Ginekologia Estetyczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-18, 12:28   #1
BabAga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8

Ginekologia Estetyczna


Czy ma któraś z Was doświadczenie w tym temacie?
Zastanawiam się czy poddać się zabiegowi czy może lepiej sobie odpuścić. Gryzę się z tym już jakiś czas. W gabinecie, do którego zwykle chodzę na zabiegi polecają zrobić, ale ja jeszcze mam wątpliwości.
BabAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 12:42   #2
Outlanderka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 523
Dot.: Ginekologia Estetyczna

Cytat:
Napisane przez BabAga Pokaż wiadomość
Czy ma któraś z Was doświadczenie w tym temacie?
Zastanawiam się czy poddać się zabiegowi czy może lepiej sobie odpuścić. Gryzę się z tym już jakiś czas. W gabinecie, do którego zwykle chodzę na zabiegi polecają zrobić, ale ja jeszcze mam wątpliwości.
Napisz dokładniej jaki to ma być zabieg.
I jakie zabiegi już miałaś do tej pory.
Outlanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 19:48   #3
limonczelka
Przyczajenie
 
Avatar limonczelka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 12
Dot.: Ginekologia Estetyczna

Cytat:
Napisane przez BabAga Pokaż wiadomość
Czy ma któraś z Was doświadczenie w tym temacie?
Zastanawiam się czy poddać się zabiegowi czy może lepiej sobie odpuścić. Gryzę się z tym już jakiś czas. W gabinecie, do którego zwykle chodzę na zabiegi polecają zrobić, ale ja jeszcze mam wątpliwości.
}

Cześć BabAga.
O jaki dokładnie zabieg ci chodzi? Na czym miałby on polegać? Ja akurat w tym temacie nie jestem mocna, ale chodze czasem do jednego SPA - Femmalium - w moim Krakowie i z tego co wiem oni tam coś takiego wykonują. Jakbym wiedziała o co chodzi dokładniej to mogę podpytać, dowiedziec się czegoś na ten temat dla Ciebie.
__________________
The future starts today, not tomorrow
limonczelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 13:59   #4
O_LEN_K
Przyczajenie
 
Avatar O_LEN_K
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Ginekologia estetyczna

Czy któraś z was miała może taki zabieg?
http://www.artestetyka.pl/ginekologia_estetyczna
O_LEN_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 15:21   #5
BabAga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Ginekologia Estetyczna

Miałam różne zabiegi. Ostatnio liposukcję kawitacyjną i mezoterapię. To ma jakieś znaczenie dla zabiegu ginekologii estetycznej?

Problemem jest dyskomfort podczas współżycia i potem. Myślałam, że to po prostu kwestia suchości pochwy, ale nie, bo żele nawilżające nie załatwiły sprawy :/

Na stronie mojego gabinetu jest taka zakładka i tam piszą o ginekologi estetycznej i o zabiegu desirialem:

Desirial® to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego, produkowanego z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like do stosowania w leczeniu odwodnienia i atrofii warg sromowych większych.

Wcześniej nie zwracałam uwagi na wielkość warg sromowych, ale może faktycznie z wiekiem takie coś się robi :/
Przyjemność ze współżycia maleje i jak myślę o tym pieczeniu później to mi się odechciewa
BabAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:24   #6
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Ginekologia Estetyczna

to zrozumiałe, że się gryziesz, bo jednak to jest dość poważna sprawa, może jak porozmawiasz z lekarzem to uda ci się podjąć decyzję. Jakbyś szukała dobrego lekarza daj znać to ci wyślę namiary. Może być na priv
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 13:16   #7
BabAga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Ginekologia Estetyczna

Jeśli się wybiorę to tylko do Art Estetyki - tam gdzie do tej pory robiłam zabiegi. Mają dobrych specjalistów, ufam im. Tylko sam zabieg mnie trochę przeraża.
BabAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 15:03   #8
GrazynaSS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 6
Dot.: Ginekologia estetyczna

A czy ktoś korzystał z zabiegów ginekologii estetycznej czy zdrowotnej? Mam tu na myśli doświadczenia z jakimikolwiek laserami oraz nietrzymanniem moczu.
GrazynaSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 15:05   #9
GrazynaSS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 6
Dot.: Ginekologia Estetyczna

Dziewczyny ja jestem coraz bliżej decyzji odnośnie zabiegu nietrzymania moczu po porodzie. Czy któraś z was miała doświadczenie z laserem MonaLisa?
GrazynaSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 16:45   #10
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Ginekologia estetyczna

Ja coś czytałam o laserze MonaLisa Touch w jakiejś gazecie, więc może to Ci troszkę rozjaśni temat jak wygoglujesz.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 10:08   #11
BabAga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Ginekologia Estetyczna

Ja sobie z tym poradziłam ćwiczeniami mięśni Kegla i uniknęłam operacji i zabiegów. Próbowałaś ćwiczyć?
Poczytaj sobie tutaj:
http://nietrzymanie-moczu.eu/?gclid=...Fe_LtAodBX0AHA
Teraz ćwiczę codziennie, bo jak przestaję to mi problem wraca po jakimś czasie. Niestety od porodu to już inne są te mięśnie...

A na swój zabieg desirialem jeszcze się nie zdecydowałam :/ Chciałabym, żeby mi ktoś opowiedział o tym zabiegu, ktoś kto już go miał i ma jakieś przemyślenia na ten temat...
BabAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 10:37   #12
BabAga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Ginekologia estetyczna

O_LEN_K! Ja się przymierzałam do niego. I to w tym właśnie gabinecie!
Ty już jesteś "po" czy jeszcze nie?
BabAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 08:37   #13
AdaKoszewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Ginekologia Estetyczna

Ja chodziłam na zabiegi do kliniki Cashmire i widziałam, że poszerzyli działalność właśnie o ginekologię estetyczną, w tym właśnie jakieś zabiegi na nietrzymanie moczu. Samą klinikę bardzo polecam, więc jak któraś chce sobie zobaczyć, to macie link http://cashmire.pl
AdaKoszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 19:35   #14
pannasia5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 48
Dot.: Ginekologia Estetyczna

Odswieze watek, bo widze, ze nie tylko ja mam obawy przed takimi zabiegami. chociaz moze to nie sa obawy, a troche skrępowanie, moje kolezanki przewracaja oczami jak im o tym mowie. a mam spory problem z suchoscia pochwy i przez to co i rusz mam infekcje. ginekolog zaleca jakies masci i dodatkowa pielegnacje, ale tak srednio to dziala na dluzsza mete. jestem zapisana na konsultacje w medicover. bije sie z myslami co do ewentualnego zabiegu, ale mam nadzieje, ze nie stchórze
pannasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-12, 14:00   #15
KasiulaKasia_90
Przyczajenie
 
Avatar KasiulaKasia_90
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 3
Dot.: Ginekologia Estetyczna

Cytat:
Napisane przez GrazynaSS Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja jestem coraz bliżej decyzji odnośnie zabiegu nietrzymania moczu po porodzie. Czy któraś z was miała doświadczenie z laserem MonaLisa?

Jeśli jesteś po porodzie to zdaje sobie sprawę, jak bardzo ciężko musi Ci być z taką dolegliwością. Ja bym się decydowała na taki zabieg bez zastanowienia. To trwa tylko 30 minut, a po zabiegu w większości przypadków problem zostaje cofnięty. Nie jest to najmilszy zabieg, ale bez obaw. Nie jest też bolesny. Zabieg laserem nie jest operacją, więc nie ma też po nim jakiegoś długiego dochodzenia do Ciebie. Polecam bardzo mocno przeczytać o laserze. <ciach>

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-01-12 o 19:59 Powód: link reklamowy
KasiulaKasia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-12 15:00:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.