Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-21, 19:54   #1381
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja też coś chcę!
Róż Next to skin, może Pink Cult (już którąś kolekcję mam na niego ochotę i wmawiam sobie, że mi niepotrzebny) i ten sraczkowy (musiałam) cień mnie zainteresował. Ciekawe, na ile podobny do Outre. Takie odcienie są niepozorne, a pięknie wyglądają do niebieskich oczu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mówisz? właśnie jak na niego spojrzałam to pomyślałam "BLAH" ale w sumie masz rację,że niebieską tęczówkę powinien pięknie ożywiać... zabiłaś mi ćwieka teraz
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 20:02   #1382
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

te zestawy look in a box są normalnie stacjonarnie dostępne czy tylko on line? Poluje na all about coral ale online jak na razie wciąż niedostępny.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 21:34   #1383
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny, jakie są Wasze topowe produkty z MAC? Czasem mam takie uczucie, ze 'chcę sobie coś kupić, a nie wiem co', a dobrze by było jak już kupować, to coś sprawdzonego Chodzi mi o takie hity, o kosmetyki do których wracacie cały czas
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 21:46   #1384
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są Wasze topowe produkty z MAC? Czasem mam takie uczucie, ze 'chcę sobie coś kupić, a nie wiem co', a dobrze by było jak już kupować, to coś sprawdzonego Chodzi mi o takie hity, o kosmetyki do których wracacie cały czas
Lip Conditioner
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 22:36   #1385
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lip
Mam i lubię
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 22:59   #1386
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są Wasze topowe produkty z MAC? Czasem mam takie uczucie, ze 'chcę sobie coś kupić, a nie wiem co', a dobrze by było jak już kupować, to coś sprawdzonego Chodzi mi o takie hity, o kosmetyki do których wracacie cały czas
cień Patina (zużyte 1,5 sztuki ), cień Copperplate (wielka dziura w pierwszym), liner w żelu Blacktrack (zużyte 1,5 sztuki), baza z SPF 50 (zużyte dwie, trzeba nową kupić...). To moje
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 07:35   #1387
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

tak sobie zrobiłam przegląd macowych pomadek i stwierdziłam ,że kocham wszystkie oprócz viva glam V o wykończeniu glaze Nie lubię jej bo się błyszczy i nadaje moim ustą taki filoetow czerwoną poświatę jakbym za dużo przygryzała usta : a wy dziewczyny którą ze swoich pomadek najmniej lubicie i dlaczego??
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 07:43   #1388
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są Wasze topowe produkty z MAC? Czasem mam takie uczucie, ze 'chcę sobie coś kupić, a nie wiem co', a dobrze by było jak już kupować, to coś sprawdzonego Chodzi mi o takie hity, o kosmetyki do których wracacie cały czas
Trudne pytanie, jak się jest MACoholikiem i na widok większości produktów mocniej bije serce .
Ja mam kilka cieni, które zawsze muszą być na podorędziu (m.in. Yogurt, Mylar, Blanc Type czy Malt - ten jest idealny do rozcierania ciemniejszych cieni, zwłaszcza przy makijażu smoky). Ponadto stale kupuję kredkę do brwi Stud, uniwersalne w odcieniach Paint Poty, które traktuję jako bazę pod cienie (Painterly, ostatnio ulubiony, choć limitowany, Utterly Becoming), no i czarny Fluidline.
Poza tym lubię sera nawilżające do twarzy, więc często do nich wracam (głównie P+P Moisture Infusion Serum).
Choć nie używam za każdym razem, to lubię też mieć w pogotowiu produkty do zadań specjalnych takie jak P+P Vibrancy Eye czy bazę pod podkład ( np. Natural Radiance).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 08:41   #1389
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
tak sobie zrobiłam przegląd macowych pomadek i stwierdziłam ,że kocham wszystkie oprócz viva glam V o wykończeniu glaze Nie lubię jej bo się błyszczy i nadaje moim ustą taki filoetow czerwoną poświatę jakbym za dużo przygryzała usta : a wy dziewczyny którą ze swoich pomadek najmniej lubicie i dlaczego??
U mnie najmniej noszona to Snapdragon. Ma za dużo drobinek jak na mój gust, choć kolor sam w sobie jest ok. Ruby Woo trudno się aplikuje, ale jej na pewno się nie pozbędę, bo lubię efekt jaki daje. Co do Snapdragon takiej pewności nie mam. Myślę co z nią zrobić.
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są Wasze topowe produkty z MAC? Czasem mam takie uczucie, ze 'chcę sobie coś kupić, a nie wiem co', a dobrze by było jak już kupować, to coś sprawdzonego Chodzi mi o takie hity, o kosmetyki do których wracacie cały czas
Kredka do brwi - to na pewno. Mają też świetne konturówki do ust.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-08-22 o 08:42
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 09:08   #1390
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
tak sobie zrobiłam przegląd macowych pomadek i stwierdziłam ,że kocham wszystkie oprócz viva glam V o wykończeniu glaze Nie lubię jej bo się błyszczy i nadaje moim ustą taki filoetow czerwoną poświatę jakbym za dużo przygryzała usta : a wy dziewczyny którą ze swoich pomadek najmniej lubicie i dlaczego??
Ja najrzadziej używam i najmniej lubię All Fired Up, ze względu na trudność w aplikacji i częsty efekt ciasta na ustach. Poza tym całkiem prawie nieużywana leży u mnie Up the Amp, ponieważ robi mi sine usta, podobnie jak Asian Flower (seria Sheen Supreme). Nie przepadam też za Chatterbox, ze względu na kolor, jaki wychodzi na moich ustach. No i ostatecznie pozbyłam się Candy Yum Yum, rónież ze względu na kolor, który nie współgrał z moim odcieniem skóry.
Resztę uwielbiam, choć fazy na poszczególne kolory przychodzą i odchodzą .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 09:40   #1391
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są Wasze topowe produkty z MAC? Czasem mam takie uczucie, ze 'chcę sobie coś kupić, a nie wiem co', a dobrze by było jak już kupować, to coś sprawdzonego Chodzi mi o takie hity, o kosmetyki do których wracacie cały czas
Moje hity to róż Warm Soul i cień All that Glitters kocham je
pomadka Sunny Seoul i Candy Yum Yum, paint pot Rubenesque i pigment Melon - do tych produktów wracam najczęściej
ostatnio dołączył do ulubieńców róż Style ale za krótko używam żeby stwierdzić miłość, ale póki co na to się zanosi

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
tak sobie zrobiłam przegląd macowych pomadek i stwierdziłam ,że kocham wszystkie oprócz viva glam V o wykończeniu glaze Nie lubię jej bo się błyszczy i nadaje moim ustą taki filoetow czerwoną poświatę jakbym za dużo przygryzała usta : a wy dziewczyny którą ze swoich pomadek najmniej lubicie i dlaczego??
chyba Pheromonal z Moody B. choć lepsza formuła niż pozostałe Sheen Supreme to jednak kompletnie nie tafiłam z kolorem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 10:36   #1392
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mówisz? właśnie jak na niego spojrzałam to pomyślałam "BLAH" ale w sumie masz rację,że niebieską tęczówkę powinien pięknie ożywiać... zabiłaś mi ćwieka teraz
Tak, tak, mówię Ci Przy okazji jakiejś kolekcji pani w Macu wciskała mi Outre. Nie chciałam, wydawał mi się wstrętny, poza tym źle wyglądam w zbyt ciepłych albo zbyt żółtych cieniach. O dziwo zaproponowała, że zrobi mi pełny makijaż oczu z tym cieniem (miała chyba misję, którą ja teraz po niej przejęłam), zgodziłam się i wyszło tak niesamowicie, że chodząc potem po centrum handlowym, słyszałam komplementy od obcych ludzi. Oczywiście kupiłam
Taki kolor to niepozorny pasudniaczek, a ma duży potencjał. Można dodać go dosłownie odrobinę na dolnej powiece, czy w załamaniu, do innych neutralnych cieni i wychodzi coś w stylu lat '90, stylistyki Dsquared2 z pokazów (swoją drogą, tego nowego sraczkowego cienia też używają w tym sezonie, tylko na całą powiekę). Jak ktoś lubi neutrale na powiekach, to ten odcień świetnie podkręca całość.

Oby tylko nie wykupili, ostatnio nie mam szczęścia


Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są Wasze topowe produkty z MAC? Czasem mam takie uczucie, ze 'chcę sobie coś kupić, a nie wiem co', a dobrze by było jak już kupować, to coś sprawdzonego Chodzi mi o takie hity, o kosmetyki do których wracacie cały czas
Pędzel 217, cień Wedge (szczególnie z Blanc Type i Espresso), PP Let's skate.

Pomadki też lubię (szczególnie Hue, Myth - za odcień, bo formuła straszna, Dish it up, Rebel, Kinda sexy...), szminki Mattene, błyszczyki Cremesheen.

Największe miłości z limitowanek: róż Launch Away, cienie Burmese Beauty i Outre, rozświetlacz Too Chic. Ostatniego używałam codziennie przez kilka lat. Skończył mi się i niczym nie mogę go zastąpić, najlepszy na świecie

Sporo tego
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 10:54   #1393
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
cień Patina (zużyte 1,5 sztuki ), cień Copperplate (wielka dziura w pierwszym), liner w żelu Blacktrack (zużyte 1,5 sztuki), baza z SPF 50 (zużyte dwie, trzeba nową kupić...). To moje
podpisuję się pod Blacktrack i cieniem Copperplate (do brwi!!!! nie znalazłam lepszego).
Przy tej ilości ciężko mi wybrać takie muszmiecie... Na pewno najczęściej sięgam po pigment Vanilla - łuk brwiowy, rozświetlenie wewnętrznego kącika -
Kredka do brwi Lingering
Pędzle 217 i 239.
Z cieni prasowanych na pewno często sięgam po Satin Taupe, Sweet&Punchy (mój ukochany, nawet mam zapas), Stars & Rockets (piękny, pasuje do wielu tęczówek - sprawdzony na moich szaroniebieskich, na brązowych i zielonych - wydobywa kolor!), Nocturnelle (jeden z ładniejszych ciemnych fioletów).
Szminki... to temat rzeka. Na pewno lubię na co dzień odcienie typu Sweetie, Plumful, Pink Pearl Pop. Z tych mocniejszych to Cockney (piękna lekka czerwień) no i oczywiście odcienie typu Show Orchid, Pink Fusion, Full Fuchsia.
Róż Warm Soul - w poprzednim wcieleniu... :/ i Soft & Gentle w poprzednim wcieleniu. Nowe mineralne póki co mocno do mnie nie wołają ale pewnie wypróbuję.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 14:03   #1394
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Róż Warm Soul - w poprzednim wcieleniu... :/ i Soft & Gentle w poprzednim wcieleniu. Nowe mineralne póki co mocno do mnie nie wołają ale pewnie wypróbuję.
nie strasz Warm Soul już mi się skończył i muszę zakupić kolejny, a co z nową wersją jest nieteges ?


edit:

Spiesze się pochwalić, że dorwałam w D. Alluring Aquatic Refined Golden
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-08-22 o 14:05
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 14:57   #1395
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

Spiesze się pochwalić, że dorwałam w D. Alluring Aquatic Refined Golden
Super, gratulacje .
-------------------------------------
A tak z innej beczki - czy któraś z Was, która ma quad z Kelly Osbourne Bloody Brilliant, mogłaby mi doradzić, czy warto dla niego tracić głowę .
Oczywiście poniewczasie sposobała mi się ta czwórka, a to przez Marti i jej foty (Marti, te Twoje oczyska ). No i teraz nie wiem, czy jest sens polować , zwłaszcza, że jeszcze przymierzam się do kupna quadu A Passionate Quest z nadchodzącej kolekcji Novel Romance.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 15:03   #1396
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie są Wasze topowe produkty z MAC? Czasem mam takie uczucie, ze 'chcę sobie coś kupić, a nie wiem co', a dobrze by było jak już kupować, to coś sprawdzonego Chodzi mi o takie hity, o kosmetyki do których wracacie cały czas
podkład Pro Longwear 4op.
Technakohl Earthline 3op. :P
pędzel 187, ale to wciąż ten sam miziak

za nie mogę znieść ich szminek
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2014-08-22 o 15:05
oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 15:05   #1397
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Super, gratulacje .
-------------------------------------
A tak z innej beczki - czy któraś z Was, która ma quad z Kelly Osbourne Bloody Brilliant, mogłaby mi doradzić, czy warto dla niego tracić głowę .
Oczywiście poniewczasie sposobała mi się ta czwórka, a to przez Marti i jej foty (Marti, te Twoje oczyska ). No i teraz nie wiem, czy jest sens polować , zwłaszcza, że jeszcze przymierzam się do kupna quadu A Passionate Quest z nadchodzącej kolekcji Novel Romance.
Kurcze, piękny ten makijaż paletką Kelly Aż mi się jej też zachciało Szkoda, że już wyprzedana
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 15:12   #1398
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Super, gratulacje .
-------------------------------------
A tak z innej beczki - czy któraś z Was, która ma quad z Kelly Osbourne Bloody Brilliant, mogłaby mi doradzić, czy warto dla niego tracić głowę .
Oczywiście poniewczasie sposobała mi się ta czwórka, a to przez Marti i jej foty (Marti, te Twoje oczyska ). No i teraz nie wiem, czy jest sens polować , zwłaszcza, że jeszcze przymierzam się do kupna quadu A Passionate Quest z nadchodzącej kolekcji Novel Romance.
Dzięki
muszę przyznać, że też zainspirowały mnie te zdjęcia,widziałam je wczoraj i aż nie mogłam uwierzyć że to ten quad Kelly
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 16:30   #1399
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Moje hity to róż Warm Soul i cień All that Glitters kocham je
pomadka Sunny Seoul i Candy Yum Yum, paint pot Rubenesque i pigment Melon - do tych produktów wracam najczęściej
ostatnio dołączył do ulubieńców róż Style ale za krótko używam żeby stwierdzić miłość, ale póki co na to się zanosi

chyba Pheromonal z Moody B. choć lepsza formuła niż pozostałe Sheen Supreme to jednak kompletnie nie tafiłam z kolorem
o - Warm Soul, All That Glitters, Rubenesque, melon (swoją drogą brat rubenesque) i Style - też ubóstwiam
Cooooo - czemu Pheromonal Ci się nie podoba? Piękna jest <3 Zastanawiałam się między nią a Lust.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Tak, tak, mówię Ci Przy okazji jakiejś kolekcji pani w Macu wciskała mi Outre. Nie chciałam, wydawał mi się wstrętny, poza tym źle wyglądam w zbyt ciepłych albo zbyt żółtych cieniach. O dziwo zaproponowała, że zrobi mi pełny makijaż oczu z tym cieniem (miała chyba misję, którą ja teraz po niej przejęłam), zgodziłam się i wyszło tak niesamowicie, że chodząc potem po centrum handlowym, słyszałam komplementy od obcych ludzi. Oczywiście kupiłam
Taki kolor to niepozorny pasudniaczek, a ma duży potencjał. Można dodać go dosłownie odrobinę na dolnej powiece, czy w załamaniu, do innych neutralnych cieni i wychodzi coś w stylu lat '90, stylistyki Dsquared2 z pokazów (swoją drogą, tego nowego sraczkowego cienia też używają w tym sezonie, tylko na całą powiekę). Jak ktoś lubi neutrale na powiekach, to ten odcień świetnie podkręca całość.

Oby tylko nie wykupili, ostatnio nie mam szczęścia
Mam zatem nadzieję, że uda mi się upolować ten cień, tym bardziej, że nie mam niestety Outre.
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
nie strasz Warm Soul już mi się skończył i muszę zakupić kolejny, a co z nową wersją jest nieteges ?
Zmienili totalnie formułę jak na mój gust, jest inaczej zmielony, dużo drobniej, nie ma tych urokliwych drobin, daje moim zdaniem bardziej taflę w stylu glow niż takie charakterystyczne dla WS rozświetlenie... No on był specyficzny. Podobnie rzecz się ma z S&G. Trzeba by mieć pogląd na oba pany, żeby porównać, ale niestety moim zdaniem zmiany są in minus - bo ten błysk stał się taki trochę za oczywisty.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 16:39   #1400
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
nie strasz Warm Soul już mi się skończył i muszę zakupić kolejny, a co z nową wersją jest nieteges ?
Moim zdaniem wszystko jest ok z kosmetykami w nowych opakowaniach, no przynajmniej ja nie zgłaszam żadnych uchybień
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 16:56   #1401
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
-------
A tak z innej beczki - czy któraś z Was, która ma quad z Kelly Osbourne Bloody Brilliant, mogłaby mi doradzić, czy warto dla niego tracić głowę .
Moim zdaniem warto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg quadkelly.jpg (28,4 KB, 51 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 17:07   #1402
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto
No następna, po Marti, wyskakuje ze swoimi oczyskami kusząc i zwodząc na manowce .
No dobra, tylko gdzie ja go teraz upoluję
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 17:13   #1403
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No następna, po Marti, wyskakuje ze swoimi oczyskami kusząc i zwodząc na manowce .
No dobra, tylko gdzie ja go teraz upoluję
Ja swoja wersje wstawiałam juz w czerwcu
No na stronie raczej już nie bedzie.... Ale moze na ebay?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 17:17   #1404
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto
Ale masz oczyska

A ja zachorowałam na PP Vintage Selection
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 17:20   #1405
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość

A ja zachorowałam na PP Vintage Selection
Mam sporoa próbkę VS od jakiegoś czasu i im dłuzej go używam tym bardziej jestem na nie. Po prostu te drobiny sie sypia i sa za duze, blysk tez bardzo mocny ma. Ale wiem, ze moze sie podobać niektrórym osobom
Ja za to w Chilled On Ice dalej zakochana Pod jasne cienie fajnie współgra i sie nic nie osypuje.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 17:21   #1406
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale masz oczyska

A ja zachorowałam na PP Vintage Selection
No ja oczywiście też ale to wszystko przez was . Jeszcze wczoraj go kliknęłam i mam go już u siebie- cudeńko . A teraz jeszcze czuję się skuszona różem warm soul .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 17:24   #1407
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam sporoa próbkę VS od jakiegoś czasu i im dłuzej go używam tym bardziej jestem na nie. Po prostu te drobiny sie sypia i sa za duze, blysk tez bardzo mocny ma. Ale wiem, ze moze sie podobać niektrórym osobom
Ja za to w Chilled On Ice dalej zakochana Pod jasne fajnie współgra i sie nic nie osypuje.
Ale że VS się osypuje? Na policzki?

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No ja oczywiście też ale to wszystko przez was . Jeszcze wczoraj go kliknęłam i mam go już u siebie- cudeńko . A teraz jeszcze czuję się skuszona różem warm soul .
A u Ciebie Never, VS się osypuje? |
Kolor jest boski... Rach, ciach na całą powiekę, tusz to rzęs i gotowe..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 17:50   #1408
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale że VS się osypuje? Na policzki?



A u Ciebie Never, VS się osypuje? |
Kolor jest boski... Rach, ciach na całą powiekę, tusz to rzęs i gotowe..
Nie mam pojęcia bo testowałam go tylko na dłoni. Ja tam lubię błysk ale jak się będzie sypał to .

Chilled on ice też mam w planach .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 18:07   #1409
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja swoja wersje wstawiałam juz w czerwcu
No na stronie raczej już nie bedzie.... Ale moze na ebay?
Albo przeoczyłam, albo zapomniałam, że widziałam . Coraz gorzej u mnie z pamięcią - starość nie radość .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 18:10   #1410
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia bo testowałam go tylko na dłoni. Ja tam lubię błysk ale jak się będzie sypał to .

Chilled on ice też mam w planach .
Jak bedzie brokat na policzkach to ja podziękuję Nic mnie tak nie doprowadza do szału jak brokat na całej twarzy..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.