Znikające recenzje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-20, 15:03   #1
karlakolumna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2

Znikające recenzje


Czy może ktoś mi w końcu wytłumaczyć dlaczego niektóre recenzje kosmetyków znikają w jakiś niewyjaśniony sposób?
karlakolumna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 15:24   #2
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Znikające recenzje

Nie w niewyjaśniony, tylko są zgłaszane do wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382009. (Recenzje do usunięcia). Jeżeli moderatorki uznają, ze opis spełnia warunki aby zniknąć, znika. W pierwszym poście wątku pod linkiem są zasady usuwania recenzji.
Tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post17322747 (KWC pytania i problemy) możesz zapytać moderatorów, czemu coś nie tak z recenzją

pozdrawiam
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........

Edytowane przez iloneczka1
Czas edycji: 2010-02-20 o 15:28
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 10:32   #3
karlakolumna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Znikające recenzje

A co z recenzjami, które spełniają te warunki, a pomimo tego są usuwane? Dlaczego tak się dzieje?
karlakolumna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:35   #4
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Znikające recenzje

Cytat:
Napisane przez karlakolumna Pokaż wiadomość
A co z recenzjami, które spełniają te warunki, a pomimo tego są usuwane? Dlaczego tak się dzieje?
Żadne recenzje, które "spełniają te warunki" nie są usuwane przez moderatorów KWC. Jeśli zostały usunięte najwidoczniej nie spełniały.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2010-02-25 o 19:38
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 09:34   #5
Symfony
Przyczajenie
 
Avatar Symfony
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Znikające recenzje

Znam warunki i się do nich stosuję. Pomimo tego recenzje znikają.
Przeglądnęłam kilka recenzji, podanych na forum jako te do usunięcia. Dziewczyna używa perfum od 6 lat, kupiła 4 butelkę i opisuje, dlaczego jej się podobają. I recenzja jest do usunięcia ?! Mam wrażenie, że wiele recenzji jest usuwanych z czystej złośliwości i chęci władzy przez moderatorów, a nie z obiektywizmu.
Symfony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 10:45   #6
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Znikające recenzje

Po pierwsze: co to znaczy "mam wrażenie"? Oskarżasz nas o nadużycia na podstawie wrażenia?! Rób to na podstawie faktów, jeśli ich nie znajdujesz, twój post to zwykły paszkwil.
Po drugie: to, że recenzja została zgłoszona, nie oznacza automatycznie, że zostanie usunięta, więc oskarżasz moderatorów (a dokładniej Paulinkę_S, bo tylko ona zajmuje się tu weryfikacją recenzji perfum) o nadużycia za coś, czego być może nie zrobią, więc j.w.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2010-05-19 o 10:46
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 11:47   #7
Symfony
Przyczajenie
 
Avatar Symfony
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Znikające recenzje

OK. Może recenzja tej dziewczyny nie będzie usunięta. Odniosę się zatem do moich recenzji. 2 tygodnie temu umieściłam 2 recenzje perfum. Tej samej firmy, bardzo podobne, bo obie bardzo mi się podobają. Z zasady nie krytykuję zapachów, bo to rzecz mocno subiektywana. Używałam ich długo, opis był rzetelny. Jedna zniknęła. Nie wiem dlaczego.
Wizarzowe recenzje są dla mnie bardzo pomocne i staram się własne pisać uczciwie. Pisałabym więcej, ale zniechęcają mnie takie tajemnicze zniknięcia. Szkoda mi czasu.
Symfony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.