Niebieskie pasemka na rudawych włosach.? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-11, 22:25   #1
Dead_Dreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 37
Question

Niebieskie pasemka na rudawych włosach.?


Hej.
Mam czarne włosy (farbowane) i zamarzyły mi się niebieskie pasemka.
Więc zamówiłam farbę na allegro i kupiłam rozjaśniacz Joanny super blond, który rozjaśnia niby do 6 tonów. Wiem, że nie powinnam robić tego na własną ręke, ale żadna fryzjerka nie chciała się tego podjąć, proponowano mi ewentualnie czerwone lub doczepiane.
Dzisiaj właśnie rozjaśniłam sobie kilka pasemek tym rozjaśniaczem z joanny. Choć mam trochę zniszczone włosy farbowaniem poczekałam max. czasu czyli 40 minut, efekt jednak mnie nie zadowalał wyszedł mi taki pomarańczowy blond na odrostach od nasady, poprzez rudy do brązu.
Więc rozjaśniacz nałożyłam znowu na to same pasemko i poczekałam 15 minut. Włosy jeszcze troszkę się rozjaśniły, jednak kolor pasemek przebiga nadal od pomarańczowego blondu tymrazem zaprzestając na rudym. I właśnie teraz mam pytanie, czy kolor niebieski wyszedłby na takich pasemkach.? Czy mogłoby się zdażyć, ze wyjdzie niebieski podchodzący pod zieleń.? Czy może spróbować jeszcze jakoś rozjaśnić, albo pokombinować z farbami blond...
Proszę o pomoc.
Dead_Dreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 22:36   #2
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Niebieskie pasemka na rudawych włosach.?

Na tak zdekoloryzowanych włosach niebieski niestety nie wyjdzie. Fryzjerzy mieli racje nie chcąc się tego podjąć. Jeśli użyjesz po raz kolejny dekoloryzatora, spalisz pasma i jedynym wyjściem będzie ich całkowite ścięcie.
Farby w odcieniach blondu również nie dadzą rady w takiej sytuacji.

Radziłaby wrócić do czerni i zdecydować się na pojedyncze niebieskie pasma na microringi lub tulejki. Nie naruszy to stanu Twoich włosów i kolor nie wyblaknie po kilku myciach.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 09:09   #3
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: Niebieskie pasemka na rudawych włosach.?

Trzeba było jakiś lepszy rozjaśniacz wziąć z hurtowni fryzjerskiej. Koleżanka też ma czarne farbowane i rozjaśniło jej do hmm taki jasny karmel i zrobiłyśmy jej czerwone.
Ale teraz to nie wiem, spróboj nałożyć farbę i zobaczysz jaki kolor wyjdzie, zawsze może je zamalować na czarno. Albo doczepiane pasme, chociaż nie wiem, czasem takie kilka pasm się strasznie 'wybija'{w sensie rzuca w oczy} z naturalnych i nieciekawie to wygląda...
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 14:53   #4
Dead_Dreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 37
Dot.: Niebieskie pasemka na rudawych włosach.?

Dzięki za porady, spróbuje zafarbować na niebiesko, jak nie wyjdzie to trudno, powróce do czarnego.
Dead_Dreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 18:36   #5
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Niebieskie pasemka na rudawych włosach.?

A czym farbujesz na niebiesko ? Jaki to odcień niebieskiego i ile się trzyma ?
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.