Pierwsze przyjęcie dla maluchów-HELP! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 20:14   #1
elizka2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2

Pierwsze przyjęcie dla maluchów-HELP!


Hej dziewczyny,przeszukałam troszku internet przed napisaniem tego wątku ale niestety nie znalazłam tego na czym mi zależało. Za miesiąc organizuje pierwsze przyjecię dla dzieci. Dwa latka córki. W zeszłym roku organizowaliśmy roczek,ale była to impreza bardziej dla dorosłych. W tym roku chciałabym skupić sie na maluszkach,najwiekszy problem w tym ze nie mam pojecia co wymyslec dla 2latków?Przyjecie bedzie na ogrodzie,menu,tort dekoracje itp juz mam zamowione i obmyslone. Z racji ze nigdy nie bylam ani nie organizowalam kinderbalu nie wiem co moglabym wymyslec aby dzieci sie nie zanudzily. Przedział wiekowy 2-5. Dzieciaków około 10.Oczywiscie wiekszosc rodzicow tez zostanie,poniewaz dzieci za male aby je zostawic. Może mogłybyscie doradzic jakies ''zabawy'' które same sprawdziłyście na urodzinach swoich maluchów. Chciałabym spędzić połowe czasu z dziecmi i tez troszke z rodzicami,wiec zalezaloby mi tez na czyms takim aby dzieci chociaz na ta godzine zajely sie same. Szukałam tez osob ktore moglabym wynająć chociaz na dwie godziny,ale obawiam sie ze trudno bedzie im zamawiac dwu i pieciolatki jednoczesnie.Boje sie ze zajmą sie tymi starszymi a moja mała wogóle na tym nie skorzysta bo jest malutka i jeszcze niezbyt rozumie. Jezeli korzystalyscie z takich uslug tez prosze o opinie. Oczywiscie wszelakie wpadki i niewypały wsród zabaw dla najmlodszych tez przydałoby sie znac Pozdrawiam i DZIEKUJE
elizka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 10:03   #2
Lady_Daga
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Daga
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 187
Dot.: Pierwsze przyjęcie dla maluchów-HELP!

Niedawno byłam na takim przyjęciu urodzinowym, raczej pikniku, średnia wieku dzieciaków własnie 2 latka doskonale się sprawdzą w taką pogodę np. rybki taki większy zestaw- widziałam w wwie w toysie są, a tak to nie wiem, w jakiejś hurtowni z zabawkami może, poza tym pokaz baniek mydlanych, można samemu z dwóch kijków i jakiejś sznurówki a kupić tylko dużą butelkę płynu do baniek, ostatnio też w lidlu były fajne zestawy do puszczania baniek, dzieciaki uwielbiają! Poza tym można im rozłożyć szary papier i dać kredki, tylko najlepiej jakieś duże, albo kredę. Jak imprezka będzie w ogrodzie, to wystarczy jakaś mała piaskownica i zabawki i też chwilę się dzieciaki zajmą
__________________
Nie ma dzieci - są ludzie , ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Zachęcam do przekazania 1% dla FSM - https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM
Lady_Daga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 09:53   #3
Kaszpierowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18
Dot.: Pierwsze przyjęcie dla maluchów-HELP!

oooo rybki uwielbiałam się nimi bawić!!! sama się chyba przejdę do blue city i kupię droga taka rozrywka??
Kaszpierowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.