Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-27, 13:00   #691
Mimilla
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 118
Dot.: Co mam wziąć nad morze?

Dla cb dziwne, dla mnie nie. Chodziło mi o to ile dokładnie par poszczególnych rzeczy itp. Dodam że jadę na 2 tyg.
Mimilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 15:11   #692
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Co mam wziąć nad morze?

Wcale, że nie dziwne pytanie. Już Ci odpowiadam, bo pewne doświadczenie w tym mam. Jeżeli wybierasz się na 2 tyg pogoda może być naprawde zróżnicowana i nie do przewidzenia. Nie chcesz chyba brać niewiaodmo ile ubrań. Więc polecam wziąć strój kąpielowy, filtry ochronne w zależności od potrzeb twojej skóry, kurtę przeciwdeszczową ( one zazwyczaj nie zajmują wiele miejsca a czesto sie przydają, bo parasol to bezsens , będzie ci tylko zycie utrudniał) Letnie obuwie jak i jakieś adidasy w razie zimniejszych dni ( weź sprawdzone i wygodne) Skarpetki ( najlepiej na każdy dzień, nigdy nie wiesz czy nie będzie ci zimno, a prać to wydaje mi się bezsensem) Conajmniej 2 pary długich spodni ( w razie gdyby jedne sie pobrudziły.. ale na 2 tyg myślę że weźmiesz wiecej) typowo letnie ciuszki, sukienki, spódniczki a bluzki to po połowie jedne typowo na upały, drugie na chłodniejsze dni z krótkim rękawkiem ( w nich nawet w upały nie powinno byc Ci gorąco) Jakis sweterek, bluzę, wiosenną kurteczkę, może apaszkę na głowę albo kapelusz, no i co uznasz za stosowne. Ja po przynajmniej 10 latach jeżdżenia nad polskie morze nabarałąm doświadczenia i byłąm przygotowana na każdą pogodę, a bywały przeróżne. O balsamie chłodzącym , czy anwilżającym chyba nie musze wspominać ;> ... W razie pytam wal śmiało.
__________________
Kto powiedział, że muszę być taka jak inni? Indywidualność jest piękna.

Oszczędzam na PERFUMY!!
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 17:41   #693
jovita85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 196
GG do jovita85
Dot.: Co mam wziąć nad morze?

wow- poradnik w poście wyżej imponujący
Ja polecam jeszcze dobre nastawienie- zawsze się przyda
jovita85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 20:48   #694
izabelka
Raczkowanie
 
Avatar izabelka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 163
GG do izabelka
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Witam Posiadacie może jakieś namiary na domki nad Bałtykiem?
__________________
izabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 18:24   #695
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Co mam wziąć nad morze?

Cytat:
Napisane przez fergieunia Pokaż wiadomość
Wcale, że nie dziwne pytanie. Już Ci odpowiadam, bo pewne doświadczenie w tym mam. Jeżeli wybierasz się na 2 tyg pogoda może być naprawde zróżnicowana i nie do przewidzenia. Nie chcesz chyba brać niewiaodmo ile ubrań. Więc polecam wziąć strój kąpielowy, filtry ochronne w zależności od potrzeb twojej skóry, kurtę przeciwdeszczową ( one zazwyczaj nie zajmują wiele miejsca a czesto sie przydają, bo parasol to bezsens , będzie ci tylko zycie utrudniał) Letnie obuwie jak i jakieś adidasy w razie zimniejszych dni ( weź sprawdzone i wygodne) Skarpetki ( najlepiej na każdy dzień, nigdy nie wiesz czy nie będzie ci zimno, a prać to wydaje mi się bezsensem) Conajmniej 2 pary długich spodni ( w razie gdyby jedne sie pobrudziły.. ale na 2 tyg myślę że weźmiesz wiecej) typowo letnie ciuszki, sukienki, spódniczki a bluzki to po połowie jedne typowo na upały, drugie na chłodniejsze dni z krótkim rękawkiem ( w nich nawet w upały nie powinno byc Ci gorąco) Jakis sweterek, bluzę, wiosenną kurteczkę, może apaszkę na głowę albo kapelusz, no i co uznasz za stosowne. Ja po przynajmniej 10 latach jeżdżenia nad polskie morze nabarałąm doświadczenia i byłąm przygotowana na każdą pogodę, a bywały przeróżne. O balsamie chłodzącym , czy anwilżającym chyba nie musze wspominać ;> ... W razie pytam wal śmiało.
Popieram! zawsze trzeba mieć ze sobą wygodne, sprawdzone buty sportowe, jakąś kurtkę od deszczu, bluzę z długim rekawem, okulary słoneczne i krem z filtrem - to podstawa. Nad morzem pogoda jest bardzo zmienna, lubi popadać, a za chwile może wyjść słońce. No i wieją wiatry ciepłe i zimne. My z TŻ nad morze jeździmy kilka razy w roku, w różnych porach roku.

Raz na długi weekend majowy wybrała się z nami do Gdańska nasza wspólna koleżanka. Nie słuchała naszych rad, przyjechała w klapkach na szpilkach, nie miała ze soba nic ciepłego, ani od deszczu ("no bo przecież nad morzem jest ciepło"). Oczywiście już pierwszego dnia przemokła i przemarzła i musiała się pofatygować do sklepu po kryte buty i kurtkę z kapturem.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 13:57   #696
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Ponoć molo w Sopocie jest zniszczone przez sztorm, który nastąpił jesienią ubiegłego roku ;(

Chciałam jutro jechać do Sopotu na molo, aby wrzucić pożegnalny romantyczny list w butelce
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 22:56   #697
werta
Raczkowanie
 
Avatar werta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Hej; ]
orientuje się ktoś może jakie są ceny we wrześniu na Niemieckich polach namiotowych/ campingach, chodzi mi dokładnie o 2 osobowy namiot + 2 osoby i rowery.
Byłabym wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam
werta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 09:50   #698
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

a możecie opowiedzieć coś o Karwii?
Czytałam ,że bardzo spokojnie tam jest..
a co napiszecie o tamtejszej gastronomii, imprezach, plaży?
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:11   #699
carmen20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 093
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
a możecie opowiedzieć coś o Karwii?
Czytałam ,że bardzo spokojnie tam jest..
a co napiszecie o tamtejszej gastronomii, imprezach, plaży?
Lubię Karwię Dyskoteka jest tylko na plaży w namiocie, wieczny ścisk zawsze jak się wybieraliśmy na tą dyskotekę to kończyło się na tym, żę siedzieliśmy na plaży i piliśmy piwo. Kocham siedzieć w nocy na plaży. Karwia nie tętni zbytnio życiem w nocy ale i tak ją uwielbiam Na dyskotekę można pojechać do Jastrzębiej Góry, tam są dwie. Co do gastronomi to mam w Karwi ulubione miejsce, taka budka i parasole kolo niej (chyba "U Staśka" ale nie jestem pewna) baaardzo duże porcje pysznej rybki, wszystko smażone na głębokim tłuszczu ale w wakacje można poszaleć Dobre jedzenie jest też w Morskim Oku (to już bardziej przypomina restaurację Na wykwintniejsze jedzenie można wybrać się do hotelu Aleksander lub do Władysławowa Na plaży nie ma tak dużo ludzi jak np. w Ustce ale też jest sporo. Ogólnie polecam Karwię, mam do niej jakiś sentyment, ale jeśli chcesz pojechać głównie po to żeby się pobawić, poimprezować itp. to na Twoim miejscu wybrałabym inne miejsce
carmen20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 11:50   #700
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

dziewczyny, ja chcialabym zabrac moja mame na 3-4 dni nad morze,niekoniecznie gdy jest super goraco,koniec czerwca mi wystarczy...tak na odpoczynek, spacery i plaze...
czy wladyslawowo to dobra opcja?
czy ktoras z Was bywala gdzies na takich rodzinych wypadach i copoleca?
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 20:12   #701
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja chcialabym zabrac moja mame na 3-4 dni nad morze,niekoniecznie gdy jest super goraco,koniec czerwca mi wystarczy...tak na odpoczynek, spacery i plaze...
czy wladyslawowo to dobra opcja?
czy ktoras z Was bywala gdzies na takich rodzinych wypadach i copoleca?

Władysławowo polecam na taki wypad jak najbardziej. Moi rodzice (oboje ok. 60tki) byli tam w zeszłym roku na tydzień. Bardzo sobie chwalili.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 11:36   #702
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Władysławowo polecam na taki wypad jak najbardziej. Moi rodzice (oboje ok. 60tki) byli tam w zeszłym roku na tydzień. Bardzo sobie chwalili.
hej, dziekuje za podpowiedz...rozwazam wlasciwie dwa miejsca , Kolobrzeg i Wladyslawowo...chetnie skorzystalabym z wasze wiedzy, moze jestescie w stanie polecic jakis nocleg?
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 12:29   #703
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
hej, dziekuje za podpowiedz...rozwazam wlasciwie dwa miejsca , Kolobrzeg i Wladyslawowo...chetnie skorzystalabym z wasze wiedzy, moze jestescie w stanie polecic jakis nocleg?

Moim rodzicom rezerwowałam pokój w Willi Necel . Byli zadowoleni bardzo - w każdym pokoju lodówka, czajnik, naczynia, zestaw leżaki i parawan, tv, no i można zaparkować przy posesji. A poza tym blisko i wszędzie można na noga spacerkiem dojść.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 14:59   #704
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

mi sie wydaje (bylam w tamtym roku) ze Władyslawowo to bardo imprezowe miasto, zreszta takie tez komentarze wyczytalam na forum w tamtym roku przed wakacjami,pelno otwartych lokali w nocy,dyskoteki,glosno,ale to przy plazy moze tam gdzies dalej na obrzezach miasta jest cisza i spokoj,nie wiem tego,bo mieszkalismy z 200 m od morza i "centrum rozrywki" Wladka.
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 16:33   #705
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez loksa Pokaż wiadomość
mi sie wydaje (bylam w tamtym roku) ze Władyslawowo to bardo imprezowe miasto, zreszta takie tez komentarze wyczytalam na forum w tamtym roku przed wakacjami,pelno otwartych lokali w nocy,dyskoteki,glosno,ale to przy plazy moze tam gdzies dalej na obrzezach miasta jest cisza i spokoj,nie wiem tego,bo mieszkalismy z 200 m od morza i "centrum rozrywki" Wladka.
A mi się wydaje, że to bardzo subiektywne podejście, bo tak na prawdę każdy szuka tego czego potrzebuje i to widzi. My byliśmy tam też w zeszłym roku w lipcu z trzylatką, jakoś nie zauważyłam mega-imprezowego miasta, a raczej miasteczka.
A na końcówkę czerwca to jeszcze nie ma takiego oblężenia.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 11:47   #706
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

hej Dziewczyny, dziekuje ogromnie za wszystkei odpowiedzi, jestem wdzieczna!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 09:23   #707
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Planujemy wybrać się w tym roku z mężem nad polskie morze, z racji tego, że ja jestem w pierwszej ciąży i nie chcemy w tym roku wybierać się na zagraniczne wczasy. Nad polskim morzem dawnooo nie byliśmy, upatrzyliśmy sobie Kołobrzeg - szukamy jakiś poleconych miejsc.

Nasze wymagania : pokój 2-osobowy z łazienką, tv w jakieś ładnej dzielnicy (może być i centrum), niezbyt daleko od plaży (żebym się z brzuchem nie musiała długo telepać ).

Ja ze swoje strony mogę odpowiedzieć na pytania o Władysławowo - byliśmy w tej miejscowości, ale 7 lat temu na pewno przez ten czas wiele się zmieniło. Jak my byliśmy to na pewno nie było to miasto imprezowe, bo takich nie szukamy,pobytem i miejscowością byliśmy zachwyceni, mnóstwo zieleni. mamy bardzo miłe wspomnienia z tych wakacji. W albumie ze zdjęciami powinnam mieć wizytówkę kwatery, w której wtedy mieszkaliśmy. Poszukam i wstawię dla zainteresowanych, choć nie wiem czy ona jeszcze funkcjonuje

edit:
we Władysławowie był też brat męża z rodzinką rok po nas, czyli 6 lat temu i też byli bardzo zadowoleni - zresztą pojechali tam wtedy z naszego polecenia

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2010-04-22 o 09:25
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 14:32   #708
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

edytcia my bylismy we WŁADKU na poczatku sierpnia, i w nocy bylo glosno.
ogolnie wydaje mi sie ze najwiecej imprez, i atrakcji nad polskim morzem jest na przelomie lipca i sierpnia,ale to tez zalezy od miejscowosci,w KOŁOBRZEGU bylismy dwa lata temu w okresie kiedy byl festiwal muzyki techno sunrise i bylo pelno mlodziezy "rozbawionej",takze dla rodzin nie polecam w tym okresie nie wiem jak w tym roku wypada ten festiwal.

Edytowane przez loksa
Czas edycji: 2010-04-22 o 14:33
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 11:30   #709
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

hej dziewczyny
jeszcze raz dziekuje za wszlekie slowa pomocy
teraz wlasciwie juz wiem gdzie jade KOLOBRZEG
w zwiazku z tym pytanie: czy ktoras z Was ma moze jakies sprawdzone miejsca noclegu albo miejsca ktorych zdecydowanie NIE POLECA?
nie znam Kolobrzegu, nie wiem w ktorej czesci miasta sie zatrzymac najlepiej, jakie sa ceny w restauracjach itd...
wiem ze mam duzo pytan...przepraszam...czu je sie troche zagubiona a poszukiwania w google zbyt wiele nie przynosza jesli chodzi o opinie ludzi

dziekuje z gory
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 22:09   #710
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Pobieżnie przeszukałam wątek, ale nie znalazłam zadowalającej odpowiedzi.

Szukam domku nad morzem, 6 osobowego, z łazienką i 3 sypialniami. Macie namiary na coś w tym stylu? bardzo proszę o pomoc!
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 11:02   #711
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Wakacje 2010

Witam

W te wakacje wybieram się na 10 dni nad nasze piękne morze
Nie wybrałam jeszcze dokąd konkretnie chciałabym jechać.
Zawęziłam jednak moje poszukiwania do 4 miejsc: Łeba, Ustka, Mielno, Władysławowo. Na pewno odpada Sopot, Kołobrzeg, Świnoujście i Międzyzdroje (byłam tam już tyle razy, że tym razem podziękuję )

Na wczasy wybieram się min z młodszym kuzynem. W związku z tym mam pytanie, w których z wymienionych miejscowości nie brakuje rozrywek takich jak automaty do gier, wesołe miasteczka ?


Czy są tam miejsca, w których można poszaleć wieczorem (dyskoteki, kluby itd)?

Co warto tam zobaczyć?

I czy możecie polecić tanie noclegi w tych miejscowościach?

Z góry dziękuję

Wątek założyłam, ponieważ przeglądałam inne o podobnej tematyce, ale posty były dość stare

Edytowane przez Hedonistka
Czas edycji: 2010-05-04 o 11:03
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 13:59   #712
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Wakacje 2010

Jeśli posty były stare, to odświeżamy wątek swoim postem.

Łączę.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 14:08   #713
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Hedonistka - gdzie zatrzymywałaś się w Kołobrzegu?

a do moich miejsc nad poslkim morzem doszło Ustronie Morskie - ktoś tam był? jakie miejsca noclegowe polecacie? będę wdzięczna za odpowiedzi
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 08:49   #714
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

W Kołobrzegu dwa lata temu zatrzymywałam się na Basztowej Do Starówki dosłownie minuta drogi, do plaży troszkę dalej. Płaciłam 25 zł za osobę jakoś na początku sierpnia.
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 10:15   #715
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

dziękuję, cena jak marzenie
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 10:29   #716
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Szukam czegoś w podobnej cenie we Władysławowie lub Mielnie

Naprawdę nikt nie może niczego mi polecić?

Edytowane przez Hedonistka
Czas edycji: 2010-05-05 o 13:16
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 21:27   #717
Pracoholiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 66
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

obawiam się że w tych miejscowosciach w takim czasie bedzie znalexc bardzo ciezko takie ceny, jak na moj gust nierealne.

ale mowiac o swoich doswiadczeniach nad wybrzezem ja polecam serdecznie polnocny zachod blisko w odwiedziny do Skandynawii, tak jak mi udało się w tym roku wybrać właśnie w odwiedziny promem Unity Line do Szwecji
Pracoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 08:58   #718
honey87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 151
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

hej ja jeździłam kilka lat z rzędu do mielna... na ulicy spółdzielczej są tanie noclegi! zawsze w granicach 30-35zł
honey87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 08:59   #719
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

A mnie udało się załatwić w tym roku za 25 zł we Władysławowie
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 11:45   #720
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
A mnie udało się załatwić w tym roku za 25 zł we Władysławowie
oo jaka tanioszka
można prosić o namiary? Najlepiej strona internetowa, chętnie zobaczę zdjęcia.
Co prawda w tym roku wakacje już zaplanowane i zarezerwowane, ale może się przyda na przyszłość
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 09:00:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.