Nie ma dla mnie odpowiedniego koloru włosów! Zdjęcia :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-06, 17:10   #1
Mary_mary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11

Nie ma dla mnie odpowiedniego koloru włosów! Zdjęcia :)


Cześć dziewczyny
Od ponad 1,5 roku starałam się wrócić do moich naturalnych włosów, po nieudanym farbowaniu u fryzjera na blond, który okazał być się wściekłym pomarańczem, od tego czasu chciałam za wszelką cenę go jakoś zamaskować, żeby przetrwać ten okres JAKOŚ... Nie wspomnę, jak te wielokrotne farbowania wpłynęły też na kondycję. Ponadto przed wieloma laty miałam wiele odcieni brązu, trochę rudości, ciemnego blondu, kolorowe pasemka. Moi znajomi i rodzinka nie potrafią mi doradzić, kiedy było mi najbardziej do twarzy, chyba zaden kolor mi nie pasuje

W tej chwili mam bardzo jasną cerę, która się zaróżawia, nie chcę tego zmieniać, chociaz wiem, ze lepiej wyglądam lekko opalona ze względu na ogromne podkowy pod oczami (zmagam się z anemią), ale wtedy od razu psuje mi się cera.

Nie będę pisać, w których odcieniach ja sama czułam się lepiej, chciałabym poznać Wasze opinie, bo swojego naturalnego koloru nie lubię... To ciemny, mysi blond,m bez połysku, bardzo szarawy... załączam zdjęcia i postaram się co nieco opisać, przepraszam za głupie miny, chciałam, żeby jak najlepiej oddać kolor, a w różnym świetle róznie to wychodzi

1. NATURALNE
Na co dzień moje włosy wyglądają jak odrosty na 1-szym zdjęciu, zupełnie bez wyrazu, 2 foto to przed jakąkolwiek zmiana koloru.

2.BLONDY

1. po wyjściu od fryzjera (!) MASAKRA...
7. to był bodajże satynowy blond shwarzkopfa/ albo castinga, reszty niestety nie pamiętam, ale sporo eksperymentowałam, żeby zakryć to paskudne coś

3. BRĄZY
Czasy gimnazjum ;D, rózne odcienie

4. CIEMNE BLONDY

2 i 3 zdjęcie to ten sam kolor w róznym świetle- ciemny blond syossa

5.RÓŻNE

rudości robione szamponetkami ;D a 3 zdjęcie to kolejna nieudana próba u fryzjera, kobieta zrobiła mi tak jasne pasemka, że po 2 tygodniach straciłam połowę włosów- siano straszne, do tego jakieś kolorowe wstawki.

6. TERAZ

W różnych ujęciach, proszę sie nie śmiać z fryzury na 1szym zdjęciu, mam ogromnego pecha do fryzjeró! ;D kontrast pomiędzy odrosniętym blondem a tym co przy czubku głowy nie jest chyba aż tak widoczny, najbardziej zbliżone do rzeczywistości jest zdjęcie 3.


Bardzo proszę o szczere opinie, wiem, że tyle się namęczyłam, zeby wrócić do swojego naturalnego, ale nie podoba mi się on, potrzebuję zmiany, co byście mi doradziły? Póżniej napisze, co ja sama myślę, pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BNATURALKI.jpg (63,5 KB, 369 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BLONDY.jpg (98,1 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BRĄZY.jpg (106,6 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BCIEMNY BLOND.jpg (49,6 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BRÓŻNE.jpg (38,1 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BTERAZ.jpg (51,4 KB, 288 załadowań)
Mary_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 19:38   #2
jasza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 97
Dot.: Nie ma dla mnie odpowiedniego koloru włosów! Zdjęcia :)

Mam dla Ciebie złą wiadomość... mi najbardziej podobasz się w naturalnym kolorze. Ten właśnie odcień, moim zdaniem, najlepiej komponuje się z Twoją skórą i oczami.

Jeżeli natomiast farbowanie jest jedynym wyjściem to głosuję na ciemne blondy ze zdjęć nr 4. Bardzo ładnie Ci było w tym kolorze.
jasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 19:43   #3
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Nie ma dla mnie odpowiedniego koloru włosów! Zdjęcia :)

Faktycznie bardzo pięknie wyglądasz w naturalnych włosach
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 19:55   #4
engiee
Raczkowanie
 
Avatar engiee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 69
Dot.: Nie ma dla mnie odpowiedniego koloru włosów! Zdjęcia :)

Początkowe blondy - zdecydowanie nie! Nawet gdyby to nie był taki żółty kolor, to jasne blondy Ci nie pasują. Pewnie się zdziwisz, ale masz piękny naturalny kolor włosów, wcale nie bez wyrazu! Rozumiem, że Ci się znudził, ale dobrze w nim wyglądasz i na pewno nie jest nijaki . Brązy - niespecjalnie mi się podoba, nie jest źle, kolor niby pasuje, ale... to właśnie tutaj mam wrażenie, że włosy są najbardziej nijakie. Ciemne blondy - tak! Kolor z 2 i 3 zdjęcia świetnie się komponuje z Twoją urodą i wygląda bardzo naturalnie. Rude też super. Na Twoim miejscu zdecydowałabym się na ciemny, złoty blond albo właśnie rudy jak z 1 i 2 fotki rudości .

Btw. jesteś bardzo ładna, a ciepłe blond/rudawe kolory włosów tę urodę bardzo fajnie podkreślają.
__________________
Dbam o włosy - teraz też na blogu.
engiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 12:28   #5
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Nie ma dla mnie odpowiedniego koloru włosów! Zdjęcia :)

Nie będę odkrywcza i przyłącze się do Wizażanek powyżej- najpiękniej wyglądasz w naturalnych włosach

Ani się waż zmieniać na coś innego!
Ciemne włosy tworzą taką ładną ramę wokół twojej twarzy.

Jak dla mnie bomba! Nic nie zmieniaj!
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 12:39   #6
snow_whitee
Raczkowanie
 
Avatar snow_whitee
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 82
Dot.: Nie ma dla mnie odpowiedniego koloru włosów! Zdjęcia :)

Naturalne włosy są najlepsze 6 seria zdjęć, zdjęcie 3 - ŚLICZNIE.
Najlepszy kolor, ja bym tego nie zmieniała

Jeśli brąz, to ten gdzie masz turkusową bluzke i siedzisz przy stole Wydaje się takim popielatym brązem.

Na trzecim miejscu ciemny syossowy blond
snow_whitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 12:50   #7
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Nie ma dla mnie odpowiedniego koloru włosów! Zdjęcia :)

Mnie tez najbardziej podobasz sie w naturze.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 13:12   #8
LittleKittyKat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Brokenpromiseland
Wiadomości: 44
Dot.: Nie ma dla mnie odpowiedniego koloru włosów! Zdjęcia :)

Ja też zgadzam sie z dziewczynami, w naturalnych włosach wygladasz najlepiej. Jeżeli chodzi o farbowane to 6 seria, zdjęcie 3...ślicznie
LittleKittyKat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 15:34   #9
Mary_mary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nie ma dla mnie odpowiedniego koloru włosów! Zdjęcia :)

Dziewczyny, ślicznie dziękuję za szczere opinie
Sama jestem fanką blondów i baaardzo podobają mi się włosy w kolorze średniego, chłodnego blondu, sama chciałabym taki mieć, ale chyba nie jest mi dane, żeby z tym dobrze wyglądać...
Od miesiąca łażę po drogeriach i czaję się jak czajnik, żeby jakąś farbę zakupić, ale nie mogę się zdecydować i zawsze wychodzę z pustymi rękoma
Prawda jest taka, że póki zakryłam tego ohydnego kurczaka, jakiego zafundowała mi fryzjerka i miałam satynowy blond albo właśnie sredni to było dość znośnie, ale nigdy nie osiągnęłam tego, co chciałam, a po tygodniu farba i tak się wypłukała.... Gdy byłam młodsza farbowałam na jasne brązy do momentu gdy raz wzięłam o ton ciemniejszą szamponetkę, a ta się już nie zmyła Kiedy byłam opalona to było ok, ale teraz, z moją bladą jak ściana buźką myślę, że nie współgrałoby to.

Tyle czasu wracałam do naturalek i szczerze przyznam, że przekonałyście mnie ;D Bardziej niż na kolorze zależy mi na tym, żeby były zdrowe, a od czasu jak zaczęłam regularnie chodzić na fitness i basen i w związku z tym w klubie myć włosy i suszyć suszarką (a suszarki NIGDY wcześniej nie używałam), stały się bardzo suche i nie mogę sobie z nimi poradzić, ma kiedys były w naprawdę świetnej kondycji i fajnej długości (1sze zdjęcie z rudości)

A że naprawdę potrzebuję jakiejś zmiany, myślałam czy ponownie nie spróbować z trwałym prostowaniem, już kiedyś 2 razy je robiłam i byłam zadowolona, łatwiej mi się wtedy zapuszczało włosy (wciąż zapuszczam). Może w wakacje spróbuję szamponetki miedzianej, żeby nadac im innego połysku, jak nie wyjdzie to przynajmniej szybko się zmyje

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Hehe, muszę jeszcze dodac i podziękować za tyle komplementów, nieczęsto je słyszę, mam chyba za dużo prześlicznych koleżanek i na ich tle wypadam bardzo blado ;D
Mary_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 16:24   #10
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Nie ma dla mnie odpowiedniego koloru włosów! Zdjęcia :)

zdecydowanie naturalny kolor!
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 13:00   #11
Martitta85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 19
Dot.: Nie ma dla mnie odpowiedniego koloru włosów! Zdjęcia :)

czesc...
ja sie zgadzam z dziewczynami... Twoj natralny kolor to najlepszy kolor wiec mozesz go o ton przyciemnic żeby wyrówcac koloryt i nadac im głębie... natomiast mi sie wydaje ze Twoj problem to kształt fryzury... nie obraź się ale masz taki bałagan na głowie... powinnas isc bardziej ku jakiemuś fajnemu cieńciu... nie mówie o całkowicie k=rótkich włosach, sama mam długie i za nic w swiecie bym sie ich nie pozbyła... ale Twoja fryzura straciłą kształt...
mi sie wydaje że fajnie mogłabyś wygladać w prostej grzywce i prostych włoskach... napewno cos innego niz masz teraz

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

z pewnościa pomyslalabym na twoim mijescu o przesunieciu przedzialka na bok lub o grzywce...
Martitta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.