AKWARIUM - część II - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 18:21   #91
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

kiedys bardzo duzo czytalam o tych wszystkich silach oddzialujacych na strop, teraz ta wiedza juz mi uleciala, tej wielkosci akwaria nie sa jeszcze takie straszne, ludzie stawiaja 1000 i stop jakos sie trzyma
kiedys bylam u jacka w domu po ryby jak jeszcze nie mieli sklepu (Ivona no nie badz zazdrosna ), mial na dwoch scianach stelaze z akwariami po chyba 200 litrow a przeciez widomo ze na laczny ciezar zbiornika sklada sie kupe zwiru, ew.kamienie przy malawi np, sam zbiornik wazy z paredziesiat kilo
najlepiej zbiorniki stawiac przy sciankach dzialowych albo nosnych poza tym przy akwariach ciezar rozlozony jest rownomiernie a nie punktowo co tez ma znaczenie


zaczelam ogladac losty, za mna juz kilkanascie odcinkow 1 serii - taki se, sama nie wiem co onim myslec, zmienny jest bardzo - jak juz wieje nuda tak ze mozna przysnac nagle zaczyna sie cos dziac i wciaga, strasznie mi sie podoba ten przyrodni brat tej blondynki shannon ciacho
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:46   #92
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez Ivon.a Pokaż wiadomość
Silva aleś mi zrobila rozbiór logiczny zdania. (raczej wypowiedzi )

Nie nie, dementuje wszystkie plotki, nawet te z dziećmiale Wy macie wyobraźnie
Hehe, tak jakoś zaintrygował mnie Twój post, więc musiałam go rozłożyć i trochę popytać.

Wyobraźnię to my mamy, fakt, ale samo się tak jakoś nasuwało.

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
To nie takie proste, bo w domu marudzą, że znów akawarium, że to drogie hobby, że woda, że światło, grzałka będą chodzić itp
Ja już mam ich dosyć.
Wiem coś o tym Ale jakbym teraz miała rybki, to sama nie wiem jakie bym wybrała. Neonki i skalary były dość słabe...Mruk był niezły. Powodował spięcia i czasem światło w akwa siadało. Ale mimo iż może nie jest jakiś wyjątkowo urodziwy , to nmiał swój urok i go bardzo lubiłam. No i miał taką jakby fajną trąbkę-mówię o pyszczku.

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość

zaczelam ogladac losty, za mna juz kilkanascie odcinkow 1 serii - taki se, sama nie wiem co onim myslec, zmienny jest bardzo - jak juz wieje nuda tak ze mozna przysnac nagle zaczyna sie cos dziac i wciaga, strasznie mi sie podoba ten przyrodni brat tej blondynki shannon ciacho

A mi się on nie podobał Za to ten ciemny hmm nie pamiętam jak się nazywał, to dopiero ciacho .


Kurcze, a ja już się nie mogę doczekać kolejnej serii, moim zdaniem przebija Heroes i Prison Break, ale wiadomo, że każdy woli co innego.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 23:52   #93
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
akwarium z mchami mialam juz prawie cale zarosniete ale poniewaz mam lipne oswietlenie mchy zaczely mi dziadziec w niektorych miejscach (szczegolnie po lewej gdzie jest bardzo niedoswietlone), wiec je troche scielam, po scieciu zaczelam cudowac, przestawiac itp i narobilam takiego syfu ze zostawilam to tak jak bylo i stalo to wszystko tak z miesiac albo i dluzej a jako ze mialam dosc nieciekawy moment w zyciu to nie mialam sily przy tym grzebac no i postanowilam zrobic cos z tym bajzlem, przenioslam wiec krewetki do szpitala a 25 zalalam od nowa i teraz zastanawiam sie co z tym zrobic, ja do roslin po prostu nie mam reki - kwiaty w pokoju tez mi kiepsko rosna myslalam o muszlakach ale bez sensu zebym miala 2 akwaria w podobnym stylu (63 caly czas czeka )

swoja droga to jest tak ze jak sa akwaria w miare niewielkie to mozna grzebac i co chwile zmieniac totez tak robie gdyby malawi nie mialo takich rozmiarow jakie ma pewnie bym juz zmienila wystroj z 20 razy a tak jest ciagle to samo

teraz mam troche czasu to musze poprzegladac strony i poszukac jakiegos pomyslu ( a moze bym hodowala cos innego niz ryba, moze jakiegos zolwia albo co.....) ostatnio strasznie zaniedbalam internet


jak to przeniesli malawi kurcze no faktycznie, Ivona a wiesz gdzie to teraz jest? bo mapki zadnej nie widze a musze jechac kupic swietlowki, pokarmy dla pyskow bo juz prawie wszystko zezarly
swoja droga to bylo do przewidzenia ze kiedys sie przeniosa bo tatma lokalizacja byla do dupy, ciezko bylo tam trafic i nikt chyba nie wiedzial o istnieniu tego sklepu
no no no zawiesilas oko na jacku jak ja sobie przypomne czym ja mu poczatkowo glowe zawracalam to az mi glupio o takie glupoty go pytalam no ale coz czlowiek jak zaczyna to wszystkiego sie uczy
mi sie wydaje ze on jest taki spokojny i niesmialy, takie sprawia wrazenie
Kochana ja jak go pierwszy raz widziałam to tragedia, a teraz Przenieśli go na centrum sosnowca czyli okolice plazy , naszego teatru - budynek supermarketu na teatralnej. Dobrze Ci sie wydaje że on nieśmiały i spokojny - oni wszyscy wyglądają jak rodzina zombi - nic nie mówią, a ta babka która tam jest, to tragedia> Haha, nawet jakiś negatyw dla nich jest na allegro, że ktoś się nie doczekal fachowej porady - ja wiem że o tą poradę trzeba pytać, bo inaczej kiepsko Oni sie odezwą po 5 minutach stania. Dużo ryb mają teraz, ale wszystkie to praktycznie z Twojej bajki, wszystkie do malawi itp. jedyne jakie widziałam to paletki tukusy - małe ale całkiem ładne kształty i jakiś wielki "glonojad" i i sliczne kiryski lamparcie - mogłam kupić- rośliny też ciekawie wyglądały
Malla ja mam mieszkam w parterowym domie, ale wiem że w blokach, piętrowych domach trzeba zwracac uwagę na wiele rzeczy, ułozenie belek w podłodze czy cos takiego, nie pamiętqm dokładnie, ja sie boje że jak dobuduje pietro u siebie, to moje 500 litrów , które planuję zapadnie się na parter wiem ze będę zwracać na to uwagę .

Kama jutro około 20 postram się coś Ci napisać na pw możesz mnie publicznie zwyzywać, jak nie, przepraszam.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 07:57   #94
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

ja go ostatni raz widzialam w lutym chyba jak kupowalam filtr przed kupnem jeszcze zadzwonilam do niego z prosba o porade w sprawie filtra i nie powiem - nawet rozmowny byl, moze przez telefon ma mniejsza blokade haha
kiedys bylam u nich w sklepie i nie powiem calkiem sympatycznie bylo, zdeptalabym im kota wpakowal mi sie pod nogi, z ta czarna babeczka zalatwilam sobie odsypke pokarmu takze nie byli tacy zli
tak czy siak bede za tydzien w sosnowcu wiec przy okazji zahacze o ich sklep obczaje


e:
ja nie wiem co sie stalo z tym watkiem? kiedys wchodzilam to dziennie bylo po kilka nowych postow a teraz przez kilka dni postow nie ma

troche sie motam co robic z tymi akwariami, ogladalam ostatnio tego aksolotla - jest fantastyczny (pamietacie, pisalysmy kiedys o nim), jego pyszczek przypomina mi troche mordke proporczykowca
zaczyna mi chyba wracac akwarystyczna choroba a jak wpadne znow w szal to pieron wie jak sie to skonczy

Edytowane przez ka_ma
Czas edycji: 2007-11-15 o 08:34
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 03:51   #95
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Ooo, widzę edita, a specjalnie weszłam do wątku, żeby na skróty znaleźć Cię Ka_ma, bo na PW mam sprawę do Ciebie.


A co się dzieje z wątkiem?Hmm, pewnie w końcu ruszy znowu z kopyta.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 07:55   #96
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość


A co się dzieje z wątkiem?Hmm, pewnie w końcu ruszy znowu z kopyta.
hm jakos ciezko mi w to uwierzyc
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 10:40   #97
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Wątek sprawia teraz wrażenie, jakby "ktoś z góry" nas upomniał za rozpisywanie się o życiu osobistym, zakupach, filmach itp. Może to jakiś układ jest
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 16:23   #98
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
troche sie motam co robic z tymi akwariami, ogladalam ostatnio tego aksolotla - jest fantastyczny (pamietacie, pisalysmy kiedys o nim), jego pyszczek przypomina mi troche mordke proporczykowca
zaczyna mi chyba wracac akwarystyczna choroba a jak wpadne znow w szal to pieron wie jak sie to skonczy
No co Ty Kama Aksolotl jest straszny Taki mały potworek, który wcale taki mały nie będzie. Chyba do 30 cm rośnie Jeju dla mnie to mały, dziwny stwór. Nie dość, że pływa to jeszcze ma łapy Nie chciałabym go w domu
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 16:43   #99
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Jest obrzydliwy, ale kochany - coś a'la poskoczek, dla akwariowych zboczeńców
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 17:28   #100
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

mi sie on naprawde podoba, szczegolnie te odmiany o ciemnym zabarwieniu skory, jest slodki ale ze trzeba go rejestrowac to nie wiedzialam .....
ostatnio w zoologiku stalam przed nimi parenascie minut i sie zakochalam


a propos lostow, zaczelam sobie ogladac a tu w 20 odcinku umarl ten przystojniak boone czy jak mu tam, bez sensu
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 18:55   #101
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
hm jakos ciezko mi w to uwierzyc
Uwierz, bo zaniedługo będę zalewać męczącymi i ciężkimi pytaniami

Kama- pewnie chodzi ci o Charlie-go ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 18:57   #102
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

mnie dawno tu nie bylo
Akwarium zostawilam rodzicom na wakacje, padly mi w tym czasie 2 pretniki - dziwnie padly, bo nie mialy zadnych objawow zewnetrznych,
a 2 otoski i jedna neonka w ogole wyparowala - nawet zwlok nie znalezli.
czarna dziure mam w akwa
dorobilam sie inwazji krasnorostow i zielenic, przezylam pieklo 3 tygodni walki z nimi,
wymienilam kaskade na kubelek, kupilam lampe UV, i sie nawet pozbylam, glonow coraz mniej, za to ostatnia pretniczka niewyrazna, sluzowate odchody, jakas dziura w boku, choc ladnie sie goi, troche postrzepione pletwy.
poczytalam kompedium wiedzy o chorobach, i caly zbiornik wykąpalam w w akryflawinie.
pomoc pomoglo, balamsie tylko o rosliny, wiec zatkalo mie,jak zobaczylam, ze ucierpiala tylko niezniszczalna moczarka
ale powoli wraca do siebie.
straszne jest to, ze jak nie ryby, to rosliny choruja, caly czas
a pretniczce kupilam kolezenke, zeby nie byla samotna i we dwie wraz z bojownikiem tworza calkiem ciekay trojkacik rzadzacy akwa
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 21:01   #103
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
mi sie on naprawde podoba, szczegolnie te odmiany o ciemnym zabarwieniu skory, jest slodki ale ze trzeba go rejestrowac to nie wiedzialam .....
ostatnio w zoologiku stalam przed nimi parenascie minut i sie zakochalam


a propos lostow, zaczelam sobie ogladac a tu w 20 odcinku umarl ten przystojniak boone czy jak mu tam, bez sensu
Tez nie wiedziałam, że trzeba go rejestrować Po co?

A no umarł i nie tylko on. Połowa obsady zginie


Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Uwierz, bo zaniedługo będę zalewać męczącymi i ciężkimi pytaniami

Kama- pewnie chodzi ci o Charlie-go ?
Nika, przecież Kama napisała, że chodzi o Boone'a Jest dopiero na 1 sezonie.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 08:51   #104
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

ehh :eolleyes:

Dobra, mam takie nurtujące pytanie. Jak mam oczyscić drobny żwirek z wszelich nieczystości np. glony ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 10:05   #105
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Tez nie wiedziałam, że trzeba go rejestrować Po co?




.

http://www.terrarystyka.pl/index.php...=103&Itemid=71
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 21:44   #106
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość

a propos lostow, zaczelam sobie ogladac a tu w 20 odcinku umarl ten przystojniak boone czy jak mu tam, bez sensu
A mi się on nie podobał. Ale ten z ciemną karnacją...mmm ciacho jak nie wiem Tak samo ten z ciemną karnacją z Prison Break.


A Wy którego "kochacie"
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 22:05   #107
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
A mi się on nie podobał. Ale ten z ciemną karnacją...mmm ciacho jak nie wiem
znaczy sie ten arab sayid? mi sie on podoba
a ten boone to podobno jakis model i reklamowal majtasy calvina kleina
obejrzalam juz cala 1 serie - fajny serial chociaz te retrospekcje sa czasami nudnawe

wiecie ze odkad mam 2 glonojady na wyposazeniu mam coraz mniej zielenic wszystko zeskrobane poluje na jeszcze jednego glonojada, chociaz wolalabym zeby byl w innym gatunku
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 22:46   #108
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
znaczy sie ten arab sayid? mi sie on podoba
a ten boone to podobno jakis model i reklamowal majtasy calvina kleina
obejrzalam juz cala 1 serie - fajny serial chociaz te retrospekcje sa czasami nudnawe
Nooo, on. Hmm w sumie ten Boone to nawet pasuje na modela, chociaż wydaje mi się, że jest trochę za niski. Ale być może reklamował tylko na okładkach czasopism.

Retrospekcje rzeczywiście są czasem nudne, ale przydają się też czasami. Już się nie mogę doczekać kolejnej serii-ma wyjść jakoś chyba w lutym dopiero.

A Ty Kama dopiero po pierwszej serii, uuu.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 11:56   #109
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Ja w ogóle "Lost" nie oglądam, nie mam nawet TV. Ale oglądałam "PB" i latynosik jest faktycznie niczego sobie...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 14:52   #110
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

A nie wiecie kiedy będzie następna seria PB na polsacie?

A ja dziś chyba palca złamałam Bo wszystko na to wskazuje, ale dobrze, że palec a nie co innego.
A ja teraz mam problem z filtrem bo mi nie chce wogóle chodzić. Jak go włączyłam to coś tam mruczał, a jak go ponopwnie wyłączyłam i włączyłam to już całkowicie zdechł...
Chyba nowego sprawię, bo ten był uzywany.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 15:12   #111
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Nika, ja ściągam z netu, aczkolwiek czekam jeszcze o obiektywne opinie nt. trzeciej części. Druga skończyła się beznadziejnie. Może tylko wybiłaś palca? Nieraz zdarzało się na wf-ie takiej kalece jak ja.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 15:32   #112
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Ja sama nie wiem czy wybity, ale i tak do lekarza muszę iść, bo mam obowiązkowe szczepnienie, to przy okazji się zapytam. Wiel tyle, że cały spuchł i ruszać nie umiem.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 15:50   #113
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Wsadź do akwarium, może Ci glonojad się przyssa
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 15:58   #114
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wsadź do akwarium, może Ci glonojad się przyssa
hehehe
A jaki by był zadowolony
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 16:44   #115
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość

A ja dziś chyba palca złamałam Bo wszystko na to wskazuje, ale dobrze, że palec a nie co innego.
Uuu, współczuję. Na pewno będzie wszystko dobrze, bo ...--->
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wsadź do akwarium, może Ci glonojad się przyssa



Sorry, sprawa nie jest zabawna, ale ten tekst mnie rozwalił.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 16:52   #116
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Racja, racja, nie jest zabawna, ale co teraz można zrobić? Obandażować, opłukać rumiankiem, posmarować maścią... Nie będę wysyłać Niki do lekarza, skoro sama to zdeklarowała. A jak inaczej ją pocieszyć, jak nie buziakiem i śmiechem?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 17:37   #117
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Ano właśnie, fakt.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 19:02   #118
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

mi kiedys kolezanka przywalila w palca na wfie w podstawowce pilka lekarska i tak jakos wyszlo ze chyba mi go zlamala, bolalo wiec nosilam go zgietego i tak mi ju zostalo tzn troche mam krzywego najmniejszego palca tak jakbym nie mogl go do konca wyprostowac, ale nie wyglada to na tyle zle zebym sobie dala go lamac i ustawiac od nowa
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 19:40   #119
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

heee Jeszcze mi kolega palca doprawiła na tańcach ;]
Jutro idę z samego rana się zapisać, obłożę go nie rumianikiem bo to nic nie da, tylko Altacetem
Ale ja gipsu nie chce trafić ;>
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 19:46   #120
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !! II

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
A mi się on nie podobał. Ale ten z ciemną karnacją...mmm ciacho jak nie wiem Tak samo ten z ciemną karnacją z Prison Break.


A Wy którego "kochacie"
Ja "kocham" dr Jacka

Kiedyś też mi się podobał Sayid, ale po 2 sezonie mi przeszło na dr Jacka


Kama czy to prawda, że glonojady zjadają glony raczej z korzeni i kamieni, niż w roślin?
Jest sens kupować glonka do roślinnego akwa?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-20 23:32:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.