kompleksowa regeneracja włosów - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-13, 18:48   #271
czekoladowooka
Przyczajenie
 
Avatar czekoladowooka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wysłać Ci kartkę?
Wiadomości: 26
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

dzięki dziewczyny, już do Was biegnę. Dziś na próbę nie prostowałam - dziwaczne uczucie, ale staram się wytrzymać
__________________
Don't cry,say hm 'n' smile. ^^
prostuję zęby
regeneruję włosy
odchudzam się
odbywam najlepsze wakacje życia.


czekoladowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 20:39   #272
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o odżywkę Latte to nie miałam pojęcia, że jest taki biovax
Ja mam Kallos Creme Latte i bardzo sobie chwalę
W "Naturze" do kupienia 1litr za 29,90zł, ale na allegro jest po 15-18zł za sztukę :p
Trzymam się tej maski już od kilku lat i nic nie działa tak dobrze na moje włosy jak Kallos także polecam!!!
Kallos jest do kupienia w zwykłej drogerii ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 22:57   #273
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Kallos jest do kupienia w zwykłej drogerii ?
Tak, nawet zdjęcie zrobiłam telefonem, ale nie mam jak przerzucić do kompa teraz (brak kabla ehh).
Sama się zdziwiłam, szczególnie ceną U mnie w Naturze stał koło masek Joanny. Moja Natura mała, więc zaskoczenie tym większe
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 00:46   #274
Nastja89
Raczkowanie
 
Avatar Nastja89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o odżywkę Latte to nie miałam pojęcia, że jest taki biovax
Ja mam Kallos Creme Latte i bardzo sobie chwalę
W "Naturze" do kupienia 1litr za 29,90zł, ale na allegro jest po 15-18zł za sztukę :p
Trzymam się tej maski już od kilku lat i nic nie działa tak dobrze na moje włosy jak Kallos także polecam!!!
No to jestem w szoku Myślałam, że to jest profesjonalna maska

---------- Dopisano o 01:46 ---------- Poprzedni post napisano o 01:42 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowooka Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny, już do Was biegnę. Dziś na próbę nie prostowałam - dziwaczne uczucie, ale staram się wytrzymać
Też z początku dziwnie czułam się bez prostownicy, ale jakoś się przyzwyczaiłam z czasem Na początku pomoże kucyk bądź jakieś inne fryzurki by ukryć nieokiełznane włoski. Później będą coraz ładniejsze A czaego używasz do włosków (szampony i odżywki) ???
__________________
CEL OSIĄGNIĘTY !! : Naturalne włosięta

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 07:36   #275
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Tak, nawet zdjęcie zrobiłam telefonem, ale nie mam jak przerzucić do kompa teraz (brak kabla ehh).
Sama się zdziwiłam, szczególnie ceną U mnie w Naturze stał koło masek Joanny. Moja Natura mała, więc zaskoczenie tym większe
tak jak Nastja- jestem w szoku
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 18:46   #276
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Co do prostowania to robiłabym to z chęcią codziennie, ale szkoda mi moich włosów, które i tak już są słabe i cienkie;/;/ Włosy idealnie proste to normalnie bajka dla mnie.... Ale nie chcę ich jeszcze bardziej osłabić ..
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 18:55   #277
Nastja89
Raczkowanie
 
Avatar Nastja89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;26914809]Co do prostowania to robiłabym to z chęcią codziennie, ale szkoda mi moich włosów, które i tak już są słabe i cienkie;/;/ Włosy idealnie proste to normalnie bajka dla mnie.... Ale nie chcę ich jeszcze bardziej osłabić ..[/QUOTE]
wiem co przeżywasz. Niestety blond farby strasznie niszczą włosy i je osłabiają. Też mam takie włosy. Ale prostownicy nie używam mimo że mi sterczą to wole związać w kucyka niż wyprostować Też nie mam idealnie prostych, ale ja z kolei chciałabym mieć falowane
__________________
CEL OSIĄGNIĘTY !! : Naturalne włosięta

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 16:49   #278
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Prostuję w sumie rzadko może z raz na miesiąc może dwa razy. Przy prostowaniu używam mleczka z marionu do prostowania włosów. Niewiele daje, ale się długo trzymają proste przynajmniej
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:09   #279
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Tak, nawet zdjęcie zrobiłam telefonem, ale nie mam jak przerzucić do kompa teraz (brak kabla ehh).
Sama się zdziwiłam, szczególnie ceną U mnie w Naturze stał koło masek Joanny. Moja Natura mała, więc zaskoczenie tym większe
Hmm jeśli drogeria zakupi te maski to może je sprzedawać aczkolwiek nie spotkałam się z tym dziwne, w Silesia City Center (duże centrum handlowe na śląsku) jest takie stoisko na pasażu gdzie sprzedają wszystkie kosmetyki profesjonalne - Matrix, Joico i takie inne, loreal itp. Tez sie zdziwilam, a drogo jak nie wiem!!!
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 11:14   #280
czekoladowooka
Przyczajenie
 
Avatar czekoladowooka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wysłać Ci kartkę?
Wiadomości: 26
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Nastja89 Pokaż wiadomość
No to jestem w szoku Myślałam, że to jest profesjonalna maska

---------- Dopisano o 01:46 ---------- Poprzedni post napisano o 01:42 ----------


Też z początku dziwnie czułam się bez prostownicy, ale jakoś się przyzwyczaiłam z czasem Na początku pomoże kucyk bądź jakieś inne fryzurki by ukryć nieokiełznane włoski. Później będą coraz ładniejsze A czaego używasz do włosków (szampony i odżywki) ???
Używam szamponu i odżywki z Dove heat protection, czasem myję też w Gliss Kur, tym żółtym na rozdwojone końcówki.
I oczywiście jedwab, z Joanny. *_*
gdyby nie on, to całkiem bym się poddała. :<
__________________
Don't cry,say hm 'n' smile. ^^
prostuję zęby
regeneruję włosy
odchudzam się
odbywam najlepsze wakacje życia.


czekoladowooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 23:41   #281
Nastja89
Raczkowanie
 
Avatar Nastja89
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez czekoladowooka Pokaż wiadomość
Używam szamponu i odżywki z Dove heat protection, czasem myję też w Gliss Kur, tym żółtym na rozdwojone końcówki.
I oczywiście jedwab, z Joanny. *_*
gdyby nie on, to całkiem bym się poddała. :<
Ja bym postawiła na coś z profesjonalnej półki Wychodzi taniej i ilościowo więcej A jeśli chodzi o jedwabie to tylko sylikony. Używaj tylko na końcówki. Też miałam kiedyś ten z Joanny. Świetnie się sprawował. Końce już nie sterczały
__________________
CEL OSIĄGNIĘTY !! : Naturalne włosięta

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 09:18   #282
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Hmm jeśli drogeria zakupi te maski to może je sprzedawać aczkolwiek nie spotkałam się z tym dziwne, w Silesia City Center (duże centrum handlowe na śląsku) jest takie stoisko na pasażu gdzie sprzedają wszystkie kosmetyki profesjonalne - Matrix, Joico i takie inne, loreal itp. Tez sie zdziwilam, a drogo jak nie wiem!!!
Ja w Galerii we Wro też nie widziałam Kallosa, a jest w zwykłej Naturze. Mam zdjęcie na telefonie z ceną, ale nie mam czytnika kart w tej chwili, więc nie zgram ;/
Ja mimo wszystko zamawiam na all tylko, bo wychodzi duużo taniej (nawet z kosztami przesyłki), a ja i tak zamawiam od razu 3-6 sztuk (dla kilku osób). Ehh za tydzień idę do fryzjera rozjaśnić włosy, mam nadzieję, że ich za bardzo nie zniszczę i Kallos starczy do doprowadzenia ich z powrotem do dobrego stanu
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 13:37   #283
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Ja w Galerii we Wro też nie widziałam Kallosa, a jest w zwykłej Naturze. Mam zdjęcie na telefonie z ceną, ale nie mam czytnika kart w tej chwili, więc nie zgram ;/
Ja mimo wszystko zamawiam na all tylko, bo wychodzi duużo taniej (nawet z kosztami przesyłki), a ja i tak zamawiam od razu 3-6 sztuk (dla kilku osób). Ehh za tydzień idę do fryzjera rozjaśnić włosy, mam nadzieję, że ich za bardzo nie zniszczę i Kallos starczy do doprowadzenia ich z powrotem do dobrego stanu
Jest wiele lepszych masek niż Kallos.
Do rozjaśnianych włosów, z czystym sumieniem polecam Ci maskę Stapiz Sleek Line - będziesz zadowolona, pod względem składu ma bardzo dużo ekstraktów i jest 1000 x lepsza niż Kallos.
Powiem Ci tak, ja maskę Stapiza zamówiłam do siebie, ale jak miałam ją w pracy to koleżanka mi to nałożyła po umyciu i teraz mamy też tą maskę w ofercie dla klientów - nakładamy ją po zabiegach. Zachwyciła wszystkie fryzjerki i szefową, jest tania, wydajna, cudo, polecam naprawdę warto!
Aha, dopiszę Ci jeszcze, że my pracujemy na dużo droższych kosmetykach tj Loreal, Matrix, Framesi, Joico, Artego, Kemon, Kaaral, od niedawna Montibello i duzo innych. Tak więc jeśli mamy tą maskę to jest naprawdę dobra.

Edytowane przez FryzjerstwoMojaPasja
Czas edycji: 2011-05-20 o 13:41
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 14:29   #284
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Jest wiele lepszych masek niż Kallos.
Do rozjaśnianych włosów, z czystym sumieniem polecam Ci maskę Stapiz Sleek Line - będziesz zadowolona, pod względem składu ma bardzo dużo ekstraktów i jest 1000 x lepsza niż Kallos.
Powiem Ci tak, ja maskę Stapiza zamówiłam do siebie, ale jak miałam ją w pracy to koleżanka mi to nałożyła po umyciu i teraz mamy też tą maskę w ofercie dla klientów - nakładamy ją po zabiegach. Zachwyciła wszystkie fryzjerki i szefową, jest tania, wydajna, cudo, polecam naprawdę warto!
Aha, dopiszę Ci jeszcze, że my pracujemy na dużo droższych kosmetykach tj Loreal, Matrix, Framesi, Joico, Artego, Kemon, Kaaral, od niedawna Montibello i duzo innych. Tak więc jeśli mamy tą maskę to jest naprawdę dobra.
Dzięki
Matrixa mam w domu, szampon i odżywkę, ale używa ich moja mama a tą maskę na all zamówić czy da się kupić w normalnym sklepie?
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 15:51   #285
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Dzięki
Matrixa mam w domu, szampon i odżywkę, ale używa ich moja mama a tą maskę na all zamówić czy da się kupić w normalnym sklepie?
Możesz na allegro zamówić lub kupić w hurtowni fryzjerskiej. I nie wiem czy ze mną jest coś nie tak ale na moich włosach ta maska nie jest zbyt wydajna no ale jak coś jest dobre to się ciągle używa i taki skutek
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 16:16   #286
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Możesz na allegro zamówić lub kupić w hurtowni fryzjerskiej. I nie wiem czy ze mną jest coś nie tak ale na moich włosach ta maska nie jest zbyt wydajna no ale jak coś jest dobre to się ciągle używa i taki skutek
U mnie Stapiz wgl się nie sprawdził, nienawidzę jego zapachu, to po pierwsze, a włosy po nim wcale nie zachwycają, cudów na mojej głowie nie robi, dlatego jeszcze sporo go stoi w mojej łazience i chyba tak już zostanie...
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 16:23   #287
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Truskowa Pokaż wiadomość
U mnie Stapiz wgl się nie sprawdził, nienawidzę jego zapachu, to po pierwsze, a włosy po nim wcale nie zachwycają, cudów na mojej głowie nie robi, dlatego jeszcze sporo go stoi w mojej łazience i chyba tak już zostanie...
Niestety nie na każdego wszystko działa tak samo, to by było zbyt proste Wg. mnie i chyba wg. większości wizażanek (co widać na KWC) ta maska to istny cud, jest genialna po prostu i nic więcej dodawać nie trzeba.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 17:28   #288
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Dzięki
Matrixa mam w domu, szampon i odżywkę, ale używa ich moja mama a tą maskę na all zamówić czy da się kupić w normalnym sklepie?
O Matrixie się nie lubię wypowiadać, cholernie drogie - i nie warte swojej ceny, za taki skład to szampon 1l powinien kosztować 20 zł, nie więcej... Ale co zrobić, płaci się tu tylko i wyłącznie za marke.
Nie, bo to maska profesjonalna więc albo sklep fryzjerski albo allegro. Ja na allegro zamawiałam chyba 21 zł płaciłam. Ale cudo, będziesz zachwycona!

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Truskowa Pokaż wiadomość
U mnie Stapiz wgl się nie sprawdził, nienawidzę jego zapachu, to po pierwsze, a włosy po nim wcale nie zachwycają, cudów na mojej głowie nie robi, dlatego jeszcze sporo go stoi w mojej łazience i chyba tak już zostanie...
To jesteś chyba w tych 3% co nie służy, ogólnie maska Stapiz to wizażowy hit

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Niestety nie na każdego wszystko działa tak samo, to by było zbyt proste Wg. mnie i chyba wg. większości wizażanek (co widać na KWC) ta maska to istny cud, jest genialna po prostu i nic więcej dodawać nie trzeba.
A Ty co teraz używasz Moniczko? Masz jakieś fajne nowości? ja dzisiaj kupiłam w Naturze odżywkę Natur Vital o cudnym składzie
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:14   #289
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
A Ty co teraz używasz Moniczko? Masz jakieś fajne nowości? ja dzisiaj kupiłam w Naturze odżywkę Natur Vital o cudnym składzie
Marta tak ? no niestety nowości nie mam żadnych... a nie ! moze to nie nowość bo już jakiś czas temu kupiłam ale jak na razie użyłam 2 razy (jak będę w połowie opakowania i pewna plusów i minusów to wystawię recenzję na KWC, jak na razie jest zachwycona !) mówię tutaj o maseczce z Elseve: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ca.html&next=1 cena na razie mnie nie zachwyciła no bo za taką cenę to można litr innej maski dostać no ale jak na razie uważam, ze było warto. Po tych 2 użyciach jest to moj kandydat na 5 gwaizdek i może KWC ale nie zapeszajmy, to ocenię po całym słoiczku innych nowości niestety nie mam ale czaję się na pare pozycji jak na razie to dalej jestem zachwycona mleczkiem do prostowania z Mariona, wgniote mleczko we włosy i mam gładkie włosy jak nigdy, sa mięsiste i nic tylko dotykać i dotykać ! niedługo też zrecenzuję to mleczko
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 18:17   #290
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Marta tak ? no niestety nowości nie mam żadnych... a nie ! moze to nie nowość bo już jakiś czas temu kupiłam ale jak na razie użyłam 2 razy (jak będę w połowie opakowania i pewna plusów i minusów to wystawię recenzję na KWC, jak na razie jest zachwycona !) mówię tutaj o maseczce z Elseve: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ca.html&next=1 cena na razie mnie nie zachwyciła no bo za taką cenę to można litr innej maski dostać no ale jak na razie uważam, ze było warto. Po tych 2 użyciach jest to moj kandydat na 5 gwaizdek i może KWC ale nie zapeszajmy, to ocenię po całym słoiczku innych nowości niestety nie mam ale czaję się na pare pozycji jak na razie to dalej jestem zachwycona mleczkiem do prostowania z Mariona, wgniote mleczko we włosy i mam gładkie włosy jak nigdy, sa mięsiste i nic tylko dotykać i dotykać ! niedługo też zrecenzuję to mleczko
Słyszałam o tej masce, chyba się skuszę!!!
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:23   #291
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Słyszałam o tej masce, chyba się skuszę!!!
Jestem po 2 użyciach ale na prawdę mogę Ci już polecić ! (dobrze wiesz, ze bubla bym Ci nie poleciła ) co prawda maseczka nie ma tam żadnych ekstraktów tak jak Sleek Line ale włosy są po niej boskie i ten zapach ! W dodatku uwierz, że wziełam odrobine, dosłownie tyle co nigdy (bo zawsze biorę więcej) na rękę i całe włosy były dobrze pokryte więc już wiem, ze wydajność na duzy plus

P.S. "całe włosy" oczywiście w przenośni, chodziło mi od uszu w dół
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:25   #292
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Jestem po 2 użyciach ale na prawdę mogę Ci już polecić ! (dobrze wiesz, ze bubla bym Ci nie poleciła ) co prawda maseczka nie ma tam żadnych ekstraktów tak jak Sleek Line ale włosy są po niej boskie i ten zapach ! W dodatku uwierz, że wziełam odrobine, dosłownie tyle co nigdy (bo zawsze biorę więcej) na rękę i całe włosy były dobrze pokryte więc już wiem, ze wydajność na duzy plus

P.S. "całe włosy" oczywiście w przenośni, chodziło mi od uszu w dół
Wiem, wiem to chyba działa na tej samej zasadzie co takie serum z farby Wellaton - substancji naturalnych znikoma ilość a włosy są po niej cudowne
ile dałaś Moniczko i jaka gramatura? I jak tam w szkole Ci idzie? zrobiłaś to zadanie?
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:35   #293
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Wiem, wiem to chyba działa na tej samej zasadzie co takie serum z farby Wellaton - substancji naturalnych znikoma ilość a włosy są po niej cudowne
ile dałaś Moniczko i jaka gramatura? I jak tam w szkole Ci idzie? zrobiłaś to zadanie?
300ml no a dałam jakoś 18-20 zł niestety ale czekam na promocje w Rossmanie ! jako, ze jest wydajna (przynajmniej na razie takie odniosłam wrażenie) to uważam, że warto wydac te 20zł jeszcze nie wiem jak tam dno i jak wydobyc końcówkę maski ale wydaje mi się, że nie będzie z tym żadnego problemu. A w szkole dziękuję, bardzo dobrze, jutro mam zaliczenie z podstaw przedsiębiorczości i tego się trochę boję bo tego dosłownie nienawidzę ! co do referaty to nie byłam ostatnio na zajęciach z tego przedmiotu bo mi komunia wypadła ale jutro się dowiem to dam znać co dostałam dzisiaj robiłam na internecie testy zawodowe i jakoś z tym nie mam żadnych większych problemów także tyle dobrego, w dużej mierze dzięki Tobie za co dziękuję, staram się poczytywac na bierząco wątki w których się udzielasz i dużo się uczę i zapamiętuję aż bym Ci piwo postawiła no !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:40   #294
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
300ml no a dałam jakoś 18-20 zł niestety ale czekam na promocje w Rossmanie ! jako, ze jest wydajna (przynajmniej na razie takie odniosłam wrażenie) to uważam, że warto wydac te 20zł jeszcze nie wiem jak tam dno i jak wydobyc końcówkę maski ale wydaje mi się, że nie będzie z tym żadnego problemu. A w szkole dziękuję, bardzo dobrze, jutro mam zaliczenie z podstaw przedsiębiorczości i tego się trochę boję bo tego dosłownie nienawidzę ! co do referaty to nie byłam ostatnio na zajęciach z tego przedmiotu bo mi komunia wypadła ale jutro się dowiem to dam znać co dostałam dzisiaj robiłam na internecie testy zawodowe i jakoś z tym nie mam żadnych większych problemów także tyle dobrego, w dużej mierze dzięki Tobie za co dziękuję, staram się poczytywac na bierząco wątki w których się udzielasz i dużo się uczę i zapamiętuję aż bym Ci piwo postawiła no !
To na pewno kupię tą maseczke, pewnie jutro lub w niedziele.

Ooo podstawy przedsiebiorczosci to ja uwielbiałam bo mielismy super faceta co uczył, mój ulubiony nauczyciel to był Lepiej sie przyłożyć i mieć spokój, to dosyć ważny przedmiot. Daj koniecznie znać co dostałaś.

Jakbyś jeszcze czegoś nie wiedziała, nie rozumiała daj znać chętnie pomogę.

Co do wątków - dalej wojuję w niektórych ha, czasem trzeba
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:49   #295
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
To na pewno kupię tą maseczke, pewnie jutro lub w niedziele.

Ooo podstawy przedsiebiorczosci to ja uwielbiałam bo mielismy super faceta co uczył, mój ulubiony nauczyciel to był Lepiej sie przyłożyć i mieć spokój, to dosyć ważny przedmiot. Daj koniecznie znać co dostałaś.

Jakbyś jeszcze czegoś nie wiedziała, nie rozumiała daj znać chętnie pomogę.

Co do wątków - dalej wojuję w niektórych ha, czasem trzeba
Hah zauważyłam !
ojj nie podstawy przedsiębiorczości to jest dla mnie masakra, w LO miałam tak psychiczną kobietę, ze każdy traktował ten przedmiot jako przykry obowiązek z którym były same problemy. No właściwie to z kobietą były problemy ale to niestety zraża i do przedmiotu. No i tak mi zostało niestety

Dziękuje, ale wiesz na co się piszesz ?! Na mase czasem głupich i błachych pytań z mojej strony ale czasem to na prawde człowiek się zastanawia nad absurdalnymi rzeczami

Daj znac jak wypróbujesz maseczke !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:51   #296
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Hah zauważyłam !
ojj nie podstawy przedsiębiorczości to jest dla mnie masakra, w LO miałam tak psychiczną kobietę, ze każdy traktował ten przedmiot jako przykry obowiązek z którym były same problemy. No właściwie to z kobietą były problemy ale to niestety zraża i do przedmiotu. No i tak mi zostało niestety

Dziękuje, ale wiesz na co się piszesz ?! Na mase czasem głupich i błachych pytań z mojej strony ale czasem to na prawde człowiek się zastanawia nad absurdalnymi rzeczami
No niestety nauczyciel potrafi zrazic :/ znam to, miałam tak z matematyką w zawodówce, a wtechnikum była zupełnie łatwa

Wiem co piszę, jak masz pytania to proszę
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 22:05   #297
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
No niestety nauczyciel potrafi zrazic :/ znam to, miałam tak z matematyką w zawodówce, a wtechnikum była zupełnie łatwa

Wiem co piszę, jak masz pytania to proszę
Jak na razie mam jedno pytanie, jaki skladnik np. w mleczku czy tez jakims serum lub nawet w odzywce lub masce jest odpowiedzialny za filtry UV ? Kupujac np. maske producent zapewnia nas ze bedzie ona chronic wlosy przed sloncem bo ma filtry UV, po jakim skladniku sprawdzic czy to prawda ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 13:14   #298
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Jak na razie mam jedno pytanie, jaki skladnik np. w mleczku czy tez jakims serum lub nawet w odzywce lub masce jest odpowiedzialny za filtry UV ? Kupujac np. maske producent zapewnia nas ze bedzie ona chronic wlosy przed sloncem bo ma filtry UV, po jakim skladniku sprawdzic czy to prawda ?
Dużo substancji naturalnych ma takie działanie np. flawonoidy ale nie wiem teraz jak są oznaczane.
http://mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=965

Tez ostatnio sie nad tym zastanawialam
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 14:41   #299
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Dużo substancji naturalnych ma takie działanie np. flawonoidy ale nie wiem teraz jak są oznaczane.
http://mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=965

Tez ostatnio sie nad tym zastanawialam
Niestety nie mam teraz nic przed sobą co by mogło miec filtry więc nie mam jak sprawdzić czy jakiś kosmetyk ma których ze składników w tabeli jednak wydaje mi się, że ten artykuł, jak i większośc tym podobnych na internecie, dotyczy się głównie kosmetyków do opalania, kremów itp. a nie kosmetyków do włosów.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 16:25   #300
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: kompleksowa regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam teraz nic przed sobą co by mogło miec filtry więc nie mam jak sprawdzić czy jakiś kosmetyk ma których ze składników w tabeli jednak wydaje mi się, że ten artykuł, jak i większośc tym podobnych na internecie, dotyczy się głównie kosmetyków do opalania, kremów itp. a nie kosmetyków do włosów.
Ale to jest bez różnicy, filtr to filtr, tak samo jak inne składniki: takie same proteiny mleczne stosuje się w kremach i te same w maskach, masło shea też jest te same do wlosów i do ciała to samo tyczy się filtrów. I tak dalej

Ja ost zamówiłam sobie spray loreal solar sublime, podobno pięknie pachnie ale jest na bazie alkoholu, szkoda.
i tydzien temu kupiłam Subrina mleczko w sprayu nawilżające ochrona UV, tym lorealem chce spryskać podczas kąpieli słonecznej a te mleczko mam na wilgotne włosy
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.