Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 19:56   #2131
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez mizra Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek... (Długo to trwało, ale dałam radę. ) I już wiem, że chcę kolczyk w języku. Co prawda obawiam się problemów z mówieniem, ponieważ moja praca na tym polega, ale mam nadzieję, że po dwóch dniach dam radę mówić 8 godzin na tyle wyraźnie by mnie zrozumiano. Wiem czego się spodziewać, wiem o co zapytać, wiem czego używać jak już znajdzie się to ciało obce w mej buzi. Dzięki wszystkim, którzy się tu wypowiadali, niektóre pytania padały na tyle często, że odpowiedzi samoistnie wwierciły się w głowę.

Znalazłam już studio, więc mała prośba: trzymajcie kciuki bym nie zwiała z fotela... Już za tydzień w czwartek jak tylko się wypłata znajdzie na moim koncie. Będzie wesoło.

I w ogóle witam wszystkich!
Jesli to dobry i porzadny salon to nie masz sie czego obawiac Dobrze "zaopiekuja" sie twoim jezykiem
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 21:55   #2132
mizra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

To jest tak: jedno z dwóch w moim mieście. To wyglądające bardziej... Sterylnie. No i znajomi mówili, że lepiej tam iść. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Miałabym w sumie już jutro, ale do niedzieli studio na urlopie. Dzięki Paati.
mizra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 19:50   #2133
zawodowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

siema wszystkim;] tak ogólnie mówiąc to ja jestem przewrażliwiona na widok krwi igieł itp rzeczy a że bardzo chciałam zrobić sobie kolczyka w języku no to wkońcu sie zdecydowałam wsumie sama pewnie dawno bym z tamtąd uciekła ale były ze mną przyjaciółki i jakoś próbowałam sie 3mac chociaż nerwy były ogromne jak sie wreszcie doczekałam przebijania byłam przekonana ze dostalam jakies znieczulenie czy coś i stwierdzilam ze i tak nic nie bede czuła wiec to mnie troche uspokoiło:P jak sie babka do tego zabrała to se myśle ****a miałam nic nie czuć i choć troche barrdzo bolało to jakos wytrzymałamno ale cóż nie miałam wyjścia:P a okazało sie po zabiegu ze znieczulenia nie było ogólnie wstałam jakaś niewyraźna z tego fotela ale popatrzyłam na niego do lustra zero krwi wszystko lajtowo noi opuściłyśmy KULT. problem rozpoczął sie jakieś 5 minut później bo podeszłyśmy do lodziarni naturalnie po kostki lodu noi zaczęło mi sie zamazywać wsyztsko przed oczami kręciło mi sie w głowie gorzej niż w przypadku karuzeli alkoholowej:P to było straszne czułam sie fatalnie:P wkońcu zemdlałam i naszczescie dziewczyny mnie podtrzymały i potukłam sobie tylko kolana;D byłam nieprzytomna kilka minut ale doszłam do siebie kolczyka mam niecałe 2 tygodnie wsumie to nie miałam zbytnich problemów z jedzeniem bo ledwo przyszłam do domu to byłam strasznie głodna i zjadłam cały obiad musiałam dopychać co prawda jedzenie bo ciężko było ruszać językiem i trwało to moje jedzenie jakąś godzine ale jakos sie udało po drugie to strasznie sepleniłam haha i w moim wykonaniu ****a brzmiało kuwa i takie tam w ogóle znajomi nie mogli mnie zrozumieć ale po 3 dniach mi to przeszło mama moja nie wiedziala w ogóle przez pierwszy tydzien i pewnie by sie nie dowiedziała gdybym nie wystawiła kolczyka przed usta z przyzwyczajeniaw czasie rozmowy z nią ale przyjeła lajtownie śmiała sie ze mnie a tatuś nadal nie wie i niech sie lepiej nie dowie ale naprawde taki kolczyk fantastyczna sprawa jestem bardzo zadowolona TERAZ TYLKO MAM PROBLEM Z ODKRĘCENIEM BO ZA NIC W ŚWIECIE NIE MOGE SOBIE PORADZIĆ Z NIM:P co moge na to poradzić? POZDRO
zawodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 13:58   #2134
Hesper
Przyczajenie
 
Avatar Hesper
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Jak już wspominałam od kilku lat gram w teatrze... i chciałam zapytać czy są jakies kolczyki ktore bylyby niewidoczne na wystepach lub cos co mogloby mi na jakas godzinke zastapic kolczyk? Boje sie ze komisja moze sie przyczepic tego ze mam kolczyk.
Hesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 15:08   #2135
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Hesper Pokaż wiadomość
Jak już wspominałam od kilku lat gram w teatrze... i chciałam zapytać czy są jakies kolczyki ktore bylyby niewidoczne na wystepach lub cos co mogloby mi na jakas godzinke zastapic kolczyk? Boje sie ze komisja moze sie przyczepic tego ze mam kolczyk.
jest cos takiego jak retainer. ;]
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 08:45   #2136
kasiolec4321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13
kolczyk w jezyku i pepku a czulenie na nikiel :(

Mam uczulenie na nikiel, a chciałabym miec kolczyka w języku. W pępku juz mialam, kolczyk srebrny, ale i tak mi migrował
Da sie jakos pogodzic uczulenie i kolczyka?
Z brakiem pasków z metalowymi sprzączkami i innych ozdóbek już się pogodzilam, bo co zrobic
utrapienie ;/
kasiolec4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 08:56   #2137
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: kolczyk w jezyku i pepku a czulenie na nikiel :(

Cytat:
Napisane przez kasiolec4321 Pokaż wiadomość
Mam uczulenie na nikiel, a chciałabym miec kolczyka w języku. W pępku juz mialam, kolczyk srebrny, ale i tak mi migrował
Da sie jakos pogodzic uczulenie i kolczyka?
Z brakiem pasków z metalowymi sprzączkami i innych ozdóbek już się pogodzilam, bo co zrobic
utrapienie ;/
użyj wyszukiwarki a znajdziesz odpowiedź.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 15:33   #2138
mizra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

No i się pojawiło 19mm w mej buzi. Wiem, że się nie wsadza poniżej 20, ale się okazało, że mam bardzo cienki język. Mniej się nie dało, a ja i tak czuję, że jest duuużo za długi, ponieważ nie mieści mi się w buzi i leży po skosie niejako... Inaczej nie umiem go trzymać. Za tydzień do kontroli. Pogięło mnie))
mizra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 20:10   #2139
Schirru
Przyczajenie
 
Avatar Schirru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Panikowałam, że mam tyle czasu spuchnięty język, a u faceta okazało się, że ja po prostu mam grubiutki jęzor i nie jest spuchnięty. Zawsze zrobię z siebie głupka. ^^ Wobec tego mogę podsumować, że język goił mi się jakieś 8-9 dni, bo po tym czasie nic się już nie zmieniło. No i mogę przestać o nim myśleć, bo wszystko jest ok. łiiiii, już się zastanawiam co teraz ze sobą zrobić. Ale to cholerstwo uzależnia...
Schirru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 20:38   #2140
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A mi sie goil jezyk tylko 3 dni
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 20:49   #2141
domcia333
Raczkowanie
 
Avatar domcia333
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 143
GG do domcia333
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

to moze jakas niezwykla jestes ? xD
3 dni ??? ciekawe ^^
__________________
... =^_^= ...

...Always look at the bright sight of life... ^^


Wątek z moimi drobiazgami na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...60#post7161260
domcia333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 20:58   #2142
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez domcia333 Pokaż wiadomość
to moze jakas niezwykla jestes ? xD
3 dni ??? ciekawe ^^
No powaznie...przez te 3 dni byl spuchniety owszem-ale mowic moglam normalnie...plukalam zimnym rumiankiem- to byl jedyny zabieg pielegnacyjny.. ladnie sie goilo a po 3 dniach jezyk wygladal jakby byl nie naruszonyZero spuchniecia,dziurka w okolo byla ladnie zagojona
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:44   #2143
domcia333
Raczkowanie
 
Avatar domcia333
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 143
GG do domcia333
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

moze po 3 dniach nie odczuwalas juz zadnego dyskomfortu i bolu ale z pewnoscia nie wygoil Ci sie jezyk po 3 dniach o to mi glownie chodzi...
__________________
... =^_^= ...

...Always look at the bright sight of life... ^^


Wątek z moimi drobiazgami na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...60#post7161260
domcia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:46   #2144
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kwestia organizmu. Kazdy czlowiek inaczej reaguje na ciaa obce czyt.kolczyki w swoim ciele...to nie byl moj pierwszy kolczyk.
Jestem pewna ze po tych 3 dniach calkowicie ranka byla zagojona. A po opuchliznie sladu nie bylo;]
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:49   #2145
domcia333
Raczkowanie
 
Avatar domcia333
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 143
GG do domcia333
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ok nie bede sie spierac jak tak uwazasz to spoko... ja mam na ten temat inne zdanie...
__________________
... =^_^= ...

...Always look at the bright sight of life... ^^


Wątek z moimi drobiazgami na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...60#post7161260
domcia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:56   #2146
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Zdanie inne mozesz miec...niekoniecznie jest one dobre.. nie znasz mnie i mojego organizmu wiec nie jestes tak naprawde w stanie okreslic w jakim czasie zagoil mi sie jezyk...ile czasu goja mi sie inne ranki. Przecietnie jezyk goi sie w okolo tydzien lub niekoedy dluzej-zalezy od ogranizmu i sposobu pielegnacji po przekluciu.
Jak juz wspominalam ja juz po 3 dniach mialam wszystko zagojone.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 22:27   #2147
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Kwestia organizmu. Kazdy czlowiek inaczej reaguje na ciaa obce czyt.kolczyki w swoim ciele...to nie byl moj pierwszy kolczyk.
Jestem pewna ze po tych 3 dniach calkowicie ranka byla zagojona. A po opuchliznie sladu nie bylo;]

nienie zagoił się-i nie upieraj się tak bardzo jak nie znasz się na specyfice gojenia danych przekłuc
to ,że ja np.robie wymianę na krótszy kolczyk po ok.2-3 tygodniach nie znaczy,że on jest zagojony-kanał przekłucia goi się do 6 tygodni-a wymiana jest wyborem mniejszego zła(poobijane zęby kontra podrażniony kanał)
a zdarza się ,że wymiana następuje później bo opuchlizna nie zeszła całkiem

powyższe stwierdzenia opieram na wieloletnim doświadczeniu i obserwacji gojacych się setek przekłutych języków
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 21:55   #2148
mizra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Schirru Pokaż wiadomość
Panikowałam, że mam tyle czasu spuchnięty język, a u faceta okazało się, że ja po prostu mam grubiutki jęzor i nie jest spuchnięty. Zawsze zrobię z siebie głupka. ^^ Wobec tego mogę podsumować, że język goił mi się jakieś 8-9 dni, bo po tym czasie nic się już nie zmieniło. No i mogę przestać o nim myśleć, bo wszystko jest ok. łiiiii, już się zastanawiam co teraz ze sobą zrobić. Ale to cholerstwo uzależnia...
Oj uzależnia, uzależnia... Póki co (odpukać w puste) nie mam mocno spuchniętego, gadam śmiesznie i mam małe wgłębienie od kulki w podniebieniu, co niekoniecznie mi się podoba, no i trochę boli jak pogadam... A jutro takiego gadania 8 godzin, oj ciężka noc mnie czeka.
mizra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 19:55   #2149
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a dziewczynki powiedzcie mi z jakiego tworzywa najlepiej jest miec kolczyk w jezyku, chodzi mi o moment odrazu po przekluciu, wiem ze moj organizm zle znosi stal chirurgiczna, zawsze jak mialam cos przeklute i kolczyk ze stali rana bardzo sie babrala.

wiec jakie tworzywo wybrac ?? (jestem z Leeds a u nas zakladaja z reguly stal chirurgiczna chcialabym wiedziec o co moge prosic w salonie piercingu)
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 20:03   #2150
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

EveMW na świeże rany będzie odpowiedni kolczyk z tytanu lub bioplastu
Pamiętaj że kolczyk powinien na początku być dłuższy na czas kiedy będzie sie utrzymywać opuchlizna. Bioplast ma to do siebie ze można później skrócić samodzielnie precik przez co oszczedzasz na nowym kolczyku
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 10:49   #2151
jadzia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja mam takie pytanie. prosze o szybka odpowiedz. jakie sa zagrozenia? czy mona stracic smak? i ile jest takich przypadkow? znaczy sie ile na ile? albo ile procent na 100%?! wazne.
jadzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:28   #2152
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez jadzia94 Pokaż wiadomość
ja mam takie pytanie. prosze o szybka odpowiedz. jakie sa zagrozenia? czy mona stracic smak? i ile jest takich przypadkow? znaczy sie ile na ile? albo ile procent na 100%?! wazne.
szybka odpowiedz = google.pl i poczytanie tego watku...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 22:51   #2153
kwiatuszek77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hejka . ja tez chciałam zrobić sobie kolczyk w jezyku . ale trochę sie boje i mam parę pytan ...
-czy boli (nie przekłucie) ale juz po ?
-czy jezyk bedzie sie paprał ?
-gdy sie rozmawia widac ten kolczyk?
-przez ile nie mozna jesc ?
-ile bedzie trwała opuchlizna ?
-po ilu dniach od zrobienia kolczyka mozna sie całowac ? ;p
-jak sie na mówi z takim kolczykiem ?
-mówicie ze najpierw bierze sie długi kolczyk a potem krótki.. a ja chce miec długi cały czas .. czy to w czyms przeszkadza ?
-bede musiała go wymieniać ?
a i najwazniejsze słuchajcie moja mama nie pozwoliła mi na ten kolczyk a ja jednak chce go zrobic ale tak zeby ona sie o niczym nie dowiedziała ... i czy uda mi sie to ukryć ?..

z góry dzieki .

Edytowane przez kwiatuszek77
Czas edycji: 2008-06-24 o 22:53 Powód: zle napisałam słowo
kwiatuszek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 09:57   #2154
Schirru
Przyczajenie
 
Avatar Schirru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek77 Pokaż wiadomość
hejka . ja tez chciałam zrobić sobie kolczyk w jezyku . ale trochę sie boje i mam parę pytan ...
-czy boli (nie przekłucie) ale juz po ?
-czy jezyk bedzie sie paprał ?
-gdy sie rozmawia widac ten kolczyk?
-przez ile nie mozna jesc ?
-ile bedzie trwała opuchlizna ?
-po ilu dniach od zrobienia kolczyka mozna sie całowac ? ;p
-jak sie na mówi z takim kolczykiem ?
-mówicie ze najpierw bierze sie długi kolczyk a potem krótki.. a ja chce miec długi cały czas .. czy to w czyms przeszkadza ?
-bede musiała go wymieniać ?
a i najwazniejsze słuchajcie moja mama nie pozwoliła mi na ten kolczyk a ja jednak chce go zrobic ale tak zeby ona sie o niczym nie dowiedziała ... i czy uda mi sie to ukryć ?..

z góry dzieki .
Mnie bolało po przekłuciu jakieś 3 dni, później ból był nieznaczny, ale dlatego, że przygryzłam kolczyk i za bardzo tym szarpnięciem sponiewierałam język. Jednak z Iboprofenem da się przetrwać.
Jeśli zabieg będzie poprawnie wykonany i piercer włoży kolczyk z odpowiedniego tworzywa, a ty będziesz o niego dbała to nie powinien sie babrać.
W czasie rozmowy nie widać, chyba że bardzo szeroko otwierasz usta.
Mi piercer mówił, że przez 5-6 dni jedynie papki, później normalnie oprócz nabiału i łatwo kruszących się rzeczy lub wymagających długiego żucia. Ale ja po 3 dniach jadłam w miarę normalnie, oprócz nabiału.
Czas trwania opuchlizny to bardzo indywidualnie. Mojej koleżance zeszło po 3 dniach, u mnie gdzieś tydzień.
Zakaz całowania trwa chyba 2 tygodnie.
Z takim kolczykiem mówi się normalnie. Ja tylko przez pierwsze dni miałam problemy z mówieniem, bo wyraźne artykułowanie przy spuchniętym i bolącym języku było dla mnie bolesne.
Czemu chcesz mieć cały czas długi? Zbyt długi jest niewygodny.
Może się okazać, że nie trzeba wymieniać. Mi po przekłuciu włożono 18stkę, a na kontroli okazało się, że ta 18stka może zostać, bo mam gruby język. Co prawda trochę panikowałam, że jak jest opuchlizna to mam wrażenie, że się chowa, ale to chyba było na skutek machania nim.
Ja też chciałam ukryć przed moją mamą - nie udało się. :P
Schirru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 22:02   #2155
kwiatuszek77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dzieki wielkie . ale mam pomysł tylko nie wiem czy jest dobry...
bo w te wakacje jade na obóz harcerski w bieszczady .. [kadra mówi obóz przetrwania] naprawde w trudnych warunkach ..pomyslałam ze kolczyka zrobie 2-3 dni przed wyjazdem .. zeby mama nie widziała i nie zorientował sie ze mam kolczyk swiezo zrobionego... tylko czy to dobry pomysł na zrobienie kolczyka przed wyjazdem na bardzo ciezki obóz ? sama nie wiem... pomózcie mi.... .
kwiatuszek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 03:45   #2156
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

to zły pomysł spuchnie Ci jezyk i nie bedziesz czerpała rzadnej przyjemnosci z obozu nie mówiac juz o higienie...
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:58   #2157
Schirru
Przyczajenie
 
Avatar Schirru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Myślę, że to jest zdecydowanie zły pomysł. Nie dość, że prawdopodobnie będzie cię bolał język, to nie będzie tam warunków żeby utrzymać odpowiednią higienę. No i kwestia wyżywienia - na obozie przetrwania przeżyjesz kilka dni na gerberkach? Wątpię.
Schirru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:07   #2158
andzelisiaXD
Przyczajenie
 
Avatar andzelisiaXD
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Red face Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mi kolczyk w języku się podoba tylko że jestem za młoda żeby go mieć jeśli chcecie wiedzieć jak się przebija język u kosmetyczki wejdziecie na http://www.youtube.com/watch?v=EEhkR7ds2J8 i tam się wszystkiego dowiecie.

POZDRO XDD ;PP

:nuda:
andzelisiaXD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 09:37   #2159
kwiatuszek77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

wczora były moje urodziny i poszłam zrobić sobie kolczyka w języku... i jest nawet fajny no ale spuchł mi jezyk i trochę seplenię .... ale ogóle jest super .! ... tylko mam mały problem jutro ide do dentysty i nie wiem co mam zrobić z kolczykiem .... [mama nie wie . i nie moze sie dowiedziec] . ;p .
kwiatuszek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 09:47   #2160
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

przypuszczam ,że dentyste miałaś umówionego wcześniej-więc nierozsądne było kluć się tuż przed wizytą
radzę odwołac dentystę jeśli chcesz wogóle zachować ten kolczyk
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.