Żeby nie chudnąć... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-26, 09:46   #1
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844

Żeby nie chudnąć...


To już nawet nie chodzi o to, że chcę przytyć (chociaż by się przydało), ale o to jak przestać chudnąć. Wymyślcie coś , bo zniknę- w wakacje miałam 92 cm w biodrach, a teraz już 88 cm. Każde żebro mi widać. W poniedziałek idę się zważyć.
Czy to możliwe, żeby tak chudnąć z nerwów?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 10:44   #2
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Żeby nie chudnąć...

Tak nerwy potrafią wychudzić. Ja za to na odwrót - dwa lata temu miałam 88 w biodrach teraz mam 94
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-26, 16:01   #3
be_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 89
GG do be_be
Re: Żeby nie chudnąć...

mialam taki sam problem do niedawna, tez modlam sobie grac na zebrach polecam Ci wizyte u endokrynologa. ja poszlam i dostalam recepte na peritol- wciagu miesiaca przytylam 4 kg i ta waga utrzymuje sie caly czas serdeczne buziaki.
be_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 09:50   #4
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Żeby nie chudnąć...

No jak tak dalej pójdzie, to rzeczywiście będę musiała się do lekarza przejść, ale najpierw chciałabym spróbować poradzić sobie z tym bez leków. Tak się wczoraj zastanawiałam nad przyczyną. Nerwy to raz. A tabletki antykoncepcyjne? Zaczęłam je brać i wtedy przytyłam. Teraz przestałam brać i chudnę, więc może chudnę, bo przestałam je brać? Wracam do swojej naturalnej wagi?
Jem tyle samo, ruszam się tyle samo, ale może przemiana materii mi się zmieniła na naturalną?
Możliwe to czy nie?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-27, 13:02   #5
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Żeby nie chudnąć...

To z tymi tabletkami bardzo prawdopodobne, poiewaz ja biorąc zaczęłam tyć.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 20:47   #6
Frytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 15
Re: Żeby nie chudnąć...

ja od 3 lat utrzymuje wciąz stałą wage 45 kg i niemoge przytyć to jest moje marzenie chociarz do 55 kg góra! ale jem tez normalnie i powiem ze wcale nie malo oprócz tego bardzo sie denerwuje bo mam swoje powody niemoge sobie z tym poradzić proszę tez o pomoc
Frytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 20:59   #7
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Żeby nie chudnąć...

Ja mysle, ze pzytycie jako takie to nie ma sensu. Chyba, ze chcesz miec wiecej tluszczyku? ja bym radzila uprawianie dosc intensywne jakiegos sportu, dla przyrostu masy miesniowej. Zmodyfikowanie diety o wieksza ilosc protein i do roboty
Najlatwiej mase miesniowa mozna ladnie uformowac na silowni, ale nie wiem, czy jestes osoba wysportowana, wiec trudno mi cos doradzic.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-21, 09:32   #8
Bjuti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 10
Do Cheetah

Hej Cheetah!

Ale mi sie podoba, jak "nawracasz" dziewczyny na właściwą drogę. Ja też kiedyś myślałam, że schudnąć (przytyć)=uzyskać wymarzoną figurę, a przecież tak ważne jest nie tylko ze wzgledów że tak powiem estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych czy chudnąc tracimy tłuszczyk czy mięśnie. Nie jestem maniaczką ćwiczeń, ale na własnym przykładzie mogę potwierdzić, ile dobrego dla KAŻDEJ figury może zrobić siłownia.

Pozdrawiam serdecznie!
Bjuti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-21, 13:08   #9
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Do Cheetah

Marta napisał(a):

> Ale mi sie podoba, jak "nawracasz" dziewczyny na właściwą drogę. Ja też kiedyś myślałam, że schudnąć (przytyć)=uzyskać wymarzoną figurę, a przecież tak ważne jest nie tylko ze wzgledów że tak powiem estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych czy chudnąc tracimy tłuszczyk czy mięśnie.

Dziekuje Staram sie tylko uswiadomoc dziewczynom, ze ich frustracje z wygladem najczesciej nie wiaza sie z nadmiernymi kilogramami, tylko braku sportu. Najczesniej sa tu przypadki, ktore w ogole nie powinny chudnac, a nie sa zadodolone ze swojego wygladu i pytaja, czy dieta 1000kcal jest dla ich odpowiednia... To nie dieta jest odpowiedzialna za to jak wygladamy, dieta jest potrzebna osobom, ktore maja ponad 10kg nadwagi, i zamiast chudnac ciagle tyja. Wtedy schudnac/lub nie wplywa na ich zdrowie, ale ze wzgledow eststycznych nie warto tak katowac swojego organizmu. W wiekszosci przypadkow nalezaloby tylko zmienic sposob odzywiania, nie zmniejszac ilosci, ale jakos to madrze podzielic wszystko. No i oczywiscie sport, ladniej sylwetki nie uzyskuje sie chudnac z 60 kg do 50 czy 45 kg przy 175 zm wzrostu...

Pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.