Prowadzenie ciąży ,Warszawa NFZ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 10:42   #1
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037

Prowadzenie ciąży ,Warszawa NFZ


Witam !
Mam ogromną prośbę do kobiet które mogły by polecić mi dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży w Warszawie na NFZ, najlepiej z okolic ursusa włoch lub ochoty.

NIestety moja obecna lekarka okazała się niekompetentną osobą, mylącą pacjentki i karty, razem z położną mają wielki bałagan w papierach. Miałam źle zrobione usg w 11 tyg którego pani doktor nie chciała mi poprawić , dostawałam mnóstwo leków bez żadnego wyjaśnienia, nie dostawałam skierowań na badania, jeśli działo się coś niedobrego ze mną to nie mogłam przyjść w innym niż wyznaczony termin , no i jeszcze kilka rzeczy ale nie warto o nich pisać.

Tak jak już wyzej napisałam bardzo bym prosiła o namiary jakiegoś dobrego lekarza, z góry dziękuje !
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:42   #2
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Prowadzenie ciąży ,Warszawa NFZ

Jestem z okolic ale niestety tam chyba dobrego lekarza to nie ma... Ja w czasie ciąży chodziłam do przychodni we Włochach, na Okęciu i do IMiDz i wszędzie jednakowa masakra. Zero szacunku, przyzwoitości, intymności i kompetencji. Na Kleszczowej jest Centrum Medyczne Zdrowie, podobno mają ginekologów na NFZ więc może tam spróbuj
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 09:21   #3
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Prowadzenie ciąży ,Warszawa NFZ

Nie, tam niestety tylko prywatnie akurat mieszkam na kleszczowej i tam na nfz jest tylko lekarz pierwszego kontaktu.
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 14:32   #4
Iza Kowalska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 106
Post Dot.: Prowadzenie ciąży ,Warszawa NFZ

Dobrą lekarką jest dr Banaszek która przyjmuje w Ursusie niestety obecnie sama jest w mocno zaawansowanej ciąży i nie przyjmuje. Ja ciąże prowadziłam w przychodni przyszpitalnej na Madalińskiego u dr Moniki Bator Gregorczyk i bardzo ją sobie chwalę dobra jest tez dr Piasecka (też z Madalińskiego i w Pruszkowie w szpitalu pracowała). Obie panie dr pracowały tam w 2010 roku nie wiem czy nadal tam pracują. Możesz pocztytać o dr Bartoszewskim, który przyjmuje w Lecznicy Ursus, tez wiem że miał zawsze dużo pacjentek i bardzo go sobie chwaliły.
__________________
http://kuchnia-w.blogspot.com/ - moje gotowanie
http://pazurkowo.blogspot.com/ - stara, nowa pasja pazurki
http://dlubanki.blogspot.com/ - moje dłubanki, które powstają dzięki mojemu synkowi
Iza Kowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.