Typ urody - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-30, 20:00   #1
Claude91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1

Typ urody


Chciałam ustalić jaki mam typ urody i zrobiłam kilka testów na necie, ale mi wyszły kompletne bzdury.. bo odpowiedzi same się przeczyły..
Mam ciemnobrązowe włosy, w słońcu wydają się popielate..(dlatego od kilku lat je farbuje) oczy są złoto, bursztynowo zielone, ze wskazaniem na bursztynowe.. moja skóra jest brzoskwiniowa i łatwo się opala na złoty kolor, mam sezonowe piegi.. hmm ..
Claude91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 21:37   #2
kasia1014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: Typ urody

Według mnie jesteś jesienią.Zdecydowaną rolę gra tu twój złoty odcień skóry, który jest oczywiście ciepły.Oczy też masz jesienne.Ja jestem wiosną,też opalam się na złoto ale mam włosy ciemny blond,a oczy mam niebieskie,w słońcu morskie.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Co do tych testów to są niepewne,ja im nie ufam ,bo też już wychodziły mi różne pory roku i o dziwo raz nawet wyszła mi zima.,ale robię sobie je z ciekawości.Moim zdaniem lepiej zaufać swojej intuicji i przeczytać jak najwięcej opisów typów urody,mają wiele kluczowych cech wspólnych.
kasia1014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.