Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-26, 20:28   #3181
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Wyliczam bo chyba 1 raz w życiu siedziałam w kuchni od rana do wieczora, z jedną przerwą na obiad i komputer na jakieś 20-30 minut . Od około 11 do około 20 siedziałam w kuchni!

Co do reszty, fakt masz rację, chociaż zamiast soku mogłabym ten dżem... Co do słoików, były wyparzone, o ile się nie mylę to jeśli zakrętka jest wklęśnięta to jest ok . No ale masz rację to nie jest dobry pomysł. Tylko jak i kiedy ja to wszystko zjem. Zaraz idę zrobić coś ze sokiem a jutro ''dżem'' dodam do kleiku lnianego.
Przecież to się nie zmarnuje, takie przetwory stoją u mojej mamy nawet 5 lat i są dobre jeszcze
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 20:41   #3182
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
No wiesz, co kto lubi w końcu ja uwielbiam szminki Diora, Ty lubisz bardzo kosmetyki MACa, których ja fenomenu nie pojmuje, bo według mnie są kiepskie i gdyby nie ciekawe kolory szminek, których często na próżno szukać wśród innych marek, to pewnie nie miałabym ani jednej wszystko rzecz gustu ale uważam, że warto testować i próbować nowe kosmetyki, bo może akurat jakąś perełkę się znajdzie!
oczywiście!
aleś mnie teraz ukłuła w serce prosto MACzki kiepskie ((

ja lubię różne marki, to wiesz, ale po prostu Diora uważam, w sumie po całości za mocno przereklamowanego. Cienie nie mają pigmentacji, szminka - robiłam kilka podejść ale drastycznie wysuszają mi usta, muszą mieć jakiś dziwny składnik których nie mają inne produkty do ust bo używałam już różnych marek, tanich drogich itp ale żadne mi tak nie zmasakrowały ust. jedynym wyjątkiem są te nowe szminki w płynie mają cudny pigment i fajnie nawilżają. Nie mówię, że cały Dior jest mega słaby, róż rosy glow jest super. Ale na palcach jednej ręki mogę wyliczyć produkty które skradły mi serce. :/ a tyle razy się chciałam przekonać. Żałuję strasznie, że wycofali te shimmery Amber i ten drugi, świetne były ale już chyba nie do dostania?
Ogólnie to ja to napisałam, bo pojawiło się kilka sugestii więc chcialam tylko wyrazić swą opinię akurat o ich szminkach a ja naprawdę mam tak, że jakby mnie Dior (jakimś cudem) zaprosił do współpracy to to jest chyba jedyna selektywna marka, której bym odmówiła bo po prostu się z nią nie dogaduję :/
Natomiast wspomniane Chanelowe szminy - jak najbardziej polecam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 20:51   #3183
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Przecież to się nie zmarnuje, takie przetwory stoją u mojej mamy nawet 5 lat i są dobre jeszcze
To super, w sumie nie jestem w temacie, bo poza tym miodem z maja to moja pierwsza taka rzecz domowej roboty . Swoją drogą mam całe fioletowe ręce od tej aronii i nie chce zejść .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 20:54   #3184
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
To super, w sumie nie jestem w temacie, bo poza tym miodem z maja to moja pierwsza taka rzecz domowej roboty . Swoją drogą mam całe fioletowe ręce od tej aronii i nie chce zejść .

Polecam kwasek cytrynowy/cytrynę/sodę.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 20:56   #3185
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
O swoją treść raczej się nie martwię. Mam masę pomysłów na oryginalne posty. Ale wydaje mi się, że to jednak nie wystarczy. Dużo jest blogów z ciekawą treścią, które niestety się nie wybijają.

Ja nie mam jakiegoś parcia na zostanie sławną blogerką, raczej zależy mi tylko na tym, by nie pisać samej dla siebie
Myślę, że to tylko kwestia czasu, może nie będziesz mieć zbyt wielu obserwatorów, ale statystyki będą mówić same za siebie.
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Porównując je do Twojego zdjęcia na którym jest peeling to moje są bladzienkie
Nie tak jak moje, w końcu muszę w coś zainwestować, bo moja inwencja twórcza nie idzie w parze ze sprzętem
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 20:58   #3186
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oczywiście!
aleś mnie teraz ukłuła w serce prosto MACzki kiepskie ((

ja lubię różne marki, to wiesz, ale po prostu Diora uważam, w sumie po całości za mocno przereklamowanego. Cienie nie mają pigmentacji, szminka - robiłam kilka podejść ale drastycznie wysuszają mi usta, muszą mieć jakiś dziwny składnik których nie mają inne produkty do ust bo używałam już różnych marek, tanich drogich itp ale żadne mi tak nie zmasakrowały ust. jedynym wyjątkiem są te nowe szminki w płynie mają cudny pigment i fajnie nawilżają. Nie mówię, że cały Dior jest mega słaby, róż rosy glow jest super. Ale na palcach jednej ręki mogę wyliczyć produkty które skradły mi serce. :/ a tyle razy się chciałam przekonać. Żałuję strasznie, że wycofali te shimmery Amber i ten drugi, świetne były ale już chyba nie do dostania?
Ogólnie to ja to napisałam, bo pojawiło się kilka sugestii więc chcialam tylko wyrazić swą opinię akurat o ich szminkach a ja naprawdę mam tak, że jakby mnie Dior (jakimś cudem) zaprosił do współpracy to to jest chyba jedyna selektywna marka, której bym odmówiła bo po prostu się z nią nie dogaduję :/
Natomiast wspomniane Chanelowe szminy - jak najbardziej polecam
Tyyy, Macomaniaczko, powiedz mi, czym nakładać ich róż? Bo pędzlem się muszę okropnie namachać
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 21:01   #3187
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Polecam kwasek cytrynowy/cytrynę/sodę.
Jutro i pojutrze prawdopodobnie nigdzie nie wychodzę a do poniedziałku zejdzie, ale dzięki za radę .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 21:09   #3188
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
(...)

brr szminki z DIora - szczerze mówiąc oprócz tej nowej w płynie, to żadnej bym nie wzięła nawet jakby mi za darmo dawali...


(...).
Kasiulku, to gdyby Ci ktoś dawał, odeślij go do mnie Super są!
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 21:09   #3189
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Tyyy, Macomaniaczko, powiedz mi, czym nakładać ich róż? Bo pędzlem się muszę okropnie namachać
zależy cóżeś kupiła
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 21:10   #3190
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Tyyy, Macomaniaczko, powiedz mi, czym nakładać ich róż? Bo pędzlem się muszę okropnie namachać
Ja maczki, i w sumie wszystkie inne róże, nakładam pedzlem do różu z Sephory, mam kilka innych, ale nie znam lepszego Zyskuje po jednym-dwóch praniach!
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 21:11   #3191
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Kasiulku, to gdyby Ci ktoś dawał, odeślij go do mnie Super są!
z miłą chęcią, mi nie służą, niestety bo kolory ładne. Mam w całym zbiorze chyba dwie - jedna to właśnie ta nowość lakierowa, a druga to jedyny udany egzemplarz jaki przyszło mi używać - 766 star fuchsia w testerze. reszta nie daje u mnie rady a przecież miliardy marek testowałam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 21:18   #3192
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oczywiście!
aleś mnie teraz ukłuła w serce prosto MACzki kiepskie ((

ja lubię różne marki, to wiesz, ale po prostu Diora uważam, w sumie po całości za mocno przereklamowanego. Cienie nie mają pigmentacji, szminka - robiłam kilka podejść ale drastycznie wysuszają mi usta, muszą mieć jakiś dziwny składnik których nie mają inne produkty do ust bo używałam już różnych marek, tanich drogich itp ale żadne mi tak nie zmasakrowały ust. jedynym wyjątkiem są te nowe szminki w płynie mają cudny pigment i fajnie nawilżają. Nie mówię, że cały Dior jest mega słaby, róż rosy glow jest super. Ale na palcach jednej ręki mogę wyliczyć produkty które skradły mi serce. :/ a tyle razy się chciałam przekonać. Żałuję strasznie, że wycofali te shimmery Amber i ten drugi, świetne były ale już chyba nie do dostania?
Ogólnie to ja to napisałam, bo pojawiło się kilka sugestii więc chcialam tylko wyrazić swą opinię akurat o ich szminkach a ja naprawdę mam tak, że jakby mnie Dior (jakimś cudem) zaprosił do współpracy to to jest chyba jedyna selektywna marka, której bym odmówiła bo po prostu się z nią nie dogaduję :/
Natomiast wspomniane Chanelowe szminy - jak najbardziej polecam
no coś nie mam szczęścia i mi z MACzkami nie po drodze

Aaaaa shimmery Diora mam! trzymam te pięknoty xD gdzieś kiedyś na all widziałam

Co do cieni to miałam tylko dwójki i puściłam w świat, bo niestety faktycznie szału nie robiły szminki te addict uwielbiam, bo właśnie mi ust nie wysuszają, a MACzki już tak - tak się nam odwróciło! ale już błyszczole Diora szału też nie robią, lubię, ładne są, ale pod względem trwałości, no to niestety...jednak tutaj inne marki są lepsze
Z Chanela mam dwie - opakowania ich uwielbiam

Z MACa za to paintpot mi spasił chciałabym soft ochre bo on z takim dodatkiem żółtego chyba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 21:36   #3193
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zależy cóżeś kupiła
Róż, piękny taki, Mocha mu na imię .



Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja maczki, i w sumie wszystkie inne róże, nakładam pedzlem do różu z Sephory, mam kilka innych, ale nie znam lepszego Zyskuje po jednym-dwóch praniach!
Mam Hakuro, ale od dawna kusi mnie Sephorowa 45, która podobno jest uniwersalna. Jaki numer ma twój pędzel?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 21:40   #3194
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

A ja do Diora jestem uprzedzona i nie kupuje nic -niestety dwa razy nacięłam się na badziewie i obiecałam sobie,że złotówki już na mnie nie zarobią.
Pisałyście o obserwatorach - ja tam się ciesze,że blog.pl nie daje takiej funkcjonalności, nawet jakby była nie korzystałabym. W zupełności wystarczy mi fb i blog do ogarniania
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 21:51   #3195
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny czy obecnie jest jakaś zniżka w sklepie typu Minti, Cocolita itp? Planuję zakup cieni The Balm i nie ukrywam, że nawet 10% byłoby fajne
Hej wcinam się bo chociaż podczytuję to nie komentuje ostatnio na cocolicie jest 5% jak się zapiszesz do newslettera
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 21:53   #3196
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no coś nie mam szczęścia i mi z MACzkami nie po drodze

Aaaaa shimmery Diora mam! trzymam te pięknoty xD gdzieś kiedyś na all widziałam

Co do cieni to miałam tylko dwójki i puściłam w świat, bo niestety faktycznie szału nie robiły szminki te addict uwielbiam, bo właśnie mi ust nie wysuszają, a MACzki już tak - tak się nam odwróciło! ale już błyszczole Diora szału też nie robią, lubię, ładne są, ale pod względem trwałości, no to niestety...jednak tutaj inne marki są lepsze
Z Chanela mam dwie - opakowania ich uwielbiam

Z MACa za to paintpot mi spasił chciałabym soft ochre bo on z takim dodatkiem żółtego chyba
ale shimmerki to już staruszki ;/ szkoda bo piękne były <3
wiesz no, ja absolutnie nie mam tak, że *TYLKO* MAC (choć dobra, w większości) ale lubię inne rzeczy innych firm. tylko ten dior jakoś nie po mojemu.
Soft Ochre jest żółty, fajnie się nada pod brązy itp
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Róż, piękny taki, Mocha mu na imię .
no Mocha to mat, ich maty są dość zbite, ale nie powinnaś przy dobrym pędzlu mieć z nimi problemów.. Może tylko nie takim zupełnie puchaczem białym o lekkim włosiu ale już np takim jak MACowa 109 - o zbitym ale nadal miękkim włosiu - czemu nie
http://www.maccosmetics.pl/product/1...ZEL/index.tmpl
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 21:55   #3197
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Hej wcinam się bo chociaż podczytuję to nie komentuje ostatnio na cocolicie jest 5% jak się zapiszesz do newslettera
Na Minti też jest 5% za newsletter. Na Cocolicie było 10% na hasło Maxineczka, Maxi mówiła o tym w ostatnjm filmiku z makijażem, ale nie wiem, czy kod jest jeszcze aktywny.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 21:56   #3198
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Róż, piękny taki, Mocha mu na imię .





Mam Hakuro, ale od dawna kusi mnie Sephorowa 45, która podobno jest uniwersalna. Jaki numer ma twój pędzel?
Mam nr 40 Uwielbiam go, mogę nim nałożyć róż nawet bez lusterka, jest tak funkcjonalny. Mam dwa, na wypadek gdyby mi sie go prać nie chciało

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
A ja do Diora jestem uprzedzona i nie kupuje nic -niestety dwa razy nacięłam się na badziewie i obiecałam sobie,że złotówki już na mnie nie zarobią.
Pisałyście o obserwatorach - ja tam się ciesze,że blog.pl nie daje takiej funkcjonalności, nawet jakby była nie korzystałabym. W zupełności wystarczy mi fb i blog do ogarniania
Ja lubię swoich obserwatorów, nie mam może dużego parcia na ilość, ale jest mi niesłychanie przyjemnie, jak ktoś dołącza do tego grona, a jeszcze przyjemniej, jak ktoś pisze do mnie maile No i komentarze! Sprawiają mi sporo frajdy, choć akurat mój blog i pewnie mój styl pisania nie skłania ludzi do komentowania za bardzo Co robić, gawędziarz ze mnie średni Ale do czego dążę, nie wiem czy na wiele starczyłoby mi zapału pisać tak bez obserwatorów
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 22:01   #3199
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Ja z MACa jeszcze nic nie miałam... ale choruję już na Rocky Horror Picture Show Collection *.* i chyba umrę jak sobie nic nie będę mogła kupić... no i najgorsze chyba właśnie to, że nie będę sobie mogła na nic pozwolić z tej kolekcji :/ Niestety, ale trochę za drogie jak dla mnie ma MAC, zwłaszcza, że sama maluję się bardzo rzadko... a takiego prezentu na święta mi raczej nikt nie zrobi, więc prawdopodobnie będę chodziła przybita przez kilka tygodni
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 22:03   #3200
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

no Mocha to mat, ich maty są dość zbite, ale nie powinnaś przy dobrym pędzlu mieć z nimi problemów.. Może tylko nie takim zupełnie puchaczem białym o lekkim włosiu ale już np takim jak MACowa 109 - o zbitym ale nadal miękkim włosiu - czemu nie
http://www.maccosmetics.pl/product/1...ZEL/index.tmpl
Śmiem twierdzić, że ten róż jest bardziej uparty niż wypiekany z Bourjois, twardy zawodnik. Może kupię ryżową szczotę . Do tej pory mój Hakuro mnie nie zawodził . Aleś mi pędzel pokazała

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mam nr 40 Uwielbiam go, mogę nim nałożyć róż nawet bez lusterka, jest tak funkcjonalny. Mam dwa, na wypadek gdyby mi sie go prać nie chciało
Dzięki
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 22:09   #3201
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

hej

mnie z diora podobają się opakowania jeszcze nic kompletnie nie miałam...
a z maca mam pierwsze: pomadkę i kredkę - nie mogę na razie nic złego powiedzieć... obie polubiłam...
oglądałam też cienie chanel - podobał mi się, ale jakby każdy kolor miał nieco inne krycie i trwałość...
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 22:28   #3202
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
hej

mnie z diora podobają się opakowania jeszcze nic kompletnie nie miałam...
a z maca mam pierwsze: pomadkę i kredkę - nie mogę na razie nic złego powiedzieć... obie polubiłam...
oglądałam też cienie chanel - podobał mi się, ale jakby każdy kolor miał nieco inne krycie i trwałość...
ja to mam z cieniami chanel tak: macam łapką - wszystko pięknie, biorę pędzle i próbuję się malować - koloru przenosi się ja wiem? 1/4?:/ mam tylko jeden jedyny pojedynczy cień Chanel Fauve i on jest ładny, czwórki, nawet te nowe, to dla mnie poracha...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 22:32   #3203
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

a ja lubię Diora, mam dwie czwórki cieni i są dla mnie super, wszystkie inne sprzedałam/oddałam i zostawiłam sobie tylko je; i szminki addict koocham
MACa jeszcze nie miałam okazji przetestować, zabieram się do tego i zabieram, ale jakoś nie wiem, nie kusi mnie na tyle, żeby w końcu kupić
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 22:34   #3204
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja to mam z cieniami chanel tak: macam łapką - wszystko pięknie, biorę pędzle i próbuję się malować - koloru przenosi się ja wiem? 1/4?:/ mam tylko jeden jedyny pojedynczy cień Chanel Fauve i on jest ładny, czwórki, nawet te nowe, to dla mnie poracha...
ja macałam w sklepie próbki... i dokładnie, tyle, że paluchem grzebałam, ale tylko jeden cień był ładnie widoczny i najdłużej wytrzymał - nie pamiętam nazwy, ale taki srebrno szary w słoiczku...

a co oprócz maczków z marek selektywnych poleciłabyś Kasia?- poza podkładami i korektorami...
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 22:36   #3205
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Z innej paki - stosowałyście kiedyś jakiś preparat z żeń-szeniem? Jeśli tak to jaki i jakie efekty? Tak, wiem że skład najważniejszy ale też szukam opinii bo przymierzam się do kupna .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 22:40   #3206
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Z innej paki - stosowałyście kiedyś jakiś preparat z żeń-szeniem? Jeśli tak to jaki i jakie efekty? Tak, wiem że skład najważniejszy ale też szukam opinii bo przymierzam się do kupna .
jeśli masz na myśli suplementy, to czas temu mąż wcinał centrum z żeń-szeniem...
efektów zero i z i bez zresztą też
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 22:45   #3207
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
jeśli masz na myśli suplementy, to czas temu mąż wcinał centrum z żeń-szeniem...
efektów zero i z i bez zresztą też
Ok, centrum skreślałam i tak . Biorę pod uwagę Olimpu bo kilka osób chwaliło a i skład ma niezły, ale jeszcze szukam jakiejś alternatywy zanim zdecyduję .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 22:47   #3208
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

to nie pomogę
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 22:52   #3209
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ok, centrum skreślałam i tak . Biorę pod uwagę Olimpu bo kilka osób chwaliło a i skład ma niezły, ale jeszcze szukam jakiejś alternatywy zanim zdecyduję .
Polecam Olimp, co prawda żeń-szenia od nich nie miałam, ale inne rzeczy tak i naprawdę są super. Np. po ich cynku miałam buzię super gładką, po innych zero efektów Polecam tą firmę, mimo że ich suplementy kosztują troszkę więcej to warto!
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 22:53   #3210
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale shimmerki to już staruszki ;/ szkoda bo piękne były <3
wiesz no, ja absolutnie nie mam tak, że *TYLKO* MAC (choć dobra, w większości) ale lubię inne rzeczy innych firm. tylko ten dior jakoś nie po mojemu.
Soft Ochre jest żółty, fajnie się nada pod brązy itp

no Mocha to mat, ich maty są dość zbite, ale nie powinnaś przy dobrym pędzlu mieć z nimi problemów.. Może tylko nie takim zupełnie puchaczem białym o lekkim włosiu ale już np takim jak MACowa 109 - o zbitym ale nadal miękkim włosiu - czemu nie
http://www.maccosmetics.pl/product/1...ZEL/index.tmpl
no staruszki ale ja tam wciaz uzywam jak sobie przypomne kolory maja ladne ciut podobne sa shimmery (shimmer brick) Bobbi Brown, ale bardziej metaliczny efekt maja, taki mocniejszy no i kolory jednak inne

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4830509 0]a ja lubię Diora, mam dwie czwórki cieni i są dla mnie super, wszystkie inne sprzedałam/oddałam i zostawiłam sobie tylko je; i szminki addict koocham
MACa jeszcze nie miałam okazji przetestować, zabieram się do tego i zabieram, ale jakoś nie wiem, nie kusi mnie na tyle, żeby w końcu kupić[/QUOTE]
dior addict ! witaj w klubie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 18:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.