Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 09:55   #2491
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez VickyM Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn które używały Blokera: czy po pierwszym użyciu swędziały Was pachy?
Ja właśnie odczuwam masakryczne swędzenie :/
spróbuj używać go nie zaraz po myciu, kiedy skóra jest trochę "rozmiękczona" wodą i bardziej wrażliwa, na naprawdę wysuszoną skórę - dobrze jest podsuszyć suszarką tuż przed posmarowaniem
trzeba mu też pozwolić spokojnie wyschnąć na skórze, np położyć się z rękami do góry na 10-15 minut - zauważyłam że kiedy skóra styka sie ze sobą i nie może oddychać swędzenie jest większe
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 08:16   #2492
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Pojawiła się nowość z serii oliwkowej - mleczko do demakijażu
http://www.facebook.com/ZiajaPolska#!/photo.php?fbid=3658321701 11290&set=a.2149984351946 65.66521.108982035796306& type=1&theater

I oliwkowy płyn micelarny:
http://www.facebook.com/photo.php?fb...e=1&permPage=1

I oliwkowy krem pod oczy oraz oliwkowy płyn do higieny intymnej.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2012-02-08 o 08:20
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:02   #2493
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ja wypróbowałam juz krem 30+ przeciwzmarszczkowy półtłusty kupiłam go z myślą o tych mrozach. powiem że czuje na twarzy że mam powłoczke kremu ale strzasznie mi zciąga skore, może to te działanie przeciwzmarszczkowe;/ zaczełam go stosowac jako krem na szyje i dekold i sprawdza sie rewelacyjnie
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 15:13   #2494
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

o, fajnie, na pewno ten micel wypróbuję, bo żel oliwkowy do mycia twarzy dobrze robił mojej mieszanej cerze...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:12   #2495
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja dziś dostałam maść oliwkową - naturalny opatrunek regenerujący, jak pisze na opakowaniu Po tej reklamie Garniera czerwonego mleczka wszystkie kosmetyki regenerujące nazywa się "opatrunkami" Ale ok, zaaplikowałam ją sobie od razu na ręce, bo o tej porze roku są wiecznie przesuszone. Bardzo tłusta, czy może bardzo wydajna, a ja za dużo jej nawaliłam. Ale przyjemnie nawilża, i jest prawie bezzapachowa. Wieczorem posmaruję stopy
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:26   #2496
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Też używam, jest odpowiednikiem kremiku Tender Care z Oriflame
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:16   #2497
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A mnie, jako chyba mikroskopijnej części społeczeństwa, ta maść w ogóle nie przypadła do gustu. Tworzyła warstwę na skórze i tyle, a pod spodem dalej sucho. Na ustach to samo. Już wolę zwykłą z apteki, z wit. A. Ale może jestem jakaś dziwna.

Też mam ogromną ochotę na oliwkowe nowości, co prawda na fb Ziaja napisała, że pachną jak mydło oliwkowe, a nie krem, czyli dla mnie nie za ciekawie (zapach kremów oliwkowych uwielbiam ), ale przeżyję, bo zarówno żel oliwkowy, jak i tłusty krem miały świetne działanie na moją skórę.

Edytowane przez Meell
Czas edycji: 2012-02-08 o 18:18 Powód: dopisek
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 18:40   #2498
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
A mnie, jako chyba mikroskopijnej części społeczeństwa, ta maść w ogóle nie przypadła do gustu. Tworzyła warstwę na skórze i tyle, a pod spodem dalej sucho. Na ustach to samo. Już wolę zwykłą z apteki, z wit. A. Ale może jestem jakaś dziwna.

Też mam ogromną ochotę na oliwkowe nowości, co prawda na fb Ziaja napisała, że pachną jak mydło oliwkowe, a nie krem, czyli dla mnie nie za ciekawie (zapach kremów oliwkowych uwielbiam ), ale przeżyję, bo zarówno żel oliwkowy, jak i tłusty krem miały świetne działanie na moją skórę.
Pewnie nie na każdego działa tak samo, a i nie każdy lubi właśnie takie warstwy. Ja lubię, jestem zadowolona z nawilżenia. Zmiękcza skórę. Moją w każdym razie. Nałożyłam maść także na usta później i stwierdziłam że rewelacja Trzymam na biurku pomadkę z neutrogeny i ciągle smaruję usta a i tak pierzchną, a posmarowałam tą maścią, w międzyczasie jadłam, piłam herbatę a usta bez poprawki są miekkie.
Więc cieszę się że ją mam, i to w promocji, mama kupiła w aptece razem z kremem ochronnym z filtrem, dwa kosmetyki za 6,12
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:42   #2499
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
A mnie, jako chyba mikroskopijnej części społeczeństwa, ta maść w ogóle nie przypadła do gustu. Tworzyła warstwę na skórze i tyle, a pod spodem dalej sucho. Na ustach to samo. Już wolę zwykłą z apteki, z wit. A. Ale może jestem jakaś dziwna.

No to witaj w gronie mikroskopijnej mniejszości Ja też odnosiłam takie samo wrażenie, kiedy ją stosowałam- nic nie pomogła, była po prostu tłustą powłoką i tyle. Za to mojej mamie wyleczyła pięknie ranę po oparzeniu na ręce. Widać, każdy jest inny

Co do nowej serii to chętnie poczytam składy i dopiero wtedy ewentualnie na coś się zdecyduję.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 10:02   #2500
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Nadal poszukuję ciasteczkowych Maziajek, ale nigdzie ich nie widzę... To samo z oliwkami w żelu.

Używałyście owocowych balsamów z Blubel? Myślę już o lecie . Jestem ciekawa jak pachną i czy dobrze nawilżają? Trochę się obawiam chemicznego zapachu...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 10:59   #2501
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ja ciasteczkowe maziajki widziałam w aptece, która ma dużo kosmetyków z Ziai, głownie z serii med, ale pozostałe też sprowadzają
może znajdź sklep lub aptekę z dużym asortymentem Ziai i zamów?

blubele dla mnie są chemiczne i lekko wysuszają
miałam tylko poziomkę i pomarańczę, ze względu na zapach może kupię porzeczkowy, ogólnie zapachy dla mnie są może nie bardzo sztuczne ale na dłuższą metę jakieś męczące
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 11:11   #2502
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Maziajki w aptece? Muszę popytać . Widziałam je w sklepach internetowych, ale trochę mi się nie opłaca kupować jednego produktu (czy dwóch) i opłacać przesyłkę

Dziękuję Ci za odpowiedź!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:31   #2503
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Witajcie, dano mnie nie tutaj nie bylo.
Widze ze juz wiecie o produktach oliwkowych , ja sie ciesze na te nowosci, sama kiedys pisalam do nich zeby mleczko wprowadzili do serii, bo mnie ten ich zel do macia buzi wysuszal

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Też mam ogromną ochotę na oliwkowe nowości, co prawda na fb Ziaja napisała, że pachną jak mydło oliwkowe, a nie krem, czyli dla mnie nie za ciekawie (zapach kremów oliwkowych uwielbiam ), ale przeżyję, bo zarówno żel oliwkowy, jak i tłusty krem miały świetne działanie na moją skórę.
Dal mojego nosa wszystkie produkty pachna tak samo ;o) Troche sie zmartwilam czytajac ze mleczko jest perfumowane( mialam nadzieje ze nie bedzie jak mleczko z kakaowej serii), ale licze ze opis iz jest lekko perfumowany sie potwierdzi i ogolem skoro w innych produktach mi ta kompozycja zapachowa krzywdy nie robi, a i odpreza to licze ze i w mleczku nie bedzie. Ciekawi mnie tez krem pod oczy, czy bedzie taki lekki jak reszta ziajowych podocznych kremow i czy beda parabeny w skladzie.
Tylko mam jeden prodblem, w DE w online sklepie gdzie zdarzylo mi sie Ziaje zakupic( przywoze normalnie z Pl, bo i taniej i caly sortyment) poki co nie ma nowosci i nie wiem czy beda, a do Pl jade dopierow w czerwcu ;o(
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:36   #2504
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dal mojego nosa wszystkie produkty pachna tak samo ;o) Troche sie zmartwilam czytajac ze mleczko jest perfumowane( mialam nadzieje ze nie bedzie jak mleczko z kakaowej serii), ale licze ze opis iz jest lekko perfumowany sie potwierdzi i ogolem skoro w innych produktach mi ta kompozycja zapachowa krzywdy nie robi, a i odpreza to licze ze i w mleczku nie bedzie. Ciekawi mnie tez krem pod oczy, czy bedzie taki lekki jak reszta ziajowych podocznych kremow i czy beda parabeny w skladzie.
Tylko mam jeden prodblem, w DE w online sklepie gdzie zdarzylo mi sie Ziaje zakupic( przywoze normalnie z Pl, bo i taniej i caly sortyment) poki co nie ma nowosci i nie wiem czy beda, a do Pl jade dopierow w czerwcu ;o(
U nas też jeszcze nie ma, Ziaja pisała, że w przeciągu 2 tygodni powinny się dopiero pojawić.

Zazdroszczę, że pachną Ci tak samo - pewnie tym lepszym zapachem. Mnie mydło oliwkowe zalatywało jakimiś przejrzałymi jabłkami...
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:47   #2505
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja na pewno skuszę się na oliwkowy płyn micelarny. Chyba, że zapach mi się nie spodoba

Dawno nie widziałam też serii różanej, w szczególności chodzi mi o peeling z mikrogranulkami. Aż się zaczęłam zastanawiać czy jej nie wycofali, ale na stronie nadali widnieje.

A co powiecie o szamponie przeciw wypadaniu włosów z Ziaja Med?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 14:41   #2506
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
U nas też jeszcze nie ma, Ziaja pisała, że w przeciągu 2 tygodni powinny się dopiero pojawić.

Zazdroszczę, że pachną Ci tak samo - pewnie tym lepszym zapachem. Mnie mydło oliwkowe zalatywało jakimiś przejrzałymi jabłkami...

Ja to mydlo mialam na poczatku jak bylo w miare nowoscia. pachnialo mi tak samo jak krem do twarzy czy balsam do ciala. Pozniej mialam odlewke od mojej wizazowej psiapsulki mleczka tego z pompka i tez byl to dla mnie ten swietny zapach serii oliwkowej. To dla mnie najlepiej pachnaca seria u Ziaji. Moze Ziaja z czasem cos pokombinowala i ten zel pod prysznic rzeczywiscie troche zmienil zapach? Nie znosze slodkich zapachow jak kakaowa seria.Mialam kiedys ten tlusty balsam i po 1,3 butelki prawie wymiotowalam. Chcialam sie przekonac, ale niestety... to nie moja bajka. Lubie tez takie klasyczne kojarzace sie z kosmetykami jakie uzywaly nasze babcie i tutaj chwale sobie krem odzywczy do rak i stop. Zreszta chyba nawet moja babacia go uzywala jak bylam malym dziewczeciem, a i skladowo to zwykly prosty krem i takie moja skora lubi najbardziej. ;o)
Ehhh do Pl jade dopiero w czerwcu ;o( O mleczko do demakijazu i krem pod oczy, ale tresciwy nie taki lekki jak pozostale kremu podoczne Ziaji, prosilam Ziaje ponad rok temu, moze i 1,5 roku temu pisalam do nich maila. ichni oliwkowy zel do mycia buzi na dluzsza mete mnie wysusza i chcialam mleczko, bo mleczka z serii kakaowej, mimo ze bez zapachu, moja cera nie tolerowala. Ciesze sie bardzo ze Ziaja zrealizowala moja prosbe, ale wlasnie... troche to potrwa zanim bede w PL i bede mogla zakupic te produkty, sprawdzic ich sklad i przede wszystkim sprawdzic czy beda takie lagodne i uspokajajace moja cere jak krem tlusty i lekka formula oliwkowa.
Masc tez mialam, chyba rok albo i dwa lata temu. Na mnie tez byla swietne, nie lezala tlusta warstwa. nawet moje dziecie smarowalam przed wyjsciem na mroz, super lagodzila suchosc i spowodowane przez to podraznienie delikatnej cery.
Za to takim kremem chroniacym, a wogole nie odzywiajacym i przez to skora nadal pod nim coraz suchsza to jest dla mnie krem do rak Avon Care ten zimowy. No super tresciwy, ale moich rak wogole nie odzywia, tylko chroni, a to mi za malo. Zwykla wazelina lepiej u mnie dziala.

Jak beda te rzeczy juz w sprzedazy to probujcie i piszcie co i jak. jestem bardzo mleczka i kremu pod oczy ciekawa ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 17:29   #2507
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Które mleczko bardziej polecacie do suchej skóry: kozie mleko, czy masło kakaowe? Dodam, że chodzi mi o to mleczko w butelce z pompką. A może lepiej kupić masło do ciała??
Co lepiej sprawdza się do suchej skóry i zostawia tłustą warstewkę?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 17:33   #2508
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

W mojej ocenie każdy balsam Ziaji zostawia taką warstewkę .. - wybierz może pod taki jaki Ci zapachowo bardziej odpowiada
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 18:26   #2509
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Pojawiła się nowość z serii oliwkowej - mleczko do demakijażu
http://www.facebook.com/ZiajaPolska#!/photo.php?fbid=3658321701 11290&set=a.2149984351946 65.66521.108982035796306& type=1&theater

I oliwkowy płyn micelarny:
http://www.facebook.com/photo.php?fb...e=1&permPage=1

I oliwkowy krem pod oczy oraz oliwkowy płyn do higieny intymnej.
uwielbiam serię oliwkową!
__________________
Chciałem tyle ci dać
Tyle zrobić
O gdybym tylko mógł
Zmieniłbym ten cały świat
Wysadziłbym jakiś bank
I z wiatrem puścić cały szmal
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 00:43   #2510
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Tu reszta zdjęć oliwkowych nowości:

- płyn do higieny intymnej:
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...64222944_n.jpg

- oliwkowy krem pod oczy i na powieki:
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...92411342_n.jpg
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:40   #2511
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny, które bardziej polecacie: mleczko pomarańczowe czy kakaowe? W tej serii z pompką?

KWC obie ma tak samo dobre opinie.
Czy wersja kakaowa jest taka sama jak masła kakaowego czy lepsza/gorsza?

__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 17:54   #2512
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

polecicie jakis kremik Ziaji pod makijaz?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 20:25   #2513
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które bardziej polecacie: mleczko pomarańczowe czy kakaowe? W tej serii z pompką?

KWC obie ma tak samo dobre opinie.
Czy wersja kakaowa jest taka sama jak masła kakaowego czy lepsza/gorsza?

Pomarańcza mnie strasznie uczuliła Ale ja mam wrażliwą skórę, zależy co lubisz bo siostra zadowolona była.
__________________
Chciałem tyle ci dać
Tyle zrobić
O gdybym tylko mógł
Zmieniłbym ten cały świat
Wysadziłbym jakiś bank
I z wiatrem puścić cały szmal
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 20:41   #2514
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Bo jestem zachwycona pomarańczką pod prysznic i w maśle. Kakao pod prysznic jest moim KWC, w maśle nieco gorzej.

Chciałabym wiedzieć, czy to mleczko kakaowe jest zbliżone do mydła czy masła..
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:01   #2515
zlossi
Raczkowanie
 
Avatar zlossi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 402
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

kocham kosmetyki ZIAJII a zwłaszcza edycje masła kakaowego <3
Jstem z Bydgoszczy i szczerze powiedziawszy nigdzie nie zastałam mleczka kakaowego z pompką...
__________________
159 cm 58--57--56--55--54--53.3--52--51--50--49

`Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód`[


* piję skrzyp! piję pokrzywę!
25.06.12

Edytowane przez zlossi
Czas edycji: 2012-02-22 o 21:05
zlossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:10   #2516
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez zlossi Pokaż wiadomość
kocham kosmetyki ZIAJII a zwłaszcza edycje masła kakaowego <3
Jstem z Bydgoszczy i szczerze powiedziawszy nigdzie nie zastałam mleczka kakaowego z pompką...
poszukaj w Auchan lub Super pharm
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 13:09   #2517
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez zlossi Pokaż wiadomość
kocham kosmetyki ZIAJII a zwłaszcza edycje masła kakaowego <3
Jstem z Bydgoszczy i szczerze powiedziawszy nigdzie nie zastałam mleczka kakaowego z pompką...
Poszukaj w marketach As, oni maja duzo Ziai. Duzy asortyment jest rowniez w sklepie Kiermasz na Chodkiewicza, mniej wiecej na przeciwko uniwersytetu.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:06   #2518
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez zlossi Pokaż wiadomość
kocham kosmetyki ZIAJII a zwłaszcza edycje masła kakaowego <3
Jstem z Bydgoszczy i szczerze powiedziawszy nigdzie nie zastałam mleczka kakaowego z pompką...
A patrzyłaś może na te adresy?
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 08:46   #2519
_MaNiLkA_
Przyczajenie
 
Avatar _MaNiLkA_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: POZnań*
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Bo jestem zachwycona pomarańczką pod prysznic i w maśle. Kakao pod prysznic jest moim KWC, w maśle nieco gorzej.

Chciałabym wiedzieć, czy to mleczko kakaowe jest zbliżone do mydła czy masła..
Jak dla mnie mleczko kakaowe jest najlepsze idelanie nawilża moją bardzo suchą skórę...
Masło kakaowe było za tłuste i niestety ciężko je w skórę wmasować, za to mleczko ma bardzo przyjemną konsystencję, płynną i lekką jak mydełko
_MaNiLkA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 12:05   #2520
zlossi
Raczkowanie
 
Avatar zlossi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 402
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

a auchanie nie widziałam, i w super pharmie też nie zobaczę w Asie

Ja za to kocham spray kakaowy z ziajii, zwłaszcza a lato, gdy się opalam, nie dość, że szybciej słonko łapie, to jeszcze nie mam po opalaniu suchej skóry !
__________________
159 cm 58--57--56--55--54--53.3--52--51--50--49

`Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód`[


* piję skrzyp! piję pokrzywę!
25.06.12
zlossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.