Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 16:57   #2071
Rampa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

witam , od 2 dni mam kolczyka w jezyku iwydaje mi sie ze leci z niego ropa co mam robic???????????????????
Rampa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:12   #2072
Alexis483
Przyczajenie
 
Avatar Alexis483
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdynia . <3
Wiadomości: 11
GG do Alexis483
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A więc ja sie tu już udzielałam . ;] I dziękuje za odpowiedzi . Ale mam jeszcze pytanie . czy ta zgoda ma być na papierze tak jak usprawiedliwienie ... tylko ze np 'wyrazam zgodę na przeklucie jezyka mojej corki...' xDD W sumie to niewiem czy mi bd potrzebna bo jak poszlam do salonu ktorego dlugo szukalam ale mniejsza o to xD to j weszla i sie tylko zapytalam po ile o on mnie odrazu powiedzial prosze tu usiąsc itp . xD wiec chyba pomyslal ze mam 18 . ;] Widzialam na allegro takie fajne kolczyki z akrylu ale slyszalam ze prawie wszystkim bo akrylowym kolczyku puchnie jezyk od nowa i trzeba go wyjąc ? i ze malo jest przypadkow ktorym sie nic nie dzieje ? Mam 13 lat ale wszyscy mowia ze wygladam na 16 i odpowiedzialana tez jestem ;] i dlatego chce wszystko wiedziec dokladnie . znam nawet pare zasad na pamięc . xD

1. Kilka razy dziennie (szczególnie po posiłku) płucz jamę ustną chłodnym rumiankiem lub szałwią.
2. Możesz również zamrozić rumianek w kształcie kostek lodu i ssać lodowo-rumiankowe kostki.
3. Jeśli jesteś uczulony na rumianek zastąp go szałwią.
4. Zmień swoja szczoteczkę do zębów na na nową z miękkim włosiem i używaj łagodnej pasty do zębów.
5. Przez okres gojenia, podczas snu używaj dodatkowej poduszki. Utrzymywanie głowy nad sercem zmniejsza opuchliznę.
6. W pierwszych dniach po przekłuciu możesz zażyć “ibuprofen” , który jest niesterydowym lekiem przeciwzapalnym o
działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Zażywany według dołączonej ulotki może zmniejszyć dyskomfort oraz
opuchnięcie języka.
7. Umytymi rękoma w mydle antybakteryjnym sprawdzaj codziennie rano oraz wieczorem czy kuleczki są mocno dokręcone.
8. Pamiętaj zdrowszy twój styl życia będzie bardzo pozytywnie wpływać na proces gojenia się przekłutego miejsca.
8.Płuklać szałwią rano i wieczorem a płynem po posiłkach , po myciu zębów i po paleniu . ;D
9. Dentosept rozcięczać pol na pol z wodą
__________________
Jestem tu
Kiedy chcesz
Rozejrzyj się, a wtedy mnie zobaczysz
Obojętnie, gdzie jesteś
Kiedy mnie chwycisz to Cię przytrzymam



Alexis483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 19:29   #2073
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Rampa Pokaż wiadomość
witam , od 2 dni mam kolczyka w jezyku iwydaje mi sie ze leci z niego ropa co mam robic???????????????????
idź tam gdzie Ci przkłuli i niech Ci coś poradzą.

Cytat:
Napisane przez Alexis483 Pokaż wiadomość
A więc ja sie tu już udzielałam . ;] I dziękuje za odpowiedzi . Ale mam jeszcze pytanie . czy ta zgoda ma być na papierze tak jak usprawiedliwienie ... tylko ze np 'wyrazam zgodę na przeklucie jezyka mojej corki...' xDD W sumie to niewiem czy mi bd potrzebna bo jak poszlam do salonu ktorego dlugo szukalam ale mniejsza o to xD to j weszla i sie tylko zapytalam po ile o on mnie odrazu powiedzial prosze tu usiąsc itp . xD wiec chyba pomyslal ze mam 18 . ;] Widzialam na allegro takie fajne kolczyki z akrylu ale slyszalam ze prawie wszystkim bo akrylowym kolczyku puchnie jezyk od nowa i trzeba go wyjąc ? i ze malo jest przypadkow ktorym sie nic nie dzieje ? Mam 13 lat ale wszyscy mowia ze wygladam na 16 i odpowiedzialana tez jestem ;] i dlatego chce wszystko wiedziec dokladnie . znam nawet pare zasad na pamięc . xD

1. Kilka razy dziennie (szczególnie po posiłku) płucz jamę ustną chłodnym rumiankiem lub szałwią.
2. Możesz również zamrozić rumianek w kształcie kostek lodu i ssać lodowo-rumiankowe kostki.
3. Jeśli jesteś uczulony na rumianek zastąp go szałwią.
4. Zmień swoja szczoteczkę do zębów na na nową z miękkim włosiem i używaj łagodnej pasty do zębów.
5. Przez okres gojenia, podczas snu używaj dodatkowej poduszki. Utrzymywanie głowy nad sercem zmniejsza opuchliznę.
6. W pierwszych dniach po przekłuciu możesz zażyć “ibuprofen” , który jest niesterydowym lekiem przeciwzapalnym o
działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Zażywany według dołączonej ulotki może zmniejszyć dyskomfort oraz
opuchnięcie języka.
7. Umytymi rękoma w mydle antybakteryjnym sprawdzaj codziennie rano oraz wieczorem czy kuleczki są mocno dokręcone.
8. Pamiętaj zdrowszy twój styl życia będzie bardzo pozytywnie wpływać na proces gojenia się przekłutego miejsca.
8.Płuklać szałwią rano i wieczorem a płynem po posiłkach , po myciu zębów i po paleniu . ;D
9. Dentosept rozcięczać pol na pol z wodą
kolczyk z akrylu sie nie nadaje bo nie mozna go wysterylizowac.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:39   #2074
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

po przekuciu język tez mi ropiał,ale tym nie trzeba sie zbytnio przejmowac,ani panikowac. Ja pryskałam sobie język tantum-verde bo jest bakteriobójczy i szybciej rana sie goi.Unikaj tez ostrych potraw,nabiału i takich jogurtów z żywymi kulturami bakteri czy jakos tak.
na opuchlizne ssij kostki lodu i będzie ok.
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 12:34   #2075
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Co się może ze mną dziać...??
Przekłuwałam sobie uszy pierwszy raz 2 lata temu. To tej pory mam starszny problem z prawym uchem, cały czas mi się paprze, wczoraj krew leciała. Dosłowanie cały czas przez te 2 lata. Z lewym uchem wszystko jest o.k. Przez to wszystko nie moge nosić kolczyków które najbardziej mi sie podobają, tych wiszacych tylko męcze się cały czas z wkrętami
Oczywiście dbałam o to ucho, przemywanie wodą, wodą utlenioną, szałwią, oksykortem i nic nie pomagało. Wyjełam raz na tydzień kolczyki z uszu, powiedziałam, sobie, że trudno najwyżej zarośnie. No ale nie zarosło, kolczyk normalnie wszedł do ucha ale od następnego dnia znowu zaczeło się paprać....
Już sama nie wiem co z tym zrobić...!?
Może też miałyście taki problem...?
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 17:51   #2076
hardcorowa
Raczkowanie
 
Avatar hardcorowa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ostrowiec.
Wiadomości: 45
Kolczyk w języku. PROBLEM !

Hej
Wczoraj zrobiłam sobie kolczyka w języku. dziś zauważyłam że połowa górnej kuleczki jest w języku [tzn w środku]. Mam pytanie. Powinnam go wyjąć, czy nie? Proszę o szybką odpowiedź. !
__________________
Jedna historia
tysiące ulic i serc
Ciągle na nowo
Pełna nadziei, tak wiem
Tak wiele znaczeń,
Które przynosi nam czas.


hardcorowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 18:12   #2077
hardcorowa
Raczkowanie
 
Avatar hardcorowa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ostrowiec.
Wiadomości: 45
Question Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej
Wczoraj zrobiłam sobie kolczyka w języku. dziś zauważyłam że połowa górnej kuleczki jest w języku [tzn w środku]. Mam pytanie. Powinnam go wyjąć, czy nie? Proszę o szybką odpowiedź. !
__________________
Jedna historia
tysiące ulic i serc
Ciągle na nowo
Pełna nadziei, tak wiem
Tak wiele znaczeń,
Które przynosi nam czas.


hardcorowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 18:43   #2078
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez hardcorowa Pokaż wiadomość
Hej
Wczoraj zrobiłam sobie kolczyka w języku. dziś zauważyłam że połowa górnej kuleczki jest w języku [tzn w środku]. Mam pytanie. Powinnam go wyjąć, czy nie? Proszę o szybką odpowiedź. !
idź tam, gdzie Ci go zrobili niech zmienia na dluższy.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 18:44   #2079
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w języku. PROBLEM !

Cytat:
Napisane przez hardcorowa Pokaż wiadomość
Hej
Wczoraj zrobiłam sobie kolczyka w języku. dziś zauważyłam że połowa górnej kuleczki jest w języku [tzn w środku]. Mam pytanie. Powinnam go wyjąć, czy nie? Proszę o szybką odpowiedź. !
wystarczyło się do zbiorczego wątku dopisać, a nie zakladać kolejny, bo zaśmiecasz forum.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 18:50   #2080
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w języku. PROBLEM !

Cytat:
Napisane przez hardcorowa Pokaż wiadomość
Hej
Wczoraj zrobiłam sobie kolczyka w języku. dziś zauważyłam że połowa górnej kuleczki jest w języku [tzn w środku]. Mam pytanie. Powinnam go wyjąć, czy nie? Proszę o szybką odpowiedź. !
no wlasnie- idz do zbiorczego ,ale odpowiem ci, kolczyk zaczyna ci sie wchlaniac?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 18:53   #2081
olenqua
Raczkowanie
 
Avatar olenqua
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Kolczyk w języku. PROBLEM !

a ja dołączając się do przedmówczyń chciałabym jeszcze wtrącić, że powinnaś iść do specjalisty, który przekłuł Ci język on będzie wiedział najlepiej co robić
__________________
Zawsze trzymaj za rękę dziecko, którym kiedyś byłeś - Miguel de Cervantes

Porzucam Mel B!
Tiffany Rothe Workouts - start: 19.08.2013
olenqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 18:56   #2082
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w języku. PROBLEM !

moze masz za krotki kolczyk
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 19:03   #2083
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kolczyk w języku. PROBLEM !

Kolczyk musisz natychmiast wyjac! Inaczej ci wrosnie w jezyk i bedziesz miala ogromny problem... Stalo sie to tak,poniewaz masz za krotka sztange. Stweirdzam ze nie bylas u profesjonalisty z przbiciem jezyka,bo ten by nie zrobil takiego powaznego bledu. 1 kolczyk po zabiegu musi byc dluzszy,poniewaz jezyk bardzo puchnie,dluzsza sztanga zapobiega wlasnie takim wypadkom ktory ci sie zdarzyl. Wiec tak jak juz pisalam,nalezy wyjac kolczyk jak najszybciej
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-01, 19:05   #2084
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w języku. PROBLEM !

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Kolczyk musisz natychmiast wyjac! Inaczej ci wrosnie w jezyk i bedziesz miala ogromny problem... Stalo sie to tak,poniewaz masz za krotka sztange. Stweirdzam ze nie bylas u profesjonalisty z przbiciem jezyka,bo ten by nie zrobil takiego powaznego bledu. 1 kolczyk po zabiegu musi byc dluzszy,poniewaz jezyk bardzo puchnie,dluzsza sztanga zapobiega wlasnie takim wypadkom ktory ci sie zdarzyl. Wiec tak jak juz pisalam,nalezy wyjac kolczyk jak najszybciej
podpisuje sie pod tym
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 21:36   #2085
Alexis483
Przyczajenie
 
Avatar Alexis483
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdynia . <3
Wiadomości: 11
GG do Alexis483
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ale ja niemowie ze akrylowy do przekluwania tylko tak potem ... bo przeciesz gdyby akrylowych wgl nie uzywali to po co by produkowali ?
__________________
Jestem tu
Kiedy chcesz
Rozejrzyj się, a wtedy mnie zobaczysz
Obojętnie, gdzie jesteś
Kiedy mnie chwycisz to Cię przytrzymam



Alexis483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 19:35   #2086
Paulalee
Raczkowanie
 
Avatar Paulalee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Okolica Krk
Wiadomości: 80
GG do Paulalee
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Alexis483 Pokaż wiadomość
Ale ja niemowie ze akrylowy do przekluwania tylko tak potem ... bo przeciesz gdyby akrylowych wgl nie uzywali to po co by produkowali ?

No raczej.... używają ale na zmianę.
Paulalee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 12:20   #2087
Schirru
Przyczajenie
 
Avatar Schirru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja przekłułam język we wtorek. We wtorek wieczorem nie był zbyt spuchnięty, zjadłam pół gerberka i wzięłam na noc ibuprom, ale w środę rano było już gorzej. Język mam od środy tak spuchnięty, że kolczyk 18stka wydaje mi się nieco zbyt krótki, bo z trudem poruszam nim tak, żeby było widać pręcik, a do czyszczenia przydałoby się troszkę go wysunąć. Dalej jem gerberki i popijam zupkami z proszku (przecedzonymi). Może schudnę przy okazji. :P Trochę mnie boli pod spodem języka, ale mam nadzieję, że niedługo mi to przejdzie, razem z opuchlizną, bo jest naprawdę uciążliwe. A bardziej boli jak mówię i staram się nie seplenić - mama nic nie wie. Mam skończone 18 lat, ale jak wspominałam o tym, to nie była do tego zbyt dobrze nastawiona.
A póki co, w przerwach między gerberkami płuczę usta rumiankiem i ssę rumiankowe kostki lodu.
Schirru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 13:27   #2088
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez seszen5 Pokaż wiadomość
Co się może ze mną dziać...??
Przekłuwałam sobie uszy pierwszy raz 2 lata temu. To tej pory mam starszny problem z prawym uchem, cały czas mi się paprze, wczoraj krew leciała. Dosłowanie cały czas przez te 2 lata. Z lewym uchem wszystko jest o.k. Przez to wszystko nie moge nosić kolczyków które najbardziej mi sie podobają, tych wiszacych tylko męcze się cały czas z wkrętami
Oczywiście dbałam o to ucho, przemywanie wodą, wodą utlenioną, szałwią, oksykortem i nic nie pomagało. Wyjełam raz na tydzień kolczyki z uszu, powiedziałam, sobie, że trudno najwyżej zarośnie. No ale nie zarosło, kolczyk normalnie wszedł do ucha ale od następnego dnia znowu zaczeło się paprać....
Już sama nie wiem co z tym zrobić...!?
Może też miałyście taki problem...?
moze jestes uczulona na jakies srebrnawe, albo zlote badziewie?
a co to ma do jezyka tak poza tym?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 14:02   #2089
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7784375]moze jestes uczulona na jakies srebrnawe, albo zlote badziewie?
a co to ma do jezyka tak poza tym? [/quote]

heh, szczerze powiedziawszy nie zauważyłam, że to tylko o kolczyku w języku - teraz jak przeczytałam post to sie zorientowałam...
no ale może przy okazji ktoś mi coś pomoze?
Myśle, że jak bym była uczulona to miałabym problem z dwóch stron a nie tylko w prawym uchu...
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 14:04   #2090
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Przebiłam język 3 lata temu.Stres przed przekłuwaniem był niezły...ale dalam radę Przekłucia nie poczułam prawie bo chcialam znieczulenie!Teraz troszke zaluje ze zrobilam kolczyka bo moglam ta kase wydac na cos innego
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 15:49   #2091
Schirru
Przyczajenie
 
Avatar Schirru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez seszen5 Pokaż wiadomość
heh, szczerze powiedziawszy nie zauważyłam, że to tylko o kolczyku w języku - teraz jak przeczytałam post to sie zorientowałam...
no ale może przy okazji ktoś mi coś pomoze?
Myśle, że jak bym była uczulona to miałabym problem z dwóch stron a nie tylko w prawym uchu...
Próbowałaś przemywać rumiankiem i smarować trybiotykiem?
Jeśli próbowałaś, a to nic nie pomogło to chyba najlepiej będzie jak wyjmiesz kolczyk, poczekasz aż się zarośnie, wygoi i przekłujesz jeszcze raz.
Schirru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 16:17   #2092
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Schirru Pokaż wiadomość
Próbowałaś przemywać rumiankiem i smarować trybiotykiem?
Jeśli próbowałaś, a to nic nie pomogło to chyba najlepiej będzie jak wyjmiesz kolczyk, poczekasz aż się zarośnie, wygoi i przekłujesz jeszcze raz.
próbowałam wszystkiego... no i wolałabym uniknąć wyjmowania kolczyka i ponownego przekłuwania ale jak inaczej się nie da to będe musiała.
A jak długo trzeba mniej więcej czekać na takie ponowne zarośnięcie?
słyszałam też, że podobno nie powinno się przekłuwać 2 razy w tym samym miejscu...
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 10:42   #2093
agulak23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Exclamation polknelam kolczyk

ratunku !!!!!!!!!!!!!!!
bardzo prosze o rade polknelam kolczyk z jezyka niewiem jak to sie moglo stac czy musze biec do lekarza bardzo prosze o rade !!!???????
agulak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 11:08   #2094
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: polknelam kolczyk

Hmm kolczyk chyba nie ejst az tak duzy, wiec powinien wyjsc druga strona Moze to nie jest zbyt mile ale odserwun czy aby na pewno go wyproznilas

jeszcze mi sie cos nasunelo, czy polknelas go dzis, niedawno? Moze mozna by bylo wywolac wymioty jesli nie wiem stalo sie to przed jakas chwila.......
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 11:15   #2095
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: polknelam kolczyk

Kolczyki mają to do siebie, że się odkręcają ( te w języku zwłaszcza ). Nie musisz iść do lekarza, ale czym prędzej kup nowy kolczyk, bo w języku strasznie szybko zarasta ( nawet w pół godziny ).
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:04   #2096
Schirru
Przyczajenie
 
Avatar Schirru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez seszen5 Pokaż wiadomość
A jak długo trzeba mniej więcej czekać na takie ponowne zarośnięcie?
słyszałam też, że podobno nie powinno się przekłuwać 2 razy w tym samym miejscu...
Ile trzeba czekać aż zarośnie, to indywidualna sprawa. Mi dziurka robiona pistoletem potrafi i przez 3 tygodnie nie zarosnąć w ogóle - wkładam kolczyk bez problemu, a z kolei robiona igłą już po tygodniu stawia opór. Musisz sprawdzać co jakiś czas.
Nie wiem jakie miałyby być komplikacje po przekłuwaniu ucha w tym samym miejscu - ja nie miałam żadnych powikłań. Nawet brew przekłuwałam drugi raz w tym samym miejscu i też wszystko było i jest ok.


Mam pytanie co do języka - przekłuwałam 5 dni temu, język jest nadal spuchnięty i mam wrażenie, że kolczyk jest za krótki, bo część kulki wchodzi mi w język, jeśli jej nie wypycham - warto inwestować w dłuższy kolczyk czy zaczekać aż opuchlizna zejdzie? Mam kolczyk 18stkę.
Schirru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:25   #2097
Alexis483
Przyczajenie
 
Avatar Alexis483
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdynia . <3
Wiadomości: 11
GG do Alexis483
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Wczoraj przekułam sobie język [wkoncu...] Nawet mi az tak nie spuchl mocno i nie boli . i nie seplenie i jest fajnie xD Przekuła mi przyjaciolka z doswiadczemniem i bezpiecznie wszystko a na dodatek tylko za 20 zl bo bo znajomosci xD Dzwnie mi sie je nawet takie zeczy jak kisiel bo caly czas mam wrazenie ze mi sie wyciągnol jakims cudem ale to tylko moje schizy . ;] A tak swoją drogą to ten dentosept jest obrzydliwy... naprawde trzeba plukac po kazdej zeczy ktora sie wezmie do ust . niemoge np zjesc sobie loda [wodnego oczywiscie ] I czy mozna zuc gume?
__________________
Jestem tu
Kiedy chcesz
Rozejrzyj się, a wtedy mnie zobaczysz
Obojętnie, gdzie jesteś
Kiedy mnie chwycisz to Cię przytrzymam



Alexis483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:27   #2098
Hesper
Przyczajenie
 
Avatar Hesper
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Wszyscy, którzy mają kolczyk w języku mówią, że nie mają problemów z mówieniem... Chciałabym zrobić sobie kolczyk, ale od 4 lat gram w teatrze i muszę mieć perfekcyjną dykcję... Czy to na 100% nie będzie mi przeszkadzać w karierze aktorskiej?
Hesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:37   #2099
teufel69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 106
Dot.: polknelam kolczyk

chyba logiczne ze musisz isc. ta strona ostra co sie nia wklada moze przebic cos tam w srodku. nie zawsze sie zdarza tak ale moze.
teufel69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 14:57   #2100
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: polknelam kolczyk

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Kolczyki mają to do siebie, że się odkręcają ( te w języku zwłaszcza ). Nie musisz iść do lekarza, ale czym prędzej kup nowy kolczyk, bo w języku strasznie szybko zarasta ( nawet w pół godziny ).
Dziewczyna powinna czym prędzej iśc do lekarza, martwic się o zdrowie, a nie o zarastającą dziurkę!
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.