proszę o pomoc nie wiem co mi jest. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-01, 21:14   #1
kasia_17
Raczkowanie
 
Avatar kasia_17
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 87
Question

proszę o pomoc nie wiem co mi jest.


od jakiegos czasu zauwazylam u siebie dziwne objawy nie mam upławów nic mi nie dolega zadne pieczenie ani swedzenie tylko po całym dniu kiedy ide sie kompac okazuje sie ze w srodku pochwy zbiera mi sie taka bialawa bezzapachowa wydzielina. ma konsystencje cos jak ?? mydło w płynie ( głupie porównanie ale nic innego mi nie przychodzi do głowy ) nie jest tego duzo ale nigdy wczesniej tak nie mialam. pomyslalam ze moze to grzybiaca ale podobno ta objawia sie białymi grudkami. wszystko jakby jest ok, zero innych objawów tylko wlasnie ta dziwna wydzielina. ostatnio zmienialam tabletki anty czy to moze byc od tego? a moze to jakas infekcja ? mam isc do gina czy moge sie jakos sama z tego wyleczyc ?
__________________
"I could love you till forever when I look into your eyes"
kasia_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 21:22   #2
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: proszę o pomoc nie wiem co mi jest.

jak na moje oko, to mogloby byc dziwne ze wczesniej nie mialas zadnych uplawow. nie zaszkodzi spytac sie lekarza co o tym mysli jednak ja bym sie zbytnio nie zamartwiała
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 21:23   #3
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: proszę o pomoc nie wiem co mi jest.

tez mam cos podobnego, dzisiaj bylam u ginekologa i przepisala mi globulki dopochwowe, ponoc to jakas grzybica
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 11:46   #4
*madziak*
Przyczajenie
 
Avatar *madziak*
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Katowice i okolice
Wiadomości: 4
GG do *madziak*
Dot.: proszę o pomoc nie wiem co mi jest.

Obserwuj czas, w ktorym pojawia sie wydzielina. Jezeli zdarza sie w srodku cyklu lub przed miesiaczka, moze to byc naturalna wydzielina, niekoniecznie objaw choroby. U mnie zawsze tak to wyglada, niektore kobiety maja wydzieline przejrzysta, niektore bialawa Na wszelki wypadek wybierz sie do lekarza, zawsze warto sprawdzic fachowo wszystkie niepokojace cie objawy. Pozdrawiam
__________________
www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=222968

_________________________ ________________________
"Rzeczy nie są takie, jakie się wydają...
...nie są też inne."
*madziak* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 12:53   #5
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: proszę o pomoc nie wiem co mi jest.

mysle ze nie masz co sie zamartwiać to może byc zwykły nic nie znaczący sluz(być może wywoałny zmianą tabletek anty)


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 17:10   #6
Ashanti83r
Przyczajenie
 
Avatar Ashanti83r
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 16
Dot.: proszę o pomoc nie wiem co mi jest.

mialam podobne objawy i tak jak Monicoor dostalam od lekarza globulki dopochwowe.Moze to byc zwykly stan zapalny,z pewnoscią nic groznego aczkolwiek nalezy sie wybrac do lekarza.Pozdrawiam
Ashanti83r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:53   #7
kasia1111275
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 65
Dot.: proszę o pomoc nie wiem co mi jest.

.

Edytowane przez kasia1111275
Czas edycji: 2010-09-24 o 10:22
kasia1111275 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 20:13   #8
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: proszę o pomoc nie wiem co mi jest.

Cytat:
Napisane przez kasia1111275 Pokaż wiadomość
Mam problem. Ciągle wydziela mi się białawy/przezroczysty śluz o nieprzyjemnych zapachu, nie wiem czym to jest spowodowane
Prosze nie piszcie mi żebym szła do ginekologa bo naprawde nie mam zamiaru iść.

bardzo prosze o jakieś leki (do przemywania albo cokolwiek) które są bez recepty, coś w stylu witamin. Bardzo prosze

_musze to napisac! niestety nie jestesmy wrozkami, cokolwiek doradzimy mozemy sie mylic w ocenie. Nie piszę tego, aby zniechęcic, tylko żeby zachecic do wizyty u ginekologa. Naprawde to bardzo mili ludzie Myślę, ze złapalas jakas infekcje a najskuteczniejsze leki dostepne sa na recepte, po za tym lekarz oceni stan, czy potrzebujesz mocniejszych czy slabszych leków.

_bez recepty moge polecic (sama stosuje, stosowalam) płyn ginekologiczny Lactacyd (nie emulcje, ale plyn jest lepszy) koszt około 19 złotych. Dodatkowo masc clotrimazolum okolo 2,5 zł niestety słabe działanie..

p.s. moze chociaz zdecydowalabys sie pojsc do lekarza rodzinnego? i wyjasnila problem?
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 20:24   #9
kasia1111275
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 65
Dot.: proszę o pomoc nie wiem co mi jest.

:d

Edytowane przez kasia1111275
Czas edycji: 2010-09-24 o 10:23
kasia1111275 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 21:25   #10
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: proszę o pomoc nie wiem co mi jest.

Dziewczyny a jak powinien wygladac u kobiet sluz i kiedy jest to normalne ze on sie pojawia...wiem ze przy owalcji jednak zaczelam zasanawiac sie czy przed i po okresie moze pojawic sie czy to juz niepokojace objawy .
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 14:41   #11
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: proszę o pomoc nie wiem co mi jest.

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak powinien wygladac u kobiet sluz i kiedy jest to normalne ze on sie pojawia...wiem ze przy owalcji jednak zaczelam zasanawiac sie czy przed i po okresie moze pojawic sie czy to juz niepokojace objawy .
już chyba gdzieś pisałam:
śluz przed okresem jest bardziej gęsty, może być białawy (ale bez grudek białych), nieprzejrzysty, mętny, przyczepny i nie ciągnący się. nie daje uczucia wilgotności w pochwie.. przed samym okresem może być sucho (dlatego wtedy większa podatność na infekcje i lepiej dostarczać pozytywną florę bakteryjną - jak przy antykoncepcji). tyle, że z tą "suchością" to też sprawa indywidualna, bo niektóre kobiety mają dużo białawego niepłodnego po prostu śluzu przed okresem.
natomiast płodny jest bardziej śliski, przejrzysty, szklisty i ciągnący się. ma małą przyczepność i daje uczucie wilgotności w pochwie.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 17:02   #12
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: proszę o pomoc nie wiem co mi jest.

A czy białe, małe grudki w śluzie to zawsze grzybica czy coś? Kiedyś tak miałam przez parę dni, ale samo zniknęło.
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 21:20   #13
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: proszę o pomoc nie wiem co mi jest.

Cytat:
Napisane przez kasia1111275 Pokaż wiadomość
hmm.. a rodzinny lekarz może coś poradzić na to?

Do ginekologa boje się iść z jasnej przyczyny, jestem dziewicą i jakoś obiawiam się wizyty, że ktoś będzie mnie w ten sposób badał. Wiem że to głupie i dziecinne ale jak narazie nie wydaje mi sie żebym się przełamała.

A wracając... pomoże coś rodzinny lekarz?

Dziękuje za preperaty napewno zastosuje.
_wiesz co, nei masz czego się bac. Wcale się nie dziwie.. Sama się strasznie bałam i na dodatek pierwszą wizyte okropnie wspominam, trafiłam na pseudo ginekologa... Ale teraz... moge powiedziec, ze to "przyjemnosc".
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 21:35   #14
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: proszę o pomoc nie wiem co mi jest.

A po okresie jakie moga wystepowac uplawy? Mialam infekcje niby grzybek. Przed okresem bralam tabletki dopochwowe i kremikiem smarowlam sie. Przez pare dni od kiedy skonczyl mi sie okres bylam prawie sucha. Byly tylko malutkie uplawy. Teraz wrocilo chyba to dzidostwo bo dzisiaj mialam taki jednorazowy uplaw (glupio to brzmi ) , bialawy jak geste mleko. Jestem 2 dni przed owulacja. Wrocilo mi to chyba od zabawiania sie z moim TZ Kurde ale te babskie sprawy ograniczaja nam przyjemnosci.....
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.