Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-26, 21:49   #1
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759

Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata


Cześć
Chciałam się Was poradzić odnośnie zabiegów jak w tytule. Niestety moje nogi są pełne przebarwień po ranach (niestety co chwila mam jakieś wypadki, gdzieś się obijam) i pajączków do tego w kropkach i krostkach po depilacji. Zastanawiam się nad jakimiś zabiegami u kosmetyczki, żeby te nogi trochę wygładzić, napiąć, wyrównać koloryt, rozjaśnić. Nie wiem tylko co sensownego wybrać i czy w ogóle cos takiego jest w ofertach gabinetów? Czy macie w tej kwestii jakieś doświadczenia?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 10:23   #2
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Cześć
Chciałam się Was poradzić odnośnie zabiegów jak w tytule. Niestety moje nogi są pełne przebarwień po ranach (niestety co chwila mam jakieś wypadki, gdzieś się obijam) i pajączków do tego w kropkach i krostkach po depilacji. Zastanawiam się nad jakimiś zabiegami u kosmetyczki, żeby te nogi trochę wygładzić, napiąć, wyrównać koloryt, rozjaśnić. Nie wiem tylko co sensownego wybrać i czy w ogóle cos takiego jest w ofertach gabinetów? Czy macie w tej kwestii jakieś doświadczenia?
Tego lata? bo jeśli chcesz zacząć zabiegi usuwania przebarwień, pajączków i włosków na nogach to tylko lasery a najlepszą porą na laseroterpię jest jeśnień - zima, za kilka dni jest czerwiec niektórzy urlopy już zaczynają i ze słońca korzystać będą. A Ty musiałabyś chronić całe nogi. Ale na pewno jest szansa wyprowadzić skórę tak aby wyglądała lepiej, poszukaj raczej lekarza medycyny estetycznej który ma różne lasery. A tak poza/ ja na siniaki stosuje żel z arniki trzymam go w lodówce, piję również ziele ruty profilaktycznie ponoć uszczelnia naczynka krwionośne i zapobiega ich pękaniu. Mam nadzieje że ciut pomogłam. pozdrawiam
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 15:53   #3
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Na lasery nie nie stać niestety. Smaruję sobie nogi olejkami na blizny i rozstępy typu Eucerin i BioOil i balsamami ujędrniającymi. Mam też krem na blizny. Mi chodziło o zabiegi na skórę, które ją trochę pojaśnią i wygładzą, żeby wizualnie prezentowały się lepiej. Jakieś maski, peelingi, coś w tym stylu.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:56   #4
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

No lasery to droższa sprawa, ale chyba najskuteczniejszaaaaa!

Ale spokojnie dziewczyno możesz dziłać też w domu tak żeby poprawić troche napięcie i koloryt sk óry tak żebyrozstępy były mniej widoczne ! Jednym z najlepszych zabiegów domowych jest według mnie mnie bańka chiska, troche trzeba się napracować ale jeśli chodzi o nogi (uda) i pośladki to super działa. Niby wszyscy mówią że banka jest antycellulitowa ale przez to że poprawia ukrwienie skówy to tym samym jej kondycja jest dużo lepsza ;D Peeligi to nawet sama możesz robić w domu z soli lub cukru dodajesz oliwke i jedziesz ale to powinna robić każda kobietka żeby poprawić wygląd naszych ciałek i nie dopuścić do takich zmian !!! !!!
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 19:18   #5
aussi
Przyczajenie
 
Avatar aussi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Cześć tak na prawdę lasery nie są już takie drogie jak kiedyś ale w nas tkwi ciągle takie przekonanie takie samo jak: botoks jest dla celebrytów, wcale nie. Dla nauczycielki, dla księgowej, dla pielęgniarki też jest ale jeśli faktycznie na tą chwilę nie jesteś w stanie żadnej kwoty przeznaczyć na laseroterapię to lepiej wspomagać się kremami i peelingami i kiedyś wrócić do tematu bo niestety blizn i przebarwień w ten sposób się nie pozbędziesz.
aussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 08:47   #6
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Aussi ma racje ale nawet jeśli zdecydujesz się na laser to trzeba troche poczekć teraz nie jest czas na takie zabiegi ale myśle ze po wakcjach moża startować A już nastepne lato bedzie Twoje ;D
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 13:11   #7
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Aussi ma racje ale nawet jeśli zdecydujesz się na laser to trzeba troche poczekć teraz nie jest czas na takie zabiegi ale myśle ze po wakcjach moża startować A już nastepne lato bedzie Twoje ;D
Co mozna robic laserowego na przebarwienia i blizny? ja mam troche dziwny problem, ale prawdziwy - miałam uraz w nodze i artoskopie - mam kilka blizn bo zabiegu - co wiecej cala skora jest dziwnie przebarwiona. Doradźcie coś...
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 16:53   #8
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

W zależności od głębokości przebarwień można stosować różne metody od peelingi chemiczne po lasery! Oczywiście lasery są najskuteczniejsze, ale najlepiej udać sie do specjalisty żeby dobrał odpowiedni zabieg ja np miałam przebarwienia na twarzy i pomogł mi peelig medyczny, skóra złuszczała sie strasznie ale po efekt był niesamowity!

Teraz dużo słyszy się o laserach które dziurkują skórę tzw ablacyjne. Widziałam taki zabieg w tv , zabieg nie był najprzyjemniejszy ale skuteczny to najważniejsze !
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 09:32   #9
aussi
Przyczajenie
 
Avatar aussi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Cytat:
Napisane przez Pankakes Pokaż wiadomość
Co mozna robic laserowego na przebarwienia i blizny? ja mam troche dziwny problem, ale prawdziwy - miałam uraz w nodze i artoskopie - mam kilka blizn bo zabiegu - co wiecej cala skora jest dziwnie przebarwiona. Doradźcie coś...
Hej co można zrobić? tak na prawdę bardzo wiele.... kiedy miałaś wykonaną artroskopię, blizny masz świeże?

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Teraz dużo słyszy się o laserach które dziurkują skórę tzw ablacyjne. Widziałam taki zabieg w tv , zabieg nie był najprzyjemniejszy ale skuteczny to najważniejsze !
też widziałam go w tv na którymś z tych programów co pomagają ludziom z rożnymi defektami akurat odcinek jaki oglądałam był o dziewczynie która szybko dojrzewała i po prostu skóra jej nie wytrzymała. Zrobiły jej się okropne pręgi na biuście, biodrach i łydkach! żal mi jej było bo wyglądało to fatalnie a miała zaledwie 17 lat! łączyli różne techniki w tym właśnie laser ablacyjny który pięknie wygładził skórę
aussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:31   #10
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Ja też mam sporo rozstępów na piersiach myślicie że na takim delikatnym obszarze można wykonywać laser ablacyjny ??
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:05   #11
wierzbic
Przyczajenie
 
Avatar wierzbic
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Ja też mam sporo rozstępów na piersiach myślicie że na takim delikatnym obszarze można wykonywać laser ablacyjny ??
Myślę że tak, ja miałam na twarzy blizny potrądzikowe gdzie też jest delikatny naskórek i bardzo mi pomógł. Oczywiście seria zabiegów. Teraz zastanawiam się czy mojej siostrzenicy nie zapisać do lekarza med.estetycznej na konsultacje bo biedulce też się pojawiły rozstępy na piersiach ;/ ehh
wierzbic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 16:10   #12
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Zawsze wydawało mi się że skóra na piersiach jest bardziej delikatna i wrażliwa. W sumie pierwsze rozstpy pojawiły sie jak trochę przybrałam na wadze. Niestety Waga wróciła do normy a rozstepy zostały.
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 08:50   #13
wierzbic
Przyczajenie
 
Avatar wierzbic
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Byłam na konsultacji z siostrzenicą u lekarza zajmującego się zabiegami z zakresu laseroterpii i doradzono nam terapię łączoną z laserem Er;Yag na jesień. Doktor szczegółowo powiedziała ile widzi zabiegów i jaki efekt po nich uzyskamy. Podobno ma bardzo dobre doświadczenia w usuwaniu świeżych rozstępów. Trochę poczytałam w necie i faktycznie wygląda to sensownie. Najprawdopodobniej zacznie serię już w październiku.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Zawsze wydawało mi się że skóra na piersiach jest bardziej delikatna i wrażliwa.
Oj uwierz mi że skóra na twarzy może być nawet nadwrażliwa
wierzbic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 13:49   #14
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

A napiszecie coś więcej o tych peelingach? Na lasery mnie nie stać niestety, może kiedyś...
ja dodam, że mam całą skórę naczynkową i skłonną do pękających żyłek.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 14:53   #15
domis86st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
A napiszecie coś więcej o tych peelingach? Na lasery mnie nie stać niestety, może kiedyś...
ja dodam, że mam całą skórę naczynkową i skłonną do pękających żyłek.

Wiesz co na na lato to w sumie niezbyt żeby nawet zrobić jakiś peeling bo to byś musiała zrobić glęboki jakiś typu peeling trójchlorooctowy TCA, a to potem nie możesz się opalać, tam pisałaś, że masz krostki od depilacji to może zmień metodę..... poza tym robienie peelingów też kosztuje a trzeba pewnie zrobić jakąś serię to w sumie nie wiem czy nie lepiej już rozważyć laser.... jakbyś szukała w wawie to mogę Ci dać namiary na fajną kosmetolog ja robiłam zabieg nawilżający i byłam zadowolona xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-09 o 14:05 Powód: reklama
domis86st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 09:13   #16
aussi
Przyczajenie
 
Avatar aussi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

hejka! jeśli mogłabym ci coś doradzić to przede wszystkim nie kombinuj na własną rękę z zabiegami a szukanie po cenie jest totalną głupotą bo tylko krzywdę możemy sobie tym wyrządzić ... rozważnie pomiędzy mocnymi peelingami a laserem mija się z celem bo to lekarz ustala plan leczenia, rozpisuje parametry i częstotliwość zabiegów. Na konsultacji przede wszystkim omawiamy problem z jakim przyszłyśmy i można się nawet dowiedzieć jaki będzie całkowity koszt "leczenia" tutaj nie ma niespodzianek w postaci dodatkowych stówek tylko wiemy na jaką kwotę należy się przygotować i w jakim odstępie czasowym żeby uzyskać pozytywny efekt terapii. Trzeba w siebie inwestować ale rozumnie. papatki
aussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 07:46   #17
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Dzień dobry zgadzam się z tobą aussi wszystko co napisałaś jest prawdą ale nie w każdym gabinecie niestety tak jest jak opisujesz. Ja na szczęście chodzę do medestetis aktualnie w wawie (wcześniej jeździłam do krk - przy okazji dłuższej służbowej delegacji) i zawsze przed zabiegiem miałam bardzo szczegółową konsultację na której właśnie rozpisują plan i częstotliwość zabiegów, kolejność oraz podają ceny dzięki czemu wiem na czym stoję i jaki efekt możemy uzyskać. I faktycznie to lekarz dobiera odpowiednią metodę w końcu ma doświadczenie i zna się na tym, same możemy zasięgnąć wiedzy właśnie poprzez wizaż i inne strony ale to lekarz decyduje, ja zaufałam i nigdy się nie rozczarowałam. Pozdrawiam ciepło
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 08:53   #18
aussi
Przyczajenie
 
Avatar aussi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

O jak miło spotkać kogoś wirtualnym świecie kto w rzeczywistym chodzi tam gdzie ja hehe może nawet się już widziałyśmy w med a z jakich zabiegów tam korzystasz? jeśli mogę spytać? dzięki
aussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 08:24   #19
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

No mnie też miło się zrobiło oj powiem ci szczerze że oni mają bardzo szeroką ofertę zabiegową i wykonałam już u nich dość zabiegów zawsze z pozytywnym skutkiem począwszy od wycięcia znamienia na plecach i wysłania go do badania histopatologicznego, po przez laseroterapię (zagęszczam skórę), endermologię (ujędrniam i drenuje ciało) i zaffiro (lifting byłam również na konsultacji odnośnie moich policzków czy nie warto byłoby je poprawić i denerwuje mnie zmarszczka między brwiami tutaj chyba pójdzie botoks jestem już w takim wieku że oprócz odpowiedniego sposobu odżywiania i regularnej aktywności fizycznej nie jestem w stanie zapanować nad jakością skóry a widzę że zabiegi trzymają ją w dobrej formie
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 09:20   #20
aussi
Przyczajenie
 
Avatar aussi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Super! widać że inwestujesz w siebie a prawda jest taka że każdy chce dobrze wyglądać i podobać się sobie dzięki temu jesteśmy szczęśliwsi i lepiej odbierani przez otoczenie a przez to możemy więcej osiągnąć są nawet przeprowadzone badania które udowodniły że ludziom atrakcyjnym jest w życiu łatwiej od razu są im przypisywane pozytywne cechy charakteru ja akurat nie robię nic prewencyjnie tylko przechodzę terapię stymulującą wzrost włosów bo mam okropną dolegliwość i walczę z nią poprzez mezoterapię osoczem bogatopłytkowym czyli materiałem z własnej krwi. Muszę przyznać że widzę dobre efekty pozdrawiam
aussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 08:57   #21
FERENKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

aussi szczerze współczuje że przyszło ci się borykać z taką paskudną dolegliwością (wyczytałam na innym wątku) może cię to pocieszy, może doda otuchy ale ja bardzo wierzę w skuteczność zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego sama miałam przeprowadzaną terapię i uzyskałam efekt znakomity! wprawdzie na inną część ciała ale przecież osocze ma bardzo szeroki zakres działania! trzymam kciuki żeby terapia się powiodła ! powodzenia
FERENKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 16:00   #22
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Już po lecie, wiec może teraz propozycja zabiegów po urlopie i na jesień ??

Ja chyba zacznę od depilacji laserowej ! A wy macie jakieś plany ?
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 14:00   #23
DeeDeeDee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 13
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

A co z kwasami? Może jakieś peelingi kwasowe na skórę nóg? Kilka serii i na pewno rozjaśnisz przebarwienia. A nóg światu na jesień nie będziemy pokazywać, więc można się łuszczyć
DeeDeeDee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 10:13   #24
aussi
Przyczajenie
 
Avatar aussi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Już po lecie, wiec może teraz propozycja zabiegów po urlopie i na jesień ??

Ja chyba zacznę od depilacji laserowej ! A wy macie jakieś plany ?
kontynuacja terapii osoczem bogatopłytkowym
aussi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 12:02   #25
Linkaaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Ja jesienią kwasy uwielbiam sie złuszczać Na nogi bardzo fajnie sprawdza się peeling z kawy robię go sama raz w tygodniu Kiedyś miałam kilka wrastających włosków i musze przyznać, ze sprawdził się idealnie

I w sumie chyba czas zadbać o swoje ciałooo zeby latem wyglądało dużo lepiej niż teraz Depilacja laserowa to jest dobra myśl!: ) na te moje wrastające włoski tez! Coś konkretnie polecacie??
Linkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 15:13   #26
wiktors
Przyczajenie
 
Avatar wiktors
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 12
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Ja chciałabym tej jesieni skorzystać z bardziej inwazyjnych zabiegów na twarz. Myślałam o laserze który złuszcza skórę po to żeby ona sie odbudowała. Oglądałam telewizji kidys taki zabieg, kobieta wyglądała strasznie ale efekt był super, oczywiście po dłuższej rekonwalescencji.

Robiłyście kiedyś cos takiego ?
__________________
Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt
Już dziś wyruszaj ze mną tam
Zobaczysz jak, przywita pięknie nas
Warszawski dzień
wiktors jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 10:06   #27
Stachniaczek90
Przyczajenie
 
Avatar Stachniaczek90
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Ja niedawno miałam robiony laser ablacyjny na twarz. Faktycznie buzia nie wygląda bezpośrednio po zabiegu idealnie, ale efekty później...doskonałe. Po zabiegu 'dochodziłam' do siebie około 10 dni. Ale to u Was może być różnie, bo każda buzia jest inna. Najlepiej wypytać o wszystko lekarza prowadzącego. Ja trafiłam na cudowną Panią doktor, która doradziła mi nawet to jak powinnam pielęgnować swoją buzie nie tylko po zabiegu i jakby coś sie działo mamy stały kontakt.

Niestety, sam zabieg trochę boli, ale WARTO
Stachniaczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 13:47   #28
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Ja wreszcie zdecydowałam sie na kontynuacje moich zabiegów na usuwanie włosów ;D jestem po pierwszym zabiegu ! Czekam na az zaczną wypadać te okropne włosiska !
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 14:33   #29
Stachniaczek90
Przyczajenie
 
Avatar Stachniaczek90
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

A jakim laserem robiłaś bo i ja ostatnio byłam na epilacji
Stachniaczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 13:32   #30
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie zabiegi na nogi przed przyjściem lata

Tylko laser !! Szkoda mi czasu i kasy na głupoty

Kiedys robiłam serie Vectusem było fajne efekty teraz powtarzałam zabieg bo minęły dwa lata (chyba) i trochę włosków na nogach odrosło ! Poszłam teraz w nowsze technologie, moja p. doktor Kuschil poleciała mi ten laser nowy Platinium Soprano Ice , czyli że jeszcze dodatkowo chłodzi !!!

Najlepsze było to że zabieg w ogóle nie bolał !
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-15 12:27:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.