Plusy i minusy pewnej umowy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-05, 16:47   #1
brazen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13

Plusy i minusy pewnej umowy.


Przedstawiam Wam mój problem, ponieważ na forum na pewno znajdują się dojrzalsze umysłowo niż ja kobiety, które mogą się wypowiedziec na ten temat.
Mam pewien dylemat, nad którym myślę od miesiąca. Pół roku temu poznałam mężczyznę, który od początku podobał mi się tylko z wyglądu, ot, uznałam, że jest zwyczajnie przystojny, czasem zerkałam sobie na jego zdjęcia na facebooku. Byliśmy na "czesc" . Tego lata wyszło, że mieliśmy okazję częściej się widywac. Wiadomo, lato, a my młodzi, piliśmy w większej grupie wódkę, piwo. Ja mega wstawiona zaczęłam z nim rozmawiac, on pijany siedział ze mną na łóżku. Przytuliliśmy się, no i ... doszło do pocałunku, po czym do intymnych pieszczot, jednak bez stosunku. Nie będę się rozpisywac, o co chodzi, bo na pewno każda z Was wie, co kryje się pod słowami " intymne pieszczoty " . Na drugi dzień rozmawialiśmy normalnie, tylko przelotem wspomnieliśmy minioną noc ( zasnęliśmy razem ) .

Drugim razem, kiedy był lekko wstawiony, zaproponował mi zapewne znany Wam, drogie Panie, relację friends with benefit. Mówił, że strasznie mu się podobam fizycznie, że lubi na mnie patrzec, że wie, jakie mam podejście do mężczyzn ( a jakie, zaraz Wam napiszę ) więc czemu by nie, a wszystko zostaje między nami. ( o tamtej pierwszej nocy nie mówił nikomu i ja również ). Zapytałam, czy miałby mnie za panienkę lekkich obyczajów, odpowiedział, ze nie, że uznałby, że po prostu lubię seks.

Nie wiedziałam, co odpowiedziec, bo szczerze, to strasznie mnie pociąga, ale ja tego nigdy nie robiłam. Byłam w jednym związku, trwał dwa lata, chłopak rzucił mnie w urodziny, potem też kogoś miałam, ale mnie zdradził, następnie ja sama starałam się o kogoś, kto zrobił mi tylko nadzieję, ale szybko się zmył, jak już zdążyłam się zakochac.
Obecnie moje podejście do płci przeciwnej jest takie, że nie jeden raz przekonałam się, że dzisiaj panuje dużo zdrady, brak szacunku no i nie planuję byc z nikim, bo nie widzę powodów, czy jakichś plusów. Póki co dobrze mi samej, mam pracę, przyjaciół, studiuję.

Co z propozycją ? Co mam zrobic ? Ok, jestem sama, nie biorę pod uwagi, że zakocham się w tym mężczyźnie, bo nie myślę o nim w taki sposób, po prostu strasznie mnie pociąga fizycznie. Wiem, że nie stworzylibyśmy niczego, bo zwyczajnie nam nie po drodze, ja bardzo cenię sobie wolnosc. Dodam, że to mężczyzna z dobrą pracą ( żaden osiedlowy dres ), a ja mam 25 lat.
brazen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 17:56   #2
Nancy3320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 77
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Obejrzyj sobie film Sex Story,z Natalie Portman i Aschtonem Kutcherem w rolach głównych,tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie Seks,po jakimś czasie może stać się dla was czymś więcej niż tylko seksem.
Nancy3320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 18:16   #3
Beti0506
Raczkowanie
 
Avatar Beti0506
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Southport/Kielce
Wiadomości: 163
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Mam kilku znajomych z takimi relacjami. Jedni się rozeszli każde w swoją stronę. Jedni są w szczęśliwym związku... wszystko jest możliwe. Ja bym nie wykluczała związku po takiej relacji i on może po jakimś czasie stać się o Ciebie zazdrosny po prostu. Zależy też jakie masz potrzeby seksualne, czy on naprawdę jest Ci potrzebny? Nie bałabyś się że on komuś powie o Was?
__________________
...Jutra może nie być...
Beti0506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 20:29   #4
brazen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

hmmm, nie wiem, czy powiedziałby... ma dziewczynę.
brazen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 20:52   #5
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Cytat:
Napisane przez brazen Pokaż wiadomość
hmmm, nie wiem, czy powiedziałby... ma dziewczynę.
Dla mnie to jest powód, żeby się w to nie mieszać.
Poza tym nie mam dobrego zdania o facecie, który ma dziewczynę i komuś innemu proponuje taki układ. Co innego gdybyście oboje byli wolni.
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 21:32   #6
nozka38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Plusy i minusy pewnej umowy.

Juz mialam napisac jak Cie kreci to go bierz ale dzieczyna!! Jak ona sie dowie to poczuje sie tak jak Ty kilka zwiazkow wczesniej gdzie tamten Cie zdradzil...nie funduj tego Jej, wystarczy ze jej facet jest dupkiem.



Zawsze jestes piekna silna i najwszniejsza ! Pamietaj!
nozka38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 21:54   #7
Nancy3320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 77
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Cytat:
Napisane przez brazen Pokaż wiadomość
hmmm, nie wiem, czy powiedziałby... ma dziewczynę.
Ma dziewczynę ? To nad czym Ty się zastanawiasz. Kolejna durna panna z wielkim zapotrzebowaniem na seks :/ Jeszcze do tego sama przeszłaś przez zdrady,a teraz chcesz zafundować to samo innej osobie,jesteś podła,tyle w temacie ..
Nancy3320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 22:24   #8
sialala90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Faceci są w stanie tak zamącić w głowie kobiecie, aby tylko osiągnąć to co chcą, więc wcale się nie dziwie że masz dylemat. Nie powinnaś się z nim spotykać, po co Ci jakieś nieprzyjemności, gdyby jednak ktos sie dowiedział. Wszystko komplikuje ta jego dziewczyna. Polecam jeszcze ' To tylko sex' do obejrzenia, tak tematycznie
sialala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 23:34   #9
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Cytat:
Napisane przez Mariatta Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest powód, żeby się w to nie mieszać.
Poza tym nie mam dobrego zdania o facecie, który ma dziewczynę i komuś innemu proponuje taki układ. Co innego gdybyście oboje byli wolni.
Dodam jeszcze, że nie mam dobrego zdania o dziewczynie, która wie, że chłopak ma partnerkę, a w ogóle rozważa taką opcję.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 03:30   #10
Edyta1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 80
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Czuje, ze jak wizazanki sie obudza, na autorke pocisna sie gromy. Nie rozumiem Twojej postawy, tym bardziej, ze sama musialas przelknac gorzka pigulke zdrady bylego partnera. Nie musisz pisac, ze facet nie jest dresem, tylko ma dobra prace bla bla. Facet jest SKUR...kowancem, ktory chce pobzykac na boku majac dziewczyne. Potrzebne Ci to? Nad chucia chyba mozna zapanowac, w imie jakis zasad moralnych. Nie lepiej Ci kupic wibrator, lub znalezc wolnego mezczyzne do seksowania. A moze teraz Ty chcesz byc ta zla kobieta, za to, ze mezczyzni tak Cie w zyciu oszukiwali? No coz, wlasnie pomagasz im w tym niecnym procederze.
Edyta1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 07:59   #11
natzz
Raczkowanie
 
Avatar natzz
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 136
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Serio?
Czy Ty dziewczyno jesteś z gatunku tych myślących, czy nie bardzo?

"Obecnie moje podejście do płci przeciwnej jest takie, że nie jeden raz przekonałam się, że dzisiaj panuje dużo zdrady, brak szacunku no i nie planuję byc z nikim, bo nie widzę powodów, czy jakichś plusów. " To są Twoje słowa. Chłopak Cię zdradził, mówisz o braku szacunku itd, a sama co robisz? Chcesz wejść w układy z gościem, który jest w związku. Same niecenzuralne wyrazy cisną mi się do napisania. Gdyby mój TŻ mnie zdradził, ja sama, nauczona przykrymi doświadczeniami, nigdy nie rozbiłabym innego związku przelotnym romansem. Ale nie, lepiej nie wykazywać się ani odrobiną empatii, nie myśleć głową, a waginą! Chryste, skoro masz aż tak duże ciśnienie, że kręcą się układy z zajętym facetem, to weź idź na jakąś dyskotekę, kusa kiecka, i tłum samców za mięskiem poleci. Sam fakt, że zdecydowałaś się tu opisać tą sytuację, w dodatku zapominając w głównym poście dodać informacji, że mężczyzna, o którym jest mowa, jest w związku, to wyraz Twojego wyrachowania. Żenujące, na prawdę.
__________________
don't try to be someone else. just be yourself.


ćwiczenia, zmęczenie, pot, szczęście !
natzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 08:38   #12
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Nie wchodź w związek ff z zajętym facetem .
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 08:49   #13
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

To o czym mówisz w twoim przypadku nie jest przyjacielskim sexem bo po pierwsze nie jesteście przyjaciółmi (ledwo się znacie) a po drugie on ma dziewczynę więc byłabyś jego "kochanką".

Taki układ ma rację bytu tylko wtedy kiedy ludzie sobie ufają (również w kwestii różnych chorób), znają się na tyle dobrze żeby wiedzieć że żadna strona się nie zaangażuje i są singlami(!).

Poza tym piszesz że byłaś zdradzana a sama zastanawiasz się czy nie wejść w układ gdzie jakaś dziewczyna znajdzie się w Twojej sytuacji? Albo nie zastanowiłaś sie nad tym co robisz albo pragniesz zemsty za nieudane związki na kimkolwiek, nie widzę innego motywu.

Zrobisz jak uważasz ale jak dla mnie wchodząc w taki układ sama sobie strzelasz w nogę. Pokazałabyś tym tylko jak mało w Tobie szacunku do innego człowieka dlatego szczerze odradzam.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 09:01   #14
Belmondokrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Dziewczyny! (mówi do Was facet)
Jakaż to relacja FF? Żadna!
Relacja FF to relacja między dwojgiem singli przecież!
To, o czym mówi autorka wcale nie jest FF.
Oczywiście facet (to podobno jego słowa i jego określenie) proponuje jej znajomość FF, omamiając ją i robiąc jej wodę z mózgu...
Toż to jest zwykła zdrada (z jego strony), szukanie kochanki (jeśli można mieć kochankę nie będąc w małżeństwie), bzykanie na boku...
Nie lubię nieprecyzyjnych określeń.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

No proszę!
Widzę, że nie tylko ja mam taki punkt widzenia...
__________________
Homo sum; humani nihil a me alienum puto
Belmondokrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 09:22   #15
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Cytat:
Napisane przez Belmondokrk Pokaż wiadomość
Jakaż to relacja FF? Żadna!
Relacja FF to relacja między dwojgiem singli przecież!
To, o czym mówi autorka wcale nie jest FF.
Oczywiście facet (to podobno jego słowa i jego określenie) proponuje jej znajomość FF, omamiając ją i robiąc jej wodę z mózgu...
Toż to jest zwykła zdrada (z jego strony), szukanie kochanki (jeśli można mieć kochankę nie będąc w małżeństwie), bzykanie na boku...
Nie lubię nieprecyzyjnych określeń.
Dobrze powiedziane.

Autorko, nie mieszałabym się.
Po pierwsze brzydzę się zdradzającymi facetami, a po drugie bałabym się, że czymś mnie zarazi - kto wie ile jeszcze "przyjaciółek do bzykania" pan posiada, skoro będąc w związku z taką łatwością przychodzi mu zaproponowanie Ci tego?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 13:30   #16
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Moim zdaniem to marny pomysł, bo raz ze na pewno ktores z Was (pewnie Ty) sie w koncu zakocha, a dwa, ze skoro nie trawisz rozwiazlosci seksualnej, zdrad, braku szacunku itp., to tym bardziej nie powinnas czegos takiego praktykowac, bo wyjdziesz na hipokrytke.

Edit: doczytałam, ze ma dziewczyne - to juz w ogóle powinnas w to wchodzic, sama mowisz, ze nie trawisz zdrad itd., a chcesz dokladac do nich swoje trzy grosze? Facet, ktory zdradza jest g.... warty, naprawde, daruj go sobie. Przystojny, ale we łbie pusto.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-09-06 o 13:31
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 13:47   #17
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Skora facet ma dziewczynę to dla mnie jest jasne, że nie ma co wchodzić w taki układ.

Zresztą tak jak piszą dziewczyny, sama byłaś zdradzana, a teraz chcesz zafundować to samo innej kobiecie?
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 14:08   #18
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Skora facet ma dziewczynę to dla mnie jest jasne, że nie ma co wchodzić w taki układ.

Zresztą tak jak piszą dziewczyny, sama byłaś zdradzana, a teraz chcesz zafundować to samo innej kobiecie?
Bez przesady, fundowałby, to jej facet, a nie autorka. Ale autorka dolozylaby swoje trzy grosze i to juz jest hipokryzja i cos zlego.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 14:11   #19
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Bez przesady, fundowałby, to jej facet, a nie autorka. Ale autorka dolozylaby swoje trzy grosze i to juz jest hipokryzja i cos zlego.
Też nigdzie nie napisałam, że zdrada byłaby jedynie winą autorki. Jasne, że to facet zdradza swoją dziewczynę, a nie jakaś obca kobieta.
No, ale ja (tym bardziej będąc wcześniej zdradzona) nie chciałabym brać udziału w czyjeś zdradzie.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 14:21   #20
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Powiem ostro: sama bylam zdradzona i teraz na zlosc weszlabym w taki zwiazek, co mnie to obchodzi.
A do autorki: jesli cie tylko pociaga i jestes pewna, ze nic nie poczujesz, pasuje ci, ze ma kobiete, wal smialo. Ale przyczynisz sie tym do zdrady.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 14:42   #21
pati101
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 40
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

teraz cię tylko pociąga, później sie zakochasz, a facet znajdzie sobie nową laskę do sexu na boku.a ty dołaczysz do swojej kolekcji kolejne przykre doświadczenie z relacji z facetami.
oczywiście możliwe,że masz taką osobowość,że sie nie zakochasz,tego nie wiem,ale ryzyko jest.
generalnie nie bawiłabym się z kontakty z takim facetem-ma dziewczynę,ale bzykać się chce z kimś innym.to zwykły sex na boku a nie żadna umowa.
pati101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 15:35   #22
brazen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Powiem ostro: sama bylam zdradzona i teraz na zlosc weszlabym w taki zwiazek, co mnie to obchodzi.
A do autorki: jesli cie tylko pociaga i jestes pewna, ze nic nie poczujesz, pasuje ci, ze ma kobiete, wal smialo. Ale przyczynisz sie tym do zdrady.
sama już nie wiem, ale dobrze,że to tutaj opisałam, bo jak widac znajdują się bardziej rozważne kobiety niż ja.
zgadzam się z cytowanym postem, ja myślę głównie o tym, że ja nie mam nikogo , jakbym była zajęta, starczałby mi mój facet, a to,że on mi to zaproponował, to jego sprawa, jego ewentualnie dręczące wyrzuty sumienia
brazen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 15:42   #23
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Odp: Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Cytat:
Napisane przez brazen Pokaż wiadomość
sama już nie wiem, ale dobrze,że to tutaj opisałam, bo jak widac znajdują się bardziej rozważne kobiety niż ja.
zgadzam się z cytowanym postem, ja myślę głównie o tym, że ja nie mam nikogo , jakbym była zajęta, starczałby mi mój facet, a to,że on mi to zaproponował, to jego sprawa, jego ewentualnie dręczące wyrzuty sumienia
A może po prostu dla świętego spokóju nie warto zadawać się ze szmatławcami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 15:44   #24
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Powiem ostro: sama bylam zdradzona i teraz na zlosc weszlabym w taki zwiazek, co mnie to obchodzi.
Na złość komu?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 16:12   #25
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Cytat:
Napisane przez brazen Pokaż wiadomość
sama już nie wiem, ale dobrze,że to tutaj opisałam, bo jak widac znajdują się bardziej rozważne kobiety niż ja.
zgadzam się z cytowanym postem, ja myślę głównie o tym, że ja nie mam nikogo , jakbym była zajęta, starczałby mi mój facet, a to,że on mi to zaproponował, to jego sprawa, jego ewentualnie dręczące wyrzuty sumienia
Ojjjj, to nie wchodź. NIE TEGO potrzebujesz, nie, nie!

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Na złość komu?
Nie wiem. Obrażona jestem na cały świat
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 16:29   #26
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Odp: Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
A może po prostu dla świętego spokóju nie warto zadawać się ze szmatławcami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokładnie. Jak juz koniecznie chcesz miec uklad bez zobowiazan, to z wolnym facetem, choc i to jest moim zdaniem zlym pomysłem, lepiej skup sie na sobie i znalezieniu normalnego faceta, a nie jakiegos taniego ruchacza, ktory pewnie co miesiac bzyka inną.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 17:22   #27
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

ja bym w to nie wchodziła. marny pomysł.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 19:58   #28
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Cytat:
Napisane przez brazen Pokaż wiadomość
hmmm, nie wiem, czy powiedziałby... ma dziewczynę.

i ty chciałabyś byc jego dostawką?

nie daj się poniżyć będąc kochanka
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 21:37   #29
wzaciasnymbucie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 93
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

układ bez zobowiązań może być spoko ale:
co kiedy taki koleś jak on zrobiłby Ci dziecko ? Widac ze jest bardzo nie odpowiedzialny.
Nie będzie Twoją winą, ze on ją zdradza bo jak chce to i tak zdradzi nie ważne czy z Tobą, ale pytanie czy taki człowiek jest warty Ciebie? Chcesz znaleźć kogoś na seks bez zobowiązań, czemu nie poszukasz kogoś takiego jak Ty? Nie chce związku, chce zaspokoić swoje potrzeby, ale NIE CHCE NIKOGO PRZY TYM RANIĆ.
W sumie słusznie poruszany temat chorób

Denerwuje mnie myślenie ze dziewczyna jest "kobietą lekkich obyczajów" jeżeli chce sie pobzykać, inaczej mówiąc jeżeli żyje w zgodzie z naturą.
Kurrr..cze obudźmy się, czemu mężczyźni mogą robić co chcą, a to nam czegos wiecznie nie wypada.MASZ PRAWO KORZYSTAĆ Z ŻYCIA JAK KAŻDY CZŁOWIEK NIEZALEŻNIE OD PŁCI.
wzaciasnymbucie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 22:22   #30
macior2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 281
Dot.: Plusy i minusy pewnej umowy.

Cytat:
Napisane przez wzaciasnymbucie Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie myślenie ze dziewczyna jest "kobietą lekkich obyczajów" jeżeli chce sie pobzykać, inaczej mówiąc jeżeli żyje w zgodzie z naturą.
Kurrr..cze obudźmy się, czemu mężczyźni mogą robić co chcą, a to nam czegos wiecznie nie wypada.MASZ PRAWO KORZYSTAĆ Z ŻYCIA JAK KAŻDY CZŁOWIEK NIEZALEŻNIE OD PŁCI.
Dla mnie taka dziewczyna, która chce bzykać się bez zobowiązań to k... i dla większości mężczyzn też. Cóż, takie życie, każdy ma prawo do własnego zdania.
macior2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.