Revlon - Color Stay - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-28, 20:01   #31
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Revlon - Color Stay

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
To ja jestem jakas dziwna bo mi twarz zaczela sie swiecic po 2 godzinach a niby on taki trwaly no i sladu po podkladzie tez juz nei bylo...

Chcesz powiedzieć, że po 2 godzinach od nałożenia nie ma już śladu podkładu?
Dziwne,ja nakładam go rano o 9 to zmywam o 23 .Trzyma sie cały dzień.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 15:30   #32
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Revlon - Color Stay

Kolejne 2 dni z tym strasznym podkladem... malowalam sie rano do szkoly i juz jak wychodzilam z domu zaczelam sie swiecic... po kilku godzinach zebral sie w moich nieszczesnych porach i je bradzo podkreslil. Porobilo mi sie mnostwo kropek na twrzy tak jakby podklad zebral sie w porach. Po powrocie ze szkoly nie wygladalam jak umalowana osoba ani troche. No i mnei zapchal wrrrr...
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 13:14   #33
Quen Marry
Przyczajenie
 
Avatar Quen Marry
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Revlon - Color Stay

Używałam już podkładów soraya, lirene, miss sporty, rimmel, deborah, chanel i ten podkład musze uznac za naprawde niezły Fajnie kryje, twarz wygląda pięknie, matuje moją tłustą cerę (choc color copy -deborah w matowieniu mistrz!) colorstay jest jednak trwalszy. Tylko ten zapach...hmm trzeba sie przyzwyczaic a cena troche wysoka, jednak polecam allegro, ja swój colorstay kupiłam razem w wysyłką za 38zł i orginał oczywiscie...
Quen Marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 00:25   #34
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Revlon - Color Stay

Orientujecie sie dziewczyny ktory odcien jest o ton ciemniejszy od Natural Beige ? bo mialam 5ml tego podkladu i bylam bardzo zadowolona,zamierzam kupic 30stke ale przez internet dlatego porsze Was o porade, natural beige byl fantastyczny to tlustej/mieszanej cery,do tego ciemniejszy puderek sypki czy w kamieniu i buzka piekna tylko teraz lato,sloneczko i chcialabym o ton ciemniejszy.. z gory dziekin za odp <3
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 20:05   #35
Quen Marry
Przyczajenie
 
Avatar Quen Marry
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Revlon - Color Stay

Z tego co wiem to kolor ciemniejszy od natural beige (220) to odcień Medium Beige (240)
Quen Marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:40   #36
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Revlon - Color Stay

Quen Marry jeśli kupowałaś na allegro i wiesz że trafiłaś na dobrego sprzedawce to mam prośbę czy mogłabyś podać jego nick?
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 18:32   #37
Quen Marry
Przyczajenie
 
Avatar Quen Marry
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Revlon - Color Stay

oczywiście sofi04 - u niej miałam profesjonalną obsługę, i świetny kontakt, (teraz coraz rzadsze przypadki na allegro
Quen Marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 23:20   #38
klax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Revlon - Color Stay

Mam pytanie.
Czy można gdzieś jeszcze dostać wcześniej wspominaną 'starą' wersje produktu bez sotf flex?
Przeglądnęłam allegro, byłam w pobliskich drogeriach i wszezie jest tylko z soft flexem...
klax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 14:14   #39
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: Revlon - Color Stay

A ja mam takie pytanie. Używam wersji w słoiczku do cery suchej i normalnej. I dziwi mnie, że przesusza mi skórę - pojawiają się suche skórki. Bo moja skóra jest naturalnie raczej mieszana i powinnam używać tego do mieszanej/tłustej, ale aż się boję. Czy Wam też ten podkład przesusza skórę? a może jest jakiś inny powód? No i tu moje drugie pytanie - najjaśniejszym odcieniem w wersji do cery suchej jest buff? Bo w wersji do cery tłustej jest jeszcze jaśniejszy Ivory, ale do suchej nie mogę znaleźć tego odcienia a byłby idealny.
Podkład ogólnie jest ok - nie jest super trwały, po całym dniu nie ma po nim śladu, może dlatego, że używam wersji do suchej a mam mieszaną cerę to po prostu spływa - nie wiem.
Jestem bardzo blada i miałam problemy z dobraniem jakiegokolwiek podkładu, a ten jest w miarę ok
pozdrawiam
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 13:15   #40
apotamkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Revlon - Color Stay

to tak ode mnie troche:
dlugo szukalam odpowiednego podkladu do mojej bladej cery. wszytskie byly jakies pomaranczowe. na forum w koncu przeczytalam o revlonie. byly rozne opinie, te za i przeciw. postanowilam zaryzykowac i kupilam na allegro (45zl juz z wysylka).
po otwarciu paczki i odkreceniu zakretki zdziwilam sie. nie ma zadnego aplikatora czy cos. zapach tez jakis dziwny, jednak da sie do niego przyzwyczaic. na drugi dzien go wyprobowalam. troche ciezko sie go nakłada, jednak mile zaskoczyla mnie jego trwałosc (trzyma mi sie na twarzy caly dzien), kolor(w koncu odpowiedni!) i ukrywanie niedoskonalosci. jest swietny dla cery mieszanej/tlustej, gdyz twarz swieci mi sie dopiero pod koniec dnia. nie robi efektu maski. pomimo tych wad jest moim ulubionym podkladem i bede go teraz kupowac
apotamkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 14:33   #41
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Revlon - Color Stay

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 17:41   #42
kiiiiiiinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Revlon - Color Stay

hej a gdzie mozna dostac stara wersje revlona??bez softlexu??bo ten sie szybko sciera z buzi
kiiiiiiinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 18:18   #43
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Revlon - Color Stay

A czy próbowałyście może nakręcić na butelkę Softflex'u dozownik typu air-less? taki jaki można dostać np. na Biochemii Urody. Ciekawa jestem czy dobrze by to działało...
salomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 21:45   #44
Majka722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 155
Dot.: Revlon - Color Stay

Proszę o pomoc zastanawiam się nad zakupem podkładu Revlon Colorstay i mam dylemat miedzy dwoma odcieniami Fresh Beige i True Beige do cery tłustej. Czy któraś z Was posiada jakiś z tych odcieni? bo chciała bym zobaczyć jego kolorek na jakimś zdjęciu na rączce lub na twarzy (obojętnie) . Ogólnie szukam żółto/brązowego kolorku raczej takiego średniego. Jeśli nie zdjęcia to może krotki opis Jeśli ktoś posiada jakiś z tych odcieni do cery suchej to też proszę o fotki Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Majka722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 13:05   #45
ArmandaVanHelden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 461
Dot.: Revlon - Color Stay

Możecie mi powiedzieć czym czyścicie pędzel do podkładu po nim? Próbowałam szamponem tak jak to robiłam przy innych podkładach, ale podkład nie chcę się zmyć...
ArmandaVanHelden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 11:00   #46
Aggisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: Revlon - Color Stay

Podkład dobry, ale opakowanie beznadzieja totalna! Czemu nie ma pompki? Aplikacja tego podkładu jest koszmarna...
Aggisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 17:45   #47
D_i_d_i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 21
Dot.: Revlon - Color Stay

Hej, prosze wytłumaczcie o jakich trzech wersjach mówicie, bo ja znam tylko dwie( ze strony oficjalnej revlonu) tzn revlon photo ready( z pompką) oraz revlon colorstay softlex(w szklanej buteleczce). z góry dzięki
D_i_d_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 20:34   #48
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Revlon - Color Stay

Musza napisac kilka slow o tym podkladzie ... Otoz kilka dni temu zakupilam przez allegro ten podklad i z wielka fascynacja zaczylam dzis od samego rana go uzywac. Jestem troche nienormalna jesli chodzi o podklady bo szukam tego idealnego, ktory bedzie dobrze kryl ( bez efektu maski), bedzie sie przynajmniej pol dnia trzymal ( czyt. od 8 rano przynajmniej do poludnia ) i bedzie mozna go latwo dozowac ...
Dodatkowo mam cere mieszana z olbrzymia iloscia porow i gdzie niegdzie b. sucha wnioski:

+
- jak dla mnie to pachnie ladnie
- kupilam go w miare tanio bo kupilam na allegro
- idealnie dobralam odcien bo jest to 150 buff
- ma konsystencje pol plynna, tak ze w miare sie go fajnie naklada na twarz

niestety ma jednak wiecej -
- dozownik tego podkladu to KOSZMAR ! gdybym wiedziala ze ledwo mozna do niego malego palca wsadzic na pewno bym go nie kupila ... zreszta jest zrobiony w ten sposob ze nawet jak ci sie zostanie polowa fluidu to nie sposob go wydostac ze srodka, tylko trzeba leciec po nowy do sklepu. Rano nie mam czasu zeby sie bawic z fluidem dlatego juz przy 1 uzyciu dostalam szalu ...
- jak naloze go na twarz, to nawet fajnie wyglada moja buzia, ale juz po poltorej godziny ledwo widac zeby go bylo na twarzy ... a pisze ze 6 godzin trzyma ;/
- pokrywa jako tako ... mam wrazenie ze jak sie go nalozy i troche wsiaknie w skore to po kilku minutach cera jest w sumie taka sama jak przed ...
- i uwidaczniaja mi sie po kilku godzinach " suche wysepki" na twarzy ... co jest dosc brzydkim widokiem ...

tak ze trzeba przynajmniej co dwie godziny "dogladac" swoja twarz i gdzie niegdzie ja poprawiac tym fluidem. Gdybym miala za niego dac 70 i wiecej ... to bym bardzo zalowala.
Uwazam ze jest bez szalu i jest przereklamowany.
Mialam wczesniej podklad Pierre Rene Skin Balance i goraco polecam ... kosztowal mnie 25 zl a byl o niebo lepszy.
Pozdrawiam
ps. a wyprobowalam juz wiele podkladow ...

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

http://img.ec24h.pl/uroda/tmp/1/e/2/...ml.640x480.jpg

to jest wlasnie ten podklad ktory mialam w kolorze 23 – nude ( cielisty )
I teraz wiem jedno - nie ma sensu kombinowac], bo pierwszy jest zawsze najlepszy ...

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2011-12-28 o 20:32
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 20:41   #49
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Revlon - Color Stay

po 1 moze trafiłas na podróbkę, a po 2 jest osobny aktywny wątek o ColorStay'u i polecam Ci tam napisać swoją opinię
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 11:22   #50
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Revlon - Color Stay

nie - to nie byla podrobka. Tego akurat jestem pewna

a to jest watek akurat o color stay'u wiec dobrze trafilam ...

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2011-12-29 o 11:26
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 14:04   #51
_Paulla
Przyczajenie
 
Avatar _Paulla
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 22
Dot.: Revlon - Color Stay

Jak można sprawdzić czy colorstay kupiony na allegro nie jest podróbką?
_Paulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 15:23   #52
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Revlon - Color Stay

Cytat:
Napisane przez _Paulla Pokaż wiadomość
Jak można sprawdzić czy colorstay kupiony na allegro nie jest podróbką?
podpinam się pod pytanie

może jacyś zaufani sprzedający, aukcje?
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 19:06   #53
_Paulla
Przyczajenie
 
Avatar _Paulla
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 22
Dot.: Revlon - Color Stay

Ja niedawno kupiłam colorstay na allegro i nie wiem czy to orginał. Nie jest to wersja softflex więc jest to chyba ta starsza wersja? Nazwa nie jest 150 buff tylko 150 buff Chamois. To jakaś różnica? Poza tym słyszałam że orginał wyprodukowany jest w Stanach. Na moim podkładzie z tyłu opakowania napisane jest: REVLON LONDON NW1 7QX U.K
_Paulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 19:13   #54
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Revlon - Color Stay

ponoć na najnowszych buteleczkach nie ma adnotacji SoftFlex, ale ponoć ten soft flex jest...
Mogłabyś napisać od którego sprzedawcy allegro to kupiłaś? ja będę zamawiać jutro i nie chcę źle trafić
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 19:29   #55
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Revlon - Color Stay

ja np. kupuje od "Finess Cosmetics" ... jego nick to: kosmetyki_ck
ten sprzedawca jest zaufany. wiele moich kolezanek kupuje tam u niego.
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 11:55   #56
blondyneczka_92
Raczkowanie
 
Avatar blondyneczka_92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 36
Dot.: Revlon - Color Stay

Chciałam się Was zapytać- jestem blondynką z jasną cerą, z czerwonymi przebarwieniami. Używając maybelline superstay używałam 10 Ivory a teraz chcę kupić Revlon'a i zastnawiam się nad Ivory 110 i Buff 150, podobno nie różnią się bardzo, a buff lepiej kryje jednak chciałabym żeby to był idealny kolor- tak więc czy może się jakaś blondynka wypowiedzieć?
__________________
bo 'jutro' to było o całą wieczność za późno.
blondyneczka_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:26   #57
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Revlon - Color Stay

Dziewczyny, proszę o opinię, zwłaszcza te, które już od jakiegoś czasu przyjaźnią się z Colorstay'em Używam go od paru ładnych miesięcy, nie wiem ile buteleczek przewinęło mi się przez ręce, ale sporo. Ostatnio kupiłam podkład miesiąc temu, zamówiłam i dostałam buteleczkę podkładu w "nowej" wersji, literki nie są już czarne, a białe, a na zakrętce mamy napis 24 Hours . No i właśnie... mój podkład jakby nie mój- zmienił się strasznie. Wiem, że nie kupiłam podróbki, bo sprzedawca jest zaufany, wielokrotnie sprawdzałam podkłady u niego zamawiane, zawsze są oryginalne. Nie wiem dlaczego, ale podkład o wiele gorzej i na krócej matuje, nie kryje nawet w połowie tak jak wcześniej i jakoś niezbyt dobrze stapia się ze skórą, jest jakby lżejszy, rzadszy, czuję , jakbym używała zupełnie innego kosmetyku. Czy któraś z Was zauważyła taką zmianę przy używaniu tego "nowego" Colorstay? Odczułyście pogorszenie jakości tego kosmetyku czy tylko mnie się coś takiego trafiło?

Wstawiam zdjęcia, wygrzebane w internecie, żeby nie było wątpliwości o co chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsadda.jpg (72,0 KB, 21 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:33   #58
evi_me
Rozeznanie
 
Avatar evi_me
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 659
Dot.: Revlon - Color Stay

Ja również miałam już i starą i nową wersję tegoż podkładu. Wiele się naczytałam zanim się upewniłam, że to dalej jeden i ten sam produkt. Po zakupie jestem tak samo zadowolona jak zawsze. Nie zauważyłam pogorszenia jakości. Na Allegro w zasadzie ciężko jest już znaleźć ten podkład w starej wersji butelkowej. Czytałaś składy obu? Nic się w nich nie zmieniło?
evi_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:38   #59
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Revlon - Color Stay

Cytat:
Napisane przez evi_me Pokaż wiadomość
Ja również miałam już i starą i nową wersję tegoż podkładu. Wiele się naczytałam zanim się upewniłam, że to dalej jeden i ten sam produkt. Po zakupie jestem tak samo zadowolona jak zawsze. Nie zauważyłam pogorszenia jakości. Na Allegro w zasadzie ciężko jest już znaleźć ten podkład w starej wersji butelkowej. Czytałaś składy obu? Nic się w nich nie zmieniło?
Nie czytałam, bo nie mam już starej buteleczki, ale rzeczywiście, spróbuję poszukać w internecie... w takim razie nie wiem co jest grane, mam nadzieję, że przy następnej butelce znów będzie ok... Do tej pory colorstay był moim ideałem, a teraz rozglądam się za nowym podkładem
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:49   #60
evi_me
Rozeznanie
 
Avatar evi_me
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 659
Dot.: Revlon - Color Stay

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Nie czytałam, bo nie mam już starej buteleczki, ale rzeczywiście, spróbuję poszukać w internecie... w takim razie nie wiem co jest grane, mam nadzieję, że przy następnej butelce znów będzie ok... Do tej pory colorstay był moim ideałem, a teraz rozglądam się za nowym podkładem
Może jakaś starowina Ci się przytrafiła... Oryginalna, lecz przeterminowana... Nie wiem, ja bym się nie zniechęcała. Ostatni egzemplarz jaki kupiłam na Alle zamówiony był u nocanka_USA.
evi_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-11 08:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.