Zmiana studiow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-11, 22:21   #1
Karollinka222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2

Zmiana studiow


Czesc dziewczyny, mam na imie Karolina i mam problem. Od pazdziernika rozpoczynam studia na kierunku ekobiznes na uniwersytecie lodzkim, jednak strasznie zaluje ze to nie bedzie FiR, nie wiem co mi strzelilo zeby wybrac ekobiznes, bol jest tym wiekszy, ze na FiR dostalabym sie z moimi wynikami bez najmniejszych problemow. Sytuacja dotyczy wydzialu ekonomiczno socjologicznego.
Z tego co patrze na siatke zajec na Fir sa 3 inne przedmioty, ktorych ja na ekobiznesie miala nie bede. Czy w zwiazku z tym bedzie mozliwosc zmiany studiow po semestrze? Ma ktos doswiadczenie jak to wyglada? Czy bede musiala te przedmioty zaliczyc? Czy jest to trudne? Jak to sie odbywa?
Jednym slowem prosze o jasne przedstawienie sytuacji
Zaczynam miec depresje, bo uczylam sie cala 3 klase liceum, wstawalam o 7 rano na dodatkowa matme, konczylam o 15, kolezanki sie smialy ze tak laze i laze do tej szkoly, chcialam byc kims, a wybralam nieszczesny ekobiznes. Co mi strzelilo do glowy. Licze na pomoc.
Pozdrawiam.
Karollinka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 22:51   #2
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Zmiana studiow

Przeniesienie się jest możliwe - dobre podanie i odpowiednia średnia i sprawa zapewne załatwiona. Nadrobić przedmioty, których nie miałaś to chyba jest oczywiste. W jaki sposób? Kwestia dogadania się z prowadzącym dane zajęcia.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 22:53   #3
Karollinka222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Zmiana studiow

Tak bardzo chcialbym dodatkowej rekrutacji na FiR na eksocu lub na rachunkowosc na wz Dziekuje ci bardzo za komentarz
Karollinka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 23:44   #4
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Zmiana studiow

Możesz iść zaocznie jak masz możliwość.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 07:47   #5
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Zmiana studiow

Cytat:
Napisane przez Karollinka222 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, mam na imie Karolina i mam problem. Od pazdziernika rozpoczynam studia na kierunku ekobiznes na uniwersytecie lodzkim, jednak strasznie zaluje ze to nie bedzie FiR, nie wiem co mi strzelilo zeby wybrac ekobiznes, bol jest tym wiekszy, ze na FiR dostalabym sie z moimi wynikami bez najmniejszych problemow. Sytuacja dotyczy wydzialu ekonomiczno socjologicznego.
Z tego co patrze na siatke zajec na Fir sa 3 inne przedmioty, ktorych ja na ekobiznesie miala nie bede. Czy w zwiazku z tym bedzie mozliwosc zmiany studiow po semestrze? Ma ktos doswiadczenie jak to wyglada? Czy bede musiala te przedmioty zaliczyc? Czy jest to trudne? Jak to sie odbywa?
Jednym slowem prosze o jasne przedstawienie sytuacji
Zaczynam miec depresje, bo uczylam sie cala 3 klase liceum, wstawalam o 7 rano na dodatkowa matme, konczylam o 15, kolezanki sie smialy ze tak laze i laze do tej szkoly, chcialam byc kims, a wybralam nieszczesny ekobiznes. Co mi strzelilo do glowy. Licze na pomoc.
Pozdrawiam.
Znowu Ty? Po co zakładasz kolejne konta i wątki jak już dostałaś odpowiedzi na wątku UŁ?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 08:52   #6
Monika_Mieszkowicz
Przyczajenie
 
Avatar Monika_Mieszkowicz
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 13
Dot.: Zmiana studiow

Ktoś tu chyba na problem z uprzejmościa. Dziewczyna prosi o radę, a teksty typu 'znowu Ty?' w niczym jej nie pomogą. Trochę serca.
Monika_Mieszkowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 19:39   #7
TakaNiewyspana
Przyczajenie
 
Avatar TakaNiewyspana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: Zmiana studiow

Nadrobienie 3 przedmiotów to jeszcze nie tragedia, znam osoby, które nadrobiły więcej, trzeba tylko chcieć i się spiąć. Masa studentów się przenosi na podobne kierunki, zwykle bez większych problemów. Musi być tylko miejsce.
__________________
Blog studentki medycyny
http://www.cyckiopadaja.blogspot.com
TakaNiewyspana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-17 20:39:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.