 13:24   #54
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez IWawrzyn Pokaż wiadomość
Zapisana jestem na zaffiro idę w najbliższą środę mam mieć zrobiony brzuch + piersi i dekolt doczekać się nie mogęęęęęę !!!
daj znać jak efekty
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 18:38   #55
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Polecam nici PDO. Mega efekt.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 07:09   #56
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Stettin_Lady Pokaż wiadomość
Polecam nici PDO. Mega efekt.
Proszę napisz dokładnie jakie miałas? Ile na każdą strone?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 08:40   #57
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
Proszę napisz dokładnie jakie miałas? Ile na każdą strone?
Miałam po 3 nici z "haczykami" na stronę do uniesienia chomików i wyrównania zmarszczek między nosem a ustami i do tego po 3 nici powlekane złotem na każdą stronę żeby wzmocnić sprężystość skóry. Mnie to odmłodziło moim zdaniem o dobrych kilka lat, a zabieg do zniesienia
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 13:54   #58
anettajaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Polecam lifting ultradźwiękami V-Max świetnie ujędrnia, poprawia owal twarzy no i jest naprawdę bezoperacyjny i bezinwazyjny. To tylko masaż głowicą która wysyła specjalne sygnały w głąb skóry. Coś dla takich jak ja - bojących się wstrzykiwać i wprowadzać 'obce ciała' w skórę.
anettajaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 10:48   #59
lucyna8080
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 8
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez Stettin_Lady Pokaż wiadomość
Miałam po 3 nici z "haczykami" na stronę do uniesienia chomików i wyrównania zmarszczek między nosem a ustami i do tego po 3 nici powlekane złotem na każdą stronę żeby wzmocnić sprężystość skóry. Mnie to odmłodziło moim zdaniem o dobrych kilka lat, a zabieg do zniesienia
Czesc z tego co mi wiadomo nitki, które opisujesz nie wchlaniaja sie i tak naprawde to nie wiadomo co po nich bedziesz miala po latach w skorze. Ja mam zrobione nitki stymulujace w klinice, która głownie robi zabiegi regeneracyjne na skore. Jak chcesz to sobie poczytaj o tych nitkach na stronie kliniki, w której ja robilam. <ciach>
Specjalizuja sie w typowo regeneracyjnych zabiegach na skore i wlosy. Adres mam z polecenia.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-11 o 01:22
lucyna8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 18:42   #60
Satynowa_Ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Są kosmetyki z profesjonalnych linii, którymi można wspomagać efekty po zabiegach modelujących kontur twarzy. Związek aktywny odpowiedzialny za lifting po pewnym czasie systematycznego stosowania ładnie odpowiada. U mnie ma to sens, ale z pewnymi przerwami. Staram się tak co 3-4 miesiące robić przerwę, żeby skóra się za bardzo nie przyzwyczaiła.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez lucyna8080 Pokaż wiadomość
Czesc z tego co mi wiadomo nitki, które opisujesz nie wchlaniaja sie i tak naprawde to nie wiadomo co po nich bedziesz miala po latach w skorze. Ja mam zrobione nitki stymulujace w klinice, która głownie robi zabiegi regeneracyjne na skore. Jak chcesz to sobie poczytaj o tych nitkach na stronie kliniki, w której ja robilam. karboklinika.pl.
Specjalizuja sie w typowo regeneracyjnych zabiegach na skore i wlosy. Adres mam z polecenia.
Wiem, że nieprawidłowe osadzenie nici haczykowatych prowadzą do ich zerwania na skutek zbyt energicznej mimiki.
Satynowa_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-15 20:50:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.