Okładka książki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-02, 15:49   #1
Dajana1517
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3

Okładka książki.


Witam wszystkich.
Mam do was pewne pytanie trochę nie na miejscu, ale chciałabym się dowiedzieć i spytać o pewną rzecz, więc wpadłam na pomysł, że może wy mi coś podpowiecie na ten temat. Może pytanie wam się wydać dziwne, ale zależy mi na odpowiedzi. Chodzi o to, że od jakiegoś czasu zainteresowałam się sesją do okładki jakieś książki, po prostu chciałabym wziąć w tym udział. Interesują mnie bardziej książki dla nastolatek. Z tego co słyszałam to na internecie organizują konkursy do okładek książki i wyłaniają zwycięzców i w ten sposób można stać się twarzą okładki jakieś książki przykładowa książka to Dziewczyny z Hex Hall . Był właśnie robiony konkurs na internecie i 3 wybrane dziewczyny miały sesje do okładki książki. Zatem postanowiłam poszukać jakiś konkursów. Długo szukałam i nie znalazłam niczego. Kompletnie nic. Nie wiem gdzie mogę poszukać takich konkursów, gdzie je znaleźć. Wydawało mi się, że wpisze w wyszukiwarkę i już znajdę jakieś ogłoszenia, a teraz wiem, że to nie jest takie proste. Może wy coś wiecie na ten temat, coś możecie podpowiedzieć bo ja już jestem bezradna
Z góry dzięki za odpowiedź będę ogromnie wdzięczna!
Dajana1517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 11:34   #2
Mala_Wredotka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Wredotka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 315
Dot.: Okładka książki.

Z tego co mi wiadomo wydawnictwa szukają już raczej gotowych zdjęć, a nie osób do sesji. Szczególnie u nas w Polsce.
Mala_Wredotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 08:40   #3
agatabudnicka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 47
Dot.: Okładka książki.

Cytat:
Napisane przez Mala_Wredotka Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo wydawnictwa szukają już raczej gotowych zdjęć, a nie osób do sesji. Szczególnie u nas w Polsce.
Też tak słyszałam. Zazwyczaj kupują je na stockach itp stronach. Sesje? To już raczej do książek o dużym nakładzie....
agatabudnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 20:38   #4
Dajana1517
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Okładka książki.

Dzięki za informację
Dajana1517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-25 21:38:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.