kolorówka Bobbi Brown - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-04, 06:15   #1711
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ja niestety tak....mam 27 lat i strać pomyśleć co będzie za 10 .... moją skórę satysfakcjonuje jedynie duża porcja oleju arganowego. ...nawet latem.



Btw.... Nie wiedziałam że są karty lojalnościowe u Bobbi. ...właśnie przekonałam wątek i się dowiedziałam.



A tamten podkład ma jakiekolwiek krycie?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 13:42   #1712
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Kupiłam dziś także krem pod oczy ... i koniec zakupów do odwołania
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 13:46   #1713
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Kupiłam dziś także krem pod oczy ... i koniec zakupów do odwołania



No i ta butelunia......



Ehhhh. .. ładnie się prezentuje na toaletce miło sięgnąć.



Znowu poplynelam :p a byłam już taka oszczedna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161004_144400.jpg (80,5 KB, 28 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 15:56   #1714
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja niestety tak....mam 27 lat i strać pomyśleć co będzie za 10 .... moją skórę satysfakcjonuje jedynie duża porcja oleju arganowego. ...nawet latem.



Btw.... Nie wiedziałam że są karty lojalnościowe u Bobbi. ...właśnie przekonałam wątek i się dowiedziałam.



A tamten podkład ma jakiekolwiek krycie?
Wydaje mi się, że kryje, ale tak na poziomie średnim.

Karty lojalnościowe są teraz w drogerii firmowej Bobbi Brown w CH przy pl. Unii Lubelskiej, innych już nie ma.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 17:52   #1715
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Średnie to już ok



Szkoda.... programy lojalnościowe to fajna sprawa

Zdecydowalas czy kupujesz stick?

Moja przyjaciółka jest jego fanką u mnie ta formuła nie do.końca się spisała, sam podkład świetny, właściwie to jedyny Stick jaki Lubie ale jednak.... Nie wiem. Czekam na nowy podkład rozświetlajacy i na swiateczna kolekcje ))))



Uwielbiam świąteczne paletki . Mam dwie . W tym roku będę się czai na jakiś rozswietlacz lub puder może wypuszcza coś fajnego; )



Z brickow u mnie jednak nektar nie ma konkurencji. Ładnie ociepla cerę a mam dość ziemista wiec bardzo to sobie chwale
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 10:20   #1716
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Wrzucam moje przemyślenia NT podkładu BB serum ...



Testuje.



Po pierwsze jest to podkład DUŻO BARDZIEJ rozświetlajacy niżeli Rich. Dla mnie ok... mam super sucha cere; ale dla mieszanych .... nope Przy tym trochę bardziej widoczny niż Rich ale trochę lepiej kryje



Zdecydowanie oksyduje. Mam kolor alabaster bałam się ze będzie za jasny ... tymczasem jest na poziomie warm ivory z tym ze w innej tonacji.



Piekielnie komfortowy taki na bardzo suchy dzień z tym ze dzień bez skórek choć u mnie nic nie podkreśla tj linii itd. U mnie długo się trzyma, dużo dłużej niż Rich. Przy dotyku nie sciera się. Wchłania się zostawia pigment i zapominasz. Jak krem .

Skóra wygląda ok . Ale rich jest lepszy co tu kryć.

Ten napewno nie podpasuje każdemu przez to rozswietlenie. Na b suchej skórze przypudrowany ze hej.... nadal ma wyraźny blysk/blask. Nie świeci się mocno w ciągu dnia ale ja nie mam dużo sebum. Stan wyjściowy natomiast jest to mocny glow. ... przy tłustej cerze mógłby być to efekt pt wpadłam do kadzi z olejem.. wyciągnęli za późno. Napewno nie można sugerować się kolorami. ... testować. Przez ten filtr nieźle sciemnial. Dobrze ze nie wzięłam porcelany.





Teraz kusi mnie Stick. ... milko to przez Ciebie ( wszak przez kogoś to musi byc)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 10:23   #1717
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Moje skarby <33333 bez kreu BB bo ten mam w walizce. Wydenkuje na wyjeździe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161005_112224.jpg (77,8 KB, 36 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-08, 14:20   #1718
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Zamówiłam sticka ....jestem stuknieta. :p
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 00:37   #1719
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zamówiłam sticka ....jestem stuknieta. :p
hehe i co, doszedł już?
Ja też Teraz jak była promocja -20% (kupując za pośrednictwem aplikacji D.)
Ja miałam tego starego (czyli starą formułę), on chyba lepszy byłby dla suchej cery, bo u mnie dobrze sprawuje się tylko jesienią i zimą. Latem szybko się po nim świecę. Kryje świetnie i szybciutko się rozprowadza, co dla mnie jest bardzo kuszące. Właśnie go denkuję.
Ciekawa jestem jak będzie sprawować się ten nowy, on jest chyba troszkę bardziej "matowy".

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Moje skarby <33333 bez kreu BB bo ten mam w walizce. Wydenkuje na wyjeździe
Śliczne Ja moich fotografować nie będę, dużo ich mam A i tak sporo już zużyłam. od kilku lat podkłady Bobbi są dla mnie najlepsze, głównie pod względem koloru.
BB krem bobbika męczę już bardzo długo i jakoś okazuje się być baaaaardzo wydajny. Mi za bardzo nie podpasował, używam go tylko gdy są duże upały. On ma taką dziwną, jakby nieco gumowatą konsystencję Gdy używam go kilka dni pod rząd to dużo bardziej zanieczyszczają mi się pory

Z Bricków ostatnio namiętnie używam limitki Rose Gold, Nectar jest dla mnie za ciepły i zbyt pomarańczowy.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 09:03   #1720
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Miłeczko tak stick dość matowy.... Hmmmm nieco za bardzo jak dla mnie..ale ok będę miała na wieczorne wyjścia)

Co do BB creamu.... Mam podobne odczucia. To bardzo fajny produkt ale dla diametralnie innego typu skóry niż moja. Moja jest sucha , lubi bardzo rozświetlające podkłady, u mnie rich foundation nie jest specjalne dewy, a serum jest nieruchomy że hej... Po prostu prawie całkowicie się wchłania i dopiero po 5-6 godzinach muszę go przypudrować. Myślę że dla cer mieszanych byłby ok. W upały też ale na takie okoliczności mam face and body . Pojemność jest większa wz z czym trudno mi go zdenkować.

Even finish u mnie ostatnio wychodzi na prowadzenie))

Czekam aż wprowadzą coś z dopiskiem luminous... Taki typowy lekki podkład rozświetlający) może zimą....

U mnie teź Bobbiki najlepiej się sprawdzają i juź nie szukam .... Idealny kolor i formuły przyjazne suchym cerą... Większość marek stawia na kosmetyki dla cer tłustych i mieszanych na trwałość ... Do mojej suchej cery przykleja się wszystko idealnie

Btw...
Na święta planuje kupno jakiegoś bricka, bricka albo bronzera w kolorze balii... Tego drobiniastego. Bardzo mi się marzył) myślę że sprawie sobie prezent i kupie na gwiazdkę teraz już nic nie kupuje.

Rose Gold piękny <3333
Nectar u mnie idealny moja skóra lubi ciepłe kolory bo naturalnie jest dość ziemista.

Niestety najjasniejszy paseczek mi się połamał... Więc już z nim nie podróżuje.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 00:51   #1721
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

O, widzisz, muszę powrócić do Even finish, bo baaardzo dawno go nie używałam.
Co do nowego sticku to hmm... chyba nie jest tak fajny jak ta stara wersja. Faktycznie jest bardziej matowy, ale moja buzia wygląda w nim na bardziej zmęczoną. Być może to kwestia rozświetlenia - ta stara wersja nie była taka matowa i bardziej rozświetlała twarz. Mam też wrażenie, że bardziej kryła (konsystencja była tłustsza i jakoś lepiej się rozprowadzał).
Na razie testowałam nowego sticka tylko jedne raz, więc w sumie to tylko takie pierwsze wrażenia, może jeszcze coś się zmieni.

Co do podkładu rozświetlającego to Bobbi ma (lub miał, bo nie widzę go na amerykańskiej stronie) w miarę nowy rozświetlający - Luminous Moisturizing Treatment Foundation KLIK - tylko ten podkład ma zupełnie inną kolorystykę, mimo tych samych oznaczeń. Cos im nie wyszło, nie wiem, czy nie został wycofany. Jednak sama formuła mi bardzo pasowała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg luminous-foundation_page_2.jpg (151,9 KB, 14 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-22, 12:07   #1722
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Tak jest dosc matowy i...... Na mojej buzi zdecydowanie ładniej wygląda even finish.

Testowałam sticka kilka dni... Bardzo ok , niemniej biorąc pod uwagę stosunek ceny do ilosci i ogólnie efekt końcowy wybieram even finish bo nie dość że lepiej wygląda to po prostu bardziej się opłaca ( chociaz sam even finish też nie jest szczególnie wydajny). Stick chyba u mnie nie zostanie.... Wymienie się z koleżanką na maseczkę

Jezeli o even finish chodzi to juz kilka razy uslyszalam ..... O jak Ty pięknie wyglądasz.... Tak promieniście , od obcych ludzi więc jest to miłość))
Miłeczko, ten podkład rozświetlający o którym piszesz został wychofany..... Niestety. Mialam nawet plan kupic go przez amazon ale dalam sobie spokój.

W jego miejsce wszedł serum foundation, ktory jest spoko i być może kupię go ponownie ale jest najslabszy z tych podkładów ( bobbikowych) które mam. Rich kladzie go na piersi( zeby nie napisac dosadniej) a ratuje go ten gloooow i komfort jaki zostawia na twarzy. To jest mega fajne bo poza tym to ... Fajny ale to tyle.

Może zimą wypuszczą jeszcze jakieś rozświetlające cacko)) ? Ja zawsze chętnie bo ostatnio miewam gości o poranku i lubie sie czymś " podrasować" a mimo wszystko serum nie wygląda aż tak naturalnie. Najnaturalniej wygląda mój ukochany skin foundation )) jest niezastąpiony...kryje lub nie kryje, zrobisz z niego mat lub glowww... Jest wydajny że hej... Ubustwiam to jeden z lepszych podkladow dostępnych na rynku

Widzialaś te paletki z obrazkami miast? Straszliwie drogie, niestety tym razem nie wezme ... Ale ze świątecznej kolekcji coś koniecznie, lub po prostu kupie sobie jakis drobiazg ... Szminkę np.no i ten bronzer bali mi się marzy. Ślicznie wygląda))

Ty używasz koloru sand?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 20:15   #1723
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

A ja ostatnio uzywam dwoch korektorow BB serum concealer i corrector zamiast podkladu Na to puder Weightless. Calosc wyglada lekko i naturalnie.
Niestety z podkladami Bobbi sie nie polubilam. Brzydko sie na mnie waza.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 16:27   #1724
agno
Raczkowanie
 
Avatar agno
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 200
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ja zaopatrzyłam się w żelowy eyeliner, zaszalałam w zestawie z pędzelkiem. Mam małe, głęboko osadzone oczy i wypróbowałam dziesiątki różnych specyfików do kresek, nigdy nie udało mi się osiągnąć TAKIEGO efektu i TAKIEJ trwałości!
Zbieram szczękę z podłogi i już rozglądam się za podkładem
przepadłam
agno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 21:05   #1725
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Loyd - ja używam koloru 3,5 warm beige.
Szkoda, że wycofali ten podkład rozświetlający. Był bardzo fajny, ale skopali kolorystykę i pewnie dlatego go wycofali.
Mam nadzieję, że wprowadzą coś podobnego.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

A no i dzięki Tobie powróciłam do Even Finish. Dobrze się u mnie sprawuje podczas 10-godzinnego przebywania na uczelni Zapomniałam, że to taki fajny podkład
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 11:30   #1726
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Loyd - ja używam koloru 3,5 warm beige.
Szkoda, że wycofali ten podkład rozświetlający. Był bardzo fajny, ale skopali kolorystykę i pewnie dlatego go wycofali.
Mam nadzieję, że wprowadzą coś podobnego.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

A no i dzięki Tobie powróciłam do Even Finish. Dobrze się u mnie sprawuje podczas 10-godzinnego przebywania na uczelni Zapomniałam, że to taki fajny podkład
Ano wielka szkoda..... Może wróci w nowej odsłonie? W Azji jest taki w podobnej buteleczce do podkładu serum. W Europie jest niestety niedostępny

Ciesze sié że odkryłaś na nowo even finish, świetny jest. Wyjątkowo pięknie wygląda na skórze, gdy dodałam do niego kropelnę rich foundation wtedy ladnie wyglądał nawet na mojej Mamie , która ma suchutką skórę i naprawdę dużo załamań.

Ja obecnie jadę na richu właśnie bo robie kwasy.... Wiadomo... Skórki i skóra po prostu nie wygląda atrakcyjnie, z nim jest bardzo ok . Świetnie daje sobie radę o ile go za mocno nie przypudruje.

Na dobre utonęłam w bobikach.

Btw , zostawiłam sticka.... Na większe wyjścia fajnie wygląda na zdjęciach a mam sezon zdjęciowo weselny więc jak znalazł, tylko że pod niego muszę położyć treściwy krem( no ale cera sucha więc czego się spodziewać) dodatkowo dobrze trzyma się na filtrze.


O to jestes sporo bardziej miodowa niż ja... U mnie porcelain a w przypadku serum foundation alabaster, dopiero jest odpowiednio jasny..... Jadę na 2 tygodnie na Dominikanę wiec pewnie zaraz beda za jasne... Dobrze ze bbkrem troche ciemniejszy.

Milko czy bb od BB migruje Ci w zalamania skóry ?

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
A ja ostatnio uzywam dwoch korektorow BB serum concealer i corrector zamiast podkladu Na to puder Weightless. Calosc wyglada lekko i naturalnie.
Niestety z podkladami Bobbi sie nie polubilam. Brzydko sie na mnie waza.


Nie miałam tego korektora.... Hmmmm jakie on ma krycie? Nie przesusza?

Na mnie się nie ważą ale wyjątkowo po prostu podpasowały mi formuły. Mnie np zawodzilo wszystko od Chanel... Wysypy , widoczne zmarchy. Szkoda że Ci nie podpasowały bo kolorystyka fajna, a to zwykle problematyczne.

Widzę już jednak że wiele marek rozszeża kolorystykę podkładów( guerlain np)... Poszli po rozum do głowy

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez agno Pokaż wiadomość
ja zaopatrzyłam się w żelowy eyeliner, zaszalałam w zestawie z pędzelkiem. Mam małe, głęboko osadzone oczy i wypróbowałam dziesiątki różnych specyfików do kresek, nigdy nie udało mi się osiągnąć TAKIEGO efektu i TAKIEJ trwałości!
Zbieram szczękę z podłogi i już rozglądam się za podkładem
przepadłam
Tez mam pędzelek i tez lubie ich lainer w żelu

O jakim podkładzie myślałaś? Może coś doradzi y
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 11:59   #1727
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Loyd, ja znowu wolę podkłady Chanel Na mojej mieszanej skórze sprawdzają się dobrze.


Te korektory są bardzo lekkie i nawilżające. Krycie mają średnie, ale przez dobranie odpowiedniego koloru można ładnie przykryć, np. sińce. Zdecydowanie wolę je od tych w kremie, bo nie zbierają się w załamaniach i nie wyglądają ciężko.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2016-11-03 o 11:59 Powód: q
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 13:32   #1728
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

W Krakowie w Galerii Krakowskiej z okazji przecennej soboty - rabaty na całą markę
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 18:14   #1729
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...ct_796004.html

Ołuwkowa szminunia jest w ofercie miesiaca w douglasie.
Niestety tylko 3 kolory. Nie zaszaleli
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-13, 14:25   #1730
agno
Raczkowanie
 
Avatar agno
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 200
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ano wielka szkoda..... Może wróci w nowej odsłonie? W Azji jest taki w podobnej buteleczce do podkładu serum. W Europie jest niestety niedostępny

Ciesze sié że odkryłaś na nowo even finish, świetny jest. Wyjątkowo pięknie wygląda na skórze, gdy dodałam do niego kropelnę rich foundation wtedy ladnie wyglądał nawet na mojej Mamie , która ma suchutką skórę i naprawdę dużo załamań.

Ja obecnie jadę na richu właśnie bo robie kwasy.... Wiadomo... Skórki i skóra po prostu nie wygląda atrakcyjnie, z nim jest bardzo ok . Świetnie daje sobie radę o ile go za mocno nie przypudruje.

Na dobre utonęłam w bobikach.

Btw , zostawiłam sticka.... Na większe wyjścia fajnie wygląda na zdjęciach a mam sezon zdjęciowo weselny więc jak znalazł, tylko że pod niego muszę położyć treściwy krem( no ale cera sucha więc czego się spodziewać) dodatkowo dobrze trzyma się na filtrze.


O to jestes sporo bardziej miodowa niż ja... U mnie porcelain a w przypadku serum foundation alabaster, dopiero jest odpowiednio jasny..... Jadę na 2 tygodnie na Dominikanę wiec pewnie zaraz beda za jasne... Dobrze ze bbkrem troche ciemniejszy.

Milko czy bb od BB migruje Ci w zalamania skóry ?

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------





Nie miałam tego korektora.... Hmmmm jakie on ma krycie? Nie przesusza?

Na mnie się nie ważą ale wyjątkowo po prostu podpasowały mi formuły. Mnie np zawodzilo wszystko od Chanel... Wysypy , widoczne zmarchy. Szkoda że Ci nie podpasowały bo kolorystyka fajna, a to zwykle problematyczne.

Widzę już jednak że wiele marek rozszeża kolorystykę podkładów( guerlain np)... Poszli po rozum do głowy

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------



Tez mam pędzelek i tez lubie ich lainer w żelu

O jakim podkładzie myślałaś? Może coś doradzi y
dostałam sporą próbkę Serum i Skina, póki co Serum potrafi mi się brzydko zwarzyć, a Skin nie wytrzymuje 8h na twarzy, za to zaraz po nałożeniu daje efekt idealnej cery
agno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 18:20   #1731
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez agno Pokaż wiadomość
dostałam sporą próbkę Serum i Skina, póki co Serum potrafi mi się brzydko zwarzyć, a Skin nie wytrzymuje 8h na twarzy, za to zaraz po nałożeniu daje efekt idealnej cery
Sprobuj z even finish. On tez wyglada dosc lekko a jest o wiele trwalszy od skin foundation.

U mnie serum jest trwalszy niż skin foundation. Nie wiem od czego to zalezy. Za to dozownik mnie wkurrzzzza. Zawsze wezme za dużo i się ubabram
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 13:27   #1732
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...ct_796004.html

Ołuwkowa szminunia jest w ofercie miesiaca w douglasie.
Niestety tylko 3 kolory. Nie zaszaleli
kliknęłam Dusty Pink, akurat szukam odpowiednika MACa dla Nouvelly Vogue i ta jest b.podobna
nie miałam wcześniej tych kredek to moja pierwsza
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 20:00   #1733
agno
Raczkowanie
 
Avatar agno
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 200
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Sprobuj z even finish. On tez wyglada dosc lekko a jest o wiele trwalszy od skin foundation.

U mnie serum jest trwalszy niż skin foundation. Nie wiem od czego to zalezy. Za to dozownik mnie wkurrzzzza. Zawsze wezme za dużo i się ubabram
o, cenna rada, przy najbliższej wizycie w BB wypróbuję na pewno Even Finisha
Wybieram się na szkolenie z nakładania podkładu, może mi Panie pomogą dobrać coś najbardziej akuratnego.
Po tym, jak zrobiły mi makijaż wieczorowy miałam ochotę wykupić pół sklepu
agno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 12:23   #1734
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kliknęłam Dusty Pink, akurat szukam odpowiednika MACa dla Nouvelly Vogue i ta jest b.podobna
nie miałam wcześniej tych kredek to moja pierwsza
Kiciu, daj znać jak wraenia
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 10:35   #1735
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Kupiłam swój pierwszy eyeliner w słoiczku w kolorze Sapphire Shimmer Ink i jestem zachwycona
Trzyma się bez bazy o wiele lepiej niż Macowy eyeliner w słoiczku i ten piękny kolor
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 14:10   #1736
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Dziewczyny, czy to jest oryginalny pędzelek z BB?

http://allegro.pl/pedzelek-bobbi-bro...629266969.html
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 14:58   #1737
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to jest oryginalny pędzelek z BB?

http://allegro.pl/pedzelek-bobbi-bro...629266969.html
Jestem przekonana że nie.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 15:35   #1738
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Jestem przekonana że nie.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Podsumowując nie warto wydawać nawet tych 12 zl, co nie?
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 07:47   #1739
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Podsumowując nie warto wydawać nawet tych 12 zl, co nie?
Podsumowując to wiocha używac podróbek nawet jeżeli kosztują 12 zł.
Szczególnie że dobrej jakości pędzle nie kosztują fortuny
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 08:01   #1740
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Podsumowując nie warto wydawać nawet tych 12 zl, co nie?
Nie ma sensu. Lepiej kupić pędzel innej, tańszej firmy w tej cenie niż jakąś badziewna podróbę.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.