kompleksowa regeneracja włosów - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 20:19   #211
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Nastja89 Pokaż wiadomość
Och dziewczyny nie ma nic gorszego niż blond odrosty na czarnych włosach. Jestem naturalną blondynką. Malowałam włosy na czarno rok temu. Gdy pojawiały się odrosty to moje włosy wyglądały jakby rosły w powietrzu były siwe a przy blondach jakoś ten odrost ciemniejszy jeszcze wygląda
Bardzo rzadko się spotyka blondynki farbujące się na czarno, przynajmniej ja w moim życiu widziałam raczej sporadycznie takie przypadki notorycznie widze brunetki farbujące się na blond
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 20:55   #212
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Bardzo rzadko się spotyka blondynki farbujące się na czarno, przynajmniej ja w moim życiu widziałam raczej sporadycznie takie przypadki notorycznie widze brunetki farbujące się na blond

potwierdzam, tez tak mam, że blondynek farbujących się na czarno spotkałam baaaardzo niewiele, za to tych drugich znacznie więcej do tego byłam jedną z nich
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 21:09   #213
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
potwierdzam, tez tak mam, że blondynek farbujących się na czarno spotkałam baaaardzo niewiele, za to tych drugich znacznie więcej do tego byłam jedną z nich
i ja byłam jedną z nich i załuję tego okrutnie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 16:04   #214
Nastja89
Raczkowanie
 
Avatar Nastja89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
potwierdzam, tez tak mam, że blondynek farbujących się na czarno spotkałam baaaardzo niewiele, za to tych drugich znacznie więcej do tego byłam jedną z nich
No widzicie kobietki, a ja chciałam się zobaczyć w czarnych. Tzn z początku to był brąz, a później czarny Ładnie mi nawet było gdyby nie te odrosty... Mi włosy szybko rosną i już po tygodniu od malowania miałam siwe odrosty tzn. wydawały się siwe hehe bo mam 22 latka dopiero Żałuję tego, bo powrót do blondu kosztował mnie wiele Nie tylko włosy ale i nerwy, o mały włos w deprechę nie wpadłam. Dlatego teraz uważam że naturalne jest piękne i wracam do swoich Oczywiście nie mam nic przeciwko malowaniu, bo niektórym zmiana służy
__________________
CEL OSIĄGNIĘTY !! : Naturalne włosięta

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 20:45   #215
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Nastja89 Pokaż wiadomość
No widzicie kobietki, a ja chciałam się zobaczyć w czarnych. Tzn z początku to był brąz, a później czarny Ładnie mi nawet było gdyby nie te odrosty... Mi włosy szybko rosną i już po tygodniu od malowania miałam siwe odrosty tzn. wydawały się siwe hehe bo mam 22 latka dopiero Żałuję tego, bo powrót do blondu kosztował mnie wiele Nie tylko włosy ale i nerwy, o mały włos w deprechę nie wpadłam. Dlatego teraz uważam że naturalne jest piękne i wracam do swoich Oczywiście nie mam nic przeciwko malowaniu, bo niektórym zmiana służy

oh, a tyle dziewczyn prawie lyse chodzi bo rozjasnia na blond mi by się marzylo mieć blond prawie siwe naturalnie, ah!
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 21:23   #216
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Nastja89 Pokaż wiadomość
No widzicie kobietki, a ja chciałam się zobaczyć w czarnych. Tzn z początku to był brąz, a później czarny Ładnie mi nawet było gdyby nie te odrosty... Mi włosy szybko rosną i już po tygodniu od malowania miałam siwe odrosty tzn. wydawały się siwe hehe bo mam 22 latka dopiero Żałuję tego, bo powrót do blondu kosztował mnie wiele Nie tylko włosy ale i nerwy, o mały włos w deprechę nie wpadłam. Dlatego teraz uważam że naturalne jest piękne i wracam do swoich Oczywiście nie mam nic przeciwko malowaniu, bo niektórym zmiana służy
co do tego tempa rośnięcia włosów to ja bym się z Tobą chętnie zamieniła
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 22:44   #217
Nastja89
Raczkowanie
 
Avatar Nastja89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
co do tego tempa rośnięcia włosów to ja bym się z Tobą chętnie zamieniła
Chyba sporo dziewczyn by tak chciało Akurat z tempa rośnięcia jestem zadowolona, bo stan i kolor moich włosów mi nie odpowiada
__________________
CEL OSIĄGNIĘTY !! : Naturalne włosięta

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 06:49   #218
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Nastja89 Pokaż wiadomość
Chyba sporo dziewczyn by tak chciało Akurat z tempa rośnięcia jestem zadowolona, bo stan i kolor moich włosów mi nie odpowiada
Widze po podpisie, ze to tempo rośnięcia jest wręcz niewiarygodne ! Rany dziewczyno co Ty jesz ? suplementujesz się czymś ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:07   #219
OrangeBlossom
Raczkowanie
 
Avatar OrangeBlossom
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 117
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

dziewczyny mam pytanie a propos tematu (bo sporo offtopów na tym wątku jest )
=> czy jest w ogóle jakikolwiek zabieg w salonie fryzjerskim, który naprawdę regeneruje? tzn. z użyciem protein, nawilżaczy i innych cudów, a nie silikonów, które oblepiają
i kolejne pytanie (zwłaszcza do fryzjerek, które się tutaj aktywnie udzielają) - jaki jest skład osławionych ampułek i masek Kerastase? jakoś nie mogę tego tutaj nigdzie znaleźć...
OrangeBlossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 13:17   #220
Nastja89
Raczkowanie
 
Avatar Nastja89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez OrangeBlossom Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie a propos tematu (bo sporo offtopów na tym wątku jest )
=> czy jest w ogóle jakikolwiek zabieg w salonie fryzjerskim, który naprawdę regeneruje? tzn. z użyciem protein, nawilżaczy i innych cudów, a nie silikonów, które oblepiają
i kolejne pytanie (zwłaszcza do fryzjerek, które się tutaj aktywnie udzielają) - jaki jest skład osławionych ampułek i masek Kerastase? jakoś nie mogę tego tutaj nigdzie znaleźć...
Moja kuzynka jest fryzjerką. Jest takie coś jak odnowa biologiczna włosów. Ona miała kiedyś serię BIOCORAL. Jest tego cała seria. I niestety taki zabieg jest kosztowny. Wklejam linka do wątku na wizażu Może tam coś znajdziesz o tym
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=206815 Regeneracja włosów - u fryzjera.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Widze po podpisie, ze to tempo rośnięcia jest wręcz niewiarygodne ! Rany dziewczyno co Ty jesz ? suplementujesz się czymś ?
Nie użuwam żadnych suplementów Olej kokosowy, szampony drogeryjne i maski bez sylikonów tylko to Teraz zamówiłam Amlę Gold, która podobno przyspiesza porost włosów( aż się boję jej użyć). Zamówiłam ją ze względu na zniszczone włosy, bo olej kokosowy nie działa za specjalnie.
__________________
CEL OSIĄGNIĘTY !! : Naturalne włosięta

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:32   #221
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez OrangeBlossom Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie a propos tematu (bo sporo offtopów na tym wątku jest )
=> czy jest w ogóle jakikolwiek zabieg w salonie fryzjerskim, który naprawdę regeneruje? tzn. z użyciem protein, nawilżaczy i innych cudów, a nie silikonów, które oblepiają
i kolejne pytanie (zwłaszcza do fryzjerek, które się tutaj aktywnie udzielają) - jaki jest skład osławionych ampułek i masek Kerastase? jakoś nie mogę tego tutaj nigdzie znaleźć...
To tzw pielęgnacja ramowa ;-) ale mało salonów ją ma bo wymaga całej lini produktu np. szampon, maska, odżywka, żel na skórę głowy, spray ochronny, ampułka itp. Wiec pielegnacja w salonach czesto ogranicza sie do nałożenia maski i wsadzenia pod suszarke...
Musialabys poszukac dobrego salonu.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Nastja89 Pokaż wiadomość
Moja kuzynka jest fryzjerką. Jest takie coś jak odnowa biologiczna włosów. Ona miała kiedyś serię BIOCORAL. Jest tego cała seria. I niestety taki zabieg jest kosztowny. Wklejam linka do wątku na wizażu Może tam coś znajdziesz o tym
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=206815 Regeneracja włosów - u fryzjera.[COLOR="Silver"]
BioCoral - te w niebieskim opakowaniu? ... Drogie i jak dla mnie słabe, składowo znam wiele lepszych, lepiej działających preparatów niż np maska BioCoral do całkowitej (podobno) rekonstrukcji wlosów. Ale to moje zdanie.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 21:39   #222
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

pytanie na tym wątku bo odnosze wrażenie, ze (głównie dzięki mnie- nie da sie ukryc) ten wątek jest już o wszystkim
pytanie kieruje oczywiście do koleżanki FryzjerstwoMojaPasja

otóż poczytuję ten wątek o dekoloryzacji (nie zadaje tego pytania tam, poniewaz usłysze conajmniej 5 różnych odpowiedzi a chcę usyskać 1 i zakładam, ze prawidłową) i czy możesz mi wyjasnić różnicę miedzy rozjaśnianiem, dekoloryzacją, demakijazem i podkładem rozjaśniającym (prekoloryzacją) ? Dekoloryzacje robimy albo dekoloryzatorem albo kąpielą rozjaśniającą, tak ? Tylko, ze kapiel rozjaśniającą robi się oksydant + rozjaśniacz + szampon + odżywka więc rozumiem, ze dzieki odzywce jest to zabieg delikatniejszy od rozjaśniania jednak kolor ściągniętego koloru uzyskam chyba ten sam ? Nie no jeśli to nie problem to opisz mi na czym te zabiegi polegają i co po nich uzyskam. Na te tematy miałam dopiero co nieco "nabąknięte" a zajęc jako takich jeszcze z tego nie miałam jednak proszę Cię o wyjaśnienie.

dostane najwyzej ostrzezenie za off top ale w tamtym watku nie chciałam zadawac tego pytania. Fryzjerstwo prosze o oświecenie mnie bo wiem, ze Ty mi udzielisz takiej odpowiedzi po ktorej cos zrozumiem.
uff ale sie rozpisalam. Naprostuj jesli wyzej napisąłam coś źle i w miare mozliwosci oświeć mnie.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2011-04-12 o 22:29
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 22:02   #223
Nastja89
Raczkowanie
 
Avatar Nastja89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
BioCoral - te w niebieskim opakowaniu? ... Drogie i jak dla mnie słabe, składowo znam wiele lepszych, lepiej działających preparatów niż np maska BioCoral do całkowitej (podobno) rekonstrukcji wlosów. Ale to moje zdanie.
Tak te w niebieskim opakowaniu Ja się na tym nie znam. Napisałam tylko, że widziałam coś takiego w salonie u kuzynki. Dziewczyna chciała porady więc ją dałam. Sama chciałam sobie to kupić, ale skoro mówisz, że to nie jest zachwycające w skutkach to zrezygnuję Skoro znasz lepsze preparaty o takim działaniu to mogłabyś podać mi ich nazwę i mniej więcej cenę??? Będę wdzięczna
__________________
CEL OSIĄGNIĘTY !! : Naturalne włosięta

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 10:32   #224
OrangeBlossom
Raczkowanie
 
Avatar OrangeBlossom
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 117
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

ok, ja też mam kolejny offtop
i też do FryzjerstwoMojaPasja => gdzieś tutaj pisałaś, że miałaś cały zestaw biowaxa z proteinami mlecznymi. ja sobie bardzo chwalę maskę i teraz rozważam zakup tego dwufazowego spreju do włosów. problem w tym, że mam teraz sprej z tej linii do suchych i zniszczonych i jest tragiczny - skleja mi włosy, są też bardziej szorskie i dziwnie tłustawo-klejące w dotyku, do tego robią się po nim kołtuny. czy ten sprej z proteinami też taki jest? jeśli tak to please napisz, bo nie wiem czy wywalać 20 zł na niego...
OrangeBlossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:05   #225
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
pytanie na tym wątku bo odnosze wrażenie, ze (głównie dzięki mnie- nie da sie ukryc) ten wątek jest już o wszystkim
pytanie kieruje oczywiście do koleżanki FryzjerstwoMojaPasja

otóż poczytuję ten wątek o dekoloryzacji (nie zadaje tego pytania tam, poniewaz usłysze conajmniej 5 różnych odpowiedzi a chcę usyskać 1 i zakładam, ze prawidłową) i czy możesz mi wyjasnić różnicę miedzy rozjaśnianiem, dekoloryzacją, demakijazem i podkładem rozjaśniającym (prekoloryzacją) ? Dekoloryzacje robimy albo dekoloryzatorem albo kąpielą rozjaśniającą, tak ? Tylko, ze kapiel rozjaśniającą robi się oksydant + rozjaśniacz + szampon + odżywka więc rozumiem, ze dzieki odzywce jest to zabieg delikatniejszy od rozjaśniania jednak kolor ściągniętego koloru uzyskam chyba ten sam ? Nie no jeśli to nie problem to opisz mi na czym te zabiegi polegają i co po nich uzyskam. Na te tematy miałam dopiero co nieco "nabąknięte" a zajęc jako takich jeszcze z tego nie miałam jednak proszę Cię o wyjaśnienie.

dostane najwyzej ostrzezenie za off top ale w tamtym watku nie chciałam zadawac tego pytania. Fryzjerstwo prosze o oświecenie mnie bo wiem, ze Ty mi udzielisz takiej odpowiedzi po ktorej cos zrozumiem.
uff ale sie rozpisalam. Naprostuj jesli wyzej napisąłam coś źle i w miare mozliwosci oświeć mnie.
Moniczko demakijaż to nie ten dział demakijaż robimy na twarzy, zmywając makijaż
Ciesze sie, ze masz do mnie takie zaufanie.

Mysle, ze Panie moderatorki sie nie pogniewaja bo to w slusznej sprawie

Hmm.. Tak naprawdę dekoloryzacja też należy do rozjaśniania.
Do rozjaśniania zaliczamy:
1. Pojaśnienie włosów.
2. Podkład rozjaśniający.
3. Farbowanie rozjaśniające.
4. Dekoloryzację.
5. Rozjaśnianie właściwe - całego porostu, odrostów oraz pasemek i baleyage.

Rozjaśnianie właściwe prowadzi do uzyskania odcieni od 3 do 7 jaśniejszych od wyjściowego koloru włosów. Do rozjaśnienia mieszamy rozjaśniacz proszkowy z H2O2. Przy rozjaśnieniu właściwym rozjaśniamy włosy naturalne. Chociaż nie do konca bo czesto robimy np. pasemka jak ktos mial wczesniej farbowane wlosy na takie kolory, ze rozjasniacz chwyci i wyjdzie dobry kolor.

Dekoloryzacja - polega na usunięciu z włosów sztucznych pigmentów. Nigdzie nie ma definicji, że podczas dekoloryzacji powinno usuwać się TYLKO SZTUCZNY PIGMENT, dekoloryzacja jest równoznaczna zazwyczaj z utlenieniem obu pigmentów/barwników (naturalny i sztuczny) - dlatego też ciągle się trąbi o tym, że dekoloryzacja jest taka szkodliwa dla włosów. Im ciemniejszy kolor tym musisz dać większe stężenie oksydantu.

Podkład rozjaśniający to jest właśnie kąpiel rozjaśniająca - usuwa z włosów znowu tylko NATURALNE BARWNIKI. Zazwyczaj taki podkład stosuje się w celu wstępnego rozjaśnienia włosów ciemnych przed koloryzacją na jasne i bardzo jasne odcienie - np klientka ma włosy naturalne ciemnobrązowe to wiadomo, że nie wyjdzie jej intensywny rudy - wtedy stosujemy ten podkład (kąpiel), tak naprawdę fryzjerzy mają swoje techniki mieszanki - rozjaśniacz oksydant szampon, rozjasniacz oksydant odzywka, rozjasniacz oksydant szampon i odzywka.
I szampon i odzywka na pewno beda chronic lekko wlosy w trakcie zabiegu, i na pewno zmniejszy sie stezenie oksydantu.
Można też go użyć do wyrównania koloru czy zwiększenia chłonności włosów.

A pojaśnienie włosów jest to nieznaczne rozjaśnienie naturalnych lub farbowanych włosów o jeden - dwa tony. Do takiego zabiegu stosuje się delikatnie działające rozjaśniacze w postaci żelu, toniku, lotonu. Miałam taki fajny loton rozjaśniający, jak koleżance spryskałam naturalnie jasne włosy dostała takich fajnych refleksów. Wygląda to bardzo, bardzo naturalnie ale niestety nie jest to u nas znane i praktykowane. Cudo

Dekoloryzację robimy TYLKO DEKOLORYZATOREM ale jak wiadomo, wielu fryzjerów uzywa do tego rozjaśniacza.. Kąpiel rozjaśniająca usuwa tylko naturalny pigment.
A to, ze wiele dekoloryzatorów działa tak jak rozjaśniacz, tylko jest inna w składzie - pomijam.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:07   #226
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Moniczko demakijaż to nie ten dział demakijaż robimy na twarzy, zmywając makijaż
Ciesze sie, ze masz do mnie takie zaufanie.

Mysle, ze Panie moderatorki sie nie pogniewaja bo to w slusznej sprawie

Hmm.. Tak naprawdę dekoloryzacja też należy do rozjaśniania.
Do rozjaśniania zaliczamy:
1. Pojaśnienie włosów.
2. Podkład rozjaśniający.
3. Farbowanie rozjaśniające.
4. Dekoloryzację.
5. Rozjaśnianie właściwe - całego porostu, odrostów oraz pasemek i baleyage.

Rozjaśnianie właściwe prowadzi do uzyskania odcieni od 3 do 7 jaśniejszych od wyjściowego koloru włosów. Do rozjaśnienia mieszamy rozjaśniacz proszkowy z H2O2. Przy rozjaśnieniu właściwym rozjaśniamy włosy naturalne. Chociaż nie do konca bo czesto robimy np. pasemka jak ktos mial wczesniej farbowane wlosy na takie kolory, ze rozjasniacz chwyci i wyjdzie dobry kolor.

Dekoloryzacja - polega na usunięciu z włosów sztucznych pigmentów. Nigdzie nie ma definicji, że podczas dekoloryzacji powinno usuwać się TYLKO SZTUCZNY PIGMENT, dekoloryzacja jest równoznaczna zazwyczaj z utlenieniem obu pigmentów/barwników (naturalny i sztuczny) - dlatego też ciągle się trąbi o tym, że dekoloryzacja jest taka szkodliwa dla włosów. Im ciemniejszy kolor tym musisz dać większe stężenie oksydantu.

Podkład rozjaśniający to jest właśnie kąpiel rozjaśniająca - usuwa z włosów znowu tylko NATURALNE BARWNIKI. Zazwyczaj taki podkład stosuje się w celu wstępnego rozjaśnienia włosów ciemnych przed koloryzacją na jasne i bardzo jasne odcienie - np klientka ma włosy naturalne ciemnobrązowe to wiadomo, że nie wyjdzie jej intensywny rudy - wtedy stosujemy ten podkład (kąpiel), tak naprawdę fryzjerzy mają swoje techniki mieszanki - rozjaśniacz oksydant szampon, rozjasniacz oksydant odzywka, rozjasniacz oksydant szampon i odzywka.
I szampon i odzywka na pewno beda chronic lekko wlosy w trakcie zabiegu, i na pewno zmniejszy sie stezenie oksydantu.
Można też go użyć do wyrównania koloru czy zwiększenia chłonności włosów.

A pojaśnienie włosów jest to nieznaczne rozjaśnienie naturalnych lub farbowanych włosów o jeden - dwa tony. Do takiego zabiegu stosuje się delikatnie działające rozjaśniacze w postaci żelu, toniku, lotonu. Miałam taki fajny loton rozjaśniający, jak koleżance spryskałam naturalnie jasne włosy dostała takich fajnych refleksów. Wygląda to bardzo, bardzo naturalnie ale niestety nie jest to u nas znane i praktykowane. Cudo

Dekoloryzację robimy TYLKO DEKOLORYZATOREM ale jak wiadomo, wielu fryzjerów uzywa do tego rozjaśniacza.. Kąpiel rozjaśniająca usuwa tylko naturalny pigment.
A to, ze wiele dekoloryzatorów działa tak jak rozjaśniacz, tylko jest inna w składzie - pomijam.
Czyli w DUŻYM skrócie:
1) klientka przyjdzie z naturalnymi włosami i chce być jasną blondynka to daję jej "rozjaśnienie" czyli po prostu zwykły rozjasniacz, albo na całość albo za pomoca pasemek
2) klientka ma ciemne farbowane włosy i chce być blondynką więc robię jej dekoloryzację
3) klientka ma ciemne naturalne włosy a chce mieć jaśniejsze więc robię jej kąpiel rozjaśniajacą i potem kładę farbę z wybranym kolorem.

Troche teraz mi się rozjasnianie z kąpielą rozjasniającą pomieszało chyba, ze rozjaśniacza uzywam do pasemek lub baleyażu a kąpiel rozjaśniającą już na całość bo w sumie tak na praktykach widziałam
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:10   #227
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Czyli w DUŻYM skrócie:
1) klientka przyjdzie z naturalnymi włosami i chce być jasną blondynka to daję jej "rozjaśnienie" czyli po prostu zwykły rozjasniacz, albo na całość albo za pomoca pasemek
2) klientka ma ciemne farbowane włosy i chce być blondynką więc robię jej dekoloryzację
3) klientka ma ciemne naturalne włosy a chce mieć jaśniejsze więc robię jej kąpiel rozjaśniajacą i potem kładę farbę z wybranym kolorem.

Troche teraz mi się rozjasnianie z kąpielą rozjasniającą pomieszało chyba, ze rozjaśniacza uzywam do pasemek lub baleyażu a kąpiel rozjaśniającą już na całość bo w sumie tak na praktykach widziałam
Nie, kąpiel rozjaśniającą robisz zazwyczaj przed koloryzacją zeby rozjaśnić włosy (powiem szczerze, ze po kąpieli ściągnięcie koloru jest czasem nierównomierne i nie moglabys tak zrobic aby uzyskac blond), a rozjaśnianie daje już prawidłowy efekt - rozjaśniasz aby uzyskać odcienie blondu, kąpiel robisz aby moc zafarbowac wlosy ciemne na kolor jasniejszy np. ten rudy.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:20   #228
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Nie, kąpiel rozjaśniającą robisz zazwyczaj przed koloryzacją zeby rozjaśnić włosy (powiem szczerze, ze po kąpieli ściągnięcie koloru jest czasem nierównomierne i nie moglabys tak zrobic aby uzyskac blond), a rozjaśnianie daje już prawidłowy efekt - rozjaśniasz aby uzyskać odcienie blondu, kąpiel robisz aby moc zafarbowac wlosy ciemne na kolor jasniejszy np. ten rudy.
ahaa czyli różnica jest po prostu taka, ze kąpielą rozjaśniającą z czarnych zejde np. do brązów lub rudych czyli rozjaśnie np. o 3 tony a rozjaśnianiem dojde już do blondów czyli do tych 7 tonów ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:26   #229
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ahaa czyli różnica jest po prostu taka, ze kąpielą rozjaśniającą z czarnych zejde np. do brązów lub rudych czyli rozjaśnie np. o 3 tony a rozjaśnianiem dojde już do blondów czyli do tych 7 tonów ?
nie, kąpielą rozjaśniającą też możesz zejść o więcej tonów ale nie jest to potrzebne bo kąpiel stosujesz do lekkiego rozjaśnienia bo włosy potem i tak farbujesz, kąpiel łączysz z farbowaniem, a rozjaśnianie to już zabieg całkiem osobny i tylko rozjaśniasz i tak zostawiasz rozumiesz?
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 15:11   #230
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
nie, kąpielą rozjaśniającą też możesz zejść o więcej tonów ale nie jest to potrzebne bo kąpiel stosujesz do lekkiego rozjaśnienia bo włosy potem i tak farbujesz, kąpiel łączysz z farbowaniem, a rozjaśnianie to już zabieg całkiem osobny i tylko rozjaśniasz i tak zostawiasz rozumiesz?
Pojęłam ! dziękuję, w razie kolejnych wątpliwości będę pisac
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 12:41   #231
Nastja89
Raczkowanie
 
Avatar Nastja89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

FryzjerstwoMojaPasja mogłabyś odpowiedzić na moje wcześniejsze pytanie proszę??
__________________
CEL OSIĄGNIĘTY !! : Naturalne włosięta

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 15:50   #232
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

ponieważ jest to temat o regeneracji włosów, chciałabym żebyście oceniły moja pielegnacje włosow. jest dobra czy powinnam dołaczyć/zmienić jakis kosmetyk ??

Moje włosy są przesuszone, na końcówkach dość mocno. Są farbowane, cienkie, falują się i mam sporo rozdwojonych końcówek.
Myję je 2 razy w tygodniu metodą OMO: na długość odżywka Joanna naturia z makiem i bawełną, a skalp szampon babydream , (ostatnio alterra z jojobą). Raz w tygodniu ( najczęściej w sobotę) nakladam maskę biovax do zniszczonych na ok. 30 min pod czepek i ręcznik, jeżeli nie nakładam maski to po każdym myciu obowiązkowo jakaś odżywka (aktualnie garnier z awokado). Po spłukaniu odzywki/maski i suszeniu włosów ręcznikiem w końcowki i na grzywkę wcieram jedwab biosilk, czasem kiedy widzę ze włosy są bardzo poplątane nakładam troszeczkę odżywki b/s joanna. Niedawno kupiłam nową odzywke w sprayu schaumy- ekstra owocowa pielęgnacja i zamierzam jej uzywać jako odzywke b/s.

prostownicę odstawiłam miesiąc temu ( prostuje tylko grzywke, inaczej nie wyglądałabym jak człowiek ), a suszarke ponad rok temu.

Czy taka pielegnacja wystarczy moim włosom ?? Mam jeszcze keratynę do włosów w sprayu ale boje sie jej uzywać bo ma alkohol w składzie.

Edytowane przez czekoladka3
Czas edycji: 2011-04-16 o 15:55
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 16:16   #233
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
ponieważ jest to temat o regeneracji włosów, chciałabym żebyście oceniły moja pielegnacje włosow. jest dobra czy powinnam dołaczyć/zmienić jakis kosmetyk ??

Moje włosy są przesuszone, na końcówkach dość mocno. Są farbowane, cienkie, falują się i mam sporo rozdwojonych końcówek.
Myję je 2 razy w tygodniu metodą OMO: na długość odżywka Joanna naturia z makiem i bawełną, a skalp szampon babydream , (ostatnio alterra z jojobą). Raz w tygodniu ( najczęściej w sobotę) nakladam maskę biovax do zniszczonych na ok. 30 min pod czepek i ręcznik, jeżeli nie nakładam maski to po każdym myciu obowiązkowo jakaś odżywka (aktualnie garnier z awokado). Po spłukaniu odzywki/maski i suszeniu włosów ręcznikiem w końcowki i na grzywkę wcieram jedwab biosilk, czasem kiedy widzę ze włosy są bardzo poplątane nakładam troszeczkę odżywki b/s joanna. Niedawno kupiłam nową odzywke w sprayu schaumy- ekstra owocowa pielęgnacja i zamierzam jej uzywać jako odzywke b/s.

prostownicę odstawiłam miesiąc temu ( prostuje tylko grzywke, inaczej nie wyglądałabym jak człowiek ), a suszarke ponad rok temu.

Czy taka pielegnacja wystarczy moim włosom ?? Mam jeszcze keratynę do włosów w sprayu ale boje sie jej uzywać bo ma alkohol w składzie.
Pielęgnacja brzmi nieźle, natomiast brakuje mi w niej jednego, jak dla mnie bardzo ważnego elementu - olejowania
Olejuj włosy w miare możliwości jak najczęściej, zależy od stopnia zniszczenia.
Od siebie polecam: olej z awokado, olej z nasion winogron, olej ze słodkich migdałów, olej kokosowy oraz olejek do włosów Amla.

Co do keratyny - sama w sobie nie ma w składzie alkoholu Masz zapewne jakieś serum, które ma w nazwie keratynę, co niestety nie zawsze oznacza,że ma ją w składzie

ALE - kup sobię keratynę hydrolizowaną np. z mazideł. Dodawaj do masek, odżywek.

Polecam również domowe metody - miód, oliwę z oliwek. Dodawaj miód do maski, nakładaj na zwilżone włosy i trzymaj kilka godzin. Świetnie wygładza włosy.

No i ta prostownica - byloby fajnie,jakbys ją całkowicie odstawiła
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 16:23   #234
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Pielęgnacja brzmi nieźle, natomiast brakuje mi w niej jednego, jak dla mnie bardzo ważnego elementu - olejowania
Olejuj włosy w miare możliwości jak najczęściej, zależy od stopnia zniszczenia.
Od siebie polecam: olej z awokado, olej z nasion winogron, olej ze słodkich migdałów, olej kokosowy oraz olejek do włosów Amla.

Co do keratyny - sama w sobie nie ma w składzie alkoholu Masz zapewne jakieś serum, które ma w nazwie keratynę, co niestety nie zawsze oznacza,że ma ją w składzie

ALE - kup sobię keratynę hydrolizowaną np. z mazideł. Dodawaj do masek, odżywek.

Polecam również domowe metody - miód, oliwę z oliwek. Dodawaj miód do maski, nakładaj na zwilżone włosy i trzymaj kilka godzin. Świetnie wygładza włosy.

No i ta prostownica - byloby fajnie,jakbys ją całkowicie odstawiła
dziekuję za odpowiedź i porady
owszem olejowalam włosy przez jakiś czas jednak przestałam ponieważ po kazdym olejowaniu wypadały mi straszne ilości włosów moze jeszcze kiedyś do tego wroce, ale sama nie wiem ...

ta keratyna o ktorej mówiłam to taki spray z artiste - ma keratyne w składzie, sprawdzałam co do keratyny hydrolizowanej - zamówiłabym ale jakos szkoda mi wyrzucać tego sprayu xD jak myslisz czy nadawałby sie do wzbogacania odżywek ?
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 00:26   #235
Nastja89
Raczkowanie
 
Avatar Nastja89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
dziekuję za odpowiedź i porady
owszem olejowalam włosy przez jakiś czas jednak przestałam ponieważ po kazdym olejowaniu wypadały mi straszne ilości włosów moze jeszcze kiedyś do tego wroce, ale sama nie wiem ...

ta keratyna o ktorej mówiłam to taki spray z artiste - ma keratyne w składzie, sprawdzałam co do keratyny hydrolizowanej - zamówiłabym ale jakos szkoda mi wyrzucać tego sprayu xD jak myslisz czy nadawałby sie do wzbogacania odżywek ?
Też mam tę keratynę U mnie nic ona nie daje niestety A co do olejowania, to spróbuj nakładać olej tylko na włosy, a skórę głowy omijaj Wtedy nie będą wypadać.
__________________
CEL OSIĄGNIĘTY !! : Naturalne włosięta

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 10:29   #236
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Nastja89 Pokaż wiadomość
Tak te w niebieskim opakowaniu Ja się na tym nie znam. Napisałam tylko, że widziałam coś takiego w salonie u kuzynki. Dziewczyna chciała porady więc ją dałam. Sama chciałam sobie to kupić, ale skoro mówisz, że to nie jest zachwycające w skutkach to zrezygnuję Skoro znasz lepsze preparaty o takim działaniu to mogłabyś podać mi ich nazwę i mniej więcej cenę??? Będę wdzięczna
O kurczę, wybacz, nie zauważyłam. przepraszam.

Ten BioCoral - na nim jest napisane, że są to produkty do całkowitej rekonstrukcji włosów. Ale skład mają bardzo kiepski... Nie pamiętam teraz dokładnie ale wiem, że mnie nie zachwycił.

Do regeneracji, tak od siebie mogłabym Ci polecić:
Maskę BioVax -już tak znaną są naprawdę świetne, nie ma się co zastanawiać! Moim zdaniem najbardziej regeneruje Latte, ma proteiny mleczne i to dosyć wysoko

Maskę Stapiz Sleek Line z olejem z ziaren słonecznika - mam ją jakieś 2 tyg, ale wiem, że będę zamawiać ją systematycznie. Po pierwszym użyciu widać naprawdę dużą różnicę, ja mam włosy zadbane i zregenerowane już, ale np. narzeczony ma bardzo, bardzo suche - po 20 min w tej masce i czepku efekty były powalające włosy miękkie, nawilżone, straciły swoją suchość, porowatość, ładnie regeneruje

Ogólnie ja mam baaaaardzo dużo masek, uwielbiam pielęgnować włosy! Codziennie wieczorem zastanawiam się, co nałożę jutro, ale rano wstaję, staję przed półką z maskami i wybieram coś innego bo dawno nie używałam, tyle tego mam, że aby wszystko użyć musiałabym na to poświęcić 3 tyg i codziennie nakładać coś innego. :mrgreen:

Fajne jeszcze są:
Kompres nawilżający z miodem i mlekiem Joanna Apteczka Babuni
Maska Bingo z proteinami kaszmiru i jedwabiu

te co wymieniłam bardzo regenerują i wbrew pozorą - regenerują także oleje! Ceramidy - ja bardzo lubię maski z ceramidami, a z czego je pozyskujemy? Z oleju słonecznikowego lub z oliwy z oliwek ;-) więc nic tylko wcierać we włosy! Ja po oliwie z oliwek zauważyłam duże wzmocnienie włosów.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 21:31   #237
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

tylko nie bijcie za ten off top, ale ja juz od jakiegoś czasu poszukuje odpowiedzi czy włosy na całym ciele rosną w tym samym tępie? podejrzewam, że nie, ale konkretnej odpowiedzi znaleść nie mogę, może Wy, dziewczyny cos mi podpowiecie?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 21:56   #238
OrangeBlossom
Raczkowanie
 
Avatar OrangeBlossom
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 117
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
tylko nie bijcie za ten off top, ale ja juz od jakiegoś czasu poszukuje odpowiedzi czy włosy na całym ciele rosną w tym samym tępie? podejrzewam, że nie, ale konkretnej odpowiedzi znaleść nie mogę, może Wy, dziewczyny cos mi podpowiecie?
co za zbieg okoliczności! mi też to pytanie chodzi po głowie i też je chciałam tu zadać
wścieka mnie strasznie jak na nogach lub pod pachami dwa dni po goleniu mam tarkę. jednocześnie włosy na głowie rosną praktycznie niezauważalnie...
OrangeBlossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:01   #239
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez OrangeBlossom Pokaż wiadomość
co za zbieg okoliczności! mi też to pytanie chodzi po głowie i też je chciałam tu zadać
wścieka mnie strasznie jak na nogach lub pod pachami dwa dni po goleniu mam tarkę. jednocześnie włosy na głowie rosną praktycznie niezauważalnie...

dokładnie wszędzie widzę niesamowity wzrost włosów-a na głowie jakby w miejsu stały jeśli wszędzie rosną tak samo szybko to ok, ale jeśli nie0to jest to bardzo niesprawiedliwe
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 11:03   #240
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Ojj dziewczyny w życiu bym nie wpadła na takie pytanie.

Co prawda jestem fryzjerką, ale akurat szczerze Wam powiem, że interesuje mnie głównie strzyżenie, farbowanie i pielęgnacja - to głównie i to zajmuje mi najwięcej czasu.

Raczej nie interesują mnie włosy i ich wzrost. Tzn zeby źle nie zabrzmiało, po prostu nie czytuję na internecie na temat włosów, nowinek itp to co mam umieć nauczyłam się w szkole i wystarczy :P
ALE z tego co pamiętam:
Więc włosy dzielimy na 3 rodzaje
długie - owłosienie głowy, brody, pach i włosy łonowe
krótkie (szczeciniaste) -brwi, rzęsy, włosy w nosie i uszach
meszek - najkrótsze i najciensze włosy na naszym ciele pokrywa resztę naszej skóry z wyjątkiem podeszwy stóp, wnętrza dłoni i warg.

Niby włos jest włos - ale mogą być różnice we wzroscie chociażby z tego względu, ze dane włosy na naszym ciele rosną do określonej długości.
Albo możliwe, że nie ma i że włosy po prostu rosną w swoim tempie, tylko mamy wrazenie inne własnie przez ich różne długości.
No nie wiem ciężko mi powiedzieć nigdy się w ten temat specjalnie nie zagłębiałam i jestem zaskoczona takim pytaniem.

ale wiecie co? po świętach jak będę mieć chwilę czasu zadzwonię do takiej Pani, nauczycielki zawodu pod względem technologii i higieny. Ona pewnie będzie wiedziec więcej na ten temat.

Chociaż teraz tak mysle, włosy chyba rosną tak samo ale mamy takie wrazenie przez to, ze te na rekach czy brwi są krotsze.

Edytowane przez FryzjerstwoMojaPasja
Czas edycji: 2011-04-20 o 11:09
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.