jaki fryz? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-27, 15:43   #1
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Question

jaki fryz? :(


mam problem z włosami ponieważ są one gęste, lekko falowane, jak umyję to się kręcą ale jak tylko rozczesze to się robi "szopa"..no i są strasznie suche. zazwyczaj chodzę w kitku, ewentualnie w warkoczach bo inaczej wyglądam tragicznie.. jak powinnam ściąć włosy żebym mogła się choć kilka razy pokazać w rozpuszczonych?

tak wyglądają moje włosy po myciu, przed rozczesaniem:
<...>

po wyprostowaniu, na imprezie pt. "sabat czarownic", wygrałam tylko dzięki fryzurze: <...>
<...>
tak czasami się czeszę:<...>

a taki fryz miałam kiedyś:<...>
ja widać wyglądało to źle bo włosy się mocno puszą i odstają:/

proszę o pomoc w dobraniu fryzury i odpowiednich kosmetyków do moich włosów.. aha! i jeszcze zaznaczam że nie nadal chce mieć długie włosy więc nie chce ich bardzo ścinać.. tyklo troche

Edytowane przez Lola_1991
Czas edycji: 2008-05-03 o 21:12 Powód: niech ludzie juz nie widzą tych fotek.. :P
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 16:02   #2
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: jaki fryz? :(

o kurde...ja nie mam pojęcia co Ci poradzić! ja na Twoim miejscu to bym chyba używała masy używek do tego rodzaju włosów albo je prostowała.
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 16:21   #3
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: jaki fryz? :(

Ja mam chyba takie same włosy jak Ty, ale noszę ję trochę krótsze. Zwykle też, albo upinam sobie włosy w jakąś kitkę, albo po umyciu zostawiam samopas żeby wyschły, a potem wcieram pastę do włosów kręconych welli, albo żel z woskiem. A tak w ogóle to wolę je najbardziej jak są proste, więc też używam prostownicy, ale ostatnio stwierdziłam, że dam im odetchnąć i nie stosuję nawet suszarki, bo moje włosy jeszcze po farbowaniu bardziej się wysuszają. Więc czasem wzdycham i żałuję, że chociaż trochę się nie przetłuszczają.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 15:36   #4
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: jaki fryz? :(

ja nigdy nie używam suszarki.. jakbym jej używała to włsoy by mi chyba tak wyschły że by powypadały:/ a prostownice stosuję tylko czasami bo też bardzo niszczy włosy.. wkurza mnie to że one nie są ani kręcone ani proste :/
prosze, poradźcie co z nimi zrobić i jak ściąć...? moja mama mówi że mam se wycieniować.. ale boje sie że wtedy będą jeszcze bardziej odstawać.. i blee..
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 16:24   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: jaki fryz? :(

Rzeczywiście wycieniowanie dodałoby Ci wiecej uroku, ale jednoczesnie chyba więcej roboty. Myślę, że powinnas sięgnąc po profesjonalne odżywki Farouka, Loreala, aby dodac włosom blasku i gładkości .Sadze, że nawilżone włosy będa lepiej sie układały, i nawet ich objetośc nie będzie problemem, bo wizualnie będzie to wyglądało inaczej.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 16:36   #6
margotka222
Raczkowanie
 
Avatar margotka222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: jaki fryz? :(

Mam podobne włosy tylko że może mniejszą szopę ale jest ich dużo i trudno je okiełznać bo nie są ani proste ani kręcone z tendencja do falowania, kiedyś je cieniowałam na długości tak do ramion i było ok, wystarczyło tylko wysuszyć suszarką i same się ładnie układały ale zapragnęłam mieć długie i tu jednym rozwiązaniem była prostownica, która po pół roku używania niestety zniszczyła mi włoski więc zaprzestałam. Teraz wogóle nie susze suszarką, nie używam prostownicy, wcieram we włosy troche pianki lub kremu np. sunsilk i ugniatam loczki, już nawet polubiłam swoje fale . Ogólnie to polecam wszelkiego rodzaju maski nawilżające np. Dove i w twoim przypadku kremy bądź odżywki które się nie spłukuje a obciążą one troche włosy i wygładzą je.
pozdrawiam
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć...
margotka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 15:35   #7
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: jaki fryz? :(

hmm.. no ale to wtedy po umyciu mam ich w ogóle nie rozczesywać? zwykle je myje raz na 3-4 dni bo sie nie przetłuszczają więc nie mam potrzeby częstszego mycia.. to co? mam ich w ogóle nie rozczesywać.. ehh
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 16:02   #8
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: jaki fryz? :(

Cytat:
Napisane przez Lola_1991
hmm.. no ale to wtedy po umyciu mam ich w ogóle nie rozczesywać? zwykle je myje raz na 3-4 dni bo sie nie przetłuszczają więc nie mam potrzeby częstszego mycia.. to co? mam ich w ogóle nie rozczesywać.. ehh
To rozczesuj przed myciem, a potem już nie
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:11   #9
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Arrow Dot.: jaki fryz? :(

Hm... a może najlepiej pójść do fryzjera i się jego poradzić? Ja nigdy nie kombinuję z włoskami sama, bo źle się to kończy, a fryzjer zawsze coś doradzi, podpowie, jak dbać o takie włoski. Szczerze to Ci współczuję, miałam takie włoski po 'roślinnej trwałej', była z nich masakra Pozdrawiam
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:21   #10
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: jaki fryz? :(

ja mam włosy po mamie.. tylko że moja mama ma bardziej kręcone ale też ma wieelką szopę i są suche.. i za kazdym razem jak moja mama szła do fryzjera mając długie włosy i się pytała to te fryzjerki nie potrafiły jej pomóc! i za każdym razem jak ścinały weług własnego uznania to było źle i źle sie włosy układały! a teraz moja mam ma krótkie.. i jest lepiej ale mi nie będą pasowały krótkie.. i nie lubie krótkich ogólnie :P
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:48   #11
izusia15
Raczkowanie
 
Avatar izusia15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 58
GG do izusia15
Dot.: jaki fryz? :(

Nie ścinaj ich. Musisz tylko nad nimi zapanować. Są dwa rozwiązania, albo całkiem je wyprostować albo zrobić ładne loki. Wybór należy do Ciebie. Po umyciu nałóż na włosy krem-efekt żelazka Sunsilka, który super prostuje włosy. Obawiam się jednak że na Twoje to nie wystarczy. Tak jak mówiłyście, lepiej udać się do specjalisty. Możesz też podciąć końcówki, bo włosy mają tendencję do rozdwajania.
izusia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 20:07   #12
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: jaki fryz? :(

hmm ja jednak chyba wolałabym mieć loki.. przyanjmniej w tym momencie.. ale nie wiem co zrobić poradźcie mi jak mam stworzyć burzę pięknych, zdrowych loków..?
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 21:10   #13
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: jaki fryz? :(

mam jeszcze pytanie co do jakiegoś eleganckiego upięcia..niedługo jade na wesele do kuzyna i chcę mieć ładny fryz.. myśle że przed tym weselem pójdę do fryzjera trochę się podciąć ale upinać się będę sama..proszę o jakieś fotki i instrukcje postępowania dotyczące eleganckich, wygodnych fryzur
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 21:29   #14
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: jaki fryz? :(

niestety instrukcij nie mam ale mozesz cos podobnego zrobic(pobawic sie przed lustrem) lub niech ktos ci z rodziny pomoze,albo kolezanka,zalaczam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg long-dread-locks-1.jpg (95,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg long-dread-locks-2.jpg (96,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg long-what-a-tease-1.jpg (100,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg medium-sideways-1.jpg (102,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg medium-sideways-3.jpg (93,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg medium-princess-leah-1.jpg (93,6 KB, 12 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 22:01   #15
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: jaki fryz? :(

oo ok dzięki bardzo możliwe że wykorzystam tę drugą fryzurę: Sideways podoba mi się jeszcze nie wiem jak ją zrobię ale może ktoś mi pomoże :P
a.. może macie jeszcze coś ciekawego?
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 14:50   #16
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: jaki fryz? :(

up
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.