- 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 16:11   #91
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Kochane czy to możliwe, że wczoraj waga wskazywała 105,6 a dziś 104,4?? Mam nadzieje, że tak, bo motywuje mnie to strasznie . Co do silnej woli powiem szczerze, że na tym Dukanie to mi sie nie chce jeść wcale dziś mężowi smażyłam frytasy i nawet mnie to nie ruszało co normalnie zjadłabym z nim ze 2 porcje .



P.S. jak sobie zrobić suwaczek??
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 17:57   #92
Ewelain1987
Zadomowienie
 
Avatar Ewelain1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 372
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

czesc dziewczynki..
ja dzis bardzo grzecznie..sniadanko platki kukurydziane z mlekiem i dodatkiem fit do potraw mlecznych, drugie jeden nalesnik suchy i jablko, obiad cztery malutkie pulpeciki bez sosu i chleba a kolacja jeszcze przede mna..regularnie co trzy godz..
pozdrowki dla was..
__________________
Weronisia20.05.2009






Ewelain1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 18:04   #93
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Ewelain1987 hmm a ile masz w planach zgubic??
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 18:41   #94
isabelly
Raczkowanie
 
Avatar isabelly
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 106
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Witam
Znajdzie się miejsce?
23 lata, 1,65cm, waga: 81 kg
Kiedyś się odchudzałam i schudłam 10kg w miesiąc
Teraz chce ważyć tak ok.60kg
isabelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 19:40   #95
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

isabelly pewnie, że się znajdzie ja jak miałam 19lat (kiedy to było :P) to 20kilo zgubilam w miesiac ale to byla pierwsz dietka w moim zyciu. Kochana napewno Ci sie uda. Masz jakis plan??
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:18   #96
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Hej dziewoje jak tam dietkowanie

Pandzia na DUKANIE tak właśnie jest przy dużej wadze na początku leci waga kilogramami I super bo to motywuje

U mnie chyba ok ale zobaczymy jutro A w sobote ważenie docelowe
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:37   #97
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

no no na tescie Dukana wyszlo mi ze 68 kilo osiagne juz we wrzesniu:P:ju pi:

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

tylko czy aby dam rade
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 22:04   #98
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Dasz dasz tylko zagladaj do nas jak coś to dostaniesz po głowie Tylko odchudzaj się z głową
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 22:05   #99
barefootangel
Raczkowanie
 
Avatar barefootangel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

a na jakim teście jak można spytać?? ;>jakis link można prosić ?

A ja kolejny dzień prawie nic nie jem... Z rana tylko mały tost oczywiscie z serkiem czosnkowym ( w sumie nie wiem skąd to moje zamiłowanie do czosnku ) i 3 litry wody z cytryną bo pojawiło się jeszcze zapalenie pęcherza ... Stanęłam dziś na wagę i ? i pełny kilogram w tył

Dziewczyny ja mam do Waś wielką prośbę... Znacie może jakieś sprawdzone diety w których mleko nie występuje?
__________________
czuję jak kusisz me zmysły .
barefootangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 23:03   #100
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Musisz wpisać w google test dukana, bo ja właśnie tak to owe cudo znalazłam. Ja jak zgubiłam te 20kilo to mieszkałam w internacie i jadłam co podali na stołówce oprócz masła chleba smażonego miesa itp. na kolacje piłam herbatke niesłodzoną. A i wspomagałam się ananasemw kapsułkach do tego w-f 3z w tygodniu.
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 01:21   #101
pannasenna
Przyczajenie
 
Avatar pannasenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Witam Wszystkich! Ja stwierdziłam z kolei, że ważyć się będę raz w miesiącu Nie ma się co stresować codziennie Chyba jestem rekordzistką wśród Was- mam 180 cm wzrostu, ważę 125 kg. Nie jest dobrze, ale ...myślmy pozytywnie Cieszę się, że zdecydowałam się na zalogowanie na forum, przyjemnie mieć poczucie, że nie jestem sama i kilka osób zmaga się z takim samym problemem. Z utęsknieniem czekam na chwilę, kiedy wyjmę z szafy swoje sukienki i zacznę w nich chodzić Mój cel: 75 kg. Possible

P.S. Nie stosuję Dukana, jem zdrowo i jak tylko skończę w pracy mega-projekt nad którym właśnie siedzę , to zapisuję się na siłownię lub fitness. Czy jakiś Krakowiak bądź Krakowianka przyłączyliby się do mnie?

---------- Dopisano o 02:21 ---------- Poprzedni post napisano o 02:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady Guidette Pokaż wiadomość
Witajcie. Dopisuję się i tu, bo ja w sumie ze 30 bym chciała schudnąć. Juz kiedys schudłam 25 kilo, więc mam nadzię, że i tym razem się uda. Dodam, że po zejściu z diety przytylam tylko 3 kg. Potem waga stała bez względu na to, co jadłam. Chociaż wiadomo, że trzeba sie pilnować.

SMAKUSIU, ja schudłam najwięcej na czyms takim (przeklejam z innego wątku na Wizażu):

Glówne zalecenia w diecie garsciowej.
1. jedz 5-6 posilków dziennie, co 2,5-3h (dla ulatwienia, na poczatku czas mozesz odmierzac ustawiajac alarm w komórce zaraz po zjedzeniu kazdego posilku, tak aby zadzwonil o odpowiedniej porze)

2. porcja posilku powinna byc wielkosci Twojej garsci, to pojemnosc ok 250 ml, wagi do 250g (mezczyzni moga nieco wiecej, maja wieksza garsc

3. poniewaz posilek jest niewielki, nie moze byc tzw. smieciowym jedzeniem, które jest bezwartosciowe i latwo zamienia sie w tluszcz, doprowadza do niedoborów w organizmie. Unikaj:
- weglowodanów o wysokim Ineksie Glikemicznym (bialego pieczywa, bialego cukru, slodkosci),
- tluszczu nasyconego (jest ukryty w produktach pochodzenia zwierzecego oraz gotowych produktach z jego dodatkiem),
- gotowych, wysokoprzetworzonych pokarmów (np. zupek w proszku),
- soli (uzywaj za to wielu ziól wzbogacajacych smak i wzmagajacych trawienie oraz innych naturalnych przypraw, jak np. sok z cytryny)

4. zalecamy stosowanie najnowszej piramidy zywieniowej (patrz nizej), szczególnie zadbaj o to, aby jesc:
- pelnoziarniste pieczywo, razowy makaron, mieszany ryz,
- duzo dobrego tluszczu nienasyconego, który znajdziesz w rybach i oleju roslinnym,
- duzo warzyw i owoców - jesli nie masz przeciwwskazan, dodaj cos surowego do kazdego posilku,

5. na poczatku mozesz odczuwac glód, ale po tygodniu zoladek sie obkurczy i nieprzyjemne uczucie minie, mozesz zredukowac stres dodajac do jedzenia sypki blonnik

6. pij duzo wody niegazowanej, w ten sposób nawodnisz i oczyscisz organizm zdrowym plynem, z korzyscia dla Ciebie bedzie tez picie zielonej herbaty, kawe z mlekiem, jesli musisz pij nie wiecej niz jedna dziennie
7. jesli najdzie Cie ochota, zeby "zgrzeszyc", nie panikuj, zjedz taki posilek max wielkosci piastki, zrób 2,5h-3h przerwy i jedz dalej wg planu

W czym tkwi fenomen diety garsciowej?
1. jest prosta i nieskomplikowana, latwa do zastosowania
2. jest skuteczna, efekty sa widoczne bardzo szybko
3. pomaga chudnac zdrowo - ok 4-6 kg na m-c
3. obkurcza porozciagany zoladek
4. pomaga zachowac umiar
5. pomaga ograniczyc podaz kaorycznych posilków
6. pozostawia po sobie dobre nawyki nakladania niewielkich porcji, co przeciwdziala efektowi jojo
7. jest tzw. zdrowa dieta, mozna ja stosowac do konca zycia

Zupe, mleko itd...moga miec max 250 ml na jeden posilek czyli objetosc jednej szklanki.


Od siebie dodam, że kiedy mamy atak głodu, nalepiej jest przez 5-10 minut intensywnie poćwiczyć i od razu się odechciewa jeść Bardzo pomocny jest też błonnik. Zapycha trochę żołądek, reguluje trawienie i oczyszcza jelita ze złogów pokarmu. Ok. 15-18 zł za 200 g, w aptece.
Ta dieta mi się podoba, stosuję coś podobnego. Często, ale niewiele i zdrowe produkty. Lady Guidette, ile i w jakim czasie udało Ci się schudnąć? Ćwiczyłaś?
__________________
Walka jest wychowawczynią wolności. (Fryderyk Nietzche)
pannasenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 07:14   #102
isabelly
Raczkowanie
 
Avatar isabelly
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 106
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Nie mam jakiegoś konkretnego planu jeszcze Zaczne od jutra albo poniedziałku (zależy czy będę wyjeżdząc w weekend). Ogolnie mówiąc mam zamiar mniej jeść, pieczywo ciemne, 0 ziemniaków, makaronów itp. Poza tym chcę zacząć chodzić na basen i ćwiczyć na ławeczce i steperze bo akurat to mam w domu.
isabelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 09:53   #103
jedyyna
Rozeznanie
 
Avatar jedyyna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 737
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

http://dukan.blox.pl/2011/01/Konkurs...Roku-2010.html KOCHANE GŁOSOWAĆ NA KAROLINKE! macie tu jej przepisy pomozmy jej wygrać! NAJLEPSZY BLOG Z PRZEPISAMY DUKANOWYMI! jest z nami na forum pod nazwa karolinusienka pozwolmy jej zrealizować marzenia! NIECH WYGRA! nalezy jej sie za wkład prace i serce jakie włozyla aby nam pomoc przetrwać przez ta diete! to dzieki niej DUKAN JEST DLA NAS LEPSZY! DZIEKI niej mozemy robić takie przysmaki! i zawsze jak potrzebujemy da nam dobra rade PROOOSZE WYSYLAJCIE NA NIA SMSY! Dziekuje z calego serca w imieniu jej i wszystkich Dukajacych ktorym urozmaicila jedzonko! KAROLINKO JESTES NAJLEPSZA
jedyyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 13:34   #104
izabela2_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Hej! dolaczylam sie na poczatku do waszej grupy ale pożniej nic niepisalam bo nadal boje sie wejsc na wage. Poprostu odrzucam fakt jak moglam znow dopusic do takego przytycia . Juz bylam szczupla i zadowolona z siebie a teraz walke musze zaczac od nowa . niby mam motywacje moj slub juz za 93 dni ale niemoge sie zebrac ehh... To jednak prawa czlowiek w stalym zwiazku sobie odpuszcza Niemoge stosowac Dukana juz probowalam niestety jedzac duza ilosc bialak moj organizm zatrzymywal cala wode w organizimie co wypilam to zostalo robilam dwa podejscia i niestety dwa razy to samo uratowaly mnie leki odwadniajace bo niemoglam zmiescic sie w swoje spodnie. Bialko obciąza prace nerek widocznie moje sa leniwe. pozdrawaim
Ps dzisiaj po pracy wejde na wage obiecuje sobie
izabela2_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 13:42   #105
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Pannosenna, jakoś 1,5 roku mi zajęło zejście z 78 do 56kg. Po zakończeniu diety waga wyrównała się do 58 kg i tak sie juz wahało przez 4 lata między 58 a 60.
Dużo ćwiczyłam, jadłam garstkowo, słodycze sporadycznie (rządek czekolady na tydzień w nagrodę za kolejne kilogramy).
Byłoby szybciej, gdyby nie to, że robiłam sobie przerwy, jak ja to sobie określiłam, "stabilizacyjne", żeby odpocząć, np, w okresie świąt lub większych imprez. Zwykle miesiąc-dwa. Chodziło o to, żeby po prostu nie przytyć, ale zawsze przybywało mi max. 3 kilo, jednak nigdy więcej. Chudłam średnio 7-8 kilo i wracały średnio 2.
Za to skórę miałam jędrniutka jak przed przytyciem i na tym mi najbardziej zależało
Nie cieszyłoby mnie bycie chudym i obwislym. Już wolę to, co jest teraz...
Boję się strasznie, że mój brzuch nie wróci do siebie tym razem
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 18:02   #106
pabi28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 552
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Też bym nie chciała być potem 'obwisła', albo żeby mi piersi zmalały bo w sumie z nich jestem zadowolona. Co prawda mam troche cellulitu, robią mi się niestety rozstępy, ale obwisłej skóry chyba bym już nie zniosła. TŻ mi powtarza żebym najpierw zbiła troche wage jak juz tak bardzo chce, a dopiero potem żebym zaczęła walczyć z rozstępami ( chociaż mam nadzieje, że gdy troche schudne to i rozstępy mi się zmniejszą). Jakoś w te wszystkie cudowne kremy na rozstępy nie wierze, stosowałam jeden i nic, zresztą tego nie da się zlikwidować...można tylko zmnieszać widoczność. Jędrność poprawiam sobie peelingiem z kawy i soli, po tym przynajmniej czuje efekty bo mam skórke jak pupcia niemowlęcia i rozstępy nie są aż tak widoczne wole zainwestować 3 zł w kawe i widzieć efekt niż 40 zł w krem i dołowac się że nie działa
__________________
On ci się przygląda tak intensywnie, jakby był twoim ochroniarzem, gotowym w każdej chwili osłonić cię własnym ciałem przed strzałem, czy coś w tym rodzaju...


pabi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 20:23   #107
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

pabi28 - peeling cukrowy też jest świetny a i na rozstepy używam takiego burna z evelinu czy jakos tak bardzo fajny widac postep i jeszcze brzucho spala


pannasenna - witaj kochana masz tyle wzrostu co ja
A słyszałaś coś może o wibrotreningu ? Dla mnie rewelacja i widziałam super efekty. Strasznie żałuję że musiałam z krakowa wyjechać bo chodziłabym tam dalej a dieta plus to wibro to rewelacja, a jak sie kondycja wyrabia, zwieksza lepsze samopoczucie, pracują wszystkie mięśnie i masz trening tylko i wyłącznie z trenerką solo. Polecam.

A u mnie dziś kurczak pieczony samo miecho bez skory ale za to 3/4 kuraka poszło ... no nic zobaczymy co jutro waga mi opowie miejmy nadzieję że nie jęknie
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 20:35   #108
elektryczna123
Raczkowanie
 
Avatar elektryczna123
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 36
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Dziewczyny chodźcie do nas, sa u nas dziewczyny które na dukanie pochudły po 20 kl, ja raczkuję dopiero, ale atmosfera jest fajna i sporo przydatnych przepisów:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...90221&page=117

Podukamy razem, bo grupą łatwiej
__________________



Nikt nie jest tak bogaty by mógł obejść się bez uśmiechu...

Nikt tak biedny by nie mógł uśmiechu podarować...



elektryczna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 20:48   #109
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Ale my nie DUKANUJEMY przynajmniej ja nie...
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 09:20   #110
nene_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk..
Wiadomości: 24
GG do nene_17
Totalna załamka :(

Hej dziewczyny...mam nadzieje że dla mnie też znjadzie się miejsce ??
Mam 157 cm zwrostu i waże 71-73 kg (waga często mi się waha).
Od prawie roku staram się schudnąć ale jakoś nie potrafię przebić tej 70. Chciałabym ważyć 57 kg, ale próbowałam już tyle rzeczy że nie wiem czy coś mi pomoże. Brałam różne tabletki, stosowałam diety, biegałam, chdzę na basen, przeróżne różności, ale nawet jak waga spadła njawyżej 2 kg to i tak potem na jakiś tydzień stała w miejscu a po klikunastu dniach wracała.
Na wadze przybrałam w gimnazjum i teraz z tym walcze. Do wakacji chciałabym ważyć już co najmniej 60 kg żeby na 18-stke wyglądać fajnie.
Moją zmorą są niestety słodycze i chipsy... zawsze jak mam doła, kłopoty w szkole itd. to nawet nie wiem kiedy a już się objadam, a potem żałowałam.

Od jakiegoś miesąca może 2 staram się nie jeść słodyczy ( chociaż mi to siedzi w psychice i musze dziennie zjeść coś słodkiego ale wtedy to zjem najwyżej 3 kostki czekolady w ramach 2 śniadania lub zjem bułke z nuttelą na śniedanie i to mi wystarczy), chipsów wogule nie jem od 2 miesięcy. Jeśli o chodzi o główne posiłki to oczywiście 3-4 posiłki małe co kilka godzin i tego się trzymam. Po 17 już nic nie jem, chyba że tylko wode piję.

Staram się ćwiczyć... ma początku różne takie rozciągania itp. ćwiczenia które pamiętałam z wf. Ale to nie dawało skutków wręcz przeciwnie waga rosła, więc zrezygnowałam.: mad:
Zaczęłam od 2 tygodni ćwiczyć aerobiczną 6-Waidera. Te ćwiczenia nie są złe, męczące ale ogólnie mi się podobały. Tylko po nich waga też nie spadała ale na szczęście nie rosła . Wszystkie mięśnie mnie po nich bolą ale to podobno oznaka tego że dobrze się ćwiczy. Tata mi powiedział że to dlatego że mięśnie mi się żeźbią i dlatego waga rośnie.

Moja waga jest też troche w genach zapisana. Oczyiście nie chce się usprawiedliwiać, ale tak pisze żebyście wiedziały jaka jest sytuacja.

Może ktoś mi pomoże ...co z tym zrobić ja oczywiście cały czas trzymam się powyższych zasad kóre opisłam, ale jak dzisiaj się rano ważyłam to miałam 71,1 kg. I w takim tępie nie schudnę do sierpnia a na tym bardzo zależy.
Będe opisywać tutajpostępy itd. mojej walki... ;(

Proszę rady , zasady cokolwiek..... Pozdrawiam ! ! ! !
nene_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 09:35   #111
pabi28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 552
Dot.: Totalna załamka :(

SMAKUSIA ile używasz już tego kremu? ile w ogóle kosztuje?
__________________
On ci się przygląda tak intensywnie, jakby był twoim ochroniarzem, gotowym w każdej chwili osłonić cię własnym ciałem przed strzałem, czy coś w tym rodzaju...


pabi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 09:44   #112
nene_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk..
Wiadomości: 24
GG do nene_17
Dot.: Totalna załamka :(

???

Edytowane przez nene_17
Czas edycji: 2011-01-15 o 09:46
nene_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 11:26   #113
Ewelain1987
Zadomowienie
 
Avatar Ewelain1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 372
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

hejka
Nene witaj..po pierwsze gratuluje tego ze wogole zaczelas cos robic ze soba..dobrze robisz..dietka fajnie ale cwiczyc tez musisz..ale samo nie jedzenie slodyczy nie pomoze..musisz tez zwrocic uwage na to co jesz na posilki..bo jak same tluste rzeczy to masz odpowiedz dlaczego nie chudniesz..nie zalamuj sie tylko nadal cwicz..ale nie samo rozciaganie..duzo daje rowerek, brzuszki..pisz nam co jesz na posilki i co cwiczylas i ile czasu.. a po drugie nie zakladaj od razu ze tyle i tyle w takim czasie masz schudnac bo jak nie spadnie ci ten przyslowiowy kg w danym czasie to zalamujesz sie i mowisz ze to nie ma sensu skoro nie spada i zajadasz sie slodyczami..mowie to z wlasnego doswiadczenia..ja jestem na diecie od srody i juz spadlo mi 1,5 kg ale uwazam na to co jem i o ktorej godz..nie poddawaj sie a osiagniesz sukces..

ja wlasnie przyszlam sie pochwalic ze spadlo 1,5 kg jestem mega szczesliwa..narazie zjadlam platki na mleku na sniadanie ateraz jem jablko..na obiad jeszcze niewiem..

no wlasnie to robi sie wnerwiajace jak przychodza dziewczyny i chca nas zgarnac na inny watek i to dukanowski..ja tez nie jestem na dukanie wiec nie mialabym o czym pisac na takim watku..oczywiscie nie zabraniam innym dziewczynom na tym watku byc na dukanie..wazne zebysmy sie wspieraly..a co tu tak cichutko?
__________________
Weronisia20.05.2009






Ewelain1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 11:58   #114
nene_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk..
Wiadomości: 24
GG do nene_17
Totalna załamka :(

Oczywiście że patrze na to co jem. Niestety tata nie zgodził żebym miała osobną "lodówkę", ale i tak sama sobie jakoś organizuje posiłki. Problem w tym że 80% mojego życia wypełnia szkoła i to też powoduje, że nie zawsze mogę zjeść o wyznaczonych godzianch.

Jem ryż , ograniczam białe pieczywo, makarony, ziemniaki tylko 2 łyżki, owoce warzywa, zero cukru i soli, piję tylko wodę ewentualnie kawę (ale nie codziennie), jakieś tłuste szyneczki czy sery, staram się nie jeść tłustych rzeczy smażonych na oleju
(: w tygodniu to wogule, ale w niedziele niestety nie mam wyboru

Słodyczy staram się nie jeść, a jak mam wielką ochotę to zjem coś nie wielkiego i oczywiście niezbyt kalorycznego, bardzo się PILNUJĘ.
(wolę zjeść coś małego raz na 2, 3 dni niż po tygodniu pęknąć i obżreć się za przeproszeniem)

I ćwicze...(aerobiczną 6 Waidera i aerobik) oczywiście cały czas. ^^ Pisze że to nie ma sensu i mam załamkę, ale wiem że takie coś musi trawać i nie zamierzam się poddać na 18-stkę musze super wyglądać.

Ostatnio mama powiedziała że niby schudłam optycznie i nie musi to być od razu w kg przeliczane,
ale niestety ja żadnej zmiany u siebie nie widzę.

Dlatego właśnie o porady proszę... bo robie co mogę,a mi nie wychodzi
i może tak też dlatego żeby samej w tym wszystkim nie być i mieć z kim o tym pogadać kto to rozumie.

Chce wykorzystać te 2 tygodnie ferri pożytecznie.
nene_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 12:30   #115
pabi28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 552
Dot.: Totalna załamka :(

Mama może mieć racje bo ja też widziałam np. po spodniach że mam luźniej, a waga mi się nie ruszała wcale. Tyle że w moim przypadku zaraz brzuch wracał do 'normy'
__________________
On ci się przygląda tak intensywnie, jakby był twoim ochroniarzem, gotowym w każdej chwili osłonić cię własnym ciałem przed strzałem, czy coś w tym rodzaju...


pabi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 19:51   #116
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Totalna załamka :(

Przyłączam się do grona z -1kg

Oby nam dalej tak szło

Śnieg stopniał juz prawie cały i biegałam dziś z wózkiem po okolicy. Jeśli ta tendencja utrzyma sie na co dzień, to będzie świetnie
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 20:17   #117
pabi28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 552
Dot.: Totalna załamka :(

Heh z wózkiem to i ja bym chętnie pobiegała
__________________
On ci się przygląda tak intensywnie, jakby był twoim ochroniarzem, gotowym w każdej chwili osłonić cię własnym ciałem przed strzałem, czy coś w tym rodzaju...


pabi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 07:47   #118
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Totalna załamka :(

No tak sobota w domu była wiec śniadanko obiadek kolacyjka podwieczorek i cokolwiek pomiedzy... Wiec 30deko poszło w górę ;(
Ale w poniedziałek muszę weekend zrzucić
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 08:06   #119
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Witam Was nie było mnie ze 2 dni, bo jak jestem w domciu to czas spędzam z syniem a wieczorem padam razem z nim i nie mam jak wejść
Z DUMĄ NAPISZĘ 3KG MNIEJ :jup i::jupi :
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 09:30   #120
nene_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk..
Wiadomości: 24
GG do nene_17
Dot.: - 25kg błagam o wsparcie, beznadziejny przypadek :(

Witam ! ! !
Ja niestety wczoraj zgrzeszyłam,:mu r: ,
ale zaraz szłam to wybiegać
nene_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.