Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-30, 16:36   #1141
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

ale sie ciesze no jak glupia


co do pogody to u mnie w tym roku istna klapa , cieplych dni tej wiosny moze bylo z 5 a tak to leje , zimno i ciemno , chodze w kurtce skorzanej i butach za kostke.....dlatego w tym roku powrocilam do solarium....
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2013-05-30 o 16:37
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 17:04   #1142
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
co do pogody to u mnie w tym roku istna klapa , cieplych dni tej wiosny moze bylo z 5 a tak to leje , zimno i ciemno , chodze w kurtce skorzanej i butach za kostke.....dlatego w tym roku powrocilam do solarium....
też się będę musiała wybrać jak sobie ostatnio zrobiłam samo*ebke na zielonej ścianie to się przeraziłam bo mój kolor skóry prawie że zlał się z kolorem tejże ściany a że mam dodatkowo tak jasne włosy to czuje się na maxa mdło i niezdrowo..
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-05-30 o 17:05
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 17:17   #1143
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
też się będę musiała wybrać jak sobie ostatnio zrobiłam samo*ebke na zielonej ścianie to się przeraziłam bo mój kolor skóry prawie że zlał się z kolorem tejże ściany a że mam dodatkowo tak jasne włosy to czuje się na maxa mdło i niezdrowo..
chce stopniowo sie opalic aby skora wygladala zdrowo , pozniej w srodku lata wiem ze slonce za mnie odwali reszte ale teraz ,nawet z racji tego ,ze u nas nie ma slonca ,po prostu musze chodzic na solarium


nawet nie macie pojecia jaka u mnie marna pogoda nie widze slonca tygodniami czuje sie jak wampir ludzie narzekaja na depresje ...brak slow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 17:28   #1144
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Kitka, ja tez planowalam karmic pol roku potem rok, teraz ostatecznie przeciagam to do 1,5roku, bo moja niunia to mala cycoholiczka, wiem,ze zrobilabym jej teraz krzywde odstawieniem od piersi.. poza tym ta alergia na mleko krowie, musialaby pic specjalne mieszanki z apteki,ktore strasznie smierdza..
Alergie ma po tatusiu, cale zycie dieta, przykre to,ale coz. Zawsze mysle,ze to nic,niektore dzieci naprawde choruja na powazne choroby.. czymze przy tym jest alergia?

A co do diety w ciazy i przykarmieniu- w ciazy jadlam wszystko,oprocz surowizny, serow plesniowych i dojrzewajacych, coli,alkoholu oczywiscie..po urodzeniu przez jakies 3msce unikalam roslin straczkowych, smazenia,cebuli itp.. no takich typowych wzdymajacych rzeczy,balam sie kolek potem stopniowo zaczelam jesc wszystko, i teraz tak jak w ciazy nie jem tylko surowizny,plesni:P itd. Zn.ja musze uwazac jeszcze na to bialko mleka krowiego w menu,nie za duzo, jeden jogurt na dzien i koniec nabialu np da sie zyc,dla dziecka wszystko

Bardziej mi jej szkoda- zjadla jedna lyzke jogurciku to bylysmy sie nawadniac kroplowka w szpitalu,bo tak wymiotowala i miala biegunke - tak sie u niej objawia ta alergia.

W razie pytam- wal smialo! Ja jestem mamusia na etacie,tzn.bezrobo. tna, chcialabym dalej powiekszac rodzine



Dbaj o dzidzie!
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 17:59   #1145
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
zazdroszczę tutaj jakby tak podsumować to może tydzień max 1.5 było ładnie a tak to cały czas deszcz i burze..
czyli kochana - przeprowadzka nad morze i tyle
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale sie ciesze no jak glupia


co do pogody to u mnie w tym roku istna klapa , cieplych dni tej wiosny moze bylo z 5 a tak to leje , zimno i ciemno , chodze w kurtce skorzanej i butach za kostke.....dlatego w tym roku powrocilam do solarium....
bo widzicie kochane, mi mój TŻ prawie codziennie zamawia ładną pogodę i ciepełko jak wychodzi do pracy

ja dzisiaj chwilę posiedziałam na słonku na tarasie, dosłownie 15 minut i jak zeszłam to się cała trzęsłam, nogi, ręce, nie wiem co mi w ciuchach oczywiście, nie opalałam się ani nic... pewnie też osłabienie przeziębieniowe

ja jestem teraz taka blada jak dosłownie, ale jak się będę dobrze czuła to trochę na słonku zamierzam posiedzieć, brzusio osłonię, na głowę kapelusz i heja
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
też się będę musiała wybrać jak sobie ostatnio zrobiłam samo*ebke na zielonej ścianie to się przeraziłam bo mój kolor skóry prawie że zlał się z kolorem tejże ściany a że mam dodatkowo tak jasne włosy to czuje się na maxa mdło i niezdrowo..
kochana na zielonej ścianie to tak zawsze miałam na studiach ćwiczenia z PR i nas uczyli, że jak udzielamy wywiadów czy coś to nigdy nie na zielonym tle, bo się wygląda jak śmierć albo jakbyśmy byli zgnili. Podobno najlepiej wychodzi się na niebieskim tle
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Kitka, ja tez planowalam karmic pol roku potem rok, teraz ostatecznie przeciagam to do 1,5roku, bo moja niunia to mala cycoholiczka, wiem,ze zrobilabym jej teraz krzywde odstawieniem od piersi.. poza tym ta alergia na mleko krowie, musialaby pic specjalne mieszanki z apteki,ktore strasznie smierdza..
Alergie ma po tatusiu, cale zycie dieta, przykre to,ale coz. Zawsze mysle,ze to nic,niektore dzieci naprawde choruja na powazne choroby.. czymze przy tym jest alergia?

A co do diety w ciazy i przykarmieniu- w ciazy jadlam wszystko,oprocz surowizny, serow plesniowych i dojrzewajacych, coli,alkoholu oczywiscie..po urodzeniu przez jakies 3msce unikalam roslin straczkowych, smazenia,cebuli itp.. no takich typowych wzdymajacych rzeczy,balam sie kolek potem stopniowo zaczelam jesc wszystko, i teraz tak jak w ciazy nie jem tylko surowizny,plesni:P itd. Zn.ja musze uwazac jeszcze na to bialko mleka krowiego w menu,nie za duzo, jeden jogurt na dzien i koniec nabialu np da sie zyc,dla dziecka wszystko

Bardziej mi jej szkoda- zjadla jedna lyzke jogurciku to bylysmy sie nawadniac kroplowka w szpitalu,bo tak wymiotowala i miala biegunke - tak sie u niej objawia ta alergia.

W razie pytam- wal smialo! Ja jestem mamusia na etacie,tzn.bezrobo. tna, chcialabym dalej powiekszac rodzine



Dbaj o dzidzie!
ja najchętniej to wcale bym cycem nie karmiła, ale jeśli będę miała pokarm to będę to robić

dbam o dzidzię! pewnie jeszcze mnie nie słyszy ale gadam do niej ciągle, nawet na mieście mi się zdarzyło przechodzić przez pasy i mówię do brzucha: "podbiegniemy SE, co?"
pocałować niestety nie dam rady, ale TŻ robi to za mnie

kiepsko to tylko znoszę, bo jestem raczej aktywną osobą, a teraz od dwóch miesięcy flaczek ze mnie, spać się chce, mdłości itp. dlatego mnie to dobija ale wierzę, że niedługo mój Fasol będzie ze mną współpracował
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 18:46   #1146
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Londa mi mocno zżółkła na na odrostach, wiec dzisiaj siedze z Garnierem na glowie :P
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 19:26   #1147
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Londa mi mocno zżółkła na na odrostach, wiec dzisiaj siedze z Garnierem na glowie :P
Takie uroki farbowania Ja sie nie moge doczekac kiedy mi włoski urosna do zapięcia od stanika , pewnie z rok czasu bede musiala poczekać.
Moje koncówki juz są gęste , naprawde to nie to samo jak po rozjaśniaczu.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 19:29   #1148
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
chce stopniowo sie opalic aby skora wygladala zdrowo , pozniej w srodku lata wiem ze slonce za mnie odwali reszte ale teraz ,nawet z racji tego ,ze u nas nie ma slonca ,po prostu musze chodzic na solarium


nawet nie macie pojecia jaka u mnie marna pogoda nie widze slonca tygodniami czuje sie jak wampir ludzie narzekaja na depresje ...brak slow
U mnie też deprecha... a jeszcze okna od 1,5 miesiaca mam zasloniete bo robotnicy na balkonie daja czadu a big brothera darmowego im nie dam przeciez
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Kitka, ja tez planowalam karmic pol roku potem rok, teraz ostatecznie przeciagam to do 1,5roku, bo moja niunia to mala cycoholiczka, wiem,ze zrobilabym jej teraz krzywde odstawieniem od piersi.. poza tym ta alergia na mleko krowie, musialaby pic specjalne mieszanki z apteki,ktore strasznie smierdza..
Alergie ma po tatusiu, cale zycie dieta, przykre to,ale coz. Zawsze mysle,ze to nic,niektore dzieci naprawde choruja na powazne choroby.. czymze przy tym jest alergia?

A co do diety w ciazy i przykarmieniu- w ciazy jadlam wszystko,oprocz surowizny, serow plesniowych i dojrzewajacych, coli,alkoholu oczywiscie..po urodzeniu przez jakies 3msce unikalam roslin straczkowych, smazenia,cebuli itp.. no takich typowych wzdymajacych rzeczy,balam sie kolek potem stopniowo zaczelam jesc wszystko, i teraz tak jak w ciazy nie jem tylko surowizny,plesni:P itd. Zn.ja musze uwazac jeszcze na to bialko mleka krowiego w menu,nie za duzo, jeden jogurt na dzien i koniec nabialu np da sie zyc,dla dziecka wszystko

Bardziej mi jej szkoda- zjadla jedna lyzke jogurciku to bylysmy sie nawadniac kroplowka w szpitalu,bo tak wymiotowala i miala biegunke - tak sie u niej objawia ta alergia.

W razie pytam- wal smialo! Ja jestem mamusia na etacie,tzn.bezrobo. tna, chcialabym dalej powiekszac rodzine



Dbaj o dzidzie!
Biedna ta twoja córa
Ja nigdy żadnych problemów nie mialam z alergia pokarmowac, ale mama i tak przeklinała bo byłam strasznym niejadkiem. Żeby było zabawniej, mleko to musiała mi łyżeczką dawać zebym cokolwiek wzięła, a teraz to litr dziennie potrafie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czyli kochana - przeprowadzka nad morze i tyle

bo widzicie kochane, mi mój TŻ prawie codziennie zamawia ładną pogodę i ciepełko jak wychodzi do pracy

ja dzisiaj chwilę posiedziałam na słonku na tarasie, dosłownie 15 minut i jak zeszłam to się cała trzęsłam, nogi, ręce, nie wiem co mi w ciuchach oczywiście, nie opalałam się ani nic... pewnie też osłabienie przeziębieniowe

ja jestem teraz taka blada jak dosłownie, ale jak się będę dobrze czuła to trochę na słonku zamierzam posiedzieć, brzusio osłonię, na głowę kapelusz i heja

kochana na zielonej ścianie to tak zawsze miałam na studiach ćwiczenia z PR i nas uczyli, że jak udzielamy wywiadów czy coś to nigdy nie na zielonym tle, bo się wygląda jak śmierć albo jakbyśmy byli zgnili. Podobno najlepiej wychodzi się na niebieskim tle

ja najchętniej to wcale bym cycem nie karmiła, ale jeśli będę miała pokarm to będę to robić

dbam o dzidzię! pewnie jeszcze mnie nie słyszy ale gadam do niej ciągle, nawet na mieście mi się zdarzyło przechodzić przez pasy i mówię do brzucha: "podbiegniemy SE, co?"
pocałować niestety nie dam rady, ale TŻ robi to za mnie

kiepsko to tylko znoszę, bo jestem raczej aktywną osobą, a teraz od dwóch miesięcy flaczek ze mnie, spać się chce, mdłości itp. dlatego mnie to dobija ale wierzę, że niedługo mój Fasol będzie ze mną współpracował

Dobre

Ostatnio czytałam o aktywnosci fizycznej w ciazy (stresowalam sie czy bede mogła fikać dalej jakby sie przydarzyło ) i podobno w drugim trymestrze ciężarne mają o wiele więcej energii, wiec na pewno bedzie lepiej

A o przeprowadzce nad morze sama ostatnio myśle Gdańsk, może Szczecin, a jak nie nad morze to może Poznań
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 19:34   #1149
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

i po farbowalam w okres, wiec myslalam, ze pojdzie cos nie tak, ale o dziwo jest lepiej niz normalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0053.jpg (23,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0054.jpg (25,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0050.jpg (31,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0051.jpg (34,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0052.jpg (36,7 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2013-05-30 o 19:44
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:09   #1150
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Dobre

Ostatnio czytałam o aktywnosci fizycznej w ciazy (stresowalam sie czy bede mogła fikać dalej jakby sie przydarzyło ) i podobno w drugim trymestrze ciężarne mają o wiele więcej energii, wiec na pewno bedzie lepiej

A o przeprowadzce nad morze sama ostatnio myśle Gdańsk, może Szczecin, a jak nie nad morze to może Poznań
też właśnie wszyscy mnie pocieszają tym drugim trymestrem, więc czekam na niego z niecierpliwością 10 czerwca mam gina, więc pewnie znowu zobaczę moją Klusię idziemy z TŻ i już nie mogę się doczekać

a ćwiczenia takie nie za bardzo forsujące ja na tej wielkiej piłce trochę ćwiczę, staram się wzmacniać kręgosłup

dawajcie do Gdańska
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:11   #1151
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
chce stopniowo sie opalic aby skora wygladala zdrowo , pozniej w srodku lata wiem ze slonce za mnie odwali reszte ale teraz ,nawet z racji tego ,ze u nas nie ma slonca ,po prostu musze chodzic na solarium


nawet nie macie pojecia jaka u mnie marna pogoda nie widze slonca tygodniami czuje sie jak wampir ludzie narzekaja na depresje ...brak slow
ja też se wykupie chyba karnet na solarium w tym roku bo po pierwsze tego słońca w tym roku jak na lekarstwo....po drugie nigdzie nie wyjeżdzamy z Tż-tem raczej w te wakacje bo odkładamy na mieszkanie wiec pozostanie mi sztuczna opalenizna. Nie chce być skwarkiem jakims pomaranczowym tylko lekko sie opalić żeby troche zdrowiej wyglądać..... no i jeszcze licze na balsamy brazujace trzeba sobie jakoś radzić
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 20:55   #1152
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Takie uroki farbowania Ja sie nie moge doczekac kiedy mi włoski urosna do zapięcia od stanika , pewnie z rok czasu bede musiala poczekać.
Moje koncówki juz są gęste , naprawde to nie to samo jak po rozjaśniaczu.

no niestety pozazdroscic... ja mam 3/4 wlosow rozjasniaczowych i te konce jak miotła wygladaja, ale cierpliwosci..
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 21:01   #1153
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

moje włosy za to rosną jak szalone, jak obcięłam na początku marca do ramion to teraz mam już do zapięcia od stanika jak w ciąży zaczną rosnąć jeszcze szybciej to prędziutko dorobię się swoich naturalek


idziemy spać, jutro od 9:30 uczelnia, bleee a później jedziemy na Kaszuby łiii dobranoc i do sklikania po weekendzie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 06:28   #1154
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

tak jak mowi czeko w 2 polowie ciazy ma sie wiecej energii bo organizm zaakceptowal nowy stan.Pamietam ,ze dzien przed porodem robilam generalne porzadki w domu , mylam okna i zmienialam firanki , gdy usiadlam na chwile odpoczac ,zaczal sie porod



lece do pracy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 11:11   #1155
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mdłości i zgaga, muszę bardzo uważać na to co jem, bo później zdycham i tylko mleko mnie ratuje, łagodzi zgagę. Też migdał wsuwam, ale nie można za dużo, bo jak każde orzechy mogą u dziecka alergię wywołać

no i teraz te przeziębienie leci mi z nocha i łeb nawala, a ja mogę sobie pić mleko z miodem, herbatkę z sokiem malinowym i imbirem :kwasnym: a jutro cały dzień na uczelni i nie wiem jak przeżyję, a być muszę, bo mam zaliczenie

i właśnie ciuchowo jakoś nie bardzo mogę się odnaleźć, nie wiem jakie kupować

jutro już 11 tydzień!
Ja w ciąży wcinałam wszystko, mój młody teraz po urodzeniu też tak je, zarówno warzywa jak i mięsko więc jestem bardzo zadowolona A ja karmiłam 2 miesiące tylko bo skończył się pokarm... i szczerze mówiąc nie miałam siły o niego walczyć, dla mnie to była rzeźnia jak w szkole musiałam siedzieć 8-17 a cycki mi rozsadzało dosłownie Męczyło mnie to przyjeżdżanie na przerwach ze szkoły żeby młodego nakarmić, więc po rozmowie z lekarką postanowiłam całkowicie odstawić go od cyca. I od tej pory pił mleko nan, jak narazie rośnie mi okaz zdrowia. Żadnych alergii, nie mam problemu żeby go nakarmić bo uwielbia jeść, jest mądry, dobrze się rozwija, więc nie sądzę żebym zrobiła źle wtedy.

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej z komorki pisze,bo.. odcieli mi neta,totalnie zapomnialam o tym,zeby za niego zaplacic,pierwszy raz mi sie to zdarza

Kitka- rozumiem Twoj bol ja wciaz karmie moja prawie juz roczna corke piersia, a wiec w sumie juz 21 mscy rygoru domowe sposoby sie za to odkrywa mnie jeszcze koszmarnie meczy alerrgia a nic na nia wziac nie moge tez
Za to w ciazy wsuwalam orzechw ile mialam ochote, nie ograniczalam sie myslac o alergii dziecka, dopiero po urodzeniu troche patrzylam na swoja diete,tzn.zeby jesc malo alergenow i ja obserwowac
Ponoc jak dziecko w brzuchu przywyknie do wszystkiego to ppotem lepiej daje rade z dieta na zewnatrz

A ja jutro ide z cora na pobranie krwi musimy bardziej szczegolowo wniknac w jej alergie na bialko mleka krowiego
Szkoda mi jej, ani masla, ani serka, jogurtu, ciasta maslanego.. w czytaniu skladow jestem juz mistrzem
Ojej taka alergia to masakra Mój kuzyn ją ma i w sumie żyje normalnie ale szkoda się dziecka robi jak patrzy się na czekoladę czy coś i zjeść nie może bo zaraz uczulenie na rękach itp ma

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja dzisiaj chwilę posiedziałam na słonku na tarasie, dosłownie 15 minut i jak zeszłam to się cała trzęsłam, nogi, ręce, nie wiem co mi w ciuchach oczywiście, nie opalałam się ani nic... pewnie też osłabienie przeziębieniowe

ja jestem teraz taka blada jak dosłownie, ale jak się będę dobrze czuła to trochę na słonku zamierzam posiedzieć, brzusio osłonię, na głowę kapelusz i heja

dbam o dzidzię! pewnie jeszcze mnie nie słyszy ale gadam do niej ciągle, nawet na mieście mi się zdarzyło przechodzić przez pasy i mówię do brzucha: "podbiegniemy SE, co?"
pocałować niestety nie dam rady, ale TŻ robi to za mnie

kiepsko to tylko znoszę, bo jestem raczej aktywną osobą, a teraz od dwóch miesięcy flaczek ze mnie, spać się chce, mdłości itp. dlatego mnie to dobija ale wierzę, że niedługo mój Fasol będzie ze mną współpracował
Ja w ciąży poszłam raz na działkę trochę kolorku nabrać, oczywiście coś do smarowania ochronnego na całe ciało, czapa i osłona na brzuchol, posiedziałam z 10-15 min na słonku i do altanki, i tak ze 2-3 razy, ale niestety później miałam skurcze, młodemu to się chyba nie spodobało więc przez całe wakacje chodziłam jak truposz Ale w tym roku mam ogródek u tż w domu więc będę się opalać jak tylko się ociepli

Co do mówienia do brzucha- ja też często mówiłam i śpiewałam "ach śpij kochanie" na dobranoc, a do teraz ta kołysanka uspokaja mojego synka
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 13:14   #1156
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej dziewczynki

Wczoraj farbowałam kolestonem 12.1 i 12.89 pół na półFarba nie szczypie ,nie spływa z głowy.Po farbowaniu włosy miękkie ,kolor nie jest żółty.Włosy w dobrej kondycji Wstawiam zdj jak znajdę czas to zrobię lepszeDziękuję Bunny za pomoc przy wyborze farby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcia 001.jpg (51,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcia 002.jpg (54,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcia 008.jpg (66,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcia 010.jpg (86,5 KB, 36 załadowań)
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 13:31   #1157
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Kitka- a moge spyta czemu bys nie chciala karmic w ogole cycem? To piekne jest ja do porodu nawet o tym nie myslalam czy chce czy nie, bylam nastawiona tak,ze co ma byc to bedzie, ale jak mi sie przyssala jeszcze na lozku porodowym intensywnie no i instynktownie.. zakochalam sie

Ex- gdyby moja core "tylko" wysypalo po czyms krowim to bym jej dala czasem zgrzeszyc.. ona mi strasznie wymiotuje i ma biegunke, mowie: ostatnio (tzn.gdy jeszcze nie miala stwierdzonej alergii) po. Dwoch malutenkich lyzeczkach deserku z mlekiem modyf. Az wyladowalysmy w szpitalu z odwodnieniem pod kroplowka.. wiec tu nie mozna pozwolic nawet na cwierc lyzeczki doslownie

Czeko- moja tez jest niejadkiem,niestety tzn.mleko.z cyca moglaby pi ic i pic... dopiero od niedawna polubila wode, a z normalnego jedzzenie to w ilosci wiekszej niz lyzeczka zje tylko rybe gerbera ze sloika.. a wyniki wzorcowe, spora nadwaga i ogolnie wulkan energii. Taki typ ponoc
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 16:11   #1158
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Garnier mnie uczulił, albo zle ja spłukałam.. od rana meczylam sie ze swedzeniem, myslalam, ze w pracy nie wysiedze... marzylam o powrocie i umyciu glowy. Nastepnym razem razem sprobuje chyba Color&Soin
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 16:19   #1159
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
chce stopniowo sie opalic aby skora wygladala zdrowo , pozniej w srodku lata wiem ze slonce za mnie odwali reszte ale teraz ,nawet z racji tego ,ze u nas nie ma slonca ,po prostu musze chodzic na solarium


nawet nie macie pojecia jaka u mnie marna pogoda nie widze slonca tygodniami czuje sie jak wampir ludzie narzekaja na depresje ...brak slow
to tak jak ja mam zamiar iść max 3 razy żeby po prostu wyglądać zdrowiej a później postaram się podtrzymać tą muśniętą słońcem skórę na naturalnym słoneczku mamy warunki bo duży park jest nic tylko brać jakąś ciekawą książkę tżta i sruu na koc u Nas dziś cieplej dni miasta mamy ale cóż z tego skoro po takich ulewach w całym parku bagno

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czyli kochana - przeprowadzka nad morze i tyle

kochana na zielonej ścianie to tak zawsze miałam na studiach ćwiczenia z PR i nas uczyli, że jak udzielamy wywiadów czy coś to nigdy nie na zielonym tle, bo się wygląda jak śmierć albo jakbyśmy byli zgnili. Podobno najlepiej wychodzi się na niebieskim tle
kto wie gdzie z tżtem wylądujemy jeszcze się wszystko okaże wiadomo wolałabym gdzieś blisko miasta rodzinnego no ale jeśli będzie ciekawa opcja żeby się wynieść w jakieś fajne miejsce to się nie będę nawet zastanawiać co do zielonej ściany to mam nadzieję bo jeśli faktycznie to JA tak fatalnie wyglądam to załamka zamykam się w solarce na tydzień hahaha albo będę leżeć plackiem w parku każdego dnia. Miłego weekendu i wypoczywaj tam dużo

Właśnie weszłam na all i miałam zamawiać farbę aż wpadł mi do głowy pomysł czy tym razem by nie zrobić 11.21 Bunny co myślisz kotku? Nie farbowałabym całości tylko odrost tak jak zawsze na kąpieli a resztę bym zmalaksowała na 5 min. Dodam jeszcze że za miesiąc może zrobię wreszcie tego excellka 10.21 i nie wiem czy właśnie jakbym teraz tą alfą 11.21 zrobiła to by lepszy podkład już nie był hm? Z excellkiem chcę poczekać ten miech jeszcze bo będę przedłużki nowe zamawiać i chciałam je też excellkiem pociągnąć więc zrobię już za koleją i swoje włosy i te dopinki dlatego teraz jeszcze alfa ale zamotałam mam nadzieję że się połapiesz króliczku
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-05-31 o 16:23
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 16:37   #1160
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Wczoraj farbowałam kolestonem 12.1 i 12.89 pół na półFarba nie szczypie ,nie spływa z głowy.Po farbowaniu włosy miękkie ,kolor nie jest żółty.Włosy w dobrej kondycji Wstawiam zdj jak znajdę czas to zrobię lepszeDziękuję Bunny za pomoc przy wyborze farby
Kolor pierwsza klasa! Na jakiej wodzie robiłaś?
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 17:48   #1161
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Kolor pierwsza klasa! Na jakiej wodzie robiłaś?
na 9%odrosty i na 6% na długości na kilka minut
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 20:35   #1162
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hejka
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 07:59   #1163
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
na 9%odrosty i na 6% na długości na kilka minut
Na jakim poziomie masz odrost ?? Czy w realu faktycznie tak ładnie i czysto wyszło czy o sa włoski po rozjasniaczu ?
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 09:07   #1164
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Miłego weekendu laski

Renatka współczuję strasznie Twojej córze
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 10:08   #1165
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej

Ale u mnie leje,juz mam dosc tej pogody:/ a mialam dzis myc okna i mielism ypojechac do moich rodzicow na grilla.. eh

Ex, e tam, ja wciaz mysle pozytywnie, tzn.tez mi jej zal,bo dieta do konca zycia, alesa dzieci z naprawde ciezkimi chorobami.. to w sumie dobrze,ze nam wpadla tylko taka alergia jesli juz cos musialo..
Najtrudniejjsze to wyedukowac otoczenie,ze nie moze dostac ciasteczka czy czekolady albo jogurciki i nie jest to moje widzimisie..
A jak podrosnie to edukacja samej bohaterki,co jest dla niej zakazane.

Bunny,a ja mam jeszcze pytanko ostatnio dlugo czekalam na farbe alfaparf (10.21 i 10.1) , a mialam juz giggantycznne odrosty i postanowilam ostatni raz pojsc sposobem rozjasniacz+joanna szlachetna perla na to. Lmoje wlosy to sredni/ciemny braz dla przypoomnienia). I nie jestem zadowolona, wyszly. Mi mocno idcinajace sie od reszty zoltawe odrosty. Teraz chcialabym to skorygowac alfa.,poki nie mam swoich odrostow.. jaka woda robic?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 12:44   #1166
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Na jakim poziomie masz odrost ?? Czy w realu faktycznie tak ładnie i czysto wyszło czy o sa włoski po rozjasniaczu ?
Naturale mam takie mysie.Taki średnio ciemny blond.W realu faktycznie wyszło czyściutko i ładnie.Mi się bardzo podoba nie ma śladu po żółci i rudościachWłoski nie są po rozjaśniaczu.Zawsze używam tylko farby

Ale tu pustki
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 13:02   #1167
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

hej!

wreszcie mam czas żeby tu zajrzeć , ale widze, że tu nikogo nie ma

cascada fajnie że wróciłaś

kituś ale ten czas leci z Twoją dzidzią to już prawie koniec trzeciego miesiąca super teraz to już coraz lepiej z samopoczuciem będzie i pomału zaczniesz przybierać tu i ówdzie

ja mam dzisiaj chwile dla siebie , więc porobie co muszę i zafunduje sobie jakiś ,,salon piękności " bo pogoda znów beznadziejna
zastanawiam się czy nie machnąć sobie włosów bo wypłukały się już sporo ,ale odziwo kolor tak się dopasował z moimi naturalami, że wogóle odrost się nie odznacza i w sumie mogłabym jeszcze poczekać z farbowaniem zastanowie się
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 13:51   #1168
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ja dzisiaj dopiero byłam w Rossie bo wcześniej a to choroba a to czasu nie było.....i obkupilam sie kupiłam czarna odzywkę Gliss kura, ta nowa Garniera z morelą do włosów przesuszonych, szampon Timotei Jericho intensywna odbudowa, a takto balsam z jedwabiem eveline z drobinkami złota no i zrobiłam sobie zapas lond 18 a takto jakieś głupoty typu lakiery do paznokci, parasolka rossmanowska itd itp

powiedzcie mi czy któraś miała do czynienia może z tym pędzlem do podkladu Eco Tools http://www.rossnet.pl/Produkt/Eco-To...du,110924,3370 albo Elite Models http://www.rossnet.pl/Produkt/Elite-...du,292913,3370 ? Wiem, że tu są raczej same zwolenniczki Hakuro ale może któraś akurat testowała
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 14:13   #1169
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Lavia ja nie znam tych pedzli
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 14:21   #1170
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Eco Tools fajne są, porządne
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.