Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowych??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-19, 18:57   #1
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507

Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowych???


Witajcie

Może w tytule nieco użyłam uogólnienia ale tak do końca nie wiedziałam jaki nadać

Czy nie uważacie, że faceci wolą mniej pewne siebie, mniej zaradne, wykazujące dużo cech kobiecych dziewczyny?
Dlaczego pytam? Ponieważ mam wrażenie, że te szare myszki, takie które często nie mają własnego zdania, pozostają w cieniu, z urody są zwyczajne i lubią korzystać z męskiej pomocy mają większe powodzenie od tych pewnych siebie, spełniających się zawodowo, atrakcyjnych, bardzo zaradnych, nie korzystających z pomocy, energicznych i posiadających własne i często męskie pasje.


Zapraszam do luźnej dyskusji i podzielenia się spostrzeżeniami na ten temat
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 18:59   #2
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Witajcie

Może w tytule nieco użyłam uogólnienia ale tak do końca nie wiedziałam jaki nadać

Czy nie uważacie, że faceci wolą mniej pewne siebie, mniej zaradne, wykazujące dużo cech kobiecych dziewczyny?
Dlaczego pytam? Ponieważ mam wrażenie, że te szare myszki, takie które często nie mają własnego zdania, pozostają w cieniu, z urody są zwyczajne i lubią korzystać z męskiej pomocy mają większe powodzenie od tych pewnych siebie, spełniających się zawodowo, atrakcyjnych, bardzo zaradnych, nie korzystających z pomocy, energicznych i posiadających własne i często męskie pasje.


Zapraszam do luźnej dyskusji i podzielenia się spostrzeżeniami na ten temat
Kobieta takie bzdury o kobietach plecie.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:02   #3
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

W kwestii formalnej: co to są 'męskie pasje' ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:12   #4
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4858949 6]W kwestii formalnej: co to są 'męskie pasje' ?[/QUOTE]

Tematyka którą na ogół interesują się mężczyźni (rzadko kobiety) np.: motoryzacja, piłka nożna, sztuki walki

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Kobieta takie bzdury o kobietach plecie.

Nie napisałam nigdzie, że to prawdy objawione i jedyne słuszne tylko moje luźne obserwacje i to, że odnoszę takie wrażenie.
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:15   #5
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Rozumiem, że to Ty jesteś ta pokrzywdzona pewna siebie, atrakcyjna i z pasjami?
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:20   #6
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Większość mężczyzn (przynajmniej tych młodych, bo tych mam okazję obserwować w swoim otoczeniu) lubi po prostu kobiety... Kobiece Trochę nieśmiałe, wymagające lekkiej pomocy. Oni bardzo lubią czuć się potrzebni Poza tym kobiety przebojowe, według mnie, wzbudzają lekkie obawy, że z taką się związku nie stworzy. Oczywiście nie zawsze tak jest i nie chciałam uogólniać. Mam na myśli raczej to, że teraz rzadziej spotyka się chyba kobiety bardziej subtelne i stojące w cieniu. Niektórzy takie lubią i już. Tu chyba nie ma się nad czym zastanawiać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że to Ty jesteś ta pokrzywdzona pewna siebie, atrakcyjna i z pasjami?
Też o tym pomyślałam a akurat atrakcyjność to przecież pojęcie względne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:21   #7
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Jedna prawidłowość jest pewna - im ładniejsza tym ma większe powodzenie. Reszta wskaźników typu charakter/praca/przebojowość idzie na plan dalszy.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 19:22   #8
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że to Ty jesteś ta pokrzywdzona pewna siebie, atrakcyjna i z pasjami?
Niestety nie
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:23   #9
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość


Też o tym pomyślałam a akurat atrakcyjność to przecież pojęcie względne.
"Szara myszka, z wyglądu zwyczajna, ta, która nie ma własnego zdania" raczej nie zakładałaby takiego tematu.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:24   #10
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Jedna prawidłowość jest pewna - im ładniejsza tym ma większe powodzenie. Reszta wskaźników typu charakter/praca/przebojowość idzie na plan dalszy.
Hmm to pierwsze na pewno, z tym w dalszej relacji różnie.
I tak, zgadzam się, ze atrakcyjność pojęcie względne.
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:26   #11
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Faceci lubią błyszczeć i lubią żeby dziewczyny też przy nich wyglądały szałowo.
Ale żeby broń boże ich nie przyćmiły, bot o już zgroza
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 19:27   #12
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
"Szara myszka, z wyglądu zwyczajna, ta, która nie ma własnego zdania" raczej nie zakładałaby takiego tematu.

Czemu zaraz węszysz podstęp?
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:29   #13
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Czemu zaraz węszysz podstęp?
Na tym forum ciężko go nie węszyć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:32   #14
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Chyba rozumiem Autorko o co Ci chodzi, otóż ja należę do tych osób, które zawsze były w centrum uwagi, przebojowe i z głową pełną pomysłów, zawsze też miałam dużo powodzenie u facetów, ale.... wielu z nich się mnie zwyczajnie bało. Tyle tylko, że to ja miałam tę przewagę, że mogłam sobie przebierać i decydować- i mi się to podobało
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:35   #15
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Jak facet boi się przebojowej kobiety, to moim zdaniem chyba sam sobie robi problem. Ja bym chciał mieć taką kobietę, która sama o siebie zadba - od razu o wiele problemów w życiu jest mniej.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:36   #16
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Może jakiś ciapek który się boi że przy przebojowej kobiecie wyjdzie jakim jest ciapkiem będzie wolał kogoś tak przeciętnego jak on sam - ale ludzie po prostu dobierają się na zasadzie podobieństw
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:38   #17
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Chyba rozumiem Autorko o co Ci chodzi, otóż ja należę do tych osób, które zawsze były w centrum uwagi, przebojowe i z głową pełną pomysłów, zawsze też miałam dużo powodzenie u facetów, ale.... wielu z nich się mnie zwyczajnie bało. Tyle tylko, że to ja miałam tę przewagę, że mogłam sobie przebierać i decydować- i mi się to podobało
No właśnie i chciałam usłyszeć jakieś merytoryczne wypowiedzi, czy się z tym zgadzacie czy nie.
Zamiast tego 10 pierwszych postów to próby osobistych wycieczek (notabene w ogóle nie trafione...)
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:53   #18
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Jestem zdania, że w związku dobrze jest, kiedy pewne cechy partnerów są sobie przeciwne, po to żeby związek mógł uzupełniać i wzbogacać. Dlatego nie zgodzę się z tym, że na nieprzebojowe kobiety lecą faceci ogólnie - powiedziałabym, że raczej właśnie ci przebojowi. Mnie na przykład zawsze po drodze było z osobami które trochę "nosi", bo ja im daję swój spokój, a one mi swoją energię, i wszystko się równoważy. Uważam, że nie chodzi o to żeby nikt tej "gwiazdy" nie przyćmiewał, tylko o to, żeby móc sobie coś nawzajem dać. Ja bym pewnie zgnuśniała z kimś takim jak ja, a inny by zwariował z kimś tak energicznym, czy głośnym jak on. Mniej przebojowi mężczyźni moim zdaniem też mają skłonność do wiązania się z kobietami, które grają pierwsze skrzypce. Chodzi o dopełnianie się, złoty środek i korzyści, które obie strony mają z takiej relacji.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 20:13   #19
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Witajcie

Może w tytule nieco użyłam uogólnienia ale tak do końca nie wiedziałam jaki nadać

Czy nie uważacie, że faceci wolą mniej pewne siebie, mniej zaradne, wykazujące dużo cech kobiecych dziewczyny?
Dlaczego pytam? Ponieważ mam wrażenie, że te szare myszki, takie które często nie mają własnego zdania, pozostają w cieniu, z urody są zwyczajne i lubią korzystać z męskiej pomocy mają większe powodzenie od tych pewnych siebie, spełniających się zawodowo, atrakcyjnych, bardzo zaradnych, nie korzystających z pomocy, energicznych i posiadających własne i często męskie pasje.


Zapraszam do luźnej dyskusji i podzielenia się spostrzeżeniami na ten temat
A to wyklucza się, żeby pewna siebie kobieta, która jest atrakcyjna i spełnia się zawodowo poprosiła czasem mężczyznę o pomoc?

Ja jestem w takim związku. Mój TŻ jest ekstrawertyczny, rozgadany, czasem głośny, lubiący zwracać na siebie uwagę, natomiast ja jestem introwertykiem który niepewnie czuje się w dużych skupiskach ludzkich. Każde z nas zaczerpnęło coś od siebie nawzajem. Ja rozwinęłam swoje umiejętności społeczne, łatwiej dogaduję się z ludźmi, natomiast TŻ ceni we mnie spokój i to, że łatwo mi go wyciszyć.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 20:20   #20
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Widać panowie obawiają się, że nie będą wystarczająco "męscy" ... Swoją drogą prawdziwy facet potrafi sprostać wymaganiom prawdziwej, niezależnej kobiety. Bo Sierotce Marysi nie jest zbyt trudno zaimponować.
Albo się boją, albo idą po najmniejszej linii oporu.
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 21:03   #21
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Ja jestem w takim związku. Mój TŻ jest ekstrawertyczny, rozgadany, czasem głośny, lubiący zwracać na siebie uwagę, natomiast ja jestem introwertykiem który niepewnie czuje się w dużych skupiskach ludzkich. Każde z nas zaczerpnęło coś od siebie nawzajem. Ja rozwinęłam swoje umiejętności społeczne, łatwiej dogaduję się z ludźmi, natomiast TŻ ceni we mnie spokój i to, że łatwo mi go wyciszyć.
Dokładnie tak samo jest u nas
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 22:10   #22
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Nie zauważyłam. Moje obserwacje i doświadczenia wskazują na coś wręcz przeciwnego. Zawsze byłam tą cichą i nieśmiałą, a panowie, którzy mi się podobali, wybierali te bardziej pewne siebie
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 22:17   #23
201605131805
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 172
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Ja też tak nie uważam. Moim zdaniem wykazywanie cech kobiecych nie oznacza bycia szarą myszką. A pewne siebie dziewczyny często, bardzo dobrze wiedząc czego chcą, nie wiążą się z kimś, kto im poprostu nie odpowiada. Nie zauważyłam też wiekszego powodzenia wspomnianych szarych myszek.
201605131805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 06:59   #24
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Ale idiotyczny temat. Generalizacja, stereotypy i bzdury. Gratki.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 07:37   #25
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Nigdy nic takiego nie zauważyłam.

Choć może wszystko zależy od definicji danego pojęcia. Miałam na studiach 2 koleżanki, które uważały się za piękne, inteligentne i przebojowe, a dla mnie były poniżej przeciętnej, dla facetów też.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 09:17   #26
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

To moj facet jest inny, bo nie podobaja mu sie takie cipcie-rybcie. Uwaza, ze zwiazek z zakompleksiona, szara myszka, ktora nie ma wlasnego zdania, to mordega. Bo powie sie takiej lasce komplement, a ona zamiast odpowiedziec "dziekuje", mowi "a cos ty, stare szmaty dzis zalozylam na siebie".
Tylko nie rozumiem- co to znaczy, ze wykazuje cechy typowo kobiece? To co, pewne siebie kobiety zachowuja sie jak faceci? Na pewno nie. Bzdury.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 09:24   #27
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

A dlaczego tak uogólniasz i właściwie po co? To nie jest forum dla nastolatek...
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 09:26   #28
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;48594438]To moj facet jest inny, bo nie podobaja mu sie takie cipcie-rybcie. Uwaza, ze zwiazek z zakompleksiona, szara myszka, ktora nie ma wlasnego zdania, to mordega. Bo powie sie takiej lasce komplement, a ona zamiast odpowiedziec "dziekuje", mowi "a cos ty, stare szmaty dzis zalozylam na siebie".
Tylko nie rozumiem- co to znaczy, ze wykazuje cechy typowo kobiece? To co, pewne siebie kobiety zachowuja sie jak faceci? Na pewno nie. Bzdury.[/QUOTE]

Ano właśnie autorka trochę zbyt ogólnie to opisała i też nie zauważyłam takich tendencji. Wydaje mi się, że mężczyźni lubią kobiety dość pewne siebie (w sensie nie zakompleksione), ale też nie zadufane w sobie. Poza tym, co kto lubi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 10:49   #29
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Nie zauważyłam tego. Zauważyłam natomiast, że kobiety umiejące wykorzystać swoje zalety mają większe powodzenie od tych zakompleksionych czekających, aż wyhaczy je książę tylko dlatego, że wodzą za nim wzrokiem.
Uroda pomaga tylko na początku, inteligencja natomiast przebije się w każdym momencie. Nie trzeba być pewną siebie gwiazdą socjometryczną, żeby potrafic zainteresować sobą.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 11:13   #30
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Dlaczego faceci wolą przeciętne dziewczyny od tych pewnych siebie i przebojowy

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Jestem zdania, że w związku dobrze jest, kiedy pewne cechy partnerów są sobie przeciwne, po to żeby związek mógł uzupełniać i wzbogacać. Dlatego nie zgodzę się z tym, że na nieprzebojowe kobiety lecą faceci ogólnie - powiedziałabym, że raczej właśnie ci przebojowi. Mnie na przykład zawsze po drodze było z osobami które trochę "nosi", bo ja im daję swój spokój, a one mi swoją energię, i wszystko się równoważy. Uważam, że nie chodzi o to żeby nikt tej "gwiazdy" nie przyćmiewał, tylko o to, żeby móc sobie coś nawzajem dać. Ja bym pewnie zgnuśniała z kimś takim jak ja, a inny by zwariował z kimś tak energicznym, czy głośnym jak on. Mniej przebojowi mężczyźni moim zdaniem też mają skłonność do wiązania się z kobietami, które grają pierwsze skrzypce. Chodzi o dopełnianie się, złoty środek i korzyści, które obie strony mają z takiej relacji.
Zgadzam się w stu procentach
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-27 20:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.